De site voor alle sporten

Menu
Wielrennen - Gracia - Orlová - 2016 - Gedetailleerde uitslagen

Wielrennen - Gracia - Orlová - 2016 - Gedetailleerde uitslagen

Keuze van een seizoen :

Tsjechië

Uitslagen 2016

Gracia - Orlová 2016

TsjechiëTsjechië - 28 April 2016 - 1 Mei 2016


Algemeen klassement - 1 Mei 2016


1UKROlena Pavlukhina (UKR)BTC - City Ljubljana10:27:45
2AUSShara Gillow (AUS)Rabobank - Liv/Giant1:45
3BLRAlena Amialyusik (BLR)Canyon - SRAM Racing1:50
4RUSOlga Zabelinskaya (RUS)2:03
5RUSTatiana Antoshina (RUS)Astana Women's2:18
6DENMarie Schousboe Vilmann (DEN)BMS - Birn2:18
7BELAnisha Vekemans (BEL)Lotto - Soudal2:21
8BELAnn Sophie Duyck (BEL)Topsport Vlaanderen - Etixx2:30
9ESPAne Santesteban González (ESP)Ale Cipollini Galassia2:40
10ITAElena Cecchini (ITA)Canyon - SRAM Racing2:41
11AUTMartina Ritter (AUT)BTC - City Ljubljana2:53
12POLMartyna Klekot (POL)3:01
13GERLisa Klein (GER)Cervélo - Bigla3:12
14RUSSvetlana Kuznetsova Vasileva (RUS)Astana Women's3:14
15BLRKsenia Tuhai (BLR)BePink - LaClassica3:14
16FRAEdwige Pitel (FRA)S.C. Michela Fanini Record Rox3:17
17AUSJenelle Crooks (AUS)3:21
18POLEwelina Szybiak (POL)3:25
19POLPaulina Brzezna-Bentkowska (POL)3:29
20SUINicole Brändli (SUI)Servetto - Footon3:36
21SLOPolona Batagelj (SLO)BTC - City Ljubljana3:38
22ISRShani Bloch (ISR)3:46
23GERJacqueline Dietrich (GER)3:54
24AUTSarah Rijkes (AUT)Lares - Waowdeals3:57
25BELKelly Van Den Steen (BEL)Topsport Vlaanderen - Etixx3:58
26DENCecilie Uttrup Ludwig (DEN)BMS - Birn4:03
27ISRRotem Gafinovitz (ISR)4:07
28PORDaniela da Conceição Alexandre Reis (POR)4:11
29COLLaura Camila Lozano Ramirez (COL)S.C. Michela Fanini Record Rox4:16
30DENTine Rasch Hansen (DEN)BMS - Birn4:38
31ESPEider Merino Cortazar (ESP)Lointek4:41
32BELNathalie Verschelden (BEL)5:02
33ITADalia Muccioli (ITA)Ale Cipollini Galassia5:11
34GBRHannah Barnes (GBR)Canyon - SRAM Racing7:16
35GERCorinna Lechner (GER)BTC - City Ljubljana12:16
36SUINicole Hanselmann (SUI)Cervélo - Bigla12:27
37CZEJarmila Machacová (CZE)12:32
38POLNikol Plosaj (POL)13:06
39FRAMarjolaine Bazin (FRA)13:24
40ITAKatia Ragusa (ITA)Servetto - Footon13:39
41DENPernille Mathiesen (DEN)BMS - Birn13:50
42GERCarolin Schiff (GER)Koga13:51
43GERChrista Riffel (GER)14:12
44CZENikola Nosková (CZE)14:18
45SVKJanka Stevková (SVK)14:19
46FRAMarion Sicot (FRA)Servetto - Footon14:28
47SUIMarcia Eicher-Vouets (SUI)BH14:33
48ESPAnna Sanchis Chafer (ESP)Wiggle - High514:44
49POLKlaudia Radziszewska (POL)14:50
50ESTLiisa Ehrberg (EST)14:51
51GERTatjana Paller (GER)15:17
52SUIJutta Stienen (SUI)15:27
53DENJulie Leth (DEN)Hitec Products - Mistral Home15:55
54ITABeatrice Rossato (ITA)Ale Cipollini Galassia15:57
55HUNMónika Király (HUN)S.C. Michela Fanini Record Rox16:26
56GERBeate Zanner (GER)16:26
57POLMarta Lach (POL)16:41
58SLOLaura Simenc (SLO)BTC - City Ljubljana16:56
59FRAMelodie Lesueur (FRA)17:45
60SVKTereza Medvedova (SVK)BePink - LaClassica17:58
61LATLija Laizane (LAT)Servetto - Footon18:06
62AUSShannon Malseed (AUS)19:02
63ITAMarta Tagliaferro (ITA)Ale Cipollini Galassia20:41
64POLKatarzyna Wilkos (POL)21:47
65GERLisa Küllmer (GER)Koga22:28
66AUSJessica Allen (AUS)22:50
67ITAMaria Vittoria Sperotto (ITA)Servetto - Footon23:21
68RUSKseniya Dobrynina (RUS)Astana Women's23:30
69POLAurela Nerlo (POL)23:39
70GERElena Büchler (GER)24:06
71ESTLiisi Rist (EST)24:32
72KAZMakhabbat Umutzhanova (KAZ)Astana Women's25:59
73BLRPalina Pivovarova (BLR)26:35
74ESPLucia González Blanco (ESP)Lointek28:30
75KAZNatalya Saifutdinova-Stefanskaya (KAZ)Astana Women's30:45
76GERMieke Kröger (GER)Canyon - SRAM Racing30:50
77FRAAstrid Chazal (FRA)30:55
78AUSKimberley Wells (AUS)Colavita - Bianchi31:41
79ITABarbara Guarischi (ITA)Canyon - SRAM Racing33:06
80GERKatharina Venjakob (GER)33:16
81SVKAndrea Juhasova (SVK)33:58
82KAZNatalya Sokovnina (KAZ)Astana Women's34:41
83SUIMartina Weiss (SUI)BH38:38
84ITANina Gulino (ITA)S.C. Michela Fanini Record Rox42:56
85GERGudrun Stock (GER)Koga43:06
86GERBianca Bernhard (GER)43:38
87ITAManuela De Iulis (ITA)S.C. Michela Fanini Record Rox44:21
88ITAFrancesca Pattaro (ITA)BePink - LaClassica48:29
89AUTKathrin Schweinberger (AUT)49:26
90BLRIna Savenka (BLR)49:42
91CZENikola Bajgerová (CZE)49:42
92SVKLívia Hanesová (SVK)50:53
93AUTMelanie Amann (AUT)51:00
94AUTChristina Schweinberger (AUT)51:13
95AUTElisabeth Riegler (AUT)51:22
96GERMichaela Ebert (GER)54:27
97ESTDaisi Rist (EST)55:04
98SVKMonika Kadlecová (SVK)55:33
99CZEEva Planicková (CZE)59:26

Etappe 1 - Orlová - Stramberk - 101,2 km - 28 April 2016Ontsnapping


1BLRAlena Amialyusik (BLR)Canyon - SRAM Racing2:52:19
2ITAElena Cecchini (ITA)Canyon - SRAM Racing0:16
3ESPAne Santesteban González (ESP)Ale Cipollini Galassia0:16
4POLPaulina Brzezna-Bentkowska (POL)0:16
5BELJessie Daams (BEL)Lotto - Soudal0:16
6FRAEdwige Pitel (FRA)S.C. Michela Fanini Record Rox0:16
7SUINicole Brändli (SUI)Servetto - Footon0:16
8BLRKsenia Tuhai (BLR)BePink - LaClassica0:16
9BELAnisha Vekemans (BEL)Lotto - Soudal0:16
10SLOPolona Batagelj (SLO)BTC - City Ljubljana0:16
11AUSShara Gillow (AUS)Rabobank - Liv/Giant0:16
12POLEwelina Szybiak (POL)0:16
13UKROlena Pavlukhina (UKR)BTC - City Ljubljana0:16
14DENMarie Schousboe Vilmann (DEN)BMS - Birn0:16
15AUTMartina Ritter (AUT)BTC - City Ljubljana0:16
16RUSOlga Zabelinskaya (RUS)0:16
17GERCorinna Lechner (GER)BTC - City Ljubljana0:16
18POLMaja Wloszczowska (POL)0:16
19GERJacqueline Dietrich (GER)0:16
20COLLaura Camila Lozano Ramirez (COL)S.C. Michela Fanini Record Rox0:16
21BELAnn Sophie Duyck (BEL)Topsport Vlaanderen - Etixx0:16
22RUSTatiana Antoshina (RUS)Astana Women's0:16
23POLAlicja Ratajczyk (POL)0:16
24ESPEider Merino Cortazar (ESP)Lointek0:16
25ITADalia Muccioli (ITA)Ale Cipollini Galassia0:16
26AUSJenelle Crooks (AUS)0:16
27CANLex Albrecht (CAN)BePink - LaClassica0:16
28BELSaartje Vandenbroucke (BEL)Topsport Vlaanderen - Etixx0:16
29GERCarolin Schiff (GER)Koga0:16
30DENCecilie Uttrup Ludwig (DEN)BMS - Birn0:16

Etappe 2 - Lichnov - Lichnov - 10 km - 29 April 2016Medium berg


1UKROlena Pavlukhina (UKR)BTC - City Ljubljana2:50:35
2ESPAne Santesteban González (ESP)Ale Cipollini Galassia2:11
3AUSShara Gillow (AUS)Rabobank - Liv/Giant2:11
4DENMarie Schousboe Vilmann (DEN)BMS - Birn2:11
5POLEwelina Szybiak (POL)2:11
6RUSOlga Zabelinskaya (RUS)2:14
7SUINicole Brändli (SUI)Servetto - Footon2:14
8POLPaulina Brzezna-Bentkowska (POL)2:14
9PORDaniela da Conceição Alexandre Reis (POR)2:14
10AUSJenelle Crooks (AUS)2:14
11FRAEdwige Pitel (FRA)S.C. Michela Fanini Record Rox2:14
12BELAnisha Vekemans (BEL)Lotto - Soudal2:14
13BLRAlena Amialyusik (BLR)Canyon - SRAM Racing2:14
14AUTMartina Ritter (AUT)BTC - City Ljubljana2:14
15SLOPolona Batagelj (SLO)BTC - City Ljubljana2:14
16BLRKsenia Tuhai (BLR)BePink - LaClassica2:21
17ESPAnna Sanchis Chafer (ESP)Wiggle - High52:21
18POLMaja Wloszczowska (POL)2:21
19COLLaura Camila Lozano Ramirez (COL)S.C. Michela Fanini Record Rox2:21
20RUSTatiana Antoshina (RUS)Astana Women's2:21
21BELKelly Van Den Steen (BEL)Topsport Vlaanderen - Etixx2:21
22ESPEider Merino Cortazar (ESP)Lointek2:21
23GERJacqueline Dietrich (GER)2:21
24ISRShani Bloch (ISR)2:21
25ITAElena Cecchini (ITA)Canyon - SRAM Racing2:21
26RUSSvetlana Kuznetsova Vasileva (RUS)Astana Women's2:21
27POLMartyna Klekot (POL)2:21
28AUTSarah Rijkes (AUT)Lares - Waowdeals2:34
29ITADalia Muccioli (ITA)Ale Cipollini Galassia2:36
30ISRRotem Gafinovitz (ISR)2:41
31BELNathalie Verschelden (BEL)2:41
32GERLisa Klein (GER)Cervélo - Bigla2:41
33BELAnn Sophie Duyck (BEL)Topsport Vlaanderen - Etixx2:41
34DENCecilie Uttrup Ludwig (DEN)BMS - Birn2:55
35DENTine Rasch Hansen (DEN)BMS - Birn2:55

Etappe 3 - Havírov - Ostrava - Havírov - 13,5 km - 30 April 2016Individuele Tijdrit


1BELAnn Sophie Duyck (BEL)Topsport Vlaanderen - Etixx17:56
2AUSShara Gillow (AUS)Rabobank - Liv/Giant0:00
3RUSOlga Zabelinskaya (RUS)0:07
4RUSTatiana Antoshina (RUS)Astana Women's0:08
5BLRAlena Amialyusik (BLR)Canyon - SRAM Racing0:14
6GERMieke Kröger (GER)Canyon - SRAM Racing0:20
7UKROlena Pavlukhina (UKR)BTC - City Ljubljana0:24
8GBRHannah Barnes (GBR)Canyon - SRAM Racing0:26
9AUSLouisa Lobigs (AUS)0:32
10GERCorinna Lechner (GER)BTC - City Ljubljana0:33
11ITAElena Cecchini (ITA)Canyon - SRAM Racing0:44
12LATLija Laizane (LAT)Servetto - Footon0:45
13GERLisa Klein (GER)Cervélo - Bigla0:45
14ITASilvia Valsecchi (ITA)BePink - LaClassica0:46
15POLMartyna Klekot (POL)0:51
16CZEJarmila Machacová (CZE)0:52
17ITAVittoria Bussi (ITA)0:56
18AUTMartina Ritter (AUT)BTC - City Ljubljana0:56
19DENPernille Mathiesen (DEN)BMS - Birn0:58
20DENJulie Leth (DEN)Hitec Products - Mistral Home1:00
21GERKatharina Venjakob (GER)1:00
22ESPAne Santesteban González (ESP)Ale Cipollini Galassia1:00
23RUSKseniya Dobrynina (RUS)Astana Women's1:03
24SUIJutta Stienen (SUI)1:03
25AUSJenelle Crooks (AUS)1:04
26RUSSvetlana Kuznetsova Vasileva (RUS)Astana Women's1:06
27BLRKsenia Tuhai (BLR)BePink - LaClassica1:10
28GERTatjana Paller (GER)1:11
29GERGudrun Stock (GER)Koga1:12
30FRAMarjolaine Bazin (FRA)1:13
31DENMarie Schousboe Vilmann (DEN)BMS - Birn1:13
32GERJacqueline Dietrich (GER)1:14
33POLAgnieszka Skalniak (POL)1:16
34FRAEdwige Pitel (FRA)S.C. Michela Fanini Record Rox1:17
35DENCecilie Uttrup Ludwig (DEN)BMS - Birn1:19
36SUINicole Hanselmann (SUI)Cervélo - Bigla1:19
37POLAlicja Ratajczyk (POL)1:21
38ISRShani Bloch (ISR)1:21
39SLOPolona Batagelj (SLO)BTC - City Ljubljana1:21
40BELAnisha Vekemans (BEL)Lotto - Soudal1:22
41DENTine Rasch Hansen (DEN)BMS - Birn1:23
42POLEwelina Szybiak (POL)1:25
43POLNikol Plosaj (POL)1:27
44ITAFrancesca Pattaro (ITA)BePink - LaClassica1:28
45ESTLiisi Rist (EST)1:31
46POLPaulina Brzezna-Bentkowska (POL)1:32
47GERBeate Zanner (GER)1:32
48AUTSarah Rijkes (AUT)Lares - Waowdeals1:34
49SUINicole Brändli (SUI)Servetto - Footon1:36
50ITABarbara Guarischi (ITA)Canyon - SRAM Racing1:39
51GERCarolin Schiff (GER)Koga1:40
52SUIMarcia Eicher-Vouets (SUI)BH1:40
53FRAMelodie Lesueur (FRA)1:41
54POLMarta Lach (POL)1:45
55GERElena Büchler (GER)1:46
56GERChrista Riffel (GER)1:47
57BELKelly Van Den Steen (BEL)Topsport Vlaanderen - Etixx1:48
58ITABeatrice Rossato (ITA)Ale Cipollini Galassia1:49
59COLLaura Camila Lozano Ramirez (COL)S.C. Michela Fanini Record Rox1:52
60BELNathalie Verschelden (BEL)1:52
61POLAurela Nerlo (POL)1:52
62SVKTereza Medvedova (SVK)BePink - LaClassica1:52
63KAZMakhabbat Umutzhanova (KAZ)Astana Women's1:55
64ITANina Gulino (ITA)S.C. Michela Fanini Record Rox1:59
65ITADalia Muccioli (ITA)Ale Cipollini Galassia2:00
66GERTheres Klein (GER)2:00
67ITAKatia Ragusa (ITA)Servetto - Footon2:01
68CZENikola Bajgerová (CZE)2:01
69BLRKatsiaryna Piatrovskaya (BLR)2:02
70AUSShannon Malseed (AUS)2:04
71GERBianca Bernhard (GER)2:04
72ISRRotem Gafinovitz (ISR)2:05
73DENSimone Eg (DEN)BMS - Birn2:05
74ESPAnna Sanchis Chafer (ESP)Wiggle - High52:05
75SVKJanka Stevková (SVK)2:06
76PORDaniela da Conceição Alexandre Reis (POR)2:08
77BLRPalina Pivovarova (BLR)2:09
78POLNatalia Rutkowska (POL)2:10
79BELSaartje Vandenbroucke (BEL)Topsport Vlaanderen - Etixx2:10
80BLRIna Savenka (BLR)2:11
81POLMonika Brzezna (POL)2:11
82CZENikola Nosková (CZE)2:11
83POLKlaudia Radziszewska (POL)2:13
84ESPEider Merino Cortazar (ESP)Lointek2:14
85ITAMarta Tagliaferro (ITA)Ale Cipollini Galassia2:15
86GERLisa Küllmer (GER)Koga2:16
87POLKatarzyna Wilkos (POL)2:17
88AUTKathrin Schweinberger (AUT)2:24
89SLOLaura Simenc (SLO)BTC - City Ljubljana2:24
90KAZNatalya Sokovnina (KAZ)Astana Women's2:24
91SVKAndrea Juhasova (SVK)2:37
92HUNMónika Király (HUN)S.C. Michela Fanini Record Rox2:41
93ESTLiisa Ehrberg (EST)2:42
94KAZNatalya Saifutdinova-Stefanskaya (KAZ)Astana Women's2:42
95FRAMarion Sicot (FRA)Servetto - Footon2:45
96SVKLívia Hanesová (SVK)2:46
97ITAMaria Vittoria Sperotto (ITA)Servetto - Footon2:46
98POLKatarzyna Brewinska (POL)2:48
99CZEEva Planicková (CZE)2:48
100CANLex Albrecht (CAN)BePink - LaClassica2:52
101POLMonika Zur (POL)2:52
102ESPLucia González Blanco (ESP)Lointek2:59
103GERMichaela Ebert (GER)3:01
104ITAManuela De Iulis (ITA)S.C. Michela Fanini Record Rox3:04
105FRAAstrid Chazal (FRA)3:11
106BLRHanna Laptsionak (BLR)3:12
107AUSJessica Allen (AUS)3:15
108AUSKimberley Wells (AUS)Colavita - Bianchi3:16
109SVKMonika Kadlecová (SVK)3:18
110AUTChristina Schweinberger (AUT)3:22
111SUIMartina Weiss (SUI)BH3:27
112ESTDaisi Rist (EST)3:28
113AUTMelanie Amann (AUT)3:31
114GERAnna-Lena Nowak (GER)3:34
115AUTElisabeth Riegler (AUT)4:09
116SLOUrska Zigart (SLO)BTC - City Ljubljana4:13
117SLOTanja Elsner (SLO)BTC - City Ljubljana4:14
118POLStefania Staszel (POL)4:21
119POLMaja Wloszczowska (POL)

Ga naar de uitslagen van etappe inclusief alle classificaties



Etappe 4 - Detmarovice - Visalaje - 63,5 km - 30 April 2016Berg


1DENPernille Mathiesen (DEN)BMS - Birn1:42:04
2BELAnisha Vekemans (BEL)Lotto - Soudal0:37
3DENMarie Schousboe Vilmann (DEN)BMS - Birn0:39
4ITAMarta Tagliaferro (ITA)Ale Cipollini Galassia0:54
5AUSJessica Allen (AUS)1:06
6ISRRotem Gafinovitz (ISR)1:06
7SUINicole Hanselmann (SUI)Cervélo - Bigla1:06
8ITABarbara Guarischi (ITA)Canyon - SRAM Racing1:09
9SVKTereza Medvedova (SVK)BePink - LaClassica1:09
10KAZMakhabbat Umutzhanova (KAZ)Astana Women's1:17
11BLRAlena Amialyusik (BLR)Canyon - SRAM Racing1:24
12POLPaulina Brzezna-Bentkowska (POL)1:26
13GERKatharina Venjakob (GER)1:26
14AUSShara Gillow (AUS)Rabobank - Liv/Giant1:26
15ESPAne Santesteban González (ESP)Ale Cipollini Galassia1:26
16BLRKsenia Tuhai (BLR)BePink - LaClassica1:26
17AUTMartina Ritter (AUT)BTC - City Ljubljana1:26
18ESPEider Merino Cortazar (ESP)Lointek1:29
19SUINicole Brändli (SUI)Servetto - Footon1:29
20FRAEdwige Pitel (FRA)S.C. Michela Fanini Record Rox1:29
21CANLex Albrecht (CAN)BePink - LaClassica1:32
22RUSOlga Zabelinskaya (RUS)1:32
23AUSJenelle Crooks (AUS)1:32
24POLEwelina Szybiak (POL)1:32
25RUSTatiana Antoshina (RUS)Astana Women's1:32
26BELAnn Sophie Duyck (BEL)Topsport Vlaanderen - Etixx1:32
27POLNikol Plosaj (POL)1:32
28UKROlena Pavlukhina (UKR)BTC - City Ljubljana1:32
29POLMartyna Klekot (POL)1:32
30COLLaura Camila Lozano Ramirez (COL)S.C. Michela Fanini Record Rox1:32
31ITAElena Cecchini (ITA)Canyon - SRAM Racing1:32
32CZENikola Nosková (CZE)1:32
33DENCecilie Uttrup Ludwig (DEN)BMS - Birn1:32
34PORDaniela da Conceição Alexandre Reis (POR)1:32
35POLAlicja Ratajczyk (POL)1:32
36BELKelly Van Den Steen (BEL)Topsport Vlaanderen - Etixx1:32
37GERCorinna Lechner (GER)BTC - City Ljubljana1:32
38RUSSvetlana Kuznetsova Vasileva (RUS)Astana Women's1:32
39SLOPolona Batagelj (SLO)BTC - City Ljubljana1:32
40AUTSarah Rijkes (AUT)Lares - Waowdeals1:32
41BELNathalie Verschelden (BEL)1:32
42GERTatjana Paller (GER)1:32
43ITABeatrice Rossato (ITA)Ale Cipollini Galassia1:32
44POLAgnieszka Skalniak (POL)1:32
45FRAMarion Sicot (FRA)Servetto - Footon1:32
46POLKlaudia Radziszewska (POL)1:32
47GERLisa Klein (GER)Cervélo - Bigla1:32
48ITADalia Muccioli (ITA)Ale Cipollini Galassia1:32
49POLKatarzyna Wilkos (POL)1:48
50BELSaartje Vandenbroucke (BEL)Topsport Vlaanderen - Etixx1:48
51POLAurela Nerlo (POL)1:48
52GERCarolin Schiff (GER)Koga1:48
53SVKJanka Stevková (SVK)1:48
54ISRShani Bloch (ISR)1:48
55ESPAnna Sanchis Chafer (ESP)Wiggle - High51:48
56CZEJarmila Machacová (CZE)1:48
57GERBeate Zanner (GER)1:48
58GERChrista Riffel (GER)1:48
59SUIJutta Stienen (SUI)1:48
60GERJacqueline Dietrich (GER)1:48
61ESTLiisa Ehrberg (EST)1:48
62SLOLaura Simenc (SLO)BTC - City Ljubljana1:48
63ITAKatia Ragusa (ITA)Servetto - Footon1:48
64KAZNatalya Sokovnina (KAZ)Astana Women's1:48
65FRAMarjolaine Bazin (FRA)1:48
66POLMonika Brzezna (POL)1:48
67DENJulie Leth (DEN)Hitec Products - Mistral Home2:03
68DENTine Rasch Hansen (DEN)BMS - Birn2:03
69KAZNatalya Saifutdinova-Stefanskaya (KAZ)Astana Women's2:05
70POLMarta Lach (POL)2:05
71HUNMónika Király (HUN)S.C. Michela Fanini Record Rox2:05
72SUIMarcia Eicher-Vouets (SUI)BH2:10
73RUSKseniya Dobrynina (RUS)Astana Women's2:10
74DENSimone Eg (DEN)BMS - Birn2:14
75ITAMaria Vittoria Sperotto (ITA)Servetto - Footon2:14
76GERLisa Küllmer (GER)Koga2:17
77LATLija Laizane (LAT)Servetto - Footon2:17
78GBRHannah Barnes (GBR)Canyon - SRAM Racing2:17
79ESPLucia González Blanco (ESP)Lointek2:20
80ITAFrancesca Pattaro (ITA)BePink - LaClassica2:20
81FRAMelodie Lesueur (FRA)2:31
82ESTLiisi Rist (EST)2:31
83BLRPalina Pivovarova (BLR)2:36
84AUTElisabeth Riegler (AUT)2:37
85GERElena Büchler (GER)2:37
86AUTKathrin Schweinberger (AUT)2:37
87FRAAstrid Chazal (FRA)2:37
88SUIMartina Weiss (SUI)BH2:41
89GERMieke Kröger (GER)Canyon - SRAM Racing2:43
90AUSKimberley Wells (AUS)Colavita - Bianchi2:43
91AUTMelanie Amann (AUT)2:53
92BLRIna Savenka (BLR)2:55
93AUTChristina Schweinberger (AUT)2:55
94POLKatarzyna Brewinska (POL)2:55
95ITANina Gulino (ITA)S.C. Michela Fanini Record Rox2:55
96SVKAndrea Juhasova (SVK)3:05
97CZENikola Bajgerová (CZE)3:08
98CZEEva Planicková (CZE)3:08
99ITASilvia Valsecchi (ITA)BePink - LaClassica3:13
100BLRHanna Laptsionak (BLR)3:13
101GERBianca Bernhard (GER)3:15
102AUSShannon Malseed (AUS)3:15
103ESTDaisi Rist (EST)3:15
104ITAManuela De Iulis (ITA)S.C. Michela Fanini Record Rox3:15
105SVKLívia Hanesová (SVK)3:15
106SVKMonika Kadlecová (SVK)3:15
107GERTheres Klein (GER)3:31
108AUSLouisa Lobigs (AUS)3:46
109GERGudrun Stock (GER)Koga3:48
110SLOUrska Zigart (SLO)BTC - City Ljubljana4:08
111GERAnna-Lena Nowak (GER)6:15
112GERMichaela Ebert (GER)6:34
113BLRKatsiaryna Piatrovskaya (BLR)6:44
114SLOTanja Elsner (SLO)BTC - City Ljubljana14:47
115ITAVittoria Bussi (ITA)
116POLStefania Staszel (POL)
117POLNatalia Rutkowska (POL)
118POLMonika Zur (POL)

Ga naar de uitslagen van etappe inclusief alle classificaties



Etappe 5 - Orlová - Orlová - 101,6 km - 1 Mei 2016Ontsnapping


1ITAMarta Tagliaferro (ITA)Ale Cipollini Galassia2:42:54
2CZEJarmila Machacová (CZE)0:01
3ITAKatia Ragusa (ITA)Servetto - Footon0:03
4SUINicole Hanselmann (SUI)Cervélo - Bigla0:03
5ITAElena Cecchini (ITA)Canyon - SRAM Racing0:03
6RUSOlga Zabelinskaya (RUS)0:05
7BELAnisha Vekemans (BEL)Lotto - Soudal0:05
8AUSShara Gillow (AUS)Rabobank - Liv/Giant0:05
9BLRAlena Amialyusik (BLR)Canyon - SRAM Racing0:10
10SUINicole Brändli (SUI)Servetto - Footon0:10
11POLEwelina Szybiak (POL)0:10
12GERLisa Klein (GER)Cervélo - Bigla0:10
13BELAnn Sophie Duyck (BEL)Topsport Vlaanderen - Etixx0:10
14UKROlena Pavlukhina (UKR)BTC - City Ljubljana0:10
15AUTMartina Ritter (AUT)BTC - City Ljubljana0:10
16ISRRotem Gafinovitz (ISR)0:10
17DENCecilie Uttrup Ludwig (DEN)BMS - Birn0:10
18RUSTatiana Antoshina (RUS)Astana Women's0:10
19POLNikol Plosaj (POL)0:10
20POLMartyna Klekot (POL)0:10
21POLKatarzyna Wilkos (POL)0:10
22DENTine Rasch Hansen (DEN)BMS - Birn0:10
23PORDaniela da Conceição Alexandre Reis (POR)0:10
24DENJulie Leth (DEN)Hitec Products - Mistral Home0:10
25ISRShani Bloch (ISR)0:10
26ESPAne Santesteban González (ESP)Ale Cipollini Galassia0:10
27RUSSvetlana Kuznetsova Vasileva (RUS)Astana Women's0:10
28POLPaulina Brzezna-Bentkowska (POL)0:10
29BLRKsenia Tuhai (BLR)BePink - LaClassica0:10
30AUTSarah Rijkes (AUT)Lares - Waowdeals0:10
31FRAEdwige Pitel (FRA)S.C. Michela Fanini Record Rox0:10
32GERCorinna Lechner (GER)BTC - City Ljubljana0:10
33GERLisa Küllmer (GER)Koga0:10
34DENMarie Schousboe Vilmann (DEN)BMS - Birn0:10
35BELKelly Van Den Steen (BEL)Topsport Vlaanderen - Etixx0:10
36FRAMarion Sicot (FRA)Servetto - Footon0:10
37ESTLiisa Ehrberg (EST)0:10
38FRAMarjolaine Bazin (FRA)0:22
39GERCarolin Schiff (GER)Koga0:22
40GERJacqueline Dietrich (GER)0:24
41SVKJanka Stevková (SVK)0:24
42AUSJenelle Crooks (AUS)0:24
43GERChrista Riffel (GER)0:24
44COLLaura Camila Lozano Ramirez (COL)S.C. Michela Fanini Record Rox0:24
45SLOPolona Batagelj (SLO)BTC - City Ljubljana0:24
46SUIMarcia Eicher-Vouets (SUI)BH0:30
47SLOLaura Simenc (SLO)BTC - City Ljubljana0:30
48ESPEider Merino Cortazar (ESP)Lointek0:30
49AUSJessica Allen (AUS)0:35
50ITAMaria Vittoria Sperotto (ITA)Servetto - Footon0:37
51CZENikola Nosková (CZE)0:40
52GERBeate Zanner (GER)0:42
53POLMarta Lach (POL)0:50
54BELNathalie Verschelden (BEL)0:50
55AUSKimberley Wells (AUS)Colavita - Bianchi0:55
56AUSShannon Malseed (AUS)0:55
57FRAAstrid Chazal (FRA)0:56
58HUNMónika Király (HUN)S.C. Michela Fanini Record Rox0:56
59ITADalia Muccioli (ITA)Ale Cipollini Galassia0:56
60POLKlaudia Radziszewska (POL)1:04
61FRAMelodie Lesueur (FRA)1:09
62GERElena Büchler (GER)1:58
63RUSKseniya Dobrynina (RUS)Astana Women's2:32
64ITABeatrice Rossato (ITA)Ale Cipollini Galassia2:35
65SVKTereza Medvedova (SVK)BePink - LaClassica2:35
66SUIJutta Stienen (SUI)2:35
67GERTatjana Paller (GER)2:35
68DENPernille Mathiesen (DEN)BMS - Birn2:45
69ITABarbara Guarischi (ITA)Canyon - SRAM Racing2:54
70GBRHannah Barnes (GBR)Canyon - SRAM Racing2:54
71GERMieke Kröger (GER)Canyon - SRAM Racing2:54
72SVKAndrea Juhasova (SVK)3:54
73BLRPalina Pivovarova (BLR)3:54
74LATLija Laizane (LAT)Servetto - Footon4:27
75GERKatharina Venjakob (GER)5:42
76ESTLiisi Rist (EST)8:06
77KAZNatalya Saifutdinova-Stefanskaya (KAZ)Astana Women's8:06
78SUIMartina Weiss (SUI)BH8:19
79POLAurela Nerlo (POL)9:58
80KAZMakhabbat Umutzhanova (KAZ)Astana Women's10:23
81ESPLucia González Blanco (ESP)Lointek10:23
82ESPAnna Sanchis Chafer (ESP)Wiggle - High510:23
83KAZNatalya Sokovnina (KAZ)Astana Women's12:57
84CZEEva Planicková (CZE)17:01
85AUTChristina Schweinberger (AUT)20:14
86AUTMelanie Amann (AUT)20:14
87AUTKathrin Schweinberger (AUT)20:14
88AUTElisabeth Riegler (AUT)20:14
89BLRIna Savenka (BLR)20:14
90CZENikola Bajgerová (CZE)20:17
91GERBianca Bernhard (GER)20:17
92ESTDaisi Rist (EST)20:22
93GERGudrun Stock (GER)Koga20:24
94SVKMonika Kadlecová (SVK)20:26
95ITAFrancesca Pattaro (ITA)BePink - LaClassica20:30
96GERMichaela Ebert (GER)20:30
97SVKLívia Hanesová (SVK)20:30
98ITAManuela De Iulis (ITA)S.C. Michela Fanini Record Rox20:30
99ITANina Gulino (ITA)S.C. Michela Fanini Record Rox20:30
100DENSimone Eg (DEN)BMS - Birn
101BELSaartje Vandenbroucke (BEL)Topsport Vlaanderen - Etixx
102AUSLouisa Lobigs (AUS)
103POLKatarzyna Brewinska (POL)
104POLAgnieszka Skalniak (POL)
105CANLex Albrecht (CAN)BePink - LaClassica
106ITASilvia Valsecchi (ITA)BePink - LaClassica
107POLAlicja Ratajczyk (POL)
108POLMonika Brzezna (POL)
109GERTheres Klein (GER)

Ga naar de uitslagen van etappe inclusief alle classificaties


Gedetailleerde uitslagen voor etappe

Statistieken

Archief

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2017 - Alle rechten voorbehouden