De site voor alle sporten

Menu
 

Wielrennen - Durango-Durango Emakumeen Saria - 2016 - Gedetailleerde uitslagen

Keuze van een seizoen :

Spanje

Uitslagen 2016

Durango-Durango Emakumeen Saria 2016

SpanjeSpanje - 12 April 2016


Durango-Durango Emakumeen Saria - 12 April 2016


1USAMegan Guarnier (USA)Boels - Dolmans2:54:03
2ITAElisa Longo Borghini (ITA)Wiggle - High50:00
3SWEEmma Johansson (SWE)Wiggle - High50:42
4POLMalgorzata Jasinska (POL)Ale Cipollini Galassia0:42
5BELJessie Daams (BEL)Lotto - Soudal0:42
6AUSAmanda Spratt (AUS)Orica - AIS0:42
7ITARossella Ratto (ITA)Cylance Pro Cycling0:42
8POLPaulina Brzezna-Bentkowska (POL)0:42
9ESPAne Santesteban González (ESP)Ale Cipollini Galassia0:42
10FRAAudrey Cordon (FRA)Wiggle - High50:42
11USAEvelyn Stevens (USA)Boels - Dolmans0:42
12USAKristabel Doebel-Hickok (USA)Cylance Pro Cycling0:42
13SUINicole Brändli (SUI)Servetto - Footon0:42
14CANKarol-Ann Canuel (CAN)Boels - Dolmans0:42
15ESPAnna Sanchis Chafer (ESP)Wiggle - High50:42
16SUIDoris Schweizer (SUI)Cylance Pro Cycling0:42
17AUSJenelle Crooks (AUS)0:42
18NEDPauliena Rooijakkers (NED)Parkhotel Valkenburg0:42
19ESPLorena Llamas Garcia (ESP)0:42
20ESPEider Merino Cortazar (ESP)Lointek0:42
21GERClaudia Lichtenberg-Häusler (GER)Lotto - Soudal0:42
22UKRHanna Solovey (UKR)Parkhotel Valkenburg1:23
23BELSofie De Vuyst (BEL)Lotto - Soudal1:23
24GBRDanielle King (GBR)Wiggle - High51:23
25POLKatarzyna Pawlowska (POL)Boels - Dolmans1:23
26CANLex Albrecht (CAN)BePink - LaClassica1:41
27BLRKsenia Tuhai (BLR)BePink - LaClassica1:55
28ITAAsja Paladin (ITA)Top Girls Fassa Bortolo1:55
29NEDJermaine Post (NED)Parkhotel Valkenburg2:40
30AUSTiffany Cromwell (AUS)Canyon - SRAM Racing2:40
31GBRSharon Laws (GBR)Podium Ambition - Club La Santa3:05
32AUTChristina Perchtold (AUT)Vitalogic Astrokalb - Radunion NÖ3:05
33ESPMargarita Victoria García Canellas (ESP)Bizkaia - Durango3:23
34ESPAnna Kiesenhofer (ESP)3:45
35ITAGiorgia Bronzini (ITA)Wiggle - High53:45
36NEDEva Buurman (NED)Parkhotel Valkenburg3:56
37ITADalia Muccioli (ITA)Ale Cipollini Galassia3:56
38NEDDemi De Jong (NED)Boels - Dolmans4:16
39ESPRocio del Alba García Martínez (ESP)Lointek4:16
40FRAMarjolaine Bazin (FRA)4:18
41POLMonika Brzezna (POL)4:18
42NEDRoos Hoogeboom (NED)Bizkaia - Durango4:40
43GBRRebecca Durrell-Nixon (GBR)Drops Cycling Team4:40
44NEDIlona Hoeksma (NED)Parkhotel Valkenburg5:11
45ESPSheyla Gutiérrez Ruiz (ESP)Cylance Pro Cycling5:11
46AUSNicole Moerig (AUS)Podium Ambition - Club La Santa5:11
47FRAAstrid Chazal (FRA)5:11
48MRIKimberley Le Court de Billot (MRI)Bizkaia - Durango5:11
49ESPLucia González Blanco (ESP)Lointek5:11
50AUSShannon Malseed (AUS)5:11
51RSAHeidi Dalton (RSA)Bizkaia - Durango5:11
52ESPAinara El Busto Arteaga (ESP)5:11
53ESPSandra Santanyés Murillo (ESP)5:11
54ESPLourdes Oyarbide Jimenez (ESP)Bizkaia - Durango5:11
55PORDaniela da Conceição Alexandre Reis (POR)5:11
56RSAAn-Li Pretorius-Kachelhoffer (RSA)Lotto - Soudal5:11
57BELAnisha Vekemans (BEL)Lotto - Soudal5:11
58GBRClaire Rose-Galloway (GBR)Podium Ambition - Club La Santa5:11
59ITAIrene Bitto (ITA)Top Girls Fassa Bortolo5:11
60ITASoraya Paladin (ITA)Top Girls Fassa Bortolo5:11
61GBRSophie Coleman (GBR)Drops Cycling Team5:19
62USASara Clafferty Headley (USA)Podium Ambition - Club La Santa5:46
63LUXElise Maes (LUX)Vitalogic Astrokalb - Radunion NÖ6:51
64AUSEllen Skerritt (AUS)Ale Cipollini Galassia6:53
65POLMarta Lach (POL)6:53
66POLKatarzyna Wilkos (POL)6:53
67ESPLierni Lekuona Etxebeste (ESP)Bizkaia - Durango7:25
68ITANicole Dal Santo (ITA)Top Girls Fassa Bortolo7:25
69NEDJip Van Den Bos (NED)Parkhotel Valkenburg7:25
70ESPDorleta Eskamendi Gil (ESP)Lares - Waowdeals7:25
71PORIlda Carina Pinheiro Da Silva Pereira (POR)8:49
72GBRHannah Payton (GBR)Drops Cycling Team8:49
73GBRBethany Hayward (GBR)Podium Ambition - Club La Santa9:53
74AUSLouisa Lobigs (AUS)10:20
75AUSJessica Allen (AUS)10:20
76GBRAmy Gornall (GBR)Podium Ambition - Club La Santa10:20
77ITASusanna Zorzi (ITA)Lotto - Soudal10:20
78ITAAnna Trevisi (ITA)Ale Cipollini Galassia10:20
79ITAIlaria Sanguineti (ITA)BePink - LaClassica10:20
80AUTAstrid Gassner (AUT)Vitalogic Astrokalb - Radunion NÖ10:20
81ITASimona Bortolotti (ITA)BePink - LaClassica10:20
82ESPAlba Teruel Ribes (ESP)Lointek10:20
83USAAlison Tetrick-Starnes (USA)Cylance Pro Cycling10:20
84GBRRose Osborne (GBR)Drops Cycling Team11:44
85ESPAna Iriarte Lasa (ESP)12:17

Statistieken

Archief

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2017 - Alle rechten voorbehouden