24 Oktober 2018 |
16h00 | Nadezhda Orenburg (RUS) | 78 - 83 (14-30, 25-13, 20-26, 19-14) | ZVVZ USK Praag (CZE) |
19h00 | CCC Polkowice (POL) | 56 - 73 (12-25, 10-18, 11-22, 23-8) | Bourges Tango (FRA) |
20h00 | Castors Braine (BEL) | 63 - 60 (17-11, 16-17, 14-14, 16-18) | Beretta Famila Schio (ITA) |
20h00 | Villeneuve d'Ascq - Lille Metropole (FRA) | 51 - 99 (14-30, 12-25, 15-27, 10-17) | UMMC Ekaterinburg (RUS) |
31 Oktober 2018 |
20h00 | Bourges Tango (FRA) | 74 - 59 (18-23, 20-18, 19-8, 17-10) | Nadezhda Orenburg (RUS) |
21h00 | Castors Braine (BEL) | 49 - 51 (6-14, 16-18, 16-9, 11-10) | Villeneuve d'Ascq - Lille Metropole (FRA) |
1 November 2018 |
15h00 | UMMC Ekaterinburg (RUS) | 69 - 54 (14-10, 16-12, 17-13, 22-19) | CCC Polkowice (POL) |
20h30 | Beretta Famila Schio (ITA) | 50 - 69 (10-17, 20-20, 9-16, 11-16) | ZVVZ USK Praag (CZE) |
7 November 2018 |
15h00 | Nadezhda Orenburg (RUS) | 51 - 80 (15-21, 10-18, 13-21, 13-20) | UMMC Ekaterinburg (RUS) |
19h00 | ZVVZ USK Praag (CZE) | 85 - 77 (25-26, 21-18, 20-18, 22-18) | Bourges Tango (FRA) |
19h00 | CCC Polkowice (POL) | 71 - 52 (19-6, 18-18, 18-12, 16-16) | Castors Braine (BEL) |
20h00 | Villeneuve d'Ascq - Lille Metropole (FRA) | 69 - 50 (17-20, 18-9, 20-8, 14-13) | Beretta Famila Schio (ITA) |
28 November 2018 |
15h00 | UMMC Ekaterinburg (RUS) | 87 - 59 (26-9, 18-15, 27-12, 16-23) | ZVVZ USK Praag (CZE) |
20h00 | Castors Braine (BEL) | 69 - 71 (19-21, 9-13, 27-15, 14-22) | Nadezhda Orenburg (RUS) |
20h00 | Villeneuve d'Ascq - Lille Metropole (FRA) | 45 - 48 (9-13, 4-18, 21-6, 11-11) | CCC Polkowice (POL) |
29 November 2018 |
20h30 | Beretta Famila Schio (ITA) | 55 - 66 (17-24, 14-24, 16-8, 8-10) | Bourges Tango (FRA) |
5 December 2018 |
15h00 | Nadezhda Orenburg (RUS) | 72 - 49 (11-12, 26-5, 21-19, 14-13) | Villeneuve d'Ascq - Lille Metropole (FRA) |
19h00 | ZVVZ USK Praag (CZE) | 82 - 63 (24-13, 29-13, 16-18, 13-19) | Castors Braine (BEL) |
19h00 | CCC Polkowice (POL) | 67 - 61 (15-15, 14-19, 20-13, 18-14) | Beretta Famila Schio (ITA) |
20h00 | Bourges Tango (FRA) | 70 - 74 verlengingen (20-19, 11-15, 17-14, 15-15) | UMMC Ekaterinburg (RUS) |
12 December 2018 |
19h00 | CCC Polkowice (POL) | 70 - 36 (22-11, 22-16, 16-7, 10-2) | Nadezhda Orenburg (RUS) |
20h00 | Castors Braine (BEL) | 65 - 78 (17-28, 15-21, 20-14, 13-15) | Bourges Tango (FRA) |
20h00 | Villeneuve d'Ascq - Lille Metropole (FRA) | 62 - 101 (11-24, 18-25, 22-23, 11-29) | ZVVZ USK Praag (CZE) |
13 December 2018 |
20h30 | Beretta Famila Schio (ITA) | 68 - 82 (20-21, 18-17, 12-22, 18-22) | UMMC Ekaterinburg (RUS) |
19 December 2018 |
15h00 | UMMC Ekaterinburg (RUS) | 103 - 53 (32-13, 25-7, 20-18, 26-15) | Castors Braine (BEL) |
15h00 | Nadezhda Orenburg (RUS) | 67 - 51 (21-18, 11-11, 16-7, 19-15) | Beretta Famila Schio (ITA) |
19h00 | ZVVZ USK Praag (CZE) | 78 - 53 (23-11, 21-18, 16-10, 18-14) | CCC Polkowice (POL) |
20h00 | Bourges Tango (FRA) | 83 - 62 (20-13, 18-16, 25-19, 20-14) | Villeneuve d'Ascq - Lille Metropole (FRA) |
9 Januari 2019 |
19h00 | ZVVZ USK Praag (CZE) | 86 - 90 verlengingen (30-18, 17-12, 13-21, 11-20) | Nadezhda Orenburg (RUS) |
20h00 | Bourges Tango (FRA) | 76 - 65 (11-17, 20-22, 21-17, 24-9) | CCC Polkowice (POL) |
10 Januari 2019 |
15h00 | UMMC Ekaterinburg (RUS) | 100 - 75 (28-17, 32-21, 21-16, 19-21) | Villeneuve d'Ascq - Lille Metropole (FRA) |
20h30 | Beretta Famila Schio (ITA) | 76 - 48 (18-11, 23-4, 20-11, 15-22) | Castors Braine (BEL) |
16 Januari 2019 |
15h00 | Nadezhda Orenburg (RUS) | 72 - 65 (23-18, 17-19, 19-15, 13-13) | Bourges Tango (FRA) |
19h00 | ZVVZ USK Praag (CZE) | 77 - 80 (22-21, 19-16, 13-25, 23-18) | Beretta Famila Schio (ITA) |
19h00 | CCC Polkowice (POL) | 64 - 69 (19-14, 14-20, 12-16, 19-19) | UMMC Ekaterinburg (RUS) |
20h00 | Villeneuve d'Ascq - Lille Metropole (FRA) | 73 - 61 (23-16, 14-19, 10-19, 26-7) | Castors Braine (BEL) |
23 Januari 2019 |
15h00 | UMMC Ekaterinburg (RUS) | 77 - 52 (20-15, 23-10, 21-9, 13-18) | Nadezhda Orenburg (RUS) |
20h00 | Bourges Tango (FRA) | 81 - 70 (15-12, 26-18, 16-19, 24-21) | ZVVZ USK Praag (CZE) |
20h30 | Castors Braine (BEL) | 71 - 94 (29-19, 16-29, 15-19, 11-27) | CCC Polkowice (POL) |
24 Januari 2019 |
20h30 | Beretta Famila Schio (ITA) | 75 - 81 (23-25, 17-15, 14-17, 21-24) | Villeneuve d'Ascq - Lille Metropole (FRA) |
30 Januari 2019 |
15h00 | Nadezhda Orenburg (RUS) | 85 - 56 (29-15, 23-15, 12-14, 21-12) | Castors Braine (BEL) |
19h00 | CCC Polkowice (POL) | 86 - 66 (26-15, 29-16, 12-18, 19-17) | Villeneuve d'Ascq - Lille Metropole (FRA) |
19h00 | ZVVZ USK Praag (CZE) | 82 - 73 (13-16, 31-25, 20-13, 18-19) | UMMC Ekaterinburg (RUS) |
20h00 | Bourges Tango (FRA) | 70 - 75 (19-23, 14-22, 18-12, 19-18) | Beretta Famila Schio (ITA) |
6 Februari 2019 |
15h00 | UMMC Ekaterinburg (RUS) | 70 - 65 (15-12, 21-16, 16-18, 18-19) | Bourges Tango (FRA) |
20h00 | Villeneuve d'Ascq - Lille Metropole (FRA) | 49 - 61 (8-22, 16-16, 11-15, 14-8) | Nadezhda Orenburg (RUS) |
20h30 | Beretta Famila Schio (ITA) | 83 - 69 (26-20, 20-15, 19-18, 18-16) | CCC Polkowice (POL) |
21h00 | Castors Braine (BEL) | 66 - 81 (16-25, 19-18, 13-16, 18-22) | ZVVZ USK Praag (CZE) |
13 Februari 2019 |
15h00 | UMMC Ekaterinburg (RUS) | 77 - 46 (23-13, 13-14, 24-7, 17-12) | Beretta Famila Schio (ITA) |
15h00 | Nadezhda Orenburg (RUS) | 55 - 59 (18-12, 15-15, 16-20, 6-12) | CCC Polkowice (POL) |
19h00 | ZVVZ USK Praag (CZE) | 84 - 68 (25-16, 10-16, 27-20, 22-16) | Villeneuve d'Ascq - Lille Metropole (FRA) |
20h00 | Bourges Tango (FRA) | 83 - 55 (16-16, 22-11, 23-18, 22-10) | Castors Braine (BEL) |
20 Februari 2019 |
20h00 | Beretta Famila Schio (ITA) | 82 - 50 (21-11, 19-12, 15-17, 27-10) | Nadezhda Orenburg (RUS) |
20h00 | CCC Polkowice (POL) | 74 - 79 (28-18, 12-17, 14-21, 20-23) | ZVVZ USK Praag (CZE) |
20h00 | Villeneuve d'Ascq - Lille Metropole (FRA) | 74 - 78 (25-23, 14-17, 18-24, 17-14) | Bourges Tango (FRA) |
20h00 | Castors Braine (BEL) | 69 - 95 (18-27, 13-34, 16-10, 22-24) | UMMC Ekaterinburg (RUS) |