De site voor alle sporten

Menu
Wielrennen - Jelajah Malaysia - 2016 - Gedetailleerde uitslagen

Wielrennen - Jelajah Malaysia - 2016 - Gedetailleerde uitslagen

Keuze van een seizoen :

Maleisië

Uitslagen 2016

Jelajah Malaysia 2016

MaleisiëMaleisië - 18 Oktober 2016 - 22 Oktober 2016


Algemeen klassement - 22 Oktober 2016


1IRIArvin Moazzemi Godarzi (IRI)Pishgaman - Giant17:53:54
2IRIAmir Kolahdozhagh (IRI)Pishgaman - Giant3:02
3IRIHossaini Reza (IRI)3:04
4IRIRahim Ememi (IRI)Pishgaman - Giant3:34
5PHIMark John Lexer Galedo (PHI)7 Eleven - Sava RBP5:49
6ESPEdgar Nohales Nieto (ESP)7 Eleven - Sava RBP7:03
7MASMohd Azman Zulkifli (MAS)7:31
8PHIMarcelo Felipe (PHI)7 Eleven - Sava RBP7:38
9PHIRustom Lim (PHI)9:04
10KORHyo Suk Gong (KOR)Team KSPO9:57
11AUSJesse Ewart (AUS)7 Eleven - Sava RBP10:14
12MASNur Amirul Fakhuddin Mazuki (MAS)10:30
13MASMuhamad Zawawi Azman (MAS)NSC Mycron12:47
14INADadi Suryadi (INA)Terengganu Pro Asia Cycling14:18
15IRIHamid Pour Hasem (IRI)Tabriz Petrochemical CCN Team15:05
16KORKangeun Joo (KOR)Team KSPO16:52
17KORKun-Soo Kim (KOR)Team KSPO16:59
18MASSofian Nabil Mohammed Bakri (MAS)NSC Mycron18:02
19MASAmeer Ahmad Kamal (MAS)Terengganu Pro Asia Cycling19:00
20PHINelson Martin (PHI)7 Eleven - Sava RBP19:30
21MASMohd Elmi Jumari (MAS)20:01
22MASMuhammad Aele Shafri Rusli (MAS)20:08
23IRIHamid Beykhormazi (IRI)Pishgaman - Giant20:25
24MASNur Aiman Zariff (MAS)21:11
25KORSung Baek Park (KOR)Team KSPO24:40
26AUSSamuel Mobberley (AUS)26:43
27MASMohammad Izzat Hilmi Abdel Halil (MAS)27:08
28MASEiman Firdaus Mohd Zamri (MAS)NSC Mycron28:03
29MASMohd Rauf Nur Nisbah (MAS)28:06
30MASMohammed Saufi Mat Senan (MAS)Terengganu Pro Asia Cycling28:30
31JAPKenji Nakanishi (JAP)30:29
32INABambang Suryadi (INA)33:27
33MASMuhammad Alif Farhan (MAS)33:27
34MASAfiq Huznie Othman (MAS)NSC Mycron33:27
35MASChao Ying Ma (MAS)33:37
36LAOThavone Phonasa (LAO)Black Inc33:40
37SINCalvin Teck Kwang Sim (SIN)33:49
38MASAmeen Ahmad Kamal (MAS)33:57
39MASMuhd Nasrullah Ismanizam (MAS)33:59
40MASZainal Mohd Nur Rizuan (MAS)35:06
41MASGhazali Hamid (MAS)38:26
42JAPRyoma Nonaka (JAP)Kinan38:43
43KORJoon Yong Seo (KOR)Team KSPO40:06
44JAPShigetomo Nakanishi (JAP)Kinan40:19
45MASJulian Sabre Bahari (MAS)42:16
46AUSRien Schuurhuis (AUS)43:31
47MASWan Mohammed Najmee Wan Mohammed (MAS)44:15
48AUSRyan Macanally (AUS)44:21
49INAArin Iswana (INA)Pegasus44:23
50MASMohd Zaki Nasir (MAS)44:42
51SINMuhammad Irsyan Marican (SIN)45:00
52MASAnuar Aziz Mohamed Saiful (MAS)Terengganu Pro Asia Cycling45:12
53MASIrwandie Lakasek (MAS)NSC Mycron45:58
54MASMohd Hariff Salleh (MAS)Terengganu Pro Asia Cycling46:14
55MASChe Ku Mohammad Syamil Che Ku Romli (MAS)46:14
56SINElyas Yusoff (SIN)46:14
57MASJefri Amirul Anuar (MAS)46:25
58MASMohd Zamri Saleh (MAS)Terengganu Pro Asia Cycling46:28
59MASMohd Razif Mohd Salleh (MAS)46:30
60MASMuhammad Zulhilmie Afif Ahmad Zamri (MAS)46:39
61MASMuhammad Irfan Shathiran (MAS)46:40
62MASNor Adha Norin (MAS)46:41
63MASMohd Shahrul Mat Amin (MAS)Terengganu Pro Asia Cycling46:48
64MASMohd Fadhli Fauzi (MAS)46:59
65MASAmirul Aswandi Amran (MAS)47:01
66MASMuhammad Izat Tolha (MAS)47:05
67MASMohd Shafrul Afiza Fauzan (MAS)47:05
68MASMohd Iskandar Fitri Ahmad Sabti (MAS)47:07
69MASAkmal Hakim Zakaria (MAS)NSC Mycron48:34
70INAFito Bakdo Prilanji (INA)49:46

Etappe 1 - Kuala Lumpur - Ipoh - 206,6 km - 18 Oktober 2016Medium berg


1IRIRahim Ememi (IRI)Pishgaman - Giant4:44:05
2PHIRustom Lim (PHI)0:18
3ESPEdgar Nohales Nieto (ESP)7 Eleven - Sava RBP0:18
4MASNur Amirul Fakhuddin Mazuki (MAS)1:13
5AUSJesse Ewart (AUS)7 Eleven - Sava RBP1:13
6JAPRyoma Nonaka (JAP)Kinan1:13
7IRIArvin Moazzemi Godarzi (IRI)Pishgaman - Giant1:15
8MASMohd Azman Zulkifli (MAS)1:15
9KORSung Baek Park (KOR)Team KSPO3:08
10AUSRien Schuurhuis (AUS)3:08
11KORHyo Suk Gong (KOR)Team KSPO3:08
12PHIMark John Lexer Galedo (PHI)7 Eleven - Sava RBP4:11
13PHIMarcelo Felipe (PHI)7 Eleven - Sava RBP4:11
14KORJoon Yong Seo (KOR)Team KSPO4:11
15IRIAmir Kolahdozhagh (IRI)Pishgaman - Giant4:11
16MASEiman Firdaus Mohd Zamri (MAS)NSC Mycron4:11
17IRIHossaini Reza (IRI)4:15
18MASMuhamad Zawawi Azman (MAS)NSC Mycron4:25
19MASMohd Rauf Nur Nisbah (MAS)4:27
20PHINelson Martin (PHI)7 Eleven - Sava RBP7:07
21JAPKeisuke Aso (JAP)Kinan7:07
22MASSofian Nabil Mohammed Bakri (MAS)NSC Mycron7:07
23MASMohd Elmi Jumari (MAS)7:57
24MASMuhammad Aele Shafri Rusli (MAS)7:57
25MASAmeer Ahmad Kamal (MAS)Terengganu Pro Asia Cycling7:57
26KORKun-Soo Kim (KOR)Team KSPO7:57
27AUSRyan Macanally (AUS)7:57
28KORKangeun Joo (KOR)Team KSPO7:57
29INAArin Iswana (INA)Pegasus8:00
30MASWan Mohammed Najmee Wan Mohammed (MAS)8:00
31SINMuhammad Irsyan Marican (SIN)8:00
32IRIHamid Beykhormazi (IRI)Pishgaman - Giant8:00
33MASMohd Shahrul Mat Amin (MAS)Terengganu Pro Asia Cycling8:00
34MASMohd Azri Ahmad (MAS)Terengganu Pro Asia Cycling8:09
35MASMohd Zaki Nasir (MAS)8:09
36MASAnuar Aziz Mohamed Saiful (MAS)Terengganu Pro Asia Cycling8:09
37IRIHamid Pour Hasem (IRI)Tabriz Petrochemical CCN Team8:09
38SINGabriel Tan (SIN)9:46
39MASJulian Sabre Bahari (MAS)9:46
40MASIrwandie Lakasek (MAS)NSC Mycron9:46
41MASMohd Shafari Abd Malik (MAS)9:46
42LAOThavone Phonasa (LAO)Black Inc9:48
43MASMuhd Nasrullah Ismanizam (MAS)9:48
44MASAmirul Aswandi Amran (MAS)9:48
45INABambang Suryadi (INA)9:48
46SINElyas Yusoff (SIN)9:48
47MASGhazali Hamid (MAS)9:48
48MASMohammad Izzat Hilmi Abdel Halil (MAS)9:48
49MASMuhammad Alif Farhan (MAS)9:48
50MASMuhammad Izat Tolha (MAS)9:48
51MASMuhammad Zulhilmie Afif Ahmad Zamri (MAS)9:48
52MASNor Adha Norin (MAS)9:48
53MASMohd Fadhli Fauzi (MAS)9:48
54JAPShigetomo Nakanishi (JAP)Kinan9:48
55MASAmeen Ahmad Kamal (MAS)9:48
56MASChe Ku Mohammad Syamil Che Ku Romli (MAS)9:48
57MASNur Aiman Zariff (MAS)9:48
58MASMohd Shafrul Afiza Fauzan (MAS)9:48
59MASAfiq Huznie Othman (MAS)NSC Mycron9:48
60MASMuhammad Irfan Shathiran (MAS)9:48
61INAFito Bakdo Prilanji (INA)9:48
62MASJefri Amirul Anuar (MAS)9:48
63MASMohd Iskandar Fitri Ahmad Sabti (MAS)9:48
64MASRazif Jaafar (MAS)9:48
65MASMohd Zamri Saleh (MAS)Terengganu Pro Asia Cycling9:48
66AUSSamuel Mobberley (AUS)9:48
67SINCalvin Teck Kwang Sim (SIN)9:48
68MASMohd Razif Mohd Salleh (MAS)9:48
69MASMohd Salahuddin Mat Saman (MAS)9:48
70MASChao Ying Ma (MAS)9:48
71MASMohammed Saufi Mat Senan (MAS)Terengganu Pro Asia Cycling9:48
72MASMohd Hariff Salleh (MAS)Terengganu Pro Asia Cycling9:48
73JAPKenji Nakanishi (JAP)9:48
74INADadi Suryadi (INA)Terengganu Pro Asia Cycling9:48
75MASMohd Shahrulnizam Che Samsudin (MAS)10:21
76MASAkmal Hakim Zakaria (MAS)NSC Mycron11:27
77MASZainal Mohd Nur Rizuan (MAS)11:27
78MASMohammed Asri Mohammed Amin (MAS)
79SINKian Hiang Brian Ng (SIN)Singha Infinite
80MASMuhammas Hanafi Zakariah (MAS)
81MASMohamad Farid Razali (MAS)
82ALGMustapha Droueche (ALG)
83SINJi Wen Low (SIN)Black Inc
84KORTae-Un Lee (KOR)Team KSPO
85INATeten Rohendi (INA)Pegasus
85MASYong Li Ng (MAS)zt

Ga naar de uitslagen van etappe inclusief alle classificaties



Etappe 2 - Sungai Siput - Brinchang - 108,7 km - 19 Oktober 2016Berg


1IRIArvin Moazzemi Godarzi (IRI)Pishgaman - Giant3:12:06
2IRIHossaini Reza (IRI)0:00
3IRIAmir Kolahdozhagh (IRI)Pishgaman - Giant0:00
4PHIMarcelo Felipe (PHI)7 Eleven - Sava RBP4:32
5INADadi Suryadi (INA)Terengganu Pro Asia Cycling4:35
6IRIRahim Ememi (IRI)Pishgaman - Giant4:42
7PHIMark John Lexer Galedo (PHI)7 Eleven - Sava RBP5:30
8JAPKeisuke Aso (JAP)Kinan5:47
9ESPEdgar Nohales Nieto (ESP)7 Eleven - Sava RBP7:54
10KORHyo Suk Gong (KOR)Team KSPO7:54
11IRIHamid Pour Hasem (IRI)Tabriz Petrochemical CCN Team7:54
12KORKangeun Joo (KOR)Team KSPO9:53
13MASNur Amirul Fakhuddin Mazuki (MAS)9:54
14PHIRustom Lim (PHI)9:59
15AUSJesse Ewart (AUS)7 Eleven - Sava RBP9:59
16MASMohd Azman Zulkifli (MAS)9:59
17KORKun-Soo Kim (KOR)Team KSPO10:07
18MASMuhamad Zawawi Azman (MAS)NSC Mycron12:03
19MASSofian Nabil Mohammed Bakri (MAS)NSC Mycron12:03
20MASAmeer Ahmad Kamal (MAS)Terengganu Pro Asia Cycling12:03
21MASNur Aiman Zariff (MAS)12:06
22MASMohd Elmi Jumari (MAS)13:09
23MASMuhammad Aele Shafri Rusli (MAS)13:09
24IRIHamid Beykhormazi (IRI)Pishgaman - Giant13:23
25PHINelson Martin (PHI)7 Eleven - Sava RBP13:28
26JAPKenji Nakanishi (JAP)17:53
27AUSSamuel Mobberley (AUS)17:53
28MASMohammad Izzat Hilmi Abdel Halil (MAS)18:28
29MASMohammed Saufi Mat Senan (MAS)Terengganu Pro Asia Cycling19:47
30KORSung Baek Park (KOR)Team KSPO23:08
31MASEiman Firdaus Mohd Zamri (MAS)NSC Mycron24:41
32MASMuhammad Alif Farhan (MAS)24:44
33MASAfiq Huznie Othman (MAS)NSC Mycron24:44
34MASAmeen Ahmad Kamal (MAS)24:44
35MASMuhd Nasrullah Ismanizam (MAS)24:44
36MASMohd Rauf Nur Nisbah (MAS)24:44
37INABambang Suryadi (INA)24:44
38MASZainal Mohd Nur Rizuan (MAS)24:44
39MASChao Ying Ma (MAS)24:47
40LAOThavone Phonasa (LAO)Black Inc24:50
41SINCalvin Teck Kwang Sim (SIN)24:52
42JAPShigetomo Nakanishi (JAP)Kinan24:52
43MASGhazali Hamid (MAS)28:19
44MASJulian Sabre Bahari (MAS)33:36
45KORJoon Yong Seo (KOR)Team KSPO37:17
46MASRazif Jaafar (MAS)37:17
47MASWan Mohammed Najmee Wan Mohammed (MAS)37:20
48MASNor Adha Norin (MAS)37:26
49MASMohd Zamri Saleh (MAS)Terengganu Pro Asia Cycling37:26
50MASMohd Fadhli Fauzi (MAS)37:26
51MASJefri Amirul Anuar (MAS)37:28
52MASIrwandie Lakasek (MAS)NSC Mycron37:31
53SINElyas Yusoff (SIN)37:31
54MASMuhammad Irfan Shathiran (MAS)37:31
55AUSRyan Macanally (AUS)37:31
56INAArin Iswana (INA)Pegasus37:31
57MASChe Ku Mohammad Syamil Che Ku Romli (MAS)37:31
58MASMohd Zaki Nasir (MAS)37:31
59MASMohd Iskandar Fitri Ahmad Sabti (MAS)37:31
60AUSRien Schuurhuis (AUS)37:31
61MASMohd Shahrul Mat Amin (MAS)Terengganu Pro Asia Cycling37:36
62MASAnuar Aziz Mohamed Saiful (MAS)Terengganu Pro Asia Cycling37:36
63MASMohd Razif Mohd Salleh (MAS)37:36
64MASMuhammad Izat Tolha (MAS)37:40
65MASMuhammad Zulhilmie Afif Ahmad Zamri (MAS)37:40
66MASAkmal Hakim Zakaria (MAS)NSC Mycron37:40
67SINMuhammad Irsyan Marican (SIN)37:46
68MASAmirul Aswandi Amran (MAS)37:46
69MASMohd Hariff Salleh (MAS)Terengganu Pro Asia Cycling37:50
70INAFito Bakdo Prilanji (INA)37:50
71MASMohd Shafrul Afiza Fauzan (MAS)37:50
72JAPRyoma Nonaka (JAP)Kinan
73MASMohd Shahrulnizam Che Samsudin (MAS)
74MASMohd Salahuddin Mat Saman (MAS)
75MASMohd Shafari Abd Malik (MAS)
75MASMohammed Asri Mohammed Amin (MAS)zt
75MASMohd Azri Ahmad (MAS)Terengganu Pro Asia Cyclingzt

Ga naar de uitslagen van etappe inclusief alle classificaties



Etappe 3 - Gua Musang - Pasir Puteh - 163 km - 20 Oktober 2016Sprint


1MASMohd Hariff Salleh (MAS)Terengganu Pro Asia Cycling4:00:49
2KORSung Baek Park (KOR)Team KSPO0:00
3MASIrwandie Lakasek (MAS)NSC Mycron0:00
4MASMohd Zamri Saleh (MAS)Terengganu Pro Asia Cycling0:00
5MASMohammad Izzat Hilmi Abdel Halil (MAS)0:00
6AUSRyan Macanally (AUS)0:00
7MASSofian Nabil Mohammed Bakri (MAS)NSC Mycron0:00
8MASMuhammad Aele Shafri Rusli (MAS)0:00
9INABambang Suryadi (INA)0:00
10KORJoon Yong Seo (KOR)Team KSPO0:00
11KORKangeun Joo (KOR)Team KSPO0:00
12MASNur Amirul Fakhuddin Mazuki (MAS)0:00
13MASEiman Firdaus Mohd Zamri (MAS)NSC Mycron0:00
14MASZainal Mohd Nur Rizuan (MAS)0:00
15MASMohd Elmi Jumari (MAS)0:00
16KORKun-Soo Kim (KOR)Team KSPO0:00
17MASMuhammad Zulhilmie Afif Ahmad Zamri (MAS)0:00
18MASMuhammad Izat Tolha (MAS)0:00
19MASAmeer Ahmad Kamal (MAS)Terengganu Pro Asia Cycling0:00
20KORHyo Suk Gong (KOR)Team KSPO0:00
21MASChe Ku Mohammad Syamil Che Ku Romli (MAS)0:00
22MASWan Mohammed Najmee Wan Mohammed (MAS)0:00
23PHIRustom Lim (PHI)0:00
24PHINelson Martin (PHI)7 Eleven - Sava RBP0:00
25IRIAmir Kolahdozhagh (IRI)Pishgaman - Giant0:00
26MASMohd Rauf Nur Nisbah (MAS)0:00
27IRIHossaini Reza (IRI)0:00
28IRIArvin Moazzemi Godarzi (IRI)Pishgaman - Giant0:00
29MASMohd Azman Zulkifli (MAS)0:00
30MASMohd Zaki Nasir (MAS)0:00
31MASJulian Sabre Bahari (MAS)0:00
32PHIMarcelo Felipe (PHI)7 Eleven - Sava RBP0:00
33PHIMark John Lexer Galedo (PHI)7 Eleven - Sava RBP0:00
34IRIHamid Pour Hasem (IRI)Tabriz Petrochemical CCN Team0:00
35ESPEdgar Nohales Nieto (ESP)7 Eleven - Sava RBP0:00
36MASMohd Fadhli Fauzi (MAS)0:00
37IRIRahim Ememi (IRI)Pishgaman - Giant0:00
38AUSSamuel Mobberley (AUS)0:00
39SINCalvin Teck Kwang Sim (SIN)0:00
40MASAmeen Ahmad Kamal (MAS)0:00
41MASChao Ying Ma (MAS)0:00
42MASAmirul Aswandi Amran (MAS)0:00
43IRIHamid Beykhormazi (IRI)Pishgaman - Giant0:00
44MASMuhammad Irfan Shathiran (MAS)0:00
45MASNor Adha Norin (MAS)0:00
46MASMohd Razif Mohd Salleh (MAS)0:00
47MASMohd Shafrul Afiza Fauzan (MAS)0:00
48SINMuhammad Irsyan Marican (SIN)0:00
49MASAkmal Hakim Zakaria (MAS)NSC Mycron0:00
50MASMuhamad Zawawi Azman (MAS)NSC Mycron0:00
51MASGhazali Hamid (MAS)0:00
52MASAfiq Huznie Othman (MAS)NSC Mycron0:00
53MASMuhammad Alif Farhan (MAS)0:00
54MASMuhd Nasrullah Ismanizam (MAS)0:00
55MASMohd Iskandar Fitri Ahmad Sabti (MAS)0:00
56LAOThavone Phonasa (LAO)Black Inc0:00
57MASNur Aiman Zariff (MAS)0:00
58MASJefri Amirul Anuar (MAS)0:00
59AUSJesse Ewart (AUS)7 Eleven - Sava RBP0:00
60MASMohammed Saufi Mat Senan (MAS)Terengganu Pro Asia Cycling0:00
61INAArin Iswana (INA)Pegasus0:00
62INADadi Suryadi (INA)Terengganu Pro Asia Cycling0:00
63INAFito Bakdo Prilanji (INA)0:00
64JAPRyoma Nonaka (JAP)Kinan0:42
65AUSRien Schuurhuis (AUS)0:42
66MASMohd Shahrul Mat Amin (MAS)Terengganu Pro Asia Cycling1:45
67MASAnuar Aziz Mohamed Saiful (MAS)Terengganu Pro Asia Cycling0:00
68JAPKeisuke Aso (JAP)Kinan0:00
69JAPKenji Nakanishi (JAP)0:00
70SINElyas Yusoff (SIN)0:00
71JAPShigetomo Nakanishi (JAP)Kinan4:16

Ga naar de uitslagen van etappe inclusief alle classificaties



Etappe 4 - Machang - Gong Badak - 124,8 km - 21 Oktober 2016Ontsnapping


1MASMuhamad Zawawi Azman (MAS)NSC Mycron2:38:27
2PHIMark John Lexer Galedo (PHI)7 Eleven - Sava RBP0:00
3MASMohd Azman Zulkifli (MAS)0:07
4MASMohd Hariff Salleh (MAS)Terengganu Pro Asia Cycling2:43
5KORJoon Yong Seo (KOR)Team KSPO2:43
6AUSRyan Macanally (AUS)2:43
7MASMohammad Izzat Hilmi Abdel Halil (MAS)2:43
8INAArin Iswana (INA)Pegasus2:43
9MASMohd Elmi Jumari (MAS)2:43
10MASIrwandie Lakasek (MAS)NSC Mycron2:43
11MASMuhammad Izat Tolha (MAS)2:43
12INABambang Suryadi (INA)2:43
13MASMuhammad Zulhilmie Afif Ahmad Zamri (MAS)2:43
14MASZainal Mohd Nur Rizuan (MAS)2:43
15MASEiman Firdaus Mohd Zamri (MAS)NSC Mycron2:43
16MASRazif Jaafar (MAS)2:43
17MASChe Ku Mohammad Syamil Che Ku Romli (MAS)2:43
18KORSung Baek Park (KOR)Team KSPO2:43
19SINElyas Yusoff (SIN)2:43
20AUSSamuel Mobberley (AUS)2:43
21PHIMarcelo Felipe (PHI)7 Eleven - Sava RBP2:43
22MASChao Ying Ma (MAS)2:43
23AUSRien Schuurhuis (AUS)2:43
24PHINelson Martin (PHI)7 Eleven - Sava RBP2:43
25IRIAmir Kolahdozhagh (IRI)Pishgaman - Giant2:43
26MASSofian Nabil Mohammed Bakri (MAS)NSC Mycron2:43
27MASAmeer Ahmad Kamal (MAS)Terengganu Pro Asia Cycling2:43
28MASJulian Sabre Bahari (MAS)2:43
29MASMohd Rauf Nur Nisbah (MAS)2:43
30MASMohammed Saufi Mat Senan (MAS)Terengganu Pro Asia Cycling2:43
31IRIHossaini Reza (IRI)2:43
32JAPRyoma Nonaka (JAP)Kinan2:43
33KORKangeun Joo (KOR)Team KSPO2:43
34MASMohd Zaki Nasir (MAS)2:43
35MASMuhammad Irfan Shathiran (MAS)2:43
36MASMuhammad Alif Farhan (MAS)2:43
37IRIHamid Pour Hasem (IRI)Tabriz Petrochemical CCN Team2:43
38KORHyo Suk Gong (KOR)Team KSPO2:43
39PHIRustom Lim (PHI)2:43
40SINCalvin Teck Kwang Sim (SIN)2:43
41MASAfiq Huznie Othman (MAS)NSC Mycron2:43
42AUSJesse Ewart (AUS)7 Eleven - Sava RBP2:43
43IRIRahim Ememi (IRI)Pishgaman - Giant2:43
44LAOThavone Phonasa (LAO)Black Inc2:43
45ESPEdgar Nohales Nieto (ESP)7 Eleven - Sava RBP2:43
46MASNur Aiman Zariff (MAS)2:43
47MASJefri Amirul Anuar (MAS)2:43
48IRIArvin Moazzemi Godarzi (IRI)Pishgaman - Giant2:43
49MASMohd Razif Mohd Salleh (MAS)2:43
50SINMuhammad Irsyan Marican (SIN)2:43
51MASMuhd Nasrullah Ismanizam (MAS)2:43
52MASNor Adha Norin (MAS)2:43
53MASAnuar Aziz Mohamed Saiful (MAS)Terengganu Pro Asia Cycling2:43
54MASAkmal Hakim Zakaria (MAS)NSC Mycron2:43
55KORKun-Soo Kim (KOR)Team KSPO2:43
56MASMohd Shafrul Afiza Fauzan (MAS)2:43
57MASMohd Shahrul Mat Amin (MAS)Terengganu Pro Asia Cycling2:43
58IRIHamid Beykhormazi (IRI)Pishgaman - Giant2:43
59MASNur Amirul Fakhuddin Mazuki (MAS)2:43
60MASAmeen Ahmad Kamal (MAS)2:43
61MASAmirul Aswandi Amran (MAS)2:43
62MASMuhammad Aele Shafri Rusli (MAS)2:43
63MASWan Mohammed Najmee Wan Mohammed (MAS)2:43
64MASGhazali Hamid (MAS)2:43
65MASMohd Fadhli Fauzi (MAS)3:01
66MASMohd Zamri Saleh (MAS)Terengganu Pro Asia Cycling3:02
67MASMohd Iskandar Fitri Ahmad Sabti (MAS)3:04
68JAPShigetomo Nakanishi (JAP)Kinan3:45
69INADadi Suryadi (INA)Terengganu Pro Asia Cycling3:48
70JAPKenji Nakanishi (JAP)4:34
71INAFito Bakdo Prilanji (INA)

Ga naar de uitslagen van etappe inclusief alle classificaties



Etappe 5 - Kemaman - Kuala Terengganu - 147,1 km - 22 Oktober 2016Sprint


1KORSung Baek Park (KOR)Team KSPO3:14:37
2MASIrwandie Lakasek (MAS)NSC Mycron0:02
3INADadi Suryadi (INA)Terengganu Pro Asia Cycling0:02
4KORJoon Yong Seo (KOR)Team KSPO0:02
5MASMohd Hariff Salleh (MAS)Terengganu Pro Asia Cycling0:02
6MASMohd Zamri Saleh (MAS)Terengganu Pro Asia Cycling0:02
7SINElyas Yusoff (SIN)0:02
8MASChe Ku Mohammad Syamil Che Ku Romli (MAS)0:02
9AUSRyan Macanally (AUS)0:02
10MASMohammed Saufi Mat Senan (MAS)Terengganu Pro Asia Cycling0:02
11MASMohd Elmi Jumari (MAS)0:02
12MASSofian Nabil Mohammed Bakri (MAS)NSC Mycron0:02
13MASMohammad Izzat Hilmi Abdel Halil (MAS)0:02
14IRIArvin Moazzemi Godarzi (IRI)Pishgaman - Giant0:02
15MASAfiq Huznie Othman (MAS)NSC Mycron0:02
16PHIMarcelo Felipe (PHI)7 Eleven - Sava RBP0:02
17INABambang Suryadi (INA)0:02
18IRIHossaini Reza (IRI)0:02
19IRIAmir Kolahdozhagh (IRI)Pishgaman - Giant0:02
20MASWan Mohammed Najmee Wan Mohammed (MAS)0:02
21MASJulian Sabre Bahari (MAS)0:02
22INAArin Iswana (INA)Pegasus0:02
23MASMuhammad Alif Farhan (MAS)0:02
24MASZainal Mohd Nur Rizuan (MAS)0:02
25MASMohd Rauf Nur Nisbah (MAS)0:02
26JAPRyoma Nonaka (JAP)Kinan0:02
27KORKun-Soo Kim (KOR)Team KSPO0:02
28MASRazif Jaafar (MAS)0:02
29PHINelson Martin (PHI)7 Eleven - Sava RBP0:02
30PHIRustom Lim (PHI)0:02
31ESPEdgar Nohales Nieto (ESP)7 Eleven - Sava RBP0:02
32KORHyo Suk Gong (KOR)Team KSPO0:02
33KORKangeun Joo (KOR)Team KSPO0:09
34MASChao Ying Ma (MAS)0:09
35LAOThavone Phonasa (LAO)Black Inc0:09
36AUSSamuel Mobberley (AUS)0:09
37MASMohd Azman Zulkifli (MAS)0:09
38IRIHamid Beykhormazi (IRI)Pishgaman - Giant0:09
39MASAmeer Ahmad Kamal (MAS)Terengganu Pro Asia Cycling0:09
40AUSJesse Ewart (AUS)7 Eleven - Sava RBP0:09
41MASMohd Zaki Nasir (MAS)0:09
42MASMuhammad Aele Shafri Rusli (MAS)0:09
43IRIHamid Pour Hasem (IRI)Tabriz Petrochemical CCN Team0:09
44PHIMark John Lexer Galedo (PHI)7 Eleven - Sava RBP0:09
45IRIRahim Ememi (IRI)Pishgaman - Giant0:09
46MASJefri Amirul Anuar (MAS)0:16
47SINCalvin Teck Kwang Sim (SIN)0:16
48MASMohd Razif Mohd Salleh (MAS)0:16
49MASMuhammad Zulhilmie Afif Ahmad Zamri (MAS)0:18
50MASEiman Firdaus Mohd Zamri (MAS)NSC Mycron0:18
51MASMuhamad Zawawi Azman (MAS)NSC Mycron0:21
52SINMuhammad Irsyan Marican (SIN)0:21
53MASNur Aiman Zariff (MAS)0:24
54MASMuhammad Irfan Shathiran (MAS)0:28
55MASNor Adha Norin (MAS)0:34
56MASMuhd Nasrullah Ismanizam (MAS)0:34
57MASAmeen Ahmad Kamal (MAS)0:34
58MASMohd Fadhli Fauzi (MAS)0:34
59MASAmirul Aswandi Amran (MAS)0:34
60MASNur Amirul Fakhuddin Mazuki (MAS)0:34
61MASAkmal Hakim Zakaria (MAS)NSC Mycron0:34
62MASAnuar Aziz Mohamed Saiful (MAS)Terengganu Pro Asia Cycling0:34
63MASMohd Shahrul Mat Amin (MAS)Terengganu Pro Asia Cycling0:34
64MASMohd Iskandar Fitri Ahmad Sabti (MAS)0:34
65MASMohd Shafrul Afiza Fauzan (MAS)0:34
66INAFito Bakdo Prilanji (INA)0:34
67MASMuhammad Izat Tolha (MAS)0:44
68MASGhazali Hamid (MAS)1:26
69JAPShigetomo Nakanishi (JAP)Kinan1:34
70JAPKenji Nakanishi (JAP)2:04

Ga naar de uitslagen van etappe inclusief alle classificaties


Gedetailleerde uitslagen voor etappe

Statistieken

Archief

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2017 - Alle rechten voorbehouden