De site voor alle sporten

Menu
Wielrennen - Internationale Thüringen Rundfahrt der Frauen - 2016 - Gedetailleerde uitslagen

Wielrennen - Internationale Thüringen Rundfahrt der Frauen - 2016 - Gedetailleerde uitslagen

Keuze van een seizoen :

Duitsland

Uitslagen 2016

Internationale Thüringen Rundfahrt der Frauen 2016

DuitslandDuitsland - 15 Juli 2016 - 21 Juli 2016


Algemeen klassement - 21 Juli 2016


1ITAElena Cecchini (ITA)Canyon - SRAM Racing17:41:04
2AUSAmanda Spratt (AUS)Orica - AIS2:58
3NEDEllen Van Dijk (NED)Boels - Dolmans3:12
4NEDAnnemiek Van Vleuten (NED)Orica - AIS3:21
5NEDMarianne Vos (NED)Rabobank - Liv/Giant3:39
6RSAAshleigh Moolman Pasio (RSA)Cervélo - Bigla3:45
7RUSOlga Zabelinskaya (RUS)4:05
8GERLisa Brennauer (GER)Canyon - SRAM Racing4:27
9SWEEmma Johansson (SWE)Wiggle - High54:46
10USACoryn Rivera (USA)United Health Care5:27
11ITATatiana Guderzo (ITA)Hitec Products - Mistral Home5:30
12SWEEmilia Fahlin (SWE)Ale Cipollini Galassia5:45
13POLKatarzyna Pawlowska (POL)Boels - Dolmans5:57
14CANJoëlle Numainville (CAN)Cervélo - Bigla5:58
15POLEugenia Bujak (POL)BTC - City Ljubljana6:24
16NORVita Heine (NOR)Hitec Products - Mistral Home6:47
17RUSNatalia Boyarskaya (RUS)7:27
18NZLLinda Melanie Villumsen Serup (NZL)United Health Care9:43
19NEDAmy Pieters (NED)Wiggle - High59:58
20UKRHanna Solovey (UKR)Parkhotel Valkenburg10:10
21NEDRoxane Knetemann (NED)Rabobank - Liv/Giant10:11
22GERLiane Lippert (GER)11:08
23GERRomy Kasper (GER)Boels - Dolmans11:24
24NEDAnouska Koster (NED)Rabobank - Liv/Giant11:45
25AUSRachel Neylan (AUS)Orica - AIS12:08
26NEDJanneke Ensing (NED)Parkhotel Valkenburg12:19
27GBRAlice Barnes (GBR)12:23
28ITAIrene Bitto (ITA)Top Girls Fassa Bortolo12:41
29USAKatie Hall (USA)United Health Care12:49
30GERTrixi Worrack (GER)Canyon - SRAM Racing12:49
31GBRDanielle Rowe-King (GBR)Wiggle - High513:01
32UKROlena Pavlukhina (UKR)BTC - City Ljubljana13:09
33GBRLaura Massey (GBR)Drops Cycling Team13:12
34NORKatrine Aalerud (NOR)15:45
35NEDJermaine Post (NED)Parkhotel Valkenburg17:26
36NEDIris Slappendel (NED)United Health Care24:28
37GBRHannah Barnes (GBR)Canyon - SRAM Racing25:22
38SWEIda Erngren (SWE)26:51
39USALauren Stephens (USA)Tibco - Silicon Valley Bank27:29
40ISROmer Shapiro (ISR)29:10
41GBRNatalie Grinczer (GBR)WNT Pro Cycling29:19
42LUXElise Maes (LUX)Vitalogic Astrokalb - Radunion NÖ29:22
43AUTChristina Perchtold (AUT)Vitalogic Astrokalb - Radunion NÖ29:26
44GERKathrin Hammes (GER)Tibco - Silicon Valley Bank30:33
45ISRShani Bloch (ISR)34:26
46FINLotta Lepistö (FIN)Cervélo - Bigla38:42
47NEDEva Buurman (NED)Parkhotel Valkenburg38:48
48NEDSophie De Boer (NED)39:28
49NEDMoniek Tenniglo (NED)Rabobank - Liv/Giant42:01
50SUINicole Hanselmann (SUI)Cervélo - Bigla42:14
51RUSAnna Potokina (RUS)Servetto - Footon43:07
52NEDChantal Blaak (NED)Boels - Dolmans43:18
53CROMia Radotic (CRO)BTC - City Ljubljana44:59
54GERBeate Zanner (GER)45:48
55JAPMayuko Hagiwara (JAP)Wiggle - High546:52
56NEDJeanne Korevaar (NED)Rabobank - Liv/Giant47:27
57SWEAlexandra Nessmar (SWE)Lares - Waowdeals49:17
58CANGabrielle Pilote-Fortin (CAN)Cervélo - Bigla56:24
59ITABeatrice Bartelloni (ITA)Aromitalia - Vaiano56:39
60GERCorinna Lechner (GER)BTC - City Ljubljana1:00:47
61ITASimona Frapporti (ITA)Hitec Products - Mistral Home1:02:45
62ENGEmma Pooley (ENG)1:03:10
63NAMVera Adrian (NAM)1:05:17
64COLDiana Carolina Peñuela Martinez (COL)United Health Care1:05:41
65IRLLydia Boylan (IRL)WNT Pro Cycling1:05:46
66SWESara Penton (SWE)1:11:46
67SRBJelena Eric (SRB)BTC - City Ljubljana1:15:50
68GBRAnnasley Park (GBR)1:22:40
69NORCeclie Gotaas Johnsen (NOR)Hitec Products - Mistral Home1:24:18
70GERDorothee Lorch (GER)1:31:44
71RUSKsenia Tsymbalyuk (RUS)1:32:15
72GERBianca Bernhard (GER)1:34:29
73ITAElena Valentini (ITA)Vitalogic Astrokalb - Radunion NÖ1:35:34
74USAAmber Rais-Pierce (USA)Vitalogic Astrokalb - Radunion NÖ1:39:38
75GERStefanie Paul (GER)1:40:23
76NORIngrid Moe (NOR)1:44:52
77AUTAstrid Gassner (AUT)Vitalogic Astrokalb - Radunion NÖ1:45:20
78GERElena Büchler (GER)1:46:34
79ISRHilla Yizhaq (ISR)2:08:06

Etappe 1 - Gotha - Gotha - 67 km - 15 Juli 2016Sprint


1NEDMarianne Vos (NED)Rabobank - Liv/Giant1:40:47
2GERLisa Brennauer (GER)Canyon - SRAM Racing0:01
3USACoryn Rivera (USA)United Health Care0:01
4CANJoëlle Numainville (CAN)Cervélo - Bigla0:01
5ITABarbara Guarischi (ITA)Canyon - SRAM Racing0:01
6GBRHannah Barnes (GBR)Canyon - SRAM Racing0:01
7FINLotta Lepistö (FIN)Cervélo - Bigla0:01
8SWESara Mustonen (SWE)Liv - Plantur0:01
9COLDiana Carolina Peñuela Martinez (COL)United Health Care0:01
10USABrianna Walle (USA)Tibco - Silicon Valley Bank0:01
11SWEEmma Johansson (SWE)Wiggle - High50:01
12USAAlexis Ryan (USA)Canyon - SRAM Racing0:01
13SRBJelena Eric (SRB)BTC - City Ljubljana0:01
14CROMia Radotic (CRO)BTC - City Ljubljana0:01
15NEDJermaine Post (NED)Parkhotel Valkenburg0:01
16NEDEva Buurman (NED)Parkhotel Valkenburg0:01
17NEDEllen Van Dijk (NED)Boels - Dolmans0:01
18RUSOlga Zabelinskaya (RUS)0:01
19NEDAmy Pieters (NED)Wiggle - High50:01
20NEDEsra Tromp (NED)Parkhotel Valkenburg0:01
21GBRAlice Barnes (GBR)0:01
22NEDAnnemiek Van Vleuten (NED)Orica - AIS0:01
23ITAElena Cecchini (ITA)Canyon - SRAM Racing0:01
24NEDChantal Blaak (NED)Boels - Dolmans0:01
25NEDJeanne Korevaar (NED)Rabobank - Liv/Giant0:01
26GERRomy Kasper (GER)Boels - Dolmans0:01
27NEDDemi De Jong (NED)Boels - Dolmans0:01
28ITAElena Valentini (ITA)Vitalogic Astrokalb - Radunion NÖ0:01
29RSAAshleigh Moolman Pasio (RSA)Cervélo - Bigla0:01
30ITAGiorgia Bronzini (ITA)Wiggle - High50:01
31SWEEmilia Fahlin (SWE)Ale Cipollini Galassia0:01
32SWESara Penton (SWE)0:01
33POLEugenia Bujak (POL)BTC - City Ljubljana0:01
34ITAIrene Bitto (ITA)Top Girls Fassa Bortolo0:01
35UKRHanna Solovey (UKR)Parkhotel Valkenburg0:01
36GERLiane Lippert (GER)0:01
37GERCorinna Lechner (GER)BTC - City Ljubljana0:01
38AUTChristina Perchtold (AUT)Vitalogic Astrokalb - Radunion NÖ0:01
39ISRRotem Gafinovitz (ISR)0:01
40UKROlena Pavlukhina (UKR)BTC - City Ljubljana0:01
41GBRKeira McVitty (GBR)WNT Pro Cycling0:01
42RUSElena Kuchinskaya Andreeva (RUS)Servetto - Footon0:01
43NEDJanneke Ensing (NED)Parkhotel Valkenburg0:01
44ITAEva Lechner (ITA)Servetto - Footon0:01
45POLKatarzyna Pawlowska (POL)Boels - Dolmans0:01
46USAKendall Cail Ryan (USA)Tibco - Silicon Valley Bank0:01
47GERCarolin Schiff (GER)Koga0:01
48ITABeatrice Bartelloni (ITA)Aromitalia - Vaiano0:01
49ITAElisa Longo Borghini (ITA)Wiggle - High50:01
50GERSophie Lacher (GER)0:01
51GBRLaura Massey (GBR)Drops Cycling Team0:01
52RUSOxana Kozonchuk (RUS)Lensworld - Zannata - Etixx0:01
53GERBeate Zanner (GER)0:01
54NEDAnouska Koster (NED)Rabobank - Liv/Giant0:01
55GBRDanielle Rowe-King (GBR)Wiggle - High50:01
56AUSLoren Rowney (AUS)Orica - AIS0:01
57NEDRoxane Knetemann (NED)Rabobank - Liv/Giant0:01
58USALauren Stephens (USA)Tibco - Silicon Valley Bank0:01
59NZLLinda Melanie Villumsen Serup (NZL)United Health Care0:19
60SLOUrsa Pintar (SLO)BTC - City Ljubljana0:19
61ITASimona Frapporti (ITA)Hitec Products - Mistral Home0:19
62GBRNatalie Grinczer (GBR)WNT Pro Cycling0:19
63USATayler Wiles (USA)Orica - AIS0:19
64ISROmer Shapiro (ISR)0:19
65CANGabrielle Pilote-Fortin (CAN)Cervélo - Bigla0:19
66GERElena Büchler (GER)0:19
67NEDIris Slappendel (NED)United Health Care0:19
68ISRShani Bloch (ISR)0:19
69NAMVera Adrian (NAM)0:19
70AUSAmanda Spratt (AUS)Orica - AIS0:19
71GBRJo Tindley (GBR)0:19
72GERKathrin Hammes (GER)Tibco - Silicon Valley Bank0:19
73GERTrixi Worrack (GER)Canyon - SRAM Racing0:19
74NZLJoanne Kiesanowski (NZL)Tibco - Silicon Valley Bank0:19
75USALauren Hall (USA)Tibco - Silicon Valley Bank0:19
76NEDSophie De Boer (NED)0:19
77IRLLydia Boylan (IRL)WNT Pro Cycling0:19
78SWESara Olsson (SWE)INPA - Bianchi0:19
79GERTheres Klein (GER)0:19
80RUSAnna Potokina (RUS)Servetto - Footon0:19
81LUXElise Maes (LUX)Vitalogic Astrokalb - Radunion NÖ0:19
82GERBenita Wesselhoeft (GER)0:19
83SWEAlexandra Nessmar (SWE)Lares - Waowdeals0:19
84GERDorothee Lorch (GER)0:19
85USAKatie Hall (USA)United Health Care0:19
86NORIngrid Moe (NOR)0:19
87GERStefanie Paul (GER)0:19
88GERBianca Bernhard (GER)0:19
89NORKatrine Aalerud (NOR)0:19
90GBRHayley Simmonds (GBR)United Health Care0:26
91ITATatiana Guderzo (ITA)Hitec Products - Mistral Home0:26
92GERChristina Koep (GER)Koga0:26
93ITAFrancesca Pattaro (ITA)BePink - LaClassica0:26
94JAPMayuko Hagiwara (JAP)Wiggle - High50:26
95RUSNatalia Boyarskaya (RUS)0:26
96USAAmber Rais-Pierce (USA)Vitalogic Astrokalb - Radunion NÖ0:26
97SUINicole Hanselmann (SUI)Cervélo - Bigla0:26
98NORMiriam Bjørnsrud (NOR)Hitec Products - Mistral Home0:26
99ISRHilla Yizhaq (ISR)0:26
100NORVita Heine (NOR)Hitec Products - Mistral Home0:26
101GERStephanie Gaumnitz (GER)Cervélo - Bigla0:26
102ENGEmma Pooley (ENG)0:26
103AUSRachel Neylan (AUS)Orica - AIS0:26
104SWEIda Erngren (SWE)0:26
105AUSGracie Elvin (AUS)Orica - AIS0:26
106USAAbigail Mickey (USA)United Health Care0:26
107GBRAbigail Dentus (GBR)0:26
108NORCeclie Gotaas Johnsen (NOR)Hitec Products - Mistral Home0:26
109NORIngrid Lorvik (NOR)Hitec Products - Mistral Home0:26
110RUSKsenia Tsymbalyuk (RUS)0:26
111GBRAnnasley Park (GBR)0:01
112NEDMoniek Tenniglo (NED)Rabobank - Liv/Giant0:01
113AUTAstrid Gassner (AUT)Vitalogic Astrokalb - Radunion NÖ0:01
114ISRMiriam Bar-On (ISR)5:54
115AUTAnna Badegruber (AUT)Vitalogic Astrokalb - Radunion NÖ5:54
116ISRAvital Gez (ISR)9:01

Ga naar de uitslagen van etappe inclusief alle classificaties



Etappe 2 - Erfurt - Erfurt - 103 km - 16 Juli 2016Ontsnapping


1RUSOlga Zabelinskaya (RUS)2:43:58
2NEDMarianne Vos (NED)Rabobank - Liv/Giant0:23
3SWEEmilia Fahlin (SWE)Ale Cipollini Galassia0:23
4RSAAshleigh Moolman Pasio (RSA)Cervélo - Bigla0:23
5NEDEllen Van Dijk (NED)Boels - Dolmans0:23
6NEDAnnemiek Van Vleuten (NED)Orica - AIS0:23
7ITAElena Cecchini (ITA)Canyon - SRAM Racing0:23
8SWEEmma Johansson (SWE)Wiggle - High50:23
9ITAElisa Longo Borghini (ITA)Wiggle - High50:23
10ITATatiana Guderzo (ITA)Hitec Products - Mistral Home0:23
11AUSAmanda Spratt (AUS)Orica - AIS0:25
12POLKatarzyna Pawlowska (POL)Boels - Dolmans0:52
13NEDAnouska Koster (NED)Rabobank - Liv/Giant0:52
14UKRHanna Solovey (UKR)Parkhotel Valkenburg0:52
15NEDJanneke Ensing (NED)Parkhotel Valkenburg0:52
16NEDEva Buurman (NED)Parkhotel Valkenburg0:52
17NORVita Heine (NOR)Hitec Products - Mistral Home0:52
18GERLisa Brennauer (GER)Canyon - SRAM Racing0:52
19POLEugenia Bujak (POL)BTC - City Ljubljana0:52
20ISRShani Bloch (ISR)0:52
21GERRomy Kasper (GER)Boels - Dolmans0:52
22NEDJermaine Post (NED)Parkhotel Valkenburg0:52
23GERCorinna Lechner (GER)BTC - City Ljubljana0:52
24GBRDanielle Rowe-King (GBR)Wiggle - High50:52
25GERLiane Lippert (GER)0:52
26AUTChristina Perchtold (AUT)Vitalogic Astrokalb - Radunion NÖ0:52
27NZLJoanne Kiesanowski (NZL)Tibco - Silicon Valley Bank0:52
28ITAIrene Bitto (ITA)Top Girls Fassa Bortolo0:52
29RUSElena Kuchinskaya Andreeva (RUS)Servetto - Footon0:52
30ISRRotem Gafinovitz (ISR)0:52
31USATayler Wiles (USA)Orica - AIS0:52
32UKROlena Pavlukhina (UKR)BTC - City Ljubljana0:52
33LUXElise Maes (LUX)Vitalogic Astrokalb - Radunion NÖ0:52
34ITAGiorgia Bronzini (ITA)Wiggle - High50:52
35SLOUrsa Pintar (SLO)BTC - City Ljubljana0:52
36NEDChantal Blaak (NED)Boels - Dolmans0:52
37USABrianna Walle (USA)Tibco - Silicon Valley Bank0:52
38USACoryn Rivera (USA)United Health Care0:52
39GBRNatalie Grinczer (GBR)WNT Pro Cycling0:52
40GBRAlice Barnes (GBR)0:52
41GBRLaura Massey (GBR)Drops Cycling Team0:52
42NEDAmy Pieters (NED)Wiggle - High50:52
43ISROmer Shapiro (ISR)0:52
44GBRHayley Simmonds (GBR)United Health Care0:52
45NEDRoxane Knetemann (NED)Rabobank - Liv/Giant0:52
46GERStephanie Gaumnitz (GER)Cervélo - Bigla0:52
47USAKatie Hall (USA)United Health Care0:52
48ITAEva Lechner (ITA)Servetto - Footon0:52
49NZLLinda Melanie Villumsen Serup (NZL)United Health Care0:52
50CANJoëlle Numainville (CAN)Cervélo - Bigla0:52
51NEDIris Slappendel (NED)United Health Care0:52
52RUSNatalia Boyarskaya (RUS)0:52
53AUSRachel Neylan (AUS)Orica - AIS0:52
54AUSGracie Elvin (AUS)Orica - AIS0:52
55ENGEmma Pooley (ENG)0:52
56USALauren Stephens (USA)Tibco - Silicon Valley Bank1:40
57GERBeate Zanner (GER)1:45
58NORMiriam Bjørnsrud (NOR)Hitec Products - Mistral Home1:45
59GERCarolin Schiff (GER)Koga1:46
60JAPMayuko Hagiwara (JAP)Wiggle - High51:46
61NEDSophie De Boer (NED)1:46
62SWEIda Erngren (SWE)1:46
63RUSKsenia Tsymbalyuk (RUS)1:46
64RUSAnna Potokina (RUS)Servetto - Footon1:46
65CROMia Radotic (CRO)BTC - City Ljubljana1:46
66GERKathrin Hammes (GER)Tibco - Silicon Valley Bank1:46
67ITASimona Frapporti (ITA)Hitec Products - Mistral Home1:46
68GERTrixi Worrack (GER)Canyon - SRAM Racing1:46
69IRLLydia Boylan (IRL)WNT Pro Cycling2:54
70NORKatrine Aalerud (NOR)2:54
71SWEAlexandra Nessmar (SWE)Lares - Waowdeals2:54
72SWESara Penton (SWE)2:54
73NAMVera Adrian (NAM)2:54
74RUSOxana Kozonchuk (RUS)Lensworld - Zannata - Etixx2:54
75GBRHannah Barnes (GBR)Canyon - SRAM Racing2:54
76GBRAnnasley Park (GBR)2:54
77USAAlexis Ryan (USA)Canyon - SRAM Racing2:54
78SWESara Mustonen (SWE)Liv - Plantur2:54
79COLDiana Carolina Peñuela Martinez (COL)United Health Care2:54
80AUSLoren Rowney (AUS)Orica - AIS2:54
81NEDMoniek Tenniglo (NED)Rabobank - Liv/Giant2:54
82ITABeatrice Bartelloni (ITA)Aromitalia - Vaiano2:54
83NEDJeanne Korevaar (NED)Rabobank - Liv/Giant2:54
84USALauren Hall (USA)Tibco - Silicon Valley Bank2:54
85FINLotta Lepistö (FIN)Cervélo - Bigla2:54
86SUINicole Hanselmann (SUI)Cervélo - Bigla4:17
87ITAFrancesca Pattaro (ITA)BePink - LaClassica4:17
88SWESara Olsson (SWE)INPA - Bianchi4:17
89NEDDemi De Jong (NED)Boels - Dolmans6:08
90NEDEsra Tromp (NED)Parkhotel Valkenburg6:08
91GERBianca Bernhard (GER)6:08
92GERSophie Lacher (GER)6:08
93ITAElena Valentini (ITA)Vitalogic Astrokalb - Radunion NÖ6:08
94SRBJelena Eric (SRB)BTC - City Ljubljana6:08
95CANGabrielle Pilote-Fortin (CAN)Cervélo - Bigla6:08
96NORCeclie Gotaas Johnsen (NOR)Hitec Products - Mistral Home6:08
97ITABarbara Guarischi (ITA)Canyon - SRAM Racing6:08
98GERBenita Wesselhoeft (GER)7:08
99USAAmber Rais-Pierce (USA)Vitalogic Astrokalb - Radunion NÖ15:53
100AUTAstrid Gassner (AUT)Vitalogic Astrokalb - Radunion NÖ15:53
101GBRAbigail Dentus (GBR)15:53
102NORIngrid Moe (NOR)15:53
103NORIngrid Lorvik (NOR)Hitec Products - Mistral Home15:53
104GERTheres Klein (GER)15:53
105GERChristina Koep (GER)Koga15:53
106GERStefanie Paul (GER)15:53
107USAKendall Cail Ryan (USA)Tibco - Silicon Valley Bank15:04
108GERElena Büchler (GER)17:17
109GERDorothee Lorch (GER)17:17
110GBRJo Tindley (GBR)27:13
111USAAbigail Mickey (USA)United Health Care33:51
112ISRHilla Yizhaq (ISR)29:07
113ISRMiriam Bar-On (ISR)29:07
114ISRAvital Gez (ISR)34:57
115GBRKeira McVitty (GBR)WNT Pro Cycling34:57
116AUTAnna Badegruber (AUT)Vitalogic Astrokalb - Radunion NÖ34:57

Ga naar de uitslagen van etappe inclusief alle classificaties



Etappe 3 - Altenburg - Altenburg - 114 km - 17 Juli 2016Medium berg


1NEDMarianne Vos (NED)Rabobank - Liv/Giant3:01:18
2SWEEmma Johansson (SWE)Wiggle - High50:03
3NEDEllen Van Dijk (NED)Boels - Dolmans0:03
4GERLisa Brennauer (GER)Canyon - SRAM Racing0:03
5NEDAnnemiek Van Vleuten (NED)Orica - AIS0:03
6SWEEmilia Fahlin (SWE)Ale Cipollini Galassia0:03
7USACoryn Rivera (USA)United Health Care0:03
8FINLotta Lepistö (FIN)Cervélo - Bigla0:03
9POLKatarzyna Pawlowska (POL)Boels - Dolmans0:06
10GBRAlice Barnes (GBR)0:06
11ITAElena Cecchini (ITA)Canyon - SRAM Racing0:06
12RUSOlga Zabelinskaya (RUS)0:06
13RSAAshleigh Moolman Pasio (RSA)Cervélo - Bigla0:06
14ITATatiana Guderzo (ITA)Hitec Products - Mistral Home0:10
15NEDEva Buurman (NED)Parkhotel Valkenburg0:10
16POLEugenia Bujak (POL)BTC - City Ljubljana0:10
17CROMia Radotic (CRO)BTC - City Ljubljana0:10
18NEDAmy Pieters (NED)Wiggle - High50:10
19USABrianna Walle (USA)Tibco - Silicon Valley Bank0:13
20GERRomy Kasper (GER)Boels - Dolmans0:13
21COLDiana Carolina Peñuela Martinez (COL)United Health Care0:14
22NEDJermaine Post (NED)Parkhotel Valkenburg0:14
23ITAIrene Bitto (ITA)Top Girls Fassa Bortolo0:17
24AUTChristina Perchtold (AUT)Vitalogic Astrokalb - Radunion NÖ0:17
25UKRHanna Solovey (UKR)Parkhotel Valkenburg0:17
26GBRDanielle Rowe-King (GBR)Wiggle - High50:17
27USALauren Stephens (USA)Tibco - Silicon Valley Bank0:17
28NEDJanneke Ensing (NED)Parkhotel Valkenburg0:20
29ISRRotem Gafinovitz (ISR)0:20
30NEDChantal Blaak (NED)Boels - Dolmans0:20
31GERBeate Zanner (GER)0:20
32NZLLinda Melanie Villumsen Serup (NZL)United Health Care0:20
33NORVita Heine (NOR)Hitec Products - Mistral Home0:20
34GERCorinna Lechner (GER)BTC - City Ljubljana0:20
35NEDAnouska Koster (NED)Rabobank - Liv/Giant0:20
36NZLJoanne Kiesanowski (NZL)Tibco - Silicon Valley Bank0:20
37ITASimona Frapporti (ITA)Hitec Products - Mistral Home0:20
38NEDMoniek Tenniglo (NED)Rabobank - Liv/Giant0:20
39AUSAmanda Spratt (AUS)Orica - AIS0:20
40CANJoëlle Numainville (CAN)Cervélo - Bigla0:20
41ITAEva Lechner (ITA)Servetto - Footon0:20
42AUSLoren Rowney (AUS)Orica - AIS0:20
43GERLiane Lippert (GER)0:20
44ISROmer Shapiro (ISR)0:29
45GBRNatalie Grinczer (GBR)WNT Pro Cycling0:29
46GBRHayley Simmonds (GBR)United Health Care0:29
47LUXElise Maes (LUX)Vitalogic Astrokalb - Radunion NÖ0:31
48NAMVera Adrian (NAM)0:31
49NORKatrine Aalerud (NOR)0:31
50GBRLaura Massey (GBR)Drops Cycling Team0:31
51JAPMayuko Hagiwara (JAP)Wiggle - High50:31
52IRLLydia Boylan (IRL)WNT Pro Cycling0:31
53GERStephanie Gaumnitz (GER)Cervélo - Bigla0:31
54NEDIris Slappendel (NED)United Health Care0:31
55ISRShani Bloch (ISR)0:31
56USAAlexis Ryan (USA)Canyon - SRAM Racing0:31
57CANGabrielle Pilote-Fortin (CAN)Cervélo - Bigla0:31
58GERKathrin Hammes (GER)Tibco - Silicon Valley Bank0:31
59NEDJeanne Korevaar (NED)Rabobank - Liv/Giant0:36
60ITAFrancesca Pattaro (ITA)BePink - LaClassica0:36
61USAKatie Hall (USA)United Health Care0:38
62RUSAnna Potokina (RUS)Servetto - Footon0:38
63ITAElisa Longo Borghini (ITA)Wiggle - High50:38
64ITABeatrice Bartelloni (ITA)Aromitalia - Vaiano0:38
65RUSNatalia Boyarskaya (RUS)0:38
66SWEAlexandra Nessmar (SWE)Lares - Waowdeals0:38
67USATayler Wiles (USA)Orica - AIS0:38
68UKROlena Pavlukhina (UKR)BTC - City Ljubljana0:38
69GERCarolin Schiff (GER)Koga0:38
70NEDRoxane Knetemann (NED)Rabobank - Liv/Giant0:43
71AUSRachel Neylan (AUS)Orica - AIS0:43
72NEDEsra Tromp (NED)Parkhotel Valkenburg0:43
73NEDSophie De Boer (NED)0:43
74AUSGracie Elvin (AUS)Orica - AIS0:46
75SWEIda Erngren (SWE)0:46
76GERTrixi Worrack (GER)Canyon - SRAM Racing0:47
77GBRHannah Barnes (GBR)Canyon - SRAM Racing0:49
78ITABarbara Guarischi (ITA)Canyon - SRAM Racing1:19
79ITAGiorgia Bronzini (ITA)Wiggle - High50:06
80GERTheres Klein (GER)4:01
81RUSElena Kuchinskaya Andreeva (RUS)Servetto - Footon5:14
82USALauren Hall (USA)Tibco - Silicon Valley Bank5:14
83SWESara Penton (SWE)6:11
84USAKendall Cail Ryan (USA)Tibco - Silicon Valley Bank10:43
85GERStefanie Paul (GER)11:46
86GBRKeira McVitty (GBR)WNT Pro Cycling17:36
87GERBianca Bernhard (GER)17:36
88ITAElena Valentini (ITA)Vitalogic Astrokalb - Radunion NÖ17:38
89GERSophie Lacher (GER)17:38
90GBRAnnasley Park (GBR)17:38
91SRBJelena Eric (SRB)BTC - City Ljubljana17:38
92SUINicole Hanselmann (SUI)Cervélo - Bigla17:38
93GERChristina Koep (GER)Koga17:38
94GERElena Büchler (GER)17:38
95AUTAstrid Gassner (AUT)Vitalogic Astrokalb - Radunion NÖ17:38
96NORIngrid Moe (NOR)17:38
97NORCeclie Gotaas Johnsen (NOR)Hitec Products - Mistral Home17:41
98SWESara Olsson (SWE)INPA - Bianchi17:41
99NORIngrid Lorvik (NOR)Hitec Products - Mistral Home17:45
100GERDorothee Lorch (GER)17:45
101RUSKsenia Tsymbalyuk (RUS)22:11
102RUSOxana Kozonchuk (RUS)Lensworld - Zannata - Etixx22:11
103SWESara Mustonen (SWE)Liv - Plantur22:11
104USAAmber Rais-Pierce (USA)Vitalogic Astrokalb - Radunion NÖ22:11
105GBRJo Tindley (GBR)22:11
106GERBenita Wesselhoeft (GER)22:16
107ISRHilla Yizhaq (ISR)22:16
108ENGEmma Pooley (ENG)22:58
109ISRAvital Gez (ISR)34:20
110AUTAnna Badegruber (AUT)Vitalogic Astrokalb - Radunion NÖ34:20
111NEDDemi De Jong (NED)Boels - Dolmans
112USAAbigail Mickey (USA)United Health Care
113SLOUrsa Pintar (SLO)BTC - City Ljubljana
114GBRAbigail Dentus (GBR)
115NORMiriam Bjørnsrud (NOR)Hitec Products - Mistral Home
116ISRMiriam Bar-On (ISR)

Ga naar de uitslagen van etappe inclusief alle classificaties



Etappe 4 - Zeulenrodaer Meer - Zeulenrodaer Meer - 19 km - 18 Juli 2016Individuele Tijdrit


1NEDEllen Van Dijk (NED)Boels - Dolmans24:34
2NEDAnnemiek Van Vleuten (NED)Orica - AIS0:25
3RSAAshleigh Moolman Pasio (RSA)Cervélo - Bigla0:35
4GERLisa Brennauer (GER)Canyon - SRAM Racing0:43
5NZLLinda Melanie Villumsen Serup (NZL)United Health Care1:05
6USALauren Stephens (USA)Tibco - Silicon Valley Bank1:06
7NEDRoxane Knetemann (NED)Rabobank - Liv/Giant1:10
8NEDMarianne Vos (NED)Rabobank - Liv/Giant1:17
9NEDChantal Blaak (NED)Boels - Dolmans1:26
10RUSOlga Zabelinskaya (RUS)1:27
11USABrianna Walle (USA)Tibco - Silicon Valley Bank1:33
12GERTrixi Worrack (GER)Canyon - SRAM Racing1:34
13ITAElena Cecchini (ITA)Canyon - SRAM Racing1:37
14UKRHanna Solovey (UKR)Parkhotel Valkenburg1:40
15NEDAnouska Koster (NED)Rabobank - Liv/Giant1:40
16USATayler Wiles (USA)Orica - AIS1:41
17SWEEmma Johansson (SWE)Wiggle - High51:44
18POLKatarzyna Pawlowska (POL)Boels - Dolmans1:45
19ITAElisa Longo Borghini (ITA)Wiggle - High51:46
20CANJoëlle Numainville (CAN)Cervélo - Bigla1:52
21GBRHannah Barnes (GBR)Canyon - SRAM Racing1:55
22GBRHayley Simmonds (GBR)United Health Care1:57
23GERCorinna Lechner (GER)BTC - City Ljubljana2:06
24NEDAmy Pieters (NED)Wiggle - High52:10
25UKROlena Pavlukhina (UKR)BTC - City Ljubljana2:13
26RUSNatalia Boyarskaya (RUS)2:13
27GERStephanie Gaumnitz (GER)Cervélo - Bigla2:16
28POLEugenia Bujak (POL)BTC - City Ljubljana2:17
29ENGEmma Pooley (ENG)2:21
30ITATatiana Guderzo (ITA)Hitec Products - Mistral Home2:25
31USACoryn Rivera (USA)United Health Care2:28
32NEDMoniek Tenniglo (NED)Rabobank - Liv/Giant2:29
33SWEEmilia Fahlin (SWE)Ale Cipollini Galassia2:30
34FINLotta Lepistö (FIN)Cervélo - Bigla2:31
35GERLiane Lippert (GER)2:35
36NORVita Heine (NOR)Hitec Products - Mistral Home2:37
37RUSKsenia Tsymbalyuk (RUS)2:42
38NEDSophie De Boer (NED)2:44
39ITAEva Lechner (ITA)Servetto - Footon2:49
40USAKatie Hall (USA)United Health Care2:55
41GERRomy Kasper (GER)Boels - Dolmans2:58
42NORCeclie Gotaas Johnsen (NOR)Hitec Products - Mistral Home3:00
43NEDJeanne Korevaar (NED)Rabobank - Liv/Giant3:02
44NEDJermaine Post (NED)Parkhotel Valkenburg3:03
45GBRAlice Barnes (GBR)3:08
46ITAIrene Bitto (ITA)Top Girls Fassa Bortolo3:08
47GERKathrin Hammes (GER)Tibco - Silicon Valley Bank3:09
48ITASimona Frapporti (ITA)Hitec Products - Mistral Home3:10
49GERBeate Zanner (GER)3:12
50CROMia Radotic (CRO)BTC - City Ljubljana3:17
51ITABeatrice Bartelloni (ITA)Aromitalia - Vaiano3:19
52CANGabrielle Pilote-Fortin (CAN)Cervélo - Bigla3:21
53ISROmer Shapiro (ISR)3:23
54SUINicole Hanselmann (SUI)Cervélo - Bigla3:23
55GBRLaura Massey (GBR)Drops Cycling Team3:25
56JAPMayuko Hagiwara (JAP)Wiggle - High53:25
57ITAGiorgia Bronzini (ITA)Wiggle - High53:31
58NEDEva Buurman (NED)Parkhotel Valkenburg3:31
59GBRNatalie Grinczer (GBR)WNT Pro Cycling3:32
60LUXElise Maes (LUX)Vitalogic Astrokalb - Radunion NÖ3:33
61ITAFrancesca Pattaro (ITA)BePink - LaClassica3:34
62GBRDanielle Rowe-King (GBR)Wiggle - High53:35
63NEDJanneke Ensing (NED)Parkhotel Valkenburg3:39
64NEDIris Slappendel (NED)United Health Care3:39
65AUSRachel Neylan (AUS)Orica - AIS3:39
66NEDEsra Tromp (NED)Parkhotel Valkenburg3:44
67AUSGracie Elvin (AUS)Orica - AIS3:45
68NZLJoanne Kiesanowski (NZL)Tibco - Silicon Valley Bank3:49
69AUSLoren Rowney (AUS)Orica - AIS3:50
70AUTChristina Perchtold (AUT)Vitalogic Astrokalb - Radunion NÖ3:51
71NORKatrine Aalerud (NOR)3:56
72SWEIda Erngren (SWE)4:04
73USAAmber Rais-Pierce (USA)Vitalogic Astrokalb - Radunion NÖ4:05
74AUSAmanda Spratt (AUS)Orica - AIS4:06
75GERChristina Koep (GER)Koga4:09
76GERCarolin Schiff (GER)Koga4:16
77NAMVera Adrian (NAM)4:23
78RUSAnna Potokina (RUS)Servetto - Footon4:33
79ISRShani Bloch (ISR)4:34
80GERDorothee Lorch (GER)4:34
81SWEAlexandra Nessmar (SWE)Lares - Waowdeals4:35
82GERStefanie Paul (GER)4:36
83GBRAnnasley Park (GBR)4:39
84GERBianca Bernhard (GER)4:39
85GERTheres Klein (GER)4:43
86GERBenita Wesselhoeft (GER)4:45
87ISRRotem Gafinovitz (ISR)4:51
88IRLLydia Boylan (IRL)WNT Pro Cycling4:52
89COLDiana Carolina Peñuela Martinez (COL)United Health Care5:04
90GBRJo Tindley (GBR)5:07
91GERSophie Lacher (GER)5:11
92SWESara Penton (SWE)5:12
93NORIngrid Moe (NOR)5:15
94NORIngrid Lorvik (NOR)Hitec Products - Mistral Home5:24
95GERElena Büchler (GER)5:33
96RUSElena Kuchinskaya Andreeva (RUS)Servetto - Footon5:35
97ITAElena Valentini (ITA)Vitalogic Astrokalb - Radunion NÖ5:42
98AUTAstrid Gassner (AUT)Vitalogic Astrokalb - Radunion NÖ5:43
99SWESara Olsson (SWE)INPA - Bianchi5:52
100USAKendall Cail Ryan (USA)Tibco - Silicon Valley Bank5:52
101SRBJelena Eric (SRB)BTC - City Ljubljana6:09
102GBRKeira McVitty (GBR)WNT Pro Cycling6:21
103USALauren Hall (USA)Tibco - Silicon Valley Bank6:33
104RUSOxana Kozonchuk (RUS)Lensworld - Zannata - Etixx6:46
105AUTAnna Badegruber (AUT)Vitalogic Astrokalb - Radunion NÖ6:58
106ISRAvital Gez (ISR)7:27
107ISRHilla Yizhaq (ISR)8:35
108USAAlexis Ryan (USA)Canyon - SRAM Racing
109ITABarbara Guarischi (ITA)Canyon - SRAM Racing
110SWESara Mustonen (SWE)Liv - Plantur

Ga naar de uitslagen van etappe inclusief alle classificaties



Etappe 5 - Greiz - Greiz - 99 km - 19 Juli 2016Ontsnapping


1NEDMarianne Vos (NED)Rabobank - Liv/Giant2:38:35
2ITAElena Cecchini (ITA)Canyon - SRAM Racing0:00
3NEDAnnemiek Van Vleuten (NED)Orica - AIS0:00
4USACoryn Rivera (USA)United Health Care0:00
5RUSOlga Zabelinskaya (RUS)0:00
6AUSRachel Neylan (AUS)Orica - AIS0:00
7GERLisa Brennauer (GER)Canyon - SRAM Racing0:00
8RSAAshleigh Moolman Pasio (RSA)Cervélo - Bigla0:00
9GERRomy Kasper (GER)Boels - Dolmans0:06
10CANJoëlle Numainville (CAN)Cervélo - Bigla0:06
11SWEEmma Johansson (SWE)Wiggle - High50:06
12NEDEllen Van Dijk (NED)Boels - Dolmans0:11
13UKRHanna Solovey (UKR)Parkhotel Valkenburg0:11
14NORVita Heine (NOR)Hitec Products - Mistral Home0:11
15NEDAmy Pieters (NED)Wiggle - High50:11
16SWEEmilia Fahlin (SWE)Ale Cipollini Galassia0:11
17NEDRoxane Knetemann (NED)Rabobank - Liv/Giant0:11
18POLKatarzyna Pawlowska (POL)Boels - Dolmans0:11
19NEDJanneke Ensing (NED)Parkhotel Valkenburg0:11
20POLEugenia Bujak (POL)BTC - City Ljubljana0:11
21NZLLinda Melanie Villumsen Serup (NZL)United Health Care0:11
22GERLiane Lippert (GER)0:11
23ITATatiana Guderzo (ITA)Hitec Products - Mistral Home0:11
24ITAGiorgia Bronzini (ITA)Wiggle - High50:11
25AUSAmanda Spratt (AUS)Orica - AIS0:18
26RUSNatalia Boyarskaya (RUS)0:42
27UKROlena Pavlukhina (UKR)BTC - City Ljubljana1:07
28GBRLaura Massey (GBR)Drops Cycling Team1:07
29NEDJermaine Post (NED)Parkhotel Valkenburg1:07
30GBRAlice Barnes (GBR)1:07
31NORKatrine Aalerud (NOR)1:07
32AUTChristina Perchtold (AUT)Vitalogic Astrokalb - Radunion NÖ1:07
33USABrianna Walle (USA)Tibco - Silicon Valley Bank1:07
34NEDIris Slappendel (NED)United Health Care1:07
35GBRDanielle Rowe-King (GBR)Wiggle - High51:07
36GBRNatalie Grinczer (GBR)WNT Pro Cycling1:07
37ITAIrene Bitto (ITA)Top Girls Fassa Bortolo1:07
38LUXElise Maes (LUX)Vitalogic Astrokalb - Radunion NÖ1:07
39USAKatie Hall (USA)United Health Care1:07
40NEDAnouska Koster (NED)Rabobank - Liv/Giant1:07
41ISROmer Shapiro (ISR)1:07
42USALauren Stephens (USA)Tibco - Silicon Valley Bank1:07
43GBRHannah Barnes (GBR)Canyon - SRAM Racing1:07
44AUSGracie Elvin (AUS)Orica - AIS1:07
45NEDChantal Blaak (NED)Boels - Dolmans1:07
46GERTrixi Worrack (GER)Canyon - SRAM Racing1:07
47NZLJoanne Kiesanowski (NZL)Tibco - Silicon Valley Bank1:12
48NORIngrid Lorvik (NOR)Hitec Products - Mistral Home1:27
49GERKathrin Hammes (GER)Tibco - Silicon Valley Bank1:48
50GERBeate Zanner (GER)4:23
51ITAEva Lechner (ITA)Servetto - Footon5:10
52FINLotta Lepistö (FIN)Cervélo - Bigla5:10
53ISRRotem Gafinovitz (ISR)5:10
54ISRShani Bloch (ISR)5:10
55NEDJeanne Korevaar (NED)Rabobank - Liv/Giant5:10
56NEDMoniek Tenniglo (NED)Rabobank - Liv/Giant5:10
57SRBJelena Eric (SRB)BTC - City Ljubljana5:10
58NEDEva Buurman (NED)Parkhotel Valkenburg5:10
59ITABeatrice Bartelloni (ITA)Aromitalia - Vaiano5:10
60NEDSophie De Boer (NED)5:10
61USALauren Hall (USA)Tibco - Silicon Valley Bank5:10
62GERDorothee Lorch (GER)7:30
63CROMia Radotic (CRO)BTC - City Ljubljana8:53
64SUINicole Hanselmann (SUI)Cervélo - Bigla10:16
65CANGabrielle Pilote-Fortin (CAN)Cervélo - Bigla10:16
66GERStephanie Gaumnitz (GER)Cervélo - Bigla10:16
67NAMVera Adrian (NAM)12:51
68SWESara Penton (SWE)12:51
69IRLLydia Boylan (IRL)WNT Pro Cycling12:51
70SWEAlexandra Nessmar (SWE)Lares - Waowdeals12:51
71GBRHayley Simmonds (GBR)United Health Care12:51
72GERCorinna Lechner (GER)BTC - City Ljubljana12:51
73RUSOxana Kozonchuk (RUS)Lensworld - Zannata - Etixx12:51
74GERCarolin Schiff (GER)Koga12:51
75RUSAnna Potokina (RUS)Servetto - Footon12:51
76RUSElena Kuchinskaya Andreeva (RUS)Servetto - Footon12:51
77ITAFrancesca Pattaro (ITA)BePink - LaClassica12:51
78COLDiana Carolina Peñuela Martinez (COL)United Health Care12:51
79ITASimona Frapporti (ITA)Hitec Products - Mistral Home12:51
80USAAmber Rais-Pierce (USA)Vitalogic Astrokalb - Radunion NÖ12:51
81SWEIda Erngren (SWE)12:51
82USAKendall Cail Ryan (USA)Tibco - Silicon Valley Bank12:51
83NORCeclie Gotaas Johnsen (NOR)Hitec Products - Mistral Home12:51
84GBRAnnasley Park (GBR)12:51
85AUSLoren Rowney (AUS)Orica - AIS12:51
86JAPMayuko Hagiwara (JAP)Wiggle - High512:51
87USATayler Wiles (USA)Orica - AIS12:51
88ENGEmma Pooley (ENG)13:14
89RUSKsenia Tsymbalyuk (RUS)20:58
90NEDEsra Tromp (NED)Parkhotel Valkenburg21:28
91AUTAstrid Gassner (AUT)Vitalogic Astrokalb - Radunion NÖ21:28
92ITAElena Valentini (ITA)Vitalogic Astrokalb - Radunion NÖ21:28
93SWESara Olsson (SWE)INPA - Bianchi21:28
94GERSophie Lacher (GER)21:28
95GERBianca Bernhard (GER)21:28
96GERChristina Koep (GER)Koga21:28
97NORIngrid Moe (NOR)21:28
98GERElena Büchler (GER)21:28
99GBRJo Tindley (GBR)23:30
100GERStefanie Paul (GER)23:30
101GBRKeira McVitty (GBR)WNT Pro Cycling23:30
102GERBenita Wesselhoeft (GER)23:30
103ISRHilla Yizhaq (ISR)23:30
104AUTAnna Badegruber (AUT)Vitalogic Astrokalb - Radunion NÖ
105ISRAvital Gez (ISR)
106GERTheres Klein (GER)
107ITAElisa Longo Borghini (ITA)Wiggle - High5

Ga naar de uitslagen van etappe inclusief alle classificaties



Etappe 6 - Schleiz - Schleiz - 13 km - 20 Juli 2016Medium berg


1AUSAmanda Spratt (AUS)Orica - AIS3:47:31
2ITAElena Cecchini (ITA)Canyon - SRAM Racing0:02
3NEDAnnemiek Van Vleuten (NED)Orica - AIS4:39
4NEDMarianne Vos (NED)Rabobank - Liv/Giant4:39
5SWEEmma Johansson (SWE)Wiggle - High54:39
6SWEEmilia Fahlin (SWE)Ale Cipollini Galassia4:39
7NEDEllen Van Dijk (NED)Boels - Dolmans4:39
8USACoryn Rivera (USA)United Health Care4:39
9CANJoëlle Numainville (CAN)Cervélo - Bigla4:39
10RSAAshleigh Moolman Pasio (RSA)Cervélo - Bigla4:39
11RUSOlga Zabelinskaya (RUS)4:39
12NORVita Heine (NOR)Hitec Products - Mistral Home4:43
13GERLisa Brennauer (GER)Canyon - SRAM Racing4:43
14ITATatiana Guderzo (ITA)Hitec Products - Mistral Home4:43
15POLEugenia Bujak (POL)BTC - City Ljubljana4:48
16RUSNatalia Boyarskaya (RUS)4:50
17POLKatarzyna Pawlowska (POL)Boels - Dolmans4:57
18UKROlena Pavlukhina (UKR)BTC - City Ljubljana9:04
19NEDAnouska Koster (NED)Rabobank - Liv/Giant9:04
20UKRHanna Solovey (UKR)Parkhotel Valkenburg9:04
21AUTChristina Perchtold (AUT)Vitalogic Astrokalb - Radunion NÖ9:04
22USALauren Stephens (USA)Tibco - Silicon Valley Bank9:04
23GBRLaura Massey (GBR)Drops Cycling Team9:04
24GBRDanielle Rowe-King (GBR)Wiggle - High59:04
25NEDJanneke Ensing (NED)Parkhotel Valkenburg9:04
26GBRAlice Barnes (GBR)9:04
27GERLiane Lippert (GER)9:04
28NEDAmy Pieters (NED)Wiggle - High59:04
29NORKatrine Aalerud (NOR)9:04
30GERRomy Kasper (GER)Boels - Dolmans9:04
31NZLLinda Melanie Villumsen Serup (NZL)United Health Care9:04
32USAKatie Hall (USA)United Health Care9:04
33NEDIris Slappendel (NED)United Health Care9:04
34ITAIrene Bitto (ITA)Top Girls Fassa Bortolo9:04
35RUSAnna Potokina (RUS)Servetto - Footon9:04
36ITAGiorgia Bronzini (ITA)Wiggle - High59:04
37LUXElise Maes (LUX)Vitalogic Astrokalb - Radunion NÖ9:04
38SUINicole Hanselmann (SUI)Cervélo - Bigla9:04
39NEDRoxane Knetemann (NED)Rabobank - Liv/Giant9:04
40ISRShani Bloch (ISR)9:04
41GERKathrin Hammes (GER)Tibco - Silicon Valley Bank9:04
42AUSGracie Elvin (AUS)Orica - AIS9:11
43AUSRachel Neylan (AUS)Orica - AIS9:11
44SWEIda Erngren (SWE)9:11
45GBRHannah Barnes (GBR)Canyon - SRAM Racing9:22
46GERTrixi Worrack (GER)Canyon - SRAM Racing9:22
47ENGEmma Pooley (ENG)9:30
48GBRNatalie Grinczer (GBR)WNT Pro Cycling14:04
49ISROmer Shapiro (ISR)14:04
50NEDJermaine Post (NED)Parkhotel Valkenburg14:04
51USATayler Wiles (USA)Orica - AIS14:04
52SWEAlexandra Nessmar (SWE)Lares - Waowdeals14:04
53JAPMayuko Hagiwara (JAP)Wiggle - High514:04
54RUSElena Kuchinskaya Andreeva (RUS)Servetto - Footon14:07
55FINLotta Lepistö (FIN)Cervélo - Bigla14:09
56CROMia Radotic (CRO)BTC - City Ljubljana16:40
57GERBeate Zanner (GER)21:53
58CANGabrielle Pilote-Fortin (CAN)Cervélo - Bigla21:53
59NEDMoniek Tenniglo (NED)Rabobank - Liv/Giant21:53
60NZLJoanne Kiesanowski (NZL)Tibco - Silicon Valley Bank26:30
61NORIngrid Lorvik (NOR)Hitec Products - Mistral Home26:30
62NEDJeanne Korevaar (NED)Rabobank - Liv/Giant26:30
63SRBJelena Eric (SRB)BTC - City Ljubljana26:30
64NORIngrid Moe (NOR)30:23
65NORCeclie Gotaas Johnsen (NOR)Hitec Products - Mistral Home30:23
66NAMVera Adrian (NAM)30:23
67RUSKsenia Tsymbalyuk (RUS)30:23
68RUSOxana Kozonchuk (RUS)Lensworld - Zannata - Etixx30:23
69GERBenita Wesselhoeft (GER)30:23
70ITAElena Valentini (ITA)Vitalogic Astrokalb - Radunion NÖ30:23
71GERCarolin Schiff (GER)Koga30:23
72AUTAstrid Gassner (AUT)Vitalogic Astrokalb - Radunion NÖ30:23
73GERCorinna Lechner (GER)BTC - City Ljubljana30:23
74SWESara Penton (SWE)30:23
75ISRHilla Yizhaq (ISR)30:23
76GERChristina Koep (GER)Koga30:23
77COLDiana Carolina Peñuela Martinez (COL)United Health Care30:23
78GERBianca Bernhard (GER)30:23
79AUSLoren Rowney (AUS)Orica - AIS30:23
80USAKendall Cail Ryan (USA)Tibco - Silicon Valley Bank30:23
81GERStefanie Paul (GER)30:23
82GERElena Büchler (GER)30:23
83NEDEsra Tromp (NED)Parkhotel Valkenburg30:23
84NEDEva Buurman (NED)Parkhotel Valkenburg30:23
85NEDSophie De Boer (NED)30:23
86IRLLydia Boylan (IRL)WNT Pro Cycling30:23
87NEDChantal Blaak (NED)Boels - Dolmans30:23
88ITAFrancesca Pattaro (ITA)BePink - LaClassica30:23
89ITABeatrice Bartelloni (ITA)Aromitalia - Vaiano30:23
90GERDorothee Lorch (GER)30:23
91ITASimona Frapporti (ITA)Hitec Products - Mistral Home30:23
92USALauren Hall (USA)Tibco - Silicon Valley Bank30:23
93USAAmber Rais-Pierce (USA)Vitalogic Astrokalb - Radunion NÖ30:23
94GBRAnnasley Park (GBR)30:23
95GBRHayley Simmonds (GBR)United Health Care
96GBRKeira McVitty (GBR)WNT Pro Cycling
97GBRJo Tindley (GBR)
98ISRRotem Gafinovitz (ISR)
99SWESara Olsson (SWE)INPA - Bianchi
100GERSophie Lacher (GER)
101ITAEva Lechner (ITA)Servetto - Footon
102GERStephanie Gaumnitz (GER)Cervélo - Bigla
103USABrianna Walle (USA)Tibco - Silicon Valley Bank

Ga naar de uitslagen van etappe inclusief alle classificaties



Etappe 7 - Gera - Gera - 131 km - 21 Juli 2016Medium berg


1USACoryn Rivera (USA)United Health Care3:22:00
2NEDAmy Pieters (NED)Wiggle - High50:00
3SUINicole Hanselmann (SUI)Cervélo - Bigla0:02
4AUSRachel Neylan (AUS)Orica - AIS0:04
5ITATatiana Guderzo (ITA)Hitec Products - Mistral Home0:05
6NEDMarianne Vos (NED)Rabobank - Liv/Giant0:23
7RSAAshleigh Moolman Pasio (RSA)Cervélo - Bigla0:23
8NEDEllen Van Dijk (NED)Boels - Dolmans0:23
9NEDAnnemiek Van Vleuten (NED)Orica - AIS0:23
10AUSAmanda Spratt (AUS)Orica - AIS0:23
11SWEEmilia Fahlin (SWE)Ale Cipollini Galassia0:23
12SWEEmma Johansson (SWE)Wiggle - High50:23
13POLEugenia Bujak (POL)BTC - City Ljubljana0:26
14NEDJermaine Post (NED)Parkhotel Valkenburg0:26
15RUSOlga Zabelinskaya (RUS)0:26
16GBRDanielle Rowe-King (GBR)Wiggle - High50:26
17GERLiane Lippert (GER)0:26
18GBRAlice Barnes (GBR)0:26
19POLKatarzyna Pawlowska (POL)Boels - Dolmans0:26
20UKRHanna Solovey (UKR)Parkhotel Valkenburg0:26
21NORVita Heine (NOR)Hitec Products - Mistral Home0:26
22ITAElena Cecchini (ITA)Canyon - SRAM Racing0:30
23GERRomy Kasper (GER)Boels - Dolmans0:31
24NEDJanneke Ensing (NED)Parkhotel Valkenburg0:33
25NORKatrine Aalerud (NOR)0:33
26ITAIrene Bitto (ITA)Top Girls Fassa Bortolo0:33
27GERLisa Brennauer (GER)Canyon - SRAM Racing0:33
28GERTrixi Worrack (GER)Canyon - SRAM Racing0:33
29NZLLinda Melanie Villumsen Serup (NZL)United Health Care0:33
30GBRLaura Massey (GBR)Drops Cycling Team0:33
31CANJoëlle Numainville (CAN)Cervélo - Bigla0:33
32SWEIda Erngren (SWE)0:33
33NEDRoxane Knetemann (NED)Rabobank - Liv/Giant0:33
34RUSNatalia Boyarskaya (RUS)0:33
35USAKatie Hall (USA)United Health Care0:33
36NEDAnouska Koster (NED)Rabobank - Liv/Giant1:02
37NEDEva Buurman (NED)Parkhotel Valkenburg1:02
38NEDSophie De Boer (NED)1:02
39UKROlena Pavlukhina (UKR)BTC - City Ljubljana1:35
40GBRNatalie Grinczer (GBR)WNT Pro Cycling11:35
41ISROmer Shapiro (ISR)11:35
42NEDIris Slappendel (NED)United Health Care11:35
43NEDMoniek Tenniglo (NED)Rabobank - Liv/Giant11:35
44NEDChantal Blaak (NED)Boels - Dolmans11:35
45GBRHannah Barnes (GBR)Canyon - SRAM Racing11:35
46NEDJeanne Korevaar (NED)Rabobank - Liv/Giant11:35
47GERBeate Zanner (GER)16:35
48IRLLydia Boylan (IRL)WNT Pro Cycling16:35
49NAMVera Adrian (NAM)16:35
50SWESara Penton (SWE)16:35
51GERCorinna Lechner (GER)BTC - City Ljubljana16:35
52COLDiana Carolina Peñuela Martinez (COL)United Health Care16:35
53GERStefanie Paul (GER)16:35
54AUTAstrid Gassner (AUT)Vitalogic Astrokalb - Radunion NÖ16:35
55ITAElena Valentini (ITA)Vitalogic Astrokalb - Radunion NÖ16:35
56LUXElise Maes (LUX)Vitalogic Astrokalb - Radunion NÖ16:35
57NORIngrid Moe (NOR)16:35
58SWEAlexandra Nessmar (SWE)Lares - Waowdeals16:35
59NORCeclie Gotaas Johnsen (NOR)Hitec Products - Mistral Home16:35
60GERBianca Bernhard (GER)16:35
61GERElena Büchler (GER)16:35
62USAAmber Rais-Pierce (USA)Vitalogic Astrokalb - Radunion NÖ16:35
63ISRHilla Yizhaq (ISR)16:35
64ITASimona Frapporti (ITA)Hitec Products - Mistral Home16:35
65ISRShani Bloch (ISR)16:35
66RUSKsenia Tsymbalyuk (RUS)16:35
67CROMia Radotic (CRO)BTC - City Ljubljana16:35
68ITABeatrice Bartelloni (ITA)Aromitalia - Vaiano16:35
69JAPMayuko Hagiwara (JAP)Wiggle - High516:35
70SRBJelena Eric (SRB)BTC - City Ljubljana16:35
71RUSAnna Potokina (RUS)Servetto - Footon16:35
72GERDorothee Lorch (GER)16:35
73GBRAnnasley Park (GBR)16:35
74AUTChristina Perchtold (AUT)Vitalogic Astrokalb - Radunion NÖ16:35
75GERKathrin Hammes (GER)Tibco - Silicon Valley Bank16:35
76USALauren Stephens (USA)Tibco - Silicon Valley Bank16:35
77CANGabrielle Pilote-Fortin (CAN)Cervélo - Bigla16:35
78FINLotta Lepistö (FIN)Cervélo - Bigla16:35
79ENGEmma Pooley (ENG)16:35
80GERBenita Wesselhoeft (GER)
81GERCarolin Schiff (GER)Koga
82GERChristina Koep (GER)Koga
83RUSOxana Kozonchuk (RUS)Lensworld - Zannata - Etixx
84RUSElena Kuchinskaya Andreeva (RUS)Servetto - Footon
85GERSophie Lacher (GER)
86NEDEsra Tromp (NED)Parkhotel Valkenburg
87USAKendall Cail Ryan (USA)Tibco - Silicon Valley Bank
88NZLJoanne Kiesanowski (NZL)Tibco - Silicon Valley Bank
89USATayler Wiles (USA)Orica - AIS
90AUSGracie Elvin (AUS)Orica - AIS
91AUSLoren Rowney (AUS)Orica - AIS
92ITAGiorgia Bronzini (ITA)Wiggle - High5
93USALauren Hall (USA)Tibco - Silicon Valley Bank
94ITAFrancesca Pattaro (ITA)BePink - LaClassica
95NORIngrid Lorvik (NOR)Hitec Products - Mistral Home

Ga naar de uitslagen van etappe inclusief alle classificaties


Gedetailleerde uitslagen voor etappe

Startlijst

Statistieken

Archief

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2017 - Alle rechten voorbehouden