De site voor alle sporten

Menu
Volleybal - CEV Cup Dames - 2017/2018 - Home

Volleybal - CEV Cup Dames - 2017/2018 - Home

Keuze van een seizoen :

 
  • Asterix Kieldrecht
  • Békéscsabai RSE
  • Béziers
  • Busto Arsizio
  • Casalmaggiore
  • CSM Bucuresti
  • Dresdner SC
  • Eczacibasi Istanbul
  • Fatum Nyíregyháza
  • Hapoel Kfar Saba
  • Hämeenlinna HPK
  • Jedinstvo Stara Pazova
  • Khimik Yuzhny Odessa
  • Královo Pole Brno
  • Le Cannet-Rocheville
  • LP Viesti Salo
  • Maccabi XT Haifa
  • Minchanka Minsk
  • MTV Stuttgart
  • Nova Branik Maribor
  • OK Calcit Volleyball
  • Pays d'Aix Venelles
  • Schweriner SC
  • SK UP Olomouc
  • Sliedrecht Sport
  • TS Volley Düdingen
  • Uralochka NTMK Ekaterinburg
  • VC Oudegem
  • VC Sneek
  • VFM Franches-Montagnes
  • Yenisei Krasnoyarsk
  • ZOK Jedinstvo Brcko

Home

CEV Cup Dames - Home


1/16de finales (13/12/2017)
12 December 2017
VC Sneek (NED)VC Sneek - CasalmaggioreCasalmaggiore (ITA)
TS Volley Düdingen (SUI)TS Volley Düdingen - Hapoel Kfar SabaHapoel Kfar Saba (ISR)
Béziers (FRA)Béziers - Sliedrecht SportSliedrecht Sport (NED)
SK UP Olomouc (CZE)SK UP Olomouc - MTV StuttgartMTV Stuttgart (GER)
Khimik Yuzhny Odessa (UKR)Khimik Yuzhny Odessa - VFM Franches-MontagnesVFM Franches-Montagnes (SUI)
Jedinstvo Stara Pazova (SRB)Jedinstvo Stara Pazova - Minchanka MinskMinchanka Minsk (BLR)
Maccabi XT Haifa (ISR)Maccabi XT Haifa - Békéscsabai RSEBékéscsabai RSE (HUN)
Hämeenlinna HPK (FIN)Hämeenlinna HPK - Yenisei KrasnoyarskYenisei Krasnoyarsk (RUS)
17h30CSM Bucuresti (ROU)CSM Bucuresti - Uralochka NTMK EkaterinburgUralochka NTMK Ekaterinburg (RUS)
18h00Královo Pole Brno (CZE)Královo Pole Brno - LP Viesti SaloLP Viesti Salo (FIN)
18h00Fatum Nyíregyháza (HUN)Fatum Nyíregyháza - Asterix KieldrechtAsterix Kieldrecht (BEL)
20h30Busto Arsizio (ITA)Busto Arsizio - ZOK Jedinstvo BrckoZOK Jedinstvo Brcko (BIH)
13 December 2017
19h00OK Calcit Volleyball (SLO)OK Calcit Volleyball - Nova Branik MariborNova Branik Maribor (SLO)
19h00Schweriner SC (GER)Schweriner SC - Le Cannet-RochevilleLe Cannet-Rocheville (FRA)
19h00Dresdner SC (GER)Dresdner SC - Pays d'Aix VenellesPays d'Aix Venelles (FRA)
20h30VC Oudegem (BEL)VC Oudegem - Eczacibasi IstanbulEczacibasi Istanbul (TUR)
9 Januari 2018
LP Viesti Salo (FIN)LP Viesti Salo - Královo Pole BrnoKrálovo Pole Brno (CZE)
Sliedrecht Sport (NED)Sliedrecht Sport - BéziersBéziers (FRA)
Minchanka Minsk (BLR)Minchanka Minsk - Jedinstvo Stara PazovaJedinstvo Stara Pazova (SRB)
Pays d'Aix Venelles (FRA)Pays d'Aix Venelles - Dresdner SCDresdner SC (GER)
Hapoel Kfar Saba (ISR)Hapoel Kfar Saba - TS Volley DüdingenTS Volley Düdingen (SUI)
Asterix Kieldrecht (BEL)Asterix Kieldrecht - Fatum NyíregyházaFatum Nyíregyháza (HUN)
VFM Franches-Montagnes (SUI)VFM Franches-Montagnes - Khimik Yuzhny OdessaKhimik Yuzhny Odessa (UKR)
Le Cannet-Rocheville (FRA)Le Cannet-Rocheville - Schweriner SCSchweriner SC (GER)
Békéscsabai RSE (HUN)Békéscsabai RSE - Maccabi XT HaifaMaccabi XT Haifa (ISR)
Casalmaggiore (ITA)Casalmaggiore - VC SneekVC Sneek (NED)
Yenisei Krasnoyarsk (RUS)Yenisei Krasnoyarsk - Hämeenlinna HPKHämeenlinna HPK (FIN)
Nova Branik Maribor (SLO)Nova Branik Maribor - OK Calcit VolleyballOK Calcit Volleyball (SLO)
ZOK Jedinstvo Brcko (BIH)ZOK Jedinstvo Brcko - Busto ArsizioBusto Arsizio (ITA)
Uralochka NTMK Ekaterinburg (RUS)Uralochka NTMK Ekaterinburg - CSM BucurestiCSM Bucuresti (ROU)
10 Januari 2018
17h30Eczacibasi Istanbul (TUR)Eczacibasi Istanbul - VC OudegemVC Oudegem (BEL)
19h00MTV Stuttgart (GER)MTV Stuttgart - SK UP OlomoucSK UP Olomouc (CZE)

Achtste finales (23/01/2018)

Kwartfinales (20/02/2018)

Challenge Ronde

Halve Finale (13/03/2018)

Finale (03/04/2018)

Gedetailleerde uitslagen

Ploegen

Help

Statistieken

Archief

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2017 - Alle rechten voorbehouden