De site voor alle sporten

Menu
Handbal - Polen Division 1 Heren - Ekstraklasa - 2017/2018 - Home

Handbal - Polen Division 1 Heren - Ekstraklasa - 2017/2018 - Home

Keuze van een seizoen :

Polen
  • Górnik Zabrze
  • Gwardia Opole
  • KPR Legionowo
  • KS Azoty-Pulawy
  • KS Meble Wójcik Elblag
  • MKS Kalisz
  • MKS Zaglebie Lubin
  • MMTS Kwidzyn
  • Piotrkowianin Piotrków Trybunalski
  • Pogón Szczecin
  • Spójnia Gdynia
  • SPR Chrobry Glogów
  • SPR Stal Mielec
  • SPR Wisla Plock
  • Vive Targi Kielce
  • Wybrzeze Gdansk

Home

Polen Division 1 Heren - Ekstraklasa - Home

PolenPolen

WinnaarVive Targi KielceVive Targi Kielce

 
 

Regulier Seizoen (Polen - 01/09/2017 - 15/04/2018)


Groep Blauw

PloegPunGWWGVDVDTDS
1Vive Targi Kielce1043030001167741+426
2Górnik Zabrze80302307892766+126
3SPR Chrobry Glogów593017013811829-18
4MMTS Kwidzyn563015015803850-47
5MKS Zaglebie Lubin453012117891895-4
6KS Meble Wójcik Elblag26307023709858-149
7KPR Legionowo19305124725867-142
8Spójnia Gdynia8302028768991-223


Groep Oranje

PloegPunGWWGVDVDTDS
1SPR Wisla Plock  97302802975688+287
2KS Azoty-Pulawy84302406927803+124
3Gwardia Opole  563017013841851-10
4MKS Kalisz  483014016757820-63
5Wybrzeze Gdansk443013017775822-47
6Piotrkowianin Piotrków Trybunalski393011019807871-64
7SPR Stal Mielec  343011019858962-104
8Pogón Szczecin  333010020764856-92
14 April 2018
12h00Spójnia GdyniaSpójnia Gdynia18 - 28Wybrzeze GdanskWybrzeze Gdansk
13h00Górnik ZabrzeGórnik Zabrze21 - 27SPR Wisla PlockSPR Wisla Plock
18h00KPR LegionowoKPR Legionowo28 - 45Vive Targi KielceVive Targi Kielce
18h00Pogón SzczecinPogón Szczecin30 - 29 verlengingenPiotrkowianin Piotrków TrybunalskiPiotrkowianin Piotrków Trybunalski
18h00KS Azoty-PulawyKS Azoty-Pulawy33 - 26MKS Zaglebie LubinMKS Zaglebie Lubin
18h00Gwardia OpoleGwardia Opole37 - 27SPR Stal MielecSPR Stal Mielec
15 April 2018
13h00MMTS KwidzynMMTS Kwidzyn22 - 23MKS KaliszMKS Kalisz
16h00SPR Chrobry GlogówSPR Chrobry Glogów36 - 29KS Meble Wójcik ElblagKS Meble Wójcik Elblag

Detail van de uitslagen


Playoffs (Polen - 21/04/2018 - 03/06/2018)


Eerste ronde (25/04/2018)
21 April 2018
13h00Wybrzeze GdanskWybrzeze Gdansk30 - 23MMTS KwidzynMMTS Kwidzyn
22 April 2018
13h00MKS Zaglebie LubinMKS Zaglebie Lubin27 - 26MKS KaliszMKS Kalisz
24 April 2018
18h30MMTS KwidzynMMTS Kwidzyn30 - 25Wybrzeze GdanskWybrzeze Gdansk
25 April 2018
18h30MKS KaliszMKS Kalisz36 - 24MKS Zaglebie LubinMKS Zaglebie Lubin

Kwartfinales (09/05/2018)
28 April 2018
13h00SPR Chrobry GlogówSPR Chrobry Glogów25 - 28KS Azoty-PulawyKS Azoty-Pulawy
29 April 2018
13h00Gwardia OpoleGwardia Opole28 - 24Górnik ZabrzeGórnik Zabrze
1 Mei 2018
18h30MKS KaliszMKS Kalisz21 - 35Vive Targi KielceVive Targi Kielce
2 Mei 2018
18h30Wybrzeze GdanskWybrzeze Gdansk25 - 36SPR Wisla PlockSPR Wisla Plock
5 Mei 2018
13h00KS Azoty-PulawyKS Azoty-Pulawy24 - 24SPR Chrobry GlogówSPR Chrobry Glogów
6 Mei 2018
13h00Górnik ZabrzeGórnik Zabrze25 - 23Gwardia OpoleGwardia Opole
8 Mei 2018
20h15Vive Targi KielceVive Targi Kielce43 - 22MKS KaliszMKS Kalisz
9 Mei 2018
20h15SPR Wisla PlockSPR Wisla Plock37 - 32Wybrzeze GdanskWybrzeze Gdansk

Halve Finale (20/05/2018)
15 Mei 2018
20h15Gwardia OpoleGwardia Opole33 - 32SPR Wisla PlockSPR Wisla Plock
16 Mei 2018
18h30KS Azoty-PulawyKS Azoty-Pulawy27 - 37Vive Targi KielceVive Targi Kielce
19 Mei 2018
13h00SPR Wisla PlockSPR Wisla Plock33 - 21Gwardia OpoleGwardia Opole
20 Mei 2018
13h00Vive Targi KielceVive Targi Kielce35 - 34KS Azoty-PulawyKS Azoty-Pulawy

Om 3e/4e plaats (02/06/2018)
29 Mei 2018
20h15Gwardia OpoleGwardia Opole28 - 30KS Azoty-PulawyKS Azoty-Pulawy
2 Juni 2018
16h00KS Azoty-PulawyKS Azoty-Pulawy30 - 26Gwardia OpoleGwardia Opole

Finale (03/06/2018)
30 Mei 2018
20h15SPR Wisla PlockSPR Wisla Plock28 - 33Vive Targi KielceVive Targi Kielce
3 Juni 2018
16h00Vive Targi KielceVive Targi Kielce33 - 29SPR Wisla PlockSPR Wisla Plock

Detail van de uitslagen


Gedetailleerde uitslagen

Ploegen

Statistieken

Archief

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2018 - Alle rechten voorbehouden