De site voor alle sporten

Menu
Wielrennen - Tour - 2007 - Gedetailleerde uitslagen

Wielrennen - Tour - 2007 - Gedetailleerde uitslagen

Keuze van een seizoen :

Frankrijk

Uitslagen 2007

Tour 2007

FrankrijkFrankrijk - 7 Juli 2007 - 29 Juli 2007


Algemeen klassement - 29 Juli 2007


1ESPAlberto Contador Velasco (ESP)Discovery Channel Pro Cycling Team91.00.26
2AUSCadel Evans (AUS)Predictor-Lotto0.23
3USALevi Leipheimer (USA)Discovery Channel Pro Cycling Team0.31
4ESPCarlos Sastre Candil (ESP)Team CSC7.08
5ESPHaimar Zubeldia Aguirre (ESP)Euskaltel - Euskadi8.17
6ESPAlejandro Valverde Belmonte (ESP)Caisse d'Epargne11.37
7LUXKim Kirchen (LUX)T-Mobile Team12.18
8UKRYaroslav Popovych (UKR)Discovery Channel Pro Cycling Team12.25
9ESPMikel Astarloza Chaurreau (ESP)Euskaltel - Euskadi14.14
10ESPOscar Pereiro Sio (ESP)Caisse d'Epargne14.25
11COLJuan Mauricio Soler Hernandez (COL)Team Barloworld - Valsir16.51
12NEDMichael Boogerd (NED)Rabobank21.15
13ESPDavid Arroyo Duran (ESP)Caisse d'Epargne21.49
14RUSVladimir Karpets (RUS)Caisse d'Epargne24.15
15USAChris Horner (USA)Predictor-Lotto25.19
16ESPIban Mayo Díez (ESP)Saunier Duval - Prodir27.09
17LUXFränk Schleck (LUX)Team CSC31.48
18ESPManuel Beltran Martinez (ESP)Liquigas34.14
19SLOTadej Valjavec (SLO)Lampre - Fondital37.08
20ESPJuan Jose Cobo Acebo (ESP)Saunier Duval - Prodir37.14
21ESPJuan Manuel Gárate Cepa (ESP)Quick Step - Innergetic38.16
22ESPJose Ivan Gutierrez Palacios (ESP)Caisse d'Epargne45.42
23ESPAmets Txurruka Ansola (ESP)Euskaltel - Euskadi49.34
24USAGeorge Hincapie (USA)Discovery Channel Pro Cycling Team54.50
25USAChristian Vandevelde (USA)Team CSC55.50
26KAZDmitri Fofonov (KAZ)Crédit Agricole56.23
27FRAStéphane Goubert (FRA)AG2R Prévoyance1.06.30
28GERJens Voigt (GER)Team CSC1.08.22
29ESPFrancisco Javier 'Patxi' Vila Errandonea (ESP)Lampre - Fondital1.09.37
30FRAPatrice Halgand (FRA)Crédit Agricole1.12.45
31AUTBernhard Kohl (AUT)Gerolsteiner1.13.27
32BLRKonstantin Sivtsov (BLR)Team Barloworld - Valsir1.15.16
33RUSAlexandre Botcharov (RUS)Crédit Agricole1.22.25
34GERMarkus Fothen (GER)Gerolsteiner1.30.12
35NEDThomas Dekker (NED)Rabobank1.30.34
36GERLinus Gerdemann (GER)T-Mobile Team1.30.47
37FRAChristophe Moreau (FRA)AG2R Prévoyance1.33.06
38RUSVladimir Gusev (RUS)Discovery Channel Pro Cycling Team1.33.50
39ESPMoises Dueñas Nevado (ESP)Agritubel1.36.33
40NEDBram Tankink (NED)Quick Step - Innergetic1.36.44
41ITAMarzio Bruseghin (ITA)Lampre - Fonditalzt
42ESPCarlos Barredo Llamazales (ESP)Quick Step - Innergetic1.36.46
43ESPInigo Landaluze Intxaurraga (ESP)Euskaltel - Euskadi1.36.50
44FRALudovic Turpin (FRA)AG2R Prévoyance1.44.54
45GBRCharles Wegelius (GBR)Liquigas1.46.25
46ESPXavier Florencio Cabre (ESP)Bouygues Télécom1.52.19
47GERChristian Knees (GER)Team Milram1.53.23
48ESPGorka Verdugo Marcotegui (ESP)Euskaltel - Euskadi1.53.32
49ESPDavid De La Fuente Rasilla (ESP)Saunier Duval - Prodir1.54.50
50ESPRuben Perez Moreno (ESP)Euskaltel - Euskadi1.56.15
51ESPIñigo Cuesta Lopez De Castro (ESP)Team CSC1.58.45
52ESPJose Luis Arrieta Lujambio (ESP)AG2R Prévoyance2.00.07
53ESPIker Camano Ortuzari (ESP)Saunier Duval - Prodir2.05.17
54FRAJohn Gadret (FRA)AG2R Prévoyance2.06.50
55FRACédric Vasseur (FRA)Quick Step - Innergetic2.08.14
56ITADario David Cioni (ITA)Predictor-Lotto2.10.42
57FRANicolas Portal (FRA)Caisse d'Epargne2.15.14
58FRALaurent Lefevre (FRA)Bouygues Télécom2.15.17
59SUIMichael Albasini (SUI)Liquigas2.18.35
60GERFabian Wegmann (GER)Gerolsteiner2.19.36
61ESPEgoi Martinez De Esteban (ESP)Discovery Channel Pro Cycling Team2.20.16
62BELAxel Merckx (BEL)T-Mobile Team2.21.00
63BELJohan Van Summeren (BEL)Predictor-Lotto2.21.57
64SWEThomas Lövkvist (SWE)La Française des Jeux2.22.50
65PORSergio Miguel Paulinho Moreira (POR)Discovery Channel Pro Cycling Team2.23.31
66FRAThomas Voeckler (FRA)Bouygues Télécom2.24.34
67NORKurt-Asle Arvesen (NOR)Team CSC2.24.36
68FRAJérôme Pineau (FRA)Bouygues Télécom2.24.59
69SCODavid Millar (SCO)Saunier Duval - Prodir2.32.07
70BELMario Aerts (BEL)Predictor-Lotto2.32.58
71FRASandy Casar (FRA)La Française des Jeux2.33.46
72ESPFrancisco Perez Sanchez (ESP)Caisse d'Epargne2.37.25
73BELFrederik Willems (BEL)Liquigas2.37.30
74SUIMartin Elmiger (SUI)AG2R Prévoyance2.37.41
75ITADaniele Bennati (ITA)Lampre - Fondital2.38.30
76FINKjell Carlström (FIN)Liquigas2.39.34
77FRAChristophe Rinero (FRA)Saunier Duval - Prodir2.40.59
78UKRAndriy Grivko (UKR)Team Milram2.41.41
79GERErik Zabel (GER)Team Milram2.42.28
80ESPJuan Miguel Mercado Martin (ESP)Agritubel2.44.27
81GERRonny Scholz (GER)Gerolsteiner2.44.39
82ESPJorge Azanza Soto (ESP)Euskaltel - Euskadi2.50.30
83FRABenoît Vaugrenard (FRA)La Française des Jeux2.50.54
84FRAPierrick Fedrigo (FRA)Bouygues Télécom2.53.42
85ESPJuan Antonio Flecha Giannoni (ESP)Rabobank2.55.58
86GERGrischa Niermann (GER)Rabobank2.56.09
87GERStefan Schumacher (GER)Gerolsteiner2.56.30
88ITAAlessandro Ballan (ITA)Lampre - Fondital2.57.05
89BLRAleksandr Kuschynski (BLR)Liquigas2.58.46
90ESPInaki Isasi Flores (ESP)Euskaltel - Euskadi2.59.37
91ESPJosé Vicente Garcia Acosta (ESP)Caisse d'Epargne3.00.38
92FRANicolas Vogondy (FRA)Agritubel3.00.50
93SUIJohan Tschopp (SUI)Bouygues Télécom3.07.19
94AUSSimon Gerrans (AUS)AG2R Prévoyance3.09.19
95ITAPaolo Bossoni (ITA)Lampre - Fondital3.09.56
96ITADaniele Righi (ITA)Lampre - Fondital3.10.35
97FRALilian Jégou (FRA)La Française des Jeux3.14.11
98FRAAnthony Geslin (FRA)Bouygues Télécom3.14.15
99RUSVladimir Efimkin (RUS)Caisse d'Epargne3.14.19
100SUIFabian Cancellara (SUI)Team CSC3.15.48
101BRAMurilo Antonio Fischer (BRA)Liquigas3.16.08
102FRAFrederic Bichot (FRA)Agritubel3.16.58
103ESPDavid Canada Gracia (ESP)Saunier Duval - Prodir3.17.19
104BELSébastien Rosseler (BEL)Quick Step - Innergetic3.18.25
105GERBert Grabsch (GER)T-Mobile Team3.19.58
106COLFélix Rafael Cardenas Ravalo (COL)Team Barloworld - Valsirzt
107NZLJulian Dean (NZL)Crédit Agricole3.21.57
108ITAMatteo Tosatto (ITA)Quick Step - Innergetic3.22.14
109FRAWilliam Bonnet (FRA)Crédit Agricole3.22.59
110BELLeif Hoste (BEL)Predictor-Lotto3.23.02
111ITAGiampaolo Cheula (ITA)Team Barloworld - Valsir3.23.11
112FRAMatthieu Ladagnous (FRA)La Française des Jeux3.23.17
113ITAManuel Quinziato (ITA)Liquigas3.23.42
114FRANicolas Jalabert (FRA)Agritubel3.24.02
115ESPBenjamin Noval Gonzalez (ESP)Discovery Channel Pro Cycling Team3.24.13
116GERRalf Grabsch (GER)Team Milram3.24.35
117FRAMickael Delage (FRA)La Française des Jeux3.24.46
118RSARobert Hunter (RSA)Team Barloworld - Valsir3.26.12
119BELTom Boonen (BEL)Quick Step - Innergetic3.26.19
120GERMarcel Sieberg (GER)Team Milram3.26.48
121AUTBernhard Eisel (AUT)T-Mobile Team3.26.57
122ITAAlessandro Cortinovis (ITA)Team Milram3.27.04
123NEDSteven De Jongh (NED)Quick Step - Innergetic3.27.45
124ITAPaolo Longo Borghini (ITA)Team Barloworld - Valsir3.27.48
125FRABenoît Salmon (FRA)Agritubel3.28.59
126ITAClaudio Corioni (ITA)Lampre - Fondital3.29.26
127GERMarcus Burghardt (GER)T-Mobile Team3.29.37
128NEDPieter Weening (NED)Rabobank3.31.49
129AUSHeinrich Haussler (AUS)Gerolsteiner3.32.30
130FRASébastien Chavanel (FRA)La Française des Jeux3.35.25
131GEREnrico Poitschke (GER)Team Milram3.35.28
132FRASébastien Hinault (FRA)Crédit Agricole3.35.37
133AUTPeter Wrolich (AUT)Gerolsteiner3.36.05
134NEDBram De Groot (NED)Rabobank3.37.46
135GERRobert Förster (GER)Gerolsteiner3.40.10
136FRAAnthony Charteau (FRA)Crédit Agricole3.40.44
137GERSven Krauss (GER)Gerolsteiner3.40.51
138BELGert Steegmans (BEL)Quick Step - Innergetic3.41.38
139NORThor Hushovd (NOR)Crédit Agricole3.41.57
140GBRGeraint Howell Thomas (GBR)Team Barloworld - Valsir3.46.51
141BELWim Vansevenant (BEL)Predictor-Lotto3.52.54

Puntenklassement - 29 Juli 2007


1BELTom Boonen (BEL)Quick Step - Innergetic256
2RSARobert Hunter (RSA)Team Barloworld - Valsir234
3GERErik Zabel (GER)Team Milram232
4NORThor Hushovd (NOR)Crédit Agricole186
5FRASébastien Chavanel (FRA)La Française des Jeux181
6ITADaniele Bennati (ITA)Lampre - Fondital160
7GERRobert Förster (GER)Gerolsteiner140
8SUIFabian Cancellara (SUI)Team CSC112
9AUSCadel Evans (AUS)Predictor-Lotto109
10ESPAlberto Contador Velasco (ESP)Discovery Channel Pro Cycling Team88
11BELGert Steegmans (BEL)Quick Step - Innergetic88
12AUTBernhard Eisel (AUT)T-Mobile Team84
13SUIMartin Elmiger (SUI)AG2R Prévoyance78
14GERMarcus Burghardt (GER)T-Mobile Team78
15BRAMurilo Antonio Fischer (BRA)Liquigas75
16FRASandy Casar (FRA)La Française des Jeux71
17LUXKim Kirchen (LUX)T-Mobile Team65
18COLJuan Mauricio Soler Hernandez (COL)Team Barloworld - Valsir64
19USALevi Leipheimer (USA)Discovery Channel Pro Cycling Team63
20UKRYaroslav Popovych (UKR)Discovery Channel Pro Cycling Team59
21SCODavid Millar (SCO)Saunier Duval - Prodir56
22ITAManuel Quinziato (ITA)Liquigas56
23ESPRuben Perez Moreno (ESP)Euskaltel - Euskadi55
24ESPAlejandro Valverde Belmonte (ESP)Caisse d'Epargne54
25USAGeorge Hincapie (USA)Discovery Channel Pro Cycling Team49
26GERJens Voigt (GER)Team CSC49
27BLRAleksandr Kuschynski (BLR)Liquigas45
28GERMarkus Fothen (GER)Gerolsteiner45
29FRAWilliam Bonnet (FRA)Crédit Agricole44
30ESPOscar Pereiro Sio (ESP)Caisse d'Epargne44
31ESPJuan Antonio Flecha Giannoni (ESP)Rabobank43
32ESPCarlos Sastre Candil (ESP)Team CSC43
33FRALaurent Lefevre (FRA)Bouygues Télécom43
34ITAPaolo Bossoni (ITA)Lampre - Fondital43
35GERSven Krauss (GER)Gerolsteiner43
36ESPXavier Florencio Cabre (ESP)Bouygues Télécom42
37FRACédric Vasseur (FRA)Quick Step - Innergetic41
38BELAxel Merckx (BEL)T-Mobile Team40
39FRAMatthieu Ladagnous (FRA)La Française des Jeux39
40ESPInaki Isasi Flores (ESP)Euskaltel - Euskadi39
41AUSHeinrich Haussler (AUS)Gerolsteiner38
42ESPIban Mayo Díez (ESP)Saunier Duval - Prodir37
43NEDSteven De Jongh (NED)Quick Step - Innergetic37
44NEDMichael Boogerd (NED)Rabobank36
45SUIMichael Albasini (SUI)Liquigas36
46FRAAnthony Geslin (FRA)Bouygues Télécom36
47ITAClaudio Corioni (ITA)Lampre - Fondital36
48FRASébastien Hinault (FRA)Crédit Agricole36
49ESPHaimar Zubeldia Aguirre (ESP)Euskaltel - Euskadi35
50FRAFrederic Bichot (FRA)Agritubel33

Bergklassement - 29 Juli 2007


1COLJuan Mauricio Soler Hernandez (COL)Team Barloworld - Valsir206
2ESPAlberto Contador Velasco (ESP)Discovery Channel Pro Cycling Team128
3UKRYaroslav Popovych (UKR)Discovery Channel Pro Cycling Team105
4AUSCadel Evans (AUS)Predictor-Lotto92
5FRALaurent Lefevre (FRA)Bouygues Télécom85
6ESPJuan Manuel Gárate Cepa (ESP)Quick Step - Innergetic77
7ESPCarlos Sastre Candil (ESP)Team CSC74
8ESPJuan Jose Cobo Acebo (ESP)Saunier Duval - Prodir68
9USALevi Leipheimer (USA)Discovery Channel Pro Cycling Team64
10ESPHaimar Zubeldia Aguirre (ESP)Euskaltel - Euskadi64
11ESPGorka Verdugo Marcotegui (ESP)Euskaltel - Euskadi61
12ESPDavid De La Fuente Rasilla (ESP)Saunier Duval - Prodir54
13ESPIban Mayo Díez (ESP)Saunier Duval - Prodir53
14ESPDavid Arroyo Duran (ESP)Caisse d'Epargne52
15ESPMikel Astarloza Chaurreau (ESP)Euskaltel - Euskadi51
16ESPAmets Txurruka Ansola (ESP)Euskaltel - Euskadi50
17LUXKim Kirchen (LUX)T-Mobile Team45
18ESPAlejandro Valverde Belmonte (ESP)Caisse d'Epargne43
19FRAChristophe Moreau (FRA)AG2R Prévoyance43
20AUTBernhard Kohl (AUT)Gerolsteiner42
21ESPJosé Vicente Garcia Acosta (ESP)Caisse d'Epargne41
22FRAPatrice Halgand (FRA)Crédit Agricole31
23GERLinus Gerdemann (GER)T-Mobile Team30
24ESPJose Ivan Gutierrez Palacios (ESP)Caisse d'Epargne30
25ESPRuben Perez Moreno (ESP)Euskaltel - Euskadi27
26ESPInigo Landaluze Intxaurraga (ESP)Euskaltel - Euskadi26
27FRAStéphane Goubert (FRA)AG2R Prévoyance25
28NEDThomas Dekker (NED)Rabobank25
29SUIJohan Tschopp (SUI)Bouygues Télécom25
30FRAPierrick Fedrigo (FRA)Bouygues Télécom24
31FRAChristophe Rinero (FRA)Saunier Duval - Prodir23
32SCODavid Millar (SCO)Saunier Duval - Prodir22
33RUSVladimir Gusev (RUS)Discovery Channel Pro Cycling Team18
34GERStefan Schumacher (GER)Gerolsteiner16
35GERJens Voigt (GER)Team CSC16
36KAZDmitri Fofonov (KAZ)Crédit Agricole15
37PORSergio Miguel Paulinho Moreira (POR)Discovery Channel Pro Cycling Team15
38FRAWilliam Bonnet (FRA)Crédit Agricole15
39NEDMichael Boogerd (NED)Rabobank14
40LUXFränk Schleck (LUX)Team CSC14
41SUIMartin Elmiger (SUI)AG2R Prévoyance14
42FRAAnthony Charteau (FRA)Crédit Agricole14
43USAGeorge Hincapie (USA)Discovery Channel Pro Cycling Team13
44FRABenoît Vaugrenard (FRA)La Française des Jeux13
45ESPOscar Pereiro Sio (ESP)Caisse d'Epargne12
46USAChristian Vandevelde (USA)Team CSC12
47ESPCarlos Barredo Llamazales (ESP)Quick Step - Innergetic12
48ITADaniele Bennati (ITA)Lampre - Fondital12
49FRAThomas Voeckler (FRA)Bouygues Télécom10
50GERMarkus Fothen (GER)Gerolsteiner10

Proloog - London - London - 7 Juli 2007Individuele Tijdrit


1SUIFabian Cancellara (SUI)Team CSC8.50 (53.7 km/h)
2GERAndreas Klöden (GER)Astana0.13
3USAGeorge Hincapie (USA)Discovery Channel Pro Cycling Team0.23
4GBRBradley Wiggins (GBR)Cofidiszt
5RUSVladimir Gusev (RUS)Discovery Channel Pro Cycling Team0.25
6RUSVladimir Karpets (RUS)Caisse d'Epargne0.26
7KAZAlexander Vinokourov (KAZ)Astana0.30
8NEDThomas Dekker (NED)Rabobank0.31
9ITAManuel Quinziato (ITA)Liquigas0.32
10FRABenoît Vaugrenard (FRA)La Française des Jeuxzt
11USADavid Zabriskie (USA)Team CSCzt
12ESPJose Ivan Gutierrez Palacios (ESP)Caisse d'Epargne0.33
13SCODavid Millar (SCO)Saunier Duval - Prodirzt
14ESPMikel Astarloza Chaurreau (ESP)Euskaltel - Euskadizt
15ESPAlberto Contador Velasco (ESP)Discovery Channel Pro Cycling Team0.35
16KAZAndrey Kashechkin (KAZ)Astanazt
17AUSCadel Evans (AUS)Predictor-Lotto0.36
18FRAWilliam Bonnet (FRA)Crédit Agricolezt
19FRASylvain Chavanel (FRA)Cofidiszt
20AUSMichael Rogers (AUS)T-Mobile Team0.37

Etappe 1 - London - Canterbury - 8 Juli 2007Sprint


1AUSRobbie McEwen (AUS)Predictor-Lotto4.39.01
2NORThor Hushovd (NOR)Crédit Agricolezt
3BELTom Boonen (BEL)Quick Step - Innergeticzt
4FRASébastien Chavanel (FRA)La Française des Jeuxzt
5FRARomain Feillu (FRA)Agritubelzt
6GERRobert Förster (GER)Gerolsteinerzt
7ESPOscar Freire Gomez (ESP)Rabobankzt
8GERMarcus Burghardt (GER)T-Mobile Teamzt
9ESPFrancisco José Ventoso Alberdi (ESP)Saunier Duval - Prodirzt
10LTUTomas Vaitkus (LTU)Discovery Channel Pro Cycling Teamzt
11AUTBernhard Eisel (AUT)T-Mobile Teamzt
12BRAMurilo Antonio Fischer (BRA)Liquigaszt
13GERErik Zabel (GER)Team Milramzt
14ESPXavier Florencio Cabre (ESP)Bouygues Télécomzt
15BELGert Steegmans (BEL)Quick Step - Innergeticzt
16SUIMichael Albasini (SUI)Liquigaszt
17BELPhilippe Gilbert (BEL)La Française des Jeuxzt
18NEDSteven De Jongh (NED)Quick Step - Innergeticzt
19ITADanilo Napolitano (ITA)Lampre - Fonditalzt
20ITAManuel Quinziato (ITA)Liquigaszt

Etappe 2 - Dunkirk - Gent - 9 Juli 2007Sprint


1BELGert Steegmans (BEL)Quick Step - Innergetic3.48.22 (44.2 km/h)
2BELTom Boonen (BEL)Quick Step - Innergeticzt
3ITAFilippo Pozzato (ITA)Liquigaszt
4RSARobert Hunter (RSA)Team Barloworld - Valsirzt
5FRARomain Feillu (FRA)Agritubelzt
6AUSRobbie McEwen (AUS)Predictor-Lottozt
7GERErik Zabel (GER)Team Milramzt
8AUSHeinrich Haussler (AUS)Gerolsteinerzt
9ESPOscar Freire Gomez (ESP)Rabobankzt
10FRASébastien Chavanel (FRA)La Française des Jeuxzt
11FRAWilliam Bonnet (FRA)Crédit Agricolezt
12AUTBernhard Eisel (AUT)T-Mobile Teamzt
13FRASébastien Hinault (FRA)Crédit Agricolezt
14BELPhilippe Gilbert (BEL)La Française des Jeuxzt
15ITAEnrico Degano (ITA)Team Barloworld - Valsirzt
16FRAMatthieu Ladagnous (FRA)La Française des Jeuxzt
17SWEThomas Lövkvist (SWE)La Française des Jeuxzt
18NEDSteven De Jongh (NED)Quick Step - Innergeticzt
19GERMarcus Burghardt (GER)T-Mobile Teamzt
20BRAMurilo Antonio Fischer (BRA)Liquigaszt

Etappe 3 - Waregem - Compiègne - 10 Juli 2007Sprint


1SUIFabian Cancellara (SUI)Team CSC6.36.15 (35.81km/h)
2GERErik Zabel (GER)Team Milramzt
3ITADanilo Napolitano (ITA)Lampre - Fonditalzt
4BELTom Boonen (BEL)Quick Step - Innergeticzt
5RSARobert Hunter (RSA)Team Barloworld - Valsirzt
6GERRobert Förster (GER)Gerolsteinerzt
7AUSRobbie McEwen (AUS)Predictor-Lottozt
8AUTBernhard Eisel (AUT)T-Mobile Teamzt
9GBRMark Cavendish (GBR)T-Mobile Teamzt
10AUSHeinrich Haussler (AUS)Gerolsteinerzt
11FRAMatthieu Ladagnous (FRA)La Française des Jeuxzt
12NORThor Hushovd (NOR)Crédit Agricolezt
13FRASébastien Chavanel (FRA)La Française des Jeuxzt
14GERAndreas Klöden (GER)Astanazt
15FRARomain Feillu (FRA)Agritubelzt
16USAGeorge Hincapie (USA)Discovery Channel Pro Cycling Teamzt
17ESPJuan Antonio Flecha Giannoni (ESP)Rabobankzt
18ESPOscar Pereiro Sio (ESP)Caisse d'Epargnezt
19ESPFrancisco José Ventoso Alberdi (ESP)Saunier Duval - Prodirzt
20LUXFränk Schleck (LUX)Team CSCzt

Etappe 4 - Villers-Cotterêts - Joigny - 11 Juli 2007Sprint


1NORThor Hushovd (NOR)Crédit Agricole4.37.47 (41.69 km/h)
2RSARobert Hunter (RSA)Team Barloworld - Valsirzt
3ESPOscar Freire Gomez (ESP)Rabobankzt
4GERErik Zabel (GER)Team Milramzt
5ITADanilo Napolitano (ITA)Lampre - Fonditalzt
6BELGert Steegmans (BEL)Quick Step - Innergeticzt
7GERRobert Förster (GER)Gerolsteinerzt
8BELTom Boonen (BEL)Quick Step - Innergeticzt
9FRASébastien Chavanel (FRA)La Française des Jeuxzt
10GBRMark Cavendish (GBR)T-Mobile Teamzt
11GERMarcus Burghardt (GER)T-Mobile Teamzt
12ESPRuben Perez Moreno (ESP)Euskaltel - Euskadizt
13SUIMartin Elmiger (SUI)AG2R Prévoyancezt
14GERSven Krauss (GER)Gerolsteinerzt
15BRAMurilo Antonio Fischer (BRA)Liquigaszt
16AUSRobbie McEwen (AUS)Predictor-Lottozt
17NZLJulian Dean (NZL)Crédit Agricolezt
18ESPFrancisco José Ventoso Alberdi (ESP)Saunier Duval - Prodirzt
19BLRAleksandr Kuschynski (BLR)Liquigaszt
20ESPInaki Isasi Flores (ESP)Euskaltel - Euskadizt

Etappe 5 - Chablis - Autun - 12 Juli 2007Sprint


1ITAFilippo Pozzato (ITA)Liquigas4.39.01 (39.67 km/h)
2ESPOscar Freire Gomez (ESP)Rabobankzt
3ITADaniele Bennati (ITA)Lampre - Fonditalzt
4LUXKim Kirchen (LUX)T-Mobile Teamzt
5GERErik Zabel (GER)Team Milramzt
6USAGeorge Hincapie (USA)Discovery Channel Pro Cycling Teamzt
7ITACristian Moreni (ITA)Cofidiszt
8GERStefan Schumacher (GER)Gerolsteinerzt
9NEDBram Tankink (NED)Quick Step - Innergeticzt
10FRAJérôme Pineau (FRA)Bouygues Télécomzt
11AUSCadel Evans (AUS)Predictor-Lottozt
12SUIFabian Cancellara (SUI)Team CSCzt
13ESPAlejandro Valverde Belmonte (ESP)Caisse d'Epargnezt
14USAChris Horner (USA)Predictor-Lottozt
15LUXFränk Schleck (LUX)Team CSCzt
16SUIMartin Elmiger (SUI)AG2R Prévoyancezt
17GERLinus Gerdemann (GER)T-Mobile Teamzt
18ESPInigo Landaluze Intxaurraga (ESP)Euskaltel - Euskadizt
19AUSMichael Rogers (AUS)T-Mobile Teamzt
20FRALaurent Lefevre (FRA)Bouygues Télécomzt

Etappe 6 - Semur-en-Auxois - Bourg-en-Bresse - 13 Juli 2007Sprint


1BELTom Boonen (BEL)Quick Step - Innergetic5.20.59 (37.29 km/h)
2ESPOscar Freire Gomez (ESP)Rabobankzt
3GERErik Zabel (GER)Team Milramzt
4FRASébastien Chavanel (FRA)La Française des Jeuxzt
5NORThor Hushovd (NOR)Crédit Agricolezt
6ITADaniele Bennati (ITA)Lampre - Fonditalzt
7GERRobert Förster (GER)Gerolsteinerzt
8RSARobert Hunter (RSA)Team Barloworld - Valsirzt
9FRARomain Feillu (FRA)Agritubelzt
10BRAMurilo Antonio Fischer (BRA)Liquigaszt
11ESPFrancisco José Ventoso Alberdi (ESP)Saunier Duval - Prodirzt
12FRAJérôme Pineau (FRA)Bouygues Télécomzt
13AUSRobbie McEwen (AUS)Predictor-Lottozt
14ITADanilo Napolitano (ITA)Lampre - Fonditalzt
15GBRGeraint Howell Thomas (GBR)Team Barloworld - Valsirzt
16ITAEnrico Degano (ITA)Team Barloworld - Valsirzt
17ESPInaki Isasi Flores (ESP)Euskaltel - Euskadizt
18USAFred Rodriguez (USA)Predictor-Lottozt
19FRAAnthony Geslin (FRA)Bouygues Télécomzt
20GERSven Krauss (GER)Gerolsteinerzt

Etappe 7 - Bourg-en-Bresse - Le-Grand-Bornand - 14 Juli 2007Berg


1GERLinus Gerdemann (GER)T-Mobile Team4.53.13 (40.41 km/h)
2ESPInigo Landaluze Intxaurraga (ESP)Euskaltel - Euskadi0.40
3ESPDavid De La Fuente Rasilla (ESP)Saunier Duval - Prodir1.39
4COLJuan Mauricio Soler Hernandez (COL)Team Barloworld - Valsir2.14
5FRALaurent Lefevre (FRA)Bouygues Télécom2.21
6GERFabian Wegmann (GER)Gerolsteiner3.32
7ESPJuan Manuel Gárate Cepa (ESP)Quick Step - Innergetic3.38
8ESPXavier Florencio Cabre (ESP)Bouygues Télécomzt
9FRAChristophe Moreau (FRA)AG2R Prévoyancezt
10ESPAlejandro Valverde Belmonte (ESP)Caisse d'Epargnezt
11ESPOscar Pereiro Sio (ESP)Caisse d'Epargnezt
12SLOTadej Valjavec (SLO)Lampre - Fonditalzt
13UKRYaroslav Popovych (UKR)Discovery Channel Pro Cycling Teamzt
14USALevi Leipheimer (USA)Discovery Channel Pro Cycling Teamzt
15SUIMartin Elmiger (SUI)AG2R Prévoyancezt
16ESPManuel Beltran Martinez (ESP)Liquigaszt
17ESPIban Mayo Díez (ESP)Saunier Duval - Prodirzt
18ESPAlberto Contador Velasco (ESP)Discovery Channel Pro Cycling Teamzt
19LUXFränk Schleck (LUX)Team CSCzt
20NEDMichael Boogerd (NED)Rabobankzt

Etappe 8 - Le-Grand-Bornand - Tignes - 15 Juli 2007Berg


1DENMichael Rasmussen (DEN)Rabobank4.49.40 (34.18 km/h)
2ESPIban Mayo Díez (ESP)Saunier Duval - Prodir2.47
3ESPAlejandro Valverde Belmonte (ESP)Caisse d'Epargne3.12
4FRAChristophe Moreau (FRA)AG2R Prévoyance3.13
5LUXFränk Schleck (LUX)Team CSCzt
6AUSCadel Evans (AUS)Predictor-Lottozt
7KAZAndrey Kashechkin (KAZ)Astanazt
8ESPAlberto Contador Velasco (ESP)Discovery Channel Pro Cycling Team3.31
9RUSDenis Menchov (RUS)Rabobank3.35
10ESPCarlos Sastre Candil (ESP)Team CSCzt
11ESPHaimar Zubeldia Aguirre (ESP)Euskaltel - Euskadi3.59
12USALevi Leipheimer (USA)Discovery Channel Pro Cycling Teamzt
13ESPJuan Jose Cobo Acebo (ESP)Saunier Duval - Prodirzt
14ESPManuel Beltran Martinez (ESP)Liquigas4.13
15ESPOscar Pereiro Sio (ESP)Caisse d'Epargnezt
16ESPJuan Manuel Gárate Cepa (ESP)Quick Step - Innergetic4.29
17ESPDavid Arroyo Duran (ESP)Caisse d'Epargnezt
18GERAndreas Klöden (GER)Astanazt
19KAZAlexander Vinokourov (KAZ)Astanazt
20GERLinus Gerdemann (GER)T-Mobile Team5.05

Etappe 9 - Val-d’Isère - Briançon - 17 Juli 2007Berg


1COLJuan Mauricio Soler Hernandez (COL)Team Barloworld - Valsir4.14.24 (37.61 km/h)
2ESPAlejandro Valverde Belmonte (ESP)Caisse d'Epargne0.38
3AUSCadel Evans (AUS)Predictor-Lottozt
4ESPAlberto Contador Velasco (ESP)Discovery Channel Pro Cycling Team0.40
5ESPIban Mayo Díez (ESP)Saunier Duval - Prodir0.42
6DENMichael Rasmussen (DEN)Rabobankzt
7USALevi Leipheimer (USA)Discovery Channel Pro Cycling Teamzt
8LUXKim Kirchen (LUX)T-Mobile Team0.46
9GERAndreas Klöden (GER)Astanazt
10ESPCarlos Sastre Candil (ESP)Team CSCzt
11FRAChristophe Moreau (FRA)AG2R Prévoyance0.54
12ESPMikel Astarloza Chaurreau (ESP)Euskaltel - Euskadizt
13UKRYaroslav Popovych (UKR)Discovery Channel Pro Cycling Team1.32
14ESPJuan Jose Cobo Acebo (ESP)Saunier Duval - Prodir1.36
15ESPJose Ivan Gutierrez Palacios (ESP)Caisse d'Epargne1.49
16ESPOscar Pereiro Sio (ESP)Caisse d'Epargne3.24
17USAChris Horner (USA)Predictor-Lottozt
18KAZAndrey Kashechkin (KAZ)Astanazt
19FRAPatrice Halgand (FRA)Crédit Agricolezt
20KAZAlexander Vinokourov (KAZ)Astanazt

Etappe 10 - Tallard - Marseille - 18 Juli 2007Ontsnapping


1FRACédric Vasseur (FRA)Quick Step - Innergetic5.20.24 (42.978 km/h)
2FRASandy Casar (FRA)La Française des Jeuxzt
3SUIMichael Albasini (SUI)Liquigaszt
4FRAPatrice Halgand (FRA)Crédit Agricolezt
5GERJens Voigt (GER)Team CSCzt
6BELStaf Scheirlinckx (BEL)Cofidis0.36
7ITAPaolo Bossoni (ITA)Lampre - Fonditalzt
8GERMarcus Burghardt (GER)T-Mobile Team1.01
9BLRAleksandr Kuschynski (BLR)Liquigas2.34
10ESPJuan Antonio Flecha Giannoni (ESP)Rabobankzt
11UKRAndriy Grivko (UKR)Team Milram3.42
12FRASébastien Chavanel (FRA)La Française des Jeux10.36
13BELTom Boonen (BEL)Quick Step - Innergeticzt
14ESPFrancisco José Ventoso Alberdi (ESP)Saunier Duval - Prodirzt
15RSARobert Hunter (RSA)Team Barloworld - Valsirzt
16GERErik Zabel (GER)Team Milramzt
17NORThor Hushovd (NOR)Crédit Agricolezt
18ESPOscar Pereiro Sio (ESP)Caisse d'Epargnezt
19FRAChristophe Rinero (FRA)Saunier Duval - Prodirzt
20ESPIban Mayo Díez (ESP)Saunier Duval - Prodirzt

Etappe 11 - Marseille - Montpellier - 19 Juli 2007Sprint


1RSARobert Hunter (RSA)Team Barloworld - Valsir3.47.50 (48.06 km/h)
2SUIFabian Cancellara (SUI)Team CSCzt
3BRAMurilo Antonio Fischer (BRA)Liquigaszt
4ITAFilippo Pozzato (ITA)Liquigaszt
5ITAAlessandro Ballan (ITA)Lampre - Fonditalzt
6ITAPaolo Bossoni (ITA)Lampre - Fonditalzt
7ITAClaudio Corioni (ITA)Lampre - Fonditalzt
8BELPhilippe Gilbert (BEL)La Française des Jeuxzt
9FRAWilliam Bonnet (FRA)Crédit Agricolezt
10LUXKim Kirchen (LUX)T-Mobile Teamzt
11GERMarkus Fothen (GER)Gerolsteinerzt
12GEREnrico Poitschke (GER)Team Milramzt
13AUTPeter Wrolich (AUT)Gerolsteinerzt
14KAZAndrey Kashechkin (KAZ)Astanazt
15FRAAnthony Geslin (FRA)Bouygues Télécomzt
16GERMarcus Burghardt (GER)T-Mobile Teamzt
17USAChristian Vandevelde (USA)Team CSCzt
18ESPDavid Canada Gracia (ESP)Saunier Duval - Prodirzt
19ITAManuel Quinziato (ITA)Liquigaszt
20UKRYaroslav Popovych (UKR)Discovery Channel Pro Cycling Teamzt

Etappe 12 - Montpellier - Castres - 20 Juli 2007Sprint


1BELTom Boonen (BEL)Quick Step - Innergetic4.25.32 (40.33 km/h)
2GERErik Zabel (GER)Team Milramzt
3RSARobert Hunter (RSA)Team Barloworld - Valsirzt
4ITADaniele Bennati (ITA)Lampre - Fonditalzt
5NORThor Hushovd (NOR)Crédit Agricolezt
6AUTBernhard Eisel (AUT)T-Mobile Teamzt
7FRASébastien Chavanel (FRA)La Française des Jeuxzt
8FRANicolas Jalabert (FRA)Agritubelzt
9GERRobert Förster (GER)Gerolsteinerzt
10KAZAndrey Kashechkin (KAZ)Astanazt
11FRAFrederic Bichot (FRA)Agritubelzt
12SUIMartin Elmiger (SUI)AG2R Prévoyancezt
13ITACristian Moreni (ITA)Cofidiszt
14ESPInaki Isasi Flores (ESP)Euskaltel - Euskadizt
15FRAAnthony Geslin (FRA)Bouygues Télécomzt
16FRAJérôme Pineau (FRA)Bouygues Télécomzt
17ITAFilippo Pozzato (ITA)Liquigaszt
18ITAPaolo Longo Borghini (ITA)Team Barloworld - Valsirzt
19GBRGeraint Howell Thomas (GBR)Team Barloworld - Valsirzt
20GERFabian Wegmann (GER)Gerolsteinerzt

Etappe 13 - Albi - Albi - 21 Juli 2007Individuele Tijdrit


1KAZAlexander Vinokourov (KAZ)Astana1.06.34 (48.661 km/h)
2AUSCadel Evans (AUS)Predictor-Lotto1.14
3GERAndreas Klöden (GER)Astana1.39
4KAZAndrey Kashechkin (KAZ)Astana1.44
5GBRBradley Wiggins (GBR)Cofidis2.14
6UKRYaroslav Popovych (UKR)Discovery Channel Pro Cycling Team2.16
7ESPAlberto Contador Velasco (ESP)Discovery Channel Pro Cycling Team2.18
8FRASylvain Chavanel (FRA)Cofidis2.38
9USALevi Leipheimer (USA)Discovery Channel Pro Cycling Team2.39
10ESPMikel Astarloza Chaurreau (ESP)Euskaltel - Euskadi2.42
11DENMichael Rasmussen (DEN)Rabobank2.55
12RUSVladimir Gusev (RUS)Discovery Channel Pro Cycling Team2.56
13BELLeif Hoste (BEL)Predictor-Lottozt
14GERLinus Gerdemann (GER)T-Mobile Team3.09
15ESPJuan Manuel Gárate Cepa (ESP)Quick Step - Innergetic3.12
16ESPJuan Jose Cobo Acebo (ESP)Saunier Duval - Prodir3.13
17RUSVladimir Karpets (RUS)Caisse d'Epargne3.17
18LUXKim Kirchen (LUX)T-Mobile Team3.18
19ESPOscar Pereiro Sio (ESP)Caisse d'Epargne3.23
20SCODavid Millar (SCO)Saunier Duval - Prodir3.27

Etappe 14 - Mazamet - Plateau-de-Beille - 22 Juli 2007Berg


1ESPAlberto Contador Velasco (ESP)Discovery Channel Pro Cycling Team5.25.48 (36.28 km/h)
2DENMichael Rasmussen (DEN)Rabobankzt
3COLJuan Mauricio Soler Hernandez (COL)Team Barloworld - Valsir0.37
4USALevi Leipheimer (USA)Discovery Channel Pro Cycling Team0.40
5ESPCarlos Sastre Candil (ESP)Team CSC0.53
6GERAndreas Klöden (GER)Astana1.52
7AUSCadel Evans (AUS)Predictor-Lottozt
8ESPAntonio Colom Mas (ESP)Astana2.23
9KAZAndrey Kashechkin (KAZ)Astanazt
10UKRYaroslav Popovych (UKR)Discovery Channel Pro Cycling Team3.06
11NEDMichael Boogerd (NED)Rabobankzt
12ESPMikel Astarloza Chaurreau (ESP)Euskaltel - Euskadizt
13ESPOscar Pereiro Sio (ESP)Caisse d'Epargne3.45
14ESPAlejandro Valverde Belmonte (ESP)Caisse d'Epargnezt
15ESPHaimar Zubeldia Aguirre (ESP)Euskaltel - Euskadizt
16AUTBernhard Kohl (AUT)Gerolsteinerzt
17ESPDavid Arroyo Duran (ESP)Caisse d'Epargne3.47
18ESPJose Ivan Gutierrez Palacios (ESP)Caisse d'Epargne4.04
19ESPAmets Txurruka Ansola (ESP)Euskaltel - Euskadizt
20FRAJohn Gadret (FRA)AG2R Prévoyance4.48

Etappe 15 - Foix - Loudenvielle - Le Louron - 23 Juli 2007Berg


1KAZAlexander Vinokourov (KAZ)Astana5.34.28 (35.160 km/h)
2LUXKim Kirchen (LUX)T-Mobile Team0.51
3ESPHaimar Zubeldia Aguirre (ESP)Euskaltel - Euskadizt
4ESPJuan Jose Cobo Acebo (ESP)Saunier Duval - Prodir0.58
5ESPJuan Manuel Gárate Cepa (ESP)Quick Step - Innergetic2.14
6ESPDavid Arroyo Duran (ESP)Caisse d'Epargne3.23
7AUTBernhard Kohl (AUT)Gerolsteiner4.25
8USAChristian Vandevelde (USA)Team CSCzt
9FRALudovic Turpin (FRA)AG2R Prévoyance5.16
10ESPAlberto Contador Velasco (ESP)Discovery Channel Pro Cycling Team5.31
11DENMichael Rasmussen (DEN)Rabobankzt
12USAGeorge Hincapie (USA)Discovery Channel Pro Cycling Team5.47
13AUSCadel Evans (AUS)Predictor-Lotto6.27
14ESPMikel Astarloza Chaurreau (ESP)Euskaltel - Euskadizt
15NEDMichael Boogerd (NED)Rabobankzt
16USALevi Leipheimer (USA)Discovery Channel Pro Cycling Teamzt
17GERAndreas Klöden (GER)Astanazt
18ESPAlejandro Valverde Belmonte (ESP)Caisse d'Epargnezt
19ESPCarlos Sastre Candil (ESP)Team CSCzt
20KAZAndrey Kashechkin (KAZ)Astanazt

Etappe 16 - Orthez - Gourette - Col d’Aubisque - 25 Juli 2007Berg


1DENMichael Rasmussen (DEN)Rabobank6.23.21 (34.20 km/h)
2USALevi Leipheimer (USA)Discovery Channel Pro Cycling Team0.26
3ESPAlberto Contador Velasco (ESP)Discovery Channel Pro Cycling Team0.35
4AUSCadel Evans (AUS)Predictor-Lotto0.43
5COLJuan Mauricio Soler Hernandez (COL)Team Barloworld - Valsir1.25
6ESPHaimar Zubeldia Aguirre (ESP)Euskaltel - Euskadi1.52
7ESPJuan Jose Cobo Acebo (ESP)Saunier Duval - Prodir1.54
8ESPCarlos Sastre Candil (ESP)Team CSC2.12
9ESPOscar Pereiro Sio (ESP)Caisse d'Epargne2.27
10ESPAlejandro Valverde Belmonte (ESP)Caisse d'Epargnezt
11UKRYaroslav Popovych (UKR)Discovery Channel Pro Cycling Team3.11
12ESPDavid Arroyo Duran (ESP)Caisse d'Epargne3.37
13LUXFränk Schleck (LUX)Team CSC4.42
14NEDMichael Boogerd (NED)Rabobank5.32
15LUXKim Kirchen (LUX)T-Mobile Team6.02
16ESPIban Mayo Díez (ESP)Saunier Duval - Prodir6.06
17ESPJuan Manuel Gárate Cepa (ESP)Quick Step - Innergetic6.17
18ESPManuel Beltran Martinez (ESP)Liquigas6.36
19ESPDavid De La Fuente Rasilla (ESP)Saunier Duval - Prodir7.05
20USAChris Horner (USA)Predictor-Lottozt

Etappe 17 - Pau - Castelsarrasin - 26 Juli 2007Ontsnapping


1ITADaniele Bennati (ITA)Lampre - Fondital4.14.04 (44.52 km/h)
2GERMarkus Fothen (GER)Gerolsteinerzt
3SUIMartin Elmiger (SUI)AG2R Prévoyancezt
4GERJens Voigt (GER)Team CSCzt
5SCODavid Millar (SCO)Saunier Duval - Prodir2.41
6ITAMatteo Tosatto (ITA)Quick Step - Innergetic2.43
7ITAManuel Quinziato (ITA)Liquigas3.20
8ITADaniele Righi (ITA)Lampre - Fonditalzt
9BELTom Boonen (BEL)Quick Step - Innergetic9.37
10FRASébastien Chavanel (FRA)La Française des Jeuxzt
11RSARobert Hunter (RSA)Team Barloworld - Valsirzt
12GERRobert Förster (GER)Gerolsteinerzt
13GERErik Zabel (GER)Team Milramzt
14BELGert Steegmans (BEL)Quick Step - Innergetic9.39
15GERSven Krauss (GER)Gerolsteinerzt
16FRASébastien Hinault (FRA)Crédit Agricolezt
17AUSCadel Evans (AUS)Predictor-Lottozt
18NORThor Hushovd (NOR)Crédit Agricolezt
19ESPXavier Florencio Cabre (ESP)Bouygues Télécomzt
20ESPAlberto Contador Velasco (ESP)Discovery Channel Pro Cycling Teamzt

Etappe 18 - Cahors - Angoulême - 27 Juli 2007Ontsnapping


1FRASandy Casar (FRA)La Française des Jeux5.13.31 (40.38 km/h)
2BELAxel Merckx (BEL)T-Mobile Team0.01
3FRALaurent Lefevre (FRA)Bouygues Télécomzt
4NEDMichael Boogerd (NED)Rabobankzt
5BELTom Boonen (BEL)Quick Step - Innergetic8.34
6RSARobert Hunter (RSA)Team Barloworld - Valsirzt
7GERErik Zabel (GER)Team Milramzt
8FRASébastien Chavanel (FRA)La Française des Jeuxzt
9AUTBernhard Eisel (AUT)T-Mobile Teamzt
10NORThor Hushovd (NOR)Crédit Agricolezt
11ITAClaudio Corioni (ITA)Lampre - Fonditalzt
12GERRobert Förster (GER)Gerolsteinerzt
13UKRYaroslav Popovych (UKR)Discovery Channel Pro Cycling Teamzt
14AUSCadel Evans (AUS)Predictor-Lottozt
15FRASébastien Hinault (FRA)Crédit Agricolezt
16ESPAlberto Contador Velasco (ESP)Discovery Channel Pro Cycling Team8.37
17ESPOscar Pereiro Sio (ESP)Caisse d'Epargnezt
18NEDSteven De Jongh (NED)Quick Step - Innergeticzt
19FRAAnthony Geslin (FRA)Bouygues Télécomzt
20USALevi Leipheimer (USA)Discovery Channel Pro Cycling Teamzt

Etappe 19 - Cognac - Angoulême - 28 Juli 2007Individuele Tijdrit


1USALevi Leipheimer (USA)Discovery Channel Pro Cycling Team1.02.44 (53.068 km/h)
2AUSCadel Evans (AUS)Predictor-Lotto0.51
3RUSVladimir Karpets (RUS)Caisse d'Epargne1.56
4UKRYaroslav Popovych (UKR)Discovery Channel Pro Cycling Team2.01
5ESPAlberto Contador Velasco (ESP)Discovery Channel Pro Cycling Team2.18
6ESPJose Ivan Gutierrez Palacios (ESP)Caisse d'Epargne2.27
7USAGeorge Hincapie (USA)Discovery Channel Pro Cycling Team2.33
8ESPOscar Pereiro Sio (ESP)Caisse d'Epargne2.36
9BELLeif Hoste (BEL)Predictor-Lotto2.48
10ESPMikel Astarloza Chaurreau (ESP)Euskaltel - Euskadi2.50
11NEDThomas Dekker (NED)Rabobank2.55
12SUIFabian Cancellara (SUI)Team CSCzt
13LUXKim Kirchen (LUX)T-Mobile Team3.00
14GERLinus Gerdemann (GER)T-Mobile Team3.17
15GERStefan Schumacher (GER)Gerolsteinerzt
16ESPCarlos Sastre Candil (ESP)Team CSC3.24
17ESPAlejandro Valverde Belmonte (ESP)Caisse d'Epargne3.37
18BELSébastien Rosseler (BEL)Quick Step - Innergetic3.46
19USAChristian Vandevelde (USA)Team CSC3.58
20ESPHaimar Zubeldia Aguirre (ESP)Euskaltel - Euskadi4.06

Etappe 20 - Marcoussis - Paris Champs-Élysées - 29 Juli 2007Sprint


1ITADaniele Bennati (ITA)Lampre - Fondital3.51.03 (37.91 km/h)
2NORThor Hushovd (NOR)Crédit Agricolezt
3GERErik Zabel (GER)Team Milramzt
4RSARobert Hunter (RSA)Team Barloworld - Valsirzt
5BELTom Boonen (BEL)Quick Step - Innergeticzt
6FRASébastien Chavanel (FRA)La Française des Jeuxzt
7SUIFabian Cancellara (SUI)Team CSCzt
8SCODavid Millar (SCO)Saunier Duval - Prodirzt
9GERRobert Förster (GER)Gerolsteinerzt
10ITAManuel Quinziato (ITA)Liquigaszt
11SUIMartin Elmiger (SUI)AG2R Prévoyancezt
12FRAFrederic Bichot (FRA)Agritubelzt
13NEDBram Tankink (NED)Quick Step - Innergeticzt
14ESPInaki Isasi Flores (ESP)Euskaltel - Euskadizt
15GERSven Krauss (GER)Gerolsteinerzt
16ESPRuben Perez Moreno (ESP)Euskaltel - Euskadizt
17ESPXavier Florencio Cabre (ESP)Bouygues Télécomzt
18NEDBram De Groot (NED)Rabobankzt
19ESPCarlos Barredo Llamazales (ESP)Quick Step - Innergeticzt
20GERMarcus Burghardt (GER)T-Mobile Teamzt

Startlijst

Statistieken

Archief

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2018 - Alle rechten voorbehouden