De site voor alle sporten
De site voor alle sporten
Keuze van een seizoen :
Rusland
6 November 2020 | |||
12h00 | Zenit Kazan | 3 - 1 | Ural Ufa |
12 Maart 2021 | |||
17h30 | Zenit St. Petersburg | 3 - 1 (25-15, 25-20, 23-25, 25-19) | Gazprom-Ugra Surgut |
13 Maart 2021 | |||
16h00 | VC Dynamo Moscou | 3 - 2 (25-20, 21-25, 22-25, 25-22, 15-10) | Dynamo Leningrad |
14 Maart 2021 | |||
13h00 | Lokomotiv Novosibirsk | 3 - 0 (25-19, 25-17, 25-16) | Yugra-Samotlor Nizhievartovsk |
14h00 | Neftyanik Orenburg | 3 - 0 (25-23, 25-19, 25-20) | Enisey Krasnoyarsk |
15h00 | Fakel Novy Urengoi | 3 - 0 (25-14, 25-17, 25-16) | Belogorie Belgorod |
16h00 | ASK Nizhny Novgorod | 0 - 3 (13-25, 19-25, 23-25) | Kuzbass Kumerovo |
2 April 2021 | |||
13h00 | Gazprom-Ugra Surgut | 2 - 3 (25-15, 21-25, 25-17, 21-25, 16-18) | Belogorie Belgorod |
15h30 | Neftyanik Orenburg | 2 - 3 (13-25, 25-17, 22-25, 25-21, 12-15) | Dynamo Leningrad |
3 April 2021 | |||
13h00 | Belogorie Belgorod | 0 - 3 (16-25, 15-25, 15-25) | Dynamo Leningrad |
15h30 | Gazprom-Ugra Surgut | 3 - 0 (25-23, 25-19, 25-20) | Neftyanik Orenburg |
4 April 2021 | |||
13h00 | Dynamo Leningrad | 3 - 2 (29-31, 25-27, 25-19, 25-23, 16-14) | Gazprom-Ugra Surgut |
15h30 | Neftyanik Orenburg | 3 - 1 (25-20, 25-18, 16-25, 25-18) | Belogorie Belgorod |
9 April 2021 | |||
13h00 | Neftyanik Orenburg | 0 - 3 (18-25, 22-25, 23-25) | Dynamo Leningrad |
15h30 | Gazprom-Ugra Surgut | 3 - 0 (25-19, 25-19, 25-19) | Belogorie Belgorod |
10 April 2021 | |||
13h00 | Belogorie Belgorod | 1 - 3 (25-20, 20-25, 24-26, 21-25) | Dynamo Leningrad |
15h30 | Gazprom-Ugra Surgut | 1 - 3 (25-17, 19-25, 20-25, 19-25) | Neftyanik Orenburg |
11 April 2021 | |||
13h00 | Neftyanik Orenburg | 1 - 3 (24-26, 25-23, 20-25, 22-25) | Belogorie Belgorod |
15h30 | Dynamo Leningrad | 1 - 3 (25-21, 23-25, 21-25, 11-25) | Gazprom-Ugra Surgut |
20 Maart 2021 | |||
13h00 | Lokomotiv Novosibirsk | 3 - 0 (25-20, 25-21, 25-19) | Ural Ufa |
15h00 | Fakel Novy Urengoi | 3 - 1 (26-28, 25-20, 25-18, 25-21) | ASK Nizhny Novgorod |
18h00 | Zenit St. Petersburg | 3 - 0 (25-14, 25-17, 25-17) | Yugra-Samotlor Nizhievartovsk |
21 Maart 2021 | |||
16h00 | Zenit Kazan | 3 - 0 (25-14, 25-13, 25-19) | Enisey Krasnoyarsk |
28 Maart 2021 | |||
11h00 | Enisey Krasnoyarsk | 1 - 3 (31-29, 21-25, 13-25, 22-25) | Zenit Kazan |
13h00 | Yugra-Samotlor Nizhievartovsk | 2 - 3 (25-19, 25-22, 18-25, 13-25, 12-15) | Zenit St. Petersburg |
15h00 | Ural Ufa | 2 - 3 (21-25, 28-26, 32-30, 17-25, 16-18) | Lokomotiv Novosibirsk |
16h00 | ASK Nizhny Novgorod | 3 - 0 (25-22, 25-23, 25-19) | Fakel Novy Urengoi |
31 Maart 2021 | |||
16h00 | Fakel Novy Urengoi | 3 - 0 (25-18, 25-16, 25-18) | ASK Nizhny Novgorod |
5 April 2021 | |||
18h00 | Zenit St. Petersburg | 3 - 1 (20-25, 25-19, 25-23, 25-17) | Fakel Novy Urengoi |
6 April 2021 | |||
18h00 | VC Dynamo Moscou | 3 - 1 (20-25, 25-21, 25-16, 25-21) | Zenit St. Petersburg |
7 April 2021 | |||
18h00 | Fakel Novy Urengoi | 2 - 3 (28-26, 27-25, 18-25, 22-25, 15-17) | VC Dynamo Moscou |
5 April 2021 | |||
15h30 | Zenit Kazan | 2 - 3 (25-19, 25-23, 22-25, 27-29, 13-15) | Lokomotiv Novosibirsk |
6 April 2021 | |||
15h30 | Kuzbass Kumerovo | 3 - 2 (21-25, 25-17, 20-25, 25-18, 15-13) | Zenit Kazan |
7 April 2021 | |||
15h30 | Lokomotiv Novosibirsk | 1 - 3 (19-25, 23-25, 25-22, 26-28) | Kuzbass Kumerovo |
9 April 2021 | |||
13h00 | Fakel Novy Urengoi | 1 - 3 (21-25, 25-23, 15-25, 19-25) | Zenit Kazan |
9 April 2021 | |||
15h30 | Kuzbass Kumerovo | 2 - 3 (24-26, 25-22, 26-24, 22-25, 11-15) | Zenit St. Petersburg |
18h00 | VC Dynamo Moscou | 3 - 1 (25-17, 25-13, 16-25, 25-23) | Lokomotiv Novosibirsk |
10 April 2021 | |||
15h30 | Kuzbass Kumerovo | 1 - 3 (26-24, 23-25, 13-25, 21-25) | Lokomotiv Novosibirsk |
10 April 2021 | |||
18h00 | Zenit St. Petersburg | 1 - 3 (21-25, 18-25, 25-23, 24-26) | VC Dynamo Moscou |
1 | VC Dynamo Moscou | 28 |
2 | Kuzbass Kumerovo | 24 |
3 | Zenit Kazan | 22 |
4 | Zenit St. Petersburg | 22 |
5 | Lokomotiv Novosibirsk | 21 |
6 | Fakel Novy Urengoi | 20 |
1 | Belogorie Belgorod | 25 |
2 | Neftyanik Orenburg | 24 |
3 | Gazprom-Ugra Surgut | 23 |
4 | Dynamo Leningrad | 22 |
5 | Enisey Krasnoyarsk | 20 |
6 | Yugra-Samotlor Nizhievarto. | 19 |
1 | Kuzbass Kumerovo | 14 |
2 | Fakel Novy Urengoi | 12 |
3 | Zenit Kazan | 12 |
4 | Zenit St. Petersburg | 12 |
5 | Lokomotiv Novosibirsk | 11 |
6 | VC Dynamo Moscou | 11 |
1 | Gazprom-Ugra Surgut | 13 |
2 | Neftyanik Orenburg | 11 |
3 | Belogorie Belgorod | 10 |
4 | Dynamo Leningrad | 10 |
5 | Enisey Krasnoyarsk | 10 |
6 | Fakel Novy Urengoi | 7 |
1 | VC Dynamo Moscou | 17 |
2 | Kuzbass Kumerovo | 10 |
3 | Lokomotiv Novosibirsk | 10 |
4 | Zenit Kazan | 10 |
5 | Zenit St. Petersburg | 10 |
6 | Fakel Novy Urengoi | 8 |
1 | Belogorie Belgorod | 15 |
2 | Neftyanik Orenburg | 13 |
3 | Yugra-Samotlor Nizhievarto. | 13 |
4 | Dynamo Leningrad | 12 |
5 | ASK Nizhny Novgorod | 11 |
6 | Enisey Krasnoyarsk | 10 |