De site voor alle sporten

Menu
Wielrennen - Ronde van Hainan - 2016 - Gedetailleerde uitslagen

Wielrennen - Ronde van Hainan - 2016 - Gedetailleerde uitslagen

Keuze van een seizoen :

China

Uitslagen 2016

Ronde van Hainan 2016

ChinaChina - 22 Oktober 2016 - 30 Oktober 2016


Algemeen klassement - 30 Oktober 2016


1KAZAlexey Lutsenko (KAZ)Astana35:16:41
2POLPrzemyslaw Niemec (POL)Lampre - Merida0:17
3SLOMatej Mohoric (SLO)Lampre - Merida0:44
4SUIPatrick Schelling (SUI)Vorarlberg0:57
5COLMauricio Ortega Ramirez (COL)Orgullo Antioqueño0:57
6KAZIlya Davidenok (KAZ)1:10
7BRAAlex Correia Diniz (BRA)Funvic Soul Cycles - Carrefour1:12
8IRIMohammad Gharehbaghi Pouri (IRI)Hy Sport - Look1:13
9ESPDaniel Dominguez Barragan (ESP)Team Ecuador1:13
10COLLeonardo Fabio Duque (COL)Delko - Marseille Provence KTM1:13
11PORMario Jorge Faria da Costa (POR)Lampre - Merida1:13
12KAZAlexandr Shushemoin (KAZ)Vino 4ever Sko1:13
13GERJohannes Fröhlinger (GER)Giant - Alpecin1:13
14COLCarlos Alberto Ospina Hernandez (COL)1:13
15BLRBranislau Samoilau (BLR)CCC - Sprandi - Polkowice1:13
16ITAGiuseppe Fonzi (ITA)Wilier Triestina - Southeast1:13
17SWEFredrik Ludvigsson (SWE)Giant - Alpecin1:28
18MDACristian Raileanu (MDA)1:33
19ITAAndrea Pasqualon (ITA)Roth2:27
20KAZDaniil Fominykh (KAZ)Astana2:27
21SUINico Brüngger (SUI)Roth2:30
22ITASimone Ponzi (ITA)CCC - Sprandi - Polkowice2:37
23RUSEvgeny Zotov (RUS)2:37
24NEDJochem Hoekstra (NED)Parkhotel Valkenburg2:45
25PORSérgio Ferreira Sousa (POR)Vorarlberg2:50
26KAZDmitriy Gruzdev (KAZ)Astana3:05
27BRAMurilo Affonso Ferraz (BRA)Funvic Soul Cycles - Carrefour3:30
28COLJefferson Rueda Tobon (COL)4:59
29CHNMeiyin Wang (CHN)Wisdom - Hengxiang5:27
30VENYonder Eduardo Godoy (VEN)Androni Giocattoli - Sidermec5:38
31COLFrancisco Jarley Colorado Hernandez (COL)RTS - Santic5:49
32BRARafael De Mattos Andriato (BRA)5:50
33POLPiotr Brozyna (POL)CCC - Sprandi - Polkowice6:13
34RUSAnton Samokhvalov (RUS)6:28
35KAZDmitriy Lukyanov (KAZ)Vino 4ever Sko7:05
36AUTMatthias Krizek (AUT)Roth7:25
37NEDBrian Kamstra (NED)Novo Nordisk8:01
38COLVictor Niño Corredor (COL)8:06
39RUSDmitry Samokhvalov (RUS)8:08
40FINJoonas Henttala (FIN)Novo Nordisk8:55
41KAZAlexandr Ovsyannikov (KAZ)9:59
42CHNBieken Nazaerbieke (CHN)Hy Sport - Look10:05
43KAZSergey Vlassenko (KAZ)Vino 4ever Sko10:06
44KAZArtyom Zakharov (KAZ)Astana10:17
45IRIAli Nemati Khiavi (IRI)Hy Sport - Look11:01
46CHNGang Xu (CHN)Lampre - Merida11:04
47GERMax Walscheid (GER)Giant - Alpecin11:17
48ITARoberto Ferrari (ITA)Lampre - Merida11:49
49POLJakub Kaczmarek (POL)CCC - Sprandi - Polkowice12:13
50ITAFederico Zurlo (ITA)Lampre - Merida12:29
51KAZRuslan Tleubayev (KAZ)Astana12:37
52UKRAndriy Bratashchuk (UKR)Kolls - BDC12:50
53UKROleksandr Prevar (UKR)Kolls - BDC13:02
54AUSBernard Sulzberger (AUS)Drapac Professional Cycling13:18
55BRAGabriel Machado da Silva (BRA)13:36
56SUILukas Jaun (SUI)Roth13:41
57RUSVasily Neustroev (RUS)Lokosphinx14:36
58ITAOliviero Troia (ITA)14:36
59ITAMirko Tedeschi (ITA)Wilier Triestina - Southeast15:03
60BRARoberto Pinheiro Silva (BRA)Funvic Soul Cycles - Carrefour15:12
61BELBert De Backer (BEL)Giant - Alpecin16:18
62UKRMykhaylo Kononenko (UKR)Kolls - BDC17:10
63UKRSergej Gretchyn (UKR)17:34
64NEDTom Stamsnijder (NED)Giant - Alpecin18:36
65SUIMartin Kohler (SUI)Roth18:39
66HUNZsolt Dér (HUN)Vorarlberg19:16
67POLPatryk Stosz (POL)CCC - Sprandi - Polkowice19:55
68KAZTaras Voropayev (KAZ)Vino 4ever Sko20:54
69AUSBrenton Jones (AUS)Drapac Professional Cycling21:17
70POLAdrian Kurek (POL)CCC - Sprandi - Polkowice22:21
71RUSMaxim Rubachev (RUS)22:22
72HKGYing Hon Ronald Yeung (HKG)22:36
73UKRAndriy Vasylyuk (UKR)Kolls - BDC22:47
74SUIDylan Page (SUI)Roth23:18
75KAZArman Kamyshev (KAZ)Astana24:49
76FRAThomas Vaubourzeix (FRA)Lupus25:07
77FRAChristophe Laborie (FRA)Delko - Marseille Provence KTM25:39
78RUSKirill Zakharov (RUS)25:57
79FRASofiane Mérignat (FRA)26:53
80AUSLachlan Norris (AUS)Drapac Professional Cycling29:01
81AUSTravis Meyer (AUS)Drapac Professional Cycling29:45
82KAZMaxat Ayazbayev (KAZ)Astana30:28
83CHIArnold Cristobal Olavarria Abarca (CHI)31:05
84HKGHiu Fung Choy (HKG)HKSI32:40
85KAZAspan Zhukenov (KAZ)33:16
86ARGFrancisco Ramon Chamorro Piva (ARG)Funvic Soul Cycles - Carrefour36:09
87CHNXiaolong Sun (CHN)Giant - Champion System36:16
88HKGBurr Ho (HKG)HKSI36:19
89BRACarlos Alexandre Manarelli (BRA)Funvic Soul Cycles - Carrefour36:37
90AUTPatrick Jäger (AUT)Vorarlberg37:12
91POLKamil Malecki (POL)CCC - Sprandi - Polkowice37:29
92CHNJianpeng Liu (CHN)Wisdom - Hengxiang38:37
93FRAQuentin Valognes (FRA)39:40
94UKRYuri Metlushenko (UKR)Jilun - Shakeland39:40
95CHNZhang Zheng (CHN)Wisdom - Hengxiang39:44
96GERTino Thömel (GER)RTS - Santic42:54
97CHNJingbiao Zhao (CHN)Wisdom - Hengxiang43:13
98AUSGraeme Allen Brown (AUS)Drapac Professional Cycling44:13
99CHNMa Guangtong (CHN)Wisdom - Hengxiang44:54
100UZBRuslan Karimov (UZB)RTS - Santic44:59
101FRAClément Koretzky (FRA)Vorarlberg46:02
102CHNXin Wang (CHN)Hy Sport - Look47:06
103NEDThomas Rabou (NED)48:07
104AUTMichael Kucher (AUT)Vorarlberg53:11
105CHNChao Hua Xue (CHN)Giant - Champion System54:55
106CHNWenhui Bi (CHN)Giant - Champion System58:20
107CHNLijun Bai (CHN)Giant - Champion System59:48
108UKROleksiy Kasyanov (UKR)1:03:35
109CHNYong Jian Wu (CHN)1:08:57
110CHNCheng Ji (CHN)Giant - Alpecin1:15:04

Etappe 1 - Xinglong - Xinglong - 88,3 km - 22 Oktober 2016Sprint


1BRARafael De Mattos Andriato (BRA)1:55:10
2GERMax Walscheid (GER)Giant - Alpecin0:00
3ITARoberto Ferrari (ITA)Lampre - Merida0:00
4AUSBrenton Jones (AUS)Drapac Professional Cycling0:00
5DENAsbjørn Kragh Andersen (DEN)Delko - Marseille Provence KTM0:00
6KAZRuslan Tleubayev (KAZ)Astana0:00
7KAZAlexey Lutsenko (KAZ)Astana0:00
8ITAFederico Zurlo (ITA)Lampre - Merida0:00
9SLOMatej Mohoric (SLO)Lampre - Merida0:00
10ITASimone Ponzi (ITA)CCC - Sprandi - Polkowice0:00
11SUIDylan Page (SUI)Roth0:00
12ESPFrancesco Zurita Martinez (ESP)Vorarlberg0:00
13KAZSergey Vlassenko (KAZ)Vino 4ever Sko0:00
14ITAAndrea Peron (ITA)Novo Nordisk0:00
15RUSEvgeny Zotov (RUS)0:00
16UKRAndriy Kulyk (UKR)Kolls - BDC0:00
17HUNZsolt Dér (HUN)Vorarlberg0:00
18ARGFrancisco Ramon Chamorro Piva (ARG)Funvic Soul Cycles - Carrefour0:00
19MDACristian Raileanu (MDA)0:00
20PORMario Jorge Faria da Costa (POR)Lampre - Merida0:00
21CHIArnold Cristobal Olavarria Abarca (CHI)0:00
22COLCarlos Alberto Ospina Hernandez (COL)0:00
23ITAAndrea Pasqualon (ITA)Roth0:00
24UKRYuri Metlushenko (UKR)Jilun - Shakeland0:00
25BRARoberto Pinheiro Silva (BRA)Funvic Soul Cycles - Carrefour0:00
26AUTMatthias Krizek (AUT)Roth0:00
27RUSVasily Neustroev (RUS)Lokosphinx0:00
28SUIPatrick Schelling (SUI)Vorarlberg0:00
29SUILukas Jaun (SUI)Roth0:00
30AUTPatrick Jäger (AUT)Vorarlberg0:00
31PORSérgio Ferreira Sousa (POR)Vorarlberg0:00
32IRIMohammad Gharehbaghi Pouri (IRI)Hy Sport - Look0:00
33BRAGabriel Machado da Silva (BRA)0:00
34POLPrzemyslaw Niemec (POL)Lampre - Merida0:00
35BRACarlos Alexandre Manarelli (BRA)Funvic Soul Cycles - Carrefour0:00
36KAZArman Kamyshev (KAZ)Astana0:00
37ESPDaniel Dominguez Barragan (ESP)Team Ecuador0:00
38FRAQuentin Valognes (FRA)0:00
39KAZDmitriy Gruzdev (KAZ)Astana0:00
40ITAOliviero Troia (ITA)0:00
41UKRAndriy Bratashchuk (UKR)Kolls - BDC0:00
42NEDRik Van Ijzendoorn (NED)0:00
43UKRSergej Gretchyn (UKR)0:00
44BRAMurilo Affonso Ferraz (BRA)Funvic Soul Cycles - Carrefour0:00
45RUSAnton Samokhvalov (RUS)0:00
46CHNMeiyin Wang (CHN)Wisdom - Hengxiang0:00
47NEDBrian Kamstra (NED)Novo Nordisk0:00
48NEDJochem Hoekstra (NED)Parkhotel Valkenburg0:00
49CHNZhang Zheng (CHN)Wisdom - Hengxiang0:00
50IRIAli Nemati Khiavi (IRI)Hy Sport - Look0:00
51ITAMirko Tedeschi (ITA)Wilier Triestina - Southeast0:00
52VENYonder Eduardo Godoy (VEN)Androni Giocattoli - Sidermec0:00
53POLAdrian Kurek (POL)CCC - Sprandi - Polkowice0:00
54AUSGraeme Allen Brown (AUS)Drapac Professional Cycling0:00
55FRALucas De Rossi (FRA)0:00
56KAZMaxat Ayazbayev (KAZ)Astana0:00
57SUIMartin Kohler (SUI)Roth0:00
58UZBRuslan Karimov (UZB)RTS - Santic0:00
59UKRAndriy Vasylyuk (UKR)Kolls - BDC0:00
60KAZArtyom Zakharov (KAZ)Astana0:00
61AUSChristopher Williams (AUS)Novo Nordisk0:00
62CHNBieken Nazaerbieke (CHN)Hy Sport - Look0:00
63NEDThomas Rabou (NED)0:00
64BELBert De Backer (BEL)Giant - Alpecin0:00
65KAZIlya Davidenok (KAZ)0:00
66FINJoonas Henttala (FIN)Novo Nordisk0:00
67AUSBernard Sulzberger (AUS)Drapac Professional Cycling0:00
68HKGYing Hon Ronald Yeung (HKG)0:00
69GERJohannes Fröhlinger (GER)Giant - Alpecin0:00
70GERTino Thömel (GER)RTS - Santic0:00
71SWEFredrik Ludvigsson (SWE)Giant - Alpecin0:00
72CHNMa Guangtong (CHN)Wisdom - Hengxiang0:00
73NZLBrad Evans (NZL)0:00
74BLRBranislau Samoilau (BLR)CCC - Sprandi - Polkowice0:00
75AUSLachlan Norris (AUS)Drapac Professional Cycling0:00
76NORFredrik Strand Galta (NOR)Delko - Marseille Provence KTM0:00
77BRAAlex Correia Diniz (BRA)Funvic Soul Cycles - Carrefour0:00
78COLFrancisco Jarley Colorado Hernandez (COL)RTS - Santic0:00
79FRASofiane Mérignat (FRA)0:00
80KAZAlexandr Shushemoin (KAZ)Vino 4ever Sko0:00
81RUSDmitry Samokhvalov (RUS)0:00
82UKROleksandr Polivoda (UKR)Kolls - BDC0:00
83FRAChristophe Laborie (FRA)Delko - Marseille Provence KTM0:00
84SUINico Brüngger (SUI)Roth0:00
85RUSSergey Rozin (RUS)0:00
86HKGBurr Ho (HKG)HKSI0:00
87FRAThomas Vaubourzeix (FRA)Lupus0:00
88KAZDaniil Fominykh (KAZ)Astana0:00
89CHNXin Wang (CHN)Hy Sport - Look0:00
90ITAGiuseppe Fonzi (ITA)Wilier Triestina - Southeast0:00
91COLVictor Niño Corredor (COL)0:00
92COLJefferson Rueda Tobon (COL)0:00
93KAZTaras Voropayev (KAZ)Vino 4ever Sko0:00
94AUSTravis Meyer (AUS)Drapac Professional Cycling0:00
95NEDPeter Koning (NED)Drapac Professional Cycling0:00
96POLJakub Kaczmarek (POL)CCC - Sprandi - Polkowice0:00
97CHNJingbiao Zhao (CHN)Wisdom - Hengxiang0:00
98AUTMichael Kucher (AUT)Vorarlberg0:00
99HKGHiu Fung Choy (HKG)HKSI0:00
100COLMauricio Ortega Ramirez (COL)Orgullo Antioqueño0:00
101RUSKirill Zakharov (RUS)0:00
102COLWilson Ramiro Rincón Díaz (COL)0:00
103HKGWan Yau Vincent Lau (HKG)HKSI0:00
104HKGKa Hoo Fung (HKG)HKSI0:00
105HKGHo San Chiu (HKG)HKSI0:00
106COLLeonardo Fabio Duque (COL)Delko - Marseille Provence KTM0:00
107RUSMaxim Rubachev (RUS)0:00
108CHNGang Xu (CHN)Lampre - Merida0:00
109KAZAlexandr Ovsyannikov (KAZ)0:00
110KAZAspan Zhukenov (KAZ)0:28
111POLPiotr Brozyna (POL)CCC - Sprandi - Polkowice0:28
112FRAClément Koretzky (FRA)Vorarlberg0:47
113POLKamil Malecki (POL)CCC - Sprandi - Polkowice0:57
114NEDTom Stamsnijder (NED)Giant - Alpecin1:04
115POLPatryk Stosz (POL)CCC - Sprandi - Polkowice1:18
116CHNChao Hua Xue (CHN)Giant - Champion System2:00
117UKROleksandr Prevar (UKR)Kolls - BDC2:00
118CHNEn Huang (CHN)Hy Sport - Look2:00
119CHNYong Jian Wu (CHN)2:00
120CHNWenhui Bi (CHN)Giant - Champion System2:01
121UKROleksiy Kasyanov (UKR)2:01
122CHNFuwen Xue (CHN)Giant - Champion System2:01
123UKRMykhaylo Kononenko (UKR)Kolls - BDC2:01
124CHNXiaolong Sun (CHN)Giant - Champion System2:04
125CHNJianpeng Liu (CHN)Wisdom - Hengxiang2:07
126CHNLu Cheng Zhou (CHN)3:04
127AUSJames Glasspool (AUS)Novo Nordisk3:04
128FRAGéraud Flores-Couderc (FRA)3:54
129KAZDmitriy Lukyanov (KAZ)Vino 4ever Sko5:36
130CHNLijun Bai (CHN)Giant - Champion System5:36
131CHNCheng Ji (CHN)Giant - Alpecin5:36
132CHNShan Shuang (CHN)Giant - Champion System8:00
133HKGKwun Wan Law (HKG)HKSI8:00
134ITAAndrea Fedi (ITA)Wilier Triestina - Southeast

Ga naar de uitslagen van etappe inclusief alle classificaties



Etappe 2 - Xinglong - Haikou - 230,2 km - 23 Oktober 2016Sprint


1KAZRuslan Tleubayev (KAZ)Astana5:33:26
2KAZAlexey Lutsenko (KAZ)Astana0:00
3ITARoberto Ferrari (ITA)Lampre - Merida0:00
4GERMax Walscheid (GER)Giant - Alpecin0:00
5BRARafael De Mattos Andriato (BRA)0:00
6AUSBrenton Jones (AUS)Drapac Professional Cycling0:00
7UKRAndriy Kulyk (UKR)Kolls - BDC0:00
8ITAAndrea Pasqualon (ITA)Roth0:00
9UKRYuri Metlushenko (UKR)Jilun - Shakeland0:00
10HUNZsolt Dér (HUN)Vorarlberg0:00
11ARGFrancisco Ramon Chamorro Piva (ARG)Funvic Soul Cycles - Carrefour0:00
12UKRSergej Gretchyn (UKR)0:00
13KAZArman Kamyshev (KAZ)Astana0:00
14CHNJingbiao Zhao (CHN)Wisdom - Hengxiang0:00
15ITAAndrea Peron (ITA)Novo Nordisk0:00
16ITAFederico Zurlo (ITA)Lampre - Merida0:00
17ITASimone Ponzi (ITA)CCC - Sprandi - Polkowice0:00
18SLOMatej Mohoric (SLO)Lampre - Merida0:00
19AUSGraeme Allen Brown (AUS)Drapac Professional Cycling0:00
20CHIArnold Cristobal Olavarria Abarca (CHI)0:00
21KAZSergey Vlassenko (KAZ)Vino 4ever Sko0:00
22RUSEvgeny Zotov (RUS)0:00
23RUSVasily Neustroev (RUS)Lokosphinx0:00
24DENAsbjørn Kragh Andersen (DEN)Delko - Marseille Provence KTM0:00
25ESPFrancesco Zurita Martinez (ESP)Vorarlberg0:00
26POLPiotr Brozyna (POL)CCC - Sprandi - Polkowice0:00
27UKRAndriy Vasylyuk (UKR)Kolls - BDC0:00
28SUIDylan Page (SUI)Roth0:00
29AUTPatrick Jäger (AUT)Vorarlberg0:00
30FRAClément Koretzky (FRA)Vorarlberg0:00
31NEDBrian Kamstra (NED)Novo Nordisk0:00
32MDACristian Raileanu (MDA)0:00
33POLAdrian Kurek (POL)CCC - Sprandi - Polkowice0:00
34UKROleksandr Prevar (UKR)Kolls - BDC0:00
35FRAQuentin Valognes (FRA)0:00
36BRACarlos Alexandre Manarelli (BRA)Funvic Soul Cycles - Carrefour0:00
37ESPDaniel Dominguez Barragan (ESP)Team Ecuador0:00
38PORMario Jorge Faria da Costa (POR)Lampre - Merida0:00
39BRAGabriel Machado da Silva (BRA)0:00
40IRIMohammad Gharehbaghi Pouri (IRI)Hy Sport - Look0:00
41POLKamil Malecki (POL)CCC - Sprandi - Polkowice0:00
42CHNBieken Nazaerbieke (CHN)Hy Sport - Look0:00
43AUTMatthias Krizek (AUT)Roth0:00
44HKGBurr Ho (HKG)HKSI0:00
45RUSAnton Samokhvalov (RUS)0:00
46AUSBernard Sulzberger (AUS)Drapac Professional Cycling0:00
47GERTino Thömel (GER)RTS - Santic0:00
48POLJakub Kaczmarek (POL)CCC - Sprandi - Polkowice0:00
49AUSChristopher Williams (AUS)Novo Nordisk0:00
50BRARoberto Pinheiro Silva (BRA)Funvic Soul Cycles - Carrefour0:00
51NEDJochem Hoekstra (NED)Parkhotel Valkenburg0:00
52COLFrancisco Jarley Colorado Hernandez (COL)RTS - Santic0:00
53FRALucas De Rossi (FRA)0:00
54GERJohannes Fröhlinger (GER)Giant - Alpecin0:00
55SUIPatrick Schelling (SUI)Vorarlberg0:00
56CHNMa Guangtong (CHN)Wisdom - Hengxiang0:00
57UKRAndriy Bratashchuk (UKR)Kolls - BDC0:00
58NEDThomas Rabou (NED)0:00
59BRAAlex Correia Diniz (BRA)Funvic Soul Cycles - Carrefour0:00
60CHNMeiyin Wang (CHN)Wisdom - Hengxiang0:00
61HKGHiu Fung Choy (HKG)HKSI0:00
62KAZAlexandr Ovsyannikov (KAZ)0:00
63FINJoonas Henttala (FIN)Novo Nordisk0:00
64KAZAlexandr Shushemoin (KAZ)Vino 4ever Sko0:00
65CHNXin Wang (CHN)Hy Sport - Look0:00
66CHNChao Hua Xue (CHN)Giant - Champion System0:00
67FRASofiane Mérignat (FRA)0:00
68ITAMirko Tedeschi (ITA)Wilier Triestina - Southeast0:00
69SUILukas Jaun (SUI)Roth0:00
70RUSSergey Rozin (RUS)0:00
71VENYonder Eduardo Godoy (VEN)Androni Giocattoli - Sidermec0:00
72POLPrzemyslaw Niemec (POL)Lampre - Merida0:00
73KAZDmitriy Gruzdev (KAZ)Astana0:00
74PORSérgio Ferreira Sousa (POR)Vorarlberg0:00
75COLCarlos Alberto Ospina Hernandez (COL)0:00
76FRAThomas Vaubourzeix (FRA)Lupus0:00
77UKROleksandr Polivoda (UKR)Kolls - BDC0:00
78CHNZhang Zheng (CHN)Wisdom - Hengxiang0:00
79SWEFredrik Ludvigsson (SWE)Giant - Alpecin0:00
80HKGYing Hon Ronald Yeung (HKG)0:00
81SUIMartin Kohler (SUI)Roth0:00
82BLRBranislau Samoilau (BLR)CCC - Sprandi - Polkowice0:00
83KAZArtyom Zakharov (KAZ)Astana0:00
84AUSLachlan Norris (AUS)Drapac Professional Cycling0:00
85RUSDmitry Samokhvalov (RUS)0:00
86FRAChristophe Laborie (FRA)Delko - Marseille Provence KTM0:00
87NEDRik Van Ijzendoorn (NED)0:00
88UKRMykhaylo Kononenko (UKR)Kolls - BDC0:00
89KAZIlya Davidenok (KAZ)0:00
90AUSJames Glasspool (AUS)Novo Nordisk0:00
91SUINico Brüngger (SUI)Roth0:00
92KAZTaras Voropayev (KAZ)Vino 4ever Sko0:00
93NEDPeter Koning (NED)Drapac Professional Cycling0:00
94CHNJianpeng Liu (CHN)Wisdom - Hengxiang0:00
95NZLBrad Evans (NZL)0:00
96KAZAspan Zhukenov (KAZ)0:00
97FRAGéraud Flores-Couderc (FRA)0:00
98HKGHo San Chiu (HKG)HKSI0:00
99KAZDaniil Fominykh (KAZ)Astana0:00
100NORFredrik Strand Galta (NOR)Delko - Marseille Provence KTM0:00
101COLMauricio Ortega Ramirez (COL)Orgullo Antioqueño0:00
102COLLeonardo Fabio Duque (COL)Delko - Marseille Provence KTM0:00
103ITAGiuseppe Fonzi (ITA)Wilier Triestina - Southeast0:00
104KAZDmitriy Lukyanov (KAZ)Vino 4ever Sko0:00
105COLJefferson Rueda Tobon (COL)0:00
106RUSMaxim Rubachev (RUS)0:00
107COLWilson Ramiro Rincón Díaz (COL)0:00
108HKGWan Yau Vincent Lau (HKG)HKSI0:00
109COLVictor Niño Corredor (COL)0:00
110CHNGang Xu (CHN)Lampre - Merida0:00
111CHNEn Huang (CHN)Hy Sport - Look0:00
112HKGKa Hoo Fung (HKG)HKSI0:00
113ITAOliviero Troia (ITA)0:00
114CHNYong Jian Wu (CHN)0:00
115CHNLu Cheng Zhou (CHN)0:00
116BELBert De Backer (BEL)Giant - Alpecin0:00
117BRAMurilo Affonso Ferraz (BRA)Funvic Soul Cycles - Carrefour0:00
118KAZMaxat Ayazbayev (KAZ)Astana0:19
119NEDTom Stamsnijder (NED)Giant - Alpecin0:37
120UZBRuslan Karimov (UZB)RTS - Santic0:42
121POLPatryk Stosz (POL)CCC - Sprandi - Polkowice0:50
122AUSTravis Meyer (AUS)Drapac Professional Cycling1:36
123AUTMichael Kucher (AUT)Vorarlberg1:51
124CHNWenhui Bi (CHN)Giant - Champion System1:51
125CHNCheng Ji (CHN)Giant - Alpecin1:51
126CHNXiaolong Sun (CHN)Giant - Champion System2:31
127UKROleksiy Kasyanov (UKR)2:40
128CHNFuwen Xue (CHN)Giant - Champion System4:23
129IRIAli Nemati Khiavi (IRI)Hy Sport - Look5:06
130CHNLijun Bai (CHN)Giant - Champion System5:06
131HKGKwun Wan Law (HKG)HKSI5:38
132RUSKirill Zakharov (RUS)5:39
133CHNShan Shuang (CHN)Giant - Champion System8:06

Ga naar de uitslagen van etappe inclusief alle classificaties



Etappe 3 - Haikou - Chengmai - 208 km - 24 Oktober 2016Sprint


1GERMax Walscheid (GER)Giant - Alpecin5:09:08
2ITAAndrea Pasqualon (ITA)Roth0:00
3GERTino Thömel (GER)RTS - Santic0:00
4ITARoberto Ferrari (ITA)Lampre - Merida0:00
5COLLeonardo Fabio Duque (COL)Delko - Marseille Provence KTM0:00
6BRARafael De Mattos Andriato (BRA)0:00
7AUSBrenton Jones (AUS)Drapac Professional Cycling0:00
8SUIDylan Page (SUI)Roth0:00
9KAZAlexey Lutsenko (KAZ)Astana0:00
10UKRAndriy Kulyk (UKR)Kolls - BDC0:00
11HUNZsolt Dér (HUN)Vorarlberg0:00
12POLPatryk Stosz (POL)CCC - Sprandi - Polkowice0:00
13KAZSergey Vlassenko (KAZ)Vino 4ever Sko0:00
14AUSChristopher Williams (AUS)Novo Nordisk0:00
15ITAFederico Zurlo (ITA)Lampre - Merida0:00
16FRAChristophe Laborie (FRA)Delko - Marseille Provence KTM0:00
17RUSVasily Neustroev (RUS)Lokosphinx0:00
18ESPFrancesco Zurita Martinez (ESP)Vorarlberg0:00
19SLOMatej Mohoric (SLO)Lampre - Merida0:00
20CHNJingbiao Zhao (CHN)Wisdom - Hengxiang0:00
21NEDBrian Kamstra (NED)Novo Nordisk0:00
22SUIPatrick Schelling (SUI)Vorarlberg0:00
23HKGBurr Ho (HKG)HKSI0:00
24ITASimone Ponzi (ITA)CCC - Sprandi - Polkowice0:00
25FRAQuentin Valognes (FRA)0:00
26KAZArman Kamyshev (KAZ)Astana0:00
27RUSAnton Samokhvalov (RUS)0:00
28COLFrancisco Jarley Colorado Hernandez (COL)RTS - Santic0:00
29IRIMohammad Gharehbaghi Pouri (IRI)Hy Sport - Look0:00
30AUSJames Glasspool (AUS)Novo Nordisk0:00
31CHNJianpeng Liu (CHN)Wisdom - Hengxiang0:00
32AUTPatrick Jäger (AUT)Vorarlberg0:00
33ESPDaniel Dominguez Barragan (ESP)Team Ecuador0:00
34RUSEvgeny Zotov (RUS)0:00
35PORSérgio Ferreira Sousa (POR)Vorarlberg0:00
36ITAOliviero Troia (ITA)0:00
37HKGYing Hon Ronald Yeung (HKG)0:00
38HKGHiu Fung Choy (HKG)HKSI0:00
39CHNZhang Zheng (CHN)Wisdom - Hengxiang0:00
40CHNMeiyin Wang (CHN)Wisdom - Hengxiang0:00
41ARGFrancisco Ramon Chamorro Piva (ARG)Funvic Soul Cycles - Carrefour0:00
42RUSSergey Rozin (RUS)0:00
43KAZDmitriy Lukyanov (KAZ)Vino 4ever Sko0:00
44CHNXin Wang (CHN)Hy Sport - Look0:00
45MDACristian Raileanu (MDA)0:00
46SWEFredrik Ludvigsson (SWE)Giant - Alpecin0:00
47ITAAndrea Peron (ITA)Novo Nordisk0:00
48NEDThomas Rabou (NED)0:00
49UZBRuslan Karimov (UZB)RTS - Santic0:00
50UKROleksandr Polivoda (UKR)Kolls - BDC0:00
51CHNChao Hua Xue (CHN)Giant - Champion System0:00
52NEDJochem Hoekstra (NED)Parkhotel Valkenburg0:00
53NEDRik Van Ijzendoorn (NED)0:00
54FINJoonas Henttala (FIN)Novo Nordisk0:00
55POLPiotr Brozyna (POL)CCC - Sprandi - Polkowice0:00
56KAZRuslan Tleubayev (KAZ)Astana0:00
57BRARoberto Pinheiro Silva (BRA)Funvic Soul Cycles - Carrefour0:00
58BRAGabriel Machado da Silva (BRA)0:00
59UKRAndriy Vasylyuk (UKR)Kolls - BDC0:00
60UKRSergej Gretchyn (UKR)0:00
61POLPrzemyslaw Niemec (POL)Lampre - Merida0:00
62SUIMartin Kohler (SUI)Roth0:00
63CHNBieken Nazaerbieke (CHN)Hy Sport - Look0:00
64KAZAspan Zhukenov (KAZ)0:00
65KAZTaras Voropayev (KAZ)Vino 4ever Sko0:00
66ITAMirko Tedeschi (ITA)Wilier Triestina - Southeast0:00
67ITAGiuseppe Fonzi (ITA)Wilier Triestina - Southeast0:00
68KAZAlexandr Ovsyannikov (KAZ)0:00
69KAZIlya Davidenok (KAZ)0:00
70FRASofiane Mérignat (FRA)0:00
71KAZAlexandr Shushemoin (KAZ)Vino 4ever Sko0:00
72UKRYuri Metlushenko (UKR)Jilun - Shakeland0:00
73UKRMykhaylo Kononenko (UKR)Kolls - BDC0:00
74SUINico Brüngger (SUI)Roth0:00
75BRAAlex Correia Diniz (BRA)Funvic Soul Cycles - Carrefour0:00
76RUSDmitry Samokhvalov (RUS)0:00
77KAZDaniil Fominykh (KAZ)Astana0:00
78COLMauricio Ortega Ramirez (COL)Orgullo Antioqueño0:00
79RUSMaxim Rubachev (RUS)0:00
80CHIArnold Cristobal Olavarria Abarca (CHI)0:00
81CHNMa Guangtong (CHN)Wisdom - Hengxiang0:00
82UKRAndriy Bratashchuk (UKR)Kolls - BDC0:00
83BLRBranislau Samoilau (BLR)CCC - Sprandi - Polkowice0:00
84BRAMurilo Affonso Ferraz (BRA)Funvic Soul Cycles - Carrefour0:00
85AUTMichael Kucher (AUT)Vorarlberg0:00
86VENYonder Eduardo Godoy (VEN)Androni Giocattoli - Sidermec0:00
87COLCarlos Alberto Ospina Hernandez (COL)0:00
88IRIAli Nemati Khiavi (IRI)Hy Sport - Look0:00
89NEDPeter Koning (NED)Drapac Professional Cycling0:00
90DENAsbjørn Kragh Andersen (DEN)Delko - Marseille Provence KTM0:00
91POLAdrian Kurek (POL)CCC - Sprandi - Polkowice0:00
92AUSLachlan Norris (AUS)Drapac Professional Cycling0:00
93POLJakub Kaczmarek (POL)CCC - Sprandi - Polkowice0:00
94COLVictor Niño Corredor (COL)0:00
95PORMario Jorge Faria da Costa (POR)Lampre - Merida0:00
96GERJohannes Fröhlinger (GER)Giant - Alpecin0:00
97KAZDmitriy Gruzdev (KAZ)Astana0:00
98KAZMaxat Ayazbayev (KAZ)Astana0:00
99RUSKirill Zakharov (RUS)0:00
100FRALucas De Rossi (FRA)0:00
101FRAThomas Vaubourzeix (FRA)Lupus0:00
102HKGWan Yau Vincent Lau (HKG)HKSI0:00
103AUSBernard Sulzberger (AUS)Drapac Professional Cycling0:00
104COLWilson Ramiro Rincón Díaz (COL)0:00
105FRAGéraud Flores-Couderc (FRA)0:00
106AUSGraeme Allen Brown (AUS)Drapac Professional Cycling0:00
107UKROleksandr Prevar (UKR)Kolls - BDC0:00
108HKGHo San Chiu (HKG)HKSI0:00
109COLJefferson Rueda Tobon (COL)0:00
110HKGKa Hoo Fung (HKG)HKSI0:00
111CHNXiaolong Sun (CHN)Giant - Champion System0:00
112AUTMatthias Krizek (AUT)Roth0:00
113CHNGang Xu (CHN)Lampre - Merida0:00
114KAZArtyom Zakharov (KAZ)Astana0:00
115BELBert De Backer (BEL)Giant - Alpecin0:00
116NZLBrad Evans (NZL)0:11
117FRAClément Koretzky (FRA)Vorarlberg0:19
118BRACarlos Alexandre Manarelli (BRA)Funvic Soul Cycles - Carrefour0:24
119CHNLijun Bai (CHN)Giant - Champion System0:29
120CHNFuwen Xue (CHN)Giant - Champion System0:49
121NEDTom Stamsnijder (NED)Giant - Alpecin0:51
122AUSTravis Meyer (AUS)Drapac Professional Cycling1:02
123CHNLu Cheng Zhou (CHN)1:06
124SUILukas Jaun (SUI)Roth1:19
125CHNCheng Ji (CHN)Giant - Alpecin2:48
126NORFredrik Strand Galta (NOR)Delko - Marseille Provence KTM2:52
127CHNYong Jian Wu (CHN)3:33
128CHNEn Huang (CHN)Hy Sport - Look3:33
129POLKamil Malecki (POL)CCC - Sprandi - Polkowice4:24
130CHNWenhui Bi (CHN)Giant - Champion System4:24
131UKROleksiy Kasyanov (UKR)5:48
132HKGKwun Wan Law (HKG)HKSI6:51
133CHNShan Shuang (CHN)Giant - Champion System7:10

Ga naar de uitslagen van etappe inclusief alle classificaties



Etappe 4 - Chengmai - Danzhou - 159,4 km - 25 Oktober 2016Sprint


1GERMax Walscheid (GER)Giant - Alpecin3:45:04
2ITARoberto Ferrari (ITA)Lampre - Merida0:00
3POLAdrian Kurek (POL)CCC - Sprandi - Polkowice0:00
4ITAAndrea Pasqualon (ITA)Roth0:00
5HUNZsolt Dér (HUN)Vorarlberg0:00
6BRARafael De Mattos Andriato (BRA)0:00
7KAZRuslan Tleubayev (KAZ)Astana0:00
8AUSBrenton Jones (AUS)Drapac Professional Cycling0:00
9RUSVasily Neustroev (RUS)Lokosphinx0:00
10ESPFrancesco Zurita Martinez (ESP)Vorarlberg0:00
11UKRAndriy Kulyk (UKR)Kolls - BDC0:00
12CHNJingbiao Zhao (CHN)Wisdom - Hengxiang0:00
13ITAAndrea Peron (ITA)Novo Nordisk0:00
14KAZSergey Vlassenko (KAZ)Vino 4ever Sko0:00
15NZLBrad Evans (NZL)0:00
16RUSEvgeny Zotov (RUS)0:00
17FRAQuentin Valognes (FRA)0:00
18CHIArnold Cristobal Olavarria Abarca (CHI)0:00
19DENAsbjørn Kragh Andersen (DEN)Delko - Marseille Provence KTM0:00
20CHNZhang Zheng (CHN)Wisdom - Hengxiang0:00
21UKRYuri Metlushenko (UKR)Jilun - Shakeland0:00
22ITASimone Ponzi (ITA)CCC - Sprandi - Polkowice0:00
23AUSJames Glasspool (AUS)Novo Nordisk0:00
24POLJakub Kaczmarek (POL)CCC - Sprandi - Polkowice0:00
25ITAOliviero Troia (ITA)0:00
26UKRMykhaylo Kononenko (UKR)Kolls - BDC0:00
27FRALucas De Rossi (FRA)0:00
28ARGFrancisco Ramon Chamorro Piva (ARG)Funvic Soul Cycles - Carrefour0:00
29KAZAlexey Lutsenko (KAZ)Astana0:00
30PORSérgio Ferreira Sousa (POR)Vorarlberg0:00
31AUSChristopher Williams (AUS)Novo Nordisk0:00
32BRAGabriel Machado da Silva (BRA)0:00
33CHNBieken Nazaerbieke (CHN)Hy Sport - Look0:00
34AUTPatrick Jäger (AUT)Vorarlberg0:00
35FRAGéraud Flores-Couderc (FRA)0:00
36UKRAndriy Vasylyuk (UKR)Kolls - BDC0:00
37FINJoonas Henttala (FIN)Novo Nordisk0:00
38GERTino Thömel (GER)RTS - Santic0:00
39BRACarlos Alexandre Manarelli (BRA)Funvic Soul Cycles - Carrefour0:00
40UKROleksandr Prevar (UKR)Kolls - BDC0:00
41KAZDmitriy Gruzdev (KAZ)Astana0:00
42NEDBrian Kamstra (NED)Novo Nordisk0:00
43AUSBernard Sulzberger (AUS)Drapac Professional Cycling0:00
44RUSMaxim Rubachev (RUS)0:00
45SWEFredrik Ludvigsson (SWE)Giant - Alpecin0:00
46BRARoberto Pinheiro Silva (BRA)Funvic Soul Cycles - Carrefour0:00
47IRIMohammad Gharehbaghi Pouri (IRI)Hy Sport - Look0:00
48AUTMatthias Krizek (AUT)Roth0:00
49SUIPatrick Schelling (SUI)Vorarlberg0:00
50SLOMatej Mohoric (SLO)Lampre - Merida0:00
51GERJohannes Fröhlinger (GER)Giant - Alpecin0:00
52HKGYing Hon Ronald Yeung (HKG)0:00
53CHNMa Guangtong (CHN)Wisdom - Hengxiang0:00
54HKGHiu Fung Choy (HKG)HKSI0:00
55KAZDmitriy Lukyanov (KAZ)Vino 4ever Sko0:00
56VENYonder Eduardo Godoy (VEN)Androni Giocattoli - Sidermec0:00
57FRASofiane Mérignat (FRA)0:00
58KAZAlexandr Shushemoin (KAZ)Vino 4ever Sko0:00
59KAZIlya Davidenok (KAZ)0:00
60UKRSergej Gretchyn (UKR)0:00
61CHNXin Wang (CHN)Hy Sport - Look0:00
62KAZDaniil Fominykh (KAZ)Astana0:00
63COLCarlos Alberto Ospina Hernandez (COL)0:00
64COLFrancisco Jarley Colorado Hernandez (COL)RTS - Santic0:00
65POLKamil Malecki (POL)CCC - Sprandi - Polkowice0:00
66UKRAndriy Bratashchuk (UKR)Kolls - BDC0:00
67KAZAspan Zhukenov (KAZ)0:00
68RUSDmitry Samokhvalov (RUS)0:00
69RUSAnton Samokhvalov (RUS)0:00
70AUSLachlan Norris (AUS)Drapac Professional Cycling0:00
71ITAFederico Zurlo (ITA)Lampre - Merida0:00
72UZBRuslan Karimov (UZB)RTS - Santic0:00
73UKROleksandr Polivoda (UKR)Kolls - BDC0:00
74POLPrzemyslaw Niemec (POL)Lampre - Merida0:00
75RUSSergey Rozin (RUS)0:00
76BLRBranislau Samoilau (BLR)CCC - Sprandi - Polkowice0:00
77NEDJochem Hoekstra (NED)Parkhotel Valkenburg0:00
78COLWilson Ramiro Rincón Díaz (COL)0:00
79CHNXiaolong Sun (CHN)Giant - Champion System0:00
80CHNMeiyin Wang (CHN)Wisdom - Hengxiang0:00
81IRIAli Nemati Khiavi (IRI)Hy Sport - Look0:00
82NEDPeter Koning (NED)Drapac Professional Cycling0:00
83SUIMartin Kohler (SUI)Roth0:00
84SUINico Brüngger (SUI)Roth0:00
85MDACristian Raileanu (MDA)0:00
86ESPDaniel Dominguez Barragan (ESP)Team Ecuador0:00
87BRAAlex Correia Diniz (BRA)Funvic Soul Cycles - Carrefour0:00
88KAZArman Kamyshev (KAZ)Astana0:00
89KAZTaras Voropayev (KAZ)Vino 4ever Sko0:00
90BELBert De Backer (BEL)Giant - Alpecin0:00
91KAZMaxat Ayazbayev (KAZ)Astana0:00
92KAZAlexandr Ovsyannikov (KAZ)0:00
93COLLeonardo Fabio Duque (COL)Delko - Marseille Provence KTM0:00
94FRAChristophe Laborie (FRA)Delko - Marseille Provence KTM0:00
95RUSKirill Zakharov (RUS)0:00
96BRAMurilo Affonso Ferraz (BRA)Funvic Soul Cycles - Carrefour0:00
97SUILukas Jaun (SUI)Roth0:00
98ITAMirko Tedeschi (ITA)Wilier Triestina - Southeast0:00
99COLVictor Niño Corredor (COL)0:00
100ITAGiuseppe Fonzi (ITA)Wilier Triestina - Southeast0:00
101COLMauricio Ortega Ramirez (COL)Orgullo Antioqueño0:00
102FRAClément Koretzky (FRA)Vorarlberg0:00
103HKGHo San Chiu (HKG)HKSI0:00
104HKGBurr Ho (HKG)HKSI0:00
105HKGWan Yau Vincent Lau (HKG)HKSI0:00
106NEDThomas Rabou (NED)0:00
107COLJefferson Rueda Tobon (COL)0:00
108POLPiotr Brozyna (POL)CCC - Sprandi - Polkowice0:00
109FRAThomas Vaubourzeix (FRA)Lupus0:00
110NEDRik Van Ijzendoorn (NED)0:00
111PORMario Jorge Faria da Costa (POR)Lampre - Merida0:00
112CHNGang Xu (CHN)Lampre - Merida0:00
113CHNJianpeng Liu (CHN)Wisdom - Hengxiang0:00
114SUIDylan Page (SUI)Roth0:20
115KAZArtyom Zakharov (KAZ)Astana0:30
116HKGKa Hoo Fung (HKG)HKSI0:33
117CHNWenhui Bi (CHN)Giant - Champion System0:39
118CHNChao Hua Xue (CHN)Giant - Champion System0:39
119HKGKwun Wan Law (HKG)HKSI0:39
120UKROleksiy Kasyanov (UKR)0:46
121AUSTravis Meyer (AUS)Drapac Professional Cycling0:52
122AUSGraeme Allen Brown (AUS)Drapac Professional Cycling0:52
123NEDTom Stamsnijder (NED)Giant - Alpecin1:28
124CHNFuwen Xue (CHN)Giant - Champion System1:28
125CHNEn Huang (CHN)Hy Sport - Look1:28
126AUTMichael Kucher (AUT)Vorarlberg1:28
127CHNYong Jian Wu (CHN)2:01
128CHNLu Cheng Zhou (CHN)2:01
129NORFredrik Strand Galta (NOR)Delko - Marseille Provence KTM2:08
130CHNCheng Ji (CHN)Giant - Alpecin2:08
131CHNLijun Bai (CHN)Giant - Champion System3:55
132POLPatryk Stosz (POL)CCC - Sprandi - Polkowice5:42
133CHNShan Shuang (CHN)Giant - Champion System

Ga naar de uitslagen van etappe inclusief alle classificaties



Etappe 5 - Danzhou - Changjiang - 184,9 km - 26 Oktober 2016Sprint


1GERMax Walscheid (GER)Giant - Alpecin4:29:52
2BRARafael De Mattos Andriato (BRA)0:00
3ITARoberto Ferrari (ITA)Lampre - Merida0:00
4AUSBrenton Jones (AUS)Drapac Professional Cycling0:00
5KAZArman Kamyshev (KAZ)Astana0:00
6ITASimone Ponzi (ITA)CCC - Sprandi - Polkowice0:00
7KAZAlexey Lutsenko (KAZ)Astana0:00
8ITAAndrea Pasqualon (ITA)Roth0:00
9HUNZsolt Dér (HUN)Vorarlberg0:00
10GERTino Thömel (GER)RTS - Santic0:00
11POLAdrian Kurek (POL)CCC - Sprandi - Polkowice0:00
12RUSVasily Neustroev (RUS)Lokosphinx0:00
13ARGFrancisco Ramon Chamorro Piva (ARG)Funvic Soul Cycles - Carrefour0:00
14ITAAndrea Peron (ITA)Novo Nordisk0:00
15ESPFrancesco Zurita Martinez (ESP)Vorarlberg0:00
16BRARoberto Pinheiro Silva (BRA)Funvic Soul Cycles - Carrefour0:00
17SUIPatrick Schelling (SUI)Vorarlberg0:00
18FRAQuentin Valognes (FRA)0:00
19RUSEvgeny Zotov (RUS)0:00
20UKRYuri Metlushenko (UKR)Jilun - Shakeland0:00
21FRASofiane Mérignat (FRA)0:00
22COLLeonardo Fabio Duque (COL)Delko - Marseille Provence KTM0:00
23KAZSergey Vlassenko (KAZ)Vino 4ever Sko0:00
24PORSérgio Ferreira Sousa (POR)Vorarlberg0:00
25POLJakub Kaczmarek (POL)CCC - Sprandi - Polkowice0:00
26UKRAndriy Vasylyuk (UKR)Kolls - BDC0:00
27CHNMa Guangtong (CHN)Wisdom - Hengxiang0:00
28NEDBrian Kamstra (NED)Novo Nordisk0:00
29KAZTaras Voropayev (KAZ)Vino 4ever Sko0:00
30KAZArtyom Zakharov (KAZ)Astana0:00
31KAZRuslan Tleubayev (KAZ)Astana0:00
32POLPrzemyslaw Niemec (POL)Lampre - Merida0:00
33POLPiotr Brozyna (POL)CCC - Sprandi - Polkowice0:00
34IRIMohammad Gharehbaghi Pouri (IRI)Hy Sport - Look0:00
35BRAGabriel Machado da Silva (BRA)0:00
36AUSGraeme Allen Brown (AUS)Drapac Professional Cycling0:00
37POLKamil Malecki (POL)CCC - Sprandi - Polkowice0:00
38BRAAlex Correia Diniz (BRA)Funvic Soul Cycles - Carrefour0:00
39BLRBranislau Samoilau (BLR)CCC - Sprandi - Polkowice0:00
40ITAMirko Tedeschi (ITA)Wilier Triestina - Southeast0:00
41AUSBernard Sulzberger (AUS)Drapac Professional Cycling0:00
42POLPatryk Stosz (POL)CCC - Sprandi - Polkowice0:00
43GERJohannes Fröhlinger (GER)Giant - Alpecin0:00
44AUTMatthias Krizek (AUT)Roth0:00
45ITAFederico Zurlo (ITA)Lampre - Merida0:00
46KAZIlya Davidenok (KAZ)0:00
47NZLBrad Evans (NZL)0:00
48SLOMatej Mohoric (SLO)Lampre - Merida0:00
49ITAGiuseppe Fonzi (ITA)Wilier Triestina - Southeast0:00
50BELBert De Backer (BEL)Giant - Alpecin0:00
51UKROleksandr Prevar (UKR)Kolls - BDC0:00
52RUSAnton Samokhvalov (RUS)0:00
53VENYonder Eduardo Godoy (VEN)Androni Giocattoli - Sidermec0:00
54RUSDmitry Samokhvalov (RUS)0:00
55KAZAlexandr Shushemoin (KAZ)Vino 4ever Sko0:00
56AUSChristopher Williams (AUS)Novo Nordisk0:00
57SUILukas Jaun (SUI)Roth0:00
58HKGHiu Fung Choy (HKG)HKSI0:00
59CHIArnold Cristobal Olavarria Abarca (CHI)0:00
60ITAOliviero Troia (ITA)0:00
61UKRMykhaylo Kononenko (UKR)Kolls - BDC0:00
62CHNZhang Zheng (CHN)Wisdom - Hengxiang0:00
63CHNMeiyin Wang (CHN)Wisdom - Hengxiang0:00
64COLWilson Ramiro Rincón Díaz (COL)0:00
65RUSMaxim Rubachev (RUS)0:00
66ESPDaniel Dominguez Barragan (ESP)Team Ecuador0:00
67CHNJingbiao Zhao (CHN)Wisdom - Hengxiang0:00
68IRIAli Nemati Khiavi (IRI)Hy Sport - Look0:00
69MDACristian Raileanu (MDA)0:00
70KAZAlexandr Ovsyannikov (KAZ)0:00
71CHNBieken Nazaerbieke (CHN)Hy Sport - Look0:00
72KAZDaniil Fominykh (KAZ)Astana0:00
73SUIDylan Page (SUI)Roth0:00
74KAZAspan Zhukenov (KAZ)0:00
75RUSSergey Rozin (RUS)0:00
76COLMauricio Ortega Ramirez (COL)Orgullo Antioqueño0:00
77COLJefferson Rueda Tobon (COL)0:00
78COLFrancisco Jarley Colorado Hernandez (COL)RTS - Santic0:00
79RUSKirill Zakharov (RUS)0:00
80AUTPatrick Jäger (AUT)Vorarlberg0:00
81KAZDmitriy Lukyanov (KAZ)Vino 4ever Sko0:00
82UZBRuslan Karimov (UZB)RTS - Santic0:00
83NEDJochem Hoekstra (NED)Parkhotel Valkenburg0:00
84HKGYing Hon Ronald Yeung (HKG)0:00
85FRAThomas Vaubourzeix (FRA)Lupus0:00
86CHNXiaolong Sun (CHN)Giant - Champion System0:29
87KAZDmitriy Gruzdev (KAZ)Astana0:00
88KAZMaxat Ayazbayev (KAZ)Astana0:00
89HKGWan Yau Vincent Lau (HKG)HKSI0:00
90SUIMartin Kohler (SUI)Roth0:00
91SUINico Brüngger (SUI)Roth0:00
92CHNGang Xu (CHN)Lampre - Merida0:00
93UKRAndriy Bratashchuk (UKR)Kolls - BDC0:51
94FINJoonas Henttala (FIN)Novo Nordisk0:51
95NEDTom Stamsnijder (NED)Giant - Alpecin0:00
96NEDThomas Rabou (NED)0:00
97COLVictor Niño Corredor (COL)0:00
98HKGHo San Chiu (HKG)HKSI0:00
99CHNXin Wang (CHN)Hy Sport - Look0:00
100FRAChristophe Laborie (FRA)Delko - Marseille Provence KTM0:00
101CHNWenhui Bi (CHN)Giant - Champion System1:09
102PORMario Jorge Faria da Costa (POR)Lampre - Merida0:00
103CHNJianpeng Liu (CHN)Wisdom - Hengxiang0:00
104NORFredrik Strand Galta (NOR)Delko - Marseille Provence KTM0:00
105CHNChao Hua Xue (CHN)Giant - Champion System1:20
106UKRSergej Gretchyn (UKR)0:00
107CHNLu Cheng Zhou (CHN)1:47
108BRACarlos Alexandre Manarelli (BRA)Funvic Soul Cycles - Carrefour0:00
109BRAMurilo Affonso Ferraz (BRA)Funvic Soul Cycles - Carrefour0:00
110FRAClément Koretzky (FRA)Vorarlberg0:00
111AUSTravis Meyer (AUS)Drapac Professional Cycling2:04
112NEDPeter Koning (NED)Drapac Professional Cycling0:00
113AUSLachlan Norris (AUS)Drapac Professional Cycling0:00
114CHNFuwen Xue (CHN)Giant - Champion System2:04
115COLCarlos Alberto Ospina Hernandez (COL)0:00
116CHNYong Jian Wu (CHN)2:25
117HKGKwun Wan Law (HKG)HKSI2:28
118SWEFredrik Ludvigsson (SWE)Giant - Alpecin0:00
119CHNEn Huang (CHN)Hy Sport - Look3:20
120HKGBurr Ho (HKG)HKSI0:00
121UKROleksiy Kasyanov (UKR)5:52
122CHNLijun Bai (CHN)Giant - Champion System7:12
123CHNCheng Ji (CHN)Giant - Alpecin7:12
124FRAGéraud Flores-Couderc (FRA)7:12
125UKROleksandr Polivoda (UKR)Kolls - BDC7:51
126NEDRik Van Ijzendoorn (NED)10:09
127AUTMichael Kucher (AUT)Vorarlberg10:09
128AUSJames Glasspool (AUS)Novo Nordisk19:30
129DENAsbjørn Kragh Andersen (DEN)Delko - Marseille Provence KTM
130FRALucas De Rossi (FRA)
131HKGKa Hoo Fung (HKG)HKSI
132UKRAndriy Kulyk (UKR)Kolls - BDC

Ga naar de uitslagen van etappe inclusief alle classificaties



Etappe 6 - Changjiang - Wuzhishan - 197,2 km - 27 Oktober 2016Medium berg


1SLOMatej Mohoric (SLO)Lampre - Merida5:21:35
2POLPrzemyslaw Niemec (POL)Lampre - Merida0:00
3KAZAlexey Lutsenko (KAZ)Astana0:00
4COLMauricio Ortega Ramirez (COL)Orgullo Antioqueño0:34
5SUIPatrick Schelling (SUI)Vorarlberg0:34
6COLLeonardo Fabio Duque (COL)Delko - Marseille Provence KTM0:50
7PORMario Jorge Faria da Costa (POR)Lampre - Merida0:50
8ITAGiuseppe Fonzi (ITA)Wilier Triestina - Southeast0:50
9KAZIlya Davidenok (KAZ)0:50
10COLJefferson Rueda Tobon (COL)0:50
11BRAAlex Correia Diniz (BRA)Funvic Soul Cycles - Carrefour0:50
12MDACristian Raileanu (MDA)0:50
13COLCarlos Alberto Ospina Hernandez (COL)0:50
14GERJohannes Fröhlinger (GER)Giant - Alpecin0:50
15BLRBranislau Samoilau (BLR)CCC - Sprandi - Polkowice0:50
16KAZAlexandr Shushemoin (KAZ)Vino 4ever Sko0:50
17ESPDaniel Dominguez Barragan (ESP)Team Ecuador0:50
18SWEFredrik Ludvigsson (SWE)Giant - Alpecin0:50
19IRIMohammad Gharehbaghi Pouri (IRI)Hy Sport - Look0:50
20KAZDmitriy Lukyanov (KAZ)Vino 4ever Sko0:57
21VENYonder Eduardo Godoy (VEN)Androni Giocattoli - Sidermec1:07
22CHNMeiyin Wang (CHN)Wisdom - Hengxiang1:49
23KAZDaniil Fominykh (KAZ)Astana1:49
24RUSAnton Samokhvalov (RUS)1:59
25AUSBernard Sulzberger (AUS)Drapac Professional Cycling1:59
26SUINico Brüngger (SUI)Roth1:59
27POLPiotr Brozyna (POL)CCC - Sprandi - Polkowice2:04
28KAZDmitriy Gruzdev (KAZ)Astana2:04
29COLFrancisco Jarley Colorado Hernandez (COL)RTS - Santic2:08
30ITAMirko Tedeschi (ITA)Wilier Triestina - Southeast2:14
31ESPFrancesco Zurita Martinez (ESP)Vorarlberg2:14
32RUSMaxim Rubachev (RUS)2:14
33HKGYing Hon Ronald Yeung (HKG)2:14
34AUSLachlan Norris (AUS)Drapac Professional Cycling2:14
35IRIAli Nemati Khiavi (IRI)Hy Sport - Look2:14
36ITASimone Ponzi (ITA)CCC - Sprandi - Polkowice2:14
37PORSérgio Ferreira Sousa (POR)Vorarlberg2:14
38BRAGabriel Machado da Silva (BRA)2:14
39NEDJochem Hoekstra (NED)Parkhotel Valkenburg2:14
40RUSSergey Rozin (RUS)2:14
41RUSEvgeny Zotov (RUS)2:14
42ITAAndrea Pasqualon (ITA)Roth2:14
43BRAMurilo Affonso Ferraz (BRA)Funvic Soul Cycles - Carrefour3:10
44UKROleksandr Prevar (UKR)Kolls - BDC3:34
45AUTMatthias Krizek (AUT)Roth3:44
46UKRSergej Gretchyn (UKR)4:23
47NEDBrian Kamstra (NED)Novo Nordisk4:23
48CHNZhang Zheng (CHN)Wisdom - Hengxiang4:23
49UKRAndriy Vasylyuk (UKR)Kolls - BDC4:25
50UKRAndriy Bratashchuk (UKR)Kolls - BDC4:25
51COLVictor Niño Corredor (COL)4:25
52RUSDmitry Samokhvalov (RUS)4:27
53CHNGang Xu (CHN)Lampre - Merida4:27
54FINJoonas Henttala (FIN)Novo Nordisk4:27
55RUSKirill Zakharov (RUS)5:19
56RUSVasily Neustroev (RUS)Lokosphinx5:19
57KAZAlexandr Ovsyannikov (KAZ)5:19
58CHNBieken Nazaerbieke (CHN)Hy Sport - Look5:45
59HKGWan Yau Vincent Lau (HKG)HKSI5:57
60BRARafael De Mattos Andriato (BRA)5:57
61KAZArtyom Zakharov (KAZ)Astana5:57
62CHNJianpeng Liu (CHN)Wisdom - Hengxiang5:57
63KAZSergey Vlassenko (KAZ)Vino 4ever Sko6:25
64SUIMartin Kohler (SUI)Roth7:17
65NEDTom Stamsnijder (NED)Giant - Alpecin8:32
66GERMax Walscheid (GER)Giant - Alpecin8:32
67FRASofiane Mérignat (FRA)8:32
68AUSBrenton Jones (AUS)Drapac Professional Cycling8:32
69POLJakub Kaczmarek (POL)CCC - Sprandi - Polkowice8:32
70POLAdrian Kurek (POL)CCC - Sprandi - Polkowice8:32
71POLPatryk Stosz (POL)CCC - Sprandi - Polkowice8:32
72SUILukas Jaun (SUI)Roth8:32
73BRARoberto Pinheiro Silva (BRA)Funvic Soul Cycles - Carrefour8:32
74ITAOliviero Troia (ITA)8:32
75CHIArnold Cristobal Olavarria Abarca (CHI)8:32
76ITARoberto Ferrari (ITA)Lampre - Merida8:32
77ITAFederico Zurlo (ITA)Lampre - Merida8:32
78KAZRuslan Tleubayev (KAZ)Astana9:06
79POLKamil Malecki (POL)CCC - Sprandi - Polkowice9:06
80KAZTaras Voropayev (KAZ)Vino 4ever Sko9:06
81HKGHiu Fung Choy (HKG)HKSI9:06
82AUSChristopher Williams (AUS)Novo Nordisk9:06
83CHNXiaolong Sun (CHN)Giant - Champion System9:06
84CHNLijun Bai (CHN)Giant - Champion System9:06
85UKRMykhaylo Kononenko (UKR)Kolls - BDC9:55
86CHNLu Cheng Zhou (CHN)11:35
87SUIDylan Page (SUI)Roth11:36
88BRACarlos Alexandre Manarelli (BRA)Funvic Soul Cycles - Carrefour11:36
89KAZMaxat Ayazbayev (KAZ)Astana11:36
90ITAAndrea Peron (ITA)Novo Nordisk12:21
91BELBert De Backer (BEL)Giant - Alpecin12:21
92FRAThomas Vaubourzeix (FRA)Lupus12:23
93AUTPatrick Jäger (AUT)Vorarlberg12:31
94HUNZsolt Dér (HUN)Vorarlberg12:31
95FRAClément Koretzky (FRA)Vorarlberg12:31
96FRAChristophe Laborie (FRA)Delko - Marseille Provence KTM12:34
97NZLBrad Evans (NZL)12:36
98ARGFrancisco Ramon Chamorro Piva (ARG)Funvic Soul Cycles - Carrefour13:27
99KAZArman Kamyshev (KAZ)Astana13:27
100NEDPeter Koning (NED)Drapac Professional Cycling13:27
101KAZAspan Zhukenov (KAZ)13:27
102CHNWenhui Bi (CHN)Giant - Champion System16:22
103CHNXin Wang (CHN)Hy Sport - Look16:22
104FRAQuentin Valognes (FRA)17:07
105UKRYuri Metlushenko (UKR)Jilun - Shakeland17:07
106HKGBurr Ho (HKG)HKSI17:07
107AUSTravis Meyer (AUS)Drapac Professional Cycling17:09
108CHNCheng Ji (CHN)Giant - Alpecin20:14
109AUSGraeme Allen Brown (AUS)Drapac Professional Cycling20:14
110UZBRuslan Karimov (UZB)RTS - Santic20:14
111GERTino Thömel (GER)RTS - Santic20:14
112CHNMa Guangtong (CHN)Wisdom - Hengxiang20:14
113AUTMichael Kucher (AUT)Vorarlberg20:14
114CHNChao Hua Xue (CHN)Giant - Champion System20:14
115CHNJingbiao Zhao (CHN)Wisdom - Hengxiang20:29
116FRAGéraud Flores-Couderc (FRA)21:02
117CHNEn Huang (CHN)Hy Sport - Look21:02
118NEDThomas Rabou (NED)21:02
119CHNYong Jian Wu (CHN)25:52
120UKROleksiy Kasyanov (UKR)25:52
121NORFredrik Strand Galta (NOR)Delko - Marseille Provence KTM28:33
122NEDRik Van Ijzendoorn (NED)
123COLWilson Ramiro Rincón Díaz (COL)
124CHNFuwen Xue (CHN)Giant - Champion System
125HKGKwun Wan Law (HKG)HKSI
126AUSJames Glasspool (AUS)Novo Nordisk
127HKGHo San Chiu (HKG)HKSI
128UKROleksandr Polivoda (UKR)Kolls - BDC

Ga naar de uitslagen van etappe inclusief alle classificaties



Etappe 7 - Wuzhishan - Sanya - 127,4 km - 28 Oktober 2016Sprint


1GERMax Walscheid (GER)Giant - Alpecin2:51:45
2AUSBrenton Jones (AUS)Drapac Professional Cycling0:00
3BRARafael De Mattos Andriato (BRA)0:00
4COLLeonardo Fabio Duque (COL)Delko - Marseille Provence KTM0:00
5ITARoberto Ferrari (ITA)Lampre - Merida0:00
6ARGFrancisco Ramon Chamorro Piva (ARG)Funvic Soul Cycles - Carrefour0:00
7HUNZsolt Dér (HUN)Vorarlberg0:00
8ESPFrancesco Zurita Martinez (ESP)Vorarlberg0:00
9POLPatryk Stosz (POL)CCC - Sprandi - Polkowice0:00
10GERTino Thömel (GER)RTS - Santic0:00
11ITASimone Ponzi (ITA)CCC - Sprandi - Polkowice0:00
12FRAQuentin Valognes (FRA)0:00
13ITAAndrea Pasqualon (ITA)Roth0:00
14RUSEvgeny Zotov (RUS)0:00
15UKRAndriy Vasylyuk (UKR)Kolls - BDC0:00
16FRASofiane Mérignat (FRA)0:00
17ITAAndrea Peron (ITA)Novo Nordisk0:00
18KAZSergey Vlassenko (KAZ)Vino 4ever Sko0:00
19KAZAlexey Lutsenko (KAZ)Astana0:00
20KAZIlya Davidenok (KAZ)0:00
21UKRYuri Metlushenko (UKR)Jilun - Shakeland0:00
22ESPDaniel Dominguez Barragan (ESP)Team Ecuador0:00
23SUIDylan Page (SUI)Roth0:00
24PORMario Jorge Faria da Costa (POR)Lampre - Merida0:00
25IRIMohammad Gharehbaghi Pouri (IRI)Hy Sport - Look0:00
26RUSVasily Neustroev (RUS)Lokosphinx0:00
27BLRBranislau Samoilau (BLR)CCC - Sprandi - Polkowice0:00
28KAZAlexandr Shushemoin (KAZ)Vino 4ever Sko0:00
29SLOMatej Mohoric (SLO)Lampre - Merida0:00
30UKRAndriy Bratashchuk (UKR)Kolls - BDC0:00
31NEDBrian Kamstra (NED)Novo Nordisk0:00
32RUSSergey Rozin (RUS)0:00
33KAZRuslan Tleubayev (KAZ)Astana0:00
34CHNJingbiao Zhao (CHN)Wisdom - Hengxiang0:00
35BRARoberto Pinheiro Silva (BRA)Funvic Soul Cycles - Carrefour0:00
36CHNJianpeng Liu (CHN)Wisdom - Hengxiang0:00
37SUIPatrick Schelling (SUI)Vorarlberg0:00
38HKGYing Hon Ronald Yeung (HKG)0:00
39BRAGabriel Machado da Silva (BRA)0:00
40ITAGiuseppe Fonzi (ITA)Wilier Triestina - Southeast0:00
41POLPiotr Brozyna (POL)CCC - Sprandi - Polkowice0:00
42CHNBieken Nazaerbieke (CHN)Hy Sport - Look0:00
43PORSérgio Ferreira Sousa (POR)Vorarlberg0:00
44NEDJochem Hoekstra (NED)Parkhotel Valkenburg0:00
45KAZDmitriy Gruzdev (KAZ)Astana0:00
46BRACarlos Alexandre Manarelli (BRA)Funvic Soul Cycles - Carrefour0:00
47KAZArman Kamyshev (KAZ)Astana0:00
48GERJohannes Fröhlinger (GER)Giant - Alpecin0:00
49MDACristian Raileanu (MDA)0:00
50POLPrzemyslaw Niemec (POL)Lampre - Merida0:00
51RUSDmitry Samokhvalov (RUS)0:00
52FINJoonas Henttala (FIN)Novo Nordisk0:00
53BRAAlex Correia Diniz (BRA)Funvic Soul Cycles - Carrefour0:00
54VENYonder Eduardo Godoy (VEN)Androni Giocattoli - Sidermec0:00
55KAZDaniil Fominykh (KAZ)Astana0:00
56BRAMurilo Affonso Ferraz (BRA)Funvic Soul Cycles - Carrefour0:00
57COLCarlos Alberto Ospina Hernandez (COL)0:00
58RUSAnton Samokhvalov (RUS)0:00
59COLFrancisco Jarley Colorado Hernandez (COL)RTS - Santic0:00
60POLJakub Kaczmarek (POL)CCC - Sprandi - Polkowice0:00
61COLMauricio Ortega Ramirez (COL)Orgullo Antioqueño0:00
62SWEFredrik Ludvigsson (SWE)Giant - Alpecin0:00
63ITAMirko Tedeschi (ITA)Wilier Triestina - Southeast0:00
64UKRSergej Gretchyn (UKR)0:00
65AUTMatthias Krizek (AUT)Roth0:00
66NORFredrik Strand Galta (NOR)Delko - Marseille Provence KTM0:00
67AUSBernard Sulzberger (AUS)Drapac Professional Cycling0:00
68SUINico Brüngger (SUI)Roth0:00
69SUIMartin Kohler (SUI)Roth0:00
70IRIAli Nemati Khiavi (IRI)Hy Sport - Look0:00
71COLVictor Niño Corredor (COL)0:00
72CHIArnold Cristobal Olavarria Abarca (CHI)0:00
73CHNXin Wang (CHN)Hy Sport - Look0:00
74HKGHiu Fung Choy (HKG)HKSI0:00
75HKGBurr Ho (HKG)HKSI0:00
76KAZMaxat Ayazbayev (KAZ)Astana0:00
77COLJefferson Rueda Tobon (COL)0:00
78AUSChristopher Williams (AUS)Novo Nordisk0:00
79CHNMeiyin Wang (CHN)Wisdom - Hengxiang0:00
80AUSGraeme Allen Brown (AUS)Drapac Professional Cycling0:09
81KAZArtyom Zakharov (KAZ)Astana0:09
82KAZDmitriy Lukyanov (KAZ)Vino 4ever Sko0:09
83FRAChristophe Laborie (FRA)Delko - Marseille Provence KTM0:09
84RUSMaxim Rubachev (RUS)0:09
85AUTMichael Kucher (AUT)Vorarlberg0:09
86CHNMa Guangtong (CHN)Wisdom - Hengxiang0:09
87KAZAlexandr Ovsyannikov (KAZ)0:09
88KAZAspan Zhukenov (KAZ)0:09
89CHNChao Hua Xue (CHN)Giant - Champion System0:09
90SUILukas Jaun (SUI)Roth0:09
91CHNGang Xu (CHN)Lampre - Merida0:09
92POLKamil Malecki (POL)CCC - Sprandi - Polkowice0:09
93RUSKirill Zakharov (RUS)0:14
94KAZTaras Voropayev (KAZ)Vino 4ever Sko0:14
95ITAFederico Zurlo (ITA)Lampre - Merida0:16
96BELBert De Backer (BEL)Giant - Alpecin0:16
97UKROleksiy Kasyanov (UKR)0:16
98CHNXiaolong Sun (CHN)Giant - Champion System0:18
99UZBRuslan Karimov (UZB)RTS - Santic0:40
100AUSTravis Meyer (AUS)Drapac Professional Cycling1:02
101POLAdrian Kurek (POL)CCC - Sprandi - Polkowice1:02
102NEDTom Stamsnijder (NED)Giant - Alpecin1:33
103UKRMykhaylo Kononenko (UKR)Kolls - BDC1:33
104CHNYong Jian Wu (CHN)1:33
105FRAThomas Vaubourzeix (FRA)Lupus2:05
106AUSLachlan Norris (AUS)Drapac Professional Cycling2:06
107ITAOliviero Troia (ITA)2:23
108NEDPeter Koning (NED)Drapac Professional Cycling3:01
109UKROleksandr Prevar (UKR)Kolls - BDC3:50
110CHNWenhui Bi (CHN)Giant - Champion System4:42
111CHNZhang Zheng (CHN)Wisdom - Hengxiang4:42
112CHNCheng Ji (CHN)Giant - Alpecin4:42
113AUTPatrick Jäger (AUT)Vorarlberg4:42
114CHNLu Cheng Zhou (CHN)4:42
115FRAClément Koretzky (FRA)Vorarlberg4:42
116CHNLijun Bai (CHN)Giant - Champion System4:42
117CHNEn Huang (CHN)Hy Sport - Look4:42
118NEDThomas Rabou (NED)4:42
119HKGWan Yau Vincent Lau (HKG)HKSI4:42
120FRAGéraud Flores-Couderc (FRA)4:42
121NZLBrad Evans (NZL)

Ga naar de uitslagen van etappe inclusief alle classificaties



Etappe 8 - Sanya - Qiongzhong - 165,8 km - 29 Oktober 2016Sprint


1KAZAlexey Lutsenko (KAZ)Astana4:13:50
2BRARafael De Mattos Andriato (BRA)0:00
3ITAAndrea Pasqualon (ITA)Roth0:00
4ITASimone Ponzi (ITA)CCC - Sprandi - Polkowice0:00
5COLLeonardo Fabio Duque (COL)Delko - Marseille Provence KTM0:00
6PORMario Jorge Faria da Costa (POR)Lampre - Merida0:00
7ITAGiuseppe Fonzi (ITA)Wilier Triestina - Southeast0:00
8RUSEvgeny Zotov (RUS)0:00
9MDACristian Raileanu (MDA)0:00
10SUIPatrick Schelling (SUI)Vorarlberg0:00
11GERJohannes Fröhlinger (GER)Giant - Alpecin0:00
12KAZAlexandr Shushemoin (KAZ)Vino 4ever Sko0:00
13ESPDaniel Dominguez Barragan (ESP)Team Ecuador0:00
14COLCarlos Alberto Ospina Hernandez (COL)0:00
15POLPrzemyslaw Niemec (POL)Lampre - Merida0:00
16BRAAlex Correia Diniz (BRA)Funvic Soul Cycles - Carrefour0:00
17IRIMohammad Gharehbaghi Pouri (IRI)Hy Sport - Look0:00
18BLRBranislau Samoilau (BLR)CCC - Sprandi - Polkowice0:00
19KAZDmitriy Lukyanov (KAZ)Vino 4ever Sko0:00
20KAZIlya Davidenok (KAZ)0:00
21COLMauricio Ortega Ramirez (COL)Orgullo Antioqueño0:00
22BRAMurilo Affonso Ferraz (BRA)Funvic Soul Cycles - Carrefour0:00
23SUINico Brüngger (SUI)Roth0:08
24NEDJochem Hoekstra (NED)Parkhotel Valkenburg0:08
25KAZDmitriy Gruzdev (KAZ)Astana0:10
26SWEFredrik Ludvigsson (SWE)Giant - Alpecin0:15
27PORSérgio Ferreira Sousa (POR)Vorarlberg0:15
28KAZDaniil Fominykh (KAZ)Astana0:15
29SLOMatej Mohoric (SLO)Lampre - Merida0:31
30CHNMeiyin Wang (CHN)Wisdom - Hengxiang2:33
31COLJefferson Rueda Tobon (COL)2:56
32CHNBieken Nazaerbieke (CHN)Hy Sport - Look3:08
33ESPFrancesco Zurita Martinez (ESP)Vorarlberg3:18
34AUTMatthias Krizek (AUT)Roth3:18
35SUILukas Jaun (SUI)Roth3:18
36POLPatryk Stosz (POL)CCC - Sprandi - Polkowice3:18
37IRIAli Nemati Khiavi (IRI)Hy Sport - Look3:18
38KAZAlexandr Ovsyannikov (KAZ)3:18
39NEDBrian Kamstra (NED)Novo Nordisk3:18
40FINJoonas Henttala (FIN)Novo Nordisk3:18
41KAZSergey Vlassenko (KAZ)Vino 4ever Sko3:18
42POLPiotr Brozyna (POL)CCC - Sprandi - Polkowice3:18
43BELBert De Backer (BEL)Giant - Alpecin3:18
44GERMax Walscheid (GER)Giant - Alpecin3:18
45KAZRuslan Tleubayev (KAZ)Astana3:18
46POLJakub Kaczmarek (POL)CCC - Sprandi - Polkowice3:18
47KAZArtyom Zakharov (KAZ)Astana3:18
48NEDTom Stamsnijder (NED)Giant - Alpecin3:18
49CHNGang Xu (CHN)Lampre - Merida3:18
50ITARoberto Ferrari (ITA)Lampre - Merida3:18
51ITAFederico Zurlo (ITA)Lampre - Merida3:18
52ITAOliviero Troia (ITA)3:18
53UKRMykhaylo Kononenko (UKR)Kolls - BDC3:18
54VENYonder Eduardo Godoy (VEN)Androni Giocattoli - Sidermec3:18
55COLFrancisco Jarley Colorado Hernandez (COL)RTS - Santic3:18
56RUSAnton Samokhvalov (RUS)3:18
57UKROleksandr Prevar (UKR)Kolls - BDC3:18
58RUSDmitry Samokhvalov (RUS)3:18
59COLVictor Niño Corredor (COL)3:18
60AUSTravis Meyer (AUS)Drapac Professional Cycling3:18
61BRARoberto Pinheiro Silva (BRA)Funvic Soul Cycles - Carrefour6:22
62RUSKirill Zakharov (RUS)6:22
63UKRAndriy Bratashchuk (UKR)Kolls - BDC6:22
64HUNZsolt Dér (HUN)Vorarlberg6:22
65FRAThomas Vaubourzeix (FRA)Lupus6:33
66RUSVasily Neustroev (RUS)Lokosphinx8:34
67FRAChristophe Laborie (FRA)Delko - Marseille Provence KTM9:45
68NORFredrik Strand Galta (NOR)Delko - Marseille Provence KTM9:45
69SUIMartin Kohler (SUI)Roth10:59
70BRAGabriel Machado da Silva (BRA)10:59
71SUIDylan Page (SUI)Roth10:59
72AUSBernard Sulzberger (AUS)Drapac Professional Cycling10:59
73KAZArman Kamyshev (KAZ)Astana10:59
74KAZTaras Voropayev (KAZ)Vino 4ever Sko10:59
75UKRSergej Gretchyn (UKR)12:28
76POLAdrian Kurek (POL)CCC - Sprandi - Polkowice12:28
77AUSBrenton Jones (AUS)Drapac Professional Cycling12:28
78ITAMirko Tedeschi (ITA)Wilier Triestina - Southeast12:28
79CHNXiaolong Sun (CHN)Giant - Champion System12:45
80AUTMichael Kucher (AUT)Vorarlberg13:47
81AUTPatrick Jäger (AUT)Vorarlberg14:26
82HKGHiu Fung Choy (HKG)HKSI14:26
83RUSMaxim Rubachev (RUS)14:26
84KAZMaxat Ayazbayev (KAZ)Astana17:59
85KAZAspan Zhukenov (KAZ)17:59
86HKGYing Hon Ronald Yeung (HKG)17:59
87NEDThomas Rabou (NED)17:59
88UKROleksiy Kasyanov (UKR)17:59
89CHNLijun Bai (CHN)Giant - Champion System17:59
90CHNWenhui Bi (CHN)Giant - Champion System17:59
91HKGBurr Ho (HKG)HKSI17:59
92FRASofiane Mérignat (FRA)17:59
93UKRAndriy Vasylyuk (UKR)Kolls - BDC17:59
94BRACarlos Alexandre Manarelli (BRA)Funvic Soul Cycles - Carrefour22:10
95AUSChristopher Williams (AUS)Novo Nordisk22:10
96POLKamil Malecki (POL)CCC - Sprandi - Polkowice22:10
97FRAGéraud Flores-Couderc (FRA)22:10
98FRAQuentin Valognes (FRA)22:10
99UKRYuri Metlushenko (UKR)Jilun - Shakeland22:10
100CHNYong Jian Wu (CHN)22:10
101CHNLu Cheng Zhou (CHN)22:10
102FRAClément Koretzky (FRA)Vorarlberg22:10
103CHNCheng Ji (CHN)Giant - Alpecin22:10
104CHNChao Hua Xue (CHN)Giant - Champion System22:10
105UZBRuslan Karimov (UZB)RTS - Santic22:10
106CHNMa Guangtong (CHN)Wisdom - Hengxiang22:10
107CHIArnold Cristobal Olavarria Abarca (CHI)22:10
108CHNJianpeng Liu (CHN)Wisdom - Hengxiang22:10
109CHNZhang Zheng (CHN)Wisdom - Hengxiang22:16
110CHNEn Huang (CHN)Hy Sport - Look22:16
111CHNJingbiao Zhao (CHN)Wisdom - Hengxiang22:21
112CHNXin Wang (CHN)Hy Sport - Look22:21
113AUSLachlan Norris (AUS)Drapac Professional Cycling22:21
114AUSGraeme Allen Brown (AUS)Drapac Professional Cycling22:21
115ARGFrancisco Ramon Chamorro Piva (ARG)Funvic Soul Cycles - Carrefour22:21
116GERTino Thömel (GER)RTS - Santic22:21
117NEDPeter Koning (NED)Drapac Professional Cycling
118RUSSergey Rozin (RUS)
119ITAAndrea Peron (ITA)Novo Nordisk
120HKGWan Yau Vincent Lau (HKG)HKSI

Ga naar de uitslagen van etappe inclusief alle classificaties



Etappe 9 - Qiongzhong - Xinglong - 145,5 km - 30 Oktober 2016Sprint


1GERMax Walscheid (GER)Giant - Alpecin1:57:14
2ITARoberto Ferrari (ITA)Lampre - Merida0:00
3BRARafael De Mattos Andriato (BRA)0:00
4ITAAndrea Pasqualon (ITA)Roth0:00
5KAZRuslan Tleubayev (KAZ)Astana0:00
6UKRSergej Gretchyn (UKR)0:00
7HUNZsolt Dér (HUN)Vorarlberg0:00
8MDACristian Raileanu (MDA)0:00
9GERTino Thömel (GER)RTS - Santic0:00
10COLCarlos Alberto Ospina Hernandez (COL)0:00
11BELBert De Backer (BEL)Giant - Alpecin0:00
12AUTMatthias Krizek (AUT)Roth0:00
13AUSBernard Sulzberger (AUS)Drapac Professional Cycling0:00
14POLPatryk Stosz (POL)CCC - Sprandi - Polkowice0:00
15KAZArman Kamyshev (KAZ)Astana0:00
16KAZSergey Vlassenko (KAZ)Vino 4ever Sko0:00
17PORMario Jorge Faria da Costa (POR)Lampre - Merida0:00
18CHNJingbiao Zhao (CHN)Wisdom - Hengxiang0:00
19UKRMykhaylo Kononenko (UKR)Kolls - BDC0:00
20SLOMatej Mohoric (SLO)Lampre - Merida0:00
21FRAQuentin Valognes (FRA)0:00
22COLLeonardo Fabio Duque (COL)Delko - Marseille Provence KTM0:00
23KAZAlexey Lutsenko (KAZ)Astana0:00
24NEDBrian Kamstra (NED)Novo Nordisk0:00
25RUSVasily Neustroev (RUS)Lokosphinx0:00
26ARGFrancisco Ramon Chamorro Piva (ARG)Funvic Soul Cycles - Carrefour0:00
27UKRYuri Metlushenko (UKR)Jilun - Shakeland0:00
28RUSEvgeny Zotov (RUS)0:00
29POLPiotr Brozyna (POL)CCC - Sprandi - Polkowice0:00
30ITASimone Ponzi (ITA)CCC - Sprandi - Polkowice0:00
31SUIDylan Page (SUI)Roth0:00
32SUIPatrick Schelling (SUI)Vorarlberg0:00
33CHIArnold Cristobal Olavarria Abarca (CHI)0:00
34IRIMohammad Gharehbaghi Pouri (IRI)Hy Sport - Look0:00
35ESPDaniel Dominguez Barragan (ESP)Team Ecuador0:00
36BRAGabriel Machado da Silva (BRA)0:00
37BRARoberto Pinheiro Silva (BRA)Funvic Soul Cycles - Carrefour0:00
38UKROleksandr Prevar (UKR)Kolls - BDC0:00
39ITAFederico Zurlo (ITA)Lampre - Merida0:00
40POLAdrian Kurek (POL)CCC - Sprandi - Polkowice0:00
41KAZArtyom Zakharov (KAZ)Astana0:00
42KAZAlexandr Shushemoin (KAZ)Vino 4ever Sko0:00
43BRAAlex Correia Diniz (BRA)Funvic Soul Cycles - Carrefour0:00
44RUSDmitry Samokhvalov (RUS)0:00
45KAZDaniil Fominykh (KAZ)Astana0:00
46SWEFredrik Ludvigsson (SWE)Giant - Alpecin0:00
47ITAGiuseppe Fonzi (ITA)Wilier Triestina - Southeast0:00
48BLRBranislau Samoilau (BLR)CCC - Sprandi - Polkowice0:00
49GERJohannes Fröhlinger (GER)Giant - Alpecin0:00
50KAZIlya Davidenok (KAZ)0:00
51IRIAli Nemati Khiavi (IRI)Hy Sport - Look0:00
52UKRAndriy Vasylyuk (UKR)Kolls - BDC0:00
53NEDJochem Hoekstra (NED)Parkhotel Valkenburg0:00
54PORSérgio Ferreira Sousa (POR)Vorarlberg0:00
55FRASofiane Mérignat (FRA)0:00
56FINJoonas Henttala (FIN)Novo Nordisk0:00
57ITAOliviero Troia (ITA)0:00
58POLPrzemyslaw Niemec (POL)Lampre - Merida0:00
59SUILukas Jaun (SUI)Roth0:00
60SUINico Brüngger (SUI)Roth0:00
61SUIMartin Kohler (SUI)Roth0:00
62COLMauricio Ortega Ramirez (COL)Orgullo Antioqueño0:00
63ITAMirko Tedeschi (ITA)Wilier Triestina - Southeast0:00
64KAZDmitriy Lukyanov (KAZ)Vino 4ever Sko0:00
65BRAMurilo Affonso Ferraz (BRA)Funvic Soul Cycles - Carrefour0:00
66COLFrancisco Jarley Colorado Hernandez (COL)RTS - Santic0:00
67POLJakub Kaczmarek (POL)CCC - Sprandi - Polkowice0:00
68POLKamil Malecki (POL)CCC - Sprandi - Polkowice0:00
69COLVictor Niño Corredor (COL)0:00
70AUSBrenton Jones (AUS)Drapac Professional Cycling0:00
71KAZMaxat Ayazbayev (KAZ)Astana0:11
72KAZTaras Voropayev (KAZ)Vino 4ever Sko0:15
73AUSGraeme Allen Brown (AUS)Drapac Professional Cycling0:15
74KAZDmitriy Gruzdev (KAZ)Astana0:28
75KAZAspan Zhukenov (KAZ)0:50
76KAZAlexandr Ovsyannikov (KAZ)0:50
77RUSAnton Samokhvalov (RUS)0:50
78NEDTom Stamsnijder (NED)Giant - Alpecin0:50
79UKRAndriy Bratashchuk (UKR)Kolls - BDC0:50
80UZBRuslan Karimov (UZB)RTS - Santic0:50
81CHNBieken Nazaerbieke (CHN)Hy Sport - Look0:50
82VENYonder Eduardo Godoy (VEN)Androni Giocattoli - Sidermec0:50
83COLJefferson Rueda Tobon (COL)0:50
84CHNMeiyin Wang (CHN)Wisdom - Hengxiang0:50
85HKGBurr Ho (HKG)HKSI0:50
86AUSLachlan Norris (AUS)Drapac Professional Cycling1:59
87AUSTravis Meyer (AUS)Drapac Professional Cycling1:59
88BRACarlos Alexandre Manarelli (BRA)Funvic Soul Cycles - Carrefour2:04
89UKROleksiy Kasyanov (UKR)2:04
90HKGYing Hon Ronald Yeung (HKG)2:06
91CHNMa Guangtong (CHN)Wisdom - Hengxiang2:06
92CHNGang Xu (CHN)Lampre - Merida2:47
93FRAChristophe Laborie (FRA)Delko - Marseille Provence KTM2:48
94FRAThomas Vaubourzeix (FRA)Lupus3:46
95NEDThomas Rabou (NED)4:01
96AUTPatrick Jäger (AUT)Vorarlberg5:10
97AUTMichael Kucher (AUT)Vorarlberg5:10
98FRAClément Koretzky (FRA)Vorarlberg5:10
99RUSMaxim Rubachev (RUS)5:10
100CHNLijun Bai (CHN)Giant - Champion System5:10
101CHNWenhui Bi (CHN)Giant - Champion System8:00
102CHNJianpeng Liu (CHN)Wisdom - Hengxiang8:00
103CHNXin Wang (CHN)Hy Sport - Look8:00
104CHNZhang Zheng (CHN)Wisdom - Hengxiang8:00
105CHNXiaolong Sun (CHN)Giant - Champion System8:00
106CHNCheng Ji (CHN)Giant - Alpecin8:00
107RUSKirill Zakharov (RUS)8:00
108CHNChao Hua Xue (CHN)Giant - Champion System8:00
109HKGHiu Fung Choy (HKG)HKSI8:35
110CHNYong Jian Wu (CHN)9:02
111AUSChristopher Williams (AUS)Novo Nordisk
111NORFredrik Strand Galta (NOR)Delko - Marseille Provence KTMzt
111FRAGéraud Flores-Couderc (FRA)zt
111CHNLu Cheng Zhou (CHN)zt

Ga naar de uitslagen van etappe inclusief alle classificaties


Gedetailleerde uitslagen voor etappe

Statistieken

Archief

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2017 - Alle rechten voorbehouden