De site voor alle sporten

Menu
Volleybal - Champions League Dames - 2017/2018 - Home

Volleybal - Champions League Dames - 2017/2018 - Home

Keuze van een seizoen :

 
  •  Developres Rzeszów
  • Asterix Kieldrecht
  • Békéscsabai RSE
  • Hapoel Kfar Saba
  • Le Cannet-Rocheville
  • LP Viesti Salo
  • Maritza Plovdiv
  • Minchanka Minsk
  • Nova Branik Maribor
  • Sliedrecht Sport
  • Spes Volley Conegliano
  • Vakifbank Istanbul
  • Yenisei Krasnoyarsk
  • ZOK Jedinstvo Brcko

Home

Champions League Dames - Home

Tweede Ronde (17/10/2017 - 25/10/2017)

17 Oktober 2017
18h00Békéscsabai RSE (HUN)Békéscsabai RSE0 - 3 (4-25,10-25,17-25)Spes Volley ConeglianoSpes Volley Conegliano (ITA)
18h30Hapoel Kfar Saba (ISR)Hapoel Kfar Saba1 - 3 (20-25,28-30,32-30,12-25) Developres Rzeszów Developres Rzeszów (POL)
19h00ZOK Jedinstvo Brcko (BIH)ZOK Jedinstvo Brcko0 - 3 (17-25,13-25,22-25)Nova Branik MariborNova Branik Maribor (SLO)
19h00Sliedrecht Sport (NED)Sliedrecht Sport3 - 2 (25-19,25-23,24-26,23-25,15-12)Asterix KieldrechtAsterix Kieldrecht (BEL)
20h00Le Cannet-Rocheville (FRA)Le Cannet-Rocheville2 - 3 (22-25,27-25,25-22,26-28,13-15)Minchanka MinskMinchanka Minsk (BLR)
19 Oktober 2017
18h00Maritza Plovdiv (BUL)Maritza Plovdiv3 - 1 (25-18,25-20,23-25,25-21)LP Viesti SaloLP Viesti Salo (FIN)
21 Oktober 2017
16h00Minchanka Minsk (BLR)Minchanka Minsk3 - 2 (25-21,25-12,21-25,22-25,18-16)Le Cannet-RochevilleLe Cannet-Rocheville (FRA)
18h00Nova Branik Maribor (SLO)Nova Branik Maribor3 - 0 (25-17,25-21,25-16)ZOK Jedinstvo BrckoZOK Jedinstvo Brcko (BIH)
19h30Asterix Kieldrecht (BEL)Asterix Kieldrecht1 - 3 (25-13,24-26,21-25,17-25)Sliedrecht SportSliedrecht Sport (NED)
20h00 Developres Rzeszów (POL) Developres Rzeszów3 - 0 (25-21,25-19,25-15)Hapoel Kfar SabaHapoel Kfar Saba (ISR)
20h35Spes Volley Conegliano (ITA)Spes Volley Conegliano3 - 0 (25-11,25-10,25-15)Békéscsabai RSEBékéscsabai RSE (HUN)
25 Oktober 2017
18h00LP Viesti Salo (FIN)LP Viesti Salo3 - 1 (Golden Set : 12-15) (14-25,25-22,26-24,25-19)Maritza PlovdivMaritza Plovdiv (BUL)

Detail van de uitslagen


Derde Ronde (07/11/2017 - 11/11/2017)

7 November 2017
15h00Minchanka Minsk (BLR)Minchanka Minsk0 - 3 (17-25,20-25,27-29)Vakifbank IstanbulVakifbank Istanbul (TUR)
17h00Maritza Plovdiv (BUL)Maritza Plovdiv2 - 3 (25-21,25-18,22-25,20-25,14-16)Yenisei KrasnoyarskYenisei Krasnoyarsk (RUS)
19h00Sliedrecht Sport (NED)Sliedrecht Sport0 - 3 (15-25,23-25,21-25)Spes Volley ConeglianoSpes Volley Conegliano (ITA)
20h00Nova Branik Maribor (SLO)Nova Branik Maribor1 - 3 (22-25,25-23,23-25,22-25) Developres Rzeszów Developres Rzeszów (POL)
11 November 2017
11h00Yenisei Krasnoyarsk (RUS)Yenisei Krasnoyarsk2 - 3 (Golden Set : 11-15) (25-20,25-19,22-25,25-27,12-15)Maritza PlovdivMaritza Plovdiv (BUL)
15h00Vakifbank Istanbul (TUR)Vakifbank Istanbul3 - 0 (25-21,25-16,25-16)Minchanka MinskMinchanka Minsk (BLR)
18h30 Developres Rzeszów (POL) Developres Rzeszów3 - 1 (25-15,25-20,20-25,27-25)Nova Branik MariborNova Branik Maribor (SLO)
20h30Spes Volley Conegliano (ITA)Spes Volley Conegliano3 - 0 (25-10,25-12,25-7)Sliedrecht SportSliedrecht Sport (NED)

Detail van de uitslagen


Pool A (14/12/2017 - 28/02/2018)



Pool B (13/12/2017 - 28/02/2018)



Pool C (15/12/2017 - 28/02/2018)



Pool D (14/12/2017 - 28/02/2018)



Playoffs (22/03/2018 - 05/04/2018)



Final Four (Italië - Treviso - 22/04/2018 - 23/04/2018)



Halve Finale (22/04/2018)

Om 3e/4e plaats

Finale

Gedetailleerde uitslagen

Ploegen

Statistieken

Archief

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2017 - Alle rechten voorbehouden