De site voor alle sporten

Menu
Wielrennen - Ronde van Thailand - 2016 - Gedetailleerde uitslagen

Wielrennen - Ronde van Thailand - 2016 - Gedetailleerde uitslagen

Keuze van een seizoen :

Thailand

Uitslagen 2016

Ronde van Thailand 2016

ThailandThailand - 1 April 2016 - 6 April 2016


Algemeen klassement - 6 April 2016


1GERBenjamin Hill (GER)Attaque - Gusto23:47:19
2KAZZhandos Bizhigitov (KAZ)Vino 4ever Sko2:00
3HKGSiu Wai Ko (HKG)HKSI2:05
4PHIMarcelo Felipe (PHI)7 Eleven - Sava RBP2:07
5JAPMasakazu Ito (JAP)Aisan Racing Team2:08
6KORHa-jeon Jung (KOR)Seoul Cycling2:09
7NEDAdne Van Engelen (NED)2:09
8MASNik Mohd Hazwan Zulkiflie (MAS)2:09
9AUSCameron Bayly (AUS)Attaque - Gusto2:14
10KAZAlexandr Shushemoin (KAZ)Vino 4ever Sko2:18
11MASMuhamad Nur Aiman Mohd Zariff (MAS)2:18
12THASarawut Sirironnachai (THA)3:10
13KORKangeun Joo (KOR)Team KSPO3:11
14JAPYasuharu Nakajima (JAP)Aisan Racing Team3:12
15KORKyeongho Min (KOR)Seoul Cycling3:13
16HKGKa Hoo Fung (HKG)HKSI3:14
17KAZOleg Zemlyakov (KAZ)Vino 4ever Sko3:14
18JAPShotaro Iribe (JAP)Shimano4:16
19KORHyeon Seok Kim (KOR)Team KSPO4:22
20THAPeerapol Chawchiangkwang (THA)4:24
21KORSuk Ho Kang (KOR)Seoul Cycling4:24
22UKRArtur Tsvetkov (UKR)Lvshan Landscape4:24
23THAKritsada Changpad (THA)5:27
24HKGChing Ying Mow (HKG)HKSI5:29
25MASLoh Sea Keong (MAS)5:29
26PHINelson Martin (PHI)7 Eleven - Sava RBP5:33
27KAZAlexey Voloshin (KAZ)Vino 4ever Sko5:42
28IRIMehdi Rajabi (IRI)Tabriz Petrochemical CCN Team6:18
29JAPShiki Kuroeda (JAP)Aisan Racing Team6:19
30INAHeksa Priya Prasetya (INA)6:32
31KAZTaras Voropayev (KAZ)Vino 4ever Sko7:11
32THANawuti Liphongyu (THA)7:13
33JAPTomohiro Hayakawa (JAP)Aisan Racing Team7:16
34MASAnuar Aziz Mohamed Saiful (MAS)Terengganu Pro Asia Cycling7:16
35INARyan Arihan (INA)7:16
36BRNSayed Ahmed Khalil Alawi (BRN)7:32
37PHIMark John Lexer Galedo (PHI)7 Eleven - Sava RBP7:44
38MASMohd Hariff Salleh (MAS)Terengganu Pro Asia Cycling7:57
39KORSang Hoon Park (KOR)Seoul Cycling8:17
40THASetthawut Yordsuwan (THA)8:19
41ESPEdgar Nohales Nieto (ESP)7 Eleven - Sava RBP8:19
42NEDMaarten De Jonge (NED)Lvshan Landscape8:21
43MASChe Ku Mohammad Syamil Che Ku Romli (MAS)8:21
44TPEWen Chung Huang (TPE)Attaque - Gusto8:21
45NZLDaniel Whitehouse (NZL)Terengganu Pro Asia Cycling8:31
46MGLMaral-Erdene Batmunkh (MGL)Terengganu Pro Asia Cycling8:33
47UKRArtem Tesler (UKR)Lvshan Landscape8:37
48JAPRyo Minato (JAP)Shimano8:39
49INAKevin Tutuarima (INA)8:41
50MASMohd Zamri Saleh (MAS)Terengganu Pro Asia Cycling8:41
51THAThanawut Sanikwathi (THA)10:05
52ALGMustapha Droueche (ALG)10:16
53THAPeerapong Ladngern (THA)10:29
54KORHyo Suk Gong (KOR)Team KSPO14:53
55KOROk Cheol Kim (KOR)Seoul Cycling16:47
56PHIAr-Jay Peralta (PHI)7 Eleven - Sava RBP17:05
57IRIAbolfazl Nazari Daghalian (IRI)Tabriz Petrochemical CCN Team18:32
58VIETruòng Tài Nguyên (VIE)20:01
59VIEHuynh Thanh Tung (VIE)20:01
60VIEDuc Tam Trinh (VIE)20:01
61VIEDien Tran Thanh (VIE)20:01
62UKRVolodymyr Dyudya (UKR)Lvshan Landscape20:25
63BRNAli Hassan Mansoor Jawad (BRN)22:08
64NEDJeroen Breewel (NED)22:14
65NEDDavid Van Eerd (NED)22:14
66JAPKakeru Mizutami (JAP)Shimano22:14
67TPEYang Wu Hsing (TPE)Action22:14
68TPEShao Hsuan Lu (TPE)Attaque - Gusto22:14
69BRNMansoor Mohammed Mansoor Jawad (BRN)22:14
70NEDSteven Stenekes (NED)22:14
71INAJefri Irawan (INA)22:14
72THAYuttana Mano (THA)22:14
73THAJetsada Janluang (THA)Singha Infinite22:20
74HKGWan Yau Vincent Lau (HKG)HKSI22:26
75IRIBehnam Khalilikhosroshahi (IRI)Tabriz Petrochemical CCN Team22:27
76MYATun Oo Kyaw (MYA)22:34
77UKRVolodymyr Gomenyuk (UKR)23:33
78IRIKarim Korrami (IRI)Tabriz Petrochemical CCN Team24:35
79JAPKeisuke Kimura (JAP)Shimano29:25
80BRNTaha Alawi (BRN)40:27

Etappe 1 - Ubon Ratchatani - Amnat Charoen - 187 km - 1 April 2016Ontsnapping


1KORKangeun Joo (KOR)Team KSPO4:10:00
2JAPYasuharu Nakajima (JAP)Aisan Racing Team0:00
3KORKyeongho Min (KOR)Seoul Cycling0:00
4KAZAlexandr Shushemoin (KAZ)Vino 4ever Sko0:00
5GERBenjamin Hill (GER)Attaque - Gusto0:00
6MASMuhamad Nur Aiman Mohd Zariff (MAS)0:02
7KORJoon Yong Seo (KOR)Team KSPO2:06
8KORSuk Ho Kang (KOR)Seoul Cycling2:06
9JAPShiki Kuroeda (JAP)Aisan Racing Team2:06
10HKGSiu Wai Ko (HKG)HKSI2:06
11IRIBehnam Arian (IRI)Tabriz Petrochemical CCN Team2:06
12THAKritsada Changpad (THA)2:06
13KORHyeon Seok Kim (KOR)Team KSPO2:06
14PHIMarcelo Felipe (PHI)7 Eleven - Sava RBP2:06
15THAPeerapol Chawchiangkwang (THA)2:06
16UKRArtur Tsvetkov (UKR)Lvshan Landscape2:06
17KAZTaras Voropayev (KAZ)Vino 4ever Sko2:06
18KORHa-jeon Jung (KOR)Seoul Cycling2:06
19AUSCameron Bayly (AUS)Attaque - Gusto2:06
20JAPYuya Akimaru (JAP)Shimano2:06
21JAPTomohiro Hayakawa (JAP)Aisan Racing Team2:06
22NEDAdne Van Engelen (NED)2:06
23KAZZhandos Bizhigitov (KAZ)Vino 4ever Sko2:06
24INARyan Arihan (INA)2:06
25THAPeerapong Ladngern (THA)2:06
26JAPMasakazu Ito (JAP)Aisan Racing Team2:06
27THANawuti Liphongyu (THA)2:06
28MASNik Mohd Hazwan Zulkiflie (MAS)2:06
29MASAnuar Aziz Mohamed Saiful (MAS)Terengganu Pro Asia Cycling2:06
30HKGChing Ying Mow (HKG)HKSI2:06
31MASLoh Sea Keong (MAS)2:06
32KORHyo Suk Gong (KOR)Team KSPO2:15
33KORSang-Hong Park (KOR)LX - IIBS3:11
34VIEThành Tâm Nguyên (VIE)3:11
35IRIMehdi Rajabi (IRI)Tabriz Petrochemical CCN Team3:11

Etappe 2 - Amnat Charoen - Mukdahan - 132 km - 2 April 2016Sprint


1VIEThành Tâm Nguyên (VIE)3:03:44
2JAPShiki Kuroeda (JAP)Aisan Racing Team0:00
3THAThanawut Sanikwathi (THA)0:00
4KORSang Hoon Park (KOR)Seoul Cycling0:00
5VIEDuc Tam Trinh (VIE)0:00
6UKRArtem Tesler (UKR)Lvshan Landscape0:00
7GERBenjamin Hill (GER)Attaque - Gusto0:00
8KORJoon Yong Seo (KOR)Team KSPO0:00
9INAKevin Tutuarima (INA)0:00
10THASarawut Sirironnachai (THA)0:00
11KORKangeun Joo (KOR)Team KSPO0:00
12KOROk Cheol Kim (KOR)Seoul Cycling0:00
13KORHyeon Seok Kim (KOR)Team KSPO0:00
14KORHa-jeon Jung (KOR)Seoul Cycling0:00
15HKGSiu Wai Ko (HKG)HKSI0:00
16JAPKakeru Mizutami (JAP)Shimano0:00
17MGLMaral-Erdene Batmunkh (MGL)Terengganu Pro Asia Cycling0:00
18KAZAlexey Voloshin (KAZ)Vino 4ever Sko0:00
19NEDMaarten De Jonge (NED)Lvshan Landscape0:00
20MASChe Ku Mohammad Syamil Che Ku Romli (MAS)0:00
21IRIAbolfazl Nazari Daghalian (IRI)Tabriz Petrochemical CCN Team0:00
22MASMohd Hariff Salleh (MAS)Terengganu Pro Asia Cycling0:00
23THAPeerapol Chawchiangkwang (THA)0:00
24IRIMehdi Rajabi (IRI)Tabriz Petrochemical CCN Team0:00
25NEDJeroen Breewel (NED)0:00

Etappe 3 - Mukdahan - Sakon Nakhon - 194 km - 3 April 2016Sprint


1MASMohd Hariff Salleh (MAS)Terengganu Pro Asia Cycling4:24:35
2THAThanawut Sanikwathi (THA)0:00
3VIEThành Tâm Nguyên (VIE)0:00
4JAPShiki Kuroeda (JAP)Aisan Racing Team0:00
5TPEWei Yu Loo (TPE)0:00
6MASMohd Zamri Saleh (MAS)Terengganu Pro Asia Cycling0:00
7JAPKakeru Mizutami (JAP)Shimano0:00
8THAJetsada Janluang (THA)Singha Infinite0:00
9UKRVolodymyr Dyudya (UKR)Lvshan Landscape0:00
10INAKevin Tutuarima (INA)0:00
11NEDJeroen Breewel (NED)0:00
12TPEShao Hsuan Lu (TPE)Attaque - Gusto0:00
13THASarawut Sirironnachai (THA)0:00
14KAZAlexey Voloshin (KAZ)Vino 4ever Sko0:00
15KORSuk Ho Kang (KOR)Seoul Cycling0:00
16NEDDavid Van Eerd (NED)0:00
17NEDMaarten De Jonge (NED)Lvshan Landscape0:00
18BRNSayed Ahmed Khalil Alawi (BRN)0:00
19KORSung Baek Park (KOR)Team KSPO0:00
20GERBenjamin Hill (GER)Attaque - Gusto0:00
21HKGSiu Wai Ko (HKG)HKSI0:00
22THASetthawut Yordsuwan (THA)0:00
23IRIKarim Korrami (IRI)Tabriz Petrochemical CCN Team0:00
24JAPHiroaki Harada (JAP)Aisan Racing Team0:00
25INAHeksa Priya Prasetya (INA)0:00

Etappe 4 - Sakon Nakhon - Bueng Kan - 137 km - 4 April 2016Sprint


1MASMohd Hariff Salleh (MAS)Terengganu Pro Asia Cycling3:02:59
2THAThanawut Sanikwathi (THA)0:00
3UKRArtem Tesler (UKR)Lvshan Landscape0:00
4MASMohd Zamri Saleh (MAS)Terengganu Pro Asia Cycling0:00
5NEDJeroen Breewel (NED)0:00
6IRIBehnam Khalilikhosroshahi (IRI)Tabriz Petrochemical CCN Team0:00
7GERBenjamin Hill (GER)Attaque - Gusto0:00
8JAPShiki Kuroeda (JAP)Aisan Racing Team0:00
9UKRVolodymyr Dyudya (UKR)Lvshan Landscape0:00
10TPEWei Yu Loo (TPE)0:00
11THAPeerapol Chawchiangkwang (THA)0:00
12TPEYang Wu Hsing (TPE)Action0:00
13HKGSiu Wai Ko (HKG)HKSI0:00
14KAZAlexey Voloshin (KAZ)Vino 4ever Sko0:00
15VIEThành Tâm Nguyên (VIE)0:00
16INAKevin Tutuarima (INA)0:00
17MASChe Ku Mohammad Syamil Che Ku Romli (MAS)0:00
18TPEEn Chieh Liu (TPE)0:00
19BRNSayed Ahmed Khalil Alawi (BRN)0:00
20NEDDavid Van Eerd (NED)0:00
21KOROk Cheol Kim (KOR)Seoul Cycling0:00
22KORHyeon Seok Kim (KOR)Team KSPO0:00
23JAPKakeru Mizutami (JAP)Shimano0:00
24KORSung Baek Park (KOR)Team KSPO0:00
25KORSuk Ho Kang (KOR)Seoul Cycling0:00

Etappe 5 - Bueng Kan - Nong Khai - 231,2 km - 5 April 2016Sprint


1VIEThành Tâm Nguyên (VIE)5:27:58
2MASMohd Hariff Salleh (MAS)Terengganu Pro Asia Cycling0:00
3KORSang Hoon Park (KOR)Seoul Cycling0:00
4JAPShiki Kuroeda (JAP)Aisan Racing Team0:00
5KORSung Baek Park (KOR)Team KSPO0:00
6UKRArtem Tesler (UKR)Lvshan Landscape0:00
7NEDMaarten De Jonge (NED)Lvshan Landscape0:00
8THAPeerapol Chawchiangkwang (THA)0:00
9NEDDavid Van Eerd (NED)0:00
10UKRVolodymyr Gomenyuk (UKR)0:00
11PHIMarcelo Felipe (PHI)7 Eleven - Sava RBP0:00
12IRIBehnam Khalilikhosroshahi (IRI)Tabriz Petrochemical CCN Team0:00
13KAZZhandos Bizhigitov (KAZ)Vino 4ever Sko0:00
14KORKangeun Joo (KOR)Team KSPO0:00
15KOROk Cheol Kim (KOR)Seoul Cycling0:00
16BRNSayed Ahmed Khalil Alawi (BRN)0:00
17INAHeksa Priya Prasetya (INA)0:00
18UKRArtur Tsvetkov (UKR)Lvshan Landscape0:00
19NEDJeroen Breewel (NED)0:00
20THASarawut Sirironnachai (THA)0:00
21KORHa-jeon Jung (KOR)Seoul Cycling0:00
22THASetthawut Yordsuwan (THA)0:00
23KORSuk Ho Kang (KOR)Seoul Cycling0:00
24GERBenjamin Hill (GER)Attaque - Gusto0:00
25JAPKakeru Mizutami (JAP)Shimano0:00

Etappe 6 - Nong Khai - Udon Thani - 167,7 km - 6 April 2016Medium berg


1KOROk Cheol Kim (KOR)Seoul Cycling3:38:06
2KAZZhandos Bizhigitov (KAZ)Vino 4ever Sko0:00
3HKGSiu Wai Ko (HKG)HKSI0:00
4GERBenjamin Hill (GER)Attaque - Gusto0:00
5THASarawut Sirironnachai (THA)0:00
6JAPMasakazu Ito (JAP)Aisan Racing Team0:00
7PHIMarcelo Felipe (PHI)7 Eleven - Sava RBP0:00
8IRIAbolfazl Nazari Daghalian (IRI)Tabriz Petrochemical CCN Team0:00
9PHIAr-Jay Peralta (PHI)7 Eleven - Sava RBP0:00
10JAPShotaro Iribe (JAP)Shimano0:00
11MASNik Mohd Hazwan Zulkiflie (MAS)0:00
12KORHa-jeon Jung (KOR)Seoul Cycling0:00
13HKGKa Hoo Fung (HKG)HKSI0:00
14KAZOleg Zemlyakov (KAZ)Vino 4ever Sko0:00
15NEDAdne Van Engelen (NED)0:00
16AUSCameron Bayly (AUS)Attaque - Gusto0:05
17KORHyeon Seok Kim (KOR)Team KSPO2:15
18KORSuk Ho Kang (KOR)Seoul Cycling2:15
19IRIMehdi Rajabi (IRI)Tabriz Petrochemical CCN Team2:15
20THAPeerapol Chawchiangkwang (THA)2:15
21KAZAlexandr Shushemoin (KAZ)Vino 4ever Sko2:15
22UKRArtur Tsvetkov (UKR)Lvshan Landscape2:15
23MASMuhamad Nur Aiman Mohd Zariff (MAS)2:15
24PHINelson Martin (PHI)7 Eleven - Sava RBP2:19
25KAZAlexey Voloshin (KAZ)Vino 4ever Sko2:28
26UKRVolodymyr Dyudya (UKR)Lvshan Landscape3:18
27THAKritsada Changpad (THA)3:18
28KORKangeun Joo (KOR)Team KSPO3:18
29JAPYasuharu Nakajima (JAP)Aisan Racing Team3:18
30KORKyeongho Min (KOR)Seoul Cycling3:18
31INAHeksa Priya Prasetya (INA)3:18
32ALGMustapha Droueche (ALG)3:18
33MASLoh Sea Keong (MAS)3:20
34HKGChing Ying Mow (HKG)HKSI3:20
35BRNSayed Ahmed Khalil Alawi (BRN)4:18

Statistieken

Archief

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2017 - Alle rechten voorbehouden