De site voor alle sporten
De site voor alle sporten
Keuze van een seizoen :
13 November 2021 - 21 November 2021
SG BBM Bietigheim (GER) | 60 - 38 | Tertnes Bergen (NOR) | ||
14/11/2021 - 16h00 | SG BBM Bietigheim (GER) | 39 - 18 | Tertnes Bergen (NOR) | |
21/11/2021 - 18h00 | Tertnes Bergen (NOR) | 20 - 21 | SG BBM Bietigheim (GER) |
ES Besançon Féminin (FRA) | 64 - 47 | Mecalia Atlético Guardés (ESP) | ||
13/11/2021 - 20h00 | ES Besançon Féminin (FRA) | 34 - 23 | Mecalia Atlético Guardés (ESP) | |
21/11/2021 - 19h00 | Mecalia Atlético Guardés (ESP) | 24 - 30 | ES Besançon Féminin (FRA) |
Chambray Touraine HB (FRA) | 65 - 52 | Molde HK (NOR) | ||
14/11/2021 - 17h00 | Chambray Touraine HB (FRA) | 30 - 27 | Molde HK (NOR) | |
20/11/2021 - 16h00 | Molde HK (NOR) | 25 - 35 | Chambray Touraine HB (FRA) |
Debreceni VSC (HUN) | 43 - 47 | CS Magura Cisnadie (ROU) | ||
13/11/2021 - 20h00 | Debreceni VSC (HUN) | 22 - 22 | CS Magura Cisnadie (ROU) | |
21/11/2021 - 17h00 | CS Magura Cisnadie (ROU) | 25 - 21 | Debreceni VSC (HUN) |
Lokomotiva Zagreb (CRO) | 54 - 48 | MKS Lublin (POL) | ||
13/11/2021 - 18h00 | Lokomotiva Zagreb (CRO) | 25 - 21 | MKS Lublin (POL) | |
20/11/2021 - 16h00 | MKS Lublin (POL) | 27 - 29 | Lokomotiva Zagreb (CRO) |
MTK Vörös/Meteor Budapest (HUN) | 56 - 68 | Ikast Handbold (DEN) | ||
14/11/2021 - 16h00 | MTK Vörös/Meteor Budapest (HUN) | 27 - 34 | Ikast Handbold (DEN) | |
20/11/2021 - 14h00 | Ikast Handbold (DEN) | 34 - 29 | MTK Vörös/Meteor Budapest (HUN) |
Les Neptunes de Nantes (FRA) | 74 - 49 | H65 Höörs HK (SWE) | ||
14/11/2021 - 16h00 | Les Neptunes de Nantes (FRA) | 39 - 24 | H65 Höörs HK (SWE) | |
21/11/2021 - 16h00 | H65 Höörs HK (SWE) | 25 - 35 | Les Neptunes de Nantes (FRA) |
SCM Râmnicu Vâlcea (ROU) | 63 - 55 | Bera Bera San-Sebastian (ESP) | ||
13/11/2021 - 14h00 | SCM Râmnicu Vâlcea (ROU) | 34 - 28 | Bera Bera San-Sebastian (ESP) | |
20/11/2021 - 16h00 | Bera Bera San-Sebastian (ESP) | 27 - 29 | SCM Râmnicu Vâlcea (ROU) |
Sola HK (NOR) | 56 - 52 | Astrakhanochka Astrakhan (RUS) | ||
14/11/2021 - 18h00 | Sola HK (NOR) | 36 - 25 | Astrakhanochka Astrakhan (RUS) | |
21/11/2021 - 11h00 | Astrakhanochka Astrakhan (RUS) | 27 - 20 | Sola HK (NOR) |
Vac NKSE (HUN) | 56 - 51 | Blomberg-Lippe (GER) | ||
13/11/2021 - 14h00 | Vac NKSE (HUN) | 32 - 27 | Blomberg-Lippe (GER) | |
20/11/2021 - 18h00 | Blomberg-Lippe (GER) | 24 - 24 | Vac NKSE (HUN) |
Zvezda Zvenigorod (RUS) | 55 - 68 | Zaglebie Lubin (POL) | ||
13/11/2021 - 17h00 | Zvezda Zvenigorod (RUS) | 26 - 35 | Zaglebie Lubin (POL) | |
21/11/2021 - 17h30 | Zaglebie Lubin (POL) | 33 - 29 | Zvezda Zvenigorod (RUS) |
Storhamar Handball Elite (NOR) | 57 - 53 | SCM Gloria Buzau (ROU) | ||
14/11/2021 - 18h00 | Storhamar Handball Elite (NOR) | 31 - 27 | SCM Gloria Buzau (ROU) | |
21/11/2021 - 10h00 | SCM Gloria Buzau (ROU) | 26 - 26 | Storhamar Handball Elite (NOR) |