De site voor alle sporten

Menu
Volleybal - Champions League Dames - 2017/2018 - Home

Volleybal - Champions League Dames - 2017/2018 - Home

Keuze van een seizoen :

 
  •  Developres Rzeszów
  • Alba Blaj CSV
  • Asterix Kieldrecht
  • Békéscsabai RSE
  • Budowlani Lódz
  • Chemik Police
  • Dinamo Kazan
  • Dynamo Moscow
  • Fenerbahçe Istanbul
  • Galatasaray Istanbul
  • Hapoel Kfar Saba
  • IG Novara Trecate
  • Le Cannet-Rocheville
  • LP Viesti Salo
  • Maritza Plovdiv
  • Minchanka Minsk
  • Mulhouse ASPTT
  • Nova Branik Maribor
  • Partizan Vizura Beograd
  • Sliedrecht Sport
  • Spes Volley Conegliano
  • Vakifbank Istanbul
  • VK Prostejov
  • Voléro Zürich
  • Yenisei Krasnoyarsk
  • ZOK Jedinstvo Brcko

Home

Champions League Dames - Home

Tweede Ronde (17/10/2017 - 25/10/2017)

17 Oktober 2017
18h00Békéscsabai RSE (HUN)Békéscsabai RSE0 - 3 (4-25,10-25,17-25)Spes Volley ConeglianoSpes Volley Conegliano (ITA)
18h30Hapoel Kfar Saba (ISR)Hapoel Kfar Saba1 - 3 (20-25,28-30,32-30,12-25) Developres Rzeszów Developres Rzeszów (POL)
19h00ZOK Jedinstvo Brcko (BIH)ZOK Jedinstvo Brcko0 - 3 (17-25,13-25,22-25)Nova Branik MariborNova Branik Maribor (SLO)
19h00Sliedrecht Sport (NED)Sliedrecht Sport3 - 2 (25-19,25-23,24-26,23-25,15-12)Asterix KieldrechtAsterix Kieldrecht (BEL)
20h00Le Cannet-Rocheville (FRA)Le Cannet-Rocheville2 - 3 (22-25,27-25,25-22,26-28,13-15)Minchanka MinskMinchanka Minsk (BLR)
19 Oktober 2017
18h00Maritza Plovdiv (BUL)Maritza Plovdiv3 - 1 (25-18,25-20,23-25,25-21)LP Viesti SaloLP Viesti Salo (FIN)
21 Oktober 2017
16h00Minchanka Minsk (BLR)Minchanka Minsk3 - 2 (25-21,25-12,21-25,22-25,18-16)Le Cannet-RochevilleLe Cannet-Rocheville (FRA)
18h00Nova Branik Maribor (SLO)Nova Branik Maribor3 - 0 (25-17,25-21,25-16)ZOK Jedinstvo BrckoZOK Jedinstvo Brcko (BIH)
19h30Asterix Kieldrecht (BEL)Asterix Kieldrecht1 - 3 (25-13,24-26,21-25,17-25)Sliedrecht SportSliedrecht Sport (NED)
20h00 Developres Rzeszów (POL) Developres Rzeszów3 - 0 (25-21,25-19,25-15)Hapoel Kfar SabaHapoel Kfar Saba (ISR)
20h35Spes Volley Conegliano (ITA)Spes Volley Conegliano3 - 0 (25-11,25-10,25-15)Békéscsabai RSEBékéscsabai RSE (HUN)
25 Oktober 2017
18h00LP Viesti Salo (FIN)LP Viesti Salo3 - 1 (Golden Set : 12-15) (14-25,25-22,26-24,25-19)Maritza PlovdivMaritza Plovdiv (BUL)

Detail van de uitslagen


Derde Ronde (07/11/2017 - 11/11/2017)

7 November 2017
15h00Minchanka Minsk (BLR)Minchanka Minsk0 - 3 (17-25,20-25,27-29)Vakifbank IstanbulVakifbank Istanbul (TUR)
17h00Maritza Plovdiv (BUL)Maritza Plovdiv2 - 3 (25-21,25-18,22-25,20-25,14-16)Yenisei KrasnoyarskYenisei Krasnoyarsk (RUS)
19h00Sliedrecht Sport (NED)Sliedrecht Sport0 - 3 (15-25,23-25,21-25)Spes Volley ConeglianoSpes Volley Conegliano (ITA)
20h00Nova Branik Maribor (SLO)Nova Branik Maribor1 - 3 (22-25,25-23,23-25,22-25) Developres Rzeszów Developres Rzeszów (POL)
11 November 2017
11h00Yenisei Krasnoyarsk (RUS)Yenisei Krasnoyarsk2 - 3 (Golden Set : 11-15) (25-20,25-19,22-25,25-27,12-15)Maritza PlovdivMaritza Plovdiv (BUL)
15h00Vakifbank Istanbul (TUR)Vakifbank Istanbul3 - 0 (25-21,25-16,25-16)Minchanka MinskMinchanka Minsk (BLR)
18h30 Developres Rzeszów (POL) Developres Rzeszów3 - 1 (25-15,25-20,20-25,27-25)Nova Branik MariborNova Branik Maribor (SLO)
20h30Spes Volley Conegliano (ITA)Spes Volley Conegliano3 - 0 (25-10,25-12,25-7)Sliedrecht SportSliedrecht Sport (NED)

Detail van de uitslagen


Pool A (13/12/2017 - 27/02/2018)

PloegPunGWWVDVDTDS
1Alba Blaj CSV (ROU)622061+5
2 Developres Rzeszów (POL)321134-1
3Mulhouse ASPTT (FRA)221145-1
4Voléro Zürich (SUI)120236-3
13 December 2017
17h00Alba Blaj CSV (ROU)Alba Blaj CSV3 - 1 (26-24,25-22,24-26,25-21)Voléro ZürichVoléro Zürich (SUI)
18h00 Developres Rzeszów (POL) Developres Rzeszów3 - 1 (25-18,20-25,25-14,25-17)Mulhouse ASPTTMulhouse ASPTT (FRA)
11 Januari 2018
18h00 Developres Rzeszów (POL) Developres Rzeszów0 - 3 (19-25,25-27,17-25)Alba Blaj CSVAlba Blaj CSV (ROU)
20h00Voléro Zürich (SUI)Voléro Zürich2 - 3 (19-25,19-25,25-23,25-23,10-15)Mulhouse ASPTTMulhouse ASPTT (FRA)
24 Januari 2018
20h00Mulhouse ASPTT (FRA)Mulhouse ASPTT - Alba Blaj CSVAlba Blaj CSV (ROU)
25 Januari 2018
20h00Voléro Zürich (SUI)Voléro Zürich -  Developres Rzeszów Developres Rzeszów (POL)
7 Februari 2018
17h00Alba Blaj CSV (ROU)Alba Blaj CSV - Mulhouse ASPTTMulhouse ASPTT (FRA)
18h00 Developres Rzeszów (POL) Developres Rzeszów - Voléro ZürichVoléro Zürich (SUI)
21 Februari 2018
20h00Mulhouse ASPTT (FRA)Mulhouse ASPTT - Voléro ZürichVoléro Zürich (SUI)
22 Februari 2018
17h00Alba Blaj CSV (ROU)Alba Blaj CSV -  Developres Rzeszów Developres Rzeszów (POL)
27 Februari 2018
20h00Mulhouse ASPTT (FRA)Mulhouse ASPTT -  Developres Rzeszów Developres Rzeszów (POL)
20h00Voléro Zürich (SUI)Voléro Zürich - Alba Blaj CSVAlba Blaj CSV (ROU)

Detail van de uitslagen


Pool B (12/12/2017 - 27/02/2018)

12 December 2017
17h30VK Prostejov (CZE)VK Prostejov1 - 3 (25-20,14-25,169-25,21-25)Fenerbahçe IstanbulFenerbahçe Istanbul (TUR)
13 December 2017
20h35Spes Volley Conegliano (ITA)Spes Volley Conegliano3 - 1 (25-13,25-18,20-25,25-14)IG Novara TrecateIG Novara Trecate (ITA)
10 Januari 2018
20h30Spes Volley Conegliano (ITA)Spes Volley Conegliano3 - 1 (25-14,21-25,25-16,25-17)VK ProstejovVK Prostejov (CZE)
11 Januari 2018
17h00Fenerbahçe Istanbul (TUR)Fenerbahçe Istanbul2 - 3 (26-24,25-19,22-25,19-25,6-15)IG Novara TrecateIG Novara Trecate (ITA)
25 Januari 2018
18h00Fenerbahçe Istanbul (TUR)Fenerbahçe Istanbul - Spes Volley ConeglianoSpes Volley Conegliano (ITA)
20h30IG Novara Trecate (ITA)IG Novara Trecate - VK ProstejovVK Prostejov (CZE)
7 Februari 2018
17h00VK Prostejov (CZE)VK Prostejov - IG Novara TrecateIG Novara Trecate (ITA)
20h30Spes Volley Conegliano (ITA)Spes Volley Conegliano - Fenerbahçe IstanbulFenerbahçe Istanbul (TUR)
21 Februari 2018
17h00VK Prostejov (CZE)VK Prostejov - Spes Volley ConeglianoSpes Volley Conegliano (ITA)
22 Februari 2018
20h30IG Novara Trecate (ITA)IG Novara Trecate - Fenerbahçe IstanbulFenerbahçe Istanbul (TUR)
27 Februari 2018
16h00Fenerbahçe Istanbul (TUR)Fenerbahçe Istanbul - VK ProstejovVK Prostejov (CZE)
20h30IG Novara Trecate (ITA)IG Novara Trecate - Spes Volley ConeglianoSpes Volley Conegliano (ITA)

Detail van de uitslagen


Pool C (12/12/2017 - 27/02/2018)

PloegPunGWWVDVDTDS
1Dinamo Kazan (RUS)622060+6
2Chemik Police (POL)3211330
3Partizan Vizura Beograd (SRB)321134-1
4Maritza Plovdiv (BUL)020216-5
12 December 2017
18h00Partizan Vizura Beograd (SRB)Partizan Vizura Beograd0 - 3 (17-25,21-25,14-25)Chemik PoliceChemik Police (POL)
13 December 2017
17h30Maritza Plovdiv (BUL)Maritza Plovdiv0 - 3 (19-25,23-25,23-25)Dinamo KazanDinamo Kazan (RUS)
10 Januari 2018
18h00Chemik Police (POL)Chemik Police0 - 3 (17-25,20-25,19-25)Dinamo KazanDinamo Kazan (RUS)
11 Januari 2018
17h30Maritza Plovdiv (BUL)Maritza Plovdiv1 - 3 (17-25,25-22,17-25,13-25)Partizan Vizura BeogradPartizan Vizura Beograd (SRB)
24 Januari 2018
18h00Chemik Police (POL)Chemik Police - Maritza PlovdivMaritza Plovdiv (BUL)
25 Januari 2018
15h00Dinamo Kazan (RUS)Dinamo Kazan - Partizan Vizura BeogradPartizan Vizura Beograd (SRB)
6 Februari 2018
20h30Partizan Vizura Beograd (SRB)Partizan Vizura Beograd - Dinamo KazanDinamo Kazan (RUS)
8 Februari 2018
17h30Maritza Plovdiv (BUL)Maritza Plovdiv - Chemik PoliceChemik Police (POL)
20 Februari 2018
20h30Partizan Vizura Beograd (SRB)Partizan Vizura Beograd - Maritza PlovdivMaritza Plovdiv (BUL)
21 Februari 2018
15h00Dinamo Kazan (RUS)Dinamo Kazan - Chemik PoliceChemik Police (POL)
27 Februari 2018
15h00Dinamo Kazan (RUS)Dinamo Kazan - Maritza PlovdivMaritza Plovdiv (BUL)
18h00Chemik Police (POL)Chemik Police - Partizan Vizura BeogradPartizan Vizura Beograd (SRB)

Detail van de uitslagen


Pool D (14/12/2017 - 27/02/2018)

14 December 2017
17h00Vakifbank Istanbul (TUR)Vakifbank Istanbul3 - 1 (25-22,25-18,23-25,26-24)Galatasaray IstanbulGalatasaray Istanbul (TUR)
21 December 2017
20h00Budowlani Lódz (POL)Budowlani Lódz0 - 3 (18-25,20-25,23-25)Dynamo MoscowDynamo Moscow (RUS)
9 Januari 2018
17h00Dynamo Moscow (RUS)Dynamo Moscow1 - 3 (21-25,18-25,25-23,17-25)Galatasaray IstanbulGalatasaray Istanbul (TUR)
10 Januari 2018
17h00Vakifbank Istanbul (TUR)Vakifbank Istanbul3 - 1 (25-16,24-26,25-15,25-16)Budowlani LódzBudowlani Lódz (POL)
23 Januari 2018
17h00Galatasaray Istanbul (TUR)Galatasaray Istanbul - Budowlani LódzBudowlani Lódz (POL)
24 Januari 2018
17h00Dynamo Moscow (RUS)Dynamo Moscow - Vakifbank IstanbulVakifbank Istanbul (TUR)
6 Februari 2018
18h00Budowlani Lódz (POL)Budowlani Lódz - Galatasaray IstanbulGalatasaray Istanbul (TUR)
8 Februari 2018
18h00Vakifbank Istanbul (TUR)Vakifbank Istanbul - Dynamo MoscowDynamo Moscow (RUS)
20 Februari 2018
18h00Galatasaray Istanbul (TUR)Galatasaray Istanbul - Dynamo MoscowDynamo Moscow (RUS)
20h00Budowlani Lódz (POL)Budowlani Lódz - Vakifbank IstanbulVakifbank Istanbul (TUR)
27 Februari 2018
17h00Dynamo Moscow (RUS)Dynamo Moscow - Budowlani LódzBudowlani Lódz (POL)
19h30Galatasaray Istanbul (TUR)Galatasaray Istanbul - Vakifbank IstanbulVakifbank Istanbul (TUR)

Detail van de uitslagen


Playoffs (22/03/2018 - 05/04/2018)



Final Four (Italië - Treviso - 22/04/2018 - 23/04/2018)



Halve Finale (22/04/2018)

Om 3e/4e plaats

Finale

Gedetailleerde uitslagen

Ploegen

Help

Statistieken

Archief

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2017 - Alle rechten voorbehouden