De site voor alle sporten

Menu
Waterpolo - Champions League - 2017/2018 - Home

Waterpolo - Champions League - 2017/2018 - Home

Keuze van een seizoen :

 
  • Alphen AZC
  • AN Brescia
  • ANO Glyfada
  • ASA Tel Aviv
  • Canottieri Napoli
  • CF Portuense
  • CN Atlètic-Barceloneta
  • CN Marseille
  • CN Sabadell
  • CN Terrassa
  • Crvena Zvezda
  • CSM Digi Oradea
  • Duisburg ASC
  • Dynamo Moscow
  • Eger VK
  • Enka Sport Istanbul
  • Galatasaray
  • Jadran Herceg Novi PVK
  • Jug Dubrovnik
  • Mladost Zagreb HAVK
  • Olympiacos SF Piraeus
  • OSC Budapest
  • Partizan Belgrade
  • Pro Recco
  • Sintez Kazan
  • SN Strasbourg
  • Spandau Berlin 04
  • Spartak Volgograd
  • Steaua Bucharest
  • Szolnoki VSC
  • Utrecht UZSC
  • VK Banja Luka
  • VK Mornar Split
  • Vouliagmeni NC
  • Waspo 98 Hannover

Home

Champions League - Home

Kwalificatie I - Groep A (Bosnië en Herzegovina - 14/09/2017 - 17/09/2017)

PloegPunGWWGVDVDTDS
1OSC Budapest (HUN)1244007316+57
2Sintez Kazan (RUS)943015821+37
3CN Terrassa (ESP)642024627+19
4CF Portuense (POR)341032162-41
5VK Banja Luka (BIH)040041688-72
14 September 2017
OSC Budapest (HUN)OSC Budapest22 - 3CF PortuenseCF Portuense (POR)
Sintez Kazan (RUS)Sintez Kazan25 - 2VK Banja LukaVK Banja Luka (BIH)
15 September 2017
OSC Budapest (HUN)OSC Budapest11 - 5CN TerrassaCN Terrassa (ESP)
CN Terrassa (ESP)CN Terrassa14 - 3CF PortuenseCF Portuense (POR)
Sintez Kazan (RUS)Sintez Kazan21 - 5CF PortuenseCF Portuense (POR)
OSC Budapest (HUN)OSC Budapest30 - 2VK Banja LukaVK Banja Luka (BIH)
16 September 2017
Sintez Kazan (RUS)Sintez Kazan6 - 4CN TerrassaCN Terrassa (ESP)
CF Portuense (POR)CF Portuense10 - 5VK Banja LukaVK Banja Luka (BIH)
17 September 2017
OSC Budapest (HUN)OSC Budapest10 - 6Sintez KazanSintez Kazan (RUS)
CN Terrassa (ESP)CN Terrassa23 - 7VK Banja LukaVK Banja Luka (BIH)

Detail van de uitslagen


Kwalificatie I- Groep B (Frankrijk - Strasbourg - 15/09/2017 - 17/09/2017)

PloegPunGWWGVDVDTDS
1Jadran Herceg Novi PVK (MNE)933004216+26
2Canottieri Napoli (ITA)632013334-1
3SN Strasbourg (FRA)331022823+5
4Enka Sport Istanbul (TUR)030031848-30
15 September 2017
Jadran Herceg Novi PVK (MNE)Jadran Herceg Novi PVK7 - 6SN StrasbourgSN Strasbourg (FRA)
Canottieri Napoli (ITA)Canottieri Napoli17 - 8Enka Sport IstanbulEnka Sport Istanbul (TUR)
16 September 2017
Canottieri Napoli (ITA)Canottieri Napoli9 - 8SN StrasbourgSN Strasbourg (FRA)
Jadran Herceg Novi PVK (MNE)Jadran Herceg Novi PVK17 - 3Enka Sport IstanbulEnka Sport Istanbul (TUR)
17 September 2017
SN Strasbourg (FRA)SN Strasbourg14 - 7Enka Sport IstanbulEnka Sport Istanbul (TUR)
Jadran Herceg Novi PVK (MNE)Jadran Herceg Novi PVK18 - 7Canottieri NapoliCanottieri Napoli (ITA)

Detail van de uitslagen


Kwalificatie I - Groep C (Israël - Tel Aviv - 15/09/2017 - 17/09/2017)

PloegPunGWWGVDVDTDS
1VK Mornar Split (CRO)933003116+15
2ANO Glyfada (GRE)632013521+14
3Galatasaray (TUR)331022422+2
4ASA Tel Aviv (ISR)030031445-31
15 September 2017
VK Mornar Split (CRO)VK Mornar Split7 - 5GalatasarayGalatasaray (TUR)
ANO Glyfada (GRE)ANO Glyfada18 - 5ASA Tel AvivASA Tel Aviv (ISR)
16 September 2017
VK Mornar Split (CRO)VK Mornar Split10 - 9ANO GlyfadaANO Glyfada (GRE)
Galatasaray (TUR)Galatasaray13 - 7ASA Tel AvivASA Tel Aviv (ISR)
17 September 2017
ANO Glyfada (GRE)ANO Glyfada8 - 6GalatasarayGalatasaray (TUR)
VK Mornar Split (CRO)VK Mornar Split14 - 2ASA Tel AvivASA Tel Aviv (ISR)

Detail van de uitslagen


Kwalificatie II - Groep E (Kroatië - 29/09/2017 - 01/10/2017)

PloegPunGWWGVDVDTDS
1Spartak Volgograd (RUS)732102716+11
2Jadran Herceg Novi PVK (MNE)632013619+17
3Mladost Zagreb HAVK (CRO)431113422+12
4Duisburg ASC (GER)030031454-40
29 September 2017
Spartak Volgograd (RUS)Spartak Volgograd7 - 5Jadran Herceg Novi PVKJadran Herceg Novi PVK (MNE)
Mladost Zagreb HAVK (CRO)Mladost Zagreb HAVK21 - 4Duisburg ASCDuisburg ASC (GER)
30 September 2017
Mladost Zagreb HAVK (CRO)Mladost Zagreb HAVK6 - 6Spartak VolgogradSpartak Volgograd (RUS)
Jadran Herceg Novi PVK (MNE)Jadran Herceg Novi PVK19 - 5Duisburg ASCDuisburg ASC (GER)
1 Oktober 2017
Jadran Herceg Novi PVK (MNE)Jadran Herceg Novi PVK12 - 7Mladost Zagreb HAVKMladost Zagreb HAVK (CRO)
Spartak Volgograd (RUS)Spartak Volgograd14 - 5Duisburg ASCDuisburg ASC (GER)

Detail van de uitslagen


Kwalificatie II - Groep F (Hongarije - 28/09/2017 - 01/10/2017)

PloegPunGWWGVDVDTDS
1CN Marseille (FRA)732103228+4
2OSC Budapest (HUN)632013722+15
3Canottieri Napoli (ITA)431112930-1
4ANO Glyfada (GRE)030032543-18
28 September 2017
Canottieri Napoli (ITA)Canottieri Napoli11 - 8ANO GlyfadaANO Glyfada (GRE)
29 September 2017
Canottieri Napoli (ITA)Canottieri Napoli11 - 11CN MarseilleCN Marseille (FRA)
OSC Budapest (HUN)OSC Budapest19 - 7ANO GlyfadaANO Glyfada (GRE)
30 September 2017
OSC Budapest (HUN)OSC Budapest11 - 7Canottieri NapoliCanottieri Napoli (ITA)
CN Marseille (FRA)CN Marseille13 - 10ANO GlyfadaANO Glyfada (GRE)
1 Oktober 2017
CN Marseille (FRA)CN Marseille8 - 7OSC BudapestOSC Budapest (HUN)

Detail van de uitslagen


Kwalificatie II - Groep G (Spanje - 29/09/2017 - 01/10/2017)

PloegPunGWWGVDVDTDS
1AN Brescia (ITA)933004622+24
2CN Sabadell (ESP)632013323+10
3VK Mornar Split (CRO)331022225-3
4Utrecht UZSC (NED)030031647-31
29 September 2017
CN Sabadell (ESP)CN Sabadell8 - 3VK Mornar SplitVK Mornar Split (CRO)
AN Brescia (ITA)AN Brescia23 - 2Utrecht UZSCUtrecht UZSC (NED)
30 September 2017
AN Brescia (ITA)AN Brescia10 - 8VK Mornar SplitVK Mornar Split (CRO)
CN Sabadell (ESP)CN Sabadell13 - 7Utrecht UZSCUtrecht UZSC (NED)
1 Oktober 2017
VK Mornar Split (CRO)VK Mornar Split11 - 7Utrecht UZSCUtrecht UZSC (NED)
AN Brescia (ITA)AN Brescia13 - 12CN SabadellCN Sabadell (ESP)

Detail van de uitslagen


Kwalificatie II - Groep H (Roemenië - 29/09/2017 - 01/10/2017)

PloegPunGWWGVDVDTDS
1Sintez Kazan (RUS)632012725+2
2Crvena Zvezda (SRB)6320119190
3Vouliagmeni NC (GRE)331022021-1
4CSM Digi Oradea (ROU)331021920-1
29 September 2017
CSM Digi Oradea (ROU)CSM Digi Oradea6 - 3Crvena ZvezdaCrvena Zvezda (SRB)
Sintez Kazan (RUS)Sintez Kazan10 - 7Vouliagmeni NCVouliagmeni NC (GRE)
30 September 2017
Vouliagmeni NC (GRE)Vouliagmeni NC8 - 5CSM Digi OradeaCSM Digi Oradea (ROU)
Crvena Zvezda (SRB)Crvena Zvezda10 - 8Sintez KazanSintez Kazan (RUS)
1 Oktober 2017
Crvena Zvezda (SRB)Crvena Zvezda6 - 5Vouliagmeni NCVouliagmeni NC (GRE)
Sintez Kazan (RUS)Sintez Kazan9 - 8CSM Digi OradeaCSM Digi Oradea (ROU)

Detail van de uitslagen


Kwalificatie III (14/10/2017 - 18/10/2017)

14 Oktober 2017
CN Marseille (FRA)CN Marseille6 - 7Jadran Herceg Novi PVKJadran Herceg Novi PVK (MNE)
Crvena Zvezda (SRB)Crvena Zvezda6 - 6CN SabadellCN Sabadell (ESP)
Spartak Volgograd (RUS)Spartak Volgograd7 - 14OSC BudapestOSC Budapest (HUN)
AN Brescia (ITA)AN Brescia11 - 9Sintez KazanSintez Kazan (RUS)
18 Oktober 2017
Sintez Kazan (RUS)Sintez Kazan8 - 7AN BresciaAN Brescia (ITA)
Jadran Herceg Novi PVK (MNE)Jadran Herceg Novi PVK9 - 7CN MarseilleCN Marseille (FRA)
CN Sabadell (ESP)CN Sabadell11 - 8Crvena ZvezdaCrvena Zvezda (SRB)
OSC Budapest (HUN)OSC Budapest12 - 7Spartak VolgogradSpartak Volgograd (RUS)

Detail van de uitslagen


Voorronde - Groep A (25/10/2017 - 09/05/2018)

PloegPunGWWGVDVDTDS
1Olympiacos SF Piraeus (GRE)1043104730+17
2Dynamo Moscow (RUS)9430144440
3Jug Dubrovnik (CRO)742114932+17
4AN Brescia (ITA)6420226260
5OSC Budapest (HUN)642023134-3
6CN Atlètic-Barceloneta (ESP)541213328+5
7Waspo 98 Hannover (GER)341032736-9
8Partizan Belgrade (SRB)040043057-27
9 December 2017
16h30Olympiacos SF Piraeus (GRE)Olympiacos SF Piraeus16 - 8Partizan BelgradePartizan Belgrade (SRB)
17h15Dynamo Moscow (RUS)Dynamo Moscow9 - 6Waspo 98 HannoverWaspo 98 Hannover (GER)
18h00OSC Budapest (HUN)OSC Budapest6 - 8AN BresciaAN Brescia (ITA)
18h30Jug Dubrovnik (CRO)Jug Dubrovnik9 - 9CN Atlètic-BarcelonetaCN Atlètic-Barceloneta (ESP)

Detail van de uitslagen


Groepsfase - Groep B (25/10/2017 - 09/05/2018)

PloegPunGWWGVDVDTDS
1Jadran Herceg Novi PVK (MNE)1043103720+17
2Pro Recco (ITA)943014921+28
3Szolnoki VSC (HUN)943015027+23
4Spandau Berlin 04 (GER)943014333+10
5Eger VK (HUN)742113018+12
6CN Sabadell (ESP)341033051-21
7Steaua Bucharest (ROU)040041646-30
8Alphen AZC (NED)040042362-39
8 December 2017
19h30Steaua Bucharest (ROU)Steaua Bucharest4 - 8Jadran Herceg Novi PVKJadran Herceg Novi PVK (MNE)
9 December 2017
18h00Eger VK (HUN)Eger VK14 - 5CN SabadellCN Sabadell (ESP)
18h30Szolnoki VSC (HUN)Szolnoki VSC10 - 9Pro ReccoPro Recco (ITA)
20h30Alphen AZC (NED)Alphen AZC5 - 17Spandau Berlin 04Spandau Berlin 04 (GER)

Detail van de uitslagen


Finaleronde (Italië - Genoa - 07/06/2018 - 09/06/2018)



Kwartfinales (07/06/2018)

Plaats 5-8 (08/06/2018)

Halve Finale (08/06/2018)

Plaats 7 (09/06/2018)

Plaats 5 (09/06/2018)

Om 3e/4e plaats (09/06/2018)

Finale (09/06/2018)

Gedetailleerde uitslagen

Ploegen

Help

Statistieken

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2017 - Alle rechten voorbehouden