De site voor alle sporten

Menu
Wielrennen - Euskal Emakumeen XXIX Bira - 2016 - Gedetailleerde uitslagen

Wielrennen - Euskal Emakumeen XXIX Bira - 2016 - Gedetailleerde uitslagen

Keuze van een seizoen :

Spanje

Uitslagen 2016

Euskal Emakumeen XXIX Bira 2016

SpanjeSpanje - 13 April 2016 - 17 April 2016


Algemeen klassement - 17 April 2016


1SWEEmma Johansson (SWE)Wiggle - High59:56:12
2USAMegan Guarnier (USA)Boels - Dolmans0:12
3RSAAshleigh Moolman Pasio (RSA)Cervélo - Bigla0:27
4ITAElisa Longo Borghini (ITA)Wiggle - High50:27
5USACarmen Small McNellis (USA)Cervélo - Bigla0:28
6UKRHanna Solovey (UKR)Parkhotel Valkenburg0:41
7GERClaudia Lichtenberg-Häusler (GER)Lotto - Soudal0:50
8USAEvelyn Stevens (USA)Boels - Dolmans0:54
9POLMalgorzata Jasinska (POL)Ale Cipollini Galassia0:58
10SUIDoris Schweizer (SUI)Cylance Pro Cycling1:07
11ESPAne Santesteban González (ESP)Ale Cipollini Galassia1:12
12UKRTetyana Riabchenko (UKR)INPA - Bianchi2:03
13CANKarol-Ann Canuel (CAN)Boels - Dolmans2:05
14FRAEdwige Pitel (FRA)S.C. Michela Fanini Record Rox2:26
15GERClara Koppenburg (GER)Cervélo - Bigla3:19
16GBRDanielle King (GBR)Wiggle - High53:29
17ESPMargarita Victoria García Canellas (ESP)Bizkaia - Durango4:23
18AUSJenelle Crooks (AUS)4:36
19GBRClaire Rose-Galloway (GBR)Podium Ambition - Club La Santa5:01
20ESPEider Merino Cortazar (ESP)Lointek5:06
21POLKatarzyna Pawlowska (POL)Boels - Dolmans5:09
22NEDJermaine Post (NED)Parkhotel Valkenburg5:56
23GBRJennifer George-McNaught (GBR)Drops Cycling Team6:21
24PORDaniela da Conceição Alexandre Reis (POR)6:28
25LUXElise Maes (LUX)Vitalogic Astrokalb - Radunion NÖ6:31
26NEDEva Buurman (NED)Parkhotel Valkenburg6:33
27GBRLaura Massey (GBR)Drops Cycling Team6:41
28COLLaura Camila Lozano Ramirez (COL)S.C. Michela Fanini Record Rox6:45
29AUTChristina Perchtold (AUT)Vitalogic Astrokalb - Radunion NÖ6:56
30GBRSharon Laws (GBR)Podium Ambition - Club La Santa7:16
31JAPMayuko Hagiwara (JAP)Wiggle - High58:46
32ROUAna Maria Covrig (ROU)INPA - Bianchi8:46
33GBRSophie Coleman (GBR)Drops Cycling Team8:50
34AUSTiffany Cromwell (AUS)Canyon - SRAM Racing8:50
35ITAAsja Paladin (ITA)Top Girls Fassa Bortolo8:56
36NEDJip Van Den Bos (NED)Parkhotel Valkenburg9:01
37CANLex Albrecht (CAN)BePink - LaClassica9:07
38BELSofie De Vuyst (BEL)Lotto - Soudal9:16
39NEDDemi De Jong (NED)Boels - Dolmans9:32
40ITAIrene Bitto (ITA)Top Girls Fassa Bortolo9:47
41ITALara Vieceli (ITA)INPA - Bianchi10:50
42USAKristabel Doebel-Hickok (USA)Cylance Pro Cycling10:59
43GBRHannah Payton (GBR)Drops Cycling Team11:09
44POLPaulina Brzezna-Bentkowska (POL)12:50
45ESPSheyla Gutiérrez Ruiz (ESP)Cylance Pro Cycling12:50
46ITARossella Ratto (ITA)Cylance Pro Cycling13:22
47POLMarta Lach (POL)13:42
48ITASoraya Paladin (ITA)Top Girls Fassa Bortolo14:45
49ESPLourdes Oyarbide Jimenez (ESP)Bizkaia - Durango15:15
50HUNMónika Király (HUN)S.C. Michela Fanini Record Rox15:27
51NEDPauliena Rooijakkers (NED)Parkhotel Valkenburg15:39
52USAAlison Tetrick-Starnes (USA)Cylance Pro Cycling15:41
53AUSNicole Moerig (AUS)Podium Ambition - Club La Santa15:48
54USASara Clafferty Headley (USA)Podium Ambition - Club La Santa16:17
55BELAnisha Vekemans (BEL)Lotto - Soudal17:10
56NEDIlona Hoeksma (NED)Parkhotel Valkenburg17:26
57ITAGiorgia Bronzini (ITA)Wiggle - High518:45
58USAAmber Neben (USA)BePink - LaClassica19:04
59ESPLucia González Blanco (ESP)Lointek19:09
60POLMonika Brzezna (POL)21:09
61ITAMichela Pavin (ITA)INPA - Bianchi21:44
62FINSari Saarelainen (FIN)S.C. Michela Fanini Record Rox24:14
63GBRAmy Gornall (GBR)Podium Ambition - Club La Santa24:39
64GBRBethany Hayward (GBR)Podium Ambition - Club La Santa24:42
65AUSLouisa Lobigs (AUS)25:02
66RSAHeidi Dalton (RSA)Bizkaia - Durango25:53
67ESPLierni Lekuona Etxebeste (ESP)Bizkaia - Durango25:55
68ESPDorleta Eskamendi Gil (ESP)Lares - Waowdeals26:27
69AUSShannon Malseed (AUS)26:29
70ITADalia Muccioli (ITA)Ale Cipollini Galassia26:35
71ESPLorena Llamas Garcia (ESP)26:41
72POLKatarzyna Wilkos (POL)27:28
73ITASimona Bortolotti (ITA)BePink - LaClassica27:40
74ESPAinara El Busto Arteaga (ESP)29:06
75POLLucja Pietrzak (POL)LKS Atom Boxmet Dzierzoniow29:15
76ITANicole Dal Santo (ITA)Top Girls Fassa Bortolo29:54
77AUSEllen Skerritt (AUS)Ale Cipollini Galassia31:11
78ITAFederica Nicolai (ITA)S.C. Michela Fanini Record Rox35:13
79ITAClaudia Cretti (ITA)INPA - Bianchi44:22
80FRAAstrid Chazal (FRA)45:13
81AUSJessica Allen (AUS)52:47
82AUTAstrid Gassner (AUT)Vitalogic Astrokalb - Radunion NÖ53:25

Proloog - Iurreta - Iurreta - 3,3 km - 13 April 2016Individuele Tijdrit


1FINLotta Lepistö (FIN)Cervélo - Bigla04:12
2GBRClaire Rose-Galloway (GBR)Podium Ambition - Club La Santa0:04
3USACarmen Small McNellis (USA)Cervélo - Bigla0:08
4USAEvelyn Stevens (USA)Boels - Dolmans0:09
5RSAAshleigh Moolman Pasio (RSA)Cervélo - Bigla0:10
6POLKatarzyna Pawlowska (POL)Boels - Dolmans0:11
7SWEEmilia Fahlin (SWE)Ale Cipollini Galassia0:11
8GBRDanielle King (GBR)Wiggle - High50:11
9USAMegan Guarnier (USA)Boels - Dolmans0:12
10GERClara Koppenburg (GER)Cervélo - Bigla0:12
11ITAElisa Longo Borghini (ITA)Wiggle - High50:13
12AUSTiffany Cromwell (AUS)Canyon - SRAM Racing0:13
13USAAlison Tetrick-Starnes (USA)Cylance Pro Cycling0:13
14CANJoëlle Numainville (CAN)Cervélo - Bigla0:14
15ESPSheyla Gutiérrez Ruiz (ESP)Cylance Pro Cycling0:14
16BELSofie De Vuyst (BEL)Lotto - Soudal0:16
17NEDDemi De Jong (NED)Boels - Dolmans0:16
18AUSAmanda Spratt (AUS)Orica - AIS0:17
19NEDJip Van Den Bos (NED)Parkhotel Valkenburg0:17
20BELJessie Daams (BEL)Lotto - Soudal0:18
21FRAEdwige Pitel (FRA)S.C. Michela Fanini Record Rox0:18
22NEDJermaine Post (NED)Parkhotel Valkenburg0:18
23GERClaudia Lichtenberg-Häusler (GER)Lotto - Soudal0:18
24ESPIrene Usabiaga Balerdi (ESP)0:18
25ESPLourdes Oyarbide Jimenez (ESP)Bizkaia - Durango0:20
26CANKarol-Ann Canuel (CAN)Boels - Dolmans0:20
27ESPAlicia González Blanco (ESP)Lointek0:21
28COLLaura Camila Lozano Ramirez (COL)S.C. Michela Fanini Record Rox0:21
29ITAGiorgia Bronzini (ITA)Wiggle - High50:21
30FRAMarjolaine Bazin (FRA)0:21

Etappe 1 - Eskoriatza - Eskoriatza - 76,6 km - 14 April 2016Medium berg


1SWEEmma Johansson (SWE)Wiggle - High51:58:15
2USACarmen Small McNellis (USA)Cervélo - Bigla0:00
3ITAGiorgia Bronzini (ITA)Wiggle - High50:14
4FINLotta Lepistö (FIN)Cervélo - Bigla0:14
5AUSAmanda Spratt (AUS)Orica - AIS0:14
6POLKatarzyna Pawlowska (POL)Boels - Dolmans0:14
7RSAAshleigh Moolman Pasio (RSA)Cervélo - Bigla0:14
8FRAEdwige Pitel (FRA)S.C. Michela Fanini Record Rox0:14
9ESPAne Santesteban González (ESP)Ale Cipollini Galassia0:14
10POLMalgorzata Jasinska (POL)Ale Cipollini Galassia0:14
11ITAElisa Longo Borghini (ITA)Wiggle - High50:14
12USAKristabel Doebel-Hickok (USA)Cylance Pro Cycling0:14
13GERClaudia Lichtenberg-Häusler (GER)Lotto - Soudal0:14
14USAMegan Guarnier (USA)Boels - Dolmans0:14
15CANKarol-Ann Canuel (CAN)Boels - Dolmans0:14
16UKRHanna Solovey (UKR)Parkhotel Valkenburg0:14
17GBRDanielle King (GBR)Wiggle - High50:14
18SUIDoris Schweizer (SUI)Cylance Pro Cycling0:14
19USAEvelyn Stevens (USA)Boels - Dolmans0:19
20AUSJenelle Crooks (AUS)1:06
21UKRTetyana Riabchenko (UKR)INPA - Bianchi1:06
22ITARossella Ratto (ITA)Cylance Pro Cycling1:15
23NEDPauliena Rooijakkers (NED)Parkhotel Valkenburg1:15
24COLLaura Camila Lozano Ramirez (COL)S.C. Michela Fanini Record Rox1:15
25POLPaulina Brzezna-Bentkowska (POL)1:15
26ROUAna Maria Covrig (ROU)INPA - Bianchi1:15
27ESPEider Merino Cortazar (ESP)Lointek1:15
28JAPMayuko Hagiwara (JAP)Wiggle - High51:18
29ITALara Vieceli (ITA)INPA - Bianchi1:18
30ESPLorena Llamas Garcia (ESP)1:18
31ESPAlicia González Blanco (ESP)Lointek1:58
32GERClara Koppenburg (GER)Cervélo - Bigla1:59
33GBRClaire Rose-Galloway (GBR)Podium Ambition - Club La Santa1:59
34USAAmber Neben (USA)BePink - LaClassica2:05
35SWEEmilia Fahlin (SWE)Ale Cipollini Galassia2:17

Etappe 2 - Etxarri - Urkiola - 109,5 km - 15 April 2016Medium berg


1SWEEmma Johansson (SWE)Wiggle - High52:51:57
2USAMegan Guarnier (USA)Boels - Dolmans0:01
3ITAElisa Longo Borghini (ITA)Wiggle - High50:04
4RSAAshleigh Moolman Pasio (RSA)Cervélo - Bigla0:05
5UKRHanna Solovey (UKR)Parkhotel Valkenburg0:07
6POLPaulina Brzezna-Bentkowska (POL)0:10
7USAEvelyn Stevens (USA)Boels - Dolmans0:13
8GERClaudia Lichtenberg-Häusler (GER)Lotto - Soudal0:15
9NEDPauliena Rooijakkers (NED)Parkhotel Valkenburg0:15
10NEDEva Buurman (NED)Parkhotel Valkenburg0:15
11FRAEdwige Pitel (FRA)S.C. Michela Fanini Record Rox0:15
12POLMalgorzata Jasinska (POL)Ale Cipollini Galassia0:17
13USAKristabel Doebel-Hickok (USA)Cylance Pro Cycling0:19
14USAAmber Neben (USA)BePink - LaClassica0:19
15CANLex Albrecht (CAN)BePink - LaClassica0:19
16ESPAne Santesteban González (ESP)Ale Cipollini Galassia0:19
17ITASoraya Paladin (ITA)Top Girls Fassa Bortolo0:19
18ITALara Vieceli (ITA)INPA - Bianchi0:19
19HUNMónika Király (HUN)S.C. Michela Fanini Record Rox0:19
20GBRJennifer George-McNaught (GBR)Drops Cycling Team0:19
21UKRTetyana Riabchenko (UKR)INPA - Bianchi0:19
22COLLaura Camila Lozano Ramirez (COL)S.C. Michela Fanini Record Rox0:19
23SUIDoris Schweizer (SUI)Cylance Pro Cycling0:19
24GBRLaura Massey (GBR)Drops Cycling Team0:19
25ESPMargarita Victoria García Canellas (ESP)Bizkaia - Durango0:28
26GBRClaire Rose-Galloway (GBR)Podium Ambition - Club La Santa0:28
27USACarmen Small McNellis (USA)Cervélo - Bigla0:28
28AUSJenelle Crooks (AUS)0:28
29NEDJip Van Den Bos (NED)Parkhotel Valkenburg0:28
30ITADalia Muccioli (ITA)Ale Cipollini Galassia0:28
31LUXElise Maes (LUX)Vitalogic Astrokalb - Radunion NÖ0:33
32AUSAmanda Spratt (AUS)Orica - AIS0:34
33PORDaniela da Conceição Alexandre Reis (POR)0:34
34ITAAsja Paladin (ITA)Top Girls Fassa Bortolo0:34
35NEDJermaine Post (NED)Parkhotel Valkenburg0:34

Etappe 3 - Berriatua - Berriatua - 109,4 km - 16 April 2016Sprint


1ITAGiorgia Bronzini (ITA)Wiggle - High52:46:10
2USACarmen Small McNellis (USA)Cervélo - Bigla0:00
3ITARossella Ratto (ITA)Cylance Pro Cycling0:00
4RSAAshleigh Moolman Pasio (RSA)Cervélo - Bigla0:00
5USAMegan Guarnier (USA)Boels - Dolmans0:00
6POLMalgorzata Jasinska (POL)Ale Cipollini Galassia0:00
7ITALara Vieceli (ITA)INPA - Bianchi0:00
8UKRHanna Solovey (UKR)Parkhotel Valkenburg0:00
9GERClaudia Lichtenberg-Häusler (GER)Lotto - Soudal0:00
10ITAElisa Longo Borghini (ITA)Wiggle - High50:00
11SWEEmma Johansson (SWE)Wiggle - High50:00
12PORDaniela da Conceição Alexandre Reis (POR)0:00
13NEDJip Van Den Bos (NED)Parkhotel Valkenburg0:00
14AUSAmanda Spratt (AUS)Orica - AIS0:00
15AUTChristina Perchtold (AUT)Vitalogic Astrokalb - Radunion NÖ0:00
16ESPAne Santesteban González (ESP)Ale Cipollini Galassia0:00
17SWEEmilia Fahlin (SWE)Ale Cipollini Galassia0:00
18CANJoëlle Numainville (CAN)Cervélo - Bigla0:00
19GBRDanielle King (GBR)Wiggle - High50:00
20COLLaura Camila Lozano Ramirez (COL)S.C. Michela Fanini Record Rox0:00
21NEDEva Buurman (NED)Parkhotel Valkenburg0:00
22NEDJermaine Post (NED)Parkhotel Valkenburg0:00
23GERClara Koppenburg (GER)Cervélo - Bigla0:00
24USAEvelyn Stevens (USA)Boels - Dolmans0:00
25BELSofie De Vuyst (BEL)Lotto - Soudal0:00
26CANLex Albrecht (CAN)BePink - LaClassica0:00
27GBRClaire Rose-Galloway (GBR)Podium Ambition - Club La Santa0:00
28GBRJennifer George-McNaught (GBR)Drops Cycling Team0:00
29ITAIrene Bitto (ITA)Top Girls Fassa Bortolo0:00
30ESPEider Merino Cortazar (ESP)Lointek0:00

Etappe 4 - Portugalete - Portugalete - 75,8k - 17 April 2016Berg


1USAMegan Guarnier (USA)Boels - Dolmans2:15:42
2UKRHanna Solovey (UKR)Parkhotel Valkenburg0:00
3RSAAshleigh Moolman Pasio (RSA)Cervélo - Bigla0:00
4ITAElisa Longo Borghini (ITA)Wiggle - High50:00
5SWEEmma Johansson (SWE)Wiggle - High50:00
6POLMalgorzata Jasinska (POL)Ale Cipollini Galassia0:00
7GERClaudia Lichtenberg-Häusler (GER)Lotto - Soudal0:00
8USACarmen Small McNellis (USA)Cervélo - Bigla0:00
9SUIDoris Schweizer (SUI)Cylance Pro Cycling0:05
10UKRTetyana Riabchenko (UKR)INPA - Bianchi0:08
11USAEvelyn Stevens (USA)Boels - Dolmans0:09
12ESPAne Santesteban González (ESP)Ale Cipollini Galassia0:09
13GERClara Koppenburg (GER)Cervélo - Bigla0:09
14FRAEdwige Pitel (FRA)S.C. Michela Fanini Record Rox0:15
15CANKarol-Ann Canuel (CAN)Boels - Dolmans0:16
16ESPRocio del Alba García Martínez (ESP)Lointek0:45
17NEDPauliena Rooijakkers (NED)Parkhotel Valkenburg0:52
18GBRClaire Rose-Galloway (GBR)Podium Ambition - Club La Santa2:26
19GBRLaura Massey (GBR)Drops Cycling Team2:26
20ESPSheyla Gutiérrez Ruiz (ESP)Cylance Pro Cycling2:26
21GBRJennifer George-McNaught (GBR)Drops Cycling Team2:26
22NEDJermaine Post (NED)Parkhotel Valkenburg2:26
23AUTChristina Perchtold (AUT)Vitalogic Astrokalb - Radunion NÖ2:26
24NEDEva Buurman (NED)Parkhotel Valkenburg2:26
25GBRDanielle King (GBR)Wiggle - High52:26
26PORDaniela da Conceição Alexandre Reis (POR)2:26
27LUXElise Maes (LUX)Vitalogic Astrokalb - Radunion NÖ2:26
28GBRSharon Laws (GBR)Podium Ambition - Club La Santa2:26
29GBRSophie Coleman (GBR)Drops Cycling Team2:31
30POLKatarzyna Pawlowska (POL)Boels - Dolmans2:31
31AUSJenelle Crooks (AUS)2:34
32ESPEider Merino Cortazar (ESP)Lointek2:39
33USAAmber Neben (USA)BePink - LaClassica3:24
34CANLex Albrecht (CAN)BePink - LaClassica4:46
35POLMarta Lach (POL)4:46

Startlijst

Statistieken

Archief

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2017 - Alle rechten voorbehouden