De site voor alle sporten
De site voor alle sporten
Keuze van een seizoen :
13 September 2019 | |||
17h00 | AN Brescia (ITA) | 16 - 4 | CSM Digi Oradea (ROU) |
18h45 | CN Barcelona (ESP) | 25 - 6 | Lokomotiv Tbilisi (GEO) |
14 September 2019 | |||
17h00 | AN Brescia (ITA) | 12 - 6 | CN Barcelona (ESP) |
18h45 | CSM Digi Oradea (ROU) | 25 - 6 | Lokomotiv Tbilisi (GEO) |
15 September 2019 | |||
09h00 | AN Brescia (ITA) | 18 - 1 | Lokomotiv Tbilisi (GEO) |
10h45 | CSM Digi Oradea (ROU) | 9 - 8 | CN Barcelona (ESP) |
13 September 2019 | |||
18h00 | Sintez Kazan (RUS) | 14 - 11 (3-4, 6-2, 3-3, 2-2) | Dinamo Moscow (RUS) |
19h45 | OSC Budapest (HUN) | 26 - 4 (7-0, 4-2, 8-0, 7-2) | OSC Potsdam (GER) |
14 September 2019 | |||
18h00 | Dinamo Moscow (RUS) | 17 - 9 (4-1, 5-3, 5-3, 3-2) | OSC Potsdam (GER) |
19h45 | OSC Budapest (HUN) | 14 - 6 (5-1, 2-1, 2-3, 5-1) | Sintez Kazan (RUS) |
15 September 2019 | |||
10h45 | Sintez Kazan (RUS) | 22 - 8 (8-0, 4-5, 6-1, 4-2) | OSC Potsdam (GER) |
12h30 | OSC Budapest (HUN) | 14 - 7 (4-2, 5-2, 2-1, 3-2) | Dinamo Moscow (RUS) |
13 September 2019 | |||
19h00 | CN Terrassa (ESP) | 12 - 9 (3-2, 2-2, 5-2, 2-3) | Steaua Bucharest (ROU) |
20h30 | Team Strasbourg SNS-ASPTT (FRA) | 12 - 9 (2-2, 2-1, 7-3, 1-3) | VK Sabac (SRB) |
14 September 2019 | |||
18h00 | CN Terrassa (ESP) | 12 - 5 (4-1, 1-0, 3-1, 4-3) | VK Sabac (SRB) |
19h30 | Team Strasbourg SNS-ASPTT (FRA) | 9 - 7 (3-2, 1-1, 2-2, 3-2) | Steaua Bucharest (ROU) |
15 September 2019 | |||
10h30 | Steaua Bucharest (ROU) | 17 - 13 (5-4, 5-0, 4-7, 3-2) | VK Sabac (SRB) |
12h00 | CN Terrassa (ESP) | 13 - 6 (5-1, 4-2, 2-1, 2-2) | Team Strasbourg SNS-ASPTT (FRA) |
13 September 2019 | |||
19h00 | Aix-en-Provence PAN (FRA) | 13 - 8 (4-3, 2-1, 4-1, 3-3) | VK Red Star Beograd (SRB) |
20h45 | VK Jadran Split (CRO) | 10 - 9 (4-2, 1-1, 1-1, 4-5) | Vouliagmeni NC (GRE) |
14 September 2019 | |||
19h00 | VK Jadran Split (CRO) | 14 - 9 (4-2, 2-3, 6-1, 2-3) | VK Red Star Beograd (SRB) |
20h45 | Vouliagmeni NC (GRE) | 13 - 10 | Aix-en-Provence PAN (FRA) |
15 September 2019 | |||
10h00 | VK Jadran Split (CRO) | 16 - 9 (4-4, 4-1, 5-2, 3-2) | Aix-en-Provence PAN (FRA) |
11h45 | Vouliagmeni NC (GRE) | 8 - 3 (1-0, 1-1, 2-1, 4-1) | VK Red Star Beograd (SRB) |
21 September 2019 | |||
18h00 | CN Terrassa (ESP) | 10 - 7 (2-2, 1-2, 2-2, 5-1) | CSM Digi Oradea (ROU) |
19h00 | OSC Budapest (HUN) | 11 - 3 (4-1, 3-0, 0-0, 4-2) | Vouliagmeni NC (GRE) |
19h00 | VK Jadran Split (CRO) | 13 - 5 (5-1, 2-2, 1-1, 5-1) | Team Strasbourg SNS-ASPTT (FRA) |
20h30 | AN Brescia (ITA) | 13 - 12 (4-2, 1-2, 4-5, 4-3) | Sintez Kazan (RUS) |
25 September 2019 | |||
17h30 | Vouliagmeni NC (GRE) | 6 - 7 (0-2, 2-2, 2-3, 2-0) | OSC Budapest (HUN) |
17h30 | Sintez Kazan (RUS) | 10 - 7 (2-1, 3-2, 2-2, 3-2) | AN Brescia (ITA) |
18h00 | CSM Digi Oradea (ROU) | 5 - 6 (0-1, 2-2, 3-1, 0-2) | CN Terrassa (ESP) |
20h30 | Team Strasbourg SNS-ASPTT (FRA) | 7 - 16 (2-3, 2-5, 2-3, 1-5) | VK Jadran Split (CRO) |
3 Maart 2020 | |||
20h30 | VK Jadran Split (CRO) | 13 - 9 (3-1, 5-2, 2-4, 3-2) | Szolnoki VSC Dózsa (HUN) |
4 Maart 2020 | |||
18h00 | Sintez Kazan (RUS) | 10 - 14 (2-4, 1-2, 2-3, 5-5) | VK Jug AO Dubrovnik (CRO) |
19h00 | Spandau 04 Berlin (GER) | 7 - 11 (2-3, 1-3, 2-2, 2-3) | Olympiacos SF Piraeus (GRE) |
19h15 | CN Atlètic-Barceloneta (ESP) | 12 - 6 (3-2, 4-1, 3-2, 2-1) | Jadran Herceg Novi PVK (MNE) |
3 Maart 2020 | |||
15h30 | WPC Dinamo Tbilisi (GEO) | 15 - 12 (5-1, 3-3, 6-3, 1-5) | CN Marseille (FRA) |
19h00 | Waspo 98 Hannover (GER) | 12 - 18 (2-2, 4-7, 4-5, 2-4) | Mladost Zagreb HAVK (CRO) |
19h00 | OSC Budapest (HUN) | 21 - 4 (5-0, 5-1, 6-1, 5-2) | CN Terrassa (ESP) |
Deze wedstrijd werd geannuleerd
1 | OSC Budapest (HUN) | 9 |
2 | CN Atlètic-Barcelon. | 8 |
3 | VK Jug AO Dubrovnik (CRO) | 8 |
4 | Olympiacos SF Piraeus (GRE. | 7 |
5 | CN Terrassa (ESP) | 6 |
6 | FTC-Telekom Budapest (HUN) | 6 |
1 | FTC-Telekom Budapest (HUN) | 2 |
2 | Pro Recco (ITA) | 2 |
3 | Spandau 04 Berlin (GER) | 2 |
4 | CN Atlètic-Barcelon. | 1 |
5 | CN Marseille (FRA) | 1 |
6 | CN Terrassa (ESP) | 1 |
1 | Sintez Kazan (RUS) | 10 |
2 | WPC Dinamo Tbilisi (GEO) | 9 |
3 | Waspo 98 Hannover (GER) | 8 |
4 | VK Jadran Split (CRO) | 7 |
5 | CN Marseille (FRA) | 6 |
6 | Szolnoki VSC Dózsa . | 6 |