De site voor alle sporten

Menu
Wielrennen - Tour - 2009 - Gedetailleerde uitslagen

Wielrennen - Tour - 2009 - Gedetailleerde uitslagen

Keuze van een seizoen :

Frankrijk

Uitslagen 2009

Tour 2009

FrankrijkFrankrijk - 4 Juli 2009 - 26 Juli 2009


Algemeen klassement - 26 Juli 2009


1ESPAlberto Contador Velasco (ESP)Astana85:48:35
2LUXAndy Schleck (LUX)Saxo Bank0:04:11
3USALance Armstrong (USA)Astana0:05:24
4GBRBradley Wiggins (GBR)Garmin - Slipstream0:06:01
5LUXFränk Schleck (LUX)Saxo Bank0:06:04
6GERAndreas Klöden (GER)Astana0:06:42
7ITAVincenzo Nibali (ITA)Liquigas0:07:35
8USAChristian Vandevelde (USA)Garmin - Slipstream0:12:04
9CZERoman Kreuziger (CZE)Liquigas0:14:16
10FRAChristophe Le Mével (FRA)La Française des Jeux0:14:25
11ESPMikel Astarloza Chaurreau (ESP)Euskaltel - Euskadi0:14:44
12FRASandy Casar (FRA)La Française des Jeux0:17:19
13RUSVladimir Karpets (RUS)Team Katusha0:18:34
14ITARinaldo Nocentini (ITA)AG2R - La Mondiale0:20:45
15BELJurgen Van Den Broeck (BEL)Silence - Lotto0:20:50
16FRAStéphane Goubert (FRA)AG2R - La Mondiale0:22:29
17ESPCarlos Sastre Candil (ESP)Cervélo Testteam0:26:21
18RUSAlexandre Botcharov (RUS)Team Katusha0:29:33
19USAGeorge Hincapie (USA)Team Columbia - HTC0:33:27
20FRASylvain Chavanel (FRA)Quick Step0:34:09
21GERChristian Knees (GER)Team Milram0:34:48
22FRAPierre Rolland (FRA)Bbox - Bouygues Telecom0:37:44
23IRLNicolas Roche (IRL)AG2R - La Mondiale0:38:20
24GERLinus Gerdemann (GER)Team Milram0:38:35
25FRABrice Feillu (FRA)Agritubel0:41:14
26ESPLuis León Sánchez Gil (ESP)Caisse d'Epargne0:41:27
27ESPHaimar Zubeldia Aguirre (ESP)Astana0:43:34
28BELMaxime Monfort (BEL)Team Columbia - HTC0:43:54
29FRAChristophe Moreau (FRA)Agritubel0:44:33
30AUSCadel Evans (AUS)Silence - Lotto0:45:24
31DENNicki Sørensen (DEN)Saxo Bank0:46:34
32SVKPeter Velits (SVK)Team Milram0:46:35
33FRAHubert Dupont (FRA)AG2R - La Mondiale0:49:43
34DENChris Anker Sørensen (DEN)Saxo Bank0:49:47
35PORSergio Miguel Paulinho Moreira (POR)Astana0:54:00
36GERTony Martin (GER)Team Columbia - HTC0:55:04
37ITAFranco Pellizotti (ITA)Liquigas0:56:19
38FRASébastien Minard (FRA)Cofidis, le Crédit en Ligne0:57:37
39ESPLuis Pasamontes Rodriguez (ESP)Caisse d'Epargne0:57:47
40RUSSergey Ivanov (RUS)Team Katusha1:00:21
41UKRYaroslav Popovych (UKR)Astana1:01:08
42FRALaurent Lefevre (FRA)Bbox - Bouygues Telecom1:01:29
43FRARémi Pauriol (FRA)Cofidis, le Crédit en Ligne1:03:04
44ESPEgoi Martinez De Esteban (ESP)Euskaltel - Euskadi1:07:20
45UKRVolodymir Gustov (UKR)Cervélo Testteam1:08:15
46AUSMatthew Lloyd (AUS)Silence - Lotto1:09:05
47RUSYury Trofimov (RUS)Bbox - Bouygues Telecom1:09:23
48FRAJérémy Roy (FRA)La Française des Jeuxzt
49CANRyder Hesjedal (CAN)Garmin - Slipstream1:14:03
50SWEGustav Erik Larsson (SWE)Saxo Bank1:15:22
51RUSDenis Menchov (RUS)Rabobank1:17:04
52COLRigoberto Uran Uran (COL)Caisse d'Epargne1:20:20
53SUIDavid Loosli (SUI)Lampre - N.G.C.1:21:56
54GERGrischa Niermann (GER)Rabobank1:21:59
55FRASylvain Calzati (FRA)Agritubel1:25:47
56FRAPierrick Fedrigo (FRA)Bbox - Bouygues Telecom1:26:07
57LUXKim Kirchen (LUX)Team Columbia - HTC1:26:52
58FRADavid Moncoutie (FRA)Cofidis, le Crédit en Ligne1:28:35
59GBRCharles Wegelius (GBR)Silence - Lotto1:29:37
60NEDLaurens Ten Dam (NED)Rabobank1:34:57
61ESPGorka Verdugo Marcotegui (ESP)Euskaltel - Euskadi1:35:49
62ESPJuan Manuel Gárate Cepa (ESP)Rabobank1:37:19
63ESPCarlos Barredo Llamazales (ESP)Quick Step1:38:30
64FRAGeoffroy Lequatre (FRA)Agritubel1:40:09
65FRAAmaël Moinard (FRA)Cofidis, le Crédit en Ligne1:42:28
66ESPIgor Antón Hernandez (ESP)Euskaltel - Euskadi1:44:39
67FRAThomas Voeckler (FRA)Bbox - Bouygues Telecom1:47:40
68FRANicolas Vogondy (FRA)Agritubel1:51:09
69ESPDavid Arroyo Duran (ESP)Caisse d'Epargne1:51:52
70FRAMaxime Bouet (FRA)Agritubel1:53:04
71ESPJose Ivan Gutierrez Palacios (ESP)Caisse d'Epargne1:54:08
72ESPRuben Perez Moreno (ESP)Euskaltel - Euskadi1:57:29
73NEDJoost Posthuma (NED)Rabobank1:58:25
74ESPJoan Horrach Rippoll (ESP)Team Katusha1:58:52
75FRAChristophe Kern (FRA)Cofidis, le Crédit en Ligne1:59:20
76GERSebastian Lang (GER)Silence - Lotto2:00:52
77USADavid Zabriskie (USA)Garmin - Slipstream2:02:36
78GERJohannes Fröhlinger (GER)Team Milram2:04:53
79NZLHayden Roulston (NZL)Cervélo Testteam2:07:58
80ITAMarzio Bruseghin (ITA)Lampre - N.G.C.2:08:42
81ESPJose Luis Arrieta Lujambio (ESP)AG2R - La Mondiale2:11:29
82FRAChristophe Riblon (FRA)AG2R - La Mondiale2:12:43
83BELStijn Devolder (BEL)Quick Step2:13:56
84ESPJosé Joaquin Rojas Gil (ESP)Caisse d'Epargne2:14:16
85SCODavid Millar (SCO)Garmin - Slipstream2:15:04
86BELFrederik Willems (BEL)Liquigas2:16:11
87ESPIñigo Cuesta Lopez De Castro (ESP)Cervélo Testteam2:16:39
88FRAJérôme Pineau (FRA)Quick Step2:17:36
89BELGreg Van Avermaet (BEL)Silence - Lotto2:20:14
90FRAThierry Hupond (FRA)Skil - Shimano2:22:58
91SUIFabian Cancellara (SUI)Saxo Bank2:23:55
92BLRAleksandr Kuschynski (BLR)Liquigas2:23:58
93BELJohan Van Summeren (BEL)Silence - Lotto2:25:38
94COLLeonardo Fabio Duque (COL)Cofidis, le Crédit en Ligne2:25:52
95ITAAlessandro Ballan (ITA)Lampre - N.G.C.2:26:22
96BELStijn Vandenbergh (BEL)Team Katusha2:26:34
97AUSHeinrich Haussler (AUS)Cervélo Testteam2:28:35
98NEDMartijn Maaskant (NED)Garmin - Slipstream2:29:53
99ESPOscar Freire Gomez (ESP)Rabobank2:39:25
100ITAFilippo Pozzato (ITA)Team Katusha2:39:39
101FRAMickael Delage (FRA)Silence - Lotto2:42:20
102ESPJuan Antonio Flecha Giannoni (ESP)Rabobank2:42:45
103AUSMichael Rogers (AUS)Team Columbia - HTC2:42:57
104BELSébastien Rosseler (BEL)Quick Step2:43:22
105ESPBingen Fernandez Bustinza (ESP)Cofidis, le Crédit en Ligne2:45:28
106NORThor Hushovd (NOR)Cervélo Testteam2:46:00
107ESPJuan Jose Oroz Ugalde (ESP)Euskaltel - Euskadi2:46:17
108FINJussi Veikkanen (FIN)La Française des Jeux2:47:21
109SLOSimon Spilak (SLO)Lampre - N.G.C.2:52:24
110ITADaniele Righi (ITA)Lampre - N.G.C.2:52:44
111NEDKoen De Kort (NED)Skil - Shimano2:53:25
112JAPFumiyuki Beppu (JAP)Skil - Shimano2:55:21
113GERSimon Geschke (GER)Skil - Shimano2:55:28
114ITAMatteo Tosatto (ITA)Quick Step2:58:28
115FRAArnaud Coyot (FRA)Caisse d'Epargne2:59:10
116DENBrian Vandborg (DEN)Liquigas2:59:57
117FRAAlexandre Pichot (FRA)Bbox - Bouygues Telecom3:02:01
118NEDStef Clement (NED)Rabobank3:02:11
119FRAAnthony Geslin (FRA)La Française des Jeux3:02:26
120ITAAlessandro Vanotti (ITA)Liquigas3:04:00
121NZLJulian Dean (NZL)Garmin - Slipstream3:04:41
122RUSNikolay Trusov (RUS)Team Katusha3:05:10
123BELStaf Scheirlinckx (BEL)Silence - Lotto3:05:11
124AUSStuart O'Grady (AUS)Saxo Bank3:08:39
125GERMarkus Fothen (GER)Team Milram3:12:45
126GERGerald Ciolek (GER)Team Milram3:15:12
127AUSBrett Lancaster (AUS)Cervélo Testteam3:15:33
128FRAWilliam Bonnet (FRA)Bbox - Bouygues Telecom3:16:29
129JAPYukiya Arashiro (JAP)Bbox - Bouygues Telecom3:16:44
130NEDAlbert Timmer (NED)Skil - Shimano3:16:50
131GBRMark Cavendish (GBR)Team Columbia - HTC3:21:54
132ITAMauro Santambrogio (ITA)Lampre - N.G.C.3:23:29
133FRALloyd Mondory (FRA)AG2R - La Mondiale3:25:39
134GERBert Grabsch (GER)Team Columbia - HTC3:27:06
135ITADaniele Bennati (ITA)Liquigas3:27:14
136FRAStéphane Augé (FRA)Cofidis, le Crédit en Ligne3:27:18
137GERFabian Wegmann (GER)Team Milram3:29:54
138SUIGrégory Rast (SUI)Astana3:30:07
139FRASamuel Dumoulin (FRA)Cofidis, le Crédit en Ligne3:30:23
140RUSMikhail Ignatiev (RUS)Team Katusha3:32:09
141USADanny Pate (USA)Garmin - Slipstream3:32:39
142FRABenoît Vaugrenard (FRA)La Française des Jeux3:34:35
143FRASaïd Haddou (FRA)Bbox - Bouygues Telecom3:34:55
144FRACyril Lemoine (FRA)Skil - Shimano3:36:14
145ITAMarco Bandiera (ITA)Lampre - N.G.C.3:39:14
146POLMarcin Sapa (POL)Lampre - N.G.C.3:41:46
147ITAFabio Sabatini (ITA)Liquigas3:42:11
148KAZDmitriy Muravyev (KAZ)Astana3:43:15
149AUSMark Renshaw (AUS)Team Columbia - HTC3:46:20
150AUTBernhard Eisel (AUT)Team Columbia - HTC3:47:43
151USATyler Farrar (USA)Garmin - Slipstream3:48:13
152NEDNiki Terpstra (NED)Team Milram3:48:38
153NEDSteven De Jongh (NED)Quick Step3:49:21
154FRAJonathan Hivert (FRA)Skil - Shimano3:49:39
155GERAndreas Klier (GER)Cervélo Testteam3:54:08
156BLRYauheni Hutarovich (BLR)La Française des Jeux4:16:27

Puntenklassement - 26 Juli 2009


1NORThor Hushovd (NOR)Cervélo Testteam280
2GBRMark Cavendish (GBR)Team Columbia - HTC270
3GERGerald Ciolek (GER)Team Milram172
4ESPJosé Joaquin Rojas Gil (ESP)Caisse d'Epargne145
5USATyler Farrar (USA)Garmin - Slipstream136
6IRLNicolas Roche (IRL)AG2R - La Mondiale122
7ESPOscar Freire Gomez (ESP)Rabobank119
8ITAFranco Pellizotti (ITA)Liquigas104
9ESPAlberto Contador Velasco (ESP)Astana101
10GERAndreas Klöden (GER)Astana89
11FRALloyd Mondory (FRA)AG2R - La Mondiale89
12COLLeonardo Fabio Duque (COL)Cofidis, le Crédit en Ligne87
13LUXAndy Schleck (LUX)Saxo Bank87
14GBRBradley Wiggins (GBR)Garmin - Slipstream85
15RUSSergey Ivanov (RUS)Team Katusha79
16AUSMark Renshaw (AUS)Team Columbia - HTC77
17SUIFabian Cancellara (SUI)Saxo Bank74
18ITAMarco Bandiera (ITA)Lampre - N.G.C.71
19FRAWilliam Bonnet (FRA)Bbox - Bouygues Telecom70
20BLRYauheni Hutarovich (BLR)La Française des Jeux70
21ITADaniele Bennati (ITA)Liquigas69
22USALance Armstrong (USA)Astana68
23FRAJérôme Pineau (FRA)Quick Step66
24FRASylvain Chavanel (FRA)Quick Step63
25USAGeorge Hincapie (USA)Team Columbia - HTC63
26FRASamuel Dumoulin (FRA)Cofidis, le Crédit en Ligne60
27FRACyril Lemoine (FRA)Skil - Shimano59
28RUSNikolay Trusov (RUS)Team Katusha57
29LUXFränk Schleck (LUX)Saxo Bank56
30GERTony Martin (GER)Team Columbia - HTC55
31ITAVincenzo Nibali (ITA)Liquigas54
32FRAPierrick Fedrigo (FRA)Bbox - Bouygues Telecom51
33FRAChristophe Le Mével (FRA)La Française des Jeux51
34FRAThomas Voeckler (FRA)Bbox - Bouygues Telecom49
35AUSHeinrich Haussler (AUS)Cervélo Testteam48
36ESPEgoi Martinez De Esteban (ESP)Euskaltel - Euskadi48
37ESPMikel Astarloza Chaurreau (ESP)Euskaltel - Euskadi47
38RUSMikhail Ignatiev (RUS)Team Katusha44
39AUSCadel Evans (AUS)Silence - Lotto43
40FRASandy Casar (FRA)La Française des Jeux42
41FRABrice Feillu (FRA)Agritubel41
42ESPRuben Perez Moreno (ESP)Euskaltel - Euskadi41
43JAPFumiyuki Beppu (JAP)Skil - Shimano41
44ITARinaldo Nocentini (ITA)AG2R - La Mondiale40
45NEDMartijn Maaskant (NED)Garmin - Slipstream40
46NZLHayden Roulston (NZL)Cervélo Testteam38
47FRASébastien Minard (FRA)Cofidis, le Crédit en Ligne38
48FRAThierry Hupond (FRA)Skil - Shimano37
49CZERoman Kreuziger (CZE)Liquigas37
50SVKPeter Velits (SVK)Team Milram37

Bergklassement - 26 Juli 2009


1ITAFranco Pellizotti (ITA)Liquigas210
2ESPEgoi Martinez De Esteban (ESP)Euskaltel - Euskadi135
3ESPAlberto Contador Velasco (ESP)Astana126
4LUXAndy Schleck (LUX)Saxo Bank111
5FRAPierrick Fedrigo (FRA)Bbox - Bouygues Telecom99
6FRAChristophe Kern (FRA)Cofidis, le Crédit en Ligne89
7LUXFränk Schleck (LUX)Saxo Bank88
8ESPMikel Astarloza Chaurreau (ESP)Euskaltel - Euskadi86
9ESPJuan Manuel Gárate Cepa (ESP)Rabobank86
10FRASandy Casar (FRA)La Française des Jeux84
11BELJurgen Van Den Broeck (BEL)Silence - Lotto76
12FRASylvain Chavanel (FRA)Quick Step67
13ITAVincenzo Nibali (ITA)Liquigas66
14FRABrice Feillu (FRA)Agritubel64
15GBRBradley Wiggins (GBR)Garmin - Slipstream57
16USALance Armstrong (USA)Astana51
17GERTony Martin (GER)Team Columbia - HTC48
18FRAChristophe Riblon (FRA)AG2R - La Mondiale46
19AUSHeinrich Haussler (AUS)Cervélo Testteam45
20GERAndreas Klöden (GER)Astana38
21FRADavid Moncoutie (FRA)Cofidis, le Crédit en Ligne38
22AUSCadel Evans (AUS)Silence - Lotto35
23ITARinaldo Nocentini (ITA)AG2R - La Mondiale34
24GERJohannes Fröhlinger (GER)Team Milram32
25FRAThomas Voeckler (FRA)Bbox - Bouygues Telecom31
26ESPLuis León Sánchez Gil (ESP)Caisse d'Epargne26
27ESPJose Ivan Gutierrez Palacios (ESP)Caisse d'Epargne26
28NORThor Hushovd (NOR)Cervélo Testteam25
29ESPRuben Perez Moreno (ESP)Euskaltel - Euskadi24
30BLRAleksandr Kuschynski (BLR)Liquigas24
31FRAAmaël Moinard (FRA)Cofidis, le Crédit en Ligne24
32FRALaurent Lefevre (FRA)Bbox - Bouygues Telecom23
33NEDLaurens Ten Dam (NED)Rabobank23
34FRAJérôme Pineau (FRA)Quick Step23
35USAGeorge Hincapie (USA)Team Columbia - HTC21
36ITAAlessandro Ballan (ITA)Lampre - N.G.C.20
37USADavid Zabriskie (USA)Garmin - Slipstream20
38RUSVladimir Karpets (RUS)Team Katusha18
39RUSMikhail Ignatiev (RUS)Team Katusha17
40CZERoman Kreuziger (CZE)Liquigas17
41FRAStéphane Goubert (FRA)AG2R - La Mondiale17
42FRAStéphane Augé (FRA)Cofidis, le Crédit en Ligne14
43ESPCarlos Sastre Candil (ESP)Cervélo Testteam14
44FRAPierre Rolland (FRA)Bbox - Bouygues Telecom14
45PORSergio Miguel Paulinho Moreira (POR)Astana14
46ESPJuan Antonio Flecha Giannoni (ESP)Rabobank13
47ESPHaimar Zubeldia Aguirre (ESP)Astana12
48RUSDenis Menchov (RUS)Rabobank12
49ESPIgor Antón Hernandez (ESP)Euskaltel - Euskadi12
50NEDAlbert Timmer (NED)Skil - Shimano11

Etappe 1 - Monaco - Monaco (15 km) - 4 Juli 2009Individuele Tijdrit


1SUIFabian Cancellara (SUI)Saxo Bank0:19:32
2ESPAlberto Contador Velasco (ESP)Astana0:00:18
3GBRBradley Wiggins (GBR)Garmin - Slipstream0:00:19
4GERAndreas Klöden (GER)Astana0:00:22
5AUSCadel Evans (AUS)Silence - Lotto0:00:23
6USALevi Leipheimer (USA)Astana0:00:30
7CZERoman Kreuziger (CZE)Liquigas0:00:32
8GERTony Martin (GER)Team Columbia - HTC0:00:33
9ITAVincenzo Nibali (ITA)Liquigas0:00:37
10USALance Armstrong (USA)Astana0:00:40
11SWEGustav Erik Larsson (SWE)Saxo Bank0:00:42
12ESPMikel Astarloza Chaurreau (ESP)Euskaltel - Euskadi0:00:44
13USADavid Zabriskie (USA)Garmin - Slipstream0:00:47
14SCODavid Millar (SCO)Garmin - Slipstream0:00:48
15FRAJérôme Coppel (FRA)La Française des Jeux0:00:52
16FRASylvain Chavanel (FRA)Quick Step0:00:56
17USAChristian Vandevelde (USA)Garmin - Slipstream0:00:57
18LUXAndy Schleck (LUX)Saxo Bank0:01:01
19GERLinus Gerdemann (GER)Team Milram0:01:04
20FRARémi Pauriol (FRA)Cofidis, le Crédit en Ligne0:01:05

Etappe 2 - Monaco - Brignoles (182 km) - 5 Juli 2009Sprint


1GBRMark Cavendish (GBR)Team Columbia - HTC4:30:02
2USATyler Farrar (USA)Garmin - Slipstreamzt
3FRARomain Feillu (FRA)Agritubelzt
4NORThor Hushovd (NOR)Cervélo Testteamzt
5JAPYukiya Arashiro (JAP)Bbox - Bouygues Telecomzt
6GERGerald Ciolek (GER)Team Milramzt
7FRAWilliam Bonnet (FRA)Bbox - Bouygues Telecomzt
8IRLNicolas Roche (IRL)AG2R - La Mondialezt
9NEDKoen De Kort (NED)Skil - Shimanozt
10FRALloyd Mondory (FRA)AG2R - La Mondialezt
11RUSNikolay Trusov (RUS)Team Katushazt
12ITAAngelo Furlan (ITA)Lampre - N.G.C.zt
13FRASaïd Haddou (FRA)Bbox - Bouygues Telecomzt
14AUSMark Renshaw (AUS)Team Columbia - HTCzt
15AUSHeinrich Haussler (AUS)Cervélo Testteamzt
16GERTony Martin (GER)Team Columbia - HTCzt
17FRAAlexandre Pichot (FRA)Bbox - Bouygues Telecomzt
18ESPJosé Joaquin Rojas Gil (ESP)Caisse d'Epargnezt
19USAGeorge Hincapie (USA)Team Columbia - HTCzt
20NEDKenny Van Hummel (NED)Skil - Shimanozt

Etappe 3 - Marseille - La Grande-Motte (196 km) - 6 Juli 2009Sprint


1GBRMark Cavendish (GBR)Team Columbia - HTC5:01:24
2NORThor Hushovd (NOR)Cervélo Testteamzt
3FRACyril Lemoine (FRA)Skil - Shimanozt
4FRASamuel Dumoulin (FRA)Cofidis, le Crédit en Lignezt
5FRAJérôme Pineau (FRA)Quick Stepzt
6SUIFabian Cancellara (SUI)Saxo Bankzt
7GERFabian Wegmann (GER)Team Milramzt
8JAPFumiyuki Beppu (JAP)Skil - Shimanozt
9FRAMaxime Bouet (FRA)Agritubelzt
10GERLinus Gerdemann (GER)Team Milramzt
11UKRYaroslav Popovych (UKR)Astanazt
12FRAThierry Hupond (FRA)Skil - Shimanozt
13ESPRuben Perez Moreno (ESP)Euskaltel - Euskadizt
14FRAStéphane Augé (FRA)Cofidis, le Crédit en Lignezt
15GERTony Martin (GER)Team Columbia - HTCzt
16AUSMark Renshaw (AUS)Team Columbia - HTCzt
17USAGeorge Hincapie (USA)Team Columbia - HTCzt
18LUXKim Kirchen (LUX)Team Columbia - HTCzt
19USALance Armstrong (USA)Astanazt
20NEDKoen De Kort (NED)Skil - Shimanozt

Etappe 4 - Montpellier - Montpellier (38 km) - 7 Juli 2009Ploegentijdrit


1KAZ Astana0:46:29
2USA Garmin - Slipstream0:00:18
3DEN Saxo Bank0:00:40
4ITA Liquigas0:00:58
5USA Team Columbia - HTC0:00:59
6RUS Team Katusha0:01:23
7ESP Caisse d'Epargne0:01:29
8SUI Cervélo TestTeam0:01:38
9FRA AG2R - La Mondiale0:01:49
10ESP Euskaltel - Euskadi0:02:10
11NED Rabobank0:02:21
12BEL Quick Step0:02:26
13BEL Silence - Lotto0:02:36
14FRA La Française des Jeux0:02:46
15GER Team Milram0:02:49
16FRA Cofidis, le Crédit en Ligne0:02:59
17ITA Lampre - N.G.C.0:03:25
18BEL Agritubel0:04:18
19FRA BBox - Bouygues Telecom0:04:42
20NED Skil - Shimano0:05:23

Etappe 5 - Le Cap d'Agde - Perpignan (197 km) - 8 Juli 2009Ontsnapping


1FRAThomas Voeckler (FRA)Bbox - Bouygues Telecom4:29:35
2RUSMikhail Ignatiev (RUS)Team Katusha0:00:07
3GBRMark Cavendish (GBR)Team Columbia - HTCzt
4USATyler Farrar (USA)Garmin - Slipstreamzt
5GERGerald Ciolek (GER)Team Milramzt
6ITADanilo Napolitano (ITA)Team Katushazt
7ESPJosé Joaquin Rojas Gil (ESP)Caisse d'Epargnezt
8FRALloyd Mondory (FRA)AG2R - La Mondialezt
9ESPOscar Freire Gomez (ESP)Rabobankzt
10NORThor Hushovd (NOR)Cervélo Testteamzt
11ITAAngelo Furlan (ITA)Lampre - N.G.C.zt
12COLLeonardo Fabio Duque (COL)Cofidis, le Crédit en Lignezt
13FRARomain Feillu (FRA)Agritubelzt
14NEDKenny Van Hummel (NED)Skil - Shimanozt
15NEDAlbert Timmer (NED)Skil - Shimanozt
16ESPKoldo Fernandez De Larrea (ESP)Euskaltel - Euskadizt
17GERAndreas Klöden (GER)Astanazt
18JAPYukiya Arashiro (JAP)Bbox - Bouygues Telecomzt
19CZERoman Kreuziger (CZE)Liquigaszt
20AUSMark Renshaw (AUS)Team Columbia - HTCzt

Etappe 6 - Girona (Es) - Barcelona (Es) (175 km) - 9 Juli 2009Sprint


1NORThor Hushovd (NOR)Cervélo Testteam4:21:33
2ESPOscar Freire Gomez (ESP)Rabobankzt
3ESPJosé Joaquin Rojas Gil (ESP)Caisse d'Epargnezt
4GERGerald Ciolek (GER)Team Milramzt
5ITAFranco Pellizotti (ITA)Liquigaszt
6ITAFilippo Pozzato (ITA)Team Katushazt
7ITAAlessandro Ballan (ITA)Lampre - N.G.C.zt
8ITARinaldo Nocentini (ITA)AG2R - La Mondialezt
9AUSCadel Evans (AUS)Silence - Lottozt
10SUIFabian Cancellara (SUI)Saxo Bankzt
11GERAndreas Klöden (GER)Astanazt
12IRLNicolas Roche (IRL)AG2R - La Mondialezt
13LUXAndy Schleck (LUX)Saxo Bankzt
14ITAVincenzo Nibali (ITA)Liquigaszt
15BELSébastien Rosseler (BEL)Quick Stepzt
16GBRMark Cavendish (GBR)Team Columbia - HTCzt
17FRAJérôme Pineau (FRA)Quick Stepzt
18USAGeorge Hincapie (USA)Team Columbia - HTCzt
19CZERoman Kreuziger (CZE)Liquigaszt
20USALevi Leipheimer (USA)Astanazt

Etappe 7 - Barcelona (Es) - Arcalis (And) (224 km) - 10 Juli 2009Berg


1FRABrice Feillu (FRA)Agritubel6:11:31
2FRAChristophe Kern (FRA)Cofidis, le Crédit en Ligne0:00:05
3GERJohannes Fröhlinger (GER)Team Milram0:00:25
4ITARinaldo Nocentini (ITA)AG2R - La Mondiale0:00:26
5ESPEgoi Martinez De Esteban (ESP)Euskaltel - Euskadi0:00:45
6FRAChristophe Riblon (FRA)AG2R - La Mondiale0:01:05
7FRAJérôme Pineau (FRA)Quick Step0:02:32
8ESPJose Ivan Gutierrez Palacios (ESP)Caisse d'Epargne0:03:14
9ESPAlberto Contador Velasco (ESP)Astana0:03:26
10AUSCadel Evans (AUS)Silence - Lotto0:03:47
11LUXAndy Schleck (LUX)Saxo Bankzt
12GBRBradley Wiggins (GBR)Garmin - Slipstreamzt
13LUXFränk Schleck (LUX)Saxo Bankzt
14USALevi Leipheimer (USA)Astanazt
15USALance Armstrong (USA)Astanazt
16GERTony Martin (GER)Team Columbia - HTCzt
17RUSDenis Menchov (RUS)Rabobankzt
18ESPCarlos Sastre Candil (ESP)Cervélo Testteamzt
19RUSVladimir Karpets (RUS)Team Katushazt
20USAChristian Vandevelde (USA)Garmin - Slipstreamzt

Etappe 8 - Andorra-la-Vella (And) - Saint-Girons (176 km) - 11 Juli 2009Ontsnapping


1ESPLuis León Sánchez Gil (ESP)Caisse d'Epargne4:31:50
2FRASandy Casar (FRA)La Française des Jeuxzt
3ESPMikel Astarloza Chaurreau (ESP)Euskaltel - Euskadizt
4RUSVladimir Efimkin (RUS)AG2R - La Mondiale0:00:03
5ESPJosé Joaquin Rojas Gil (ESP)Caisse d'Epargne0:01:54
6FRAChristophe Riblon (FRA)AG2R - La Mondialezt
7SVKPeter Velits (SVK)Team Milramzt
8FRASébastien Minard (FRA)Cofidis, le Crédit en Lignezt
9FRAJérémy Roy (FRA)La Française des Jeuxzt
10FRAThomas Voeckler (FRA)Bbox - Bouygues Telecomzt
11RUSAlexandre Botcharov (RUS)Team Katushazt
12FRASylvain Chavanel (FRA)Quick Stepzt
13GERChristian Knees (GER)Team Milramzt
14NORKurt-Asle Arvesen (NOR)Saxo Bankzt
15GERGrischa Niermann (GER)Rabobankzt
16FRAPierre Rolland (FRA)Bbox - Bouygues Telecomzt
17FRABrice Feillu (FRA)Agritubelzt
18ESPJuan Antonio Flecha Giannoni (ESP)Rabobankzt
19GERAndreas Klöden (GER)Astanazt
20LUXAndy Schleck (LUX)Saxo Bankzt

Etappe 9 - Saint-Gaudens - Tarbes (160 km) - 12 Juli 2009Ontsnapping


1FRAPierrick Fedrigo (FRA)Bbox - Bouygues Telecom4:05:31
2ITAFranco Pellizotti (ITA)Liquigaszt
3ESPOscar Freire Gomez (ESP)Rabobank0:00:34
4RUSSergey Ivanov (RUS)Team Katushazt
5SVKPeter Velits (SVK)Team Milramzt
6ESPJosé Joaquin Rojas Gil (ESP)Caisse d'Epargnezt
7BELGreg Van Avermaet (BEL)Silence - Lottozt
8FRAGeoffroy Lequatre (FRA)Agritubelzt
9ITAAlessandro Ballan (ITA)Lampre - N.G.C.zt
10IRLNicolas Roche (IRL)AG2R - La Mondialezt
11FRAJérémy Roy (FRA)La Française des Jeuxzt
12FRAChristophe Le Mével (FRA)La Française des Jeuxzt
13FRASylvain Chavanel (FRA)Quick Stepzt
14FRASébastien Minard (FRA)Cofidis, le Crédit en Lignezt
15FRABrice Feillu (FRA)Agritubelzt
16USAGeorge Hincapie (USA)Team Columbia - HTCzt
17GERAndreas Klöden (GER)Astanazt
18FRAPierre Rolland (FRA)Bbox - Bouygues Telecomzt
19ITAVincenzo Nibali (ITA)Liquigaszt
20ESPMikel Astarloza Chaurreau (ESP)Euskaltel - Euskadizt

Etappe 10 - Limoges - Issoudun (193 km) - 14 Juli 2009Sprint


1GBRMark Cavendish (GBR)Team Columbia - HTC4:46:43
2NORThor Hushovd (NOR)Cervélo Testteamzt
3USATyler Farrar (USA)Garmin - Slipstreamzt
4COLLeonardo Fabio Duque (COL)Cofidis, le Crédit en Lignezt
5ESPJosé Joaquin Rojas Gil (ESP)Caisse d'Epargnezt
6FRALloyd Mondory (FRA)AG2R - La Mondialezt
7NEDKenny Van Hummel (NED)Skil - Shimanozt
8FRAWilliam Bonnet (FRA)Bbox - Bouygues Telecomzt
9ITADaniele Bennati (ITA)Liquigaszt
10FRASaïd Haddou (FRA)Bbox - Bouygues Telecomzt
11GERGerald Ciolek (GER)Team Milramzt
12ITAMarco Bandiera (ITA)Lampre - N.G.C.zt
13GERSebastian Lang (GER)Silence - Lottozt
14ESPJuan Antonio Flecha Giannoni (ESP)Rabobankzt
15ESPOscar Freire Gomez (ESP)Rabobankzt
16FRARomain Feillu (FRA)Agritubelzt
17IRLNicolas Roche (IRL)AG2R - La Mondialezt
18ESPRuben Perez Moreno (ESP)Euskaltel - Euskadizt
19AUSMark Renshaw (AUS)Team Columbia - HTCzt
20ITAAngelo Furlan (ITA)Lampre - N.G.C.zt

Etappe 11 - Vatan - Saint-Fargeau (192 km) - 15 Juli 2009Sprint


1GBRMark Cavendish (GBR)Team Columbia - HTC4:17:55
2USATyler Farrar (USA)Garmin - Slipstreamzt
3BLRYauheni Hutarovich (BLR)La Française des Jeuxzt
4ESPOscar Freire Gomez (ESP)Rabobankzt
5NORThor Hushovd (NOR)Cervélo Testteamzt
6COLLeonardo Fabio Duque (COL)Cofidis, le Crédit en Lignezt
7GERGerald Ciolek (GER)Team Milramzt
8FRALloyd Mondory (FRA)AG2R - La Mondialezt
9FRAWilliam Bonnet (FRA)Bbox - Bouygues Telecomzt
10RUSNikolay Trusov (RUS)Team Katushazt
11ITAMarco Bandiera (ITA)Lampre - N.G.C.zt
12RUSSergey Ivanov (RUS)Team Katushazt
13ESPJosé Joaquin Rojas Gil (ESP)Caisse d'Epargnezt
14ITADaniele Bennati (ITA)Liquigaszt
15NEDKenny Van Hummel (NED)Skil - Shimanozt
16BELTom Boonen (BEL)Quick Stepzt
17GERAndreas Klöden (GER)Astanazt
18FRACyril Lemoine (FRA)Skil - Shimanozt
19ITAFilippo Pozzato (ITA)Team Katushazt
20ITAAngelo Furlan (ITA)Lampre - N.G.C.zt

Etappe 12 - Tonnerre - Vittel (200 km) - 16 Juli 2009Ontsnapping


1DENNicki Sørensen (DEN)Saxo Bank4:52:24
2FRALaurent Lefevre (FRA)Bbox - Bouygues Telecom0:00:48
3ITAFranco Pellizotti (ITA)Liquigaszt
4GERMarkus Fothen (GER)Team Milramzt
5ESPEgoi Martinez De Esteban (ESP)Euskaltel - Euskadizt
6FRASylvain Calzati (FRA)Agritubelzt
7FRARémi Pauriol (FRA)Cofidis, le Crédit en Ligne0:01:33
8GBRMark Cavendish (GBR)Team Columbia - HTC0:05:58
9NORThor Hushovd (NOR)Cervélo Testteamzt
10ITAMarco Bandiera (ITA)Lampre - N.G.C.zt
11ITAMauro Santambrogio (ITA)Lampre - N.G.C.zt
12NEDSteven De Jongh (NED)Quick Stepzt
13FRACyril Lemoine (FRA)Skil - Shimanozt
14RUSNikolay Trusov (RUS)Team Katushazt
15UKRYaroslav Popovych (UKR)Astanazt
16USALance Armstrong (USA)Astanazt
17GBRBradley Wiggins (GBR)Garmin - Slipstreamzt
18USAChristian Vandevelde (USA)Garmin - Slipstreamzt
19BLRYauheni Hutarovich (BLR)La Française des Jeuxzt
20ESPJosé Joaquin Rojas Gil (ESP)Caisse d'Epargnezt

Etappe 13 - Vittel - Colmar (200 km) - 17 Juli 2009Ontsnapping


1AUSHeinrich Haussler (AUS)Cervélo Testteam4:56:26
2ESPAmets Txurruka Ansola (ESP)Euskaltel - Euskadi0:04:11
3FRABrice Feillu (FRA)Agritubel0:06:13
4FRASylvain Chavanel (FRA)Quick Step0:06:31
5SVKPeter Velits (SVK)Team Milram0:06:43
6NORThor Hushovd (NOR)Cervélo Testteamzt
7RUSVladimir Efimkin (RUS)AG2R - La Mondialezt
8GBRBradley Wiggins (GBR)Garmin - Slipstreamzt
9USAGeorge Hincapie (USA)Team Columbia - HTCzt
10LUXAndy Schleck (LUX)Saxo Bankzt
11GERAndreas Klöden (GER)Astanazt
12FRAThierry Hupond (FRA)Skil - Shimanozt
13GERJens Voigt (GER)Saxo Bankzt
14GERChristian Knees (GER)Team Milramzt
15LUXFränk Schleck (LUX)Saxo Bankzt
16GERGrischa Niermann (GER)Rabobankzt
17IRLNicolas Roche (IRL)AG2R - La Mondialezt
18ITAMatteo Tosatto (ITA)Quick Stepzt
19SUIDavid Loosli (SUI)Lampre - N.G.C.zt
20ESPAlberto Contador Velasco (ESP)Astanazt

Etappe 14 - Colmar - Besançon (199 km) - 18 Juli 2009Ontsnapping


1RUSSergey Ivanov (RUS)Team Katusha4:37:46
2IRLNicolas Roche (IRL)AG2R - La Mondiale0:00:16
3NZLHayden Roulston (NZL)Cervélo Testteamzt
4NEDMartijn Maaskant (NED)Garmin - Slipstreamzt
5FRASébastien Minard (FRA)Cofidis, le Crédit en Lignezt
6ITADaniele Righi (ITA)Lampre - N.G.C.zt
7FRAChristophe Le Mével (FRA)La Française des Jeuxzt
8USAGeorge Hincapie (USA)Team Columbia - HTCzt
9ITADaniele Bennati (ITA)Liquigaszt
10GERGerald Ciolek (GER)Team Milram0:00:22
11NEDAlbert Timmer (NED)Skil - Shimano0:00:26
12BELFrederik Willems (BEL)Liquigas0:03:41
13NORThor Hushovd (NOR)Cervélo Testteam0:05:36
14AUSMark Renshaw (AUS)Team Columbia - HTCzt
15BLRYauheni Hutarovich (BLR)La Française des Jeuxzt
16ESPJosé Joaquin Rojas Gil (ESP)Caisse d'Epargnezt
17NEDKoen De Kort (NED)Skil - Shimanozt
18ITAMarco Bandiera (ITA)Lampre - N.G.C.zt
19AUSBrett Lancaster (AUS)Cervélo Testteamzt
20FRAJérémy Roy (FRA)La Française des Jeuxzt

Etappe 15 - Pontarlier - Verbier (Ch) (207 km) - 19 Juli 2009Berg


1ESPAlberto Contador Velasco (ESP)Astana5:03:58
2LUXAndy Schleck (LUX)Saxo Bank0:00:43
3ITAVincenzo Nibali (ITA)Liquigas0:01:03
4LUXFränk Schleck (LUX)Saxo Bank0:01:06
5GBRBradley Wiggins (GBR)Garmin - Slipstreamzt
6ESPCarlos Sastre Candil (ESP)Cervélo Testteamzt
7AUSCadel Evans (AUS)Silence - Lotto0:01:26
8GERAndreas Klöden (GER)Astana0:01:29
9USALance Armstrong (USA)Astana0:01:35
10LUXKim Kirchen (LUX)Team Columbia - HTC0:01:55
11CZERoman Kreuziger (CZE)Liquigas0:02:06
12GERTony Martin (GER)Team Columbia - HTC0:02:13
13RUSVladimir Karpets (RUS)Team Katushazt
14BELMaxime Monfort (BEL)Team Columbia - HTC0:02:23
15FRAChristophe Le Mével (FRA)La Française des Jeux0:02:32
16ESPIgor Antón Hernandez (ESP)Euskaltel - Euskadi0:02:33
17BELJurgen Van Den Broeck (BEL)Silence - Lottozt
18SVKPeter Velits (SVK)Team Milram0:02:36
19ITARinaldo Nocentini (ITA)AG2R - La Mondialezt
20ESPJosé Ángel Gómez Marchante (ESP)Cervélo Testteamzt

Etappe 16 - Martigny (Ch) - Bourg-Saint-Maurice (160 km) - 21 Juli 2009Berg


0ESPMikel Astarloza Chaurreau (ESP)Euskaltel - Euskadi4:14:20
1FRASandy Casar (FRA)La Française des Jeux4:14:26
2FRAPierrick Fedrigo (FRA)Bbox - Bouygues Telecomzt
3IRLNicolas Roche (IRL)AG2R - La Mondialezt
4BELJurgen Van Den Broeck (BEL)Silence - Lottozt
5FRAAmaël Moinard (FRA)Cofidis, le Crédit en Lignezt
6ITAFranco Pellizotti (ITA)Liquigas0:00:11
7FRAStéphane Goubert (FRA)AG2R - La Mondialezt
8FRAChristophe Moreau (FRA)Agritubel0:00:59
9ESPAlberto Contador Velasco (ESP)Astanazt
10ITAVincenzo Nibali (ITA)Liquigaszt
11USALance Armstrong (USA)Astanazt
12GBRBradley Wiggins (GBR)Garmin - Slipstreamzt
13GERAndreas Klöden (GER)Astanazt
14COLRigoberto Uran Uran (COL)Caisse d'Epargnezt
15USAChristian Vandevelde (USA)Garmin - Slipstreamzt
16FRAChristophe Le Mével (FRA)La Française des Jeuxzt
17CZERoman Kreuziger (CZE)Liquigaszt
18LUXAndy Schleck (LUX)Saxo Bankzt
19LUXFränk Schleck (LUX)Saxo Bankzt

Etappe 17 - Bourg-Saint-Maurice - Le Grand-Bornand (169 km) - 22 Juli 2009Berg


1LUXFränk Schleck (LUX)Saxo Bank4:53:54
2ESPAlberto Contador Velasco (ESP)Astanazt
3LUXAndy Schleck (LUX)Saxo Bankzt
4ITAVincenzo Nibali (ITA)Liquigas0:02:18
5USALance Armstrong (USA)Astanazt
6GERAndreas Klöden (GER)Astana0:02:27
7GBRBradley Wiggins (GBR)Garmin - Slipstream0:03:07
8FRAChristophe Moreau (FRA)Agritubel0:04:09
9USAChristian Vandevelde (USA)Garmin - Slipstreamzt
10FRARémi Pauriol (FRA)Cofidis, le Crédit en Ligne0:06:10
11FRAChristophe Le Mével (FRA)La Française des Jeuxzt
12BELMaxime Monfort (BEL)Team Columbia - HTC0:06:12
13CZERoman Kreuziger (CZE)Liquigaszt
14ITARinaldo Nocentini (ITA)AG2R - La Mondialezt
15RUSVladimir Karpets (RUS)Team Katushazt
16BELJurgen Van Den Broeck (BEL)Silence - Lottozt
17FRASandy Casar (FRA)La Française des Jeuxzt
18ESPMikel Astarloza Chaurreau (ESP)Euskaltel - Euskadizt
19FRAStéphane Goubert (FRA)AG2R - La Mondiale0:06:15
20ESPJose Luis Arrieta Lujambio (ESP)AG2R - La Mondiale0:06:19

Etappe 18 - Annecy - Annecy (40 km) - 23 Juli 2009Individuele Tijdrit


1ESPAlberto Contador Velasco (ESP)Astana0:48:31
2SUIFabian Cancellara (SUI)Saxo Bank0:00:03
3RUSMikhail Ignatiev (RUS)Team Katusha0:00:15
4SWEGustav Erik Larsson (SWE)Saxo Bank0:00:32
5SCODavid Millar (SCO)Garmin - Slipstream0:00:40
6GBRBradley Wiggins (GBR)Garmin - Slipstream0:00:42
7ESPLuis León Sánchez Gil (ESP)Caisse d'Epargne0:00:43
8FRAChristophe Moreau (FRA)Agritubel0:00:45
9GERAndreas Klöden (GER)Astana0:00:53
10USADavid Zabriskie (USA)Garmin - Slipstream0:01:01
11GERTony Martin (GER)Team Columbia - HTC0:01:04
12AUSCadel Evans (AUS)Silence - Lotto0:01:14
13BELMaxime Monfort (BEL)Team Columbia - HTC0:01:18
14FRASylvain Chavanel (FRA)Quick Step0:01:19
15RUSVladimir Karpets (RUS)Team Katusha0:01:27
16USALance Armstrong (USA)Astana0:01:29
17NEDStef Clement (NED)Rabobank0:01:37
18GERBert Grabsch (GER)Team Columbia - HTC0:01:38
19AUSMichael Rogers (AUS)Team Columbia - HTCzt
20LUXKim Kirchen (LUX)Team Columbia - HTC0:01:41

Etappe 19 - Bourgoin-Jallieu - Aubenas (195 km) - 24 Juli 2009Sprint


1GBRMark Cavendish (GBR)Team Columbia - HTC3:50:35
2NORThor Hushovd (NOR)Cervélo Testteamzt
3GERGerald Ciolek (GER)Team Milramzt
4BELGreg Van Avermaet (BEL)Silence - Lottozt
5ESPOscar Freire Gomez (ESP)Rabobankzt
6FRAJérôme Pineau (FRA)Quick Stepzt
7JAPFumiyuki Beppu (JAP)Skil - Shimanozt
8IRLNicolas Roche (IRL)AG2R - La Mondialezt
9FRAChristophe Le Mével (FRA)La Française des Jeuxzt
10NEDMartijn Maaskant (NED)Garmin - Slipstreamzt
11FRAGeoffroy Lequatre (FRA)Agritubelzt
12USALance Armstrong (USA)Astanazt
13RUSSergey Ivanov (RUS)Team Katusha0:00:04
14GBRBradley Wiggins (GBR)Garmin - Slipstreamzt
15LUXAndy Schleck (LUX)Saxo Bankzt
16ESPMikel Astarloza Chaurreau (ESP)Euskaltel - Euskadizt
17GERTony Martin (GER)Team Columbia - HTCzt
18RUSVladimir Karpets (RUS)Team Katushazt
19ITARinaldo Nocentini (ITA)AG2R - La Mondialezt
20GERAndreas Klöden (GER)Astanazt

Etappe 20 - Montélimar - Mont Ventoux (167 km) - 25 Juli 2009Berg


1ESPJuan Manuel Gárate Cepa (ESP)Rabobank4:39:21
2GERTony Martin (GER)Team Columbia - HTC0:00:03
3LUXAndy Schleck (LUX)Saxo Bank0:00:38
4ESPAlberto Contador Velasco (ESP)Astanazt
5USALance Armstrong (USA)Astana0:00:41
6LUXFränk Schleck (LUX)Saxo Bank0:00:43
7CZERoman Kreuziger (CZE)Liquigas0:00:46
8ITAFranco Pellizotti (ITA)Liquigas0:00:56
9ITAVincenzo Nibali (ITA)Liquigas0:00:58
10GBRBradley Wiggins (GBR)Garmin - Slipstream0:01:03
11BELJurgen Van Den Broeck (BEL)Silence - Lotto0:01:39
12GERAndreas Klöden (GER)Astana0:01:42
13FRAChristophe Riblon (FRA)AG2R - La Mondiale0:01:47
14NEDJoost Posthuma (NED)Rabobank0:01:56
15FRAChristophe Le Mével (FRA)La Française des Jeux0:02:26
16USAChristian Vandevelde (USA)Garmin - Slipstream0:02:34
17FRAMaxime Bouet (FRA)Agritubel0:02:42
18ESPMikel Astarloza Chaurreau (ESP)Euskaltel - Euskadi0:02:44
19ITADaniele Righi (ITA)Lampre - N.G.C.0:03:03
20FRASylvain Calzati (FRA)Agritubel0:03:15

Etappe 21 - Montereau-Fault-Yonne - Paris Champs-Élysees (160 - 26 Juli 2009Sprint


1GBRMark Cavendish (GBR)Team Columbia - HTC4:02:18
2AUSMark Renshaw (AUS)Team Columbia - HTCzt
3USATyler Farrar (USA)Garmin - Slipstreamzt
4GERGerald Ciolek (GER)Team Milramzt
5BLRYauheni Hutarovich (BLR)La Française des Jeuxzt
6NORThor Hushovd (NOR)Cervélo Testteamzt
7ESPJosé Joaquin Rojas Gil (ESP)Caisse d'Epargnezt
8ITAMarco Bandiera (ITA)Lampre - N.G.C.zt
9ITADaniele Bennati (ITA)Liquigaszt
10FRAWilliam Bonnet (FRA)Bbox - Bouygues Telecomzt
11FRALloyd Mondory (FRA)AG2R - La Mondialezt
12FRAGeoffroy Lequatre (FRA)Agritubelzt
13RUSNikolay Trusov (RUS)Team Katushazt
14FRACyril Lemoine (FRA)Skil - Shimanozt
15COLLeonardo Fabio Duque (COL)Cofidis, le Crédit en Lignezt
16GERSebastian Lang (GER)Silence - Lottozt
17ITAMatteo Tosatto (ITA)Quick Stepzt
18NEDSteven De Jongh (NED)Quick Stepzt
19SUIFabian Cancellara (SUI)Saxo Bankzt
20JAPYukiya Arashiro (JAP)Bbox - Bouygues Telecomzt

Startlijst

Statistieken

Archief

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2018 - Alle rechten voorbehouden