De site voor alle sporten

Menu
Wielrennen - Ronde van Taihu Lake - 2016 - Gedetailleerde uitslagen

Wielrennen - Ronde van Taihu Lake - 2016 - Gedetailleerde uitslagen

Keuze van een seizoen :

China

Uitslagen 2016

Ronde van Taihu Lake 2016

ChinaChina - 5 November 2016 - 13 November 2016


Algemeen klassement - 12 November 2016


1COLLeonardo Fabio Duque (COL)Delko - Marseille Provence KTM19:56:35
2VENYonder Eduardo Godoy (VEN)Androni Giocattoli - Sidermec0:08
3NEDPeter Schulting (NED)Parkhotel Valkenburg0:13
4ITAGiuseppe Fonzi (ITA)Wilier Triestina - Southeast0:15
5CHNMeiyin Wang (CHN)Wisdom - Hengxiang0:24
6COLMauricio Ortega Ramirez (COL)Orgullo Antioqueño0:31
7KAZIlya Davidenok (KAZ)0:34
8UKROleksiy Kasyanov (UKR)0:40
9ROUEduard-Michael Grosu (ROU)Nippo - Vini Fantini0:50
10FRALucas De Rossi (FRA)1:05
11FRAThomas Vaubourzeix (FRA)Lupus1:06
12COLFrancisco Jarley Colorado Hernandez (COL)RTS - Santic1:16
13NEDSven Van Luijk (NED)Parkhotel Valkenburg1:24
14HKGYing Hon Ronald Yeung (HKG)1:31
15BRAAlex Correia Diniz (BRA)Funvic Soul Cycles - Carrefour1:32
16BRAGabriel Machado da Silva (BRA)1:37
17COLVictor Niño Corredor (COL)1:37
18AUSCameron Bayly (AUS)Attaque - Gusto1:43
19ESTPeeter Pruus (EST)Rietumu - Delfin2:03
20UKRYegor Dementyev (UKR)ISD - Jorbi3:22
21IRIAbolfazl Nazari Daghalian (IRI)Tabriz Petrochemical CCN Team3:48
22GERBenjamin Hill (GER)Attaque - Gusto4:21
23BRAMurilo Affonso Ferraz (BRA)Funvic Soul Cycles - Carrefour4:43
24UKRSergej Gretchyn (UKR)4:52
25BLRKanstantsin Klimiankou (BLR)Minsk Cycling Club4:57
26UZBMuradjan Khalmuratov (UZB)Beijing Innova4:57
27UKRVitaliy Popkov (UKR)4:58
28MEXRene Guillermo Corella Braun (MEX)Start - Vaxes - Partizan5:05
29JAPManabu Ishibashi (JAP)Nippo - Vini Fantini5:57
30UZBAkramjon Sunnatov (UZB)Beijing Innova6:04
31IRIAlireza Asgharzadeh (IRI)Tabriz Petrochemical CCN Team6:09
32MGLEnkhtaivan Bolor-Erdene (MGL)7:02
33CHNZhang Zheng (CHN)Wisdom - Hengxiang7:03
34IRIAli Khademi (IRI)Tabriz Petrochemical CCN Team7:28
35UZBAbdullojon Akparov (UZB)Beijing Innova7:32
36NEDThomas Rabou (NED)7:39
37CZEMichael Kohout (CZE)ASC Dukla Praha8:03
38UZBDilmurdjon Siddikov (UZB)8:21
39CHNJingbiao Zhao (CHN)Wisdom - Hengxiang8:25
40UKRArtem Tesler (UKR)Lvshan Landscape8:26
41IRIBehnam Arian (IRI)Tabriz Petrochemical CCN Team8:31
42MGLAltanzul Altansukh (MGL)8:36
43CZEOndrej Vendolsy (CZE)ASC Dukla Praha8:37
44ITAMatteo Draperi (ITA)Wilier Triestina - Southeast8:39
45COLVladimir Yezid Lopez Gil (COL)8:40
46ITAMirko Tedeschi (ITA)Wilier Triestina - Southeast8:42
47CHNMa Guangtong (CHN)Wisdom - Hengxiang8:43
48SVKJan Andrej Cully (SVK)8:44
49ITARiccardo Stacchiotti (ITA)Nippo - Vini Fantini8:47
50BRACarlos Alexandre Manarelli (BRA)Funvic Soul Cycles - Carrefour8:50
51NEDAdne Van Engelen (NED)8:53
52HKGBurr Ho (HKG)HKSI8:53
53NEDRik Van Ijzendoorn (NED)8:55
54TPEWen Chung Huang (TPE)Attaque - Gusto9:00
55CHNYong Jian Wu (CHN)9:02
56UKRRinat Udod (UKR)ISD - Jorbi9:03
57AUSBrodie Talbot (AUS)St. George - Merida10:07
58HKGKa Hoo Fung (HKG)HKSI10:23
59UZBSergey Medvedev (UZB)10:31
60BLRYauhen Sobal (BLR)11:08
61BRARafael De Mattos Andriato (BRA)11:11
62IRIMehdi Rajabi (IRI)Tabriz Petrochemical CCN Team11:23
63BLRAnton Ivashkin (BLR)Minsk Cycling Club11:31
64ITAMarco Zanotti (ITA)Parkhotel Valkenburg11:34
65UZBDostonbek Ollamov (UZB)11:43
66HKGWan Yau Vincent Lau (HKG)HKSI11:49
67FRASofiane Mérignat (FRA)11:54
68POLKonrad Tomasiak (POL)Start - Vaxes - Partizan12:00
69IRIKarim Korrami (IRI)Tabriz Petrochemical CCN Team12:11
70LATEmils Liepins (LAT)Rietumu - Delfin12:12
71NEDMartijn Verschoor (NED)Novo Nordisk12:42
72UKRVolodymyr Gomenyuk (UKR)13:25
73CHIArnold Cristobal Olavarria Abarca (CHI)13:26
74UKRVladyslav Kreminskyi (UKR)ISD - Jorbi13:46
75CZEMatyás Strupek (CZE)ASC Dukla Praha14:23
76CHNChunlong Zhang (CHN)15:16
77ITAJakub Mareczko (ITA)Wilier Triestina - Southeast15:38
78AUSJay Dutton (AUS)St. George - Merida15:52
79ITANicolas Marini (ITA)Nippo - Vini Fantini16:14
80AUSChristopher Williams (AUS)Novo Nordisk16:33
81AUSBenjamin Harvey (AUS)St. George - Merida16:44
82BLRSiarhei Papok (BLR)Minsk Cycling Club16:45
83AUSLuke Parker (AUS)State of Matter - MAAP16:49
84SRBDusan Kalaba (SRB)Start - Vaxes - Partizan16:52
85CHICristopher Mansilla Almonacid (CHI)Start - Vaxes - Partizan17:01
86UKRYuri Metlushenko (UKR)Jilun - Shakeland17:02
87MGLErdenesuren Munkhtulga (MGL)17:05
88FRAQuentin Valognes (FRA)17:06
89AUSNicholas Wood (AUS)17:09
90CZESimon Adamek (CZE)ASC Dukla Praha17:10
91ITADaniele Colli (ITA)Nippo - Vini Fantini17:17
92NEDGerd De Keijzer (NED)Novo Nordisk17:22
93CHNFeng Qiao (CHN)17:35
94LATAndris Vosekalns (LAT)Rietumu - Delfin17:52
95HKGHiu Fung Choy (HKG)HKSI18:03
96SVKPatrik Tybor (SVK)Dukla Banska Bystrica18:46
97LATMaris Bogdanovics (LAT)Rietumu - Delfin18:51
98CZEJan Kraus (CZE)ASC Dukla Praha19:59
99AUSGuy Kalma (AUS)Attaque - Gusto20:13
100UKRValerii Taradai (UKR)20:17
101ITAMassimo Graziato (ITA)Parkhotel Valkenburg20:18
102UKRMaksym Vasilyev (UKR)Kolls - BDC20:19
103UZBRuslan Karimov (UZB)RTS - Santic20:59
104HKGHo San Chiu (HKG)HKSI21:07
105JAPGenki Yamamoto (JAP)Nippo - Vini Fantini21:10
106AUSPatrick Sharpe (AUS)St. George - Merida21:11
107BELMatthias Van Aken (BEL)Start - Vaxes - Partizan22:48
108SVKJozef Palcak (SVK)Dukla Banska Bystrica23:50
109SVKJuraj Lajcha (SVK)Dukla Banska Bystrica24:11
110CZEMichal Kesl (CZE)24:12
111LATArmands Becis (LAT)Rietumu - Delfin24:16
112UKRRoman Seliversov (UKR)ISD - Jorbi26:12
113ARGFrancisco Ramon Chamorro Piva (ARG)Funvic Soul Cycles - Carrefour26:51
114GERTino Thömel (GER)RTS - Santic27:51
115HKGKwun Wan Law (HKG)HKSI27:53
116SVKTomas Harag (SVK)Dukla Banska Bystrica28:56
117USAAlder Martz (USA)Attaque - Gusto30:40
118NEDMilan Veltman (NED)Parkhotel Valkenburg32:23
119NEDJos Koop (NED)35:16
120NZLDarcy Ellerm-Norton (NZL)38:52

Proloog - Wuxi - Wuxi - 5,9 km - 5 November 2016Individuele Tijdrit


1UKROleksandr Golovash (UKR)Kolls - BDC07:12
2IRIKarim Korrami (IRI)Tabriz Petrochemical CCN Team0:04
3AUSCameron Bayly (AUS)Attaque - Gusto0:04
4ITARiccardo Stacchiotti (ITA)Nippo - Vini Fantini0:05
5VENYonder Eduardo Godoy (VEN)Androni Giocattoli - Sidermec0:06
6KAZIlya Davidenok (KAZ)0:07
7ESTPeeter Pruus (EST)Rietumu - Delfin0:08
8ITAGiuseppe Fonzi (ITA)Wilier Triestina - Southeast0:09
9SVKPatrik Tybor (SVK)Dukla Banska Bystrica0:09
10AUSChristopher Williams (AUS)Novo Nordisk0:09
11UKRTimur Maleiev (UKR)ISD - Jorbi0:10
12CHNJingbiao Zhao (CHN)Wisdom - Hengxiang0:10
13GERBenjamin Hill (GER)Attaque - Gusto0:11
14GERTino Thömel (GER)RTS - Santic0:11
15CHNMeiyin Wang (CHN)Wisdom - Hengxiang0:12
16ITANicolas Marini (ITA)Nippo - Vini Fantini0:13
17LATMaris Bogdanovics (LAT)Rietumu - Delfin0:13
18FRAThomas Vaubourzeix (FRA)Lupus0:13
19LATDeins Kanepejs (LAT)Rietumu - Delfin0:13
20NEDPeter Schulting (NED)Parkhotel Valkenburg0:13
21BRAMurilo Affonso Ferraz (BRA)Funvic Soul Cycles - Carrefour0:14
22ITAMirko Tedeschi (ITA)Wilier Triestina - Southeast0:14
23UKRVitaliy Popkov (UKR)0:15
24MGLEnkhtaivan Bolor-Erdene (MGL)0:15
25COLLeonardo Fabio Duque (COL)Delko - Marseille Provence KTM0:16
26BLRSiarhei Papok (BLR)Minsk Cycling Club0:18
27LATAndris Vosekalns (LAT)Rietumu - Delfin0:18
28CHNZhang Zheng (CHN)Wisdom - Hengxiang0:19
29MGLAltanzul Altansukh (MGL)0:19
30BRARafael De Mattos Andriato (BRA)0:19
31ITAJakub Mareczko (ITA)Wilier Triestina - Southeast0:20
32FRALucas De Rossi (FRA)0:20
33CZEJan Kraus (CZE)ASC Dukla Praha0:20
34LATArmands Becis (LAT)Rietumu - Delfin0:21
35ROUEduard-Michael Grosu (ROU)Nippo - Vini Fantini0:21
36UKRVolodymyr Gomenyuk (UKR)0:21
37AUSBenjamin Harvey (AUS)St. George - Merida0:21
38NZLDarcy Ellerm-Norton (NZL)0:22
39BRARoberto Pinheiro Silva (BRA)Funvic Soul Cycles - Carrefour0:22
40AUSPatrick Sharpe (AUS)St. George - Merida0:23
41UKRMaksym Vasilyev (UKR)Kolls - BDC0:23
42UKRYegor Dementyev (UKR)ISD - Jorbi0:23
43NEDMartijn Verschoor (NED)Novo Nordisk0:23
44CZEOndrej Vendolsy (CZE)ASC Dukla Praha0:23
45UZBMuradjan Khalmuratov (UZB)Beijing Innova0:24
46AUSGuy Kalma (AUS)Attaque - Gusto0:24
47COLMauricio Ortega Ramirez (COL)Orgullo Antioqueño0:25
48IRIMehdi Rajabi (IRI)Tabriz Petrochemical CCN Team0:25
49AUSBrodie Talbot (AUS)St. George - Merida0:27
50BRAGabriel Machado da Silva (BRA)0:28
51BRAAlex Correia Diniz (BRA)Funvic Soul Cycles - Carrefour0:28
52BLRKanstantsin Klimiankou (BLR)Minsk Cycling Club0:28
53BLRAnton Ivashkin (BLR)Minsk Cycling Club0:29
54CZEMichael Kohout (CZE)ASC Dukla Praha0:29
55IRIBehnam Arian (IRI)Tabriz Petrochemical CCN Team0:29
56SVKJan Andrej Cully (SVK)0:29
57UKRArtem Tesler (UKR)Lvshan Landscape0:29
58NEDSven Van Luijk (NED)Parkhotel Valkenburg0:30
59IRIAbolfazl Nazari Daghalian (IRI)Tabriz Petrochemical CCN Team0:30
60UKROleksiy Kasyanov (UKR)0:30
61BLRStanislau Bazhkou (BLR)Minsk Cycling Club0:30
62MEXRene Guillermo Corella Braun (MEX)Start - Vaxes - Partizan0:30
63NEDThomas Rabou (NED)0:30
64UKRSergej Gretchyn (UKR)0:31
65LATEmils Liepins (LAT)Rietumu - Delfin0:31
66POLKonrad Tomasiak (POL)Start - Vaxes - Partizan0:32
67ITAMatteo Draperi (ITA)Wilier Triestina - Southeast0:32
68CHNMa Guangtong (CHN)Wisdom - Hengxiang0:32
69ITAMarco Zanotti (ITA)Parkhotel Valkenburg0:32
70ARGFrancisco Ramon Chamorro Piva (ARG)Funvic Soul Cycles - Carrefour0:32
71BLRYauhen Sobal (BLR)0:32
72UKRVladyslav Kreminskyi (UKR)ISD - Jorbi0:33
73TPEWen Chung Huang (TPE)Attaque - Gusto0:33
74NEDMilan Veltman (NED)Parkhotel Valkenburg0:33
75CZEMatyás Strupek (CZE)ASC Dukla Praha0:34
76HKGYing Hon Ronald Yeung (HKG)0:35
77COLVictor Niño Corredor (COL)0:35
78SVKJozef Palcak (SVK)Dukla Banska Bystrica0:36
79COLFrancisco Jarley Colorado Hernandez (COL)RTS - Santic0:36
80AUSJay Dutton (AUS)St. George - Merida0:37
81CZEMichal Kesl (CZE)0:37
82CHNChunlong Zhang (CHN)0:37
83JAPManabu Ishibashi (JAP)Nippo - Vini Fantini0:37
84CHICristopher Mansilla Almonacid (CHI)Start - Vaxes - Partizan0:38
85BRACarlos Alexandre Manarelli (BRA)Funvic Soul Cycles - Carrefour0:38
86COLJefferson Rueda Tobon (COL)0:38
87MGLErdenesuren Munkhtulga (MGL)0:38
88AUSLuke Parker (AUS)State of Matter - MAAP0:38
89UKRYuri Metlushenko (UKR)Jilun - Shakeland0:39
90NEDGerd De Keijzer (NED)Novo Nordisk0:39
91HKGKa Hoo Fung (HKG)HKSI0:39
92UZBSergey Medvedev (UZB)0:39
93USAAlder Martz (USA)Attaque - Gusto0:40
94NEDRik Van Ijzendoorn (NED)0:40
95UKRArtur Tsvetkov (UKR)Lvshan Landscape0:40
96JAPGenki Yamamoto (JAP)Nippo - Vini Fantini0:41
97HKGBurr Ho (HKG)HKSI0:42
98AUSNicholas Wood (AUS)0:43
99FRAQuentin Valognes (FRA)0:43
100UZBDilmurdjon Siddikov (UZB)0:43
101CZESimon Adamek (CZE)ASC Dukla Praha0:47
102HKGWan Yau Vincent Lau (HKG)HKSI0:47
103ITAMassimo Graziato (ITA)Parkhotel Valkenburg0:47
104UZBAkramjon Sunnatov (UZB)Beijing Innova0:47
105UKRRinat Udod (UKR)ISD - Jorbi0:48
106COLVladimir Yezid Lopez Gil (COL)0:48
107ITADaniele Colli (ITA)Nippo - Vini Fantini0:50
108IRIAli Khademi (IRI)Tabriz Petrochemical CCN Team0:50
109CHNJuntao Meng (CHN)0:50
110SRBDusan Kalaba (SRB)Start - Vaxes - Partizan0:51
111NEDAdne Van Engelen (NED)0:51
112SVKKristian Zimany (SVK)Dukla Banska Bystrica0:51
113CHIArnold Cristobal Olavarria Abarca (CHI)0:52
114HKGHiu Fung Choy (HKG)HKSI0:52
115IRIAlireza Asgharzadeh (IRI)Tabriz Petrochemical CCN Team0:52
116FRASofiane Mérignat (FRA)0:52
117CHNYong Jian Wu (CHN)0:53
118SVKJuraj Lajcha (SVK)Dukla Banska Bystrica0:56
119UKRRoman Seliversov (UKR)ISD - Jorbi0:56
120BELMatthias Van Aken (BEL)Start - Vaxes - Partizan0:57
121NEDJos Koop (NED)0:57
122SVKTomas Harag (SVK)Dukla Banska Bystrica0:58
123UZBDostonbek Ollamov (UZB)0:59
124UZBAbdullojon Akparov (UZB)Beijing Innova1:00
125UZBRuslan Karimov (UZB)RTS - Santic1:01
126FRACorentin Cherhal (FRA)Novo Nordisk1:03
127HKGHo San Chiu (HKG)HKSI1:06
128CHNFeng Qiao (CHN)1:12
129UKRValerii Taradai (UKR)1:27
130HKGKwun Wan Law (HKG)HKSI1:34
131NORFredrik Strand Galta (NOR)Delko - Marseille Provence KTM2:41

Ga naar de uitslagen van etappe inclusief alle classificaties



Etappe 1 - Wuxi - Wuxi - 111,3 km - 6 November 2016Sprint


1ITAJakub Mareczko (ITA)Wilier Triestina - Southeast2:20:46
2ITANicolas Marini (ITA)Nippo - Vini Fantini0:00
3ITAMarco Zanotti (ITA)Parkhotel Valkenburg0:00
4AUSLuke Parker (AUS)State of Matter - MAAP0:00
5LATMaris Bogdanovics (LAT)Rietumu - Delfin0:00
6COLLeonardo Fabio Duque (COL)Delko - Marseille Provence KTM0:00
7ITAMassimo Graziato (ITA)Parkhotel Valkenburg0:00
8ROUEduard-Michael Grosu (ROU)Nippo - Vini Fantini0:00
9UKRYuri Metlushenko (UKR)Jilun - Shakeland0:00
10CHNJingbiao Zhao (CHN)Wisdom - Hengxiang0:00
11CHICristopher Mansilla Almonacid (CHI)Start - Vaxes - Partizan0:00
12BLRSiarhei Papok (BLR)Minsk Cycling Club0:00
13CZESimon Adamek (CZE)ASC Dukla Praha0:00
14UKRMaksym Vasilyev (UKR)Kolls - BDC0:00
15NEDRik Van Ijzendoorn (NED)0:00
16NEDMilan Veltman (NED)Parkhotel Valkenburg0:00
17NEDMartijn Verschoor (NED)Novo Nordisk0:00
18SRBDusan Kalaba (SRB)Start - Vaxes - Partizan0:00
19FRAQuentin Valognes (FRA)0:00
20HKGBurr Ho (HKG)HKSI0:00
21GERBenjamin Hill (GER)Attaque - Gusto0:00
22LATArmands Becis (LAT)Rietumu - Delfin0:00
23UKRYegor Dementyev (UKR)ISD - Jorbi0:00
24CHNFeng Qiao (CHN)0:00
25UKRArtem Tesler (UKR)Lvshan Landscape0:00
26HKGKwun Wan Law (HKG)HKSI0:00
27MGLErdenesuren Munkhtulga (MGL)0:00
28UZBSergey Medvedev (UZB)0:00
29CHNJuntao Meng (CHN)0:00
30UKRArtur Tsvetkov (UKR)Lvshan Landscape0:00
31BRAGabriel Machado da Silva (BRA)0:00
32LATEmils Liepins (LAT)Rietumu - Delfin0:00
33FRASofiane Mérignat (FRA)0:00
34NEDGerd De Keijzer (NED)Novo Nordisk0:00
35LATDeins Kanepejs (LAT)Rietumu - Delfin0:00
36CHNChunlong Zhang (CHN)0:00
37CHNZhang Zheng (CHN)Wisdom - Hengxiang0:00
38BRARafael De Mattos Andriato (BRA)0:00
39ESTPeeter Pruus (EST)Rietumu - Delfin0:00
40CHNYong Jian Wu (CHN)0:00
41HKGHiu Fung Choy (HKG)HKSI0:00
42FRALucas De Rossi (FRA)0:00
43CZEOndrej Vendolsy (CZE)ASC Dukla Praha0:00
44BRARoberto Pinheiro Silva (BRA)Funvic Soul Cycles - Carrefour0:00
45UKRVolodymyr Gomenyuk (UKR)0:00
46ARGFrancisco Ramon Chamorro Piva (ARG)Funvic Soul Cycles - Carrefour0:00
47IRIKarim Korrami (IRI)Tabriz Petrochemical CCN Team0:00
48COLFrancisco Jarley Colorado Hernandez (COL)RTS - Santic0:00
49GERTino Thömel (GER)RTS - Santic0:00
50UZBRuslan Karimov (UZB)RTS - Santic0:00
51USAAlder Martz (USA)Attaque - Gusto0:00
52IRIAbolfazl Nazari Daghalian (IRI)Tabriz Petrochemical CCN Team0:00
53ITARiccardo Stacchiotti (ITA)Nippo - Vini Fantini0:00
54UKRValerii Taradai (UKR)0:00
55POLKonrad Tomasiak (POL)Start - Vaxes - Partizan0:00
56UZBAkramjon Sunnatov (UZB)Beijing Innova0:00
57VENYonder Eduardo Godoy (VEN)Androni Giocattoli - Sidermec0:00
58IRIBehnam Arian (IRI)Tabriz Petrochemical CCN Team0:00
59BRAAlex Correia Diniz (BRA)Funvic Soul Cycles - Carrefour0:00
60AUSCameron Bayly (AUS)Attaque - Gusto0:00
61LATAndris Vosekalns (LAT)Rietumu - Delfin0:00
62BRACarlos Alexandre Manarelli (BRA)Funvic Soul Cycles - Carrefour0:00
63NEDSven Van Luijk (NED)Parkhotel Valkenburg0:00
64MEXRene Guillermo Corella Braun (MEX)Start - Vaxes - Partizan0:00
65MGLAltanzul Altansukh (MGL)0:00
66NZLDarcy Ellerm-Norton (NZL)0:00
67IRIMehdi Rajabi (IRI)Tabriz Petrochemical CCN Team0:00
68BELMatthias Van Aken (BEL)Start - Vaxes - Partizan0:00
69SVKJan Andrej Cully (SVK)0:00
70TPEWen Chung Huang (TPE)Attaque - Gusto0:00
71IRIAli Khademi (IRI)Tabriz Petrochemical CCN Team0:00
72AUSNicholas Wood (AUS)0:00
73SVKPatrik Tybor (SVK)Dukla Banska Bystrica0:00
74AUSChristopher Williams (AUS)Novo Nordisk0:00
75AUSBrodie Talbot (AUS)St. George - Merida0:00
76CZEMatyás Strupek (CZE)ASC Dukla Praha0:00
77ITAGiuseppe Fonzi (ITA)Wilier Triestina - Southeast0:00
78UKRVladyslav Kreminskyi (UKR)ISD - Jorbi0:00
79UKRVitaliy Popkov (UKR)0:00
80JAPManabu Ishibashi (JAP)Nippo - Vini Fantini0:00
81UKRTimur Maleiev (UKR)ISD - Jorbi0:00
82IRIAlireza Asgharzadeh (IRI)Tabriz Petrochemical CCN Team0:00
83SVKJozef Palcak (SVK)Dukla Banska Bystrica0:00
84AUSBenjamin Harvey (AUS)St. George - Merida0:00
85NEDThomas Rabou (NED)0:00
86UKRRinat Udod (UKR)ISD - Jorbi0:00
87CHNMeiyin Wang (CHN)Wisdom - Hengxiang0:00
88CHNMa Guangtong (CHN)Wisdom - Hengxiang0:00
89HKGYing Hon Ronald Yeung (HKG)0:00
90UZBMuradjan Khalmuratov (UZB)Beijing Innova0:00
91CZEMichal Kesl (CZE)0:00
92ITAMatteo Draperi (ITA)Wilier Triestina - Southeast0:00
93MGLEnkhtaivan Bolor-Erdene (MGL)0:00
94SVKJuraj Lajcha (SVK)Dukla Banska Bystrica0:00
95COLVladimir Yezid Lopez Gil (COL)0:00
96BLRAnton Ivashkin (BLR)Minsk Cycling Club0:00
97BLRYauhen Sobal (BLR)0:00
98NEDPeter Schulting (NED)Parkhotel Valkenburg0:00
99HKGHo San Chiu (HKG)HKSI0:00
100AUSJay Dutton (AUS)St. George - Merida0:00
101KAZIlya Davidenok (KAZ)0:00
102UKROleksandr Golovash (UKR)Kolls - BDC0:00
103HKGWan Yau Vincent Lau (HKG)HKSI0:00
104NEDAdne Van Engelen (NED)0:00
105HKGKa Hoo Fung (HKG)HKSI0:00
106AUSGuy Kalma (AUS)Attaque - Gusto0:00
107SVKKristian Zimany (SVK)Dukla Banska Bystrica0:00
108UKROleksiy Kasyanov (UKR)0:00
109AUSPatrick Sharpe (AUS)St. George - Merida0:00
110CHIArnold Cristobal Olavarria Abarca (CHI)0:00
111UZBDilmurdjon Siddikov (UZB)0:00
112UKRSergej Gretchyn (UKR)0:00
113BRAMurilo Affonso Ferraz (BRA)Funvic Soul Cycles - Carrefour0:00
114FRAThomas Vaubourzeix (FRA)Lupus0:00
115UZBDostonbek Ollamov (UZB)0:00
116BLRKanstantsin Klimiankou (BLR)Minsk Cycling Club0:00
117FRACorentin Cherhal (FRA)Novo Nordisk0:00
118COLJefferson Rueda Tobon (COL)0:00
119UKRRoman Seliversov (UKR)ISD - Jorbi0:00
120ITADaniele Colli (ITA)Nippo - Vini Fantini0:00
121BLRStanislau Bazhkou (BLR)Minsk Cycling Club0:00
122COLVictor Niño Corredor (COL)0:00
123UZBAbdullojon Akparov (UZB)Beijing Innova0:00
124CZEMichael Kohout (CZE)ASC Dukla Praha0:00
125COLMauricio Ortega Ramirez (COL)Orgullo Antioqueño0:00
126CZEJan Kraus (CZE)ASC Dukla Praha0:00
127JAPGenki Yamamoto (JAP)Nippo - Vini Fantini0:00
128SVKTomas Harag (SVK)Dukla Banska Bystrica0:19
129ITAMirko Tedeschi (ITA)Wilier Triestina - Southeast1:02
130NEDJos Koop (NED)11:06
131NORFredrik Strand Galta (NOR)Delko - Marseille Provence KTM

Ga naar de uitslagen van etappe inclusief alle classificaties



Etappe 2 - Changxing Government Square - Sheraton Huzhou - 139 km - 7 November 2016Sprint


1ITAJakub Mareczko (ITA)Wilier Triestina - Southeast3:08:05
2LATEmils Liepins (LAT)Rietumu - Delfin0:00
3ITANicolas Marini (ITA)Nippo - Vini Fantini0:00
4LATMaris Bogdanovics (LAT)Rietumu - Delfin0:00
5BRARoberto Pinheiro Silva (BRA)Funvic Soul Cycles - Carrefour0:00
6CHNJingbiao Zhao (CHN)Wisdom - Hengxiang0:00
7UKRYegor Dementyev (UKR)ISD - Jorbi0:00
8AUSLuke Parker (AUS)State of Matter - MAAP0:00
9UKRYuri Metlushenko (UKR)Jilun - Shakeland0:00
10SRBDusan Kalaba (SRB)Start - Vaxes - Partizan0:00
11GERBenjamin Hill (GER)Attaque - Gusto0:00
12ITAMarco Zanotti (ITA)Parkhotel Valkenburg0:00
13ITAMassimo Graziato (ITA)Parkhotel Valkenburg0:00
14FRAQuentin Valognes (FRA)0:00
15CZESimon Adamek (CZE)ASC Dukla Praha0:00
16CHICristopher Mansilla Almonacid (CHI)Start - Vaxes - Partizan0:00
17MGLErdenesuren Munkhtulga (MGL)0:00
18ARGFrancisco Ramon Chamorro Piva (ARG)Funvic Soul Cycles - Carrefour0:00
19NEDMartijn Verschoor (NED)Novo Nordisk0:00
20BRARafael De Mattos Andriato (BRA)0:00
21UZBRuslan Karimov (UZB)RTS - Santic0:00
22IRIMehdi Rajabi (IRI)Tabriz Petrochemical CCN Team0:00
23ITARiccardo Stacchiotti (ITA)Nippo - Vini Fantini0:00
24UKRArtur Tsvetkov (UKR)Lvshan Landscape0:00
25UKRMaksym Vasilyev (UKR)Kolls - BDC0:00
26NEDJos Koop (NED)0:00
27POLKonrad Tomasiak (POL)Start - Vaxes - Partizan0:00
28HKGKwun Wan Law (HKG)HKSI0:00
29CHNFeng Qiao (CHN)0:00
30BLRSiarhei Papok (BLR)Minsk Cycling Club0:00
31ESTPeeter Pruus (EST)Rietumu - Delfin0:00
32COLLeonardo Fabio Duque (COL)Delko - Marseille Provence KTM0:00
33GERTino Thömel (GER)RTS - Santic0:00
34HKGBurr Ho (HKG)HKSI0:00
35CHNChunlong Zhang (CHN)0:00
36ITADaniele Colli (ITA)Nippo - Vini Fantini0:00
37CHNJuntao Meng (CHN)0:00
38CHIArnold Cristobal Olavarria Abarca (CHI)0:00
39ROUEduard-Michael Grosu (ROU)Nippo - Vini Fantini0:00
40FRALucas De Rossi (FRA)0:00
41LATDeins Kanepejs (LAT)Rietumu - Delfin0:00
42SVKKristian Zimany (SVK)Dukla Banska Bystrica0:00
43UKRRinat Udod (UKR)ISD - Jorbi0:00
44VENYonder Eduardo Godoy (VEN)Androni Giocattoli - Sidermec0:00
45NEDRik Van Ijzendoorn (NED)0:00
46UKRArtem Tesler (UKR)Lvshan Landscape0:00
47BRAGabriel Machado da Silva (BRA)0:00
48SVKJuraj Lajcha (SVK)Dukla Banska Bystrica0:00
49COLVladimir Yezid Lopez Gil (COL)0:00
50ITAMatteo Draperi (ITA)Wilier Triestina - Southeast0:00
51UKRSergej Gretchyn (UKR)0:00
52FRASofiane Mérignat (FRA)0:00
53BLRAnton Ivashkin (BLR)Minsk Cycling Club0:00
54HKGYing Hon Ronald Yeung (HKG)0:00
55AUSCameron Bayly (AUS)Attaque - Gusto0:00
56ITAGiuseppe Fonzi (ITA)Wilier Triestina - Southeast0:00
57LATAndris Vosekalns (LAT)Rietumu - Delfin0:00
58CHNYong Jian Wu (CHN)0:00
59UKRVolodymyr Gomenyuk (UKR)0:00
60NEDSven Van Luijk (NED)Parkhotel Valkenburg0:00
61COLFrancisco Jarley Colorado Hernandez (COL)RTS - Santic0:00
62CHNMa Guangtong (CHN)Wisdom - Hengxiang0:00
63IRIAli Khademi (IRI)Tabriz Petrochemical CCN Team0:00
64MGLAltanzul Altansukh (MGL)0:00
65BRAAlex Correia Diniz (BRA)Funvic Soul Cycles - Carrefour0:00
66SVKJan Andrej Cully (SVK)0:00
67CZEOndrej Vendolsy (CZE)ASC Dukla Praha0:00
68UZBAkramjon Sunnatov (UZB)Beijing Innova0:00
69NEDPeter Schulting (NED)Parkhotel Valkenburg0:00
70TPEWen Chung Huang (TPE)Attaque - Gusto0:00
71AUSGuy Kalma (AUS)Attaque - Gusto0:00
72CHNZhang Zheng (CHN)Wisdom - Hengxiang0:00
73IRIAbolfazl Nazari Daghalian (IRI)Tabriz Petrochemical CCN Team0:00
74MGLEnkhtaivan Bolor-Erdene (MGL)0:00
75BELMatthias Van Aken (BEL)Start - Vaxes - Partizan0:00
76IRIKarim Korrami (IRI)Tabriz Petrochemical CCN Team0:00
77AUSBenjamin Harvey (AUS)St. George - Merida0:00
78CHNMeiyin Wang (CHN)Wisdom - Hengxiang0:00
79SVKPatrik Tybor (SVK)Dukla Banska Bystrica0:00
80BRACarlos Alexandre Manarelli (BRA)Funvic Soul Cycles - Carrefour0:00
81IRIBehnam Arian (IRI)Tabriz Petrochemical CCN Team0:00
82AUSChristopher Williams (AUS)Novo Nordisk0:00
83BRAMurilo Affonso Ferraz (BRA)Funvic Soul Cycles - Carrefour0:00
84IRIAlireza Asgharzadeh (IRI)Tabriz Petrochemical CCN Team0:00
85UKRTimur Maleiev (UKR)ISD - Jorbi0:00
86UKRVitaliy Popkov (UKR)0:00
87AUSPatrick Sharpe (AUS)St. George - Merida0:00
88AUSJay Dutton (AUS)St. George - Merida0:00
89AUSBrodie Talbot (AUS)St. George - Merida0:00
90JAPManabu Ishibashi (JAP)Nippo - Vini Fantini0:00
91UZBMuradjan Khalmuratov (UZB)Beijing Innova0:00
92MEXRene Guillermo Corella Braun (MEX)Start - Vaxes - Partizan0:00
93KAZIlya Davidenok (KAZ)0:00
94HKGHiu Fung Choy (HKG)HKSI0:00
95COLMauricio Ortega Ramirez (COL)Orgullo Antioqueño0:00
96FRAThomas Vaubourzeix (FRA)Lupus0:00
97NEDGerd De Keijzer (NED)Novo Nordisk0:00
98BLRKanstantsin Klimiankou (BLR)Minsk Cycling Club0:00
99CZEMichael Kohout (CZE)ASC Dukla Praha0:00
100UZBSergey Medvedev (UZB)0:00
101LATArmands Becis (LAT)Rietumu - Delfin0:00
102UZBAbdullojon Akparov (UZB)Beijing Innova0:00
103UZBDostonbek Ollamov (UZB)0:00
104HKGHo San Chiu (HKG)HKSI0:00
105HKGKa Hoo Fung (HKG)HKSI0:00
106NZLDarcy Ellerm-Norton (NZL)0:00
107UZBDilmurdjon Siddikov (UZB)0:00
108COLJefferson Rueda Tobon (COL)0:00
109UKROleksiy Kasyanov (UKR)0:00
110COLVictor Niño Corredor (COL)0:00
111NEDThomas Rabou (NED)0:00
112HKGWan Yau Vincent Lau (HKG)HKSI0:00
113CZEMichal Kesl (CZE)0:00
114CZEJan Kraus (CZE)ASC Dukla Praha0:32
115UKRRoman Seliversov (UKR)ISD - Jorbi0:34
116SVKJozef Palcak (SVK)Dukla Banska Bystrica0:00
117ITAMirko Tedeschi (ITA)Wilier Triestina - Southeast0:42
118UKRValerii Taradai (UKR)0:47
119SVKTomas Harag (SVK)Dukla Banska Bystrica0:47
120FRACorentin Cherhal (FRA)Novo Nordisk0:00
121USAAlder Martz (USA)Attaque - Gusto0:00
122AUSNicholas Wood (AUS)0:00
123NEDAdne Van Engelen (NED)0:00
124UKRVladyslav Kreminskyi (UKR)ISD - Jorbi0:00
125UKROleksandr Golovash (UKR)Kolls - BDC1:54
126BLRYauhen Sobal (BLR)2:18
127CZEMatyás Strupek (CZE)ASC Dukla Praha2:52
128JAPGenki Yamamoto (JAP)Nippo - Vini Fantini3:30
129NEDMilan Veltman (NED)Parkhotel Valkenburg3:30
130BLRStanislau Bazhkou (BLR)Minsk Cycling Club

Ga naar de uitslagen van etappe inclusief alle classificaties



Etappe 3 - AnJi Rural Commercial Bank - Jiangnan TianchiLake Scenic Area - 106,3 km - 8 November 2016Medium berg


1AUSCameron Bayly (AUS)Attaque - Gusto2:41:00
2COLLeonardo Fabio Duque (COL)Delko - Marseille Provence KTM0:04
3ITAGiuseppe Fonzi (ITA)Wilier Triestina - Southeast0:04
4COLMauricio Ortega Ramirez (COL)Orgullo Antioqueño0:04
5UKROleksiy Kasyanov (UKR)0:04
6NEDPeter Schulting (NED)Parkhotel Valkenburg0:06
7VENYonder Eduardo Godoy (VEN)Androni Giocattoli - Sidermec0:06
8CHNMeiyin Wang (CHN)Wisdom - Hengxiang0:08
9KAZIlya Davidenok (KAZ)0:13
10COLFrancisco Jarley Colorado Hernandez (COL)RTS - Santic0:26
11ROUEduard-Michael Grosu (ROU)Nippo - Vini Fantini0:29
12FRALucas De Rossi (FRA)0:31
13FRAThomas Vaubourzeix (FRA)Lupus0:31
14UKRSergej Gretchyn (UKR)0:47
15GERBenjamin Hill (GER)Attaque - Gusto0:47
16NEDSven Van Luijk (NED)Parkhotel Valkenburg0:48
17HKGYing Hon Ronald Yeung (HKG)0:48
18COLVictor Niño Corredor (COL)0:48
19UKRYegor Dementyev (UKR)ISD - Jorbi0:50
20BRAAlex Correia Diniz (BRA)Funvic Soul Cycles - Carrefour0:50
21BLRKanstantsin Klimiankou (BLR)Minsk Cycling Club0:55
22BRAMurilo Affonso Ferraz (BRA)Funvic Soul Cycles - Carrefour0:55
23BRAGabriel Machado da Silva (BRA)0:55
24ITAMirko Tedeschi (ITA)Wilier Triestina - Southeast1:21
25CHNZhang Zheng (CHN)Wisdom - Hengxiang1:21
26ESTPeeter Pruus (EST)Rietumu - Delfin1:26
27IRIAlireza Asgharzadeh (IRI)Tabriz Petrochemical CCN Team1:43
28UZBAkramjon Sunnatov (UZB)Beijing Innova1:43
29JAPManabu Ishibashi (JAP)Nippo - Vini Fantini1:46
30NEDThomas Rabou (NED)1:46
31CZEMichael Kohout (CZE)ASC Dukla Praha2:15
32COLJefferson Rueda Tobon (COL)2:29
33COLVladimir Yezid Lopez Gil (COL)2:29
34UKRArtem Tesler (UKR)Lvshan Landscape2:38
35NEDAdne Van Engelen (NED)2:39
36IRIBehnam Arian (IRI)Tabriz Petrochemical CCN Team2:39
37ITAMatteo Draperi (ITA)Wilier Triestina - Southeast2:44
38BRACarlos Alexandre Manarelli (BRA)Funvic Soul Cycles - Carrefour2:49
39CHNYong Jian Wu (CHN)2:50
40UKRRinat Udod (UKR)ISD - Jorbi2:52
41CHNMa Guangtong (CHN)Wisdom - Hengxiang2:52
42NEDRik Van Ijzendoorn (NED)2:52
43HKGBurr Ho (HKG)HKSI2:52
44CHNJingbiao Zhao (CHN)Wisdom - Hengxiang2:52
45MEXRene Guillermo Corella Braun (MEX)Start - Vaxes - Partizan2:52
46BLRYauhen Sobal (BLR)2:55
47MGLAltanzul Altansukh (MGL)2:56
48BELMatthias Van Aken (BEL)Start - Vaxes - Partizan2:56
49SVKJan Andrej Cully (SVK)2:56
50CZEOndrej Vendolsy (CZE)ASC Dukla Praha2:58
51UZBAbdullojon Akparov (UZB)Beijing Innova2:58
52UKRVitaliy Popkov (UKR)2:58
53IRIAbolfazl Nazari Daghalian (IRI)Tabriz Petrochemical CCN Team3:04
54AUSJay Dutton (AUS)St. George - Merida3:04
55IRIAli Khademi (IRI)Tabriz Petrochemical CCN Team3:04
56MGLEnkhtaivan Bolor-Erdene (MGL)3:14
57ITARiccardo Stacchiotti (ITA)Nippo - Vini Fantini3:19
58TPEWen Chung Huang (TPE)Attaque - Gusto3:04
59UZBDilmurdjon Siddikov (UZB)4:04
60CHNJuntao Meng (CHN)4:04
61UZBMuradjan Khalmuratov (UZB)Beijing Innova4:14
62AUSBrodie Talbot (AUS)St. George - Merida4:17
63HKGKa Hoo Fung (HKG)HKSI4:21
64UZBSergey Medvedev (UZB)4:29
65HKGHiu Fung Choy (HKG)HKSI5:00
66UZBDostonbek Ollamov (UZB)5:21
67CHIArnold Cristobal Olavarria Abarca (CHI)5:29
68CZEMatyás Strupek (CZE)ASC Dukla Praha5:39
69FRASofiane Mérignat (FRA)5:39
70HKGWan Yau Vincent Lau (HKG)HKSI5:39
71CZEJan Kraus (CZE)ASC Dukla Praha5:39
72IRIMehdi Rajabi (IRI)Tabriz Petrochemical CCN Team5:39
73BLRAnton Ivashkin (BLR)Minsk Cycling Club5:39
74UKRValerii Taradai (UKR)5:39
75ITAMarco Zanotti (ITA)Parkhotel Valkenburg5:43
76POLKonrad Tomasiak (POL)Start - Vaxes - Partizan6:12
77LATDeins Kanepejs (LAT)Rietumu - Delfin6:27
78LATEmils Liepins (LAT)Rietumu - Delfin6:27
79LATMaris Bogdanovics (LAT)Rietumu - Delfin6:27
80IRIKarim Korrami (IRI)Tabriz Petrochemical CCN Team6:44
81NEDMartijn Verschoor (NED)Novo Nordisk6:56
82UKRVolodymyr Gomenyuk (UKR)7:45
83UKRMaksym Vasilyev (UKR)Kolls - BDC7:45
84UZBRuslan Karimov (UZB)RTS - Santic7:48
85UKRVladyslav Kreminskyi (UKR)ISD - Jorbi7:50
86AUSPatrick Sharpe (AUS)St. George - Merida8:16
87AUSLuke Parker (AUS)State of Matter - MAAP8:16
88CHNChunlong Zhang (CHN)9:20
89HKGHo San Chiu (HKG)HKSI9:29
90ITAJakub Mareczko (ITA)Wilier Triestina - Southeast10:38
91BRARafael De Mattos Andriato (BRA)10:38
92UKRRoman Seliversov (UKR)ISD - Jorbi10:38
93SRBDusan Kalaba (SRB)Start - Vaxes - Partizan10:38
94CZEMichal Kesl (CZE)11:04
95NEDGerd De Keijzer (NED)Novo Nordisk11:04
96AUSChristopher Williams (AUS)Novo Nordisk11:04
97NEDJos Koop (NED)11:04
98CHICristopher Mansilla Almonacid (CHI)Start - Vaxes - Partizan11:04
99BRARoberto Pinheiro Silva (BRA)Funvic Soul Cycles - Carrefour11:04
100FRAQuentin Valognes (FRA)11:04
101UKRYuri Metlushenko (UKR)Jilun - Shakeland11:04
102UKRArtur Tsvetkov (UKR)Lvshan Landscape11:04
103SVKJuraj Lajcha (SVK)Dukla Banska Bystrica11:04
104USAAlder Martz (USA)Attaque - Gusto11:04
105ITANicolas Marini (ITA)Nippo - Vini Fantini11:04
106AUSNicholas Wood (AUS)11:04
107JAPGenki Yamamoto (JAP)Nippo - Vini Fantini11:04
108CZESimon Adamek (CZE)ASC Dukla Praha11:04
109ITADaniele Colli (ITA)Nippo - Vini Fantini11:04
110SVKJozef Palcak (SVK)Dukla Banska Bystrica11:04
111FRACorentin Cherhal (FRA)Novo Nordisk11:04
112BLRSiarhei Papok (BLR)Minsk Cycling Club11:04
113LATArmands Becis (LAT)Rietumu - Delfin11:04
114CHNFeng Qiao (CHN)11:04
115MGLErdenesuren Munkhtulga (MGL)11:04
116AUSBenjamin Harvey (AUS)St. George - Merida11:04
117AUSGuy Kalma (AUS)Attaque - Gusto11:34
118GERTino Thömel (GER)RTS - Santic12:12
119LATAndris Vosekalns (LAT)Rietumu - Delfin12:23
120SVKPatrik Tybor (SVK)Dukla Banska Bystrica12:59
121ARGFrancisco Ramon Chamorro Piva (ARG)Funvic Soul Cycles - Carrefour14:08
122UKRTimur Maleiev (UKR)ISD - Jorbi14:08
123SVKKristian Zimany (SVK)Dukla Banska Bystrica14:08
124ITAMassimo Graziato (ITA)Parkhotel Valkenburg14:08
125SVKTomas Harag (SVK)Dukla Banska Bystrica14:08
126HKGKwun Wan Law (HKG)HKSI14:08
127NZLDarcy Ellerm-Norton (NZL)14:38
128NEDMilan Veltman (NED)Parkhotel Valkenburg15:43
129UKROleksandr Golovash (UKR)Kolls - BDC

Ga naar de uitslagen van etappe inclusief alle classificaties



Etappe 4 - Wujiang - Wujiang - 117,4 km - 9 November 2016Sprint


1ITANicolas Marini (ITA)Nippo - Vini Fantini2:40:28
2ITAJakub Mareczko (ITA)Wilier Triestina - Southeast0:00
3COLLeonardo Fabio Duque (COL)Delko - Marseille Provence KTM0:00
4SRBDusan Kalaba (SRB)Start - Vaxes - Partizan0:00
5CHICristopher Mansilla Almonacid (CHI)Start - Vaxes - Partizan0:00
6NEDMartijn Verschoor (NED)Novo Nordisk0:00
7ROUEduard-Michael Grosu (ROU)Nippo - Vini Fantini0:00
8ITAMarco Zanotti (ITA)Parkhotel Valkenburg0:00
9GERTino Thömel (GER)RTS - Santic0:00
10CHNJingbiao Zhao (CHN)Wisdom - Hengxiang0:00
11LATMaris Bogdanovics (LAT)Rietumu - Delfin0:00
12BRARafael De Mattos Andriato (BRA)0:00
13FRAQuentin Valognes (FRA)0:00
14BLRSiarhei Papok (BLR)Minsk Cycling Club0:00
15LATEmils Liepins (LAT)Rietumu - Delfin0:00
16UKRYuri Metlushenko (UKR)Jilun - Shakeland0:00
17NEDJos Koop (NED)0:00
18VENYonder Eduardo Godoy (VEN)Androni Giocattoli - Sidermec0:00
19NEDGerd De Keijzer (NED)Novo Nordisk0:00
20MGLErdenesuren Munkhtulga (MGL)0:00
21CHNJuntao Meng (CHN)0:00
22CHNFeng Qiao (CHN)0:00
23UKRMaksym Vasilyev (UKR)Kolls - BDC0:00
24CHNZhang Zheng (CHN)Wisdom - Hengxiang0:00
25HKGBurr Ho (HKG)HKSI0:00
26POLKonrad Tomasiak (POL)Start - Vaxes - Partizan0:00
27UKRRinat Udod (UKR)ISD - Jorbi0:00
28CZESimon Adamek (CZE)ASC Dukla Praha0:00
29COLVladimir Yezid Lopez Gil (COL)0:00
30ARGFrancisco Ramon Chamorro Piva (ARG)Funvic Soul Cycles - Carrefour0:00
31CHNMeiyin Wang (CHN)Wisdom - Hengxiang0:00
32CHNChunlong Zhang (CHN)0:00
33UKRVladyslav Kreminskyi (UKR)ISD - Jorbi0:00
34SVKJan Andrej Cully (SVK)0:00
35UZBSergey Medvedev (UZB)0:00
36AUSBrodie Talbot (AUS)St. George - Merida0:00
37HKGKwun Wan Law (HKG)HKSI0:00
38AUSBenjamin Harvey (AUS)St. George - Merida0:00
39KAZIlya Davidenok (KAZ)0:00
40BRAAlex Correia Diniz (BRA)Funvic Soul Cycles - Carrefour0:00
41NEDPeter Schulting (NED)Parkhotel Valkenburg0:00
42ITAMassimo Graziato (ITA)Parkhotel Valkenburg0:00
43CHNYong Jian Wu (CHN)0:00
44UZBRuslan Karimov (UZB)RTS - Santic0:00
45UKRArtem Tesler (UKR)Lvshan Landscape0:00
46NEDSven Van Luijk (NED)Parkhotel Valkenburg0:00
47UZBAkramjon Sunnatov (UZB)Beijing Innova0:00
48ITAGiuseppe Fonzi (ITA)Wilier Triestina - Southeast0:00
49IRIMehdi Rajabi (IRI)Tabriz Petrochemical CCN Team0:00
50BRARoberto Pinheiro Silva (BRA)Funvic Soul Cycles - Carrefour0:00
51GERBenjamin Hill (GER)Attaque - Gusto0:00
52AUSCameron Bayly (AUS)Attaque - Gusto0:00
53SVKJuraj Lajcha (SVK)Dukla Banska Bystrica0:00
54IRIKarim Korrami (IRI)Tabriz Petrochemical CCN Team0:00
55BLRYauhen Sobal (BLR)0:00
56HKGHo San Chiu (HKG)HKSI0:00
57BRAGabriel Machado da Silva (BRA)0:00
58FRASofiane Mérignat (FRA)0:00
59UKRArtur Tsvetkov (UKR)Lvshan Landscape0:00
60LATAndris Vosekalns (LAT)Rietumu - Delfin0:00
61FRAThomas Vaubourzeix (FRA)Lupus0:00
62CZEJan Kraus (CZE)ASC Dukla Praha0:00
63UKRSergej Gretchyn (UKR)0:00
64MEXRene Guillermo Corella Braun (MEX)Start - Vaxes - Partizan0:00
65UKRYegor Dementyev (UKR)ISD - Jorbi0:00
66CZEOndrej Vendolsy (CZE)ASC Dukla Praha0:00
67BRACarlos Alexandre Manarelli (BRA)Funvic Soul Cycles - Carrefour0:00
68IRIAbolfazl Nazari Daghalian (IRI)Tabriz Petrochemical CCN Team0:00
69ITADaniele Colli (ITA)Nippo - Vini Fantini0:00
70UKRVolodymyr Gomenyuk (UKR)0:00
71BELMatthias Van Aken (BEL)Start - Vaxes - Partizan0:00
72COLFrancisco Jarley Colorado Hernandez (COL)RTS - Santic0:00
73IRIBehnam Arian (IRI)Tabriz Petrochemical CCN Team0:00
74BLRKanstantsin Klimiankou (BLR)Minsk Cycling Club0:00
75CHNMa Guangtong (CHN)Wisdom - Hengxiang0:00
76UKROleksiy Kasyanov (UKR)0:00
77BLRAnton Ivashkin (BLR)Minsk Cycling Club0:00
78IRIAli Khademi (IRI)Tabriz Petrochemical CCN Team0:00
79CZEMichal Kesl (CZE)0:00
80HKGYing Hon Ronald Yeung (HKG)0:00
81FRACorentin Cherhal (FRA)Novo Nordisk0:00
82HKGHiu Fung Choy (HKG)HKSI0:00
83AUSChristopher Williams (AUS)Novo Nordisk0:00
84CZEMatyás Strupek (CZE)ASC Dukla Praha0:00
85IRIAlireza Asgharzadeh (IRI)Tabriz Petrochemical CCN Team0:00
86NEDRik Van Ijzendoorn (NED)0:00
87TPEWen Chung Huang (TPE)Attaque - Gusto0:00
88MGLAltanzul Altansukh (MGL)0:00
89UKRVitaliy Popkov (UKR)0:00
90ESTPeeter Pruus (EST)Rietumu - Delfin0:00
91JAPManabu Ishibashi (JAP)Nippo - Vini Fantini0:00
92MGLEnkhtaivan Bolor-Erdene (MGL)0:00
93BRAMurilo Affonso Ferraz (BRA)Funvic Soul Cycles - Carrefour0:00
94NEDAdne Van Engelen (NED)0:00
95HKGWan Yau Vincent Lau (HKG)HKSI0:00
96FRALucas De Rossi (FRA)0:00
97UZBMuradjan Khalmuratov (UZB)Beijing Innova0:00
98ITAMirko Tedeschi (ITA)Wilier Triestina - Southeast0:00
99ITAMatteo Draperi (ITA)Wilier Triestina - Southeast0:00
100COLVictor Niño Corredor (COL)0:00
101AUSNicholas Wood (AUS)0:00
102HKGKa Hoo Fung (HKG)HKSI0:00
103COLMauricio Ortega Ramirez (COL)Orgullo Antioqueño0:00
104UZBDilmurdjon Siddikov (UZB)0:00
105NEDThomas Rabou (NED)0:00
106CZEMichael Kohout (CZE)ASC Dukla Praha0:00
107SVKJozef Palcak (SVK)Dukla Banska Bystrica0:00
108UZBAbdullojon Akparov (UZB)Beijing Innova0:00
109UZBDostonbek Ollamov (UZB)0:00
110JAPGenki Yamamoto (JAP)Nippo - Vini Fantini0:00
111LATArmands Becis (LAT)Rietumu - Delfin0:00
112AUSJay Dutton (AUS)St. George - Merida0:00
113SVKTomas Harag (SVK)Dukla Banska Bystrica0:00
114AUSPatrick Sharpe (AUS)St. George - Merida0:00
115UKRTimur Maleiev (UKR)ISD - Jorbi0:00
116COLJefferson Rueda Tobon (COL)0:00
117NZLDarcy Ellerm-Norton (NZL)0:15
118SVKPatrik Tybor (SVK)Dukla Banska Bystrica0:15
119USAAlder Martz (USA)Attaque - Gusto0:15
120NEDMilan Veltman (NED)Parkhotel Valkenburg0:26
121AUSGuy Kalma (AUS)Attaque - Gusto0:37
122UKRRoman Seliversov (UKR)ISD - Jorbi0:57
123AUSLuke Parker (AUS)State of Matter - MAAP1:07
124LATDeins Kanepejs (LAT)Rietumu - Delfin1:10
125CHIArnold Cristobal Olavarria Abarca (CHI)1:28
126ITARiccardo Stacchiotti (ITA)Nippo - Vini Fantini0:00
127UKRValerii Taradai (UKR)1:52
128SVKKristian Zimany (SVK)Dukla Banska Bystrica

Ga naar de uitslagen van etappe inclusief alle classificaties



Etappe 5 - Nantong - Haimen - 148 km - 10 November 2016Sprint


1ROUEduard-Michael Grosu (ROU)Nippo - Vini Fantini3:20:01
2GERTino Thömel (GER)RTS - Santic0:00
3ITAJakub Mareczko (ITA)Wilier Triestina - Southeast0:00
4ITANicolas Marini (ITA)Nippo - Vini Fantini0:00
5LATEmils Liepins (LAT)Rietumu - Delfin0:00
6LATMaris Bogdanovics (LAT)Rietumu - Delfin0:00
7ITAMarco Zanotti (ITA)Parkhotel Valkenburg0:00
8BLRSiarhei Papok (BLR)Minsk Cycling Club0:00
9CHNJingbiao Zhao (CHN)Wisdom - Hengxiang0:00
10UKRSergej Gretchyn (UKR)0:00
11NEDMartijn Verschoor (NED)Novo Nordisk0:00
12ITAMassimo Graziato (ITA)Parkhotel Valkenburg0:00
13UKRYuri Metlushenko (UKR)Jilun - Shakeland0:00
14UKRYegor Dementyev (UKR)ISD - Jorbi0:00
15UKRMaksym Vasilyev (UKR)Kolls - BDC0:00
16AUSBenjamin Harvey (AUS)St. George - Merida0:00
17UKRArtem Tesler (UKR)Lvshan Landscape0:00
18ITARiccardo Stacchiotti (ITA)Nippo - Vini Fantini0:00
19COLLeonardo Fabio Duque (COL)Delko - Marseille Provence KTM0:00
20NEDJos Koop (NED)0:00
21UKRVolodymyr Gomenyuk (UKR)0:00
22CZESimon Adamek (CZE)ASC Dukla Praha0:00
23SRBDusan Kalaba (SRB)Start - Vaxes - Partizan0:00
24NEDMilan Veltman (NED)Parkhotel Valkenburg0:00
25HKGKwun Wan Law (HKG)HKSI0:00
26MGLErdenesuren Munkhtulga (MGL)0:00
27CHNYong Jian Wu (CHN)0:00
28UKRRinat Udod (UKR)ISD - Jorbi0:00
29CHNFeng Qiao (CHN)0:00
30HKGHiu Fung Choy (HKG)HKSI0:00
31CHNJuntao Meng (CHN)0:00
32IRIMehdi Rajabi (IRI)Tabriz Petrochemical CCN Team0:00
33ARGFrancisco Ramon Chamorro Piva (ARG)Funvic Soul Cycles - Carrefour0:00
34BRARafael De Mattos Andriato (BRA)0:00
35NEDGerd De Keijzer (NED)Novo Nordisk0:00
36GERBenjamin Hill (GER)Attaque - Gusto0:00
37HKGBurr Ho (HKG)HKSI0:00
38SVKJozef Palcak (SVK)Dukla Banska Bystrica0:00
39NEDRik Van Ijzendoorn (NED)0:00
40FRALucas De Rossi (FRA)0:00
41AUSBrodie Talbot (AUS)St. George - Merida0:00
42CHNChunlong Zhang (CHN)0:00
43ITAGiuseppe Fonzi (ITA)Wilier Triestina - Southeast0:00
44FRAQuentin Valognes (FRA)0:00
45VENYonder Eduardo Godoy (VEN)Androni Giocattoli - Sidermec0:00
46UKRValerii Taradai (UKR)0:00
47LATAndris Vosekalns (LAT)Rietumu - Delfin0:00
48UKRVitaliy Popkov (UKR)0:00
49UZBSergey Medvedev (UZB)0:00
50COLVladimir Yezid Lopez Gil (COL)0:00
51POLKonrad Tomasiak (POL)Start - Vaxes - Partizan0:00
52FRASofiane Mérignat (FRA)0:00
53CHNMeiyin Wang (CHN)Wisdom - Hengxiang0:00
54ITADaniele Colli (ITA)Nippo - Vini Fantini0:00
55NEDPeter Schulting (NED)Parkhotel Valkenburg0:00
56UZBAkramjon Sunnatov (UZB)Beijing Innova0:00
57MEXRene Guillermo Corella Braun (MEX)Start - Vaxes - Partizan0:00
58SVKJuraj Lajcha (SVK)Dukla Banska Bystrica0:00
59CHIArnold Cristobal Olavarria Abarca (CHI)0:00
60BRAGabriel Machado da Silva (BRA)0:00
61AUSNicholas Wood (AUS)0:00
62NEDSven Van Luijk (NED)Parkhotel Valkenburg0:00
63BELMatthias Van Aken (BEL)Start - Vaxes - Partizan0:00
64SVKJan Andrej Cully (SVK)0:00
65AUSLuke Parker (AUS)State of Matter - MAAP0:00
66AUSCameron Bayly (AUS)Attaque - Gusto0:00
67CZEJan Kraus (CZE)ASC Dukla Praha0:00
68USAAlder Martz (USA)Attaque - Gusto0:00
69BLRKanstantsin Klimiankou (BLR)Minsk Cycling Club0:00
70CHNZhang Zheng (CHN)Wisdom - Hengxiang0:00
71CZEOndrej Vendolsy (CZE)ASC Dukla Praha0:00
72BRARoberto Pinheiro Silva (BRA)Funvic Soul Cycles - Carrefour0:00
73BRAAlex Correia Diniz (BRA)Funvic Soul Cycles - Carrefour0:00
74CHNMa Guangtong (CHN)Wisdom - Hengxiang0:00
75CHICristopher Mansilla Almonacid (CHI)Start - Vaxes - Partizan0:00
76IRIKarim Korrami (IRI)Tabriz Petrochemical CCN Team0:00
77BLRYauhen Sobal (BLR)0:00
78BRACarlos Alexandre Manarelli (BRA)Funvic Soul Cycles - Carrefour0:00
79MGLEnkhtaivan Bolor-Erdene (MGL)0:00
80FRAThomas Vaubourzeix (FRA)Lupus0:00
81UKRArtur Tsvetkov (UKR)Lvshan Landscape0:00
82BLRAnton Ivashkin (BLR)Minsk Cycling Club0:00
83IRIAli Khademi (IRI)Tabriz Petrochemical CCN Team0:00
84UKRVladyslav Kreminskyi (UKR)ISD - Jorbi0:00
85IRIBehnam Arian (IRI)Tabriz Petrochemical CCN Team0:00
86ESTPeeter Pruus (EST)Rietumu - Delfin0:00
87CZEMatyás Strupek (CZE)ASC Dukla Praha0:00
88COLFrancisco Jarley Colorado Hernandez (COL)RTS - Santic0:00
89ITAMatteo Draperi (ITA)Wilier Triestina - Southeast0:00
90IRIAlireza Asgharzadeh (IRI)Tabriz Petrochemical CCN Team0:00
91HKGYing Hon Ronald Yeung (HKG)0:00
92TPEWen Chung Huang (TPE)Attaque - Gusto0:00
93CZEMichal Kesl (CZE)0:00
94KAZIlya Davidenok (KAZ)0:00
95CZEMichael Kohout (CZE)ASC Dukla Praha0:00
96IRIAbolfazl Nazari Daghalian (IRI)Tabriz Petrochemical CCN Team0:00
97JAPManabu Ishibashi (JAP)Nippo - Vini Fantini0:00
98NEDAdne Van Engelen (NED)0:00
99MGLAltanzul Altansukh (MGL)0:00
100UKROleksiy Kasyanov (UKR)0:00
101UZBDostonbek Ollamov (UZB)0:00
102NEDThomas Rabou (NED)0:00
103AUSJay Dutton (AUS)St. George - Merida0:00
104ITAMirko Tedeschi (ITA)Wilier Triestina - Southeast0:00
105UZBDilmurdjon Siddikov (UZB)0:00
106AUSChristopher Williams (AUS)Novo Nordisk0:00
107SVKPatrik Tybor (SVK)Dukla Banska Bystrica0:00
108HKGHo San Chiu (HKG)HKSI0:00
109COLVictor Niño Corredor (COL)0:00
110HKGKa Hoo Fung (HKG)HKSI0:00
111UZBAbdullojon Akparov (UZB)Beijing Innova0:00
112UZBRuslan Karimov (UZB)RTS - Santic0:00
113COLMauricio Ortega Ramirez (COL)Orgullo Antioqueño0:00
114HKGWan Yau Vincent Lau (HKG)HKSI0:00
115BRAMurilo Affonso Ferraz (BRA)Funvic Soul Cycles - Carrefour0:00
116AUSPatrick Sharpe (AUS)St. George - Merida0:15
117UZBMuradjan Khalmuratov (UZB)Beijing Innova0:15
118LATArmands Becis (LAT)Rietumu - Delfin0:28
119UKRRoman Seliversov (UKR)ISD - Jorbi0:33
120AUSGuy Kalma (AUS)Attaque - Gusto0:33
121SVKTomas Harag (SVK)Dukla Banska Bystrica0:33
122JAPGenki Yamamoto (JAP)Nippo - Vini Fantini0:33
123NZLDarcy Ellerm-Norton (NZL)11:15
124FRACorentin Cherhal (FRA)Novo Nordisk
125COLJefferson Rueda Tobon (COL)
126UKRTimur Maleiev (UKR)ISD - Jorbi
127LATDeins Kanepejs (LAT)Rietumu - Delfin

Ga naar de uitslagen van etappe inclusief alle classificaties



Etappe 6 - Yancheng Park - Mingdu Haoge international Hotel - 117,1 km - 11 November 2016Sprint


1ITAJakub Mareczko (ITA)Wilier Triestina - Southeast2:40:58
2ITANicolas Marini (ITA)Nippo - Vini Fantini0:00
3ROUEduard-Michael Grosu (ROU)Nippo - Vini Fantini0:00
4COLLeonardo Fabio Duque (COL)Delko - Marseille Provence KTM0:00
5LATEmils Liepins (LAT)Rietumu - Delfin0:00
6BLRSiarhei Papok (BLR)Minsk Cycling Club0:00
7CHICristopher Mansilla Almonacid (CHI)Start - Vaxes - Partizan0:00
8SRBDusan Kalaba (SRB)Start - Vaxes - Partizan0:00
9CHNJingbiao Zhao (CHN)Wisdom - Hengxiang0:00
10LATMaris Bogdanovics (LAT)Rietumu - Delfin0:00
11UKRArtem Tesler (UKR)Lvshan Landscape0:00
12MGLErdenesuren Munkhtulga (MGL)0:00
13BRARafael De Mattos Andriato (BRA)0:00
14ITAMarco Zanotti (ITA)Parkhotel Valkenburg0:00
15UKRSergej Gretchyn (UKR)0:00
16IRIMehdi Rajabi (IRI)Tabriz Petrochemical CCN Team0:00
17UKRMaksym Vasilyev (UKR)Kolls - BDC0:00
18ITARiccardo Stacchiotti (ITA)Nippo - Vini Fantini0:00
19NEDJos Koop (NED)0:00
20NEDMilan Veltman (NED)Parkhotel Valkenburg0:00
21UKRYuri Metlushenko (UKR)Jilun - Shakeland0:00
22CHNFeng Qiao (CHN)0:00
23HKGBurr Ho (HKG)HKSI0:00
24FRASofiane Mérignat (FRA)0:00
25IRIKarim Korrami (IRI)Tabriz Petrochemical CCN Team0:00
26GERBenjamin Hill (GER)Attaque - Gusto0:00
27ARGFrancisco Ramon Chamorro Piva (ARG)Funvic Soul Cycles - Carrefour0:00
28CHNChunlong Zhang (CHN)0:00
29UKRYegor Dementyev (UKR)ISD - Jorbi0:00
30COLVladimir Yezid Lopez Gil (COL)0:00
31UKRValerii Taradai (UKR)0:00
32FRAQuentin Valognes (FRA)0:00
33UZBSergey Medvedev (UZB)0:00
34HKGKwun Wan Law (HKG)HKSI0:00
35CHNJuntao Meng (CHN)0:00
36CZESimon Adamek (CZE)ASC Dukla Praha0:00
37COLFrancisco Jarley Colorado Hernandez (COL)RTS - Santic0:00
38ESTPeeter Pruus (EST)Rietumu - Delfin0:00
39NEDMartijn Verschoor (NED)Novo Nordisk0:00
40CHNZhang Zheng (CHN)Wisdom - Hengxiang0:00
41HKGHiu Fung Choy (HKG)HKSI0:00
42UKRVladyslav Kreminskyi (UKR)ISD - Jorbi0:00
43AUSBenjamin Harvey (AUS)St. George - Merida0:00
44CHNYong Jian Wu (CHN)0:00
45IRIAbolfazl Nazari Daghalian (IRI)Tabriz Petrochemical CCN Team0:00
46CHNMeiyin Wang (CHN)Wisdom - Hengxiang0:00
47UKRVitaliy Popkov (UKR)0:00
48NEDRik Van Ijzendoorn (NED)0:00
49UKRVolodymyr Gomenyuk (UKR)0:00
50NEDSven Van Luijk (NED)Parkhotel Valkenburg0:00
51UKRRinat Udod (UKR)ISD - Jorbi0:00
52UZBRuslan Karimov (UZB)RTS - Santic0:00
53VENYonder Eduardo Godoy (VEN)Androni Giocattoli - Sidermec0:00
54FRALucas De Rossi (FRA)0:00
55POLKonrad Tomasiak (POL)Start - Vaxes - Partizan0:00
56SVKJozef Palcak (SVK)Dukla Banska Bystrica0:00
57ITAGiuseppe Fonzi (ITA)Wilier Triestina - Southeast0:00
58BRAGabriel Machado da Silva (BRA)0:00
59BRACarlos Alexandre Manarelli (BRA)Funvic Soul Cycles - Carrefour0:00
60CHNMa Guangtong (CHN)Wisdom - Hengxiang0:00
61SVKJan Andrej Cully (SVK)0:00
62BLRAnton Ivashkin (BLR)Minsk Cycling Club0:00
63UZBAkramjon Sunnatov (UZB)Beijing Innova0:00
64NEDPeter Schulting (NED)Parkhotel Valkenburg0:00
65CZEMichal Kesl (CZE)0:00
66MGLEnkhtaivan Bolor-Erdene (MGL)0:00
67NEDThomas Rabou (NED)0:00
68CZEOndrej Vendolsy (CZE)ASC Dukla Praha0:00
69LATAndris Vosekalns (LAT)Rietumu - Delfin0:00
70MEXRene Guillermo Corella Braun (MEX)Start - Vaxes - Partizan0:00
71FRAThomas Vaubourzeix (FRA)Lupus0:00
72BLRYauhen Sobal (BLR)0:00
73BRAAlex Correia Diniz (BRA)Funvic Soul Cycles - Carrefour0:00
74SVKTomas Harag (SVK)Dukla Banska Bystrica0:00
75AUSCameron Bayly (AUS)Attaque - Gusto0:00
76IRIAlireza Asgharzadeh (IRI)Tabriz Petrochemical CCN Team0:00
77IRIAli Khademi (IRI)Tabriz Petrochemical CCN Team0:00
78BLRKanstantsin Klimiankou (BLR)Minsk Cycling Club0:00
79UKROleksiy Kasyanov (UKR)0:00
80AUSBrodie Talbot (AUS)St. George - Merida0:00
81IRIBehnam Arian (IRI)Tabriz Petrochemical CCN Team0:00
82CZEMichael Kohout (CZE)ASC Dukla Praha0:00
83CZEMatyás Strupek (CZE)ASC Dukla Praha0:00
84AUSChristopher Williams (AUS)Novo Nordisk0:00
85HKGYing Hon Ronald Yeung (HKG)0:00
86HKGHo San Chiu (HKG)HKSI0:00
87MGLAltanzul Altansukh (MGL)0:00
88CHIArnold Cristobal Olavarria Abarca (CHI)0:00
89SVKJuraj Lajcha (SVK)Dukla Banska Bystrica0:00
90AUSNicholas Wood (AUS)0:00
91AUSJay Dutton (AUS)St. George - Merida0:00
92KAZIlya Davidenok (KAZ)0:00
93COLMauricio Ortega Ramirez (COL)Orgullo Antioqueño0:00
94UZBMuradjan Khalmuratov (UZB)Beijing Innova0:00
95UZBDostonbek Ollamov (UZB)0:00
96COLVictor Niño Corredor (COL)0:00
97NEDAdne Van Engelen (NED)0:00
98JAPManabu Ishibashi (JAP)Nippo - Vini Fantini0:00
99UZBDilmurdjon Siddikov (UZB)0:00
100TPEWen Chung Huang (TPE)Attaque - Gusto0:00
101UZBAbdullojon Akparov (UZB)Beijing Innova0:00
102HKGWan Yau Vincent Lau (HKG)HKSI0:00
103ITADaniele Colli (ITA)Nippo - Vini Fantini0:00
104ITAMatteo Draperi (ITA)Wilier Triestina - Southeast0:00
105JAPGenki Yamamoto (JAP)Nippo - Vini Fantini0:00
106HKGKa Hoo Fung (HKG)HKSI0:00
107BRAMurilo Affonso Ferraz (BRA)Funvic Soul Cycles - Carrefour0:00
108ITAMassimo Graziato (ITA)Parkhotel Valkenburg0:00
109SVKPatrik Tybor (SVK)Dukla Banska Bystrica0:00
110ITAMirko Tedeschi (ITA)Wilier Triestina - Southeast0:00
111AUSPatrick Sharpe (AUS)St. George - Merida0:06
112LATArmands Becis (LAT)Rietumu - Delfin0:12
113NZLDarcy Ellerm-Norton (NZL)0:14
114NEDGerd De Keijzer (NED)Novo Nordisk0:17
115UKRRoman Seliversov (UKR)ISD - Jorbi0:23
116CZEJan Kraus (CZE)ASC Dukla Praha1:23
117AUSLuke Parker (AUS)State of Matter - MAAP1:25
118AUSGuy Kalma (AUS)Attaque - Gusto1:27
119USAAlder Martz (USA)Attaque - Gusto1:29
120BELMatthias Van Aken (BEL)Start - Vaxes - Partizan1:31
121GERTino Thömel (GER)RTS - Santic3:23
122BRARoberto Pinheiro Silva (BRA)Funvic Soul Cycles - Carrefour

Ga naar de uitslagen van etappe inclusief alle classificaties



Etappe 7 - Entrance of Chishanhu Lake - Maoshan - 130,6 km - 12 November 2016Ontsnapping


1COLLeonardo Fabio Duque (COL)Delko - Marseille Provence KTM2:58:05
2NEDPeter Schulting (NED)Parkhotel Valkenburg0:00
3VENYonder Eduardo Godoy (VEN)Androni Giocattoli - Sidermec0:00
4COLMauricio Ortega Ramirez (COL)Orgullo Antioqueño0:02
5CHNMeiyin Wang (CHN)Wisdom - Hengxiang0:06
6UZBMuradjan Khalmuratov (UZB)Beijing Innova0:06
7NEDSven Van Luijk (NED)Parkhotel Valkenburg0:06
8ITAGiuseppe Fonzi (ITA)Wilier Triestina - Southeast0:06
9UKROleksiy Kasyanov (UKR)0:06
10ESTPeeter Pruus (EST)Rietumu - Delfin0:11
11BRAAlex Correia Diniz (BRA)Funvic Soul Cycles - Carrefour0:14
12COLFrancisco Jarley Colorado Hernandez (COL)RTS - Santic0:14
13ROUEduard-Michael Grosu (ROU)Nippo - Vini Fantini0:14
14BRARafael De Mattos Andriato (BRA)0:14
15KAZIlya Davidenok (KAZ)0:14
16BRAGabriel Machado da Silva (BRA)0:14
17FRALucas De Rossi (FRA)0:14
18HKGYing Hon Ronald Yeung (HKG)0:14
19IRIAbolfazl Nazari Daghalian (IRI)Tabriz Petrochemical CCN Team0:14
20COLVictor Niño Corredor (COL)0:14
21FRAThomas Vaubourzeix (FRA)Lupus0:22
22AUSCameron Bayly (AUS)Attaque - Gusto1:49
23UKRVitaliy Popkov (UKR)1:49
24MEXRene Guillermo Corella Braun (MEX)Start - Vaxes - Partizan1:49
25UKRYegor Dementyev (UKR)ISD - Jorbi1:49
26GERBenjamin Hill (GER)Attaque - Gusto3:34
27UKRSergej Gretchyn (UKR)3:34
28MGLEnkhtaivan Bolor-Erdene (MGL)3:34
29IRIAli Khademi (IRI)Tabriz Petrochemical CCN Team3:34
30UZBAkramjon Sunnatov (UZB)Beijing Innova3:34
31UZBDilmurdjon Siddikov (UZB)3:34
32BLRKanstantsin Klimiankou (BLR)Minsk Cycling Club3:34
33IRIAlireza Asgharzadeh (IRI)Tabriz Petrochemical CCN Team3:34
34UZBAbdullojon Akparov (UZB)Beijing Innova3:34
35JAPManabu Ishibashi (JAP)Nippo - Vini Fantini3:34
36BRAMurilo Affonso Ferraz (BRA)Funvic Soul Cycles - Carrefour3:34
37AUSBenjamin Harvey (AUS)St. George - Merida5:19
38UKRArtem Tesler (UKR)Lvshan Landscape5:19
39CHNFeng Qiao (CHN)5:19
40CZEMichael Kohout (CZE)ASC Dukla Praha5:19
41CHNYong Jian Wu (CHN)5:19
42UKRVolodymyr Gomenyuk (UKR)5:19
43CZEOndrej Vendolsy (CZE)ASC Dukla Praha5:19
44HKGBurr Ho (HKG)HKSI5:19
45CHNChunlong Zhang (CHN)5:19
46FRAQuentin Valognes (FRA)5:19
47SVKJan Andrej Cully (SVK)5:19
48CZESimon Adamek (CZE)ASC Dukla Praha5:19
49CZEMatyás Strupek (CZE)ASC Dukla Praha5:19
50CHICristopher Mansilla Almonacid (CHI)Start - Vaxes - Partizan5:19
51POLKonrad Tomasiak (POL)Start - Vaxes - Partizan5:19
52UKRYuri Metlushenko (UKR)Jilun - Shakeland5:19
53TPEWen Chung Huang (TPE)Attaque - Gusto5:23
54ITADaniele Colli (ITA)Nippo - Vini Fantini5:23
55AUSChristopher Williams (AUS)Novo Nordisk5:23
56NEDAdne Van Engelen (NED)5:23
57AUSNicholas Wood (AUS)5:23
58MGLAltanzul Altansukh (MGL)5:23
59CHNJingbiao Zhao (CHN)Wisdom - Hengxiang5:23
60ITAMatteo Draperi (ITA)Wilier Triestina - Southeast5:23
61IRIMehdi Rajabi (IRI)Tabriz Petrochemical CCN Team5:23
62MGLErdenesuren Munkhtulga (MGL)5:23
63NEDGerd De Keijzer (NED)Novo Nordisk5:23
64NEDMartijn Verschoor (NED)Novo Nordisk5:23
65IRIBehnam Arian (IRI)Tabriz Petrochemical CCN Team5:23
66NEDRik Van Ijzendoorn (NED)5:23
67UKRRinat Udod (UKR)ISD - Jorbi5:23
68IRIKarim Korrami (IRI)Tabriz Petrochemical CCN Team5:23
69SRBDusan Kalaba (SRB)Start - Vaxes - Partizan5:23
70ITARiccardo Stacchiotti (ITA)Nippo - Vini Fantini5:23
71UZBDostonbek Ollamov (UZB)5:23
72JAPGenki Yamamoto (JAP)Nippo - Vini Fantini5:23
73UKRVladyslav Kreminskyi (UKR)ISD - Jorbi5:23
74FRASofiane Mérignat (FRA)5:23
75BLRYauhen Sobal (BLR)5:23
76BLRAnton Ivashkin (BLR)Minsk Cycling Club5:23
77UZBSergey Medvedev (UZB)5:23
78CHNZhang Zheng (CHN)Wisdom - Hengxiang5:23
79BLRSiarhei Papok (BLR)Minsk Cycling Club5:23
80ITANicolas Marini (ITA)Nippo - Vini Fantini5:23
81SVKPatrik Tybor (SVK)Dukla Banska Bystrica5:23
82HKGKa Hoo Fung (HKG)HKSI5:23
83HKGWan Yau Vincent Lau (HKG)HKSI5:23
84LATAndris Vosekalns (LAT)Rietumu - Delfin5:23
85CHNMa Guangtong (CHN)Wisdom - Hengxiang5:23
86LATEmils Liepins (LAT)Rietumu - Delfin5:23
87COLVladimir Yezid Lopez Gil (COL)5:23
88ITAJakub Mareczko (ITA)Wilier Triestina - Southeast5:23
89ITAMirko Tedeschi (ITA)Wilier Triestina - Southeast5:23
90BRACarlos Alexandre Manarelli (BRA)Funvic Soul Cycles - Carrefour5:23
91ITAMarco Zanotti (ITA)Parkhotel Valkenburg5:23
92AUSBrodie Talbot (AUS)St. George - Merida5:23
93ITAMassimo Graziato (ITA)Parkhotel Valkenburg5:23
94AUSLuke Parker (AUS)State of Matter - MAAP5:23
95NEDThomas Rabou (NED)5:23
96CHIArnold Cristobal Olavarria Abarca (CHI)5:37
97AUSGuy Kalma (AUS)Attaque - Gusto5:39
98HKGHo San Chiu (HKG)HKSI10:32
99UKRValerii Taradai (UKR)10:32
100AUSJay Dutton (AUS)St. George - Merida12:11
101AUSPatrick Sharpe (AUS)St. George - Merida12:11
102HKGHiu Fung Choy (HKG)HKSI12:11
103UKRMaksym Vasilyev (UKR)Kolls - BDC12:11
104NEDMilan Veltman (NED)Parkhotel Valkenburg12:11
105NEDJos Koop (NED)12:11
106UZBRuslan Karimov (UZB)RTS - Santic12:11
107HKGKwun Wan Law (HKG)HKSI12:11
108SVKJozef Palcak (SVK)Dukla Banska Bystrica12:11
109SVKTomas Harag (SVK)Dukla Banska Bystrica12:11
110LATMaris Bogdanovics (LAT)Rietumu - Delfin12:11
111GERTino Thömel (GER)RTS - Santic12:11
112LATArmands Becis (LAT)Rietumu - Delfin12:11
113NZLDarcy Ellerm-Norton (NZL)12:11
114CZEMichal Kesl (CZE)12:11
115CZEJan Kraus (CZE)ASC Dukla Praha12:11
116SVKJuraj Lajcha (SVK)Dukla Banska Bystrica12:11
117UKRRoman Seliversov (UKR)ISD - Jorbi12:11
118ARGFrancisco Ramon Chamorro Piva (ARG)Funvic Soul Cycles - Carrefour12:11
119USAAlder Martz (USA)Attaque - Gusto17:16
120BELMatthias Van Aken (BEL)Start - Vaxes - Partizan17:24
121CHNJuntao Meng (CHN)

Ga naar de uitslagen van etappe inclusief alle classificaties


Gedetailleerde uitslagen voor etappe

Statistieken

Archief

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2017 - Alle rechten voorbehouden