De site voor alle sporten

Menu
Wielrennen - Ronde van Romandië - 2016 - Gedetailleerde uitslagen

Wielrennen - Ronde van Romandië - 2016 - Gedetailleerde uitslagen

Keuze van een seizoen :

Zwitserland

Uitslagen 2016

Ronde van Romandië 2016

ZwitserlandZwitserland - 26 April 2016 - 1 Mei 2016


Algemeen klassement - 1 Mei 2016


1COLNairo Alexander Quintana Rojas (COL)Movistar16:20:20
2FRAThibaut Pinot (FRA)La Française des Jeux0:19
3ESPJon Izagirre Insausti (ESP)Movistar0:23
4RUSIlnur Zakarin (RUS)Team Katusha0:26
5NEDTom Dumoulin (NED)Giant - Alpecin0:57
6PORRui Alberto Faria da Costa (POR)Lampre - Merida1:12
7SLOSimon Spilak (SLO)Team Katusha1:16
8SUIMathias Frank (SUI)IAM1:16
9NEDBauke Mollema (NED)Trek - Segafredo1:24
10USATejay Van Garderen (USA)BMC Racing Team1:27
11SUISébastien Reichenbach (SUI)La Française des Jeux1:32
12FRAPierre Latour (FRA)AG2R - La Mondiale2:24
13ITADamiano Caruso (ITA)BMC Racing Team2:33
14ESPRafael Valls Ferri (ESP)Lotto - Soudal3:25
15FRAPierre Rolland (FRA)Cannondale - Drapac3:29
16AUSDamien Howson (AUS)Orica - BikeExchange4:21
17ERIMerhawi Kudus (ERI)Dimension Data5:13
18ESPCarlos Verona Quintanilla (ESP)Etixx - Quick Step5:25
19ESPGorka Izagirre Insausti (ESP)Movistar5:25
20POLPawel Poljanski (POL)Tinkoff5:59
21ITAEnrico Gasparotto (ITA)Wanty - Groupe Gobert6:06
22ESTRein Taaramäe (EST)Team Katusha7:22
23SLOJan Polanc (SLO)Lampre - Merida9:06
24BELMaxime Monfort (BEL)Lotto - Soudal10:21
25RUSPavel Kochetkov (RUS)Team Katusha10:32
26BLRKonstantin Sivtsov (BLR)Dimension Data12:25
27FRARomain Bardet (FRA)AG2R - La Mondiale17:07
28RUSYury Trofimov (RUS)Tinkoff17:17
29USANathan Brown (USA)Cannondale - Drapac17:18
30SUISteve Morabito (SUI)La Française des Jeux17:33
31NEDWilco Kelderman (NED)Lotto NL - Jumbo17:38
32CRCAndrey Amador Bipkazacova (CRC)Movistar17:46
33FRAMickaël Chérel (FRA)AG2R - La Mondiale18:04
34FRAJérôme Coppel (FRA)IAM18:50
35USABrent Bookwalter (USA)BMC Racing Team19:17
36FRAAmaël Moinard (FRA)BMC Racing Team19:36
37ITAMoreno Moser (ITA)Cannondale - Drapac21:11
38GBRChris Froome (GBR)Sky Professional Cycling Team21:12
39AUSJack Haig (AUS)Orica - BikeExchange21:21
40FRAAlexandre Geniez (FRA)La Française des Jeux23:28
41FRAMaxime Bouet (FRA)Etixx - Quick Step23:50
42FRAGuillaume Martin (FRA)Wanty - Groupe Gobert24:16
43BELJan Bakelants (BEL)AG2R - La Mondiale24:19
44USAJoseph Lloyd Dombrowski (USA)Cannondale - Drapac25:17
45AUTGeorg Preidler (AUT)Giant - Alpecin26:08
46USAPeter Stetina (USA)Trek - Segafredo26:29
47ERINatnael Teweldemedhin Berhane (ERI)Dimension Data27:35
48NEDMarco Minnaard (NED)Wanty - Groupe Gobert28:48
49SUIDanilo Wyss (SUI)BMC Racing Team28:51
50LUXBen Gastauer (LUX)AG2R - La Mondiale28:57
51WALGeraint Howell Thomas (WAL)Sky Professional Cycling Team29:42
52FRAJérémy Roy (FRA)La Française des Jeux29:52
53NEDMartijn Keizer (NED)Lotto NL - Jumbo30:27
54ESPJesús Herrada Lopez (ESP)Movistar31:00
55ETHTsgabu Gebremaryam Grmay (ETH)Lampre - Merida31:48
56SUIReto Hollenstein (SUI)IAM32:32
57SUIOliver Zaugg (SUI)IAM33:09
58PORBruno Manuel Silva Pires (POR)Roth33:20
59SUIMarcel Wyss (SUI)IAM34:45
60SUIMichael Albasini (SUI)Orica - BikeExchange35:36
61CANChristian Meier (CAN)Orica - BikeExchange36:22
62SLOMatej Mohoric (SLO)Lampre - Merida37:15
63RUSEgor Silin (RUS)Team Katusha37:18
64SWETobias Ludvigsson (SWE)Giant - Alpecin37:22
65USAAlexey Vermeulen (USA)Lotto NL - Jumbo37:31
66POLTomasz Marczynski (POL)Lotto - Soudal38:28
67ESPJosé Joaquin Rojas Gil (ESP)Movistar38:37
68COLWinner Andrew Anacona Gomez (COL)Movistar40:28
69USAChad Haga (USA)Giant - Alpecin40:39
70ITAAndrea Pasqualon (ITA)Roth40:51
71BELSander Armée (BEL)Lotto - Soudal41:55
72ITAMarco Marcato (ITA)Wanty - Groupe Gobert42:28
73COLJarlinson Pantano Gomez (COL)IAM42:32
74RSADaryl Impey (RSA)Orica - BikeExchange43:40
75RUSMaxim Belkov (RUS)Team Katusha45:21
76SUIValentin Baillifard (SUI)Roth45:32
77PORMario Jorge Faria da Costa (POR)Lampre - Merida45:57
78FRAWilliam Bonnet (FRA)La Française des Jeux46:13
79BELTosh Van Der Sande (BEL)Lotto - Soudal46:25
80FRAKenny Elissonde (FRA)La Française des Jeux47:26
81ITAKristian Sbaragli (ITA)Dimension Data47:41
82BELGaëtan Bille (BEL)Wanty - Groupe Gobert48:12
83SVKPeter Velits (SVK)BMC Racing Team48:36
84SUINico Brüngger (SUI)Roth48:42
85RUSAnton Vorobev (RUS)Team Katusha48:47
86BELDries Devenyns (BEL)IAM49:15
87NEDJos Van Emden (NED)Lotto NL - Jumbo49:34
88LTURamunas Navardauskas (LTU)Cannondale - Drapac49:41
89SUITom Bohli (SUI)BMC Racing Team49:41
90NEDMoreno Hofland (NED)Lotto NL - Jumbo50:06
91FRAChristophe Riblon (FRA)AG2R - La Mondiale50:46
92ITADavide Martinelli (ITA)Etixx - Quick Step50:55
93FRASamuel Dumoulin (FRA)AG2R - La Mondiale51:32
94ITANiccolo Bonifazio (ITA)Trek - Segafredo51:40
95UZBSergey Lagutin (UZB)Team Katusha51:45
96BELDimitri Claeys (BEL)Wanty - Groupe Gobert51:48
97ITAMatteo Bono (ITA)Lampre - Merida52:30
98ITASalvatore Puccio (ITA)Sky Professional Cycling Team54:00
99RSAJacobus Venter (RSA)Dimension Data54:23
100GERPatrick Gretsch (GER)AG2R - La Mondiale54:54
101SUIMartin Kohler (SUI)Roth55:20
102SUIRoland Thalmann (SUI)Roth56:05
103LATGatis Smukulis (LAT)Astana56:06
104NEDTom Stamsnijder (NED)Giant - Alpecin56:15
105USAAndrew Talansky (USA)Cannondale - Drapac56:19
106GERJohannes Fröhlinger (GER)Giant - Alpecin56:34
107NEDSteven Lammertink (NED)Lotto NL - Jumbo56:41
108AUTMatthias Krizek (AUT)Roth56:52
109SVKMartin Velits (SVK)Etixx - Quick Step56:56
110GBRBen Swift (GBR)Sky Professional Cycling Team56:57
111FRAAnthony Roux (FRA)La Française des Jeux58:07
112BELFrederik Veuchelen (BEL)Wanty - Groupe Gobert58:55
113CHNCheng Ji (CHN)Giant - Alpecin59:43
114NEDLieuwe Westra (NED)Astana1:00:05
115AUSMichael Hepburn (AUS)Orica - BikeExchange1:01:28
116POLLukasz Wisniowski (POL)Etixx - Quick Step1:02:12
117AUSCameron Meyer (AUS)Dimension Data1:04:12
118ESPAntonio Pedrero Lopez (ESP)Movistar1:04:52
119ITAFabio Sabatini (ITA)Etixx - Quick Step1:07:39
120SUIDylan Page (SUI)Roth1:08:42
121NEDDennis Van Winden (NED)Lotto NL - Jumbo1:11:26
122ALGYoucef Reguigui (ALG)Dimension Data1:16:18
123GBRAlex Peters (GBR)Sky Professional Cycling Team1:16:35
124RSAJim Songezo (RSA)Dimension Data1:18:18

Proloog - La Chaux-de-Fonds - La Chaux-de-Fonds - 3.95 km - 26 April 2016Individuele Tijdrit


1ESPJon Izagirre Insausti (ESP)Movistar05:33
2NEDTom Dumoulin (NED)Giant - Alpecin0:06
3POLMichal Kwiatkowski (POL)Sky Professional Cycling Team0:07
4WALGeraint Howell Thomas (WAL)Sky Professional Cycling Team0:07
5ESPGorka Izagirre Insausti (ESP)Movistar0:08
6ITAMoreno Moser (ITA)Cannondale - Drapac0:09
7SUIReto Hollenstein (SUI)IAM0:11
8BELLouis Vervaeke (BEL)Lotto - Soudal0:11
9USATejay Van Garderen (USA)BMC Racing Team0:11
10NEDMartijn Keizer (NED)Lotto NL - Jumbo0:12
11FRAThibaut Pinot (FRA)La Française des Jeux0:12
12RSADaryl Impey (RSA)Orica - BikeExchange0:13
13CRCAndrey Amador Bipkazacova (CRC)Movistar0:13
14KAZAlexey Lutsenko (KAZ)Astana0:14
15ITADiego Rosa (ITA)Astana0:15
16BELJan Bakelants (BEL)AG2R - La Mondiale0:15
17ITAEnrico Gasparotto (ITA)Wanty - Groupe Gobert0:15
18COLNairo Alexander Quintana Rojas (COL)Movistar0:16
19FRAAlexandre Geniez (FRA)La Française des Jeux0:16
20ITADavide Formolo (ITA)Cannondale - Drapac0:16
21ESPRafael Valls Ferri (ESP)Lotto - Soudal0:16
22SUIMathias Frank (SUI)IAM0:17
23SUITom Bohli (SUI)BMC Racing Team0:17
24SWETobias Ludvigsson (SWE)Giant - Alpecin0:17
25AUSDamien Howson (AUS)Orica - BikeExchange0:17
26USABrent Bookwalter (USA)BMC Racing Team0:18
27BELBart De Clercq (BEL)Lotto - Soudal0:18
28FRARomain Bardet (FRA)AG2R - La Mondiale0:18
29CANChristian Meier (CAN)Orica - BikeExchange0:19
30ITADamiano Caruso (ITA)BMC Racing Team0:19
31ESPJesús Herrada Lopez (ESP)Movistar0:00
32NEDJos Van Emden (NED)Lotto NL - Jumbo0:00
33PORRui Alberto Faria da Costa (POR)Lampre - Merida0:00
34AUSJack Bobridge (AUS)Trek - Segafredo0:00
35COLMiguel Angel López Moreno (COL)Astana0:21

Etappe 1 - La Chaux-de-Fonds - Moudon - 166.9 km - 27 April 2016Sprint


1GERMarcel Kittel (GER)Etixx - Quick Step2:27:46
2ITANiccolo Bonifazio (ITA)Trek - Segafredo0:00
3SUIMichael Albasini (SUI)Orica - BikeExchange0:00
4BELTosh Van Der Sande (BEL)Lotto - Soudal0:00
5LTURamunas Navardauskas (LTU)Cannondale - Drapac0:00
6ITADavide Cimolai (ITA)Lampre - Merida0:00
7FRASamuel Dumoulin (FRA)AG2R - La Mondiale0:00
8ITAEnrico Gasparotto (ITA)Wanty - Groupe Gobert0:00
9ITAKristian Sbaragli (ITA)Dimension Data0:00
10RUSIlnur Zakarin (RUS)Team Katusha0:00
11AUTGeorg Preidler (AUT)Giant - Alpecin0:00
12NEDMoreno Hofland (NED)Lotto NL - Jumbo0:00
13ITAAndrea Pasqualon (ITA)Roth0:00
14POLLukasz Wisniowski (POL)Etixx - Quick Step0:00
15ITAMarco Marcato (ITA)Wanty - Groupe Gobert0:00
16PORRui Alberto Faria da Costa (POR)Lampre - Merida0:00
17ESPLuis León Sánchez Gil (ESP)Astana0:00
18FRAWilliam Bonnet (FRA)La Française des Jeux0:00
19COLJarlinson Pantano Gomez (COL)IAM0:00
20ERIMerhawi Kudus (ERI)Dimension Data0:00
21CANChristian Meier (CAN)Orica - BikeExchange0:00
22WALGeraint Howell Thomas (WAL)Sky Professional Cycling Team0:00
23FRAThibaut Pinot (FRA)La Française des Jeux0:00
24FRARomain Bardet (FRA)AG2R - La Mondiale0:00
25ITAManuele Boaro (ITA)Tinkoff0:00
26AUSDamien Howson (AUS)Orica - BikeExchange0:00
27BELGaëtan Bille (BEL)Wanty - Groupe Gobert0:00
28COLWinner Andrew Anacona Gomez (COL)Movistar0:00
29PORMario Jorge Faria da Costa (POR)Lampre - Merida0:00
30SLOJan Polanc (SLO)Lampre - Merida0:00
31FRAPierre Rolland (FRA)Cannondale - Drapac0:00
32SUIDanilo Wyss (SUI)BMC Racing Team0:00
33RUSPavel Kochetkov (RUS)Team Katusha0:00
34COLNairo Alexander Quintana Rojas (COL)Movistar0:00
35ERINatnael Teweldemedhin Berhane (ERI)Dimension Data0:00

Etappe 2 - Moudon - Morgins - 173.9 km - 28 April 2016Berg


1COLNairo Alexander Quintana Rojas (COL)Movistar4:28:40
2RUSIlnur Zakarin (RUS)Team Katusha0:00
3PORRui Alberto Faria da Costa (POR)Lampre - Merida0:26
4COLRigoberto Uran Uran (COL)Cannondale - Drapac0:26
5FRAThibaut Pinot (FRA)La Française des Jeux0:26
6ESPJon Izagirre Insausti (ESP)Movistar0:26
7POLRafal Majka (POL)Tinkoff0:26
8SUIMathias Frank (SUI)IAM0:26
9FRAPierre Rolland (FRA)Cannondale - Drapac0:26
10SLOSimon Spilak (SLO)Team Katusha0:26
11NEDBauke Mollema (NED)Trek - Segafredo0:26
12SUISébastien Reichenbach (SUI)La Française des Jeux0:34
13ITADavide Formolo (ITA)Cannondale - Drapac0:37
14FRAPierre Latour (FRA)AG2R - La Mondiale0:54
15ESPRafael Valls Ferri (ESP)Lotto - Soudal0:57
16NEDTom Dumoulin (NED)Giant - Alpecin0:57
17NEDWilco Kelderman (NED)Lotto NL - Jumbo0:57
18RSALouis Meintjes (RSA)Lampre - Merida0:57
19WALGeraint Howell Thomas (WAL)Sky Professional Cycling Team0:57
20USATejay Van Garderen (USA)BMC Racing Team1:01
21ERIMerhawi Kudus (ERI)Dimension Data1:34
22ESPGorka Izagirre Insausti (ESP)Movistar1:34
23ITADamiano Caruso (ITA)BMC Racing Team1:34
24AUSDamien Howson (AUS)Orica - BikeExchange1:34
25ESTRein Taaramäe (EST)Team Katusha1:34
26ESPCarlos Verona Quintanilla (ESP)Etixx - Quick Step1:49
27ESPLuis León Sánchez Gil (ESP)Astana1:49
28ITAEnrico Gasparotto (ITA)Wanty - Groupe Gobert1:49
29KAZAndrey Zeits (KAZ)Astana1:49
30POLPawel Poljanski (POL)Tinkoff2:08
31FRAAmaël Moinard (FRA)BMC Racing Team2:09
32USABrent Bookwalter (USA)BMC Racing Team2:29
33USANathan Brown (USA)Cannondale - Drapac3:05
34BELMaxime Monfort (BEL)Lotto - Soudal3:05
35FRAMickaël Chérel (FRA)AG2R - La Mondiale3:05
36RUSPavel Kochetkov (RUS)Team Katusha3:05
37FRAJérôme Coppel (FRA)IAM3:05
38ERINatnael Teweldemedhin Berhane (ERI)Dimension Data3:51
39CANRyder Hesjedal (CAN)Trek - Segafredo4:27
40SLOJan Polanc (SLO)Lampre - Merida4:27
41SUISteve Morabito (SUI)La Française des Jeux4:27
42AUSJack Haig (AUS)Orica - BikeExchange4:27
43CRCAndrey Amador Bipkazacova (CRC)Movistar4:27
44BLRKonstantin Sivtsov (BLR)Dimension Data4:27
45FRAGuillaume Martin (FRA)Wanty - Groupe Gobert5:12
46PORBruno Manuel Silva Pires (POR)Roth5:47
47RUSYury Trofimov (RUS)Tinkoff5:47
48RUSIvan Rovny (RUS)Tinkoff5:47
49FRAMaxime Bouet (FRA)Etixx - Quick Step6:05
50NEDMarco Minnaard (NED)Wanty - Groupe Gobert6:05

Etappe 3 - Sion - Sion - 15.11 km - 29 April 2016Individuele Tijdrit


1FRAThibaut Pinot (FRA)La Française des Jeux20:21
2NEDTom Dumoulin (NED)Giant - Alpecin0:02
3LUXBob Jungels (LUX)Etixx - Quick Step0:09
4GBRChris Froome (GBR)Sky Professional Cycling Team0:09
5FRAJérôme Coppel (FRA)IAM0:09
6COLNairo Alexander Quintana Rojas (COL)Movistar0:09
7RUSIlnur Zakarin (RUS)Team Katusha0:17
8ESPJon Izagirre Insausti (ESP)Movistar0:18
9SUISteve Morabito (SUI)La Française des Jeux0:22
10ITAManuele Boaro (ITA)Tinkoff0:25
11USATejay Van Garderen (USA)BMC Racing Team0:25
12FRAAlexandre Geniez (FRA)La Française des Jeux0:26
13SWETobias Ludvigsson (SWE)Giant - Alpecin0:30
14BELDries Devenyns (BEL)IAM0:33
15SUISébastien Reichenbach (SUI)La Française des Jeux0:33
16RSADaryl Impey (RSA)Orica - BikeExchange0:36
17SLOSimon Spilak (SLO)Team Katusha0:38
18ITAMoreno Moser (ITA)Cannondale - Drapac0:38
19SUIMathias Frank (SUI)IAM0:38
20AUSDamien Howson (AUS)Orica - BikeExchange0:39
21SUIReto Hollenstein (SUI)IAM0:40
22NEDMartijn Keizer (NED)Lotto NL - Jumbo0:44
23POLRafal Majka (POL)Tinkoff0:45
24PORRui Alberto Faria da Costa (POR)Lampre - Merida0:45
25FRAJérémy Roy (FRA)La Française des Jeux0:45
26USABrent Bookwalter (USA)BMC Racing Team0:46
27ITADamiano Caruso (ITA)BMC Racing Team0:48
28ESPJesús Herrada Lopez (ESP)Movistar0:48
29NEDBauke Mollema (NED)Trek - Segafredo0:49
30RUSAnton Vorobev (RUS)Team Katusha0:51
31NEDWilco Kelderman (NED)Lotto NL - Jumbo0:54
32NEDLieuwe Westra (NED)Astana0:54
33AUSMichael Hepburn (AUS)Orica - BikeExchange0:56
34CRCAndrey Amador Bipkazacova (CRC)Movistar0:56
35USAChad Haga (USA)Giant - Alpecin0:59
36WALGeraint Howell Thomas (WAL)Sky Professional Cycling Team0:59
37ESPRafael Valls Ferri (ESP)Lotto - Soudal0:59
38NEDSteven Lammertink (NED)Lotto NL - Jumbo1:00
39KAZAndrey Zeits (KAZ)Astana1:01
40USAAndrew Talansky (USA)Cannondale - Drapac1:01
41FRAPierre Latour (FRA)AG2R - La Mondiale1:02
42CANRyder Hesjedal (CAN)Trek - Segafredo1:05
43FRAPierre Rolland (FRA)Cannondale - Drapac1:10
44SUITom Bohli (SUI)BMC Racing Team1:10
45NEDJos Van Emden (NED)Lotto NL - Jumbo1:11
46AUSJack Haig (AUS)Orica - BikeExchange1:11
47ESPGorka Izagirre Insausti (ESP)Movistar1:13
48BELMaxime Monfort (BEL)Lotto - Soudal1:13
49AUTGeorg Preidler (AUT)Giant - Alpecin1:14
50LTURamunas Navardauskas (LTU)Cannondale - Drapac1:15

Etappe 4 - Conthey - Villars - 173.2 km - 30 April 2016Berg


1GBRChris Froome (GBR)Sky Professional Cycling Team4:44:24
2ESPJon Izagirre Insausti (ESP)Movistar0:04
3FRAThibaut Pinot (FRA)La Française des Jeux0:04
4RUSIlnur Zakarin (RUS)Team Katusha0:04
5COLNairo Alexander Quintana Rojas (COL)Movistar0:04
6NEDBauke Mollema (NED)Trek - Segafredo0:04
7PORRui Alberto Faria da Costa (POR)Lampre - Merida0:04
8COLRigoberto Uran Uran (COL)Cannondale - Drapac0:04
9USATejay Van Garderen (USA)BMC Racing Team0:09
10SLOSimon Spilak (SLO)Team Katusha0:09
11NEDTom Dumoulin (NED)Giant - Alpecin0:11
12ITADamiano Caruso (ITA)BMC Racing Team0:11
13FRAPierre Latour (FRA)AG2R - La Mondiale0:11
14SUISébastien Reichenbach (SUI)La Française des Jeux0:11
15FRARomain Bardet (FRA)AG2R - La Mondiale0:14
16SUIMathias Frank (SUI)IAM0:14
17ERIMerhawi Kudus (ERI)Dimension Data1:32
18ESPRafael Valls Ferri (ESP)Lotto - Soudal1:32
19POLRafal Majka (POL)Tinkoff1:49
20FRAPierre Rolland (FRA)Cannondale - Drapac1:49
21ESPCarlos Verona Quintanilla (ESP)Etixx - Quick Step2:10
22POLPawel Poljanski (POL)Tinkoff2:10
23AUSDamien Howson (AUS)Orica - BikeExchange2:10
24ESPMikel Nieve Iturralde (ESP)Sky Professional Cycling Team2:21
25ESPGorka Izagirre Insausti (ESP)Movistar2:49
26SLOJan Polanc (SLO)Lampre - Merida2:49
27ESTRein Taaramäe (EST)Team Katusha2:49
28ITAEnrico Gasparotto (ITA)Wanty - Groupe Gobert2:49
29BLRKonstantin Sivtsov (BLR)Dimension Data2:54
30LUXBob Jungels (LUX)Etixx - Quick Step4:04
31COLMiguel Angel López Moreno (COL)Astana5:00
32BELMaxime Monfort (BEL)Lotto - Soudal5:52
33RUSPavel Kochetkov (RUS)Team Katusha5:52
34KAZAndrey Zeits (KAZ)Astana9:50
35RUSYury Trofimov (RUS)Tinkoff9:50
36ERINatnael Teweldemedhin Berhane (ERI)Dimension Data9:50
37ITAMoreno Moser (ITA)Cannondale - Drapac10:23
38USANathan Brown (USA)Cannondale - Drapac12:11
39FRAMickaël Chérel (FRA)AG2R - La Mondiale12:32
40SUISteve Morabito (SUI)La Française des Jeux12:35
41FRAJérémy Roy (FRA)La Française des Jeux12:35
42FRAJérôme Coppel (FRA)IAM12:35
43FRAAmaël Moinard (FRA)BMC Racing Team12:35
44CRCAndrey Amador Bipkazacova (CRC)Movistar12:35
45FRAAlexandre Geniez (FRA)La Française des Jeux12:45
46USABrent Bookwalter (USA)BMC Racing Team13:16
47USAPeter Stetina (USA)Trek - Segafredo13:28
48AUTGeorg Preidler (AUT)Giant - Alpecin13:28
49FRAGuillaume Martin (FRA)Wanty - Groupe Gobert13:34
50PORBruno Manuel Silva Pires (POR)Roth13:35
51NEDMarco Minnaard (NED)Wanty - Groupe Gobert14:28
52SUIValentin Baillifard (SUI)Roth14:45
53NEDWilco Kelderman (NED)Lotto NL - Jumbo15:37
54USAAlexey Vermeulen (USA)Lotto NL - Jumbo15:37
55AUSJack Haig (AUS)Orica - BikeExchange15:37
56ESPJosé Joaquin Rojas Gil (ESP)Movistar15:37
57ETHTsgabu Gebremaryam Grmay (ETH)Lampre - Merida15:37
58ITADavide Formolo (ITA)Cannondale - Drapac15:37
59LUXBen Gastauer (LUX)AG2R - La Mondiale15:37
60UZBSergey Lagutin (UZB)Team Katusha15:37
61USAJoseph Lloyd Dombrowski (USA)Cannondale - Drapac15:37
62FRAMaxime Bouet (FRA)Etixx - Quick Step15:37
63BELJan Bakelants (BEL)AG2R - La Mondiale15:37
64RUSEgor Silin (RUS)Team Katusha15:37
65SUINico Brüngger (SUI)Roth19:42
66SUIOliver Zaugg (SUI)IAM19:42
67SLOMatej Mohoric (SLO)Lampre - Merida19:42
68BELSander Armée (BEL)Lotto - Soudal19:42
69ESPJesús Herrada Lopez (ESP)Movistar19:42
70COLJarlinson Pantano Gomez (COL)IAM19:42
71SUIReto Hollenstein (SUI)IAM20:40
72SUIMarcel Wyss (SUI)IAM20:40
73SWETobias Ludvigsson (SWE)Giant - Alpecin20:40
74POLTomasz Marczynski (POL)Lotto - Soudal20:40
75NEDMartijn Keizer (NED)Lotto NL - Jumbo20:40
76ESPJesús Hernández Blázquez (ESP)Tinkoff20:40
77SVKPeter Velits (SVK)BMC Racing Team20:40
78SUIDanilo Wyss (SUI)BMC Racing Team20:40
79RUSIvan Rovny (RUS)Tinkoff21:37
80ITAAndrea Pasqualon (ITA)Roth22:32
81FRAWilliam Bonnet (FRA)La Française des Jeux23:21
82RUSMaxim Belkov (RUS)Team Katusha24:06
83SUIMartin Kohler (SUI)Roth24:23
84COLWinner Andrew Anacona Gomez (COL)Movistar24:36
85ITAMarco Marcato (ITA)Wanty - Groupe Gobert24:38
86FRAKenny Elissonde (FRA)La Française des Jeux24:42
87NEDSteven Lammertink (NED)Lotto NL - Jumbo27:12
88ESPVicente Reynès Mimo (ESP)IAM27:44
89CANChristian Meier (CAN)Orica - BikeExchange27:44
90PORMario Jorge Faria da Costa (POR)Lampre - Merida27:44
91SUIRoland Thalmann (SUI)Roth27:44
92GERPatrick Gretsch (GER)AG2R - La Mondiale27:44
93ITAFabio Sabatini (ITA)Etixx - Quick Step27:47
94GERJohannes Fröhlinger (GER)Giant - Alpecin27:47
95BELTosh Van Der Sande (BEL)Lotto - Soudal27:47
96RSADaryl Impey (RSA)Orica - BikeExchange27:47
97ITADavide Martinelli (ITA)Etixx - Quick Step27:47
98NEDMoreno Hofland (NED)Lotto NL - Jumbo27:47
99SVKMartin Velits (SVK)Etixx - Quick Step27:47
100ALGYoucef Reguigui (ALG)Dimension Data27:47
101AUTMatthias Krizek (AUT)Roth27:47
102NEDJos Van Emden (NED)Lotto NL - Jumbo27:47
103BELDimitri Claeys (BEL)Wanty - Groupe Gobert27:47
104FRAJulien Bernard (FRA)Trek - Segafredo27:47
105ITAKristian Sbaragli (ITA)Dimension Data27:47
106NEDDennis Van Winden (NED)Lotto NL - Jumbo27:47
107ITAMatteo Bono (ITA)Lampre - Merida27:47
108GERMarcel Kittel (GER)Etixx - Quick Step27:47
109SUIMichael Albasini (SUI)Orica - BikeExchange27:47
110SUIDylan Page (SUI)Roth27:47
111LTURamunas Navardauskas (LTU)Cannondale - Drapac27:47
112BELFrederik Veuchelen (BEL)Wanty - Groupe Gobert27:47
113FRAAnthony Roux (FRA)La Française des Jeux27:47
114BELGaëtan Bille (BEL)Wanty - Groupe Gobert27:58
115ITASalvatore Puccio (ITA)Sky Professional Cycling Team27:58
116NEDTom Stamsnijder (NED)Giant - Alpecin27:58
117POLLukasz Wisniowski (POL)Etixx - Quick Step27:58
118USAAndrew Talansky (USA)Cannondale - Drapac27:58
119FRAChristophe Riblon (FRA)AG2R - La Mondiale27:58
120FRASamuel Dumoulin (FRA)AG2R - La Mondiale27:58
121SUITom Bohli (SUI)BMC Racing Team27:58
122RUSAnton Vorobev (RUS)Team Katusha27:58
123USAChad Haga (USA)Giant - Alpecin27:58
124GBRBen Swift (GBR)Sky Professional Cycling Team27:58
125WALGeraint Howell Thomas (WAL)Sky Professional Cycling Team27:58
126ITANiccolo Bonifazio (ITA)Trek - Segafredo27:58
127RSAJacobus Venter (RSA)Dimension Data27:58
128BELDries Devenyns (BEL)IAM27:58
129RSAJim Songezo (RSA)Dimension Data28:03
130CHNCheng Ji (CHN)Giant - Alpecin28:09
131LATGatis Smukulis (LAT)Astana28:15
132ESPAntonio Pedrero Lopez (ESP)Movistar28:55
133NEDLieuwe Westra (NED)Astana30:01
134AUSCameron Meyer (AUS)Dimension Data30:17
135ITAManuele Boaro (ITA)Tinkoff
136JAPFumiyuki Beppu (JAP)Trek - Segafredo
137ITADavide Cimolai (ITA)Lampre - Merida
138GBRAlex Peters (GBR)Sky Professional Cycling Team
139ITADiego Rosa (ITA)Astana
140NEDAlbert Timmer (NED)Giant - Alpecin
141BELBart De Clercq (BEL)Lotto - Soudal
142CRORobert Kiserlovski (CRO)Tinkoff
143AUSJack Bobridge (AUS)Trek - Segafredo
144BELThomas De Gendt (BEL)Lotto - Soudal
145CANRyder Hesjedal (CAN)Trek - Segafredo
146AUSMichael Hepburn (AUS)Orica - BikeExchange
147ESPLuis León Sánchez Gil (ESP)Astana
148RSALouis Meintjes (RSA)Lampre - Merida
149POLMichal Kwiatkowski (POL)Sky Professional Cycling Team

Ga naar de uitslagen van etappe inclusief alle classificaties



Etappe 5 - Ollon - Geneva - 172 km - 1 Mei 2016Sprint


1SUIMichael Albasini (SUI)Orica - BikeExchange4:13:17
2CRCAndrey Amador Bipkazacova (CRC)Movistar0:00
3NEDWilco Kelderman (NED)Lotto NL - Jumbo0:00
4ITANiccolo Bonifazio (ITA)Trek - Segafredo0:00
5NEDMoreno Hofland (NED)Lotto NL - Jumbo0:00
6ITAKristian Sbaragli (ITA)Dimension Data0:00
7RSADaryl Impey (RSA)Orica - BikeExchange0:00
8SUITom Bohli (SUI)BMC Racing Team0:00
9ESPCarlos Verona Quintanilla (ESP)Etixx - Quick Step0:00
10COLJarlinson Pantano Gomez (COL)IAM0:00
11ITAAndrea Pasqualon (ITA)Roth0:00
12FRASamuel Dumoulin (FRA)AG2R - La Mondiale0:00
13ITAMarco Marcato (ITA)Wanty - Groupe Gobert0:00
14RUSIlnur Zakarin (RUS)Team Katusha0:00
15ESPJosé Joaquin Rojas Gil (ESP)Movistar0:00
16BELGaëtan Bille (BEL)Wanty - Groupe Gobert0:00
17AUTGeorg Preidler (AUT)Giant - Alpecin0:00
18NEDJos Van Emden (NED)Lotto NL - Jumbo0:00
19FRAWilliam Bonnet (FRA)La Française des Jeux0:00
20SUIRoland Thalmann (SUI)Roth0:00
21BELJan Bakelants (BEL)AG2R - La Mondiale0:00
22NEDMarco Minnaard (NED)Wanty - Groupe Gobert0:00
23SLOMatej Mohoric (SLO)Lampre - Merida0:00
24AUSDamien Howson (AUS)Orica - BikeExchange0:00
25COLNairo Alexander Quintana Rojas (COL)Movistar0:00
26FRAThibaut Pinot (FRA)La Française des Jeux0:00
27SUISteve Morabito (SUI)La Française des Jeux0:00
28SUISébastien Reichenbach (SUI)La Française des Jeux0:00
29SUIMathias Frank (SUI)IAM0:00
30SUIOliver Zaugg (SUI)IAM0:00
31NEDBauke Mollema (NED)Trek - Segafredo0:00
32SLOSimon Spilak (SLO)Team Katusha0:00
33NEDTom Dumoulin (NED)Giant - Alpecin0:00
34ESPRafael Valls Ferri (ESP)Lotto - Soudal0:00
35LATGatis Smukulis (LAT)Astana0:00
36POLPawel Poljanski (POL)Tinkoff0:00
37FRAPierre Rolland (FRA)Cannondale - Drapac0:00
38RUSYury Trofimov (RUS)Tinkoff0:00
39FRAMickaël Chérel (FRA)AG2R - La Mondiale0:00
40FRAPierre Latour (FRA)AG2R - La Mondiale0:00
41SVKMartin Velits (SVK)Etixx - Quick Step0:00
42SWETobias Ludvigsson (SWE)Giant - Alpecin0:00
43SUIDanilo Wyss (SUI)BMC Racing Team0:00
44SVKPeter Velits (SVK)BMC Racing Team0:00
45NEDMartijn Keizer (NED)Lotto NL - Jumbo0:00
46BELDries Devenyns (BEL)IAM0:00
47SUIReto Hollenstein (SUI)IAM0:00
48LUXBen Gastauer (LUX)AG2R - La Mondiale0:00
49ESTRein Taaramäe (EST)Team Katusha0:00
50SLOJan Polanc (SLO)Lampre - Merida0:00
51FRAKenny Elissonde (FRA)La Française des Jeux0:00
52FRAJérémy Roy (FRA)La Française des Jeux0:00
53AUSMichael Hepburn (AUS)Orica - BikeExchange0:00
54ITADamiano Caruso (ITA)BMC Racing Team0:00
55USATejay Van Garderen (USA)BMC Racing Team0:00
56FRAMaxime Bouet (FRA)Etixx - Quick Step0:00
57RUSPavel Kochetkov (RUS)Team Katusha0:00
58NEDSteven Lammertink (NED)Lotto NL - Jumbo0:00
59SUIMarcel Wyss (SUI)IAM0:00
60SUINico Brüngger (SUI)Roth0:00
61AUTMatthias Krizek (AUT)Roth0:00
62SUIMartin Kohler (SUI)Roth0:00
63AUSJack Haig (AUS)Orica - BikeExchange0:00
64USANathan Brown (USA)Cannondale - Drapac0:00
65NEDTom Stamsnijder (NED)Giant - Alpecin0:00
66FRAChristophe Riblon (FRA)AG2R - La Mondiale0:00
67BELMaxime Monfort (BEL)Lotto - Soudal0:00
68USAChad Haga (USA)Giant - Alpecin0:00
69USAPeter Stetina (USA)Trek - Segafredo0:00
70USAJoseph Lloyd Dombrowski (USA)Cannondale - Drapac0:00
71GERPatrick Gretsch (GER)AG2R - La Mondiale0:00
72POLTomasz Marczynski (POL)Lotto - Soudal0:00
73CHNCheng Ji (CHN)Giant - Alpecin0:00
74CANChristian Meier (CAN)Orica - BikeExchange0:00
75ESPJesús Herrada Lopez (ESP)Movistar0:00
76ESPGorka Izagirre Insausti (ESP)Movistar0:00
77LTURamunas Navardauskas (LTU)Cannondale - Drapac0:00
78ITAEnrico Gasparotto (ITA)Wanty - Groupe Gobert0:00
79USABrent Bookwalter (USA)BMC Racing Team2:47
80BELFrederik Veuchelen (BEL)Wanty - Groupe Gobert2:49
81PORRui Alberto Faria da Costa (POR)Lampre - Merida0:00
82ITAMatteo Bono (ITA)Lampre - Merida0:00
83PORMario Jorge Faria da Costa (POR)Lampre - Merida0:00
84GERJohannes Fröhlinger (GER)Giant - Alpecin0:00
85FRAAmaël Moinard (FRA)BMC Racing Team2:53
86FRAAnthony Roux (FRA)La Française des Jeux2:56
87FRAJérôme Coppel (FRA)IAM2:56
88FRAGuillaume Martin (FRA)Wanty - Groupe Gobert2:56
89BLRKonstantin Sivtsov (BLR)Dimension Data2:56
90RUSMaxim Belkov (RUS)Team Katusha3:01
91ETHTsgabu Gebremaryam Grmay (ETH)Lampre - Merida3:04
92RSAJacobus Venter (RSA)Dimension Data3:04
93USAAndrew Talansky (USA)Cannondale - Drapac3:08
94ITAMoreno Moser (ITA)Cannondale - Drapac3:08
95FRAAlexandre Geniez (FRA)La Française des Jeux3:08
96RUSEgor Silin (RUS)Team Katusha3:13
97NEDLieuwe Westra (NED)Astana3:20
98FRARomain Bardet (FRA)AG2R - La Mondiale3:24
99ITASalvatore Puccio (ITA)Sky Professional Cycling Team3:33
100USAAlexey Vermeulen (USA)Lotto NL - Jumbo3:33
101WALGeraint Howell Thomas (WAL)Sky Professional Cycling Team0:00
102COLWinner Andrew Anacona Gomez (COL)Movistar3:33
103ESPAntonio Pedrero Lopez (ESP)Movistar3:33
104GBRBen Swift (GBR)Sky Professional Cycling Team0:00
105GBRChris Froome (GBR)Sky Professional Cycling Team3:36
106RUSAnton Vorobev (RUS)Team Katusha3:51
107BELSander Armée (BEL)Lotto - Soudal4:00
108ERIMerhawi Kudus (ERI)Dimension Data0:00
109BELTosh Van Der Sande (BEL)Lotto - Soudal0:00
110BELDimitri Claeys (BEL)Wanty - Groupe Gobert0:00
111ITADavide Martinelli (ITA)Etixx - Quick Step0:00
112AUSCameron Meyer (AUS)Dimension Data11:49
113ITAFabio Sabatini (ITA)Etixx - Quick Step11:49
114SUIDylan Page (SUI)Roth11:49
115SUIValentin Baillifard (SUI)Roth11:49
116PORBruno Manuel Silva Pires (POR)Roth11:49
117POLLukasz Wisniowski (POL)Etixx - Quick Step11:49
118ERINatnael Teweldemedhin Berhane (ERI)Dimension Data11:49
119GBRAlex Peters (GBR)Sky Professional Cycling Team11:49
120UZBSergey Lagutin (UZB)Team Katusha11:49
121NEDDennis Van Winden (NED)Lotto NL - Jumbo11:49
122ALGYoucef Reguigui (ALG)Dimension Data15:44
123RSAJim Songezo (RSA)Dimension Data15:45
124ESPJon Izagirre Insausti (ESP)Movistar0:00
125ITAManuele Boaro (ITA)Tinkoff
126COLMiguel Angel López Moreno (COL)Astana
127ESPVicente Reynès Mimo (ESP)IAM
128ESPJesús Hernández Blázquez (ESP)Tinkoff
129LUXBob Jungels (LUX)Etixx - Quick Step
130KAZAndrey Zeits (KAZ)Astana
131RUSIvan Rovny (RUS)Tinkoff
132POLRafal Majka (POL)Tinkoff
133ESPMikel Nieve Iturralde (ESP)Sky Professional Cycling Team
134COLRigoberto Uran Uran (COL)Cannondale - Drapac
135ITADavide Formolo (ITA)Cannondale - Drapac
136FRAJulien Bernard (FRA)Trek - Segafredo
137GERMarcel Kittel (GER)Etixx - Quick Step

Ga naar de uitslagen van etappe inclusief alle classificaties


Gedetailleerde uitslagen voor etappe

Startlijst

Statistieken

Archief

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2017 - Alle rechten voorbehouden