De site voor alle sporten

Menu
Wielrennen - Tour - 1999 - Gedetailleerde uitslagen

Wielrennen - Tour - 1999 - Gedetailleerde uitslagen

Keuze van een seizoen :

Frankrijk

Uitslagen 1999

Tour 1999

FrankrijkFrankrijk - 3 Juli 1999 - 25 Juli 1999


Algemeen klassement - 25 Juli 1999


1USALance Armstrong (USA)US Postal Service91h32'16''
2SUIAlex Zülle (SUI)Banesto7'37''
3ESPFernando Escartin Coti (ESP)Kelme10'26''
4SUILaurent Dufaux (SUI)Team Saeco14'43''
5ESPAngel Luis Casero Moreno (ESP)Vitalicio Seguros15'11''
6ESPAbraham Olano Manzano (ESP)O.N.C.E. - Deutsche Bank16'47''
7ITADaniele Nardello (ITA)Mapei - Quick Step17'02''
8FRARichard Virenque (FRA)Polti17'28''
9ITAWladimir Belli (ITA)Festina - Lotus17'37''
10ITAAndrea Peron (ITA)O.N.C.E. - Deutsche Bank23'10''
11BELKurt Van De Wouwer (BEL)Lotto23'32''
12ESPDavid Etxebarria Alkorta (ESP)O.N.C.E. - Deutsche Bank26'41''
13USATyler Hamilton (USA)US Postal Service26'53''
14FRAStéphane Heulot (FRA)La Française des Jeux27'58''
15SUIRoland Meier (SUI)Cofidis28'44''
16FRABenoît Salmon (FRA)Casino28'59''
17ITAAlberto Elli (ITA)Deutsche Telekom33'39''
18ITAPaolo Lanfranchi (ITA)Mapei - Quick Step34'14''
19COLCarlos Alberto Contreras Cano (COL)Kelme34'53''
20AUTGeorg Totschnig (AUT)Deutsche Telekom37'10''
21BELMario Aerts (BEL)Lotto39'21''
22ITAGiuseppe Guerini (ITA)Deutsche Telekom39'29''
23ITAGianni Faresin (ITA)Mapei - Quick Step40'28''
24ESPÁlvaro González de Galdeano Aranzábal (ESP)Vitalicio Seguros43'39''
25ESPMarcos Antonio Serrano Rodriguez (ESP)O.N.C.E. - Deutsche Bank45'03''
26ESPFrancisco Tomas Garcia Rodriguez (ESP)Vitalicio Seguros45'31''
27FRAChristophe Moreau (FRA)Festina - Lotus45'34''
28ESPFrancisco Mancebo Perez (ESP)Banesto50'31''
29ESPLuis Perez Rodriguez (ESP)O.N.C.E. - Deutsche Bank52'53''
30FRAFrançois Simon (FRA)Crédit Agricole53'21''
31SUIArmin Meier (SUI)Team Saeco1h00'10''
32ITAStefano Garzelli (ITA)Mercatone Uno1h00'45''
33ESPJavier Pascual Rodriguez (ESP)Kelme1h01'20''
34ITAMassimiliano Lelli (ITA)Cofidis1h01'27''
35KAZAlexander Vinokourov (KAZ)Casino1h02'23''
36USAKevin Livingston (USA)US Postal Service1h06'10''
37COLJosé Joaquim Castelblanco Romero (COL)Kelme1h08'05''
38ITASalvatore Commesso (ITA)Team Saeco1h09'15''
39ESPCesar Solaun Solana (ESP)Banesto1h10'01''
40GERUdo Bölts (GER)Deutsche Telekom1h11'51''
41BELSteve De Wolf (BEL)Cofidis1h11'54''
42FRAFrédéric Bessy (FRA)Casino1h15'26''
43ESPMiguel-Angel Peña Caceres (ESP)Banesto1h19'26''
44FRALaurent Madouas (FRA)Festina - Lotus1h20'42''
45BELGeert Verheyen (BEL)Lotto1h23'24''
46ESPJose Luis Arrieta Lujambio (ESP)Banesto1h24'29''
47ESPFrancisco Javier Cerezo Perales (ESP)Vitalicio Seguros1h26'50''
48FRAThierry Bourguignon (FRA)Big Mat - Aubervilliers 931h27'43''
49ESPManuel Fernandez Gines (ESP)Mapei - Quick Step1h30'20''
50ITAMariano Piccoli (ITA)Lampre - Daikin1h31'21''
51FRALylian Lebreton (FRA)Big Mat - Aubervilliers 931h32'51''
52FRAJean-Cyril Robin (FRA)La Française des Jeux1h33'14''
53ITAMarco Fincato (ITA)Mercatone Uno1h36'57''
54ESPJon Odriozola Mugarza (ESP)Banesto1h41'55''
55ITAMarco Serpellini (ITA)Lampre - Daikin1h42'04''
56NEDMichael Boogerd (NED)Rabobank1h42'22''
57SUIFabian Jeker (SUI)Festina - Lotus1h42'25''
58ESPRafael Diaz Justo (ESP)O.N.C.E. - Deutsche Bank1h43'36''
59ESPJosé Javier Gomez Gozalo (ESP)Kelme1h45'50''
60GERJens Voigt (GER)Crédit Agricole1h47'47''
61ESPSantos Gonzalez Capilla (ESP)O.N.C.E. - Deutsche Bank1h48'21''
62RUSDmitri Konyshev (RUS)Mercatone Uno1h49'10''
63BELPeter Farazijn (BEL)Cofidis1h55'01''
64COLHernan Buenahora Gutierrez (COL)Vitalicio Seguros1h55'33''
65USAFrankie Andreu (USA)US Postal Service1h59'01''
66ITAStefano Cattai (ITA)Polti1h59'49''
67FRAChristophe Oriol (FRA)Casino2h01'06''
68ESPJosé Vicente Garcia Acosta (ESP)Banesto2h01'46''
69FRAFabrice Gougot (FRA)Casino2h02'05''
70FRAChristophe Mengin (FRA)La Française des Jeux2h04'03''
71BELRik Verbrugghe (BEL)Lotto2h04'31''
72NEDMarc Lotz (NED)Rabobank2h08'08''
73SUISteffen Wesemann (SUI)Deutsche Telekom2h09'22''
74FRAStéphane Goubert (FRA)Polti2h10'58''
75ESPJosé Luis Rebollo Aguado (ESP)O.N.C.E. - Deutsche Bank2h12'57''
76ESPPrudencio Indurain Larraya (ESP)Vitalicio Seguros2h14'15''
77FRALaurent Brochard (FRA)Festina - Lotus2h14'42''
78USAGeorge Hincapie (USA)US Postal Service2h16'35''
79FRAChristophe Rinero (FRA)Cofidis2h16'35''
80GERJörg Jaksche (GER)Deutsche Telekom2h16'44''
81ITAGianpaolo Mondini (ITA)Cantina Tollo2h17'34''
82FRAGilles Maignan (FRA)Casino2h18'02''
83FRACédric Vasseur (FRA)Crédit Agricole2h18'23''
84NEDMaarten Den Bakker (NED)Rabobank2h19'03''
85USAChristian Vandevelde (USA)US Postal Service2h23'58''
86ESPJavier Ochoa Palacios (ESP)Kelme2h24'14''
87ITARiccardo Forconi (ITA)Mercatone Uno2h25'02''
88FRALaurent Lefevre (FRA)Festina - Lotus2h25'08''
89GERErik Zabel (GER)Deutsche Telekom2h26'01''
90FRADominique Rault (FRA)Big Mat - Aubervilliers 932h27'17''
91FRAPascal Chanteur (FRA)Casino2h28'00''
92ITAElio Aggiano (ITA)Vitalicio Seguros2h28'33''
93RUSAlexei Sivakov (RUS)Big Mat - Aubervilliers 932h29'40''
94AUSStuart O'Grady (AUS)Crédit Agricole2h30'07''
95ITAMassimo Giunti (ITA)Cantina Tollo2h30'25''
96FRAThierry Gouvenou (FRA)Big Mat - Aubervilliers 932h32'11''
97AUSPatrick Jonker (AUS)Rabobank2h32'20''
98ESPDavid Navas Chica (ESP)Banesto2h33'31''
99ITAFabio Sacchi (ITA)Polti2h33'39''
100FRALaurent Desbiens (FRA)Cofidis2h34'01''
101ESPJosé Angel Vidal Martinez (ESP)Kelme2h34'22''
102ESPJaime Javier Hernandez Bertran (ESP)Festina - Lotus2h36'04''
103ITADavide Bramati (ITA)Mapei - Quick Step2h36'15''
104BELTom Steels (BEL)Mapei - Quick Step2h36'28''
105FRAAnthony Morin (FRA)La Française des Jeux2h36'37''
106FRAFrédéric Guesdon (FRA)La Française des Jeux2h37'27''
107NEDErik Dekker (NED)Rabobank2h38'05''
108BELFabian De Waele (BEL)Lotto2h39'21''
109SUIBeat Zberg (SUI)Rabobank2h39'29''
110GERKai Hundertmarck (GER)Deutsche Telekom2h39'32''
111FRALudovic Auger (FRA)Big Mat - Aubervilliers 932h39'38''
112BELPeter Wuyts (BEL)Lotto2h39'50''
113ITAMarco Pinotti (ITA)Lampre - Daikin2h40'00''
114ITASilvio Martinello (ITA)Polti2h43'14''
115FRAChristophe Capelle (FRA)Big Mat - Aubervilliers 932h45'17''
116DENLars Michaelsen (DEN)La Française des Jeux2.46.20
117FRAClaude Lamour (FRA)Cofidis2h46'26''
118SUIRolf Huser (SUI)Festina - Lotus2h47'27''
119GBRChris Boardman (GBR)Crédit Agricole2h47'48''
120ITAMirko Crepaldi (ITA)Polti2h49'14''
121AUSHenk Vogels (AUS)Crédit Agricole2h49'17''
122AUSRobbie McEwen (AUS)Rabobank2h49'23''
123FRASébastien Hinault (FRA)Crédit Agricole2h51'03''
124ITASergio Barbero (ITA)Mercatone Uno2h51'09''
125ITAGabriele Colombo (ITA)Cantina Tollo2h51'43''
126FRACarlos Da Cruz (FRA)Big Mat - Aubervilliers 932h51'48''
127ITARossano Brasi (ITA)Polti2h52'01''
128BELThierry Marichal (BEL)Lotto2h54'06''
129ESPJuan José De Los Angeles Segui (ESP)Kelme2h54'40''
130BELSébastien Demarbaix (BEL)Lotto2h58'32''
131SWEMarcus Ljungqvist (SWE)Cantina Tollo3h00'09''
132FRAAnthony Langella (FRA)Crédit Agricole3h02'20''
133BELBart Leysen (BEL)Mapei - Quick Step3h03'11''
134ITAMassimiliano Napoliatano (ITA)Mercatone Uno3h05'09''
135ESPPedro Horrillo Muñoz (ESP)Vitalicio Seguros3h05'31''
136GERJan Schaffrath (GER)Deutsche Telekom3h05'41''
137ITALuca Mazzanti (ITA)Cantina Tollo3h06'28''
138ITAAlessandro Baronti (ITA)Cantina Tollo3h07'07''
139FRAThierry Loder (FRA)Cofidis3h11'55''
140FRAPascal Derame (FRA)US Postal Service3h14'19''

Puntenklassement - 25 Juli 1999


1GERErik Zabel (GER)Deutsche Telekom327
2AUSStuart O'Grady (AUS)Crédit Agricole275
3FRAChristophe Capelle (FRA)Big Mat - Aubervilliers 93196
4BELTom Steels (BEL)Mapei - Quick Step188
5FRAFrançois Simon (FRA)Crédit Agricole186
6USAGeorge Hincapie (USA)US Postal Service166
7AUSRobbie McEwen (AUS)Rabobank166
8ITAGiampaolo Mondini (ITA)141
9FRAChristophe Moreau (FRA)Festina - Lotus140
10ITASilvio Martinello (ITA)Polti130
11DENLars Michaelsen (DEN)La Française des Jeux103
12USALance Armstrong (USA)US Postal Service101
13ITAElio Aggiano (ITA)Vitalicio Seguros95
14SUIAlex Zülle (SUI)Banesto94
15KAZAlexander Vinokourov (KAZ)Casino89
16FRACarlos Da Cruz (FRA)Big Mat - Aubervilliers 9383
17ITAMariano Piccoli (ITA)Lampre - Daikin70
18RUSDmitri Konyshev (RUS)Mercatone Uno69
19ESPDavid Etxebarria Alkorta (ESP)O.N.C.E. - Deutsche Bank68
20ESPFernando Escartin Coti (ESP)Kelme68
21ITAWladimir Belli (ITA)Festina - Lotus65
22ITASalvatore Commesso (ITA)Team Saeco58
23BELFabian De Waele (BEL)Lotto58
24FRASébastien Hinault (FRA)Crédit Agricole56
25FRAChristophe Mengin (FRA)La Française des Jeux49
26ITAMassimiliano Lelli (ITA)Cofidis48
27SUISteffen Wesemann (SUI)Deutsche Telekom47
28BELPeter Wuyts (BEL)Lotto45
29ESPAbraham Olano Manzano (ESP)O.N.C.E. - Deutsche Bank42
30FRARichard Virenque (FRA)Polti42
31FRAClaude Lamour (FRA)Cofidis41
32ITAMarco Serpellini (ITA)Lampre - Daikin40
33ITAFabio Sacchi (ITA)Polti40
34ITAAlberto Elli (ITA)Deutsche Telekom39
35FRAJacky Durand (FRA)Lotto37
36FRAPascal Chanteur (FRA)Casino34
37FRAStéphane Heulot (FRA)La Française des Jeux34
38FRALudovic Auger (FRA)Big Mat - Aubervilliers 9333
39BELRik Verbrugghe (BEL)Lotto33
40SUILaurent Dufaux (SUI)Team Saeco33
41AUSHenk Vogels (AUS)Crédit Agricole31
42GERJens Voigt (GER)Crédit Agricole31
43FRAJean-Cyril Robin (FRA)La Française des Jeux30
44ITAGianni Faresin (ITA)Mapei - Quick Step30
45BELKurt Van De Wouwer (BEL)Lotto30
46FRAThierry Gouvenou (FRA)Big Mat - Aubervilliers 9330
47SUIRoland Meier (SUI)Cofidis27
48ESPAngel Luis Casero Moreno (ESP)Vitalicio Seguros27
49ITAPaolo Lanfranchi (ITA)Mapei - Quick Step26
50FRAFrédéric Bessy (FRA)Casino25

Bergklassement - 25 Juli 1999


1FRARichard Virenque (FRA)Polti279
2ITAAlberto Elli (ITA)Deutsche Telekom226
3ITAMariano Piccoli (ITA)Lampre - Daikin205
4ESPFernando Escartin Coti (ESP)Kelme194
5USALance Armstrong (USA)US Postal Service193
6SUIAlex Zülle (SUI)Banesto150
7ESPJose Luis Arrieta Lujambio (ESP)Banesto141
8SUILaurent Dufaux (SUI)Team Saeco141
9ITAAndrea Peron (ITA)O.N.C.E. - Deutsche Bank138
10BELKurt Van De Wouwer (BEL)Lotto117
11RUSDmitri Konyshev (RUS)Mercatone Uno112
12ESPDavid Etxebarria Alkorta (ESP)O.N.C.E. - Deutsche Bank100
13SUIRoland Meier (SUI)Cofidis100
14COLCarlos Alberto Contreras Cano (COL)Kelme91
15ITAGianpaolo Mondini (ITA)Cantina Tollo91
16FRAStéphane Heulot (FRA)La Française des Jeux59
17KAZAlexander Vinokourov (KAZ)Casino56
18ITAWladimir Belli (ITA)Festina - Lotus50
19ITAGiuseppe Guerini (ITA)Deutsche Telekom48
20ESPJosé Javier Gomez Gozalo (ESP)Kelme48
21FRALaurent Brochard (FRA)Festina - Lotus47
22ITAMassimiliano Lelli (ITA)Cofidis43
23ESPJon Odriozola Mugarza (ESP)Banesto42
24ITAPaolo Lanfranchi (ITA)Mapei - Quick Step40
25ESPJavier Ochoa Palacios (ESP)Kelme38
26ESPÁlvaro González de Galdeano Aranzábal (ESP)Vitalicio Seguros37
27ITAStefano Garzelli (ITA)Mercatone Uno36
28FRAThierry Bourguignon (FRA)Big Mat - Aubervilliers 9336
29BELSteve De Wolf (BEL)Cofidis34
30BELRik Verbrugghe (BEL)Lotto32
31AUSRobbie McEwen (AUS)Rabobank30
32NEDMaarten Den Bakker (NED)Rabobank26
33ESPAbraham Olano Manzano (ESP)O.N.C.E. - Deutsche Bank25
34FRAFrédéric Bessy (FRA)Casino22
35FRALylian Lebreton (FRA)Big Mat - Aubervilliers 9321
36FRALaurent Desbiens (FRA)Cofidis20
37USAKevin Livingston (USA)US Postal Service19
38FRAFabrice Gougot (FRA)Casino18
39FRAStéphane Goubert (FRA)Polti18
40FRAFrançois Simon (FRA)Crédit Agricole17
41USAFrankie Andreu (USA)US Postal Service17
42FRAJacky Durand (FRA)Lotto16
43SWEMarcus Ljungqvist (SWE)Cantina Tollo16
44ESPAngel Luis Casero Moreno (ESP)Vitalicio Seguros15
45ESPMiguel-Angel Peña Caceres (ESP)Banesto15
46GERUdo Bölts (GER)Deutsche Telekom15
47COLJosé Joaquim Castelblanco Romero (COL)Kelme14
48SUIFabian Jeker (SUI)Festina - Lotus13
49SUIArmin Meier (SUI)Team Saeco12
50ITADaniele Nardello (ITA)Mapei - Quick Step12
51ESPManuel Fernandez Gines (ESP)Mapei - Quick Step12
52ITAMarco Pinotti (ITA)Lampre - Daikin12
53ESPSantos Gonzalez Capilla (ESP)O.N.C.E. - Deutsche Bank12
54FRAChristophe Moreau (FRA)Festina - Lotus11
55ITAGianni Faresin (ITA)Mapei - Quick Step11
56ITASalvatore Commesso (ITA)Team Saeco11
57USATyler Hamilton (USA)US Postal Service10
58AUTGeorg Totschnig (AUT)Deutsche Telekom9
59ESPLuis Perez Rodriguez (ESP)O.N.C.E. - Deutsche Bank8
60ESPMarcos Antonio Serrano Rodriguez (ESP)O.N.C.E. - Deutsche Bank8
61ESPJavier Pascual Rodriguez (ESP)Kelme7
62SUIBeat Zberg (SUI)Rabobank6
63FRAChristophe Mengin (FRA)La Française des Jeux6
64FRALaurent Lefevre (FRA)Festina - Lotus6
65ITAMarco Serpellini (ITA)Lampre - Daikin6
66BELMario Aerts (BEL)Lotto6
67BELPeter Farazijn (BEL)Cofidis6
68FRAAnthony Morin (FRA)La Française des Jeux5
69ITAElio Aggiano (ITA)Vitalicio Seguros5
70ESPFrancisco Javier Cerezo Perales (ESP)Vitalicio Seguros5
71ITAMassimo Giunti (ITA)Cantina Tollo5
72ITARiccardo Forconi (ITA)Mercatone Uno5
73FRAThierry Gouvenou (FRA)Big Mat - Aubervilliers 935
74ESPJosé Vicente Garcia Acosta (ESP)Banesto5
75NEDErik Dekker (NED)Rabobank3
76FRAFrédéric Guesdon (FRA)La Française des Jeux3
77FRALaurent Madouas (FRA)Festina - Lotus3
78NEDMarc Lotz (NED)Rabobank3
79ITAMirko Crepaldi (ITA)Polti3
80FRASébastien Hinault (FRA)Crédit Agricole3
81FRABenoît Salmon (FRA)Casino2
82FRAPascal Derame (FRA)US Postal Service2
83FRACédric Vasseur (FRA)Crédit Agricole1
84USAChristian Vandevelde (USA)US Postal Service1
85ESPFrancisco Mancebo Perez (ESP)Banesto1
86FRAJean-Cyril Robin (FRA)La Française des Jeux1
87GERJens Voigt (GER)Crédit Agricole1
88ITASergio Barbero (ITA)Mercatone Uno1

Proloog - Le Puy du Fou, 6.8 km ITT - 3 Juli 1999Individuele Tijdrit


1USALance Armstrong (USA)US Postal Service0:08:02
2SUIAlex Zülle (SUI)Banesto0:08:09
3ESPAbraham Olano Manzano (ESP)O.N.C.E. - Deutsche Bank0:08:13
4FRAChristophe Moreau (FRA)Festina - Lotus0:08:17
5GBRChris Boardman (GBR)Crédit Agricole0:08:18
6BELRik Verbrugghe (BEL)Lotto0:08:20
7KAZAlexander Vinokourov (KAZ)Casino0:08:23
8ESPSantos Gonzalez Capilla (ESP)O.N.C.E. - Deutsche Bank0:08:23
9FRALaurent Brochard (FRA)Festina - Lotus0:08:23
10FRAGilles Maignan (FRA)Casino0:08:25
11ITAAndrea Peron (ITA)O.N.C.E. - Deutsche Bank0:08:25
12SUILaurent Dufaux (SUI)Team Saeco0:08:25
13SUISteffen Wesemann (SUI)Deutsche Telekom0:08:26
14USAChristian Vandevelde (USA)US Postal Service0:08:27
15USAGeorge Hincapie (USA)US Postal Service0:08:28
16AUSStuart O'Grady (AUS)Crédit Agricole0:08:28
17ESPAngel Luis Casero Moreno (ESP)Vitalicio Seguros0:08:28
18USATyler Hamilton (USA)US Postal Service0:08:29
19USAJonathan Vaughters (USA)US Postal Service0:08:29
20RUSPavel Tonkov (RUS)Mapei - Quick Step0:08:30
21FRAFrançois Simon (FRA)Crédit Agricole0:08:30
22USABobby Julich (USA)Cofidis0:08:30
23ESPÁlvaro González de Galdeano Aranzábal (ESP)Vitalicio Seguros0:08:31
24ESPCesar Solaun Solana (ESP)Banesto0:08:31
25NEDErik Dekker (NED)Rabobank0:08:31
26ITAPaolo Savoldelli (ITA)Team Saeco0:08:33
27AUSPatrick Jonker (AUS)Rabobank0:08:34
28BELLudo Dierckxsens (BEL)Lampre - Daikin0:08:34
29FRABenoît Salmon (FRA)Casino0:08:34
30SWEMagnus Bäckstedt (SWE)Crédit Agricole0:08:35
31ESPGines Salmeron Martinez (ESP)Vitalicio Seguros0:08:35
32FRAChristophe Oriol (FRA)Casino0:08:35
33FRAStéphane Heulot (FRA)La Française des Jeux0:08:37
34FRADidier Rous (FRA)Festina - Lotus0:08:37
35BELMario Aerts (BEL)Lotto0:08:37
36BELMarc Wauters (BEL)Rabobank0:08:37
37FRALaurent Lefevre (FRA)Festina - Lotus0:08:38
38AUSHenk Vogels (AUS)Crédit Agricole0:08:38
39FRAJacky Durand (FRA)Lotto0:08:38
40ESPJose Luis Arrieta Lujambio (ESP)Banesto0:08:38
41ESPDavid Etxebarria Alkorta (ESP)O.N.C.E. - Deutsche Bank0:08:38
42ESPFrancisco Mancebo Perez (ESP)Banesto0:08:38
43ESPRafael Diaz Justo (ESP)O.N.C.E. - Deutsche Bank0:08:39
44ITAMarco Fincato (ITA)Mercatone Uno0:08:39
45BELGeert Verheyen (BEL)Lotto0:08:39
46USAFrankie Andreu (USA)US Postal Service0:08:39
47ESPJaime Javier Hernandez Bertran (ESP)Festina - Lotus0:08:39
48DENLars Michaelsen (DEN)La Française des Jeux0:08:40
49ESPJosé Vicente Garcia Acosta (ESP)Banesto0:08:40
50GERUdo Bölts (GER)Deutsche Telekom0:08:40
51ITADaniele Nardello (ITA)Mapei - Quick Step0:08:40
52ESPLuis Perez Rodriguez (ESP)O.N.C.E. - Deutsche Bank0:08:40
53ESPJon Odriozola Mugarza (ESP)Banesto0:08:40
54FRAChristophe Mengin (FRA)La Française des Jeux0:08:41
55SUIFabian Jeker (SUI)Festina - Lotus0:08:41
56CZEPavel Padrnos (CZE)Lampre - Daikin0:08:41
57ITAWladimir Belli (ITA)Festina - Lotus0:08:41
58GERJens Voigt (GER)Crédit Agricole0:08:42
59ESTJaan Kirsipuu (EST)Casino0:08:42
60ITARossano Brasi (ITA)Polti0:08:43
61SUIArmin Meier (SUI)Team Saeco0:08:43
62FRAFrédéric Bessy (FRA)Casino0:08:43
63ITAMassimiliano Lelli (ITA)Cofidis0:08:43
64ITASalvatore Commesso (ITA)Team Saeco0:08:43
65BELAxel Merckx (BEL)Mapei - Quick Step0:08:43
66ESPMarcos Antonio Serrano Rodriguez (ESP)O.N.C.E. - Deutsche Bank0:08:44
67ESPPedro Horrillo Muñoz (ESP)Vitalicio Seguros0:08:44
68ITAGabriele Colombo (ITA)Cantina Tollo0:08:44
69SUIRoland Meier (SUI)Cofidis0:08:45
70FRAPascal Chanteur (FRA)Casino0:08:46
71FRAChristophe Bassons (FRA)La Française des Jeux0:08:46
72FRAAnthony Morin (FRA)La Française des Jeux0:08:46
73GERErik Zabel (GER)Deutsche Telekom0:08:46
74ESPJosé Luis Rebollo Aguado (ESP)O.N.C.E. - Deutsche Bank0:08:46
75ITAMarco Serpellini (ITA)Lampre - Daikin0:08:46
76ESPMiguel-Angel Peña Caceres (ESP)Banesto0:08:46
77ESPManuel Beltran Martinez (ESP)Banesto0:08:46
78COLHernan Buenahora Gutierrez (COL)Vitalicio Seguros0:08:47
79BELThierry Marichal (BEL)Lotto0:08:47
80ITAGiuseppe Guerini (ITA)Deutsche Telekom0:08:47
81DENPeter Meinert Nielsen (DEN)US Postal Service0:08:48
82AUTGeorg Totschnig (AUT)Deutsche Telekom0:08:48
83ITAElio Aggiano (ITA)Vitalicio Seguros0:08:48
84ITAGiuseppe Calcaterra (ITA)Team Saeco0:08:48
85USAKevin Livingston (USA)US Postal Service0:08:49
86SUIBeat Zberg (SUI)Rabobank0:08:49
87FRAJean-Cyril Robin (FRA)La Française des Jeux0:08:49
88BELKurt Van De Wouwer (BEL)Lotto0:08:49
89ITAGianni Faresin (ITA)Mapei - Quick Step0:08:49
90ITAIvan Gotti (ITA)Polti0:08:49
91FRALaurent Madouas (FRA)Festina - Lotus0:08:49
92ITAFabio Sacchi (ITA)Polti0:08:49
93FRAThierry Bourguignon (FRA)Big Mat - Aubervilliers 930:08:50
94GERJörg Jaksche (GER)Deutsche Telekom0:08:50
95NEDLeon Van Bon (NED)Rabobank0:08:50
96ITAAlberto Elli (ITA)Deutsche Telekom0:08:50
97ITAMario Cipollini (ITA)Team Saeco0:08:50
98RUSAlexei Sivakov (RUS)Big Mat - Aubervilliers 930:08:50
99BELTom Steels (BEL)Mapei - Quick Step0:08:51
100ITARiccardo Forconi (ITA)Mercatone Uno0:08:51
101ITAGianpaolo Mondini (ITA)Cantina Tollo0:08:51
102ESPManuel Fernandez Gines (ESP)Mapei - Quick Step0:08:51
103ITAStefano Garzelli (ITA)Mercatone Uno0:08:52
104ITARoberto Conti (ITA)Mercatone Uno0:08:52
105ESPMarcelino Garcia Alonso (ESP)O.N.C.E. - Deutsche Bank0:08:52
106FRAPascal Derame (FRA)US Postal Service0:08:53
107ESPFernando Escartin Coti (ESP)Kelme0:08:53
108ITAMarco Pinotti (ITA)Lampre - Daikin0:08:53
109FRARichard Virenque (FRA)Polti0:08:53
110ESPJavier Pascual Rodriguez (ESP)Kelme0:08:53
111BELPeter Wuyts (BEL)Lotto0:08:54
112FRAStéphane Barthe (FRA)Casino0:08:55
113ESPJavier Pascual Llorente (ESP)Kelme0:08:55
114FRALaurent Desbiens (FRA)Cofidis0:08:55
115AUSRobbie McEwen (AUS)Rabobank0:08:55
116CZEJan Svorada (CZE)Lampre - Daikin0:08:56
117ITAMassimo Giunti (ITA)Cantina Tollo0:08:56
118NEDMaarten Den Bakker (NED)Rabobank0:08:56
119ITASilvio Martinello (ITA)Polti0:08:56
120SWEMarcus Ljungqvist (SWE)Cantina Tollo0:08:57
121FRAJimmy Casper (FRA)La Française des Jeux0:08:57
122ITAFrancesco Secchiari (ITA)Team Saeco0:08:57
123FRAChristophe Capelle (FRA)Big Mat - Aubervilliers 930:08:57
124FRAThierry Gouvenou (FRA)Big Mat - Aubervilliers 930:08:57
125BELBart Leysen (BEL)Mapei - Quick Step0:08:57
126COLJosé Joaquim Castelblanco Romero (COL)Kelme0:08:57
127DENBo Hamburger (DEN)Cantina Tollo0:08:58
128FRAFrédéric Guesdon (FRA)La Française des Jeux0:08:58
129COLJose Francisco Rodriguez Maldonada (COL)0:08:58
130ESPFrancisco Javier Cerezo Perales (ESP)Vitalicio Seguros0:08:58
131FRAAnthony Langella (FRA)Crédit Agricole0:08:58
132COLCarlos Alberto Contreras Cano (COL)Kelme0:08:58
133ITAMario Scirea (ITA)Team Saeco0:08:58
134ESPDavid Navas Chica (ESP)Banesto0:08:58
135FRAFabrice Gougot (FRA)Casino0:08:59
136LATRaivis Belohvosciks (LAT)Lampre - Daikin0:08:59
137ITADavide Bramati (ITA)Mapei - Quick Step0:09:00
138FRAChristophe Rinero (FRA)Cofidis0:09:00
139AUSJay Sweet (AUS)Big Mat - Aubervilliers 930:09:02
140ITAMirko Crepaldi (ITA)Polti0:09:02
141BELSteve De Wolf (BEL)Cofidis0:09:02
142ITAStefano Cattai (ITA)Polti0:09:03
143ITAGian Matteo Fagnini (ITA)Team Saeco0:09:03
144BELSébastien Demarbaix (BEL)Lotto0:09:03
145FRADamien Nazon (FRA)La Française des Jeux0:09:04
146NEDMichael Boogerd (NED)Rabobank0:09:04
147FRAClaude Lamour (FRA)Cofidis0:09:04
148ITAAlessandro Baronti (ITA)Cantina Tollo0:09:05
149NEDMarc Lotz (NED)Rabobank0:09:05
150ITAMassimiliano Napoliatano (ITA)Mercatone Uno0:09:06
151FRACédric Vasseur (FRA)Crédit Agricole0:09:06
152GERKai Hundertmarck (GER)Deutsche Telekom0:09:06
153ESPJosé Angel Vidal Martinez (ESP)Kelme0:09:06
154BELFabian De Waele (BEL)Lotto0:09:06
155FRAStéphane Goubert (FRA)Polti0:09:06
156ITAMarco Artunghi (ITA)Mercatone Uno0:09:07
157FRACarlos Da Cruz (FRA)Big Mat - Aubervilliers 930:09:07
158ITAMariano Piccoli (ITA)Lampre - Daikin0:09:08
159ITAPaolo Lanfranchi (ITA)Mapei - Quick Step0:09:08
160GERJan Schaffrath (GER)Deutsche Telekom0:09:09
161FRADominique Rault (FRA)Big Mat - Aubervilliers 930:09:09
162RUSDmitri Konyshev (RUS)Mercatone Uno0:09:10
163FRALylian Lebreton (FRA)Big Mat - Aubervilliers 930:09:10
164BELPeter Farazijn (BEL)Cofidis0:09:10
165POLZbigniew Spruch (POL)Lampre - Daikin0:09:12
166ESPPrudencio Indurain Larraya (ESP)Vitalicio Seguros0:09:17
167FRASébastien Hinault (FRA)Crédit Agricole0:09:17
168FRALudovic Auger (FRA)Big Mat - Aubervilliers 930:09:17
169ITAMichele Coppolillo (ITA)Mercatone Uno0:09:17
170ITAOscar Pellicioli (ITA)Polti0:09:18
171BELJohan Verstrepen (BEL)Lampre - Daikin0:09:18
172SUIRolf Huser (SUI)Festina - Lotus0:09:19
173ESPJavier Ochoa Palacios (ESP)Kelme0:09:20
174ITASergio Barbero (ITA)Mercatone Uno0:09:21
175ITALuca Mazzanti (ITA)Cantina Tollo0:09:21
176ITAMoreno Di Biase (ITA)Cantina Tollo0:09:24
177ESPJuan José De Los Angeles Segui (ESP)Kelme0:09:28
178FRAThierry Loder (FRA)Cofidis0:09:29
179ESPJosé Javier Gomez Gozalo (ESP)Kelme0:09:32
180ITANicola Minali (ITA)Cantina Tollo0:09:39

Etappe 1 - Montaigu-Challans, 208 km - 4 Juli 1999Sprint


1ESTJaan Kirsipuu (EST)Casino4h56'18'' (42.119 km/h)
2BELTom Steels (BEL)Mapei - Quick Stepzt
3GERErik Zabel (GER)Deutsche Telekomzt
4AUSStuart O'Grady (AUS)Crédit Agricolezt
5ITASilvio Martinello (ITA)Poltizt
6FRAJimmy Casper (FRA)La Française des Jeuxzt
7ITANicola Minali (ITA)Cantina Tollozt
8USAGeorge Hincapie (USA)US Postal Servicezt
9FRAFrançois Simon (FRA)Crédit Agricolezt
10FRAChristophe Moreau (FRA)Festina - Lotuszt
11FRACarlos Da Cruz (FRA)Big Mat - Aubervilliers 93zt
12FRAChristophe Capelle (FRA)Big Mat - Aubervilliers 93zt
13AUSJay Sweet (AUS)Big Mat - Aubervilliers 93zt
14ITAMoreno Di Biase (ITA)Cantina Tollozt
15FRASébastien Hinault (FRA)Crédit Agricolezt
16NEDLeon Van Bon (NED)Rabobankzt
17ITAElio Aggiano (ITA)Vitalicio Seguroszt
18ESPPedro Horrillo Muñoz (ESP)Vitalicio Seguroszt
19AUSRobbie McEwen (AUS)Rabobankzt
20ITAGianpaolo Mondini (ITA)Cantina Tollozt

Etappe 2 - Challans-St Nazaire, 176 km - 5 Juli 1999Sprint


1BELTom Steels (BEL)Mapei - Quick Step3h45'32'' (46.822 km/h)
2ESTJaan Kirsipuu (EST)Casinozt
3ITAMario Cipollini (ITA)Team Saecozt
4GERErik Zabel (GER)Deutsche Telekomzt
5FRAJimmy Casper (FRA)La Française des Jeuxzt
6USAGeorge Hincapie (USA)US Postal Servicezt
7CZEJan Svorada (CZE)Lampre - Daikinzt
8ITASilvio Martinello (ITA)Poltizt
9AUSStuart O'Grady (AUS)Crédit Agricolezt
10FRAFrançois Simon (FRA)Crédit Agricolezt
11FRAChristophe Capelle (FRA)Big Mat - Aubervilliers 93zt
12FRASébastien Hinault (FRA)Crédit Agricolezt
13FRAChristophe Moreau (FRA)Festina - Lotuszt
14BELFabian De Waele (BEL)Lottozt
15POLZbigniew Spruch (POL)Lampre - Daikinzt
16AUSHenk Vogels (AUS)Crédit Agricolezt
17NEDErik Dekker (NED)Rabobankzt
18BELMario Aerts (BEL)Lottozt
19SUIRolf Huser (SUI)Festina - Lotuszt
20GERJens Voigt (GER)Crédit Agricolezt

Etappe 3 - Nantes-Laval, 194.5 km - 6 Juli 1999Sprint


1BELTom Steels (BEL)Mapei - Quick Step4h29'27'' (43.310 km/h)
2GERErik Zabel (GER)Deutsche Telekomzt
3AUSStuart O'Grady (AUS)Crédit Agricolezt
4ITANicola Minali (ITA)Cantina Tollozt
5USAGeorge Hincapie (USA)US Postal Servicezt
6FRAJimmy Casper (FRA)La Française des Jeuxzt
7AUSRobbie McEwen (AUS)Rabobankzt
8ITASilvio Martinello (ITA)Poltizt
9ITAElio Aggiano (ITA)Vitalicio Seguroszt
10ITAMario Cipollini (ITA)Team Saecozt
11FRAFrançois Simon (FRA)Crédit Agricolezt
12FRAChristophe Capelle (FRA)Big Mat - Aubervilliers 93zt
13FRAChristophe Moreau (FRA)Festina - Lotuszt
14ESTJaan Kirsipuu (EST)Casinozt
15ESPDavid Etxebarria Alkorta (ESP)O.N.C.E. - Deutsche Bankzt
16ITARossano Brasi (ITA)Poltizt
17ESPLuis Perez Rodriguez (ESP)O.N.C.E. - Deutsche Bankzt
18DENLars Michaelsen (DEN)La Française des Jeuxzt
19BELPeter Wuyts (BEL)Lottozt
20BELAxel Merckx (BEL)Mapei - Quick Stepzt

Etappe 4 - Laval-Blois, 191 km - 7 Juli 1999Sprint


1ITAMario Cipollini (ITA)Team Saeco3h51'45'' (50.356 km/h)
2GERErik Zabel (GER)Deutsche Telekomzt
3AUSStuart O'Grady (AUS)Crédit Agricolezt
4BELTom Steels (BEL)Mapei - Quick Stepzt
5ESTJaan Kirsipuu (EST)Casinozt
6ITANicola Minali (ITA)Cantina Tollozt
7FRAChristophe Capelle (FRA)Big Mat - Aubervilliers 93zt
8FRADamien Nazon (FRA)La Française des Jeuxzt
9USAGeorge Hincapie (USA)US Postal Servicezt
10AUSJay Sweet (AUS)Big Mat - Aubervilliers 93zt
11AUSRobbie McEwen (AUS)Rabobankzt
12FRAJimmy Casper (FRA)La Française des Jeuxzt
13FRAFrançois Simon (FRA)Crédit Agricolezt
14CZEJan Svorada (CZE)Lampre - Daikinzt
15FRASébastien Hinault (FRA)Crédit Agricolezt
16FRACarlos Da Cruz (FRA)Big Mat - Aubervilliers 93zt
17FRAChristophe Moreau (FRA)Festina - Lotuszt
18ITASilvio Martinello (ITA)Poltizt
19DENLars Michaelsen (DEN)La Française des Jeuxzt
20ITAElio Aggiano (ITA)Vitalicio Seguroszt

Etappe 5 - Bonneval-Amiens, 233.5 km - 8 Juli 1999Sprint


1ITAMario Cipollini (ITA)Team Saeco5h36'28'' (41.638 km/h)
2BELTom Steels (BEL)Mapei - Quick Stepzt
3ESTJaan Kirsipuu (EST)Casinozt
4AUSRobbie McEwen (AUS)Rabobankzt
5GERErik Zabel (GER)Deutsche Telekomzt
6AUSStuart O'Grady (AUS)Crédit Agricolezt
7ITANicola Minali (ITA)Cantina Tollozt
8FRAChristophe Capelle (FRA)Big Mat - Aubervilliers 93zt
9FRADamien Nazon (FRA)La Française des Jeuxzt
10CZEJan Svorada (CZE)Lampre - Daikinzt
11FRAJimmy Casper (FRA)La Française des Jeuxzt
12FRAChristophe Moreau (FRA)Festina - Lotuszt
13CZEPavel Padrnos (CZE)Lampre - Daikinzt
14ESPDavid Etxebarria Alkorta (ESP)O.N.C.E. - Deutsche Bankzt
15USAGeorge Hincapie (USA)US Postal Servicezt
16ITASilvio Martinello (ITA)Poltizt
17FRASébastien Hinault (FRA)Crédit Agricolezt
18BELFabian De Waele (BEL)Lottozt
19DENLars Michaelsen (DEN)La Française des Jeuxzt
20FRAStéphane Barthe (FRA)Casinozt

Etappe 6 - Amiens-Maubeuge, 171.5 km - 9 Juli 1999Sprint


1ITAMario Cipollini (ITA)Team Saeco4h11'09'' (40.971 km/h)
2GERErik Zabel (GER)Deutsche Telekomzt
3ESTJaan Kirsipuu (EST)Casinozt
4CZEJan Svorada (CZE)Lampre - Daikinzt
5FRADamien Nazon (FRA)La Française des Jeuxzt
6USAGeorge Hincapie (USA)US Postal Servicezt
7ITASilvio Martinello (ITA)Poltizt
8AUSStuart O'Grady (AUS)Crédit Agricolezt
9ITANicola Minali (ITA)Cantina Tollozt
10DENLars Michaelsen (DEN)La Française des Jeuxzt
11FRAChristophe Capelle (FRA)Big Mat - Aubervilliers 93zt
12FRAJimmy Casper (FRA)La Française des Jeuxzt
13ITAFabio Sacchi (ITA)Poltizt
14FRASébastien Hinault (FRA)Crédit Agricolezt
15ITAGianpaolo Mondini (ITA)Cantina Tollozt
16FRAChristophe Moreau (FRA)Festina - Lotuszt
17AUSJay Sweet (AUS)Big Mat - Aubervilliers 93zt
18ITAElio Aggiano (ITA)Vitalicio Seguroszt
19FRACarlos Da Cruz (FRA)Big Mat - Aubervilliers 93zt
20BELFabian De Waele (BEL)Lottozt

Etappe 7 - Avesnes-Thionville, 227 km - 11 Juli 1999Sprint


1ITAMario Cipollini (ITA)Team Saeco5h26'59'' (41.653 km/h)
2AUSStuart O'Grady (AUS)Crédit Agricolezt
3ESTJaan Kirsipuu (EST)Casinozt
4AUSHenk Vogels (AUS)Crédit Agricolezt
5CZEJan Svorada (CZE)Lampre - Daikinzt
6FRADamien Nazon (FRA)La Française des Jeuxzt
7FRAChristophe Capelle (FRA)Big Mat - Aubervilliers 93zt
8FRAJimmy Casper (FRA)La Française des Jeuxzt
9USAGeorge Hincapie (USA)US Postal Servicezt
10FRAFrançois Simon (FRA)Crédit Agricolezt
11DENLars Michaelsen (DEN)La Française des Jeuxzt
12ITANicola Minali (ITA)Cantina Tollozt
13ITAElio Aggiano (ITA)Vitalicio Seguroszt
14AUSRobbie McEwen (AUS)Rabobankzt
15FRASébastien Hinault (FRA)Crédit Agricolezt
16BELLudo Dierckxsens (BEL)Lampre - Daikinzt
17ITASilvio Martinello (ITA)Poltizt
18FRAChristophe Moreau (FRA)Festina - Lotuszt
19FRAChristophe Mengin (FRA)La Française des Jeuxzt
20FRACarlos Da Cruz (FRA)Big Mat - Aubervilliers 93zt

Etappe 8 - Metz-Metz, 56.5 km ITT - 12 Juli 1999Individuele Tijdrit


1USALance Armstrong (USA)US Postal Service1h08'36'' (49.417 km/h)
2SUIAlex Zülle (SUI)Banesto57''
3FRAChristophe Moreau (FRA)Festina - Lotus2'04''
4ESPAbraham Olano Manzano (ESP)O.N.C.E. - Deutsche Bank2'21''
5USATyler Hamilton (USA)US Postal Service3'30''
6GBRChris Boardman (GBR)Crédit Agricole3'31''
7ESPÁlvaro González de Galdeano Aranzábal (ESP)Vitalicio Seguros3'40''
8GERJens Voigt (GER)Crédit Agricole3'41''
9AUSStuart O'Grady (AUS)Crédit Agricole3'45''
10SUILaurent Dufaux (SUI)Team Saeco3'55''
11ITAAndrea Peron (ITA)O.N.C.E. - Deutsche Bank3'58''
12ITADaniele Nardello (ITA)Mapei - Quick Step4'12''
13ESPSantos Gonzalez Capilla (ESP)O.N.C.E. - Deutsche Bank4'15''
14ESPAngel Luis Casero Moreno (ESP)Vitalicio Seguros4'34''
15ESPLuis Perez Rodriguez (ESP)O.N.C.E. - Deutsche Bank4'38''
16SWEMagnus Bäckstedt (SWE)Crédit Agricole4'41''
17RUSPavel Tonkov (RUS)Mapei - Quick Stepzt
18CZEPavel Padrnos (CZE)Lampre - Daikin4'55''
19FRAGilles Maignan (FRA)Casino4'57''
20ITAMassimiliano Lelli (ITA)Cofidis5'12''

Etappe 9 - Le Grand Bornand-Sestrières (Ita), 213.5 km - 13 Juli 1999Berg


1USALance Armstrong (USA)US Postal Service5h57'11'' (35.864 km/h)
2SUIAlex Zülle (SUI)Banesto31''
3ESPFernando Escartin Coti (ESP)Kelme1'26''
4ITAIvan Gotti (ITA)Poltizt
5ESPManuel Beltran Martinez (ESP)Banesto2'27''
6FRARichard Virenque (FRA)Poltizt
7COLCarlos Alberto Contreras Cano (COL)Kelme2'29''
8BELKurt Van De Wouwer (BEL)Lotto3'10''
9ESPAbraham Olano Manzano (ESP)O.N.C.E. - Deutsche Bankzt
10SUILaurent Dufaux (SUI)Team Saeco3'30''
11ITADaniele Nardello (ITA)Mapei - Quick Step3'33''
12ITAGiuseppe Guerini (ITA)Deutsche Telekomzt
13ESPAngel Luis Casero Moreno (ESP)Vitalicio Seguroszt
14FRABenoît Salmon (FRA)Casino3'43''
15DENBo Hamburger (DEN)Cantina Tollo3'46''
16BELMario Aerts (BEL)Lotto4'24''
17COLJosé Joaquim Castelblanco Romero (COL)Kelmezt
18ITAStefano Garzelli (ITA)Mercatone Uno4'51''
19SUIRoland Meier (SUI)Cofidiszt
20FRAChristophe Moreau (FRA)Festina - Lotus5'04''

Etappe 10 - Sestrières (Ita)-L'Alpe d'Huez, 220.5 km - 14 Juli 1999Berg


1ITAGiuseppe Guerini (ITA)Deutsche Telekom6h42'31'' (35.864 km/h)
2RUSPavel Tonkov (RUS)Mapei - Quick Step21''
3ESPFernando Escartin Coti (ESP)Kelme25''
4SUIAlex Zülle (SUI)Banestozt
5USALance Armstrong (USA)US Postal Servicezt
6FRARichard Virenque (FRA)Poltizt
7SUILaurent Dufaux (SUI)Team Saecozt
8BELKurt Van De Wouwer (BEL)Lottozt
9ESPManuel Beltran Martinez (ESP)Banesto32''
10COLCarlos Alberto Contreras Cano (COL)Kelme49''
11FRAStéphane Heulot (FRA)La Française des Jeux1'43''
12ESPAbraham Olano Manzano (ESP)O.N.C.E. - Deutsche Bank2'04''
13KAZAlexander Vinokourov (KAZ)Casino2'13''
14FRABenoît Salmon (FRA)Casinozt
15ITAAndrea Peron (ITA)O.N.C.E. - Deutsche Bank2'42''
16ESPAngel Luis Casero Moreno (ESP)Vitalicio Seguroszt
17ITADaniele Nardello (ITA)Mapei - Quick Stepzt
18USATyler Hamilton (USA)US Postal Service2'45''
19AUTGeorg Totschnig (AUT)Deutsche Telekom3'47''
20BELSteve De Wolf (BEL)Cofidis4'00''

Etappe 11 - Le Bourg d'Oisans-St Etienne, 198.5 km - 15 Juli 1999Berg


1BELLudo Dierckxsens (BEL)Lampre - Daikin4h34'03'' (43.459 km/h)
2RUSDmitri Konyshev (RUS)Mercatone Uno1'26''
3KAZAlexander Vinokourov (KAZ)Casinozt
4ITAWladimir Belli (ITA)Festina - Lotus1'28''
5BELRik Verbrugghe (BEL)Lotto1'33''
6FRALaurent Lefevre (FRA)Festina - Lotus3'53''
7ITARiccardo Forconi (ITA)Mercatone Uno5'07''
8GERErik Zabel (GER)Deutsche Telekom22'18''
9AUSRobbie McEwen (AUS)Rabobankzt
10ITAGianpaolo Mondini (ITA)Cantina Tollozt
11FRAChristophe Capelle (FRA)Big Mat - Aubervilliers 93zt
12DENLars Michaelsen (DEN)La Française des Jeuxzt
13ITASilvio Martinello (ITA)Poltizt
14AUSStuart O'Grady (AUS)Crédit Agricolezt
15FRAFrançois Simon (FRA)Crédit Agricolezt
16BELPeter Wuyts (BEL)Lottozt
17FRASébastien Hinault (FRA)Crédit Agricolezt
18FRAStéphane Barthe (FRA)Casinozt
19RUSAlexei Sivakov (RUS)Big Mat - Aubervilliers 93zt
20FRARichard Virenque (FRA)Polti22'21''

Etappe 12 - St Galmier-St Flour, 201.5 km - 16 Juli 1999Berg


1ESPDavid Etxebarria Alkorta (ESP)O.N.C.E. - Deutsche Bank4h53'50'' (41.146 km/h)
2FRAFrançois Simon (FRA)Crédit Agricole25''
3ITAAlberto Elli (ITA)Deutsche Telekom33''
4BELSteve De Wolf (BEL)Cofidis40''
5COLJosé Joaquim Castelblanco Romero (COL)Kelme1'11''
6ITAMassimiliano Lelli (ITA)Cofidis1'18''
7FRAFrédéric Bessy (FRA)Casino1'24''
8NEDMarc Lotz (NED)Rabobank1'32''
9FRAStéphane Heulot (FRA)La Française des Jeux1'34''
10FRADidier Rous (FRA)Festina - Lotus1'50''
11ITAGianpaolo Mondini (ITA)Cantina Tollo3'51''
12FRAFabrice Gougot (FRA)Casino3'53''
13FRAThierry Gouvenou (FRA)Big Mat - Aubervilliers 934'09''
14FRALaurent Desbiens (FRA)Cofidis5'35''
15GERErik Zabel (GER)Deutsche Telekom12'35''
16SUIAlex Zülle (SUI)Banestozt
17BELGeert Verheyen (BEL)Lottozt
18BELMario Aerts (BEL)Lottozt
19USALance Armstrong (USA)US Postal Servicezt
20SUILaurent Dufaux (SUI)Team Saecozt

Etappe 13 - St Flour-Albi, 236.5 km - 18 Juli 1999Ontsnapping


1ITASalvatore Commesso (ITA)Team Saeco5h52'45'' (40.227 km/h)
2ITAMarco Serpellini (ITA)Lampre - Daikin2''
3ITAMariano Piccoli (ITA)Lampre - Daikin2'07''
4ITAPaolo Lanfranchi (ITA)Mapei - Quick Stepzt
5SUIRoland Meier (SUI)Cofidiszt
6FRAChristophe Mengin (FRA)La Française des Jeuxzt
7ESPMiguel-Angel Peña Caceres (ESP)Banestozt
8ESPJavier Pascual Rodriguez (ESP)Kelme2'07''
9FRALylian Lebreton (FRA)Big Mat - Aubervilliers 932'12''
10ESPFrancisco Javier Cerezo Perales (ESP)Vitalicio Seguroszt
11ESPLuis Perez Rodriguez (ESP)O.N.C.E. - Deutsche Bankzt
12AUTGeorg Totschnig (AUT)Deutsche Telekom2'19''
13ESPJosé Vicente Garcia Acosta (ESP)Banesto5'05''
14ITAMassimo Giunti (ITA)Cantina Tollozt
15BELPeter Farazijn (BEL)Cofidis10'40''
16GERErik Zabel (GER)Deutsche Telekom22'24''
17FRAChristophe Capelle (FRA)Big Mat - Aubervilliers 93zt
18AUSStuart O'Grady (AUS)Crédit Agricolezt
19FRAStéphane Barthe (FRA)Casinozt
20FRAFrançois Simon (FRA)Crédit Agricolezt

Etappe 14 - Castres-St Gaudens, 199 km - 19 Juli 1999Ontsnapping


1RUSDmitri Konyshev (RUS)Mercatone Uno4h37'59'' (42.952 km/h)
2ITAGianni Faresin (ITA)Mapei - Quick Stepzt
3ITAMassimiliano Lelli (ITA)Cofidis4''
4SUISteffen Wesemann (SUI)Deutsche Telekom51''
5FRAJacky Durand (FRA)Lotto51''
6ITAWladimir Belli (ITA)Festina - Lotuszt
7GERErik Zabel (GER)Deutsche Telekom13'27''
8AUSStuart O'Grady (AUS)Crédit Agricolezt
9FRAChristophe Capelle (FRA)Big Mat - Aubervilliers 93zt
10ITAGianpaolo Mondini (ITA)Cantina Tollozt
11ITAFabio Sacchi (ITA)Poltizt
12DENLars Michaelsen (DEN)La Française des Jeuxzt
13FRALudovic Auger (FRA)Big Mat - Aubervilliers 93zt
14BELPeter Wuyts (BEL)Lottozt
15FRAChristophe Mengin (FRA)La Française des Jeuxzt
16FRAChristophe Moreau (FRA)Festina - Lotuszt
17FRAClaude Lamour (FRA)Cofidiszt
18RUSAlexei Sivakov (RUS)Big Mat - Aubervilliers 93zt
19BELFabian De Waele (BEL)Lottozt
20ITAElio Aggiano (ITA)Vitalicio Seguroszt

Etappe 15 - St Gaudens-Piau Engaly, 173 km - 20 Juli 1999Berg


1ESPFernando Escartin Coti (ESP)Kelme5h19'49'' (32.456 km/h)
2SUIAlex Zülle (SUI)Banesto2'01''
3FRARichard Virenque (FRA)Poltizt
4USALance Armstrong (USA)US Postal Service2'10''
5BELKurt Van De Wouwer (BEL)Lotto2'37''
6ESPAngel Luis Casero Moreno (ESP)Vitalicio Seguroszt
7ITADaniele Nardello (ITA)Mapei - Quick Step2'45''
8SUILaurent Dufaux (SUI)Team Saecozt
9ESPFrancisco Tomas Garcia Rodriguez (ESP)Vitalicio Seguros3'39''
10ITAWladimir Belli (ITA)Festina - Lotus4'00''
11ESPManuel Beltran Martinez (ESP)Banesto5'03''
12ITAAlberto Elli (ITA)Deutsche Telekom6'07''
13SUIRoland Meier (SUI)Cofidis6'26''
14USATyler Hamilton (USA)US Postal Servicezt
15ITAMassimiliano Lelli (ITA)Cofidiszt
16ESPFrancisco Mancebo Perez (ESP)Banesto6'40''
17ESPDavid Etxebarria Alkorta (ESP)O.N.C.E. - Deutsche Bank7'01''
18ESPAbraham Olano Manzano (ESP)O.N.C.E. - Deutsche Bankzt
19ITAAndrea Peron (ITA)O.N.C.E. - Deutsche Bankzt
20ESPÁlvaro González de Galdeano Aranzábal (ESP)Vitalicio Seguros8'09''

Etappe 16 - Lannemezan-Pau, 192 km - 21 Juli 1999Berg


1ESPDavid Etxebarria Alkorta (ESP)O.N.C.E. - Deutsche Bank5h17'07'' (36.327 km/h)
2COLCarlos Alberto Contreras Cano (COL)Kelmezt
3ITAAlberto Elli (ITA)Deutsche Telekomzt
4KAZAlexander Vinokourov (KAZ)Casinozt
5ESPJose Luis Arrieta Lujambio (ESP)Banestozt
6ESPMarcos Antonio Serrano Rodriguez (ESP)O.N.C.E. - Deutsche Bank5''
7ITAWladimir Belli (ITA)Festina - Lotus21''
8RUSPavel Tonkov (RUS)Mapei - Quick Stepzt
9ESPFrancisco Tomas Garcia Rodriguez (ESP)Vitalicio Seguroszt
10SUIAlex Zülle (SUI)Banestozt
11USALance Armstrong (USA)US Postal Servicezt
12ESPFernando Escartin Coti (ESP)Kelmezt
13FRAFrédéric Bessy (FRA)Casino2'13''
14FRAFrançois Simon (FRA)Crédit Agricolezt
15ITAMariano Piccoli (ITA)Lampre - Daikinzt
16ITAPaolo Lanfranchi (ITA)Mapei - Quick Stepzt
17ESPAngel Luis Casero Moreno (ESP)Vitalicio Seguroszt
18FRALaurent Madouas (FRA)Festina - Lotuszt
19ITAMassimiliano Lelli (ITA)Cofidiszt
20ITADaniele Nardello (ITA)Mapei - Quick Stepzt

Etappe 17 - Mourenx-Bordeaux, 200 km - 22 Juli 1999Sprint


1BELTom Steels (BEL)Mapei - Quick Step4h22'29'' (45.489 km/h)
2AUSRobbie McEwen (AUS)Rabobankzt
3GERErik Zabel (GER)Deutsche Telekomzt
4USAGeorge Hincapie (USA)US Postal Servicezt
5ITASilvio Martinello (ITA)Poltizt
6DENLars Michaelsen (DEN)La Française des Jeuxzt
7FRAPascal Chanteur (FRA)Casinozt
8ITAGianpaolo Mondini (ITA)Cantina Tollozt
9FRAChristophe Capelle (FRA)Big Mat - Aubervilliers 93zt
10KAZAlexander Vinokourov (KAZ)Casinozt
11ITAElio Aggiano (ITA)Vitalicio Seguroszt
12FRAJacky Durand (FRA)Lottozt
13FRALaurent Brochard (FRA)Festina - Lotuszt
14FRAFrançois Simon (FRA)Crédit Agricolezt
15FRAFrédéric Guesdon (FRA)La Française des Jeuxzt
16ITAFabio Sacchi (ITA)Poltizt
17BELPeter Wuyts (BEL)Lottozt
18FRAChristophe Moreau (FRA)Festina - Lotuszt
19FRALudovic Auger (FRA)Big Mat - Aubervilliers 93zt
20GERJens Voigt (GER)Crédit Agricolezt

Etappe 18 - Jonzac-Futuroscope, 187 km - 23 Juli 1999Ontsnapping


1ITAGianpaolo Mondini (ITA)Cantina Tollo4h17'43'' (42.954 km/h)
2FRAJean-Cyril Robin (FRA)La Française des Jeux3''
3KAZAlexander Vinokourov (KAZ)Casinozt
4ITAMariano Piccoli (ITA)Lampre - Daikinzt
5FRAClaude Lamour (FRA)Cofidiszt
6FRAFrançois Simon (FRA)Crédit Agricolezt
7ITAStefano Garzelli (ITA)Mercatone Unozt
8GERJörg Jaksche (GER)Deutsche Telekomzt
9ITAElio Aggiano (ITA)Vitalicio Seguroszt
10FRAThierry Bourguignon (FRA)Big Mat - Aubervilliers 93zt
11ESPCesar Solaun Solana (ESP)Banesto9''
12ESPJosé Vicente Garcia Acosta (ESP)Banestozt
13FRAFrédéric Bessy (FRA)Casino14''
14AUSRobbie McEwen (AUS)Rabobank3'07''
15GERErik Zabel (GER)Deutsche Telekomzt
16AUSStuart O'Grady (AUS)Crédit Agricolezt
17FRACarlos Da Cruz (FRA)Big Mat - Aubervilliers 93zt
18FRAChristophe Capelle (FRA)Big Mat - Aubervilliers 93zt
19FRAChristophe Moreau (FRA)Festina - Lotuszt
20FRALudovic Auger (FRA)Big Mat - Aubervilliers 93zt

Etappe 19 - Futuroscope-Futuroscope, 57 km ITT - 24 Juli 1999Individuele Tijdrit


1USALance Armstrong (USA)US Postal Service1h08'17'' (50.085 km/h)
2SUIAlex Zülle (SUI)Banesto9''
3USATyler Hamilton (USA)US Postal Service1'34''
4ESPAngel Luis Casero Moreno (ESP)Vitalicio Seguros1'36''
5BELRik Verbrugghe (BEL)Lotto2'02''
6ESPAbraham Olano Manzano (ESP)O.N.C.E. - Deutsche Bank2'18''
7ITAWladimir Belli (ITA)Festina - Lotus2'22''
8ESPÁlvaro González de Galdeano Aranzábal (ESP)Vitalicio Seguros2'28''
9GERJens Voigt (GER)Crédit Agricole2'45''
10AUSStuart O'Grady (AUS)Crédit Agricole2'47''
11ITAAndrea Peron (ITA)O.N.C.E. - Deutsche Bank2'53''
12ESPSantos Gonzalez Capilla (ESP)O.N.C.E. - Deutsche Bank3'04''
13FRAGilles Maignan (FRA)Casinozt
14FRALaurent Brochard (FRA)Festina - Lotuszt
15GBRChris Boardman (GBR)Crédit Agricole3'28''
16USAChristian Vandevelde (USA)US Postal Service3'40''
17ITADaniele Nardello (ITA)Mapei - Quick Step3'42''
18FRAStéphane Heulot (FRA)La Française des Jeux3'51''
19NEDErik Dekker (NED)Rabobank3'52''
20SUIFabian Jeker (SUI)Festina - Lotus3'55''

Etappe 20 - Arpajon-Paris/Champs Elysées, 143.5 km - 25 Juli 1999Sprint


1AUSRobbie McEwen (AUS)Rabobank3h37'39'' (39.599 km/h)
2GERErik Zabel (GER)Deutsche Telekomzt
3ITASilvio Martinello (ITA)Poltizt
4AUSStuart O'Grady (AUS)Crédit Agricolezt
5FRACarlos Da Cruz (FRA)Big Mat - Aubervilliers 93zt
6DENLars Michaelsen (DEN)La Française des Jeuxzt
7ITASalvatore Commesso (ITA)Team Saecozt
8BELTom Steels (BEL)Mapei - Quick Stepzt
9SUISteffen Wesemann (SUI)Deutsche Telekomzt
10ITAGianpaolo Mondini (ITA)Cantina Tollozt
11AUSHenk Vogels (AUS)Crédit Agricolezt
12FRAChristophe Moreau (FRA)Festina - Lotuszt
13FRAJacky Durand (FRA)Lottozt
14ITAMariano Piccoli (ITA)Lampre - Daikinzt
15FRAPascal Chanteur (FRA)Casinozt
16FRAFrançois Simon (FRA)Crédit Agricolezt
17ITALuca Mazzanti (ITA)Cantina Tollozt
18RUSDmitri Konyshev (RUS)Mercatone Unozt
19FRAChristophe Capelle (FRA)Big Mat - Aubervilliers 93zt
20FRALudovic Auger (FRA)Big Mat - Aubervilliers 93zt

Startlijst

Statistieken

Archief

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2018 - Alle rechten voorbehouden