De site voor alle sporten

Menu
Wielrennen - Tour - 2016 - Gedetailleerde uitslagen

Wielrennen - Tour - 2016 - Gedetailleerde uitslagen

Keuze van een seizoen :

Frankrijk

Uitslagen 2016

Gedetailleerde uitslagen voor etappe

Etappe 21 - Chantilly - Avenue des Champs-Élysées - 113 km - 24 Juli 2016Sprint

  • Etappe
  • Algemeen
  • Punten
  • Berg
  • Jongeren
  • Ploegen

Etappe

1GERAndré Greipel (GER)Lotto - Soudal2:43:08
2SVKPeter Sagan (SVK)Tinkoff0:00
3NORAlexander Kristoff (NOR)Team Katusha0:00
4NOREdvald Boasson Hagen (NOR)Dimension Data0:00
5AUSMichael Matthews (AUS)Orica - BikeExchange0:00
6BELJasper Stuyven (BEL)Trek - Segafredo0:00
7LTURamunas Navardauskas (LTU)Cannondale - Drapac0:00
8FRAChristophe Laporte (FRA)Cofidis0:00
9IRLSam Bennett (IRL)Bora - Argon 180:00
10RSAReinardt Janse Van Rensburg (RSA)Dimension Data0:00
11ITADavide Cimolai (ITA)Lampre - Merida0:00
12GBRDaniel McLay (GBR)Fortuneo - Vital Concept0:00
13AUSLeigh Howard (AUS)IAM0:00
14ARGAriel Maximiliano Richeze Araquistaín (ARG)Etixx - Quick Step0:00
15FRAAnthony Roux (FRA)La Française des Jeux0:00
16GERJohn Degenkolb (GER)Giant - Alpecin0:00
17NEDRamon Sinkeldam (NED)Giant - Alpecin0:00
18BELSep Vanmarcke (BEL)Lotto NL - Jumbo0:00
19DENMichael Valgren Andersen (DEN)Tinkoff0:00
20ESPAlejandro Valverde Belmonte (ESP)Movistar0:00
21UKRAndriy Grivko (UKR)Astana0:00
22CZERoman Kreuziger (CZE)Tinkoff0:00
23FRAGeoffrey Soupe (FRA)Cofidis0:00
24ITAOscar Gatto (ITA)Tinkoff0:00
25IRLDaniel Martin (IRL)Etixx - Quick Step0:00
26ITAJacopo Guarnieri (ITA)Team Katusha0:00
27FRAArthur Vichot (FRA)La Française des Jeux0:00
28COLNairo Alexander Quintana Rojas (COL)Movistar0:00
29BELJürgen Roelandts (BEL)Lotto - Soudal0:00
30NEDStef Clement (NED)IAM0:00
31FRARomain Bardet (FRA)AG2R - La Mondiale0:00
32ITADiego Rosa (ITA)Astana0:00
33AUSRichie Porte (AUS)BMC Racing Team0:00
34GBRAdam Yates (GBR)Orica - BikeExchange0:00
35RSALouis Meintjes (RSA)Lampre - Merida0:00
36ESPMarkel Irizar Aranburu (ESP)Trek - Segafredo0:00
37NEDDylan Van Baarle (NED)Cannondale - Drapac0:00
38FRAAdrien Petit (FRA)Direct Energie0:00
39POLMaciej Bodnar (POL)Tinkoff0:00
40ITAFabio Sabatini (ITA)Etixx - Quick Step0:00
41GERMarcel Sieberg (GER)Lotto - Soudal0:00
42FRATony Gallopin (FRA)Lotto - Soudal0:00
43NEDRoy Curvers (NED)Giant - Alpecin0:00
44FRACyril Gautier (FRA)AG2R - La Mondiale0:00
45SUIMichael Albasini (SUI)Orica - BikeExchange0:00
46ESPÁngel Vicioso Arcos (ESP)Team Katusha0:00
47ESPHaimar Zubeldia Aguirre (ESP)Trek - Segafredo0:00
48ESPAlberto Losada Alguacil (ESP)Team Katusha0:00
49SUISébastien Reichenbach (SUI)La Française des Jeux0:00
50FRAPierre Rolland (FRA)Cannondale - Drapac0:00
51LUXFränk Schleck (LUX)Trek - Segafredo0:00
52ESPJoaquim Rodríguez Oliver (ESP)Team Katusha0:00
53JAPYukiya Arashiro (JAP)Lampre - Merida0:00
54ITADomenico Pozzovivo (ITA)AG2R - La Mondiale0:00
55GEREmanuel Buchmann (GER)Bora - Argon 180:00
56SUIMichael Schär (SUI)BMC Racing Team0:00
57USABrent Bookwalter (USA)BMC Racing Team0:00
58GERPaul Martens (GER)Lotto NL - Jumbo0:00
59ITAFabio Aru (ITA)Astana0:00
60AUTBernhard Eisel (AUT)Dimension Data0:00
61GERMarcel Kittel (GER)Etixx - Quick Step0:00
62ITAMatteo Tosatto (ITA)Tinkoff0:00
63FRAPierre Luc Périchon (FRA)Fortuneo - Vital Concept0:00
64AUSAdam Hansen (AUS)Lotto - Soudal0:00
65NZLGregory Henderson (NZL)Lotto - Soudal0:00
66BELJulien Vermote (BEL)Etixx - Quick Step0:00
67BELIljo Keisse (BEL)Etixx - Quick Step0:00
68FRAJulian Alaphilippe (FRA)Etixx - Quick Step0:00
69DENChris Anker Sørensen (DEN)Fortuneo - Vital Concept0:00
70BELJan Bakelants (BEL)AG2R - La Mondiale0:00
71FRAAlexis Vuillermoz (FRA)AG2R - La Mondiale0:00
72ESPImanol Erviti Ollo (ESP)Movistar0:00
73LUXBen Gastauer (LUX)AG2R - La Mondiale0:00
74FRASamuel Dumoulin (FRA)AG2R - La Mondiale0:00
75FRAMickaël Chérel (FRA)AG2R - La Mondiale0:00
76FRAFlorian Vachon (FRA)Fortuneo - Vital Concept0:00
77COLWinner Andrew Anacona Gomez (COL)Movistar0:00
78USAPeter Stetina (USA)Trek - Segafredo0:00
79SLOJan Polanc (SLO)Lampre - Merida0:00
80CROKristijan Durasek (CRO)Lampre - Merida0:00
81FRAArmindo Fonseca (FRA)Fortuneo - Vital Concept0:00
82FRAAnthony Delaplace (FRA)Fortuneo - Vital Concept0:00
83BELSerge Pauwels (BEL)Dimension Data0:00
84ESPJon Izagirre Insausti (ESP)Movistar0:00
85ESTTanel Kangert (EST)Astana0:00
86FRAWarren Barguil (FRA)Giant - Alpecin0:00
87USATejay Van Garderen (USA)BMC Racing Team0:00
88AUTPatrick Konrad (AUT)Bora - Argon 180:00
89AUTGeorg Preidler (AUT)Giant - Alpecin0:00
90ERIDaniel Teklehaimanot (ERI)Dimension Data0:00
91FRAAmaël Moinard (FRA)BMC Racing Team0:00
92ITACesare Benedetti (ITA)Bora - Argon 180:00
93CZEJan Bárta (CZE)Bora - Argon 180:00
94POLRafal Majka (POL)Tinkoff0:00
95SLOKristijan Koren (SLO)Cannondale - Drapac0:00
96ITADamiano Caruso (ITA)BMC Racing Team0:00
97SLOLuka Pibernik (SLO)Lampre - Merida0:00
98COLJarlinson Pantano Gomez (COL)IAM0:00
99CANAntoine Duchesne (CAN)Direct Energie0:00
100PORNelson Filipe Santos Simoes Oliveira (POR)Movistar0:00
101POLBartosz Huzarski (POL)Bora - Argon 180:00
102SUISteve Morabito (SUI)La Française des Jeux0:00
103FRAWilliam Bonnet (FRA)La Française des Jeux0:00
104FRAJérémy Roy (FRA)La Française des Jeux0:00
105ESPDaniel Moreno Fernández (ESP)Movistar0:00
106FRAJérôme Coppel (FRA)IAM0:00
107ESPLuis Angel Maté Mardones (ESP)Cofidis0:00
108ARGEduardo Sepúlveda (ARG)Fortuneo - Vital Concept0:00
109GERAndreas Schillinger (GER)Bora - Argon 180:00
110ESPRubén Plaza Molina (ESP)Orica - BikeExchange0:00
111RSADaryl Impey (RSA)Orica - BikeExchange0:00
112GBRStephen Cummings (GBR)Dimension Data0:00
113BELGreg Van Avermaet (BEL)BMC Racing Team0:00
114DENChristopher Juul-Jensen (DEN)Orica - BikeExchange0:00
115AUSLuke Durbridge (AUS)Orica - BikeExchange0:00
116NEDTom Jelte Slagter (NED)Cannondale - Drapac0:00
117ITAPaolo Tiralongo (ITA)Astana0:00
118ITAVincenzo Nibali (ITA)Astana0:00
119ESPLuis León Sánchez Gil (ESP)Astana0:00
120SUIMartin Elmiger (SUI)IAM0:00
121NEDWilco Kelderman (NED)Lotto NL - Jumbo0:00
122USAAlex Howes (USA)Cannondale - Drapac0:00
123FRABrice Feillu (FRA)Fortuneo - Vital Concept0:00
124ITAMatteo Bono (ITA)Lampre - Merida0:00
125BELMaarten Wynants (BEL)Lotto NL - Jumbo0:00
126CRORobert Kiserlovski (CRO)Tinkoff0:00
127RUSIlnur Zakarin (RUS)Team Katusha0:00
128DENJakob Fuglsang (DEN)Astana0:00
129NEDAlbert Timmer (NED)Giant - Alpecin0:00
130FRAAlexis Gougeard (FRA)AG2R - La Mondiale0:00
131FRASylvain Chavanel (FRA)Direct Energie0:00
132WALGeraint Howell Thomas (WAL)Sky Professional Cycling Team0:00
133NEDWout Poels (NED)Sky Professional Cycling Team0:00
134COLSergio Luis Henao Montoya (COL)Sky Professional Cycling Team0:00
135ESPMikel Landa Meana (ESP)Sky Professional Cycling Team0:00
136ESPMikel Nieve Iturralde (ESP)Sky Professional Cycling Team0:00
137GBRLuke Rowe (GBR)Sky Professional Cycling Team0:00
138GBRChris Froome (GBR)Sky Professional Cycling Team0:00
139BLRVasil Kiryienka (BLR)Sky Professional Cycling Team0:00
140GBRIan Stannard (GBR)Sky Professional Cycling Team0:00
141AUTMarco Haller (AUT)Team Katusha0:00
142FRANicolas Edet (FRA)Cofidis0:00
143FRAArnold Jeannesson (FRA)Cofidis0:00
144PORRui Alberto Faria da Costa (POR)Lampre - Merida0:00
145NEDBauke Mollema (NED)Trek - Segafredo0:00
146SUIGrégory Rast (SUI)Trek - Segafredo0:00
147GERPaul Voss (GER)Bora - Argon 180:00
148FRACyril Lemoine (FRA)Cofidis0:00
149CZEPetr Vakoc (CZE)Etixx - Quick Step0:00
150ETHTsgabu Gebremaryam Grmay (ETH)Lampre - Merida0:00
151KAZAlexey Lutsenko (KAZ)Astana0:00
152FRAJérôme Cousin (FRA)Cofidis0:00
153DENLars Ytting Bak (DEN)Lotto - Soudal0:00
154BELThomas De Gendt (BEL)Lotto - Soudal2:10
155GERRobert Wagner (GER)Lotto NL - Jumbo0:00
156NZLGeorge Bennett (NZL)Lotto NL - Jumbo0:00
157ERINatnael Teweldemedhin Berhane (ERI)Dimension Data2:15
158SUIReto Hollenstein (SUI)IAM0:00
159NEDLaurens Ten Dam (NED)Giant - Alpecin0:00
160NORSondre Holst Enger (NOR)IAM2:44
161GERSimon Geschke (GER)Giant - Alpecin0:00
162NEDBert-Jan Lindeman (NED)Lotto NL - Jumbo0:00
163GERMarcus Burghardt (GER)BMC Racing Team0:00
164NEDDylan Groenewegen (NED)Lotto NL - Jumbo0:00
165AUSMathew Hayman (AUS)Orica - BikeExchange0:00
166FRAYohann Gène (FRA)Direct Energie0:00
167FRAThomas Voeckler (FRA)Direct Energie4:09
168FRABryan Coquard (FRA)Direct Energie0:00
169NEDTimo Roosen (NED)Lotto NL - Jumbo0:00
170USAGregory Lawson Craddock (USA)Cannondale - Drapac4:32
171BELOliver Naesen (BEL)IAM0:00
172FRARomain Sicard (FRA)Direct Energie5:01
173FRAFabrice Jeandesboz (FRA)Direct Energie5:02
174NORVegard Breen (NOR)Fortuneo - Vital Concept7:17
DNFGERTony Martin (GER)Etixx - Quick Step-

Algemeen

Punten

Berg

Jongeren

Ploegen

Startlijst

Statistieken

Archief

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2017 - Alle rechten voorbehouden