De site voor alle sporten

Menu
Wielrennen - Tour - 1973 - Gedetailleerde uitslagen

Wielrennen - Tour - 1973 - Gedetailleerde uitslagen

Keuze van een seizoen :

Frankrijk

Uitslagen 1973

Tour 1973

FrankrijkFrankrijk - 30 Juni 1973 - 22 Juli 1973


Algemeen klassement - 22 Juli 1973


1ESPLuis Ocaña Pernia (ESP)Bic122h25'34''
2FRABernard Thévenet (FRA)Peugeot - Michelin - BP15'51''
3ESPJosé Manuel Fuente Lavandera (ESP)KAS - Kaskol17'15''
4NEDJoop Zoetemelk (NED)Gitane - Frigecreme26'22''
5BELLucien Van Impe (BEL)Sonolor30'20''
6BELHerman Van Springel (BEL)Rokado32'01''
7FRAMichel Périn (FRA)Gan - Mercier - Hutchinson33'02''
8PORJoaquim Agostinho (POR)Bic35'51''
9ESPVicente López Carril (ESP)KAS - Kaskol36'18''
10FRARégis Ovion (FRA)Peugeot - Michelin - BP36'59''
11FRARaymond Delisle (FRA)Peugeot - Michelin - BP37'43''
12FRAMariano Martinez (FRA)Gan - Mercier - Hutchinson40'49''
13ESPPedro Torres Cruces (ESP)La Casera - Peña Bahamontes47'30''
14FRAJosé Catieau (FRA)Bic49'12''
15ESPAntonio Martos Aguilar (ESP)KAS - Kaskol49'20''
16BELAntoine Houbrechts (BEL)Rokado49'38''
17FRALucien Aimar (FRA)De Kova - Lejeune49'54''
18PORFernando Mendes Dos Reis (POR)Benfica - Banco Fernandes Magelhaes51'22''
19DENLeif Mortensen (DEN)Bic52'18''
20ESPFrancisco Galdós Gauna (ESP)KAS - Kaskol53'05''
21FRABernard Labourdette (FRA)Bic1h04'49''
22FRAJean-Pierre Danguillaume (FRA)Peugeot - Michelin - BP1h08'41''
23ESPLuis Zubero Aldecoa (ESP)KAS - Kaskol1h18'49''
24BELRonald De Witte (BEL)Flandria - Shimano - Carpenter1h19'18''
25ESPLuis Balague Carreno (ESP)La Casera - Peña Bahamontes1h20'11''
26FRARené Grelin (FRA)Gan - Mercier - Hutchinson1h20'33''
27FRAJean-Claude Genty (FRA)Bic1h21'06''
28FRARoland Berland (FRA)Bic1h22'07''
29ESPSantiago Lazcano Labaca (ESP)KAS - Kaskol1h25'27''
30FRAPierre Martelozzo (FRA)Peugeot - Michelin - BP1h27'51''
31FRAAlain Santy (FRA)Bic1h29'19''
32LUXJohnny Schleck (LUX)Bic1h34'06''
33PORJosé Martins Freitas (POR)Coelima1h34'36''
34BELMichel Pollentier (BEL)Flandria - Shimano - Carpenter1h36'03''
35FRARaymond Martin (FRA)Gitane - Frigecreme1h36'10''
36FRACharly Rouxel (FRA)Peugeot - Michelin - BP1h47'42''
37FRGJürgen Tschan (FRG)Peugeot - Michelin - BP1h49'20''
38ESPDamaso Torres Cruces (ESP)La Casera - Peña Bahamontes1h49'23''
39ESPJesus Manzaneque Sánchez (ESP)La Casera - Peña Bahamontes1h51'40''
40ESPAntonio Menendez Gonzalez (ESP)KAS - Kaskol1h55'58''
41ESPCarlos Melero Garcia (ESP)KAS - Kaskol1h58'07''
42FRAFerdinand Julien (FRA)Gitane - Frigecreme2h01'12''
43GBRBarry Hoban (GBR)Gan - Mercier - Hutchinson2h03'00''
44FRAMarcel Boishardy (FRA)De Kova - Lejeune2h03'38''
45PORHerculano Oliveira (POR)2h05'13''
46FRAJean-Pierre Genêt (FRA)Gan - Mercier - Hutchinson2h07'14''
47ESPJose Antonio Gonzalez Linares (ESP)KAS - Kaskol2h08'07''
48FRAClaude Tollet (FRA)Sonolor2h09'04''
49FRAJean-Claude Largeau (FRA)Gitane - Frigecreme2h09'22''
50ESPJose Grande Sanchez (ESP)KAS - Kaskol2h09'40''
51FRAMichel Roques (FRA)Sonolor2h10'41''
52BELAlbert Van Vlierberghe (BEL)Rokado2h13'02''
53FRASylvain Vasseur (FRA)Bic2h13'56''
54ESPJesus Esperanza Salcedo (ESP)La Casera - Peña Bahamontes2h14'49''
55FRADaniel Ducreux (FRA)Flandria - Shimano - Carpenter2h15'21''
56FRARobert Bouloux (FRA)Peugeot - Michelin - BP2h15'55''
57GBRMichael Wright (GBR)Gitane - Frigecreme2h23'21''
58FRAChristian Blain (FRA)De Kova - Lejeune2h23'35''
59NEDGérard Vianen (NED)Gitane - Frigecreme2h24'21''
60BELWilly Teirlinck (BEL)Sonolor2h24'44''
61FRAGérard Besnard (FRA)Sonolor2h28'25''
62FRAJean-Jacques Sanquer (FRA)Flandria - Shimano - Carpenter2h29'05''
63FRAAlain Nogues (FRA)Gitane - Frigecreme2h33'41''
64PORJoaquim Andrade (POR)Gitane - Frigecreme2h34'07''
65BELWalter Godefroot (BEL)Flandria - Shimano - Carpenter2h34'49''
66BELGustaaf Van Roosbroeck (BEL)Rokado2h38'02''
67FRACharly Grosskost (FRA)Gan - Mercier - Hutchinson2h38'43''
68FRAJacques Esclassan (FRA)Peugeot - Michelin - BP2h42'03''
69FRAAndré Mollet (FRA)Peugeot - Michelin - BP2h43'05''
70NEDTheo Van Der Leeuw (NED)Canada Dry - Gazelle2h43'38''
71FRAJacques Botherel (FRA)Sonolor2h45'45''
72BELMarc Demeyer (BEL)Flandria - Shimano - Carpenter2h46'08''
73FRAFrancis Campaner (FRA)Gitane - Frigecreme2h47'21''
74BELWilfried David (BEL)Flandria - Shimano - Carpenter2h50'33''
75NEDJan Krekels (NED)Canada Dry - Gazelle2h54'39''
76FRAJacky Mourioux (FRA)Gan - Mercier - Hutchinson2h59'21''
77FRAGuy Santy (FRA)Bic3h01'19''
78FRARaymond Riotte (FRA)Sonolor3h04'24''
79FRAGérard Moneyron (FRA)Gan - Mercier - Hutchinson3h05'20''
80FRARobert Mintkiewicz (FRA)Sonolor3h07'58''
81FRGAlfred Gaida (FRG)Rokado3h32'23''
82FRARégis Delépine (FRA)Gan - Mercier - Hutchinson3h14'21''
83FRACharles Genthon (FRA)De Kova - Lejeune3h42'20''
84FRANoël Geneste (FRA)De Kova - Lejeune4h17'31''
85FRAJean-claude Baud (FRA)De Kova - Lejeune4h33'09''
86FRAJean-claude Blocher (FRA)Gan - Mercier - Hutchinson4h36'56''
87FRAJacques-André Hochart (FRA)De Kova - Lejeune4h51'09''

Puntenklassement - 22 Juli 1973


1BELHerman Van Springel (BEL)Rokado187
2NEDJoop Zoetemelk (NED)Gitane - Frigecreme168
3ESPLuis Ocaña Pernia (ESP)Bic145
4FRABernard Thévenet (FRA)Peugeot - Michelin - BP139
5BELWalter Godefroot (BEL)Flandria - Shimano - Carpenter139
6GBRBarry Hoban (GBR)Gan - Mercier - Hutchinson110
7NEDGérard Vianen (NED)Gitane - Frigecreme110
8BELLucien Van Impe (BEL)Sonolor109
9FRAMariano Martinez (FRA)Gan - Mercier - Hutchinson89
10FRAJacques Esclassan (FRA)Peugeot - Michelin - BP89

Bergklassement - 22 Juli 1973


1ESPJosé Manuel Fuente Lavandera (ESP)KAS - Kaskol215
2ESPPedro Torres Cruces (ESP)La Casera - Peña Bahamontes215
3ESPLuis Ocaña Pernia (ESP)Bic194
4FRABernard Thévenet (FRA)Peugeot - Michelin - BP125
5BELLucien Van Impe (BEL)Sonolor106
6NEDJoop Zoetemelk (NED)Gitane - Frigecreme88
7ESPVicente López Carril (ESP)KAS - Kaskol80
8ESPFrancisco Galdós Gauna (ESP)KAS - Kaskol46
9PORJoaquim Agostinho (POR)Bic45
10FRAMariano Martinez (FRA)Gan - Mercier - Hutchinson37
11FRACharly Grosskost (FRA)Gan - Mercier - Hutchinson32
12FRARaymond Delisle (FRA)Peugeot - Michelin - BP31
13BELHerman Van Springel (BEL)Rokado28
14PORFernando Mendes Dos Reis (POR)Benfica - Banco Fernandes Magelhaes23
15FRAMichel Périn (FRA)Gan - Mercier - Hutchinson23
16ESPJose Grande Sanchez (ESP)KAS - Kaskol16
17DENLeif Mortensen (DEN)Bic15
18ESPAntonio Menendez Gonzalez (ESP)KAS - Kaskol13
19FRARaymond Martin (FRA)Gitane - Frigecreme13
20FRAJean-Claude Genty (FRA)Bic12
21FRAJean-Pierre Danguillaume (FRA)Peugeot - Michelin - BP12
22FRAJosé Catieau (FRA)Bic12
23GBRMichael Wright (GBR)Gitane - Frigecreme12
24ESPSantiago Lazcano Labaca (ESP)KAS - Kaskol11
25ESPJose Antonio Gonzalez Linares (ESP)KAS - Kaskol10
26LUXJohnny Schleck (LUX)Bic9
27PORJosé Freitas Martins (POR)9
28FRACharly Rouxel (FRA)Peugeot - Michelin - BP8
29FRAJacques-André Hochart (FRA)De Kova - Lejeune8
30BELMichel Pollentier (BEL)Flandria - Shimano - Carpenter8
31FRAAlain Santy (FRA)Bic6
32BELGustaaf Van Roosbroeck (BEL)Rokado6
33ESPJesus Esperanza Salcedo (ESP)La Casera - Peña Bahamontes6
34ESPLuis Balague Carreno (ESP)La Casera - Peña Bahamontes6
35NEDJan Krekels (NED)Canada Dry - Gazelle5
36FRAJean-claude Baud (FRA)De Kova - Lejeune5
37BELMarc Demeyer (BEL)Flandria - Shimano - Carpenter5
38FRARégis Ovion (FRA)Peugeot - Michelin - BP5
39FRARoland Berland (FRA)Bic5
40ESPAntonio Martos Aguilar (ESP)KAS - Kaskol3
41GBRBarry Hoban (GBR)Gan - Mercier - Hutchinson3
42FRAChristian Blain (FRA)De Kova - Lejeune3
43FRAClaude Tollet (FRA)Sonolor3
44FRAJacky Mourioux (FRA)Gan - Mercier - Hutchinson3
45FRAJean-claude Blocher (FRA)Gan - Mercier - Hutchinson3
46FRARobert Bouloux (FRA)Peugeot - Michelin - BP3
47FRAGérard Moneyron (FRA)Gan - Mercier - Hutchinson2
48FRARaymond Riotte (FRA)Sonolor2
49BELAntoine Houbrechts (BEL)Rokado2
50BELWilly Teirlinck (BEL)Sonolor2
51BELWalter Godefroot (BEL)Flandria - Shimano - Carpenter1

Jongerenklassement - 22 Juli 1973


1FRARégis Ovion (FRA)Peugeot - Michelin - BP
2FRAMariano Martinez (FRA)Gan - Mercier - Hutchinson
3ESPDamaso Torres Cruces (ESP)La Casera - Peña Bahamontes

Ploegenklassement - 22 Juli 1973


1FRA Bic

Proloog - Scheveningen (Hol), 7.1 km - 30 Juni 1973Individuele Tijdrit


1NEDJoop Zoetemelk (NED)Gitane - Frigecreme0:09:58
2FRARaymond Poulidor (FRA)Gan - Mercier - Hutchinson0:09:59
3ESPJesus Manzaneque Sánchez (ESP)La Casera - Peña Bahamontes0:09:59
4BELHerman Van Springel (BEL)Rokado0:09:59
5ESPLuis Ocaña Pernia (ESP)Bic0:10:00
6BELGeorges Pintens (BEL)Rokado0:10:00
7FRAYves Hézard (FRA)Sonolor0:10:02
8FRACharly Grosskost (FRA)Gan - Mercier - Hutchinson0:10:03
9ESPJosé Luis Viejo Gómez (ESP)La Casera - Peña Bahamontes0:10:03
10FRACyrille Guimard (FRA)Gan - Mercier - Hutchinson0:10:05
11ESPJose Antonio Gonzalez Linares (ESP)KAS - Kaskol0:10:05
12BELLucien Van Impe (BEL)Sonolor0:10:06
13NEDJan Krekels (NED)Canada Dry - Gazelle0:10:08
14ESPJosé Manuel Fuente Lavandera (ESP)KAS - Kaskol0:10:09
15PORJoaquim Agostinho (POR)Bic0:10:09
16FRABernard Thévenet (FRA)Peugeot - Michelin - BP0:10:11
17FRARégis Ovion (FRA)Peugeot - Michelin - BP0:10:13
18NEDGérard Vianen (NED)Gitane - Frigecreme0:10:13
19FRAGilbert Bellone (FRA)Gitane - Frigecreme0:10:13
20FRAAlain Santy (FRA)Bic0:10:15
21FRARobert Bouloux (FRA)Peugeot - Michelin - BP0:10:15
22FRAGérard Moneyron (FRA)Gan - Mercier - Hutchinson0:10:15
23PORFernando Mendes Dos Reis (POR)Benfica - Banco Fernandes Magelhaes0:10:16
24FRAFrancis Campaner (FRA)Gitane - Frigecreme0:10:17
25BELAntoine Houbrechts (BEL)Rokado0:10:17
26BELEddy Verstraeten (BEL)Watney - Maes0:10:18
27BELWilfried David (BEL)Flandria - Shimano - Carpenter0:10:18
28BELWilly De Geest (BEL)Rokado0:10:18
29FRAAlain Nogues (FRA)Gitane - Frigecreme0:10:18
30BELMichel Pollentier (BEL)Flandria - Shimano - Carpenter0:10:19
31FRGAlfred Gaida (FRG)Rokado0:10:19
32BELRonny Vanmarcke (BEL)Flandria - Shimano - Carpenter0:10:20
33FRGJürgen Tschan (FRG)Peugeot - Michelin - BP0:10:20
34ESPVicente López Carril (ESP)KAS - Kaskol0:10:21
35PORJoaquim Andrade (POR)Gitane - Frigecreme0:10:21
36BELRonald De Witte (BEL)Flandria - Shimano - Carpenter0:10:21
37NEDTino Tabak (NED)Sonolor0:10:21
38NEDWim Kelleners (NED)Canada Dry - Gazelle0:10:22
39FRAMichel Périn (FRA)Gan - Mercier - Hutchinson0:10:22
40BELEnglebert Opdebeeck (BEL)Watney - Maes0:10:23
41DENLeif Mortensen (DEN)Bic0:10:23
42NEDTheo Van Der Leeuw (NED)Canada Dry - Gazelle0:10:23
43FRALucien Aimar (FRA)De Kova - Lejeune0:10:23
44BELWilly Teirlinck (BEL)Sonolor0:10:23
45BELAndré Doyen (BEL)Watney - Maes0:10:24
46NEDMathijs De Koning (NED)Canada Dry - Gazelle0:10:24
47BELFrans Verbeeck (BEL)Watney - Maes0:10:24
48FRARaymond Delisle (FRA)Peugeot - Michelin - BP0:10:24
49ESPFrancisco Galdós Gauna (ESP)KAS - Kaskol0:10:24
50BELGustaaf Van Cauter (BEL)Watney - Maes0:10:24

Etappe 1a - Scheveningen-Rotterdam (Hol), 84 km - 1 Juli 1973Ontsnapping


1BELWilly Teirlinck (BEL)Sonolor1:47:44
2BELWilly De Geest (BEL)Rokado1:47:44
3FRARobert Mintkiewicz (FRA)Sonolor1:47:44
4FRGJürgen Tschan (FRG)Peugeot - Michelin - BP1:47:44
5FRAAlain Nogues (FRA)Gitane - Frigecreme1:47:44
6NEDGérard Vianen (NED)Gitane - Frigecreme1:47:44
7DENLeif Mortensen (DEN)Bic1:47:44
8ESPAntonio Menendez Gonzalez (ESP)KAS - Kaskol1:47:44
9BELLudo Delcroix (BEL)Flandria - Shimano - Carpenter1:47:44
10FRASylvain Vasseur (FRA)Bic1:47:44
11ESPCarlos Melero Garcia (ESP)KAS - Kaskol1:47:44
12BELGustaaf Van Cauter (BEL)Watney - Maes1:47:44
13NEDTino Tabak (NED)Sonolor1:47:48
14FRAJacques Esclassan (FRA)Peugeot - Michelin - BP1:48:32
15BELMarc Demeyer (BEL)Flandria - Shimano - Carpenter1:48:32
16BELWalter Planckaert (BEL)Watney - Maes1:48:32
17BELFrans Verbeeck (BEL)Watney - Maes1:48:32
18FRADaniel Ducreux (FRA)Flandria - Shimano - Carpenter1:48:32
19BELWilly Abbeloos (BEL)Watney - Maes1:48:32
20FRGAlfred Gaida (FRG)Rokado1:48:32
21LUXRoger Gilson (LUX)Rokado1:48:32
22NEDMathijs De Koning (NED)Canada Dry - Gazelle1:48:32
23FRACyrille Guimard (FRA)Gan - Mercier - Hutchinson1:48:32
24BELPieter Nassen (BEL)Rokado1:48:32
25BELGustaaf Van Roosbroeck (BEL)Rokado1:48:32
26FRARaymond Riotte (FRA)Sonolor1:48:32
27FRAYves Hézard (FRA)Sonolor1:48:32
28FRARichard Podesta (FRA)De Kova - Lejeune1:48:32
29NEDTheo Van Der Leeuw (NED)Canada Dry - Gazelle1:48:32
30FRAJacques Botherel (FRA)Sonolor1:48:32
31ESPJuan Zurano Jerez (ESP)La Casera - Peña Bahamontes1:48:32
32FRAMariano Martinez (FRA)Gan - Mercier - Hutchinson1:48:32
33BELWilly Van Neste (BEL)Sonolor1:48:32
34BELEnglebert Opdebeeck (BEL)Watney - Maes1:48:32
35FRAClaude Tollet (FRA)Sonolor1:48:32
36FRAMichel Roques (FRA)Sonolor1:48:32
37BELWalter Godefroot (BEL)Flandria - Shimano - Carpenter1:48:32
38BELLudo Van Staeyen (BEL)Watney - Maes1:48:32
39FRAJacky Mourioux (FRA)Gan - Mercier - Hutchinson1:48:32
40GERWilfried Peffgen (GER)Rokado1:48:32
41ESPVicente López Carril (ESP)KAS - Kaskol1:48:32
42FRABernard Thévenet (FRA)Peugeot - Michelin - BP1:48:32
43FRARené Grelin (FRA)Gan - Mercier - Hutchinson1:48:32
44FRARaymond Martin (FRA)Gitane - Frigecreme1:48:32
45ESPJosé Manuel Fuente Lavandera (ESP)KAS - Kaskol1:48:32
46NEDJoop Zoetemelk (NED)Gitane - Frigecreme1:48:32
47BELEddy Verstraeten (BEL)Watney - Maes1:48:32
48BELAlbert Van Vlierberghe (BEL)Rokado1:48:32
49ESPJosé Luis Viejo Gómez (ESP)La Casera - Peña Bahamontes1:48:32
50PORJoaquim Agostinho (POR)Bic1:48:32

Etappe 1b - Rotterdam-St Niklaas (Bel), 137.5 km - 1 Juli 1973Ontsnapping


1FRAJosé Catieau (FRA)Bic3:33:41
2BELHerman Van Springel (BEL)Rokado3:33:42
3ESPGonzalo Aja Barquín (ESP)KAS - Kaskol3:33:53
4FRAMichel Périn (FRA)Gan - Mercier - Hutchinson3:33:53
5NEDMathijs De Koning (NED)Canada Dry - Gazelle3:33:58
6BELGustaaf Van Roosbroeck (BEL)Rokado3:34:05
7BELAlbert Van Vlierberghe (BEL)Rokado3:34:05
8BELFrans Verbeeck (BEL)Watney - Maes3:34:05
9GBRBarry Hoban (GBR)Gan - Mercier - Hutchinson3:34:05
10BELMarc Demeyer (BEL)Flandria - Shimano - Carpenter3:34:05
11FRGAlfred Gaida (FRG)Rokado3:34:05
12BELWilly De Geest (BEL)Rokado3:34:05
13FRADaniel Ducreux (FRA)Flandria - Shimano - Carpenter3:34:05
14BELPieter Nassen (BEL)Rokado3:34:05
15NEDJan Krekels (NED)Canada Dry - Gazelle3:34:05
16FRAJacques-André Hochart (FRA)De Kova - Lejeune3:34:05
17BELWilly Teirlinck (BEL)Sonolor3:34:05
18FRAJacques Esclassan (FRA)Peugeot - Michelin - BP3:34:05
19LUXRoger Gilson (LUX)Rokado3:34:05
20FRAJacky Mourioux (FRA)Gan - Mercier - Hutchinson3:34:05
21BELAndré Doyen (BEL)Watney - Maes3:34:05
22FRAMariano Martinez (FRA)Gan - Mercier - Hutchinson3:34:05
23BELLudo Noels (BEL)Canada Dry - Gazelle3:34:05
24PORJosé Martins Freitas (POR)Coelima3:34:05
25FRGJürgen Tschan (FRG)Peugeot - Michelin - BP3:34:05
26ESPJosé Luis Viejo Gómez (ESP)La Casera - Peña Bahamontes3:34:05
27FRAJacques Botherel (FRA)Sonolor3:34:05
28FRAJean-claude Blocher (FRA)Gan - Mercier - Hutchinson3:34:05
29GERWilfried Peffgen (GER)Rokado3:34:05
30NEDGérard Vianen (NED)Gitane - Frigecreme3:34:05
31BELLudo Van Staeyen (BEL)Watney - Maes3:34:05
32BELWalter Planckaert (BEL)Watney - Maes3:34:05
33FRAJean-Pierre Danguillaume (FRA)Peugeot - Michelin - BP3:34:05
34BELAntoine Houbrechts (BEL)Rokado3:34:05
35FRAJean-Jacques Sanquer (FRA)Flandria - Shimano - Carpenter3:34:05
36BELGeorges Pintens (BEL)Rokado3:34:05
37FRACharly Rouxel (FRA)Peugeot - Michelin - BP3:34:05
38NEDWim Schepers (NED)Rokado3:34:05
39ESPFelix Gonzalez Gorostizaga (ESP)La Casera - Peña Bahamontes3:34:05
40ESPAntonio Martos Aguilar (ESP)KAS - Kaskol3:34:05
41ESPSantiago Lazcano Labaca (ESP)KAS - Kaskol3:34:05
42PORFernando Mendes Dos Reis (POR)Benfica - Banco Fernandes Magelhaes3:34:05
43BELWilly Van Neste (BEL)Sonolor3:34:05
44ESPJuan Zurano Jerez (ESP)La Casera - Peña Bahamontes3:34:05
45FRARobert Mintkiewicz (FRA)Sonolor3:34:05
46ESPCarlos Melero Garcia (ESP)KAS - Kaskol3:34:05
47ESPVicente López Carril (ESP)KAS - Kaskol3:34:05
48FRARichard Podesta (FRA)De Kova - Lejeune3:34:05
49FRAGilbert Bellone (FRA)Gitane - Frigecreme3:34:05
50ESPAndres Gandarias Gandarias (ESP)De Kova - Lejeune3:34:05

Etappe 2a - St Niklaas-St Niklaas, 12.4 km - 2 Juli 1973Ploegentijdrit


1BEL Watney - Maes00:14:29
2FRA Peugeot - Michelin - BP00:14:38
3ESP Kas - Kaskol00:14:40
4GER Rokado00:14:40
5FRA Bic00:14:42
6BEL Flandria - Shimano - Carpenter00:14:46
7FRA Gitane - Frigecreme00:14:51
8FRA Sonolor00:14:52
9ESP La Casera - Peña Bahamontes00:15:01
10FRA Gan - Mercier - Hutchinson00:15:07
11NED Canada Dry - Gazelle00:15:10
12FRA De Kova - Lejeune00:16:03

Etappe 2b - St Niklaas-Roubaix, 138 km - 2 Juli 1973Ontsnapping


1BELEddy Verstraeten (BEL)Watney - Maes3:34:49
2NEDGérard Vianen (NED)Gitane - Frigecreme3:34:56
3PORFernando Mendes Dos Reis (POR)Benfica - Banco Fernandes Magelhaes3:34:56
4FRAMichel Périn (FRA)Gan - Mercier - Hutchinson3:34:56
5FRACharly Rouxel (FRA)Peugeot - Michelin - BP3:34:56
6FRARégis Delépine (FRA)Gan - Mercier - Hutchinson3:34:56
7BELWalter Godefroot (BEL)Flandria - Shimano - Carpenter3:35:13
8FRAJacky Mourioux (FRA)Gan - Mercier - Hutchinson3:35:13
9FRACyrille Guimard (FRA)Gan - Mercier - Hutchinson3:35:13
10NEDJan Krekels (NED)Canada Dry - Gazelle3:35:13
11FRAJacques Esclassan (FRA)Peugeot - Michelin - BP3:35:49
12BELMarc Demeyer (BEL)Flandria - Shimano - Carpenter3:35:49
13BELFrans Verbeeck (BEL)Watney - Maes3:35:49
14FRADaniel Ducreux (FRA)Flandria - Shimano - Carpenter3:35:49
15GBRBarry Hoban (GBR)Gan - Mercier - Hutchinson3:35:49
16BELWilly De Geest (BEL)Rokado3:35:49
17BELGustaaf Van Roosbroeck (BEL)Rokado3:35:49
18FRARaymond Riotte (FRA)Sonolor3:35:49
19FRAJean-Pierre Danguillaume (FRA)Peugeot - Michelin - BP3:35:49
20BELWalter Planckaert (BEL)Watney - Maes3:35:49
21FRAJacques-André Hochart (FRA)De Kova - Lejeune3:35:49
22FRAGilbert Bellone (FRA)Gitane - Frigecreme3:35:49
23FRGAlfred Gaida (FRG)Rokado3:35:49
24FRAMariano Martinez (FRA)Gan - Mercier - Hutchinson3:35:49
25PORJoaquim Agostinho (POR)Bic3:35:49
26BELLudo Van Staeyen (BEL)Watney - Maes3:35:49
27FRAGérard Besnard (FRA)Sonolor3:35:49
28FRARobert Mintkiewicz (FRA)Sonolor3:35:49
29BELWilly Teirlinck (BEL)Sonolor3:35:49
30FRAJean-Pierre Genêt (FRA)Gan - Mercier - Hutchinson3:35:49
31FRAJacques Botherel (FRA)Sonolor3:35:49
32ESPJosé Luis Viejo Gómez (ESP)La Casera - Peña Bahamontes3:35:49
33FRAYves Hézard (FRA)Sonolor3:35:49
34FRAGérard Moneyron (FRA)Gan - Mercier - Hutchinson3:35:49
35PORJosé Martins Freitas (POR)Coelima3:35:49
36FRGJürgen Tschan (FRG)Peugeot - Michelin - BP3:35:49
37FRARégis Ovion (FRA)Peugeot - Michelin - BP3:35:49
38BELAlbert Van Vlierberghe (BEL)Rokado3:35:49
39ESPJesus Manzaneque Sánchez (ESP)La Casera - Peña Bahamontes3:35:49
40BELRonald De Witte (BEL)Flandria - Shimano - Carpenter3:35:49
41BELMichel Pollentier (BEL)Flandria - Shimano - Carpenter3:35:49
42FRAJosé Catieau (FRA)Bic3:35:49
43ESPAgustin Tamames Iglesias (ESP)La Casera - Peña Bahamontes3:35:49
44ESPAndres Gandarias Gandarias (ESP)De Kova - Lejeune3:35:49
45FRAJoel Millard (FRA)Gitane - Frigecreme3:35:49
46BELWilly Abbeloos (BEL)Watney - Maes3:35:49
47FRARaymond Martin (FRA)Gitane - Frigecreme3:35:49
48FRAJean-Claude Largeau (FRA)Gitane - Frigecreme3:35:49
49FRARaymond Poulidor (FRA)Gan - Mercier - Hutchinson3:35:49
50ESPDamaso Torres Cruces (ESP)La Casera - Peña Bahamontes3:35:49

Etappe 3 - Roubaix-Reims, 226 km - 3 Juli 1973Medium berg


1FRACyrille Guimard (FRA)Gan - Mercier - Hutchinson5:41:54
2BELGustaaf Van Roosbroeck (BEL)Rokado5:41:54
3FRAJacky Mourioux (FRA)Gan - Mercier - Hutchinson5:41:54
4FRARégis Delépine (FRA)Gan - Mercier - Hutchinson5:41:54
5ESPJuan Zurano Jerez (ESP)La Casera - Peña Bahamontes5:41:54
6BELWilly De Geest (BEL)Rokado5:41:54
7DENLeif Mortensen (DEN)Bic5:41:54
8ESPLuis Ocaña Pernia (ESP)Bic5:41:54
9FRAJosé Catieau (FRA)Bic5:41:54
10BELFrans Verbeeck (BEL)Watney - Maes5:44:28
11FRARoland Berland (FRA)Bic5:44:28
12PORFernando Mendes Dos Reis (POR)Benfica - Banco Fernandes Magelhaes5:44:28
13BELHerman Van Springel (BEL)Rokado5:44:28
14PORJoaquim Agostinho (POR)Bic5:44:28
15FRARaymond Poulidor (FRA)Gan - Mercier - Hutchinson5:44:28
16FRAMichel Périn (FRA)Gan - Mercier - Hutchinson5:44:28
17BELWilly Van Neste (BEL)Sonolor5:44:28
18BELLucien Van Impe (BEL)Sonolor5:44:28
19FRABernard Thévenet (FRA)Peugeot - Michelin - BP5:44:28
20FRARaymond Delisle (FRA)Peugeot - Michelin - BP5:44:28
21LUXJohnny Schleck (LUX)Bic5:44:28
22NEDJoop Zoetemelk (NED)Gitane - Frigecreme5:44:28
23FRASylvain Vasseur (FRA)Bic5:44:28
24FRAClaude Tollet (FRA)Sonolor5:44:28
25FRACharly Grosskost (FRA)Gan - Mercier - Hutchinson5:47:11
26BELAndré Doyen (BEL)Watney - Maes5:47:11
27BELAntoine Houbrechts (BEL)Rokado5:47:11
28FRALucien Aimar (FRA)De Kova - Lejeune5:47:11
29FRGJürgen Tschan (FRG)Peugeot - Michelin - BP5:47:11
30FRAAlain Santy (FRA)Bic5:47:11
31FRAPierre Martelozzo (FRA)Peugeot - Michelin - BP5:47:11
32FRARobert Bouloux (FRA)Peugeot - Michelin - BP5:47:11
33FRARégis Ovion (FRA)Peugeot - Michelin - BP5:47:11
34BELLudo Van Staeyen (BEL)Watney - Maes5:47:11
35ESPFelix Gonzalez Gorostizaga (ESP)La Casera - Peña Bahamontes5:49:08
36NEDMathijs De Koning (NED)Canada Dry - Gazelle5:49:08
37NEDGérard Vianen (NED)Gitane - Frigecreme5:49:11
38ESPAntonio Martos Aguilar (ESP)KAS - Kaskol5:49:11
39FRAJean-Claude Genty (FRA)Bic5:49:11
40FRAJean-Jacques Sanquer (FRA)Flandria - Shimano - Carpenter5:49:11
41ESPVicente López Carril (ESP)KAS - Kaskol5:49:11
42ESPJesus Esperanza Salcedo (ESP)La Casera - Peña Bahamontes5:49:11
43BELWalter Godefroot (BEL)Flandria - Shimano - Carpenter5:49:11
44FRAJacques Esclassan (FRA)Peugeot - Michelin - BP5:49:11
45BELMichel Pollentier (BEL)Flandria - Shimano - Carpenter5:49:11
46FRAJacques Botherel (FRA)Sonolor5:49:11
47ESPJosé Manuel Fuente Lavandera (ESP)KAS - Kaskol5:49:11
48FRADaniel Ducreux (FRA)Flandria - Shimano - Carpenter5:49:11
49FRAAlain Nogues (FRA)Gitane - Frigecreme5:49:11
50ESPJesus Manzaneque Sánchez (ESP)La Casera - Peña Bahamontes5:49:11

Etappe 4 - Reims-Nancy, 214 km - 4 Juli 1973Ontsnapping


1NEDJoop Zoetemelk (NED)Gitane - Frigecreme6:09:42
2BELFrans Verbeeck (BEL)Watney - Maes6:09:42
3BELHerman Van Springel (BEL)Rokado6:09:43
4BELLucien Van Impe (BEL)Sonolor6:09:43
5FRARaymond Poulidor (FRA)Gan - Mercier - Hutchinson6:09:43
6LUXRoger Gilson (LUX)Rokado6:09:51
7ESPJosé Luis Viejo Gómez (ESP)La Casera - Peña Bahamontes6:09:51
8FRACharly Rouxel (FRA)Peugeot - Michelin - BP6:09:54
9BELWilly Van Neste (BEL)Sonolor6:09:54
10FRACyrille Guimard (FRA)Gan - Mercier - Hutchinson6:09:54
11ESPPedro Torres Cruces (ESP)La Casera - Peña Bahamontes6:09:54
12PORFernando Mendes Dos Reis (POR)Benfica - Banco Fernandes Magelhaes6:09:54
13ESPJuan Zurano Jerez (ESP)La Casera - Peña Bahamontes6:09:54
14FRAMichel Périn (FRA)Gan - Mercier - Hutchinson6:09:54
15BELWilly De Geest (BEL)Rokado6:09:54
16FRAMariano Martinez (FRA)Gan - Mercier - Hutchinson6:09:54
17ESPAntonio Martos Aguilar (ESP)KAS - Kaskol6:09:54
18NEDJan Krekels (NED)Canada Dry - Gazelle6:09:54
19FRAJosé Catieau (FRA)Bic6:09:54
20ESPJosé Manuel Fuente Lavandera (ESP)KAS - Kaskol6:09:54
21FRARaymond Delisle (FRA)Peugeot - Michelin - BP6:09:54
22ESPLuis Ocaña Pernia (ESP)Bic6:09:54
23BELWalter Godefroot (BEL)Flandria - Shimano - Carpenter6:09:54
24FRAAlain Nogues (FRA)Gitane - Frigecreme6:09:54
25FRAClaude Tollet (FRA)Sonolor6:09:54
26FRADaniel Ducreux (FRA)Flandria - Shimano - Carpenter6:09:54
27PORJoaquim Agostinho (POR)Bic6:09:54
28FRABernard Thévenet (FRA)Peugeot - Michelin - BP6:09:54
29ESPVicente López Carril (ESP)KAS - Kaskol6:09:54
30DENLeif Mortensen (DEN)Bic6:09:54
31FRAJean-Pierre Danguillaume (FRA)Peugeot - Michelin - BP6:09:54
32ESPJose Grande Sanchez (ESP)KAS - Kaskol6:10:05
33FRGAlfred Gaida (FRG)Rokado6:10:05
34NEDMathieu Pustjens (NED)Canada Dry - Gazelle6:10:05
35FRALucien Aimar (FRA)De Kova - Lejeune6:10:05
36FRARobert Bouloux (FRA)Peugeot - Michelin - BP6:10:05
37ESPCarlos Melero Garcia (ESP)KAS - Kaskol6:10:05
38FRAJean-Jacques Sanquer (FRA)Flandria - Shimano - Carpenter6:10:05
39FRAAndré Mollet (FRA)Peugeot - Michelin - BP6:10:13
40PORJosé Martins Freitas (POR)Coelima6:10:13
41ESPJesus Manzaneque Sánchez (ESP)La Casera - Peña Bahamontes6:10:13
42FRAJacques Esclassan (FRA)Peugeot - Michelin - BP6:10:13
43FRAJoel Millard (FRA)Gitane - Frigecreme6:10:13
44BELLudo Van Staeyen (BEL)Watney - Maes6:10:13
45FRAGérard Besnard (FRA)Sonolor6:10:13
46BELAntoine Houbrechts (BEL)Rokado6:10:13
47ESPFrancisco Galdós Gauna (ESP)KAS - Kaskol6:10:13
48BELGustaaf Van Roosbroeck (BEL)Rokado6:10:13
49LUXJohnny Schleck (LUX)Bic6:10:13
50FRGJürgen Tschan (FRG)Peugeot - Michelin - BP6:10:13

Etappe 5 - Nancy-Mulhouse, 188 km - 5 Juli 1973Sprint


1BELWalter Godefroot (BEL)Flandria - Shimano - Carpenter5:12:19
2FRACyrille Guimard (FRA)Gan - Mercier - Hutchinson5:12:19
3NEDJan Krekels (NED)Canada Dry - Gazelle5:12:19
4BELGustaaf Van Roosbroeck (BEL)Rokado5:12:19
5BELFrans Verbeeck (BEL)Watney - Maes5:12:19
6BELHerman Van Springel (BEL)Rokado5:12:19
7BELWilly Teirlinck (BEL)Sonolor5:12:19
8FRAMariano Martinez (FRA)Gan - Mercier - Hutchinson5:12:19
9NEDGérard Vianen (NED)Gitane - Frigecreme5:12:19
10LUXRoger Gilson (LUX)Rokado5:12:19
11BELWilly De Geest (BEL)Rokado5:12:19
12FRGJürgen Tschan (FRG)Peugeot - Michelin - BP5:12:19
13BELWilly Van Neste (BEL)Sonolor5:12:19
14BELMichel Pollentier (BEL)Flandria - Shimano - Carpenter5:12:19
15FRGAlfred Gaida (FRG)Rokado5:12:19
16ESPJose Grande Sanchez (ESP)KAS - Kaskol5:12:19
17FRAGérard Besnard (FRA)Sonolor5:12:19
18BELGeorges Pintens (BEL)Rokado5:12:19
19FRAJean-Claude Largeau (FRA)Gitane - Frigecreme5:12:19
20GBRBarry Hoban (GBR)Gan - Mercier - Hutchinson5:12:19
21BELAndré Doyen (BEL)Watney - Maes5:12:19
22FRARaymond Riotte (FRA)Sonolor5:12:19
23BELAlbert Van Vlierberghe (BEL)Rokado5:12:19
24ESPLuis Ocaña Pernia (ESP)Bic5:12:19
25FRABernard Thévenet (FRA)Peugeot - Michelin - BP5:12:19
26NEDJoop Zoetemelk (NED)Gitane - Frigecreme5:12:19
27ESPJuan Zurano Jerez (ESP)La Casera - Peña Bahamontes5:12:19
28FRAJean-Pierre Danguillaume (FRA)Peugeot - Michelin - BP5:12:19
29FRARégis Ovion (FRA)Peugeot - Michelin - BP5:12:19
30FRAAlain Nogues (FRA)Gitane - Frigecreme5:12:19
31FRAChristian Blain (FRA)De Kova - Lejeune5:12:19
32BELAntoine Houbrechts (BEL)Rokado5:12:19
33FRARégis Delépine (FRA)Gan - Mercier - Hutchinson5:12:19
34FRAJosé Catieau (FRA)Bic5:12:19
35BELRonald De Witte (BEL)Flandria - Shimano - Carpenter5:12:19
36FRARaymond Poulidor (FRA)Gan - Mercier - Hutchinson5:12:19
37FRAJean-Jacques Sanquer (FRA)Flandria - Shimano - Carpenter5:12:19
38DENLeif Mortensen (DEN)Bic5:12:19
39BELLudo Van Staeyen (BEL)Watney - Maes5:12:19
40NEDTino Tabak (NED)Sonolor5:12:19
41PORJoaquim Agostinho (POR)Bic5:12:19
42PORFernando Mendes Dos Reis (POR)Benfica - Banco Fernandes Magelhaes5:12:19
43FRAAndré Mollet (FRA)Peugeot - Michelin - BP5:12:19
44BELLucien Van Impe (BEL)Sonolor5:12:19
45FRAJoel Millard (FRA)Gitane - Frigecreme5:12:19
46ESPAntonio Martos Aguilar (ESP)KAS - Kaskol5:12:19
47FRAPierre Martelozzo (FRA)Peugeot - Michelin - BP5:12:19
48FRAMichel Périn (FRA)Gan - Mercier - Hutchinson5:12:19
49NEDWim Schepers (NED)Rokado5:12:19
50ESPJosé Luis Viejo Gómez (ESP)La Casera - Peña Bahamontes5:12:19

Etappe 6 - Belfort-Divonne les Bains, 244.5 km - 6 Juli 1973Ontsnapping


1FRAJean-Pierre Danguillaume (FRA)Peugeot - Michelin - BP6:53:02
2BELWalter Godefroot (BEL)Flandria - Shimano - Carpenter6:53:08
3GBRBarry Hoban (GBR)Gan - Mercier - Hutchinson6:53:08
4BELFrans Verbeeck (BEL)Watney - Maes6:53:08
5BELHerman Van Springel (BEL)Rokado6:53:08
6BELGustaaf Van Roosbroeck (BEL)Rokado6:53:08
7NEDGérard Vianen (NED)Gitane - Frigecreme6:53:08
8GBRMichael Wright (GBR)Gitane - Frigecreme6:53:08
9BELWalter Planckaert (BEL)Watney - Maes6:53:08
10LUXRoger Gilson (LUX)Rokado6:53:08
11FRACharly Rouxel (FRA)Peugeot - Michelin - BP6:53:08
12FRAMichel Périn (FRA)Gan - Mercier - Hutchinson6:53:08
13BELWilly De Geest (BEL)Rokado6:53:08
14BELAlbert Van Vlierberghe (BEL)Rokado6:53:08
15BELWilly Van Neste (BEL)Sonolor6:53:08
16FRAMariano Martinez (FRA)Gan - Mercier - Hutchinson6:53:08
17FRALucien Aimar (FRA)De Kova - Lejeune6:53:08
18BELGeorges Pintens (BEL)Rokado6:53:08
19FRARégis Ovion (FRA)Peugeot - Michelin - BP6:53:08
20FRAFrancis Campaner (FRA)Gitane - Frigecreme6:53:08
21FRARené Grelin (FRA)Gan - Mercier - Hutchinson6:53:08
22FRAGilbert Bellone (FRA)Gitane - Frigecreme6:53:08
23BELWilly Teirlinck (BEL)Sonolor6:53:08
24ESPJesus Manzaneque Sánchez (ESP)La Casera - Peña Bahamontes6:53:08
25ESPAntonio Menendez Gonzalez (ESP)KAS - Kaskol6:53:08
26FRACharly Grosskost (FRA)Gan - Mercier - Hutchinson6:53:08
27BELMichel Pollentier (BEL)Flandria - Shimano - Carpenter6:53:08
28BELAndré Doyen (BEL)Watney - Maes6:53:08
29ESPFelix Gonzalez Gorostizaga (ESP)La Casera - Peña Bahamontes6:53:08
30LUXJohnny Schleck (LUX)Bic6:53:08
31PORJoaquim Agostinho (POR)Bic6:53:08
32FRAJosé Catieau (FRA)Bic6:53:08
33ESPLuis Ocaña Pernia (ESP)Bic6:53:08
34ESPAntonio Martos Aguilar (ESP)KAS - Kaskol6:53:08
35FRABernard Thévenet (FRA)Peugeot - Michelin - BP6:53:08
36FRAAndré Mollet (FRA)Peugeot - Michelin - BP6:53:08
37ESPJosé Manuel Fuente Lavandera (ESP)KAS - Kaskol6:53:08
38FRADaniel Ducreux (FRA)Flandria - Shimano - Carpenter6:53:08
39ESPVicente López Carril (ESP)KAS - Kaskol6:53:08
40PORFernando Mendes Dos Reis (POR)Benfica - Banco Fernandes Magelhaes6:53:08
41ESPJuan Zurano Jerez (ESP)La Casera - Peña Bahamontes6:53:08
42ESPPedro Torres Cruces (ESP)La Casera - Peña Bahamontes6:53:08
43ESPFrancisco Galdós Gauna (ESP)KAS - Kaskol6:53:08
44NEDJoop Zoetemelk (NED)Gitane - Frigecreme6:53:08
45DENLeif Mortensen (DEN)Bic6:53:08
46FRAChristian Blain (FRA)De Kova - Lejeune6:53:08
47FRAGérard Moneyron (FRA)Gan - Mercier - Hutchinson6:53:08
48FRARobert Bouloux (FRA)Peugeot - Michelin - BP6:53:08
49FRAJacques Botherel (FRA)Sonolor6:53:08
50FRARaymond Poulidor (FRA)Gan - Mercier - Hutchinson6:53:08

Etappe 7a - Divonne les Bains-Gaillard, 86.5 km - 8 Juli 1973Medium berg


1ESPLuis Ocaña Pernia (ESP)Bic2:20:39
2FRAMariano Martinez (FRA)Gan - Mercier - Hutchinson2:21:32
3BELLucien Van Impe (BEL)Sonolor2:21:32
4FRABernard Thévenet (FRA)Peugeot - Michelin - BP2:21:32
5ESPPedro Torres Cruces (ESP)La Casera - Peña Bahamontes2:21:32
6NEDJoop Zoetemelk (NED)Gitane - Frigecreme2:21:32
7ESPJosé Manuel Fuente Lavandera (ESP)KAS - Kaskol2:21:32
8ESPFrancisco Galdós Gauna (ESP)KAS - Kaskol2:21:32
9FRARaymond Delisle (FRA)Peugeot - Michelin - BP2:21:32
10FRARégis Ovion (FRA)Peugeot - Michelin - BP2:21:51
11ESPAntonio Martos Aguilar (ESP)KAS - Kaskol2:21:51
12PORJoaquim Agostinho (POR)Bic2:21:51
13FRALucien Aimar (FRA)De Kova - Lejeune2:22:02
14NEDTino Tabak (NED)Sonolor2:22:02
15FRARaymond Poulidor (FRA)Gan - Mercier - Hutchinson2:22:02
16BELWilly Van Neste (BEL)Sonolor2:22:02
17BELHerman Van Springel (BEL)Rokado2:22:10
18FRACharly Rouxel (FRA)Peugeot - Michelin - BP2:22:10
19FRAJean-Pierre Danguillaume (FRA)Peugeot - Michelin - BP2:22:10
20FRARené Grelin (FRA)Gan - Mercier - Hutchinson2:22:10
21FRAMichel Périn (FRA)Gan - Mercier - Hutchinson2:23:10
22ESPJesus Manzaneque Sánchez (ESP)La Casera - Peña Bahamontes2:23:10
23ESPSantiago Lazcano Labaca (ESP)KAS - Kaskol2:23:10
24ESPVicente López Carril (ESP)KAS - Kaskol2:23:10
25FRAAlain Santy (FRA)Bic2:23:10
26ESPGonzalo Aja Barquín (ESP)KAS - Kaskol2:23:10
27FRARaymond Martin (FRA)Gitane - Frigecreme2:23:10
28FRAYves Hézard (FRA)Sonolor2:23:10
29PORHerculano De Oliveira Ferreira (POR)Sangalhos - Famel - Zundapp2:23:10
30FRAJosé Catieau (FRA)Bic2:23:22
31FRABernard Labourdette (FRA)Bic2:23:22
32ESPJuan Zurano Jerez (ESP)La Casera - Peña Bahamontes2:23:50
33PORJosé Martins Freitas (POR)Coelima2:23:50
34DENLeif Mortensen (DEN)Bic2:23:50
35ESPDamaso Torres Cruces (ESP)La Casera - Peña Bahamontes2:23:50
36PORJoaquim Andrade (POR)Gitane - Frigecreme2:23:50
37BELAntoine Houbrechts (BEL)Rokado2:23:50
38FRAAndré Mollet (FRA)Peugeot - Michelin - BP2:24:14
39FRAFrancis Campaner (FRA)Gitane - Frigecreme2:24:14
40FRAChristian Blain (FRA)De Kova - Lejeune2:24:14
41BELMichel Pollentier (BEL)Flandria - Shimano - Carpenter2:24:19
42FRAAlain Nogues (FRA)Gitane - Frigecreme2:24:19
43NEDMathieu Pustjens (NED)Canada Dry - Gazelle2:24:19
44ESPAndres Gandarias Gandarias (ESP)De Kova - Lejeune2:24:19
45FRAGilbert Bellone (FRA)Gitane - Frigecreme2:24:19
46FRAPierre Martelozzo (FRA)Peugeot - Michelin - BP2:24:19
47ESPLuis Balague Carreno (ESP)La Casera - Peña Bahamontes2:24:19
48PORFernando Mendes Dos Reis (POR)Benfica - Banco Fernandes Magelhaes2:24:19
49ESPFelix Gonzalez Gorostizaga (ESP)La Casera - Peña Bahamontes2:25:12
50ESPLuis Zubero Aldecoa (ESP)KAS - Kaskol2:25:12

Etappe 7b - Gaillard-Méribel les Allues, 150.5 km - 8 Juli 1973Medium berg


1FRABernard Thévenet (FRA)Peugeot - Michelin - BP4:44:30
2NEDJoop Zoetemelk (NED)Gitane - Frigecreme4:44:38
3ESPJosé Manuel Fuente Lavandera (ESP)KAS - Kaskol4:44:40
4BELLucien Van Impe (BEL)Sonolor4:44:42
5ESPLuis Ocaña Pernia (ESP)Bic4:44:45
6BELHerman Van Springel (BEL)Rokado4:45:20
7ESPFrancisco Galdós Gauna (ESP)KAS - Kaskol4:45:24
8FRAMariano Martinez (FRA)Gan - Mercier - Hutchinson4:45:55
9FRARaymond Delisle (FRA)Peugeot - Michelin - BP4:46:19
10FRARégis Ovion (FRA)Peugeot - Michelin - BP4:46:19
11ESPAntonio Martos Aguilar (ESP)KAS - Kaskol4:46:24
12FRARaymond Poulidor (FRA)Gan - Mercier - Hutchinson4:46:24
13ESPPedro Torres Cruces (ESP)La Casera - Peña Bahamontes4:46:29
14FRALucien Aimar (FRA)De Kova - Lejeune4:46:31
15ESPAndres Gandarias Gandarias (ESP)De Kova - Lejeune4:46:50
16FRAMichel Périn (FRA)Gan - Mercier - Hutchinson4:47:11
17FRARaymond Martin (FRA)Gitane - Frigecreme4:47:13
18FRAJean-Pierre Danguillaume (FRA)Peugeot - Michelin - BP4:47:13
19BELGeorges Pintens (BEL)Rokado4:47:13
20BELWilly Van Neste (BEL)Sonolor4:47:13
21ESPVicente López Carril (ESP)KAS - Kaskol4:47:21
22FRAYves Hézard (FRA)Sonolor4:47:22
23PORFernando Mendes Dos Reis (POR)Benfica - Banco Fernandes Magelhaes4:47:22
24PORJosé Martins Freitas (POR)Coelima4:47:22
25PORHerculano De Oliveira Ferreira (POR)Sangalhos - Famel - Zundapp4:47:39
26ESPLuis Zubero Aldecoa (ESP)KAS - Kaskol4:48:13
27DENLeif Mortensen (DEN)Bic4:48:13
28ESPGonzalo Aja Barquín (ESP)KAS - Kaskol4:48:13
29ESPFelix Gonzalez Gorostizaga (ESP)La Casera - Peña Bahamontes4:49:06
30FRABernard Labourdette (FRA)Bic4:49:06
31ESPLuis Balague Carreno (ESP)La Casera - Peña Bahamontes4:49:15
32BELFrans Verbeeck (BEL)Watney - Maes4:49:28
33FRAJean-Pierre Genêt (FRA)Gan - Mercier - Hutchinson4:49:31
34FRACharly Rouxel (FRA)Peugeot - Michelin - BP4:49:31
35ESPCarlos Melero Garcia (ESP)KAS - Kaskol4:49:33
36BELAntoine Houbrechts (BEL)Rokado4:49:36
37BELWilly De Geest (BEL)Rokado4:49:37
38FRGJürgen Tschan (FRG)Peugeot - Michelin - BP4:49:44
39FRAPierre Martelozzo (FRA)Peugeot - Michelin - BP4:49:46
40ESPJesus Manzaneque Sánchez (ESP)La Casera - Peña Bahamontes4:49:50
41BELPaul Aerts (BEL)Watney - Maes4:49:50
42FRAAndré Mollet (FRA)Peugeot - Michelin - BP4:49:51
43ESPDamaso Torres Cruces (ESP)La Casera - Peña Bahamontes4:49:53
44BELMichel Pollentier (BEL)Flandria - Shimano - Carpenter4:50:19
45PORJoaquim Agostinho (POR)Bic4:50:27
46FRAJoel Millard (FRA)Gitane - Frigecreme4:50:31
47FRAJean-Jacques Sanquer (FRA)Flandria - Shimano - Carpenter4:50:35
48NEDTino Tabak (NED)Sonolor4:50:35
49ESPAntonio Menendez Gonzalez (ESP)KAS - Kaskol4:50:38
50BELLudo Van Staeyen (BEL)Watney - Maes4:50:48

Etappe 8 - Moutiers-Les Orres, 237.5 km - 9 Juli 1973Berg


1ESPLuis Ocaña Pernia (ESP)Bic7:55:47
2ESPJosé Manuel Fuente Lavandera (ESP)KAS - Kaskol7:56:45
3FRAMariano Martinez (FRA)Gan - Mercier - Hutchinson8:02:44
4FRABernard Thévenet (FRA)Peugeot - Michelin - BP8:02:46
5FRAMichel Périn (FRA)Gan - Mercier - Hutchinson8:08:20
6NEDJoop Zoetemelk (NED)Gitane - Frigecreme8:16:11
7FRARaymond Delisle (FRA)Peugeot - Michelin - BP8:16:11
8BELHerman Van Springel (BEL)Rokado8:16:11
9ESPVicente López Carril (ESP)KAS - Kaskol8:16:11
10FRARené Grelin (FRA)Gan - Mercier - Hutchinson8:16:11
11PORJoaquim Agostinho (POR)Bic8:16:11
12BELLucien Van Impe (BEL)Sonolor8:16:11
13DENLeif Mortensen (DEN)Bic8:16:11
14FRARégis Ovion (FRA)Peugeot - Michelin - BP8:16:18
15FRARaymond Poulidor (FRA)Gan - Mercier - Hutchinson8:16:18
16ESPAndres Gandarias Gandarias (ESP)De Kova - Lejeune8:16:24
17BELAntoine Houbrechts (BEL)Rokado8:16:31
18ESPFrancisco Galdós Gauna (ESP)KAS - Kaskol8:17:08
19BELFrans Verbeeck (BEL)Watney - Maes8:17:24
20FRABernard Labourdette (FRA)Bic8:17:32
21ESPAntonio Martos Aguilar (ESP)KAS - Kaskol8:17:32
22FRAJosé Catieau (FRA)Bic8:18:39
23FRAJean-Claude Genty (FRA)Bic8:19:35
24FRARoland Berland (FRA)Bic8:19:35
25PORFernando Mendes Dos Reis (POR)Benfica - Banco Fernandes Magelhaes8:20:14
26PORJosé Martins Freitas (POR)Coelima8:20:17
27FRAPierre Martelozzo (FRA)Peugeot - Michelin - BP8:20:29
28ESPLuis Zubero Aldecoa (ESP)KAS - Kaskol8:20:34
29ESPSantiago Lazcano Labaca (ESP)KAS - Kaskol8:20:34
30FRALucien Aimar (FRA)De Kova - Lejeune8:20:34
31LUXJohnny Schleck (LUX)Bic8:20:41
32FRAYves Hézard (FRA)Sonolor8:20:44
33BELRonald De Witte (BEL)Flandria - Shimano - Carpenter8:21:48
34FRAChristian Blain (FRA)De Kova - Lejeune8:22:06
35GBRBarry Hoban (GBR)Gan - Mercier - Hutchinson8:23:07
36FRARobert Bouloux (FRA)Peugeot - Michelin - BP8:23:47
37FRAJean-Pierre Danguillaume (FRA)Peugeot - Michelin - BP8:23:47
38PORHerculano De Oliveira Ferreira (POR)Sangalhos - Famel - Zundapp8:24:49
39BELGustaaf Van Cauter (BEL)Watney - Maes8:25:18
40ESPLuis Balague Carreno (ESP)La Casera - Peña Bahamontes8:27:18
41ESPJesus Esperanza Salcedo (ESP)La Casera - Peña Bahamontes8:27:21
42ESPPedro Torres Cruces (ESP)La Casera - Peña Bahamontes8:27:21
43ESPDamaso Torres Cruces (ESP)La Casera - Peña Bahamontes8:27:49
44ESPAntonio Menendez Gonzalez (ESP)KAS - Kaskol8:31:10
45PORJoaquim Andrade (POR)Gitane - Frigecreme8:35:38
46FRAJean-Jacques Sanquer (FRA)Flandria - Shimano - Carpenter8:35:38
47BELWilly Van Neste (BEL)Sonolor8:35:38
48ESPCarlos Melero Garcia (ESP)KAS - Kaskol8:35:38
49FRAJean-Pierre Genêt (FRA)Gan - Mercier - Hutchinson8:35:38
50ESPJosé Luis Viejo Gómez (ESP)La Casera - Peña Bahamontes7:55:47

Etappe 9 - Embrun-Nice, 234.5 km - 10 Juli 1973Medium berg


1ESPVicente López Carril (ESP)KAS - Kaskol8:20:29
2FRAJean-Pierre Danguillaume (FRA)Peugeot - Michelin - BP8:20:29
3BELHerman Van Springel (BEL)Rokado8:20:29
4NEDGérard Vianen (NED)Gitane - Frigecreme8:20:29
5FRACharly Rouxel (FRA)Peugeot - Michelin - BP8:20:29
6BELRonald De Witte (BEL)Flandria - Shimano - Carpenter8:20:29
7PORFernando Mendes Dos Reis (POR)Benfica - Banco Fernandes Magelhaes8:20:29
8NEDJoop Zoetemelk (NED)Gitane - Frigecreme8:20:29
9FRAMariano Martinez (FRA)Gan - Mercier - Hutchinson8:20:29
10FRARené Grelin (FRA)Gan - Mercier - Hutchinson8:20:29
11FRARégis Ovion (FRA)Peugeot - Michelin - BP8:20:29
12FRAMichel Périn (FRA)Gan - Mercier - Hutchinson8:20:29
13ESPAntonio Martos Aguilar (ESP)KAS - Kaskol8:20:29
14ESPSantiago Lazcano Labaca (ESP)KAS - Kaskol8:20:29
15FRARaymond Poulidor (FRA)Gan - Mercier - Hutchinson8:20:29
16FRALucien Aimar (FRA)De Kova - Lejeune8:20:29
17ESPAndres Gandarias Gandarias (ESP)De Kova - Lejeune8:20:29
18ESPLuis Ocaña Pernia (ESP)Bic8:20:29
19ESPPedro Torres Cruces (ESP)La Casera - Peña Bahamontes8:20:29
20PORJoaquim Agostinho (POR)Bic8:20:29
21ESPLuis Balague Carreno (ESP)La Casera - Peña Bahamontes8:20:29
22ESPJosé Manuel Fuente Lavandera (ESP)KAS - Kaskol8:20:29
23BELAntoine Houbrechts (BEL)Rokado8:20:29
24FRABernard Thévenet (FRA)Peugeot - Michelin - BP8:20:29
25ESPFrancisco Galdós Gauna (ESP)KAS - Kaskol8:20:29
26ESPLuis Zubero Aldecoa (ESP)KAS - Kaskol8:20:29
27DENLeif Mortensen (DEN)Bic8:20:29
28FRARaymond Martin (FRA)Gitane - Frigecreme8:20:29
29FRABernard Labourdette (FRA)Bic8:20:29
30FRAPierre Martelozzo (FRA)Peugeot - Michelin - BP8:20:29
31BELLucien Van Impe (BEL)Sonolor8:20:29
32FRARaymond Delisle (FRA)Peugeot - Michelin - BP8:20:29
33PORHerculano De Oliveira Ferreira (POR)Sangalhos - Famel - Zundapp8:20:29
34ESPCarlos Melero Garcia (ESP)KAS - Kaskol8:20:29
35LUXJohnny Schleck (LUX)Bic8:20:29
36FRAJean-Pierre Genêt (FRA)Gan - Mercier - Hutchinson8:20:29
37FRAJean-Claude Largeau (FRA)Gitane - Frigecreme8:20:29
38ESPDamaso Torres Cruces (ESP)La Casera - Peña Bahamontes8:20:29
39FRASylvain Vasseur (FRA)Bic8:20:29
40FRAJean-Claude Genty (FRA)Bic8:20:29
41ESPAntonio Menendez Gonzalez (ESP)KAS - Kaskol8:20:29
42FRAJean-Jacques Sanquer (FRA)Flandria - Shimano - Carpenter8:20:29
43FRGJürgen Tschan (FRG)Peugeot - Michelin - BP8:20:29
44FRAFerdinand Julien (FRA)Gitane - Frigecreme8:20:29
45GBRBarry Hoban (GBR)Gan - Mercier - Hutchinson8:20:29
46GBRMichael Wright (GBR)Gitane - Frigecreme8:20:29
47FRAJosé Catieau (FRA)Bic8:20:29
48FRARoland Berland (FRA)Bic8:20:29
49BELAlbert Van Vlierberghe (BEL)Rokado8:20:29
50FRAAlain Santy (FRA)Bic8:21:15

Etappe 10 - Nice-Aubagne, 222.5 km - 11 Juli 1973Medium berg


1GBRMichael Wright (GBR)Gitane - Frigecreme7:18:34
2ESPJose Antonio Gonzalez Linares (ESP)KAS - Kaskol7:18:34
3FRACharly Rouxel (FRA)Peugeot - Michelin - BP7:18:34
4FRAJosé Catieau (FRA)Bic7:18:34
5PORFernando Mendes Dos Reis (POR)Benfica - Banco Fernandes Magelhaes7:19:10
6PORJoaquim Agostinho (POR)Bic7:20:33
7BELWilly Van Neste (BEL)Sonolor7:20:33
8BELMichel Pollentier (BEL)Flandria - Shimano - Carpenter7:20:33
9FRARené Grelin (FRA)Gan - Mercier - Hutchinson7:20:33
10ESPPedro Torres Cruces (ESP)La Casera - Peña Bahamontes7:20:33
11FRARaymond Poulidor (FRA)Gan - Mercier - Hutchinson7:20:33
12ESPAntonio Martos Aguilar (ESP)KAS - Kaskol7:20:33
13ESPFrancisco Galdós Gauna (ESP)KAS - Kaskol7:21:10
14BELHerman Van Springel (BEL)Rokado7:21:10
15FRAJean-Pierre Danguillaume (FRA)Peugeot - Michelin - BP7:21:10
16BELFrans Verbeeck (BEL)Watney - Maes7:21:10
17FRAJean-Pierre Genêt (FRA)Gan - Mercier - Hutchinson7:21:10
18BELRonald De Witte (BEL)Flandria - Shimano - Carpenter7:21:10
19FRAMichel Périn (FRA)Gan - Mercier - Hutchinson7:21:10
20FRAMariano Martinez (FRA)Gan - Mercier - Hutchinson7:21:10
21LUXRoger Gilson (LUX)Rokado7:21:10
22FRALucien Aimar (FRA)De Kova - Lejeune7:21:10
23FRAJean-Claude Largeau (FRA)Gitane - Frigecreme7:21:10
24ESPJose Grande Sanchez (ESP)KAS - Kaskol7:21:10
25ESPVicente López Carril (ESP)KAS - Kaskol7:21:10
26NEDJoop Zoetemelk (NED)Gitane - Frigecreme7:21:10
27ESPLuis Ocaña Pernia (ESP)Bic7:21:10
28BELLucien Van Impe (BEL)Sonolor7:21:10
29PORJosé Martins Freitas (POR)Coelima7:21:10
30BELAntoine Houbrechts (BEL)Rokado7:21:10
31FRARaymond Martin (FRA)Gitane - Frigecreme7:21:10
32FRABernard Thévenet (FRA)Peugeot - Michelin - BP7:21:10
33FRARégis Ovion (FRA)Peugeot - Michelin - BP7:21:10
34DENLeif Mortensen (DEN)Bic7:21:10
35FRAJean-Claude Genty (FRA)Bic7:21:10
36FRARaymond Delisle (FRA)Peugeot - Michelin - BP7:21:10
37FRAClaude Tollet (FRA)Sonolor7:21:10
38FRABernard Labourdette (FRA)Bic7:21:10
39ESPJosé Manuel Fuente Lavandera (ESP)KAS - Kaskol7:21:10
40ESPAndres Gandarias Gandarias (ESP)De Kova - Lejeune7:22:12
41FRAPierre Martelozzo (FRA)Peugeot - Michelin - BP7:23:10
42FRADaniel Ducreux (FRA)Flandria - Shimano - Carpenter7:23:31
43BELMarc Demeyer (BEL)Flandria - Shimano - Carpenter7:23:31
44FRAGérard Besnard (FRA)Sonolor7:24:40
45FRAJacques Botherel (FRA)Sonolor7:24:40
46BELWilly Teirlinck (BEL)Sonolor7:24:40
47LUXJohnny Schleck (LUX)Bic7:24:40
48FRAFerdinand Julien (FRA)Gitane - Frigecreme7:24:40
49FRGAlfred Gaida (FRG)Rokado7:24:40
50BELGustaaf Van Roosbroeck (BEL)Rokado7:24:40

Etappe 11 - Montpellier-Argelès sur Mer, 238 km - 12 Juli 1973Sprint


1GBRBarry Hoban (GBR)Gan - Mercier - Hutchinson7:45:21
2FRAJacques Esclassan (FRA)Peugeot - Michelin - BP7:45:21
3BELGustaaf Van Roosbroeck (BEL)Rokado7:45:21
4FRARégis Delépine (FRA)Gan - Mercier - Hutchinson7:45:21
5BELWalter Godefroot (BEL)Flandria - Shimano - Carpenter7:45:21
6NEDGérard Vianen (NED)Gitane - Frigecreme7:45:21
7NEDJan Krekels (NED)Canada Dry - Gazelle7:45:21
8FRAGérard Besnard (FRA)Sonolor7:45:21
9BELWilly Teirlinck (BEL)Sonolor7:45:21
10BELFrans Verbeeck (BEL)Watney - Maes7:45:21
11FRAJacky Mourioux (FRA)Gan - Mercier - Hutchinson7:45:21
12FRAMariano Martinez (FRA)Gan - Mercier - Hutchinson7:45:21
13BELHerman Van Springel (BEL)Rokado7:45:21
14BELMichel Pollentier (BEL)Flandria - Shimano - Carpenter7:45:21
15FRGAlfred Gaida (FRG)Rokado7:45:21
16FRADaniel Ducreux (FRA)Flandria - Shimano - Carpenter7:45:21
17BELLudo Van Staeyen (BEL)Watney - Maes7:45:21
18LUXRoger Gilson (LUX)Rokado7:45:21
19FRARégis Ovion (FRA)Peugeot - Michelin - BP7:45:21
20ESPJesus Manzaneque Sánchez (ESP)La Casera - Peña Bahamontes7:45:21
21FRAJean-Pierre Genêt (FRA)Gan - Mercier - Hutchinson7:45:21
22BELAlbert Van Vlierberghe (BEL)Rokado7:45:21
23FRGJürgen Tschan (FRG)Peugeot - Michelin - BP7:45:21
24PORJoaquim Agostinho (POR)Bic7:45:21
25BELMarc Demeyer (BEL)Flandria - Shimano - Carpenter7:45:21
26ESPJosé Manuel Fuente Lavandera (ESP)KAS - Kaskol7:45:21
27ESPJose Antonio Gonzalez Linares (ESP)KAS - Kaskol7:45:21
28FRAJosé Catieau (FRA)Bic7:45:21
29NEDJoop Zoetemelk (NED)Gitane - Frigecreme7:45:21
30ESPLuis Ocaña Pernia (ESP)Bic7:45:21
31ESPVicente López Carril (ESP)KAS - Kaskol7:45:21
32FRAJean-Pierre Danguillaume (FRA)Peugeot - Michelin - BP7:45:21
33FRACharly Rouxel (FRA)Peugeot - Michelin - BP7:45:21
34FRARaymond Poulidor (FRA)Gan - Mercier - Hutchinson7:45:21
35GBRMichael Wright (GBR)Gitane - Frigecreme7:45:21
36FRABernard Thévenet (FRA)Peugeot - Michelin - BP7:45:21
37FRAJean-Jacques Sanquer (FRA)Flandria - Shimano - Carpenter7:45:21
38ESPAntonio Martos Aguilar (ESP)KAS - Kaskol7:45:21
39DENLeif Mortensen (DEN)Bic7:45:21
40BELRonald De Witte (BEL)Flandria - Shimano - Carpenter7:45:21
41ESPPedro Torres Cruces (ESP)La Casera - Peña Bahamontes7:45:21
42BELAntoine Houbrechts (BEL)Rokado7:45:21
43FRAJean-claude Blocher (FRA)Gan - Mercier - Hutchinson7:45:21
44FRAFrancis Campaner (FRA)Gitane - Frigecreme7:45:21
45FRARaymond Delisle (FRA)Peugeot - Michelin - BP7:45:21
46BELGeorges Pintens (BEL)Rokado7:45:21
47FRARené Grelin (FRA)Gan - Mercier - Hutchinson7:45:21
48ESPAndres Gandarias Gandarias (ESP)De Kova - Lejeune7:45:21
49FRAMichel Périn (FRA)Gan - Mercier - Hutchinson7:45:21
50FRALucien Aimar (FRA)De Kova - Lejeune7:45:21

Etappe 12a - Perpignan-Thuir, 28.3 km - 13 Juli 1973Individuele Tijdrit


1ESPLuis Ocaña Pernia (ESP)Bic0:37:24
2FRARaymond Poulidor (FRA)Gan - Mercier - Hutchinson0:37:54
3PORJoaquim Agostinho (POR)Bic0:37:57
4ESPJose Antonio Gonzalez Linares (ESP)KAS - Kaskol0:38:26
5ESPJesus Manzaneque Sánchez (ESP)La Casera - Peña Bahamontes0:38:27
6FRACharly Grosskost (FRA)Gan - Mercier - Hutchinson0:38:28
7BELHerman Van Springel (BEL)Rokado0:38:50
8FRABernard Thévenet (FRA)Peugeot - Michelin - BP0:38:53
9NEDJoop Zoetemelk (NED)Gitane - Frigecreme0:38:56
10PORFernando Mendes Dos Reis (POR)Benfica - Banco Fernandes Magelhaes0:39:00
11ESPJosé Manuel Fuente Lavandera (ESP)KAS - Kaskol0:39:03
12ESPPedro Torres Cruces (ESP)La Casera - Peña Bahamontes0:39:20
13FRARégis Ovion (FRA)Peugeot - Michelin - BP0:39:28
14FRAJean-Claude Genty (FRA)Bic0:39:41
15BELLucien Van Impe (BEL)Sonolor0:39:45
16FRAMariano Martinez (FRA)Gan - Mercier - Hutchinson0:39:53
17FRAMichel Périn (FRA)Gan - Mercier - Hutchinson0:39:53
18DENLeif Mortensen (DEN)Bic0:39:55
19ESPAntonio Martos Aguilar (ESP)KAS - Kaskol0:40:03
20FRAYves Hézard (FRA)Sonolor0:40:18
21FRAPierre Martelozzo (FRA)Peugeot - Michelin - BP0:40:24
22BELMichel Pollentier (BEL)Flandria - Shimano - Carpenter0:40:26
23FRAJosé Catieau (FRA)Bic0:40:29
24FRAJean-Pierre Genêt (FRA)Gan - Mercier - Hutchinson0:40:33
25FRAJean-Claude Largeau (FRA)Gitane - Frigecreme0:40:37
26FRARaymond Martin (FRA)Gitane - Frigecreme0:40:44
27FRALucien Aimar (FRA)De Kova - Lejeune0:40:47
28FRAJean-Pierre Danguillaume (FRA)Peugeot - Michelin - BP0:40:51
29ESPVicente López Carril (ESP)KAS - Kaskol0:40:55
30FRARaymond Delisle (FRA)Peugeot - Michelin - BP0:40:57
31BELFrans Verbeeck (BEL)Watney - Maes0:40:57
32NEDJan Krekels (NED)Canada Dry - Gazelle0:40:59
33FRABernard Labourdette (FRA)Bic0:41:00
34BELGeorges Pintens (BEL)Rokado0:41:03
35FRGJürgen Tschan (FRG)Peugeot - Michelin - BP0:41:09
36PORHerculano De Oliveira Ferreira (POR)Sangalhos - Famel - Zundapp0:41:10
37BELWilfried David (BEL)Flandria - Shimano - Carpenter0:41:14
38BELWilly Abbeloos (BEL)Watney - Maes0:41:18
39GBRBarry Hoban (GBR)Gan - Mercier - Hutchinson0:41:20
40FRAFrancis Campaner (FRA)Gitane - Frigecreme0:41:22
41ESPCarlos Melero Garcia (ESP)KAS - Kaskol0:41:26
42BELRonald De Witte (BEL)Flandria - Shimano - Carpenter0:41:30
43BELAntoine Houbrechts (BEL)Rokado0:41:30
44FRACharly Rouxel (FRA)Peugeot - Michelin - BP0:41:33
45BELLudo Van Staeyen (BEL)Watney - Maes0:41:35
46FRADaniel Ducreux (FRA)Flandria - Shimano - Carpenter0:41:37
47LUXRoger Gilson (LUX)Rokado0:41:44
48ESPDamaso Torres Cruces (ESP)La Casera - Peña Bahamontes0:41:44
49FRGAlfred Gaida (FRG)Rokado0:41:46
50BELWilly Teirlinck (BEL)Sonolor0:41:59

Etappe 12b - Thuir-Pyrénées 2000, 76 km - 13 Juli 1973Medium berg


1BELLucien Van Impe (BEL)Sonolor2:35:02
2NEDJoop Zoetemelk (NED)Gitane - Frigecreme2:35:22
3ESPLuis Ocaña Pernia (ESP)Bic2:35:23
4ESPJosé Manuel Fuente Lavandera (ESP)KAS - Kaskol2:35:25
5BELHerman Van Springel (BEL)Rokado2:35:34
6FRAMariano Martinez (FRA)Gan - Mercier - Hutchinson2:35:36
7PORJoaquim Agostinho (POR)Bic2:35:36
8ESPPedro Torres Cruces (ESP)La Casera - Peña Bahamontes2:35:36
9ESPFrancisco Galdós Gauna (ESP)KAS - Kaskol2:35:36
10BELGeorges Pintens (BEL)Rokado2:35:36
11FRABernard Thévenet (FRA)Peugeot - Michelin - BP2:35:36
12FRAMichel Périn (FRA)Gan - Mercier - Hutchinson2:35:36
13ESPVicente López Carril (ESP)KAS - Kaskol2:35:36
14FRARaymond Poulidor (FRA)Gan - Mercier - Hutchinson2:35:36
15FRARaymond Delisle (FRA)Peugeot - Michelin - BP2:35:36
16FRAAlain Santy (FRA)Bic2:35:46
17ESPAntonio Martos Aguilar (ESP)KAS - Kaskol2:36:00
18FRARaymond Martin (FRA)Gitane - Frigecreme2:36:00
19FRARégis Ovion (FRA)Peugeot - Michelin - BP2:36:14
20FRAJean-Claude Genty (FRA)Bic2:36:17
21BELAntoine Houbrechts (BEL)Rokado2:36:24
22FRALucien Aimar (FRA)De Kova - Lejeune2:36:26
23ESPLuis Balague Carreno (ESP)La Casera - Peña Bahamontes2:36:45
24NEDTheo Van Der Leeuw (NED)Canada Dry - Gazelle2:37:38
25FRARené Grelin (FRA)Gan - Mercier - Hutchinson2:37:40
26FRAJosé Catieau (FRA)Bic2:37:40
27PORFernando Mendes Dos Reis (POR)Benfica - Banco Fernandes Magelhaes2:37:40
28ESPJesus Manzaneque Sánchez (ESP)La Casera - Peña Bahamontes2:37:40
29ESPDamaso Torres Cruces (ESP)La Casera - Peña Bahamontes2:37:40
30ESPSantiago Lazcano Labaca (ESP)KAS - Kaskol2:38:06
31FRAJean-Pierre Genêt (FRA)Gan - Mercier - Hutchinson2:38:30
32FRAMichel Roques (FRA)Sonolor2:38:32
33BELMichel Pollentier (BEL)Flandria - Shimano - Carpenter2:38:32
34FRAJean-Pierre Danguillaume (FRA)Peugeot - Michelin - BP2:41:03
35ESPJose Grande Sanchez (ESP)KAS - Kaskol0:00:00
36FRAClaude Tollet (FRA)Sonolor2:41:03
37DENLeif Mortensen (DEN)Bic2:41:03
38PORJoaquim Andrade (POR)Gitane - Frigecreme2:41:03
39BELRonald De Witte (BEL)Flandria - Shimano - Carpenter2:41:03
40FRACharly Rouxel (FRA)Peugeot - Michelin - BP2:41:03
41FRAJean-Claude Largeau (FRA)Gitane - Frigecreme2:41:03
42ESPLuis Zubero Aldecoa (ESP)KAS - Kaskol2:41:03
43ESPAndres Gandarias Gandarias (ESP)De Kova - Lejeune2:41:03
44ESPAntonio Menendez Gonzalez (ESP)KAS - Kaskol2:41:03
45ESPJose Antonio Gonzalez Linares (ESP)KAS - Kaskol2:41:03
46ESPCarlos Melero Garcia (ESP)KAS - Kaskol2:41:03
47PORHerculano De Oliveira Ferreira (POR)Sangalhos - Famel - Zundapp2:41:03
48FRABernard Labourdette (FRA)Bic2:41:03
49FRAPierre Martelozzo (FRA)Peugeot - Michelin - BP2:41:03
50FRARobert Bouloux (FRA)Peugeot - Michelin - BP2:41:03

Etappe 13 - Bourg Madame-Luchon, 235 km - 15 Juli 1973Berg


1ESPLuis Ocaña Pernia (ESP)Bic6:51:50
2NEDJoop Zoetemelk (NED)Gitane - Frigecreme6:52:05
3BELMichel Pollentier (BEL)Flandria - Shimano - Carpenter6:55:24
4BELLucien Van Impe (BEL)Sonolor6:55:24
5FRABernard Thévenet (FRA)Peugeot - Michelin - BP6:55:24
6BELHerman Van Springel (BEL)Rokado6:55:57
7ESPPedro Torres Cruces (ESP)La Casera - Peña Bahamontes6:55:57
8FRAMariano Martinez (FRA)Gan - Mercier - Hutchinson6:55:57
9FRARégis Ovion (FRA)Peugeot - Michelin - BP6:55:57
10FRALucien Aimar (FRA)De Kova - Lejeune6:55:57
11PORJoaquim Agostinho (POR)Bic6:55:57
12ESPAntonio Martos Aguilar (ESP)KAS - Kaskol6:55:57
13ESPLuis Balague Carreno (ESP)La Casera - Peña Bahamontes6:55:57
14FRAJosé Catieau (FRA)Bic6:55:57
15ESPVicente López Carril (ESP)KAS - Kaskol6:55:57
16FRARaymond Delisle (FRA)Peugeot - Michelin - BP6:55:57
17ESPJosé Manuel Fuente Lavandera (ESP)KAS - Kaskol6:55:57
18FRAJean-Claude Genty (FRA)Bic6:55:57
19FRAClaude Tollet (FRA)Sonolor6:55:57
20ESPFrancisco Galdós Gauna (ESP)KAS - Kaskol6:55:57
21FRABernard Labourdette (FRA)Bic6:55:57
22ESPDamaso Torres Cruces (ESP)La Casera - Peña Bahamontes6:57:00
23BELAntoine Houbrechts (BEL)Rokado6:57:17
24FRAJean-Pierre Danguillaume (FRA)Peugeot - Michelin - BP6:57:25
25ESPSantiago Lazcano Labaca (ESP)KAS - Kaskol6:57:25
26PORJosé Martins Freitas (POR)Coelima6:57:25
27FRAAlain Santy (FRA)Bic6:57:57
28FRAMichel Périn (FRA)Gan - Mercier - Hutchinson6:58:19
29FRARaymond Martin (FRA)Gitane - Frigecreme6:58:19
30FRGJürgen Tschan (FRG)Peugeot - Michelin - BP6:58:48
31ESPAndres Gandarias Gandarias (ESP)De Kova - Lejeune6:59:06
32FRAChristian Blain (FRA)De Kova - Lejeune6:59:12
33ESPAntonio Menendez Gonzalez (ESP)KAS - Kaskol6:59:13
34FRAPierre Martelozzo (FRA)Peugeot - Michelin - BP6:59:13
35ESPLuis Zubero Aldecoa (ESP)KAS - Kaskol6:59:13
36PORHerculano De Oliveira Ferreira (POR)Sangalhos - Famel - Zundapp6:59:13
37BELGeorges Pintens (BEL)Rokado6:59:51
38BELRonald De Witte (BEL)Flandria - Shimano - Carpenter6:59:59
39FRARoland Berland (FRA)Bic7:00:16
40DENLeif Mortensen (DEN)Bic7:00:16
41ESPJose Grande Sanchez (ESP)KAS - Kaskol7:01:39
42FRAJean-Pierre Genêt (FRA)Gan - Mercier - Hutchinson7:01:39
43FRARené Grelin (FRA)Gan - Mercier - Hutchinson7:01:39
44ESPJesus Esperanza Salcedo (ESP)La Casera - Peña Bahamontes7:01:39
45FRAJean-Claude Largeau (FRA)Gitane - Frigecreme7:01:39
46PORFernando Mendes Dos Reis (POR)Benfica - Banco Fernandes Magelhaes7:01:39
47ESPCarlos Melero Garcia (ESP)KAS - Kaskol7:01:39
48FRAMarcel Boishardy (FRA)De Kova - Lejeune7:01:39
49FRAFerdinand Julien (FRA)Gitane - Frigecreme7:01:39
50BELAlbert Van Vlierberghe (BEL)Rokado7:01:39

Etappe 14 - Luchon-Pau, 227.5 km - 16 Juli 1973Berg


1ESPPedro Torres Cruces (ESP)La Casera - Peña Bahamontes7:10:41
2FRARégis Ovion (FRA)Peugeot - Michelin - BP7:11:50
3FRAMichel Périn (FRA)Gan - Mercier - Hutchinson7:11:52
4ESPLuis Balague Carreno (ESP)La Casera - Peña Bahamontes7:11:52
5BELMichel Pollentier (BEL)Flandria - Shimano - Carpenter7:12:52
6BELAntoine Houbrechts (BEL)Rokado7:12:52
7FRAJean-Pierre Danguillaume (FRA)Peugeot - Michelin - BP7:12:56
8BELHerman Van Springel (BEL)Rokado7:13:48
9NEDJoop Zoetemelk (NED)Gitane - Frigecreme7:13:48
10FRAMariano Martinez (FRA)Gan - Mercier - Hutchinson7:13:48
11FRABernard Thévenet (FRA)Peugeot - Michelin - BP7:13:48
12FRARené Grelin (FRA)Gan - Mercier - Hutchinson7:13:48
13FRARaymond Delisle (FRA)Peugeot - Michelin - BP7:13:48
14BELLucien Van Impe (BEL)Sonolor7:13:48
15ESPFrancisco Galdós Gauna (ESP)KAS - Kaskol7:13:48
16FRABernard Labourdette (FRA)Bic7:13:48
17FRAJosé Catieau (FRA)Bic7:13:48
18ESPJosé Manuel Fuente Lavandera (ESP)KAS - Kaskol7:13:48
19PORJoaquim Agostinho (POR)Bic7:13:48
20FRALucien Aimar (FRA)De Kova - Lejeune7:13:48
21ESPVicente López Carril (ESP)KAS - Kaskol7:13:48
22ESPSantiago Lazcano Labaca (ESP)KAS - Kaskol7:13:48
23ESPLuis Ocaña Pernia (ESP)Bic7:13:48
24BELWilly Teirlinck (BEL)Sonolor7:18:00
25ESPAntonio Martos Aguilar (ESP)KAS - Kaskol7:18:01
26FRAAlain Santy (FRA)Bic7:18:02
27LUXJohnny Schleck (LUX)Bic7:18:43
28FRAMichel Roques (FRA)Sonolor7:18:43
29FRAJean-Pierre Genêt (FRA)Gan - Mercier - Hutchinson7:18:43
30DENLeif Mortensen (DEN)Bic7:18:43
31FRAMarcel Boishardy (FRA)De Kova - Lejeune7:18:43
32BELRonald De Witte (BEL)Flandria - Shimano - Carpenter7:18:43
33PORFernando Mendes Dos Reis (POR)Benfica - Banco Fernandes Magelhaes7:18:43
34BELWilfried David (BEL)Flandria - Shimano - Carpenter7:22:40
35LUXRoger Gilson (LUX)Rokado7:22:40
36BELMarc Demeyer (BEL)Flandria - Shimano - Carpenter7:22:40
37BELWalter Godefroot (BEL)Flandria - Shimano - Carpenter7:22:40
38FRAJacques Esclassan (FRA)Peugeot - Michelin - BP7:22:40
39BELGeorges Pintens (BEL)Rokado7:22:40
40ESPJesus Manzaneque Sánchez (ESP)La Casera - Peña Bahamontes7:22:40
41ESPJose Grande Sanchez (ESP)KAS - Kaskol7:22:40
42FRARobert Bouloux (FRA)Peugeot - Michelin - BP7:22:40
43FRARoland Berland (FRA)Bic7:22:40
44FRAJean-Claude Genty (FRA)Bic7:22:40
45NEDTheo Van Der Leeuw (NED)Canada Dry - Gazelle7:22:40
46ESPJose Antonio Gonzalez Linares (ESP)KAS - Kaskol7:22:40
47FRAFerdinand Julien (FRA)Gitane - Frigecreme7:22:40
48ESPLuis Zubero Aldecoa (ESP)KAS - Kaskol7:22:40
49ESPJesus Esperanza Salcedo (ESP)La Casera - Peña Bahamontes7:27:32
50FRACharly Rouxel (FRA)Peugeot - Michelin - BP7:27:32

Etappe 15 - Pau-Fleurance, 137 km - 17 Juli 1973Ontsnapping


1BELWilfried David (BEL)Flandria - Shimano - Carpenter3:44:34
2BELMarc Demeyer (BEL)Flandria - Shimano - Carpenter3:44:52
3NEDGérard Vianen (NED)Gitane - Frigecreme3:44:52
4FRAAndré Mollet (FRA)Peugeot - Michelin - BP3:44:52
5FRAJean-Pierre Genêt (FRA)Gan - Mercier - Hutchinson3:44:52
6BELRonald De Witte (BEL)Flandria - Shimano - Carpenter3:44:52
7ESPJesus Esperanza Salcedo (ESP)La Casera - Peña Bahamontes3:44:52
8FRARaymond Riotte (FRA)Sonolor3:44:58
9FRAJacques Esclassan (FRA)Peugeot - Michelin - BP3:45:03
10BELHerman Van Springel (BEL)Rokado3:45:03
11BELWalter Godefroot (BEL)Flandria - Shimano - Carpenter3:45:03
12GBRBarry Hoban (GBR)Gan - Mercier - Hutchinson3:45:03
13NEDTheo Van Der Leeuw (NED)Canada Dry - Gazelle3:45:03
14FRARégis Delépine (FRA)Gan - Mercier - Hutchinson3:45:03
15FRADaniel Ducreux (FRA)Flandria - Shimano - Carpenter3:45:03
16FRAJacky Mourioux (FRA)Gan - Mercier - Hutchinson3:45:03
17FRARobert Mintkiewicz (FRA)Sonolor3:45:03
18BELGustaaf Van Roosbroeck (BEL)Rokado3:45:03
19FRAMariano Martinez (FRA)Gan - Mercier - Hutchinson3:45:03
20FRAGérard Besnard (FRA)Sonolor3:45:03
21BELMichel Pollentier (BEL)Flandria - Shimano - Carpenter3:45:03
22BELWilly Teirlinck (BEL)Sonolor3:45:03
23FRAMichel Périn (FRA)Gan - Mercier - Hutchinson3:45:03
24FRACharly Grosskost (FRA)Gan - Mercier - Hutchinson3:45:03
25FRACharly Rouxel (FRA)Peugeot - Michelin - BP3:45:03
26FRAJacques Botherel (FRA)Sonolor3:45:03
27PORJosé Martins Freitas (POR)Coelima3:45:03
28ESPPedro Torres Cruces (ESP)La Casera - Peña Bahamontes3:45:03
29BELAlbert Van Vlierberghe (BEL)Rokado3:45:03
30GBRMichael Wright (GBR)Gitane - Frigecreme3:45:03
31ESPAntonio Martos Aguilar (ESP)KAS - Kaskol3:45:03
32ESPVicente López Carril (ESP)KAS - Kaskol3:45:03
33NEDJoop Zoetemelk (NED)Gitane - Frigecreme3:45:03
34ESPJesus Manzaneque Sánchez (ESP)La Casera - Peña Bahamontes3:45:03
35ESPLuis Balague Carreno (ESP)La Casera - Peña Bahamontes3:45:03
36FRARaymond Delisle (FRA)Peugeot - Michelin - BP3:45:03
37FRARégis Ovion (FRA)Peugeot - Michelin - BP3:45:03
38FRAMichel Roques (FRA)Sonolor3:45:03
39FRAJean-Claude Largeau (FRA)Gitane - Frigecreme3:45:03
40ESPJosé Manuel Fuente Lavandera (ESP)KAS - Kaskol3:45:03
41FRARaymond Martin (FRA)Gitane - Frigecreme3:45:03
42ESPCarlos Melero Garcia (ESP)KAS - Kaskol3:45:03
43PORJoaquim Agostinho (POR)Bic3:45:03
44FRAJean-Jacques Sanquer (FRA)Flandria - Shimano - Carpenter3:45:03
45PORFernando Mendes Dos Reis (POR)Benfica - Banco Fernandes Magelhaes3:45:03
46FRARoland Berland (FRA)Bic3:45:03
47FRABernard Thévenet (FRA)Peugeot - Michelin - BP3:45:03
48BELLucien Van Impe (BEL)Sonolor3:45:03
49FRAJosé Catieau (FRA)Bic3:45:03
50ESPLuis Ocaña Pernia (ESP)Bic3:45:03

Etappe 16a - Fleurance-Bordeaux, 210 km - 18 Juli 1973Sprint


1BELWalter Godefroot (BEL)Flandria - Shimano - Carpenter6:23:50
2FRAJacques Esclassan (FRA)Peugeot - Michelin - BP6:23:50
3FRADaniel Ducreux (FRA)Flandria - Shimano - Carpenter6:23:50
4BELGustaaf Van Roosbroeck (BEL)Rokado6:23:50
5FRAChristian Blain (FRA)De Kova - Lejeune6:23:50
6FRACharly Grosskost (FRA)Gan - Mercier - Hutchinson6:23:50
7FRAMariano Martinez (FRA)Gan - Mercier - Hutchinson6:23:50
8BELHerman Van Springel (BEL)Rokado6:23:50
9FRARégis Delépine (FRA)Gan - Mercier - Hutchinson6:23:50
10BELMarc Demeyer (BEL)Flandria - Shimano - Carpenter6:23:50
11NEDGérard Vianen (NED)Gitane - Frigecreme6:23:50
12BELWilly Teirlinck (BEL)Sonolor6:23:50
13NEDJan Krekels (NED)Canada Dry - Gazelle6:23:50
14FRAJean-Pierre Genêt (FRA)Gan - Mercier - Hutchinson6:23:50
15FRARobert Mintkiewicz (FRA)Sonolor6:23:50
16FRAAlain Nogues (FRA)Gitane - Frigecreme6:23:50
17BELMichel Pollentier (BEL)Flandria - Shimano - Carpenter6:23:50
18FRGAlfred Gaida (FRG)Rokado6:23:50
19FRAFrancis Campaner (FRA)Gitane - Frigecreme6:23:50
20FRAJacques-André Hochart (FRA)De Kova - Lejeune6:23:50
21NEDTheo Van Der Leeuw (NED)Canada Dry - Gazelle6:23:50
22FRACharly Rouxel (FRA)Peugeot - Michelin - BP6:23:50
23FRAGérard Besnard (FRA)Sonolor6:23:50
24FRAJacky Mourioux (FRA)Gan - Mercier - Hutchinson6:23:50
25FRAJean-Pierre Danguillaume (FRA)Peugeot - Michelin - BP6:23:50
26PORJoaquim Agostinho (POR)Bic6:23:50
27FRARobert Bouloux (FRA)Peugeot - Michelin - BP6:23:50
28FRAJosé Catieau (FRA)Bic6:23:50
29FRARégis Ovion (FRA)Peugeot - Michelin - BP6:23:50
30FRAMichel Roques (FRA)Sonolor6:23:50
31ESPAntonio Martos Aguilar (ESP)KAS - Kaskol6:23:50
32PORJosé Martins Freitas (POR)Coelima6:23:50
33FRAJacques Botherel (FRA)Sonolor6:23:50
34FRAJean-Jacques Sanquer (FRA)Flandria - Shimano - Carpenter6:23:50
35FRARoland Berland (FRA)Bic6:23:50
36ESPAntonio Menendez Gonzalez (ESP)KAS - Kaskol6:23:50
37FRGJürgen Tschan (FRG)Peugeot - Michelin - BP6:23:50
38ESPPedro Torres Cruces (ESP)La Casera - Peña Bahamontes6:23:50
39DENLeif Mortensen (DEN)Bic6:23:50
40ESPFrancisco Galdós Gauna (ESP)KAS - Kaskol6:23:50
41NEDJoop Zoetemelk (NED)Gitane - Frigecreme6:23:50
42BELAlbert Van Vlierberghe (BEL)Rokado6:23:50
43ESPVicente López Carril (ESP)KAS - Kaskol6:23:50
44ESPJose Antonio Gonzalez Linares (ESP)KAS - Kaskol6:23:50
45FRAMichel Périn (FRA)Gan - Mercier - Hutchinson6:23:50
46BELLucien Van Impe (BEL)Sonolor6:23:50
47ESPJosé Manuel Fuente Lavandera (ESP)KAS - Kaskol6:23:50
48PORFernando Mendes Dos Reis (POR)Benfica - Banco Fernandes Magelhaes6:23:50
49GBRMichael Wright (GBR)Gitane - Frigecreme6:23:50
50FRABernard Thévenet (FRA)Peugeot - Michelin - BP6:23:50

Etappe 16b - Bordeaux Lac, 12.4 km - 18 Juli 1973Individuele Tijdrit


1PORJoaquim Agostinho (POR)Bic0:16:23
2FRABernard Thévenet (FRA)Peugeot - Michelin - BP0:16:24
3NEDJoop Zoetemelk (NED)Gitane - Frigecreme0:16:26
4ESPLuis Ocaña Pernia (ESP)Bic0:16:35
5ESPJose Antonio Gonzalez Linares (ESP)KAS - Kaskol0:16:38
6ESPJesus Manzaneque Sánchez (ESP)La Casera - Peña Bahamontes0:16:40
7FRACharly Grosskost (FRA)Gan - Mercier - Hutchinson0:16:43
8ESPPedro Torres Cruces (ESP)La Casera - Peña Bahamontes0:16:48
9BELLucien Van Impe (BEL)Sonolor0:16:48
10BELHerman Van Springel (BEL)Rokado0:16:49
11NEDJan Krekels (NED)Canada Dry - Gazelle0:16:52
12GBRBarry Hoban (GBR)Gan - Mercier - Hutchinson0:16:55
13FRARégis Ovion (FRA)Peugeot - Michelin - BP0:16:59
14FRARaymond Delisle (FRA)Peugeot - Michelin - BP0:17:00
15ESPJosé Manuel Fuente Lavandera (ESP)KAS - Kaskol0:17:01
16BELMichel Pollentier (BEL)Flandria - Shimano - Carpenter0:17:03
17NEDTheo Van Der Leeuw (NED)Canada Dry - Gazelle0:17:04
18BELAntoine Houbrechts (BEL)Rokado0:17:08
19PORFernando Mendes Dos Reis (POR)Benfica - Banco Fernandes Magelhaes0:17:09
20FRAJean-Claude Genty (FRA)Bic0:17:10
21FRAJosé Catieau (FRA)Bic0:17:12
22ESPAntonio Martos Aguilar (ESP)KAS - Kaskol0:17:13
23FRAMichel Périn (FRA)Gan - Mercier - Hutchinson0:17:13
24ESPFrancisco Galdós Gauna (ESP)KAS - Kaskol0:17:16
25NEDGérard Vianen (NED)Gitane - Frigecreme0:17:17
26DENLeif Mortensen (DEN)Bic0:17:17
27ESPVicente López Carril (ESP)KAS - Kaskol0:17:25
28FRAMariano Martinez (FRA)Gan - Mercier - Hutchinson0:17:27
29PORJoaquim Andrade (POR)Gitane - Frigecreme0:17:31
30BELWilly Teirlinck (BEL)Sonolor0:17:33
31BELRonald De Witte (BEL)Flandria - Shimano - Carpenter0:17:33
32FRAPierre Martelozzo (FRA)Peugeot - Michelin - BP0:17:35
33FRAJean-Pierre Genêt (FRA)Gan - Mercier - Hutchinson0:17:37
34FRAGérard Moneyron (FRA)Gan - Mercier - Hutchinson0:17:38
35FRALucien Aimar (FRA)De Kova - Lejeune0:17:40
36FRAGérard Besnard (FRA)Sonolor0:17:41
37FRGJürgen Tschan (FRG)Peugeot - Michelin - BP0:17:41
38FRACharly Rouxel (FRA)Peugeot - Michelin - BP0:17:41
39FRAFrancis Campaner (FRA)Gitane - Frigecreme0:17:45
40ESPAntonio Menendez Gonzalez (ESP)KAS - Kaskol0:17:45
41ESPCarlos Melero Garcia (ESP)KAS - Kaskol0:17:47
42ESPDamaso Torres Cruces (ESP)La Casera - Peña Bahamontes0:17:54
43FRABernard Labourdette (FRA)Bic0:17:58
44FRAClaude Tollet (FRA)Sonolor0:17:58
45ESPLuis Balague Carreno (ESP)La Casera - Peña Bahamontes0:17:58
46PORJosé Martins Freitas (POR)Coelima0:18:01
47FRAAlain Santy (FRA)Bic0:18:02
48FRARoland Berland (FRA)Bic0:18:04
49BELWalter Godefroot (BEL)Flandria - Shimano - Carpenter0:18:08
50FRAJacques Esclassan (FRA)Peugeot - Michelin - BP0:18:08

Etappe 17 - Ste Foy la Grande-Brive la Gaillarde, 248 km - 19 Juli 1973Ontsnapping


1FRAClaude Tollet (FRA)Sonolor6:34:45
2FRARoland Berland (FRA)Bic6:34:45
3PORFernando Mendes Dos Reis (POR)Benfica - Banco Fernandes Magelhaes6:34:45
4GBRBarry Hoban (GBR)Gan - Mercier - Hutchinson6:39:12
5FRARégis Delépine (FRA)Gan - Mercier - Hutchinson6:39:12
6FRAJacky Mourioux (FRA)Gan - Mercier - Hutchinson6:39:12
7FRAJosé Catieau (FRA)Bic6:39:12
8FRADaniel Ducreux (FRA)Flandria - Shimano - Carpenter6:39:12
9NEDJan Krekels (NED)Canada Dry - Gazelle6:39:12
10BELHerman Van Springel (BEL)Rokado6:39:12
11BELWilly Teirlinck (BEL)Sonolor6:39:12
12FRALucien Aimar (FRA)De Kova - Lejeune6:39:12
13NEDJoop Zoetemelk (NED)Gitane - Frigecreme6:39:12
14FRAJacques Esclassan (FRA)Peugeot - Michelin - BP6:39:12
15FRARobert Mintkiewicz (FRA)Sonolor6:39:12
16FRACharly Grosskost (FRA)Gan - Mercier - Hutchinson6:39:12
17FRAGérard Besnard (FRA)Sonolor6:39:12
18BELMichel Pollentier (BEL)Flandria - Shimano - Carpenter6:39:12
19BELWalter Godefroot (BEL)Flandria - Shimano - Carpenter6:39:12
20BELMarc Demeyer (BEL)Flandria - Shimano - Carpenter6:39:12
21LUXJohnny Schleck (LUX)Bic6:39:12
22FRAJacques Botherel (FRA)Sonolor6:39:12
23FRARégis Ovion (FRA)Peugeot - Michelin - BP6:39:12
24FRAMichel Périn (FRA)Gan - Mercier - Hutchinson6:39:12
25FRAChristian Blain (FRA)De Kova - Lejeune6:39:12
26BELAlbert Van Vlierberghe (BEL)Rokado6:39:12
27BELAntoine Houbrechts (BEL)Rokado6:39:12
28ESPSantiago Lazcano Labaca (ESP)KAS - Kaskol6:39:12
29ESPAntonio Martos Aguilar (ESP)KAS - Kaskol6:39:12
30FRARené Grelin (FRA)Gan - Mercier - Hutchinson6:39:12
31PORJoaquim Agostinho (POR)Bic6:39:12
32PORJosé Martins Freitas (POR)Coelima6:39:12
33FRABernard Thévenet (FRA)Peugeot - Michelin - BP6:39:12
34FRAMariano Martinez (FRA)Gan - Mercier - Hutchinson6:39:12
35DENLeif Mortensen (DEN)Bic6:39:12
36FRAMichel Roques (FRA)Sonolor6:39:12
37FRARaymond Delisle (FRA)Peugeot - Michelin - BP6:39:12
38ESPJesus Manzaneque Sánchez (ESP)La Casera - Peña Bahamontes6:39:12
39NEDGérard Vianen (NED)Gitane - Frigecreme6:39:12
40FRAFrancis Campaner (FRA)Gitane - Frigecreme6:39:12
41ESPLuis Zubero Aldecoa (ESP)KAS - Kaskol6:39:12
42FRACharly Rouxel (FRA)Peugeot - Michelin - BP6:39:12
43ESPPedro Torres Cruces (ESP)La Casera - Peña Bahamontes6:39:12
44ESPFrancisco Galdós Gauna (ESP)KAS - Kaskol6:39:12
45FRAGérard Moneyron (FRA)Gan - Mercier - Hutchinson6:39:12
46FRAJean-claude Blocher (FRA)Gan - Mercier - Hutchinson6:39:12
47FRARaymond Riotte (FRA)Sonolor6:39:12
48FRARobert Bouloux (FRA)Peugeot - Michelin - BP6:39:12
49BELLucien Van Impe (BEL)Sonolor6:39:12
50ESPVicente López Carril (ESP)KAS - Kaskol6:39:12

Etappe 18 - Brive-Puy de Dôme, 216.5 km - 20 Juli 1973Berg


1ESPLuis Ocaña Pernia (ESP)Bic6:36:21
2BELLucien Van Impe (BEL)Sonolor6:36:25
3FRABernard Thévenet (FRA)Peugeot - Michelin - BP6:36:41
4ESPJosé Manuel Fuente Lavandera (ESP)KAS - Kaskol6:36:55
5NEDJoop Zoetemelk (NED)Gitane - Frigecreme6:37:14
6FRARaymond Delisle (FRA)Peugeot - Michelin - BP6:37:15
7PORJoaquim Agostinho (POR)Bic6:37:16
8ESPFrancisco Galdós Gauna (ESP)KAS - Kaskol6:37:23
9ESPPedro Torres Cruces (ESP)La Casera - Peña Bahamontes6:37:40
10FRARégis Ovion (FRA)Peugeot - Michelin - BP6:37:43
11ESPVicente López Carril (ESP)KAS - Kaskol6:37:53
12BELHerman Van Springel (BEL)Rokado6:38:09
13BELAntoine Houbrechts (BEL)Rokado6:38:09
14FRAJosé Catieau (FRA)Bic6:38:09
15ESPAntonio Martos Aguilar (ESP)KAS - Kaskol6:38:14
16BELMichel Pollentier (BEL)Flandria - Shimano - Carpenter6:38:15
17FRAAlain Santy (FRA)Bic6:38:15
18FRARaymond Martin (FRA)Gitane - Frigecreme6:38:27
19FRARené Grelin (FRA)Gan - Mercier - Hutchinson6:38:32
20ESPLuis Balague Carreno (ESP)La Casera - Peña Bahamontes6:38:32
21FRAMariano Martinez (FRA)Gan - Mercier - Hutchinson6:38:41
22FRALucien Aimar (FRA)De Kova - Lejeune6:38:44
23PORHerculano De Oliveira Ferreira (POR)Sangalhos - Famel - Zundapp6:39:10
24ESPLuis Zubero Aldecoa (ESP)KAS - Kaskol6:39:28
25FRAClaude Tollet (FRA)Sonolor6:39:33
26BELRonald De Witte (BEL)Flandria - Shimano - Carpenter6:39:37
27FRAMichel Périn (FRA)Gan - Mercier - Hutchinson6:39:42
28FRAChristian Blain (FRA)De Kova - Lejeune6:39:45
29FRAJean-Claude Genty (FRA)Bic6:39:52
30FRABernard Labourdette (FRA)Bic6:39:52
31FRACharly Rouxel (FRA)Peugeot - Michelin - BP6:39:57
32FRAJean-Pierre Danguillaume (FRA)Peugeot - Michelin - BP6:40:06
33PORFernando Mendes Dos Reis (POR)Benfica - Banco Fernandes Magelhaes6:40:06
34NEDTheo Van Der Leeuw (NED)Canada Dry - Gazelle6:40:18
35DENLeif Mortensen (DEN)Bic6:40:18
36FRAFerdinand Julien (FRA)Gitane - Frigecreme6:40:18
37FRARoland Berland (FRA)Bic6:40:18
38FRADaniel Ducreux (FRA)Flandria - Shimano - Carpenter6:40:35
39FRGJürgen Tschan (FRG)Peugeot - Michelin - BP6:40:41
40ESPJose Grande Sanchez (ESP)KAS - Kaskol6:40:41
41GBRBarry Hoban (GBR)Gan - Mercier - Hutchinson6:40:41
42FRAMarcel Boishardy (FRA)De Kova - Lejeune6:40:41
43ESPJesus Manzaneque Sánchez (ESP)La Casera - Peña Bahamontes6:40:48
44FRARobert Mintkiewicz (FRA)Sonolor6:40:54
45ESPSantiago Lazcano Labaca (ESP)KAS - Kaskol6:40:57
46ESPAntonio Menendez Gonzalez (ESP)KAS - Kaskol6:40:57
47FRARégis Delépine (FRA)Gan - Mercier - Hutchinson6:41:04
48FRAGérard Besnard (FRA)Sonolor6:41:13
49FRAJean-Jacques Sanquer (FRA)Flandria - Shimano - Carpenter6:41:18
50FRAPierre Martelozzo (FRA)Peugeot - Michelin - BP6:41:22

Etappe 19 - Bourges-Versailles, 233.5 km - 21 Juli 1973Sprint


1GBRBarry Hoban (GBR)Gan - Mercier - Hutchinson6:59:28
2FRAJacky Mourioux (FRA)Gan - Mercier - Hutchinson6:59:28
3FRADaniel Ducreux (FRA)Flandria - Shimano - Carpenter6:59:28
4NEDJan Krekels (NED)Canada Dry - Gazelle6:59:28
5FRAJacques Esclassan (FRA)Peugeot - Michelin - BP6:59:28
6NEDGérard Vianen (NED)Gitane - Frigecreme6:59:28
7BELAlbert Van Vlierberghe (BEL)Rokado6:59:28
8BELWalter Godefroot (BEL)Flandria - Shimano - Carpenter6:59:28
9FRAGérard Besnard (FRA)Sonolor6:59:28
10FRARégis Delépine (FRA)Gan - Mercier - Hutchinson6:59:28
11GBRMichael Wright (GBR)Gitane - Frigecreme6:59:28
12FRALucien Aimar (FRA)De Kova - Lejeune6:59:28
13FRAMariano Martinez (FRA)Gan - Mercier - Hutchinson6:59:28
14ESPJesus Manzaneque Sánchez (ESP)La Casera - Peña Bahamontes6:59:28
15FRAJosé Catieau (FRA)Bic6:59:28
16FRARobert Mintkiewicz (FRA)Sonolor6:59:28
17BELWilly Teirlinck (BEL)Sonolor6:59:28
18FRAMichel Périn (FRA)Gan - Mercier - Hutchinson6:59:28
19FRAAlain Nogues (FRA)Gitane - Frigecreme6:59:28
20NEDTheo Van Der Leeuw (NED)Canada Dry - Gazelle6:59:28
21BELHerman Van Springel (BEL)Rokado6:59:28
22FRARégis Ovion (FRA)Peugeot - Michelin - BP6:59:28
23BELMichel Pollentier (BEL)Flandria - Shimano - Carpenter6:59:28
24DENLeif Mortensen (DEN)Bic6:59:28
25FRGAlfred Gaida (FRG)Rokado6:59:28
26ESPSantiago Lazcano Labaca (ESP)KAS - Kaskol6:59:28
27BELAntoine Houbrechts (BEL)Rokado6:59:28
28ESPAntonio Martos Aguilar (ESP)KAS - Kaskol6:59:28
29NEDJoop Zoetemelk (NED)Gitane - Frigecreme6:59:28
30PORJoaquim Agostinho (POR)Bic6:59:28
31FRARené Grelin (FRA)Gan - Mercier - Hutchinson6:59:28
32BELWilfried David (BEL)Flandria - Shimano - Carpenter6:59:28
33PORFernando Mendes Dos Reis (POR)Benfica - Banco Fernandes Magelhaes6:59:28
34FRARaymond Martin (FRA)Gitane - Frigecreme6:59:28
35BELGustaaf Van Roosbroeck (BEL)Rokado6:59:28
36FRAJean-claude Blocher (FRA)Gan - Mercier - Hutchinson6:59:28
37FRAJean-Pierre Danguillaume (FRA)Peugeot - Michelin - BP6:59:28
38ESPPedro Torres Cruces (ESP)La Casera - Peña Bahamontes6:59:28
39FRACharly Rouxel (FRA)Peugeot - Michelin - BP6:59:28
40FRAJacques Botherel (FRA)Sonolor6:59:28
41BELRonald De Witte (BEL)Flandria - Shimano - Carpenter6:59:28
42FRARobert Bouloux (FRA)Peugeot - Michelin - BP6:59:28
43FRAMichel Roques (FRA)Sonolor6:59:28
44FRAJean-Claude Largeau (FRA)Gitane - Frigecreme6:59:28
45ESPFrancisco Galdós Gauna (ESP)KAS - Kaskol6:59:28
46BELLucien Van Impe (BEL)Sonolor6:59:28
47ESPLuis Balague Carreno (ESP)La Casera - Peña Bahamontes6:59:28
48FRABernard Thévenet (FRA)Peugeot - Michelin - BP6:59:28
49ESPCarlos Melero Garcia (ESP)KAS - Kaskol6:59:28
50FRAClaude Tollet (FRA)Sonolor6:59:28

Etappe 20a - Versailles-Versailles, 16 km - 22 Juli 1973Individuele Tijdrit


1ESPLuis Ocaña Pernia (ESP)Bic0:20:57
2FRABernard Thévenet (FRA)Peugeot - Michelin - BP0:21:22
3NEDJoop Zoetemelk (NED)Gitane - Frigecreme0:21:38
4PORJoaquim Agostinho (POR)Bic0:21:47
5BELLucien Van Impe (BEL)Sonolor0:21:50
6FRACharly Grosskost (FRA)Gan - Mercier - Hutchinson0:21:53
7ESPJesus Manzaneque Sánchez (ESP)La Casera - Peña Bahamontes0:22:02
8BELHerman Van Springel (BEL)Rokado0:22:03
9FRARégis Ovion (FRA)Peugeot - Michelin - BP0:22:12
10FRAJean-Claude Genty (FRA)Bic0:22:14
11ESPJosé Manuel Fuente Lavandera (ESP)KAS - Kaskol0:22:16
12ESPJose Antonio Gonzalez Linares (ESP)KAS - Kaskol0:22:17
13BELAntoine Houbrechts (BEL)Rokado0:22:18
14GBRBarry Hoban (GBR)Gan - Mercier - Hutchinson0:22:21
15FRARaymond Delisle (FRA)Peugeot - Michelin - BP0:22:25
16ESPPedro Torres Cruces (ESP)La Casera - Peña Bahamontes0:22:25
17BELMichel Pollentier (BEL)Flandria - Shimano - Carpenter0:22:32
18NEDTheo Van Der Leeuw (NED)Canada Dry - Gazelle0:22:35
19FRACharly Rouxel (FRA)Peugeot - Michelin - BP0:22:37
20FRAClaude Tollet (FRA)Sonolor0:22:38
21FRAMichel Périn (FRA)Gan - Mercier - Hutchinson0:22:48
22BELRonald De Witte (BEL)Flandria - Shimano - Carpenter0:22:48
23FRAGérard Moneyron (FRA)Gan - Mercier - Hutchinson0:22:49
24ESPVicente López Carril (ESP)KAS - Kaskol0:22:50
25ESPFrancisco Galdós Gauna (ESP)KAS - Kaskol0:22:52
26DENLeif Mortensen (DEN)Bic0:22:56
27PORFernando Mendes Dos Reis (POR)Benfica - Banco Fernandes Magelhaes0:22:57
28FRALucien Aimar (FRA)De Kova - Lejeune0:22:58
29FRAJean-Claude Largeau (FRA)Gitane - Frigecreme0:23:02
30ESPAntonio Martos Aguilar (ESP)KAS - Kaskol0:23:03
31FRABernard Labourdette (FRA)Bic0:23:09
32FRAJosé Catieau (FRA)Bic0:23:10
33FRARaymond Martin (FRA)Gitane - Frigecreme0:23:13
34PORHerculano De Oliveira Ferreira (POR)Sangalhos - Famel - Zundapp0:23:18
35FRAJean-Pierre Danguillaume (FRA)Peugeot - Michelin - BP0:23:18
36ESPCarlos Melero Garcia (ESP)KAS - Kaskol0:23:18
37FRAJean-Pierre Genêt (FRA)Gan - Mercier - Hutchinson0:23:19
38FRARoland Berland (FRA)Bic0:23:23
39ESPSantiago Lazcano Labaca (ESP)KAS - Kaskol0:23:29
40BELWilfried David (BEL)Flandria - Shimano - Carpenter0:23:31
41NEDJan Krekels (NED)Canada Dry - Gazelle0:23:32
42FRAJean-Jacques Sanquer (FRA)Flandria - Shimano - Carpenter0:23:33
43FRAPierre Martelozzo (FRA)Peugeot - Michelin - BP0:23:34
44FRARaymond Riotte (FRA)Sonolor0:23:34
45BELMarc Demeyer (BEL)Flandria - Shimano - Carpenter0:23:35
46FRAMariano Martinez (FRA)Gan - Mercier - Hutchinson0:23:36
47FRAFerdinand Julien (FRA)Gitane - Frigecreme0:23:37
48BELWilly Teirlinck (BEL)Sonolor0:23:39
49FRAJacky Mourioux (FRA)Gan - Mercier - Hutchinson0:23:39
50FRAAlain Santy (FRA)Bic0:23:40

Etappe 20b - Versailles-Paris/Piste de Vincennes, 89 km - 22 Juli 1973Sprint


1FRABernard Thévenet (FRA)Peugeot - Michelin - BP2:21:37
2BELWalter Godefroot (BEL)Flandria - Shimano - Carpenter2:21:37
3NEDJan Krekels (NED)Canada Dry - Gazelle2:21:37
4FRAJacques Esclassan (FRA)Peugeot - Michelin - BP2:21:37
5FRARégis Ovion (FRA)Peugeot - Michelin - BP2:21:37
6FRACharly Rouxel (FRA)Peugeot - Michelin - BP2:21:37
7FRADaniel Ducreux (FRA)Flandria - Shimano - Carpenter2:21:37
8NEDGérard Vianen (NED)Gitane - Frigecreme2:21:37
9FRALucien Aimar (FRA)De Kova - Lejeune2:21:37
10FRGAlfred Gaida (FRG)Rokado2:21:37
11GBRBarry Hoban (GBR)Gan - Mercier - Hutchinson2:21:37
12FRAJacky Mourioux (FRA)Gan - Mercier - Hutchinson2:21:37
13FRGJürgen Tschan (FRG)Peugeot - Michelin - BP2:21:37
14FRARégis Delépine (FRA)Gan - Mercier - Hutchinson2:21:37
15FRAChristian Blain (FRA)De Kova - Lejeune2:21:37
16FRAMichel Périn (FRA)Gan - Mercier - Hutchinson2:21:37
17ESPJesus Manzaneque Sánchez (ESP)La Casera - Peña Bahamontes2:21:37
18FRAJacques-André Hochart (FRA)De Kova - Lejeune2:21:37
19FRAJean-Pierre Danguillaume (FRA)Peugeot - Michelin - BP2:21:37
20FRAGérard Moneyron (FRA)Gan - Mercier - Hutchinson2:21:37
21PORJoaquim Agostinho (POR)Bic2:21:37
22FRACharly Grosskost (FRA)Gan - Mercier - Hutchinson2:21:37
23BELMarc Demeyer (BEL)Flandria - Shimano - Carpenter2:21:37
24FRAMichel Roques (FRA)Sonolor2:21:37
25NEDTheo Van Der Leeuw (NED)Canada Dry - Gazelle2:21:37
26FRARené Grelin (FRA)Gan - Mercier - Hutchinson2:21:37
27BELAntoine Houbrechts (BEL)Rokado2:21:37
28ESPAntonio Martos Aguilar (ESP)KAS - Kaskol2:21:37
29FRAJosé Catieau (FRA)Bic2:21:37
30BELMichel Pollentier (BEL)Flandria - Shimano - Carpenter2:21:37
31GBRMichael Wright (GBR)Gitane - Frigecreme2:21:37
32BELGustaaf Van Roosbroeck (BEL)Rokado2:21:37
33BELHerman Van Springel (BEL)Rokado2:21:37
34ESPSantiago Lazcano Labaca (ESP)KAS - Kaskol2:21:37
35ESPAntonio Menendez Gonzalez (ESP)KAS - Kaskol2:21:37
36FRARobert Mintkiewicz (FRA)Sonolor2:21:37
37PORFernando Mendes Dos Reis (POR)Benfica - Banco Fernandes Magelhaes2:21:37
38FRAJean-Claude Largeau (FRA)Gitane - Frigecreme2:21:37
39FRARaymond Riotte (FRA)Sonolor2:21:37
40BELRonald De Witte (BEL)Flandria - Shimano - Carpenter2:21:37
41DENLeif Mortensen (DEN)Bic2:21:37
42ESPVicente López Carril (ESP)KAS - Kaskol2:21:37
43ESPCarlos Melero Garcia (ESP)KAS - Kaskol2:21:37
44FRARaymond Martin (FRA)Gitane - Frigecreme2:21:37
45BELLucien Van Impe (BEL)Sonolor2:21:37
46NEDJoop Zoetemelk (NED)Gitane - Frigecreme2:21:37
47FRARobert Bouloux (FRA)Peugeot - Michelin - BP2:21:37
48FRAAlain Santy (FRA)Bic2:21:37
49ESPLuis Balague Carreno (ESP)La Casera - Peña Bahamontes2:21:37
50FRAMariano Martinez (FRA)Gan - Mercier - Hutchinson2:21:37

Startlijst

Statistieken

Archief

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2018 - Alle rechten voorbehouden