De site voor alle sporten
De site voor alle sporten
Keuze van een seizoen :
Deze klassering is berekend op basis van de laatste 5 dagen van het kampioenschap. Verander het aantal dagen voor de indeling:
Klassering over de laatste 5 wedstrijden| Ploeg | Pun | GW | W | G | V | DV | DT | DS | Gem Pun | Gem DV | Gem DT | Gem DS | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Levski Sofia | 13 | 5 | 4 | 1 | 0 | 12 | 1 | +11 | 2.6 | 2.4 | 0.2 | 2.2 |
| 2 | Botev Plovdiv | 12 | 5 | 4 | 0 | 1 | 10 | 5 | +5 | 2.4 | 2 | 1 | 1 |
| 3 | CSKA Sofia | 11 | 5 | 3 | 2 | 0 | 12 | 6 | +6 | 2.2 | 2.4 | 1.2 | 1.2 |
| 4 | Ludogorets 1947 Razgrad | 11 | 5 | 3 | 2 | 0 | 8 | 4 | +4 | 2.2 | 1.6 | 0.8 | 0.8 |
| 5 | FC CSKA 1948 Sofia | 9 | 5 | 3 | 0 | 2 | 8 | 6 | +2 | 1.8 | 1.6 | 1.2 | 0.4 |
| 6 | FC Arda Kardzhali | 7 | 5 | 2 | 1 | 2 | 7 | 8 | -1 | 1.4 | 1.4 | 1.6 | -0.2 |
| 7 | Lokomotiv Sofia | 6 | 5 | 1 | 3 | 1 | 7 | 7 | 0 | 1.2 | 1.4 | 1.4 | 0 |
| 8 | FC Spartak Varna | 6 | 5 | 1 | 3 | 1 | 3 | 3 | 0 | 1.2 | 0.6 | 0.6 | 0 |
| 9 | FC Dunav Ruse | 5 | 5 | 1 | 2 | 2 | 8 | 9 | -1 | 1 | 1.6 | 1.8 | -0.2 |
| 10 | Slavia Sofia | 5 | 5 | 1 | 2 | 2 | 3 | 4 | -1 | 1 | 0.6 | 0.8 | -0.2 |
| 11 | POFC Botev Vratsa | 5 | 5 | 1 | 2 | 2 | 5 | 7 | -2 | 1 | 1 | 1.4 | -0.4 |
| 12 | Lokomotiv Plovdiv | 5 | 5 | 1 | 2 | 2 | 3 | 6 | -3 | 1 | 0.6 | 1.2 | -0.6 |
| 13 | Cherno More Varna | 2 | 5 | 0 | 2 | 3 | 4 | 9 | -5 | 0.4 | 0.8 | 1.8 | -1 |
| 14 | FK Septemvri Sofia | 1 | 5 | 0 | 1 | 4 | 6 | 12 | -6 | 0.2 | 1.2 | 2.4 | -1.2 |
FC Arda Kardzhali - Levski Sofia
Gedetailleerd ...
| Thuis | Algemeen | |
|---|---|---|
| Klassering | 5 | 5 |
| Wedstrijden | 5 | 10 |
| Gewonnen | 3 (60 %) | 5 (50 %) |
| Gelijkspel | 1 (20 %) | 2 (20 %) |
| Verloren | 1 (20 %) | 3 (30 %) |
| Doelpunten voor | 9 | 15 |
| Gemiddelde doelpunt | 1.8 | 1.5 |
| Doelpunten tegen | 5 | 12 |
| Gemiddelde doelpunt tegen | 1 | 1.2 |
| Serie voor de competitie | GGGPN | PGGGGPPN |
| Serie (*) | GGGGGGPN | PGGGGPPN |
Gemiddeld aantal opeenvolgende overwinningen in het kampioenschap : 2.5
Gemiddeld aantal opeenvolgende gelijke spelen in het kampioenschap : 1
Gemiddeld aantal opeenvolgende nederlagen in het kampioenschap : 1.5
| Uit | Algemeen | |
|---|---|---|
| Klassering | 2 | 2 |
| Wedstrijden | 3 | 8 |
| Gewonnen | 2 (67 %) | 7 (88 %) |
| Gelijkspel | 1 (33 %) | 1 (13 %) |
| Verloren | 0 (0 %) | 0 (-1 %) |
| Doelpunten voor | 5 | 19 |
| Gemiddelde doelpunt | 1.67 | 2.38 |
| Doelpunten tegen | 2 | 3 |
| Gemiddelde doelpunt tegen | 0.67 | 0.38 |
| Serie voor de competitie | GGNG | GGGGGGNG |
| Serie (*) | GNNGPGNG | NGPGGNPG |
Gemiddeld aantal opeenvolgende overwinningen in het kampioenschap : 4
Gemiddeld aantal opeenvolgende gelijke spelen in het kampioenschap : 1
Gemiddeld aantal opeenvolgende nederlagen in het kampioenschap : 0
| 19/09/2026 | FC Arda Kardz. | 1-1 | Cherno More V. |
| 12/09/2026 | CSKA Sofia | 4-1 | FC Arda Kardz. |
| 04/09/2026 | FC Arda Kardz. | 2-3 | Botev Plovdiv |
| 31/08/2026 | FC Arda Kardz. | 2-0 | POFC Botev Vr. |
| 24/08/2026 | Lokomotiv Plo. | 0-1 | FC Arda Kardz. |
| 17/08/2026 | FC Arda Kardz. | 3-1 | Lokomotiv Sof. |
| 08/08/2026 | FC Dunav Ruse | 0-2 | FC Arda Kardz. |
| 31/07/2026 | FC CSKA 1948 . | 2-1 | FC Arda Kardz. |
| 11/10/2026 | Cherno More V. | 0-2 | Levski Sofia |
| 17/09/2026 | Levski Sofia | 0-1 | FC Red Bull S. |
| 13/09/2026 | POFC Botev Vr. | 0-0 | Levski Sofia |
| 05/09/2026 | Levski Sofia | 1-0 | FC CSKA 1948 . |
| 30/08/2026 | Botev Plovdiv | 1-3 | Levski Sofia |
| 26/08/2026 | AEK Athens | 4-0 | Levski Sofia |
| 22/08/2026 | Levski Sofia | 6-0 | FC Spartak Va. |
| 18/08/2026 | Levski Sofia | 0-0 | AEK Athens |
| 19/09/2026 | FC Arda Kardz. | 1-1 | Cherno More V. |
| 04/09/2026 | FC Arda Kardz. | 2-3 | Botev Plovdiv |
| 31/08/2026 | FC Arda Kardz. | 2-0 | POFC Botev Vr. |
| 17/08/2026 | FC Arda Kardz. | 3-1 | Lokomotiv Sof. |
| 24/07/2026 | FC Arda Kardz. | 1-0 | Slavia Sofia |
| 11/10/2026 | Cherno More V. | 0-2 | Levski Sofia |
| 13/09/2026 | POFC Botev Vr. | 0-0 | Levski Sofia |
| 30/08/2026 | Botev Plovdiv | 1-3 | Levski Sofia |
| 26/08/2026 | AEK Athens | 4-0 | Levski Sofia |
| 25/07/2026 | Lokomotiv Sof. | 1-2 | Levski Sofia |
| 11/04/2026 - Bulgarije - Professional A Football Group - Speeldag 29 | Levski Sofia | 1 - 0 | FC Arda Kardzhali |
| 14/05/2025 - Bulgarije - Professional A Football Group - Championship Ronde | FC Arda Kardzhali | 0 - 3 | Levski Sofia |
| 26/04/2025 - Bulgarije - Professional A Football Group - Championship Ronde | Levski Sofia | 1 - 1 | FC Arda Kardzhali |
| 16/03/2025 - Bulgarije - Professional A Football Group - Regulier Seizoen - Speeldag 25 | FC Arda Kardzhali | 1 - 1 | Levski Sofia |
| 29/09/2024 - Bulgarije - Professional A Football Group - Regulier Seizoen - Speeldag 10 | Levski Sofia | 2 - 1 | FC Arda Kardzhali |
| 24/02/2024 - Bulgarije - Professional A Football Group - Regulier Seizoen - Speeldag 22 | Levski Sofia | 4 - 0 | FC Arda Kardzhali |
| 01/11/2023 - Bulgarije - Professional A Football Group - Regulier Seizoen - Speeldag 7 | FC Arda Kardzhali | 0 - 0 | Levski Sofia |
| 19/03/2023 - Bulgarije - Professional A Football Group - Regulier Seizoen - Speeldag 24 | FC Arda Kardzhali | 0 - 3 | Levski Sofia |
Statistieken onderlinge duels tussen FC Arda Kardzhali en Levski Sofia (Open een nieuw tabblad)
Sinds 2019/2020, 15 gespeelde wedstrijden : 2 zeges Doelpunten voor 8 nederlagen van FC Arda Kardzhali 5 gelijke spelen
Cherno More Varna - FK Septemvri Sofia
Gedetailleerd ...
| Thuis | Algemeen | |
|---|---|---|
| Klassering | 11 | 13 |
| Wedstrijden | 4 | 10 |
| Gewonnen | 1 (25 %) | 1 (10 %) |
| Gelijkspel | 1 (25 %) | 3 (30 %) |
| Verloren | 2 (50 %) | 6 (60 %) |
| Doelpunten voor | 7 | 11 |
| Gemiddelde doelpunt | 1.75 | 1.1 |
| Doelpunten tegen | 9 | 20 |
| Gemiddelde doelpunt tegen | 2.25 | 2 |
| Serie voor de competitie | PPGNP | PPGPPNNP |
| Serie (*) | GPPPPGNP | PPGPPNNP |
Gemiddeld aantal opeenvolgende overwinningen in het kampioenschap : 1
Gemiddeld aantal opeenvolgende gelijke spelen in het kampioenschap : 1.5
Gemiddeld aantal opeenvolgende nederlagen in het kampioenschap : 2.33
| Uit | Algemeen | |
|---|---|---|
| Klassering | 10 | 10 |
| Wedstrijden | 5 | 10 |
| Gewonnen | 1 (20 %) | 2 (20 %) |
| Gelijkspel | 1 (20 %) | 2 (20 %) |
| Verloren | 3 (60 %) | 6 (60 %) |
| Doelpunten voor | 4 | 8 |
| Gemiddelde doelpunt | 0.8 | 0.8 |
| Doelpunten tegen | 8 | 18 |
| Gemiddelde doelpunt tegen | 1.6 | 1.8 |
| Serie voor de competitie | PPGNP | PGGNPPPP |
| Serie (*) | PPGPPGNP | PGGNPPPP |
Gemiddeld aantal opeenvolgende overwinningen in het kampioenschap : 2
Gemiddeld aantal opeenvolgende gelijke spelen in het kampioenschap : 1
Gemiddeld aantal opeenvolgende nederlagen in het kampioenschap : 3.5
| 11/10/2026 | Cherno More V. | 0-2 | Levski Sofia |
| 19/09/2026 | FC Arda Kardz. | 1-1 | Cherno More V. |
| 11/09/2026 | Cherno More V. | 2-2 | Lokomotiv Sof. |
| 06/09/2026 | Lokomotiv Plo. | 1-0 | Cherno More V. |
| 30/08/2026 | CSKA Sofia | 3-1 | Cherno More V. |
| 21/08/2026 | Cherno More V. | 3-1 | FC Dunav Ruse |
| 15/08/2026 | FC CSKA 1948 . | 4-1 | Cherno More V. |
| 08/08/2026 | Cherno More V. | 2-3 | Ludogorets 19. |
| 11/10/2026 | FK Septemvri . | 2-3 | FC Dunav Ruse |
| 19/09/2026 | FK Septemvri . | 0-3 | Botev Plovdiv |
| 14/09/2026 | Ludogorets 19. | 2-1 | FK Septemvri . |
| 04/09/2026 | FK Septemvri . | 2-3 | POFC Botev Vr. |
| 28/08/2026 | Slavia Sofia | 1-1 | FK Septemvri . |
| 23/08/2026 | FK Septemvri . | 1-0 | FC CSKA 1948 . |
| 17/08/2026 | FC Spartak Va. | 0-1 | FK Septemvri . |
| 08/08/2026 | FK Septemvri . | 0-3 | CSKA Sofia |
| 11/10/2026 | Cherno More V. | 0-2 | Levski Sofia |
| 11/09/2026 | Cherno More V. | 2-2 | Lokomotiv Sof. |
| 21/08/2026 | Cherno More V. | 3-1 | FC Dunav Ruse |
| 08/08/2026 | Cherno More V. | 2-3 | Ludogorets 19. |
| 26/07/2026 | Cherno More V. | 0-3 | FC Spartak Va. |
| 14/09/2026 | Ludogorets 19. | 2-1 | FK Septemvri . |
| 28/08/2026 | Slavia Sofia | 1-1 | FK Septemvri . |
| 17/08/2026 | FC Spartak Va. | 0-1 | FK Septemvri . |
| 01/08/2026 | Levski Sofia | 3-0 | FK Septemvri . |
| 26/07/2026 | Lokomotiv Plo. | 2-1 | FK Septemvri . |
| 07/03/2026 - Bulgarije - Professional A Football Group - Speeldag 25 | FK Septemvri Sofia | 0 - 3 | Cherno More Varna |
| 29/11/2024 - Bulgarije - Professional A Football Group - Regulier Seizoen - Speeldag 17 | FK Septemvri Sofia | 1 - 2 | Cherno More Varna |
| 29/07/2024 - Bulgarije - Professional A Football Group - Regulier Seizoen - Speeldag 2 | Cherno More Varna | 2 - 0 | FK Septemvri Sofia |
| 17/03/2023 - Bulgarije - Professional A Football Group - Regulier Seizoen - Speeldag 24 | Cherno More Varna | 3 - 0 | FK Septemvri Sofia |
| 05/09/2022 - Bulgarije - Professional A Football Group - Regulier Seizoen - Speeldag 9 | FK Septemvri Sofia | 0 - 0 | Cherno More Varna |
| 24/11/2018 - Bulgarije - Professional A Football Group - Regulier Seizoen - Speeldag 16 | FK Septemvri Sofia | 2 - 1 | Cherno More Varna |
| 04/08/2018 - Bulgarije - Professional A Football Group - Regulier Seizoen - Speeldag 3 | Cherno More Varna | 1 - 5 | FK Septemvri Sofia |
| 11/05/2018 - Bulgarije - Professional A Football Group - Europa League Playoff - Eerste ronde | FK Septemvri Sofia | 1 - 2 | Cherno More Varna |
Statistieken onderlinge duels tussen Cherno More Varna en FK Septemvri Sofia (Open een nieuw tabblad)
Sinds 2017/2018, 11 gespeelde wedstrijden : 6 zeges Doelpunten voor 4 nederlagen van Cherno More Varna en 1 gelijk spel
FC CSKA 1948 Sofia - Botev Plovdiv
Gedetailleerd ...
| Thuis | Algemeen | |
|---|---|---|
| Klassering | 3 | 3 |
| Wedstrijden | 5 | 10 |
| Gewonnen | 5 (100 %) | 7 (70 %) |
| Gelijkspel | 0 (0 %) | 1 (10 %) |
| Verloren | 0 (0 %) | 2 (20 %) |
| Doelpunten voor | 12 | 19 |
| Gemiddelde doelpunt | 2.4 | 1.9 |
| Doelpunten tegen | 4 | 10 |
| Gemiddelde doelpunt tegen | 0.8 | 1 |
| Serie voor de competitie | GGGGGP | GGPGPGGP |
| Serie (*) | GGGGGGGP | GGPGPGGP |
Gemiddeld aantal opeenvolgende overwinningen in het kampioenschap : 2.33
Gemiddeld aantal opeenvolgende gelijke spelen in het kampioenschap : 1
Gemiddeld aantal opeenvolgende nederlagen in het kampioenschap : 1
| Uit | Algemeen | |
|---|---|---|
| Klassering | 7 | 6 |
| Wedstrijden | 5 | 9 |
| Gewonnen | 2 (40 %) | 5 (56 %) |
| Gelijkspel | 0 (0 %) | 0 (0 %) |
| Verloren | 3 (60 %) | 4 (44 %) |
| Doelpunten voor | 8 | 15 |
| Gemiddelde doelpunt | 1.6 | 1.67 |
| Doelpunten tegen | 8 | 13 |
| Gemiddelde doelpunt tegen | 1.6 | 1.44 |
| Serie voor de competitie | PPPGG | GPPPGGGG |
| Serie (*) | NGGPPPGG | GPPPGGGG |
Gemiddeld aantal opeenvolgende overwinningen in het kampioenschap : 3
Gemiddeld aantal opeenvolgende gelijke spelen in het kampioenschap : 0
Gemiddeld aantal opeenvolgende nederlagen in het kampioenschap : 2
| 11/10/2026 | FC CSKA 1948 . | 2-3 | CSKA Sofia |
| 18/09/2026 | Slavia Sofia | 1-2 | FC CSKA 1948 . |
| 12/09/2026 | FC CSKA 1948 . | 2-1 | FC Dunav Ruse |
| 05/09/2026 | Levski Sofia | 1-0 | FC CSKA 1948 . |
| 28/08/2026 | FC CSKA 1948 . | 2-0 | Lokomotiv Plo. |
| 23/08/2026 | FK Septemvri . | 1-0 | FC CSKA 1948 . |
| 15/08/2026 | FC CSKA 1948 . | 4-1 | Cherno More V. |
| 08/08/2026 | Lokomotiv Sof. | 1-3 | FC CSKA 1948 . |
| 10/10/2026 | Botev Plovdiv | 1-0 | Slavia Sofia |
| 19/09/2026 | FK Septemvri . | 0-3 | Botev Plovdiv |
| 13/09/2026 | Botev Plovdiv | 2-0 | Lokomotiv Plo. |
| 04/09/2026 | FC Arda Kardz. | 2-3 | Botev Plovdiv |
| 30/08/2026 | Botev Plovdiv | 1-3 | Levski Sofia |
| 24/08/2026 | POFC Botev Vr. | 1-0 | Botev Plovdiv |
| 15/08/2026 | Ludogorets 19. | 2-0 | Botev Plovdiv |
| 10/08/2026 | Botev Plovdiv | 3-2 | FC Spartak Va. |
| 11/10/2026 | FC CSKA 1948 . | 2-3 | CSKA Sofia |
| 12/09/2026 | FC CSKA 1948 . | 2-1 | FC Dunav Ruse |
| 28/08/2026 | FC CSKA 1948 . | 2-0 | Lokomotiv Plo. |
| 15/08/2026 | FC CSKA 1948 . | 4-1 | Cherno More V. |
| 31/07/2026 | FC CSKA 1948 . | 2-1 | FC Arda Kardz. |
| 19/09/2026 | FK Septemvri . | 0-3 | Botev Plovdiv |
| 04/09/2026 | FC Arda Kardz. | 2-3 | Botev Plovdiv |
| 24/08/2026 | POFC Botev Vr. | 1-0 | Botev Plovdiv |
| 15/08/2026 | Ludogorets 19. | 2-0 | Botev Plovdiv |
| 27/07/2026 | CSKA Sofia | 3-2 | Botev Plovdiv |
| 08/03/2026 - Bulgarije - Professional A Football Group - Speeldag 25 | FC CSKA 1948 Sofia | 0 - 0 | Botev Plovdiv |
| 16/03/2025 - Bulgarije - Professional A Football Group - Regulier Seizoen - Speeldag 25 | Botev Plovdiv | 0 - 5 | FC CSKA 1948 Sofia |
| 29/09/2024 - Bulgarije - Professional A Football Group - Regulier Seizoen - Speeldag 10 | FC CSKA 1948 Sofia | 0 - 1 | Botev Plovdiv |
| 26/05/2024 - Bulgarije - Professional A Football Group - Groep Europa League | Botev Plovdiv | 1 - 0 | FC CSKA 1948 Sofia |
| 23/05/2024 - Bulgarije - Professional A Football Group - Groep Europa League | FC CSKA 1948 Sofia | 2 - 1 | Botev Plovdiv |
| 06/05/2024 - Bulgarije - Professional A Football Group - Groep Europa League | Botev Plovdiv | 0 - 0 | FC CSKA 1948 Sofia |
| 07/04/2024 - Bulgarije - Professional A Football Group - Regulier Seizoen - Speeldag 28 | Botev Plovdiv | 0 - 0 | FC CSKA 1948 Sofia |
| 08/10/2023 - Bulgarije - Professional A Football Group - Regulier Seizoen - Speeldag 13 | FC CSKA 1948 Sofia | 1 - 0 | Botev Plovdiv |
Statistieken onderlinge duels tussen FC CSKA 1948 Sofia en Botev Plovdiv (Open een nieuw tabblad)
Sinds 2018/2019, 17 gespeelde wedstrijden : 6 zeges Doelpunten voor 7 nederlagen van FC CSKA 1948 Sofia 4 gelijke spelen
CSKA Sofia - Ludogorets 1947 Razgrad
Gedetailleerd ...
| Thuis | Algemeen | |
|---|---|---|
| Klassering | 2 | 4 |
| Wedstrijden | 5 | 9 |
| Gewonnen | 5 (100 %) | 6 (67 %) |
| Gelijkspel | 0 (0 %) | 3 (33 %) |
| Verloren | 0 (0 %) | 0 (0 %) |
| Doelpunten voor | 17 | 22 |
| Gemiddelde doelpunt | 3.4 | 2.44 |
| Doelpunten tegen | 5 | 7 |
| Gemiddelde doelpunt tegen | 1 | 0.78 |
| Serie voor de competitie | GGGGG | GGGGNGNG |
| Serie (*) | GGNGGGGG | GGGGNGNG |
Gemiddeld aantal opeenvolgende overwinningen in het kampioenschap : 2.33
Gemiddeld aantal opeenvolgende gelijke spelen in het kampioenschap : 1
Gemiddeld aantal opeenvolgende nederlagen in het kampioenschap : 0
| Uit | Algemeen | |
|---|---|---|
| Klassering | 1 | 1 |
| Wedstrijden | 4 | 9 |
| Gewonnen | 3 (75 %) | 7 (78 %) |
| Gelijkspel | 1 (25 %) | 2 (22 %) |
| Verloren | 0 (0 %) | 0 (0 %) |
| Doelpunten voor | 8 | 16 |
| Gemiddelde doelpunt | 2 | 1.78 |
| Doelpunten tegen | 4 | 7 |
| Gemiddelde doelpunt tegen | 1 | 0.78 |
| Serie voor de competitie | GGNG | GGGGNNGG |
| Serie (*) | PGGPGGNG | GGGGNNGG |
Gemiddeld aantal opeenvolgende overwinningen in het kampioenschap : 3.5
Gemiddeld aantal opeenvolgende gelijke spelen in het kampioenschap : 2
Gemiddeld aantal opeenvolgende nederlagen in het kampioenschap : 0
| 11/10/2026 | FC CSKA 1948 . | 2-3 | CSKA Sofia |
| 20/09/2026 | Lokomotiv Plo. | 1-1 | CSKA Sofia |
| 12/09/2026 | CSKA Sofia | 4-1 | FC Arda Kardz. |
| 05/09/2026 | FC Spartak Va. | 1-1 | CSKA Sofia |
| 30/08/2026 | CSKA Sofia | 3-1 | Cherno More V. |
| 15/08/2026 | CSKA Sofia | 5-0 | POFC Botev Vr. |
| 08/08/2026 | FK Septemvri . | 0-3 | CSKA Sofia |
| 02/08/2026 | CSKA Sofia | 2-1 | FC Dunav Ruse |
| 14/09/2026 | Ludogorets 19. | 2-1 | FK Septemvri . |
| 06/09/2026 | Lokomotiv Sof. | 1-2 | Ludogorets 19. |
| 30/08/2026 | FC Spartak Va. | 1-1 | Ludogorets 19. |
| 22/08/2026 | Ludogorets 19. | 1-1 | Slavia Sofia |
| 15/08/2026 | Ludogorets 19. | 2-0 | Botev Plovdiv |
| 08/08/2026 | Cherno More V. | 2-3 | Ludogorets 19. |
| 02/08/2026 | Ludogorets 19. | 2-1 | POFC Botev Vr. |
| 27/07/2026 | FC Dunav Ruse | 0-2 | Ludogorets 19. |
| 12/09/2026 | CSKA Sofia | 4-1 | FC Arda Kardz. |
| 30/08/2026 | CSKA Sofia | 3-1 | Cherno More V. |
| 15/08/2026 | CSKA Sofia | 5-0 | POFC Botev Vr. |
| 02/08/2026 | CSKA Sofia | 2-1 | FC Dunav Ruse |
| 27/07/2026 | CSKA Sofia | 3-2 | Botev Plovdiv |
| 06/09/2026 | Lokomotiv Sof. | 1-2 | Ludogorets 19. |
| 30/08/2026 | FC Spartak Va. | 1-1 | Ludogorets 19. |
| 08/08/2026 | Cherno More V. | 2-3 | Ludogorets 19. |
| 27/07/2026 | FC Dunav Ruse | 0-2 | Ludogorets 19. |
| 18/04/2026 | FC Arda Kardz. | 1-0 | Ludogorets 19. |
| 24/11/2024 - Bulgarije - Professional A Football Group - Regulier Seizoen - Speeldag 16 | CSKA Sofia | 0 - 0 | Ludogorets 1947 Razgrad |
| 21/07/2024 - Bulgarije - Professional A Football Group - Regulier Seizoen - Speeldag 1 | Ludogorets 1947 Razgrad | 1 - 0 | CSKA Sofia |
| 11/05/2024 - Bulgarije - Professional A Football Group - Championship Ronde | Ludogorets 1947 Razgrad | 3 - 1 | CSKA Sofia |
| 10/12/2023 - Bulgarije - Professional A Football Group - Regulier Seizoen - Speeldag 20 | CSKA Sofia | 0 - 1 | Ludogorets 1947 Razgrad |
| 13/08/2023 - Bulgarije - Professional A Football Group - Regulier Seizoen - Speeldag 5 | Ludogorets 1947 Razgrad | 3 - 0 | CSKA Sofia |
| 20/05/2023 - Bulgarije - Professional A Football Group - Championship Ronde | Ludogorets 1947 Razgrad | 2 - 2 | CSKA Sofia |
| 30/04/2023 - Bulgarije - Professional A Football Group - Regulier Seizoen - Speeldag 28 | CSKA Sofia | 0 - 1 | Ludogorets 1947 Razgrad |
| 10/10/2022 - Bulgarije - Professional A Football Group - Regulier Seizoen - Speeldag 13 | Ludogorets 1947 Razgrad | 2 - 1 | CSKA Sofia |
Statistieken onderlinge duels tussen CSKA Sofia en Ludogorets 1947 Razgrad (Open een nieuw tabblad)
Sinds 2011, 46 gespeelde wedstrijden : 7 zeges Doelpunten voor 22 nederlagen van CSKA Sofia 17 gelijke spelen
FC Dunav Ruse - FC Spartak Varna
Gedetailleerd ...
| Thuis | Algemeen | |
|---|---|---|
| Klassering | 13 | 14 |
| Wedstrijden | 5 | 10 |
| Gewonnen | 0 (0 %) | 1 (10 %) |
| Gelijkspel | 2 (40 %) | 2 (20 %) |
| Verloren | 3 (60 %) | 7 (70 %) |
| Doelpunten voor | 4 | 10 |
| Gemiddelde doelpunt | 0.8 | 1 |
| Doelpunten tegen | 9 | 19 |
| Gemiddelde doelpunt tegen | 1.8 | 1.9 |
| Serie voor de competitie | PPNPN | PGPNPPNG |
| Serie (*) | PPPPPNPN | PGPNPPNG |
Gemiddeld aantal opeenvolgende overwinningen in het kampioenschap : 1
Gemiddeld aantal opeenvolgende gelijke spelen in het kampioenschap : 1
Gemiddeld aantal opeenvolgende nederlagen in het kampioenschap : 2.33
| Uit | Algemeen | |
|---|---|---|
| Klassering | 9 | 8 |
| Wedstrijden | 4 | 10 |
| Gewonnen | 1 (25 %) | 2 (20 %) |
| Gelijkspel | 1 (25 %) | 4 (40 %) |
| Verloren | 2 (50 %) | 4 (40 %) |
| Doelpunten voor | 5 | 10 |
| Gemiddelde doelpunt | 1.25 | 1 |
| Doelpunten tegen | 9 | 15 |
| Gemiddelde doelpunt tegen | 2.25 | 1.5 |
| Serie voor de competitie | GPPNG | PPPNNNPG |
| Serie (*) | PPNGPPNG | PPPNNNPG |
Gemiddeld aantal opeenvolgende overwinningen in het kampioenschap : 1.5
Gemiddeld aantal opeenvolgende gelijke spelen in het kampioenschap : 2
Gemiddeld aantal opeenvolgende nederlagen in het kampioenschap : 2
| 11/10/2026 | FK Septemvri . | 2-3 | FC Dunav Ruse |
| 19/09/2026 | FC Dunav Ruse | 2-2 | POFC Botev Vr. |
| 12/09/2026 | FC CSKA 1948 . | 2-1 | FC Dunav Ruse |
| 07/09/2026 | FC Dunav Ruse | 0-1 | Slavia Sofia |
| 31/08/2026 | FC Dunav Ruse | 2-2 | Lokomotiv Sof. |
| 21/08/2026 | Cherno More V. | 3-1 | FC Dunav Ruse |
| 15/08/2026 | Lokomotiv Plo. | 1-2 | FC Dunav Ruse |
| 08/08/2026 | FC Dunav Ruse | 0-2 | FC Arda Kardz. |
| 10/10/2026 | POFC Botev Vr. | 0-1 | FC Spartak Va. |
| 20/09/2026 | FC Spartak Va. | 0-1 | Lokomotiv Sof. |
| 13/09/2026 | Slavia Sofia | 0-0 | FC Spartak Va. |
| 05/09/2026 | FC Spartak Va. | 1-1 | CSKA Sofia |
| 30/08/2026 | FC Spartak Va. | 1-1 | Ludogorets 19. |
| 22/08/2026 | Levski Sofia | 6-0 | FC Spartak Va. |
| 17/08/2026 | FC Spartak Va. | 0-1 | FK Septemvri . |
| 10/08/2026 | Botev Plovdiv | 3-2 | FC Spartak Va. |
| 19/09/2026 | FC Dunav Ruse | 2-2 | POFC Botev Vr. |
| 07/09/2026 | FC Dunav Ruse | 0-1 | Slavia Sofia |
| 31/08/2026 | FC Dunav Ruse | 2-2 | Lokomotiv Sof. |
| 08/08/2026 | FC Dunav Ruse | 0-2 | FC Arda Kardz. |
| 27/07/2026 | FC Dunav Ruse | 0-2 | Ludogorets 19. |
| 10/10/2026 | POFC Botev Vr. | 0-1 | FC Spartak Va. |
| 13/09/2026 | Slavia Sofia | 0-0 | FC Spartak Va. |
| 22/08/2026 | Levski Sofia | 6-0 | FC Spartak Va. |
| 10/08/2026 | Botev Plovdiv | 3-2 | FC Spartak Va. |
| 26/07/2026 | Cherno More V. | 0-3 | FC Spartak Va. |
Lokomotiv Plovdiv - Slavia Sofia
Gedetailleerd ...
| Thuis | Algemeen | |
|---|---|---|
| Klassering | 7 | 11 |
| Wedstrijden | 5 | 10 |
| Gewonnen | 2 (40 %) | 2 (20 %) |
| Gelijkspel | 1 (20 %) | 1 (10 %) |
| Verloren | 2 (40 %) | 7 (70 %) |
| Doelpunten voor | 5 | 5 |
| Gemiddelde doelpunt | 1 | 0.5 |
| Doelpunten tegen | 5 | 13 |
| Gemiddelde doelpunt tegen | 1 | 1.3 |
| Serie voor de competitie | GPPGN | PPPPGPNN |
| Serie (*) | PGGGPPGN | PPPPGPNN |
Gemiddeld aantal opeenvolgende overwinningen in het kampioenschap : 1
Gemiddeld aantal opeenvolgende gelijke spelen in het kampioenschap : 2
Gemiddeld aantal opeenvolgende nederlagen in het kampioenschap : 2.33
| Uit | Algemeen | |
|---|---|---|
| Klassering | 3 | 7 |
| Wedstrijden | 4 | 9 |
| Gewonnen | 2 (50 %) | 2 (22 %) |
| Gelijkspel | 1 (25 %) | 5 (56 %) |
| Verloren | 1 (25 %) | 2 (22 %) |
| Doelpunten voor | 5 | 8 |
| Gemiddelde doelpunt | 1.25 | 0.89 |
| Doelpunten tegen | 2 | 6 |
| Gemiddelde doelpunt tegen | 0.5 | 0.67 |
| Serie voor de competitie | PGNGP | NGNNGNPP |
| Serie (*) | NGNPGNGP | NGNNGNPP |
Gemiddeld aantal opeenvolgende overwinningen in het kampioenschap : 1
Gemiddeld aantal opeenvolgende gelijke spelen in het kampioenschap : 1.25
Gemiddeld aantal opeenvolgende nederlagen in het kampioenschap : 1.5
| 10/10/2026 | Lokomotiv Sof. | 1-1 | Lokomotiv Plo. |
| 20/09/2026 | Lokomotiv Plo. | 1-1 | CSKA Sofia |
| 13/09/2026 | Botev Plovdiv | 2-0 | Lokomotiv Plo. |
| 06/09/2026 | Lokomotiv Plo. | 1-0 | Cherno More V. |
| 28/08/2026 | FC CSKA 1948 . | 2-0 | Lokomotiv Plo. |
| 24/08/2026 | Lokomotiv Plo. | 0-1 | FC Arda Kardz. |
| 15/08/2026 | Lokomotiv Plo. | 1-2 | FC Dunav Ruse |
| 08/08/2026 | Levski Sofia | 2-0 | Lokomotiv Plo. |
| 10/10/2026 | Botev Plovdiv | 1-0 | Slavia Sofia |
| 18/09/2026 | Slavia Sofia | 1-2 | FC CSKA 1948 . |
| 13/09/2026 | Slavia Sofia | 0-0 | FC Spartak Va. |
| 07/09/2026 | FC Dunav Ruse | 0-1 | Slavia Sofia |
| 28/08/2026 | Slavia Sofia | 1-1 | FK Septemvri . |
| 22/08/2026 | Ludogorets 19. | 1-1 | Slavia Sofia |
| 10/08/2026 | POFC Botev Vr. | 0-3 | Slavia Sofia |
| 31/07/2026 | Slavia Sofia | 1-1 | Lokomotiv Sof. |
| 20/09/2026 | Lokomotiv Plo. | 1-1 | CSKA Sofia |
| 06/09/2026 | Lokomotiv Plo. | 1-0 | Cherno More V. |
| 24/08/2026 | Lokomotiv Plo. | 0-1 | FC Arda Kardz. |
| 15/08/2026 | Lokomotiv Plo. | 1-2 | FC Dunav Ruse |
| 26/07/2026 | Lokomotiv Plo. | 2-1 | FK Septemvri . |
| 10/10/2026 | Botev Plovdiv | 1-0 | Slavia Sofia |
| 07/09/2026 | FC Dunav Ruse | 0-1 | Slavia Sofia |
| 22/08/2026 | Ludogorets 19. | 1-1 | Slavia Sofia |
| 10/08/2026 | POFC Botev Vr. | 0-3 | Slavia Sofia |
| 24/07/2026 | FC Arda Kardz. | 1-0 | Slavia Sofia |
| 08/02/2026 - Bulgarije - Professional A Football Group - Speeldag 20 | Slavia Sofia | 0 - 2 | Lokomotiv Plovdiv |
| 15/08/2025 - Bulgarije - Professional A Football Group - Speeldag 5 | Lokomotiv Plovdiv | 2 - 1 | Slavia Sofia |
| 19/05/2025 - Bulgarije - Professional A Football Group - Degradatie Ronde | Slavia Sofia | 1 - 2 | Lokomotiv Plovdiv |
| 19/04/2025 - Bulgarije - Professional A Football Group - Regulier Seizoen - Speeldag 30 | Lokomotiv Plovdiv | 0 - 1 | Slavia Sofia |
| 09/11/2024 - Bulgarije - Professional A Football Group - Regulier Seizoen - Speeldag 15 | Slavia Sofia | 2 - 1 | Lokomotiv Plovdiv |
| 16/03/2024 - Bulgarije - Professional A Football Group - Regulier Seizoen - Speeldag 25 | Slavia Sofia | 1 - 2 | Lokomotiv Plovdiv |
| 23/09/2023 - Bulgarije - Professional A Football Group - Regulier Seizoen - Speeldag 10 | Lokomotiv Plovdiv | 2 - 0 | Slavia Sofia |
| 02/05/2023 - Bulgarije - Professional A Football Group - Regulier Seizoen - Speeldag 29 | Slavia Sofia | 1 - 1 | Lokomotiv Plovdiv |
Statistieken onderlinge duels tussen Lokomotiv Plovdiv en Slavia Sofia (Open een nieuw tabblad)
Sinds 2003/2004, 59 gespeelde wedstrijden : 23 zeges Doelpunten voor 23 nederlagen van Lokomotiv Plovdiv 13 gelijke spelen
Lokomotiv Sofia - POFC Botev Vratsa
Gedetailleerd ...
| Thuis | Algemeen | |
|---|---|---|
| Klassering | 14 | 12 |
| Wedstrijden | 3 | 8 |
| Gewonnen | 0 (0 %) | 1 (13 %) |
| Gelijkspel | 0 (0 %) | 3 (38 %) |
| Verloren | 3 (100 %) | 4 (49 %) |
| Doelpunten voor | 3 | 10 |
| Gemiddelde doelpunt | 1 | 1.25 |
| Doelpunten tegen | 7 | 15 |
| Gemiddelde doelpunt tegen | 2.33 | 1.88 |
| Serie voor de competitie | PPPN | NPPNPNGN |
| Serie (*) | NPGPPPPN | NPPNPNGN |
Gemiddeld aantal opeenvolgende overwinningen in het kampioenschap : 1
Gemiddeld aantal opeenvolgende gelijke spelen in het kampioenschap : 1
Gemiddeld aantal opeenvolgende nederlagen in het kampioenschap : 1.33
| Uit | Algemeen | |
|---|---|---|
| Klassering | 11 | 9 |
| Wedstrijden | 6 | 10 |
| Gewonnen | 1 (17 %) | 2 (20 %) |
| Gelijkspel | 1 (17 %) | 3 (30 %) |
| Verloren | 4 (66 %) | 5 (50 %) |
| Doelpunten voor | 7 | 9 |
| Gemiddelde doelpunt | 1.17 | 0.9 |
| Doelpunten tegen | 15 | 19 |
| Gemiddelde doelpunt tegen | 2.5 | 1.9 |
| Serie voor de competitie | PPPPGN | PPGPGNNP |
| Serie (*) | NPPPPPGN | PPGPGNNP |
Gemiddeld aantal opeenvolgende overwinningen in het kampioenschap : 1
Gemiddeld aantal opeenvolgende gelijke spelen in het kampioenschap : 1.5
Gemiddeld aantal opeenvolgende nederlagen in het kampioenschap : 2
| 10/10/2026 | Lokomotiv Sof. | 1-1 | Lokomotiv Plo. |
| 20/09/2026 | FC Spartak Va. | 0-1 | Lokomotiv Sof. |
| 11/09/2026 | Cherno More V. | 2-2 | Lokomotiv Sof. |
| 06/09/2026 | Lokomotiv Sof. | 1-2 | Ludogorets 19. |
| 31/08/2026 | FC Dunav Ruse | 2-2 | Lokomotiv Sof. |
| 17/08/2026 | FC Arda Kardz. | 3-1 | Lokomotiv Sof. |
| 08/08/2026 | Lokomotiv Sof. | 1-3 | FC CSKA 1948 . |
| 31/07/2026 | Slavia Sofia | 1-1 | Lokomotiv Sof. |
| 10/10/2026 | POFC Botev Vr. | 0-1 | FC Spartak Va. |
| 19/09/2026 | FC Dunav Ruse | 2-2 | POFC Botev Vr. |
| 13/09/2026 | POFC Botev Vr. | 0-0 | Levski Sofia |
| 04/09/2026 | FK Septemvri . | 2-3 | POFC Botev Vr. |
| 31/08/2026 | FC Arda Kardz. | 2-0 | POFC Botev Vr. |
| 24/08/2026 | POFC Botev Vr. | 1-0 | Botev Plovdiv |
| 15/08/2026 | CSKA Sofia | 5-0 | POFC Botev Vr. |
| 10/08/2026 | POFC Botev Vr. | 0-3 | Slavia Sofia |
| 10/10/2026 | Lokomotiv Sof. | 1-1 | Lokomotiv Plo. |
| 06/09/2026 | Lokomotiv Sof. | 1-2 | Ludogorets 19. |
| 08/08/2026 | Lokomotiv Sof. | 1-3 | FC CSKA 1948 . |
| 25/07/2026 | Lokomotiv Sof. | 1-2 | Levski Sofia |
| 07/02/2026 | Lokomotiv Sof. | 1-3 | Ludogorets 19. |
| 19/09/2026 | FC Dunav Ruse | 2-2 | POFC Botev Vr. |
| 04/09/2026 | FK Septemvri . | 2-3 | POFC Botev Vr. |
| 31/08/2026 | FC Arda Kardz. | 2-0 | POFC Botev Vr. |
| 15/08/2026 | CSKA Sofia | 5-0 | POFC Botev Vr. |
| 02/08/2026 | Ludogorets 19. | 2-1 | POFC Botev Vr. |
| 18/04/2026 - Bulgarije - Professional A Football Group - Speeldag 30 | POFC Botev Vratsa | 3 - 2 | Lokomotiv Sofia |
| 07/05/2025 - Bulgarije - Professional A Football Group - Degradatie Ronde | Lokomotiv Sofia | 3 - 0 | POFC Botev Vratsa |
| 14/02/2025 - Bulgarije - Professional A Football Group - Regulier Seizoen - Speeldag 21 | POFC Botev Vratsa | 0 - 3 | Lokomotiv Sofia |
| 23/08/2024 - Bulgarije - Professional A Football Group - Regulier Seizoen - Speeldag 6 | Lokomotiv Sofia | 0 - 1 | POFC Botev Vratsa |
| 17/05/2024 - Bulgarije - Professional A Football Group - Degradatie Ronde | Lokomotiv Sofia | 1 - 1 | POFC Botev Vratsa |
| 06/11/2023 - Bulgarije - Professional A Football Group - Regulier Seizoen - Speeldag 16 | POFC Botev Vratsa | 0 - 2 | Lokomotiv Sofia |
| 17/07/2023 - Bulgarije - Professional A Football Group - Regulier Seizoen - Speeldag 1 | Lokomotiv Sofia | 1 - 0 | POFC Botev Vratsa |
| 02/05/2023 - Bulgarije - Professional A Football Group - Regulier Seizoen - Speeldag 29 | POFC Botev Vratsa | 2 - 1 | Lokomotiv Sofia |
Statistieken onderlinge duels tussen Lokomotiv Sofia en POFC Botev Vratsa (Open een nieuw tabblad)
Sinds 2011/2012, 21 gespeelde wedstrijden : 9 zeges Doelpunten voor 8 nederlagen van Lokomotiv Sofia 4 gelijke spelen
(*) Serie inclusief alle wedstrijden van alle competities