De site voor alle sporten

Menu
Wielrennen - International Tour de Banyuwangi Ijen - 2016 - Gedetailleerde uitslagen

Wielrennen - International Tour de Banyuwangi Ijen - 2016 - Gedetailleerde uitslagen

Keuze van een seizoen :

Indonesië

Uitslagen 2016

International Tour de Banyuwangi Ijen 2016

IndonesiëIndonesië - 11 Mei 2016 - 14 Mei 2016


Algemeen klassement - 14 Mei 2016


1AUSDavid Jay Crawford (AUS)Kinan14:32:17
2ESPRicardo Garcia Ambroa (ESP)Kinan2:56
3INADadi Suryadi (INA)Terengganu Pro Asia Cycling3:05
4NZLDaniel Whitehouse (NZL)Terengganu Pro Asia Cycling3:09
5ESPBenjamín Prades Reverte (ESP)Ukyo3:10
6PHIMarcelo Felipe (PHI)7 Eleven - Sava RBP4:02
7INAHari Fitrianto (INA)Black Inc4:08
8AUSJesse Featonby (AUS)4:54
9KENSuleiman Kangangi (KEN)Kenyan Riders - Down Under5:28
10NZLLogan Griffin (NZL)6:13
11INARobin Manulang (INA)7:39
12AUSJay Dutton (AUS)St. George - Merida8:20
13CHNJianpeng Liu (CHN)Wisdom - Hengxiang9:05
14INATonton Susanto (INA)10:27
15HKGYing Hon Ronald Yeung (HKG)10:42
16PHIBoots Ryan Cayubit (PHI)10:56
17KORHyung Min Choi (KOR)Geumsan Insam - Cello11:03
18INANovardianto Jamalidin (INA)Pegasus11:44
19CHNMeiyin Wang (CHN)Wisdom - Hengxiang12:23
20KENGeoffrey Kiprotich Langat (KEN)Kenyan Riders - Down Under12:40
21INAAgung Ali Sahbana (INA)Pegasus13:05
22JAPKeisuke Aso (JAP)Kinan13:11
23INAMuhammad Taufik (INA)13:21
24INANandra Eko Wahyudi (INA)13:54
25AUSNicholas Wood (AUS)13:58
26INAAbdul Sholeh (INA)15:31
27INAWijaya Endra (INA)15:42
28INAAiman Cahyadi (INA)Pegasus16:25
29SINChoon Huat Goh (SIN)Terengganu Pro Asia Cycling16:51
30INAIman Suparman (INA)17:41
31PHIJonipher Ravina (PHI)17:41
32CHNMa Guangtong (CHN)Wisdom - Hengxiang18:16
33AUSMarcus Culey (AUS)18:24
34NZLJason Christie (NZL)Kenyan Riders - Down Under19:11
35INAEko Bayu Nur Hidayat (INA)19:36
36INARyan Arihan (INA)19:53
37KENJoseph Gichora Kamau (KEN)Kenyan Riders - Down Under20:26
38INADani Lesmana (INA)Pegasus20:33
39KORWoo-ho Jung (KOR)Geumsan Insam - Cello21:39
40INAArin Iswana (INA)Pegasus23:06
41ESPEdgar Nohales Nieto (ESP)7 Eleven - Sava RBP24:15
42NZLNick Reddish (NZL)24:33
43INAJamal Hibatullah (INA)25:01
44PHIDominic Perez (PHI)7 Eleven - Sava RBP26:02
45INAJefri Irawan (INA)26:44
46MASMohammad Adiq Husaini Othman (MAS)Terengganu Pro Asia Cycling28:27
47AUSWesley Sulzberger (AUS)Kinan28:55
48INAAbdul Gani (INA)30:08
49INAFito Bakdo Prilanji (INA)30:27
50INANiki Wardono (INA)31:04
51INASelamat Juangga (INA)31:09
52ESPRodrigo Araque Lorente (ESP)Ukyo31:47
53AUSPatrick Sharpe (AUS)St. George - Merida31:53
54INAElan Sutomo Riyadi (INA)32:12
55INAPatria Rastra Dinawan (INA)33:02
56KORSun Jae Jang (KOR)LX - IIBS34:14
57NEDLex Nederlof (NED)Black Inc34:38
58INAMuhammah Imam Arifin (INA)37:02
59KORDong Hyun Shin (KOR)LX - IIBS37:37
60INABambang Suryadi (INA)37:58
61INAFatahillah Abdullah (INA)40:20
62KORJi-mMin Jung (KOR)Geumsan Insam - Cello40:37
63INAHerwin Jaya (INA)40:59
64INAHeksa Priya Prasetya (INA)41:34
65KORYeon Je Sung (KOR)LX - IIBS43:44
66AUSGerard Wild (AUS)44:34
67AUSBrodie Talbot (AUS)St. George - Merida45:48
68KORJaewoong Choi (KOR)Geumsan Insam - Cello46:27
69KORByung Suk Park (KOR)LX - IIBS48:42
70KENSamuel Mwangi (KEN)Kenyan Riders - Down Under48:48
71JAPKenji Itami (JAP)Kinan50:09
72KOREun-Seong Jeong (KOR)Geumsan Insam - Cello51:03
73AUSRien Schuurhuis (AUS)55:18
74CHNMeng Yan (CHN)Wisdom - Hengxiang1:03:09
75INABernard Van Aert (INA)1:05:24

Etappe 1 - Glenmore - Banyuwangi - 171,4 km - 11 Mei 2016Sprint


1KORDong Hyun Shin (KOR)LX - IIBS3:58:38
2CHNMa Guangtong (CHN)Wisdom - Hengxiang0:00
3INAFaroka Rully Ibnu (INA)0:00
4INANovardianto Jamalidin (INA)Pegasus0:00
5KOREun-Seong Jeong (KOR)Geumsan Insam - Cello0:00
6INAFatahillah Abdullah (INA)0:00
7INAMuhamad Nur Fatoni (INA)0:00
8KORJi-mMin Jung (KOR)Geumsan Insam - Cello0:00
9ESPBenjamín Prades Reverte (ESP)Ukyo0:00
10INAAbdul Sholeh (INA)0:00
11ESPRodrigo Araque Lorente (ESP)Ukyo0:00
12NZLJason Christie (NZL)Kenyan Riders - Down Under0:00
13INAKevin Tutuarima (INA)0:00
14CHNJianpeng Liu (CHN)Wisdom - Hengxiang0:00
15PHIDominic Perez (PHI)7 Eleven - Sava RBP0:00
16NEDLex Nederlof (NED)Black Inc0:00
17INAHeksa Priya Prasetya (INA)0:00
18KORWoo-ho Jung (KOR)Geumsan Insam - Cello0:00
19INAArin Iswana (INA)Pegasus0:00
20PHIMarcelo Felipe (PHI)7 Eleven - Sava RBP0:00
21INAAbdul Gani (INA)0:00
22AUSPatrick Sharpe (AUS)St. George - Merida0:00
23ESPRicardo Garcia Ambroa (ESP)Kinan0:00
24INADani Lesmana (INA)Pegasus0:00
25AUSMarcus Culey (AUS)0:00
26NZLNick Reddish (NZL)0:00
27INAIman Suparman (INA)0:00
28INANiki Wardono (INA)0:00
29KENSuleiman Kangangi (KEN)Kenyan Riders - Down Under0:00
30RUSKonstantine Fast (RUS)Singha Infinite0:00
31FRAPeter Pouly (FRA)Singha Infinite0:00
32INAWijaya Endra (INA)0:00
33INARobin Manulang (INA)0:00
34JAPMichimasa Nakai (JAP)Ukyo0:00
35INAPatria Rastra Dinawan (INA)0:00
36JAPKeisuke Aso (JAP)Kinan0:00
37INAAiman Cahyadi (INA)Pegasus0:00
38AUSNicholas Wood (AUS)0:00
39INARendra Bayu Nugroho (INA)0:00
40INAMuhammad Taufik (INA)0:00
41INAFito Bakdo Prilanji (INA)0:00
42AUSJustin Tomlinson (AUS)0:00
43INARyan Arihan (INA)0:00
44AUSRien Schuurhuis (AUS)0:00
45INAHari Fitrianto (INA)Black Inc0:00
46PHIJonipher Ravina (PHI)0:00
47INAJefri Irawan (INA)0:00
48NZLDaniel Whitehouse (NZL)Terengganu Pro Asia Cycling0:00
49INAAgung Ali Sahbana (INA)Pegasus0:00
50INANandra Eko Wahyudi (INA)0:00
51JAPTadaaki Nakai (JAP)Ukyo0:00
52INAEko Bayu Nur Hidayat (INA)0:00
53ESPEdgar Nohales Nieto (ESP)7 Eleven - Sava RBP0:00
54INADadi Suryadi (INA)Terengganu Pro Asia Cycling0:00
55AUSJay Dutton (AUS)St. George - Merida0:00
56AUSBrodie Talbot (AUS)St. George - Merida0:00
57CHNMeiyin Wang (CHN)Wisdom - Hengxiang0:00
58AUSDavid Jay Crawford (AUS)Kinan0:00
59MASMohammad Adiq Husaini Othman (MAS)Terengganu Pro Asia Cycling0:00
60KENGeoffrey Kiprotich Langat (KEN)Kenyan Riders - Down Under0:00
61INATonton Susanto (INA)0:00
62INAIwan Kurniawan (INA)0:00
63KORHyung Min Choi (KOR)Geumsan Insam - Cello0:00
64SINChoon Huat Goh (SIN)Terengganu Pro Asia Cycling0:00
65AUSJesse Featonby (AUS)0:00
66HKGYing Hon Ronald Yeung (HKG)0:00
67NZLLogan Griffin (NZL)0:00
68AUSRowan Dever (AUS)0:00
69PHIBoots Ryan Cayubit (PHI)0:00
70KORYeon Je Sung (KOR)LX - IIBS0:08
71KORJaewoong Choi (KOR)Geumsan Insam - Cello0:08
72INAMuhammah Imam Arifin (INA)9:30
73KENJoseph Gichora Kamau (KEN)Kenyan Riders - Down Under9:30
74KORByung Suk Park (KOR)LX - IIBS9:30
75KORSun Jae Jang (KOR)LX - IIBS9:30
76AUSWesley Sulzberger (AUS)Kinan9:30
77KORSang-Hong Park (KOR)LX - IIBS9:30
78INAElan Sutomo Riyadi (INA)9:30
79INAHerwin Jaya (INA)9:30
80KENSamuel Mwangi (KEN)Kenyan Riders - Down Under9:30
81INATeten Rohendi (INA)Pegasus9:30
82INAJamal Hibatullah (INA)9:30
83CANNicholas Magnan (CAN)Singha Infinite9:30
84AUSGerard Wild (AUS)9:30
85MASAnuar Manan (MAS)Terengganu Pro Asia Cycling9:30
86AUSJeremy Cameron (AUS)9:30
87INASelamat Juangga (INA)9:30
88JAPKenji Itami (JAP)Kinan9:30
89CHNMeng Yan (CHN)Wisdom - Hengxiang9:30
90INAAhmad Raditya (INA)28:15
91AUSKarl Michelin-Beard (AUS)28:32
92INABernard Van Aert (INA)28:32
93INABambang Suryadi (INA)28:32
94INA Parno (INA)
95AUSSamuel Layzell (AUS)
96JAPYuta Imai (JAP)
97NEDBart Buijk (NED)
98FRALoïc Desriac (FRA)

Ga naar de uitslagen van etappe inclusief alle classificaties



Etappe 2 - Genteng - Banyuwangi - 145,7 km - 12 Mei 2016Medium berg


1ESPBenjamín Prades Reverte (ESP)Ukyo3:42:58
2PHIMarcelo Felipe (PHI)7 Eleven - Sava RBP0:00
3ESPRicardo Garcia Ambroa (ESP)Kinan0:00
4INADadi Suryadi (INA)Terengganu Pro Asia Cycling0:00
5AUSDavid Jay Crawford (AUS)Kinan0:00
6INAHari Fitrianto (INA)Black Inc0:00
7KENSuleiman Kangangi (KEN)Kenyan Riders - Down Under0:00
8NZLDaniel Whitehouse (NZL)Terengganu Pro Asia Cycling0:00
9FRAPeter Pouly (FRA)Singha Infinite0:00
10AUSJesse Featonby (AUS)0:00
11INAAiman Cahyadi (INA)Pegasus2:23
12CHNJianpeng Liu (CHN)Wisdom - Hengxiang2:23
13AUSMarcus Culey (AUS)3:24
14KORHyung Min Choi (KOR)Geumsan Insam - Cello3:26
15PHIDominic Perez (PHI)7 Eleven - Sava RBP3:26
16ESPRodrigo Araque Lorente (ESP)Ukyo3:26
17INANovardianto Jamalidin (INA)Pegasus3:26
18NZLJason Christie (NZL)Kenyan Riders - Down Under3:26
19INANandra Eko Wahyudi (INA)3:26
20INAMuhammad Taufik (INA)3:26
21INAAgung Ali Sahbana (INA)Pegasus3:26
22NZLLogan Griffin (NZL)3:26
23RUSKonstantine Fast (RUS)Singha Infinite3:26
24NZLNick Reddish (NZL)3:26
25KENSamuel Mwangi (KEN)Kenyan Riders - Down Under3:26
26PHIBoots Ryan Cayubit (PHI)3:26
27AUSNicholas Wood (AUS)3:26
28INATonton Susanto (INA)3:26
29AUSJay Dutton (AUS)St. George - Merida3:26
30CANNicholas Magnan (CAN)Singha Infinite3:26
31JAPKeisuke Aso (JAP)Kinan3:26
32KENJoseph Gichora Kamau (KEN)Kenyan Riders - Down Under3:26
33CHNMeiyin Wang (CHN)Wisdom - Hengxiang3:26
34CHNMa Guangtong (CHN)Wisdom - Hengxiang3:30
35INARobin Manulang (INA)3:31
36HKGYing Hon Ronald Yeung (HKG)5:52
37JAPMichimasa Nakai (JAP)Ukyo5:52
38INASelamat Juangga (INA)5:52
39INAAbdul Sholeh (INA)5:52
40INAJamal Hibatullah (INA)5:52
41INADani Lesmana (INA)Pegasus5:52
42INAIman Suparman (INA)5:52
43INAWijaya Endra (INA)5:52
44INARyan Arihan (INA)5:52
45KORWoo-ho Jung (KOR)Geumsan Insam - Cello5:52
46SINChoon Huat Goh (SIN)Terengganu Pro Asia Cycling5:52
47AUSJeremy Cameron (AUS)5:52
48INAFaroka Rully Ibnu (INA)5:52
49MASMohammad Adiq Husaini Othman (MAS)Terengganu Pro Asia Cycling5:52
50KENGeoffrey Kiprotich Langat (KEN)Kenyan Riders - Down Under5:52
51PHIJonipher Ravina (PHI)5:52
52INAJefri Irawan (INA)5:59
53INAEko Bayu Nur Hidayat (INA)7:21
54INAFatahillah Abdullah (INA)7:21
55INAElan Sutomo Riyadi (INA)7:21
56INAArin Iswana (INA)Pegasus7:21
57INABambang Suryadi (INA)7:21
58INAMuhammah Imam Arifin (INA)11:41
59INAAbdul Gani (INA)11:41
60AUSWesley Sulzberger (AUS)Kinan11:41
61AUSGerard Wild (AUS)11:41
62CHNMeng Yan (CHN)Wisdom - Hengxiang11:41
63JAPTadaaki Nakai (JAP)Ukyo11:41
64INAPatria Rastra Dinawan (INA)11:41
65INAHerwin Jaya (INA)14:26
66INABernard Van Aert (INA)14:26
67INAHeksa Priya Prasetya (INA)14:26
68INANiki Wardono (INA)14:26
69KORByung Suk Park (KOR)LX - IIBS15:15
70KORYeon Je Sung (KOR)LX - IIBS15:15
71KORSun Jae Jang (KOR)LX - IIBS15:15
72KOREun-Seong Jeong (KOR)Geumsan Insam - Cello15:15
73AUSRien Schuurhuis (AUS)15:15
74KORDong Hyun Shin (KOR)LX - IIBS15:15
75NEDLex Nederlof (NED)Black Inc15:15
76AUSPatrick Sharpe (AUS)St. George - Merida15:15
77AUSJustin Tomlinson (AUS)15:15
78INAKevin Tutuarima (INA)15:15
79JAPKenji Itami (JAP)Kinan15:15
80AUSBrodie Talbot (AUS)St. George - Merida15:15
81INAFito Bakdo Prilanji (INA)15:15
82ESPEdgar Nohales Nieto (ESP)7 Eleven - Sava RBP15:15
83KORJaewoong Choi (KOR)Geumsan Insam - Cello23:00
84AUSRowan Dever (AUS)24:46
85KORJi-mMin Jung (KOR)Geumsan Insam - Cello24:46
86INAIwan Kurniawan (INA)
87MASAnuar Manan (MAS)Terengganu Pro Asia Cyclingzt
87INAAhmad Raditya (INA)zt
87AUSKarl Michelin-Beard (AUS)zt
87KORSang-Hong Park (KOR)LX - IIBSzt
87INAMuhamad Nur Fatoni (INA)zt
87INATeten Rohendi (INA)Pegasus
87INARendra Bayu Nugroho (INA)zt

Ga naar de uitslagen van etappe inclusief alle classificaties



Etappe 3 - Banyuwangi - Banyuwangi - 126,9 km - 13 Mei 2016Ontsnapping


1NZLJason Christie (NZL)Kenyan Riders - Down Under2:55:57
2CHNMa Guangtong (CHN)Wisdom - Hengxiang0:33
3INAMuhammah Imam Arifin (INA)0:33
4KORDong Hyun Shin (KOR)LX - IIBS0:33
5INANovardianto Jamalidin (INA)Pegasus0:33
6KORJi-mMin Jung (KOR)Geumsan Insam - Cello0:33
7ESPEdgar Nohales Nieto (ESP)7 Eleven - Sava RBP0:33
8JAPKenji Itami (JAP)Kinan0:33
9AUSRien Schuurhuis (AUS)0:33
10INAMuhammad Taufik (INA)0:33
11SINChoon Huat Goh (SIN)Terengganu Pro Asia Cycling0:33
12INAAiman Cahyadi (INA)Pegasus0:33
13KENJoseph Gichora Kamau (KEN)Kenyan Riders - Down Under0:33
14INANandra Eko Wahyudi (INA)0:33
15AUSNicholas Wood (AUS)0:38
16KORSun Jae Jang (KOR)LX - IIBS0:38
17KENGeoffrey Kiprotich Langat (KEN)Kenyan Riders - Down Under0:43
18INAAbdul Gani (INA)1:52
19ESPRodrigo Araque Lorente (ESP)Ukyo1:52
20PHIDominic Perez (PHI)7 Eleven - Sava RBP1:52
21INAArin Iswana (INA)Pegasus1:52
22INABernard Van Aert (INA)1:52
23INAPatria Rastra Dinawan (INA)1:52
24MASMohammad Adiq Husaini Othman (MAS)Terengganu Pro Asia Cycling1:52
25INAHerwin Jaya (INA)1:52
26ESPRicardo Garcia Ambroa (ESP)Kinan1:52
27AUSWesley Sulzberger (AUS)Kinan1:52
28HKGYing Hon Ronald Yeung (HKG)1:52
29INAFaroka Rully Ibnu (INA)1:52
30INAKevin Tutuarima (INA)1:52
31INAEko Bayu Nur Hidayat (INA)1:52
32INAHari Fitrianto (INA)Black Inc1:52
33KOREun-Seong Jeong (KOR)Geumsan Insam - Cello1:52
34PHIMarcelo Felipe (PHI)7 Eleven - Sava RBP1:52
35INASelamat Juangga (INA)1:52
36KENSuleiman Kangangi (KEN)Kenyan Riders - Down Under1:52
37INADani Lesmana (INA)Pegasus1:52
38INAAbdul Sholeh (INA)1:52
39FRAPeter Pouly (FRA)Singha Infinite1:52
40NZLNick Reddish (NZL)1:52
41KORByung Suk Park (KOR)LX - IIBS1:52
42INAElan Sutomo Riyadi (INA)1:52
43KORYeon Je Sung (KOR)LX - IIBS1:52
44INAJamal Hibatullah (INA)1:52
45AUSJustin Tomlinson (AUS)1:52
46AUSDavid Jay Crawford (AUS)Kinan1:52
47INABambang Suryadi (INA)1:52
48INAHeksa Priya Prasetya (INA)1:52
49JAPTadaaki Nakai (JAP)Ukyo1:52
50RUSKonstantine Fast (RUS)Singha Infinite1:52
51KORWoo-ho Jung (KOR)Geumsan Insam - Cello1:52
52INAWijaya Endra (INA)1:52
53PHIBoots Ryan Cayubit (PHI)1:52
54INAAgung Ali Sahbana (INA)Pegasus1:52
55JAPKeisuke Aso (JAP)Kinan1:52
56CANNicholas Magnan (CAN)Singha Infinite1:52
57INADadi Suryadi (INA)Terengganu Pro Asia Cycling1:52
58INARobin Manulang (INA)1:52
59AUSJay Dutton (AUS)St. George - Merida1:52
60INAIman Suparman (INA)1:52
61NZLDaniel Whitehouse (NZL)Terengganu Pro Asia Cycling1:52
62AUSMarcus Culey (AUS)1:52
63KORHyung Min Choi (KOR)Geumsan Insam - Cello1:52
64INAFatahillah Abdullah (INA)1:52
65KORJaewoong Choi (KOR)Geumsan Insam - Cello1:52
66INAFito Bakdo Prilanji (INA)1:52
67ESPBenjamín Prades Reverte (ESP)Ukyo1:52
68JAPMichimasa Nakai (JAP)Ukyo1:52
69AUSGerard Wild (AUS)1:52
70INARyan Arihan (INA)1:52
71AUSPatrick Sharpe (AUS)St. George - Merida1:52
72NEDLex Nederlof (NED)Black Inc1:52
73NZLLogan Griffin (NZL)1:52
74PHIJonipher Ravina (PHI)1:52
75AUSJesse Featonby (AUS)1:52
76INATonton Susanto (INA)1:52
77CHNMeiyin Wang (CHN)Wisdom - Hengxiang1:52
78AUSBrodie Talbot (AUS)St. George - Merida1:52
79INAJefri Irawan (INA)1:52
80CHNJianpeng Liu (CHN)Wisdom - Hengxiang1:52
81INANiki Wardono (INA)1:52
82KENSamuel Mwangi (KEN)Kenyan Riders - Down Under1:52
83CHNMeng Yan (CHN)Wisdom - Hengxiang16:00
84AUSJeremy Cameron (AUS)
85AUSRowan Dever (AUS)

Ga naar de uitslagen van etappe inclusief alle classificaties



Etappe 4 - Pelabuhan Muncar - Paltuding Ijen - 123 km - 14 Mei 2016Berg


1AUSDavid Jay Crawford (AUS)Kinan3:53:02
2INABambang Suryadi (INA)2:01
3NZLLogan Griffin (NZL)2:41
4ESPBenjamín Prades Reverte (ESP)Ukyo2:50
5ESPRicardo Garcia Ambroa (ESP)Kinan2:50
6INADadi Suryadi (INA)Terengganu Pro Asia Cycling2:55
7NZLDaniel Whitehouse (NZL)Terengganu Pro Asia Cycling2:59
8PHIMarcelo Felipe (PHI)7 Eleven - Sava RBP3:58
9INARobin Manulang (INA)3:58
10INAHari Fitrianto (INA)Black Inc3:58
11HKGYing Hon Ronald Yeung (HKG)4:40
12AUSJesse Featonby (AUS)4:44
13AUSJay Dutton (AUS)St. George - Merida4:44
14KENSuleiman Kangangi (KEN)Kenyan Riders - Down Under5:18
15CHNJianpeng Liu (CHN)Wisdom - Hengxiang6:32
16INATonton Susanto (INA)6:51
17PHIBoots Ryan Cayubit (PHI)7:20
18KORHyung Min Choi (KOR)Geumsan Insam - Cello7:28
19AUSWesley Sulzberger (AUS)Kinan7:34
20KENGeoffrey Kiprotich Langat (KEN)Kenyan Riders - Down Under7:47
21KENJoseph Gichora Kamau (KEN)Kenyan Riders - Down Under8:39
22CHNMeiyin Wang (CHN)Wisdom - Hengxiang8:47
23INANovardianto Jamalidin (INA)Pegasus9:29
24INAAbdul Sholeh (INA)9:29
25INAJamal Hibatullah (INA)9:29
26INAAgung Ali Sahbana (INA)Pegasus9:29
27JAPKeisuke Aso (JAP)Kinan9:35
28INAWijaya Endra (INA)9:40
29ESPEdgar Nohales Nieto (ESP)7 Eleven - Sava RBP10:12
30KORSun Jae Jang (KOR)LX - IIBS10:33
31INAMuhammad Taufik (INA)11:04
32AUSNicholas Wood (AUS)11:36
33INANandra Eko Wahyudi (INA)11:39
34INAIman Suparman (INA)11:39
35PHIJonipher Ravina (PHI)11:39
36INAEko Bayu Nur Hidayat (INA)12:05
37SINChoon Huat Goh (SIN)Terengganu Pro Asia Cycling12:08
38INARyan Arihan (INA)13:51
39INADani Lesmana (INA)Pegasus14:31
40AUSMarcus Culey (AUS)14:50
41INAFito Bakdo Prilanji (INA)15:02
42INAAiman Cahyadi (INA)Pegasus15:11
43INAElan Sutomo Riyadi (INA)15:11
44KORWoo-ho Jung (KOR)Geumsan Insam - Cello15:37
45INAArin Iswana (INA)Pegasus15:37
46INASelamat Juangga (INA)15:37
47CHNMa Guangtong (CHN)Wisdom - Hengxiang16:14
48AUSPatrick Sharpe (AUS)St. George - Merida16:28
49INANiki Wardono (INA)16:28
50INAHerwin Jaya (INA)16:53
51KORJi-mMin Jung (KOR)Geumsan Insam - Cello16:53
52INAMuhammah Imam Arifin (INA)17:07
53NZLJason Christie (NZL)Kenyan Riders - Down Under17:41
54INAAbdul Gani (INA)18:22
55NEDLex Nederlof (NED)Black Inc19:13
56INAJefri Irawan (INA)20:35
57NZLNick Reddish (NZL)20:57
58INAPatria Rastra Dinawan (INA)21:11
59INABernard Van Aert (INA)22:16
60MASMohammad Adiq Husaini Othman (MAS)Terengganu Pro Asia Cycling22:25
61PHIDominic Perez (PHI)7 Eleven - Sava RBP22:27
62KORJaewoong Choi (KOR)Geumsan Insam - Cello23:09
63AUSGerard Wild (AUS)23:13
64KORByung Suk Park (KOR)LX - IIBS23:47
65KORDong Hyun Shin (KOR)LX - IIBS23:47
66JAPKenji Itami (JAP)Kinan26:33
67INAHeksa Priya Prasetya (INA)27:00
68CHNMeng Yan (CHN)Wisdom - Hengxiang27:41
69KORYeon Je Sung (KOR)LX - IIBS28:11
70ESPRodrigo Araque Lorente (ESP)Ukyo28:11
71AUSBrodie Talbot (AUS)St. George - Merida30:23
72INAFatahillah Abdullah (INA)32:50
73KOREun-Seong Jeong (KOR)Geumsan Insam - Cello35:39
74KENSamuel Mwangi (KEN)Kenyan Riders - Down Under35:42
75AUSRien Schuurhuis (AUS)41:12
75AUSJustin Tomlinson (AUS)3:53:02
75INAFaroka Rully Ibnu (INA)3:53:02
75INAKevin Tutuarima (INA)3:53:02
79JAPMichimasa Nakai (JAP)Ukyo
80JAPTadaaki Nakai (JAP)Ukyo

Ga naar de uitslagen van etappe inclusief alle classificaties


Gedetailleerde uitslagen voor etappe

Startlijst

Statistieken

Archief

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2017 - Alle rechten voorbehouden