De site voor alle sporten
De site voor alle sporten
Keuze van een seizoen :
13 September 2018 | |||
16h00 | Aix-en-Provence PAN (FRA) | 11 - 5 | Enka Sport Istanbul (TUR) |
17h30 | Busto BPM Sport Management (ITA) | 14 - 3 | Lokomotiv Tbilisi (GEO) |
19h00 | Corona Brasov (ROU) | 9 - 4 | Dynamo Lviv (UKR) |
14 September 2018 | |||
08h30 | Dynamo Lviv (UKR) | 10 - 6 | Lokomotiv Tbilisi (GEO) |
10h00 | Busto BPM Sport Management (ITA) | 13 - 8 | Aix-en-Provence PAN (FRA) |
11h30 | Corona Brasov (ROU) | 10 - 6 | Enka Sport Istanbul (TUR) |
16h00 | Busto BPM Sport Management (ITA) | 22 - 8 | Dynamo Lviv (UKR) |
17h30 | Enka Sport Istanbul (TUR) | 10 - 7 | Lokomotiv Tbilisi (GEO) |
19h00 | Aix-en-Provence PAN (FRA) | 12 - 7 | Corona Brasov (ROU) |
15 September 2018 | |||
16h00 | Aix-en-Provence PAN (FRA) | 15 - 9 | Dynamo Lviv (UKR) |
17h30 | Busto BPM Sport Management (ITA) | 12 - 2 | Enka Sport Istanbul (TUR) |
19h00 | Corona Brasov (ROU) | 12 - 7 | Lokomotiv Tbilisi (GEO) |
16 September 2018 | |||
08h30 | Enka Sport Istanbul (TUR) | 9 - 8 | Dynamo Lviv (UKR) |
10h00 | Busto BPM Sport Management (ITA) | 11 - 7 | Corona Brasov (ROU) |
11h30 | Aix-en-Provence PAN (FRA) | 15 - 4 | Lokomotiv Tbilisi (GEO) |
14 September 2018 | |||
09h30 | CN Terrassa (ESP) | 12 - 9 | Alphen AZC (NED) |
11h15 | Team Strasbourg SNS-ASPTT (FRA) | 16 - 5 | Valletta United (MLT) |
18h15 | Jadran Herceg Novi PVK (MNE) | 24 - 6 | Valletta United (MLT) |
20h00 | Team Strasbourg SNS-ASPTT (FRA) | 12 - 6 | Alphen AZC (NED) |
15 September 2018 | |||
09h30 | Jadran Herceg Novi PVK (MNE) | 10 - 8 | CN Terrassa (ESP) |
11h15 | Alphen AZC (NED) | 9 - 6 | Valletta United (MLT) |
18h15 | Jadran Herceg Novi PVK (MNE) | 17 - 6 | Alphen AZC (NED) |
20h00 | Team Strasbourg SNS-ASPTT (FRA) | 10 - 8 | CN Terrassa (ESP) |
16 September 2018 | |||
09h30 | CN Terrassa (ESP) | 19 - 3 | Valletta United (MLT) |
11h15 | Jadran Herceg Novi PVK (MNE) | 11 - 5 | Team Strasbourg SNS-ASPTT (FRA) |
28 September 2018 | |||
17h15 | Vouliagmeni NC (GRE) | 10 - 5 | Sintez Kazan (RUS) |
19h00 | Jadran Herceg Novi PVK (MNE) | 15 - 5 | Corona Brasov (ROU) |
29 September 2018 | |||
17h15 | Sintez Kazan (RUS) | 13 - 8 | Corona Brasov (ROU) |
19h00 | Jadran Herceg Novi PVK (MNE) | 8 - 7 | Vouliagmeni NC (GRE) |
30 September 2018 | |||
11h00 | Vouliagmeni NC (GRE) | 9 - 3 | Corona Brasov (ROU) |
12h45 | Jadran Herceg Novi PVK (MNE) | 18 - 6 | Sintez Kazan (RUS) |
28 September 2018 | |||
19h15 | Busto BPM Sport Management (ITA) | 12 - 4 | Astralpool Sabadell (ESP) |
21h00 | CN Terrassa (ESP) | 16 - 6 | OSC Potsdam (GER) |
29 September 2018 | |||
18h00 | Astralpool Sabadell (ESP) | 18 - 8 | OSC Potsdam (GER) |
19h45 | CN Terrassa (ESP) | 13 - 13 | Busto BPM Sport Management (ITA) |
30 September 2018 | |||
11h15 | CN Terrassa (ESP) | 7 - 7 | Astralpool Sabadell (ESP) |
13h00 | Busto BPM Sport Management (ITA) | 17 - 11 | OSC Potsdam (GER) |
28 September 2018 | |||
17h00 | CSM Digi Oradea (ROU) | 7 - 7 | Enka Sport Istanbul (TUR) |
18h30 | AN Brescia (ITA) | 16 - 5 | Team Strasbourg SNS-ASPTT (FRA) |
29 September 2018 | |||
17h00 | AN Brescia (ITA) | 12 - 3 | Enka Sport Istanbul (TUR) |
18h30 | Team Strasbourg SNS-ASPTT (FRA) | 9 - 6 | CSM Digi Oradea (ROU) |
30 September 2018 | |||
10h00 | Team Strasbourg SNS-ASPTT (FRA) | 10 - 4 | Enka Sport Istanbul (TUR) |
11h30 | AN Brescia (ITA) | 15 - 8 | CSM Digi Oradea (ROU) |
28 September 2018 | |||
18h00 | FTC-Telekom Budapest (HUN) | 17 - 7 | VK Jadran Split (CRO) |
20h00 | Aix-en-Provence PAN (FRA) | 17 - 7 | Alphen AZC (NED) |
29 September 2018 | |||
17h00 | FTC-Telekom Budapest (HUN) | 14 - 7 | Alphen AZC (NED) |
19h00 | VK Jadran Split (CRO) | 12 - 11 | Aix-en-Provence PAN (FRA) |
30 September 2018 | |||
11h00 | VK Jadran Split (CRO) | 18 - 7 | Alphen AZC (NED) |
12h45 | FTC-Telekom Budapest (HUN) | 10 - 4 | Aix-en-Provence PAN (FRA) |
6 Oktober 2018 | |||
16h30 | FTC-Telekom Budapest (HUN) | 10 - 4 (2-0, 3-2, 3-2, 2-0) | Vouliagmeni NC (GRE) |
19h00 | AN Brescia (ITA) | 8 - 4 (2-3, 4-2, 5-1, 5-0) | CN Terrassa (ESP) |
19h00 | VK Jadran Split (CRO) | 11 - 9 (2-3, 5-2, 4-3, 0-1) | Jadran Herceg Novi PVK (MNE) |
20h00 | Team Strasbourg SNS-ASPTT (FRA) | 4 - 10 (0-4, 1-1, 1-3, 2-2) | Busto BPM Sport Management (ITA) |
10 Oktober 2018 | |||
16h00 | Vouliagmeni NC (GRE) | 7 - 12 (2-4, 1-1, 3-4, 1-3) | FTC-Telekom Budapest (HUN) |
19h00 | Jadran Herceg Novi PVK (MNE) | 6 - 6 (0-2, 1-1, 1-2, 4-1) | VK Jadran Split (CRO) |
19h30 | Busto BPM Sport Management (ITA) | 16 - 6 (2-3, 4-2, 5-1, 5-0) | Team Strasbourg SNS-ASPTT (FRA) |
21h00 | CN Terrassa (ESP) | 9 - 8 (3-3, 3-3, 0-2, 3-0) | AN Brescia (ITA) |
15 Mei 2019 | |||
18h15 | Dinamo Moscow (RUS) | 11 - 13 | FTC-Telekom Budapest (HUN) |
18h30 | ZF Eger (HUN) | 10 - 16 | CN Atlètic-Barceloneta (ESP) |
19h00 | Pro Recco (ITA) | 21 - 6 | VK Red Star Beograd (SRB) |
20h30 | AN Brescia (ITA) | 13 - 9 | Steaua Bucharest (ROU) |
14 Mei 2019 | |||
20h30 | VK Jadran Split (CRO) | 15 - 10 (3-2, 5-3, 4-3, 3-2) | Szolnoki VSC Dózsa (HUN) |
15 Mei 2019 | |||
19h00 | Olympiacos SF Piraeus (GRE) | 11 - 5 (2-1, 2-3, 2-0, 5-1) | Busto BPM Sport Management (ITA) |
19h00 | Waspo 98 Hannover (GER) | 14 - 9 (3-1, 1-2, 5-1, 5-5) | Mladost Zagreb HAVK (CRO) |
20h30 | VK Jug AO Dubrovnik (CRO) | 14 - 9 (4-1, 2-3, 4-2, 4-3) | Spandau 04 Berlin (GER) |
6 Juni 2019 | |||
16h00 | FTC-Telekom Budapest (HUN) | 10 - 9 (5-3, 3-2, 2-1, 0-3) | VK Jug AO Dubrovnik (CRO) |
17h30 | CN Atlètic-Barceloneta (ESP) | 12 - 7 (2-1, 4-1, 3-3, 3-2) | Busto BPM Sport Management (ITA) |
19h00 | Pro Recco (ITA) | 14 - 10 (2-2, 4-3, 4-2, 4-3) | Waspo 98 Hannover (GER) |
20h30 | Olympiacos SF Piraeus (GRE) | 8 - 7 (2-1, 4-2, 0-1, 2-3) | AN Brescia (ITA) |
7 Juni 2019 | |||
15h00 | AN Brescia (ITA) | 11 - 8 (1-1, 2-1, 3-3, 5-3) | Waspo 98 Hannover (GER) |
16h30 | VK Jug AO Dubrovnik (CRO) | 11 - 8 (0-1, 5-3, 1-1, 5-3) | Busto BPM Sport Management (ITA) |
7 Juni 2019 | |||
19h00 | Olympiacos SF Piraeus (GRE) | 12 - 11 (5-3, 3-3, 3-2, 1-3) | Pro Recco (ITA) |
20h30 | FTC-Telekom Budapest (HUN) | 9 - 7 (2-2, 1-1, 2-3, 4-1) | CN Atlètic-Barceloneta (ESP) |
8 Juni 2019 | |||
15h00 | Busto BPM Sport Management (ITA) | 10 - 8 (1-2, 5-1, 2-2, 2-3) | Waspo 98 Hannover (GER) |
8 Juni 2019 | |||
16h30 | VK Jug AO Dubrovnik (CRO) | 13 - 12 (4-3, 4-4, 2-2, 3-3) | AN Brescia (ITA) |
8 Juni 2019 | |||
19h00 | Pro Recco (ITA) | 8 - 7 (3-3, 2-3, 1-1, 2-0) | CN Atlètic-Barceloneta (ESP) |
8 Juni 2019 | |||
20h30 | FTC-Telekom Budapest (HUN) | 14 - 13 verlengingen (3-1, 5-4, 2-2, 0-3, 4-3) | Olympiacos SF Piraeus (GRE) |
1 | Pro Recco (ITA) | 14 |
2 | AN Brescia (ITA) | 10 |
3 | Busto BPM Sport Management. | 10 |
4 | CN Atlètic-Barcelon. | 10 |
5 | FTC-Telekom Budapest (HUN) | 10 |
6 | VK Jug AO Dubrovnik (CRO) | 10 |
1 | Szolnoki VSC Dózsa . | 4 |
2 | Busto BPM Sport Management. | 3 |
3 | Olympiacos SF Piraeus (GRE. | 3 |
4 | Waspo 98 Hannover (GER) | 3 |
5 | AN Brescia (ITA) | 2 |
6 | CN Terrassa | 2 |
1 | VK Red Star Beograd (SRB) | 14 |
2 | Steaua Bucharest (ROU) | 12 |
3 | Spandau 04 Berlin (GER) | 11 |
4 | Mladost Zagreb HAVK (CRO) | 9 |
5 | ZF Eger (HUN) | 9 |
6 | Dinamo Moscow (RUS) | 8 |