De site voor alle sporten

Menu
Uralochka NTMK Ekaterinburg

Volleybal - Uralochka NTMK Ekaterinburg (Dames)

RuslandRusland - Ekaterinburg- Opgericht 1967

  • Uitslagen
  • Identiteit
  • Erelijst

Uitslagen

Uralochka NTMK Ekaterinburg - Uitslagen

Russische Super League Dames - Playoffs - 2017/2018

17 Februari 2018 - 13h00
Kwartfinales
Uralochka NTMK EkaterinburgUralochka NTMK Ekaterinburg3 - 1Zarechie OdintsovoZarechie Odintsovo
5 Maart 2018 - 17h00
Kwartfinales
Zarechie OdintsovoZarechie Odintsovo0 - 3Uralochka NTMK EkaterinburgUralochka NTMK Ekaterinburg
25 Maart 2018 - 17h00
Halve Finale
Dinamo KazanDinamo Kazan3 - 0Uralochka NTMK EkaterinburgUralochka NTMK Ekaterinburg
29 Maart 2018 - 15h30
Halve Finale
Uralochka NTMK EkaterinburgUralochka NTMK Ekaterinburg0 - 3Dinamo KazanDinamo Kazan
16 April 2018 - 14h00
Om 3e/4e plaats
Yenisei KrasnoyarskYenisei Krasnoyarsk3 - 1Uralochka NTMK EkaterinburgUralochka NTMK Ekaterinburg
17 April 2018 - 14h00
Om 3e/4e plaats
Yenisei KrasnoyarskYenisei Krasnoyarsk1 - 3Uralochka NTMK EkaterinburgUralochka NTMK Ekaterinburg
21 April 2018 - 14h00
Om 3e/4e plaats
Uralochka NTMK EkaterinburgUralochka NTMK Ekaterinburg3 - 1Yenisei KrasnoyarskYenisei Krasnoyarsk

Russische Super League Dames - Regulier Seizoen - 2017/2018

Algemeen klassementPunGWWVDVDTDS
4de30181083533+2
Klassement thuisPunGWWVDVDTDS
6de139451618-2
Klassement uitPunGWWVDVDTDS
3de179631915+4
11 Oktober 2017 - 15h30
Speeldag 1
Uralochka NTMK Ekaterinburg (1)Uralochka NTMK Ekaterinburg3 - 0VC SakhalinVC Sakhalin (10)
16 Oktober 2017 - 17h00
Speeldag 2
Proton Volleyball Club Balakovo (8)Proton Volleyball Club Balakovo1 - 3Uralochka NTMK EkaterinburgUralochka NTMK Ekaterinburg (1)
21 Oktober 2017 - 14h00
Speeldag 3
Uralochka NTMK Ekaterinburg (4)Uralochka NTMK Ekaterinburg0 - 3Leningradka Saint-PetersburgLeningradka Saint-Petersburg (7)
26 Oktober 2017 - 18h00
Speeldag 4
Dynamo Moscow (4)Dynamo Moscow3 - 1Uralochka NTMK EkaterinburgUralochka NTMK Ekaterinburg (6)
14 November 2017 - 15h00
Speeldag 5
Uralochka NTMK Ekaterinburg (7)Uralochka NTMK Ekaterinburg0 - 3Dinamo KazanDinamo Kazan (2)
18 November 2017 - 10h30
Speeldag 6
Yenisei Krasnoyarsk (2)Yenisei Krasnoyarsk3 - 0Uralochka NTMK EkaterinburgUralochka NTMK Ekaterinburg (8)
25 November 2017 - 13h00
Speeldag 7
Uralochka NTMK Ekaterinburg (7)Uralochka NTMK Ekaterinburg2 - 3Avtodor-Metar ChelyabinskAvtodor-Metar Chelyabinsk (9)
4 December 2017 - 14h30
Speeldag 8
Uralochka NTMK Ekaterinburg (6)Uralochka NTMK Ekaterinburg3 - 1Dinamo KrasnodarDinamo Krasnodar (10)
10 December 2017 - 16h00
Speeldag 9
Zarechie Odintsovo (4)Zarechie Odintsovo1 - 3Uralochka NTMK EkaterinburgUralochka NTMK Ekaterinburg (5)
17 December 2017 - 07h00
Speeldag 10
VC Sakhalin (9)VC Sakhalin1 - 3Uralochka NTMK EkaterinburgUralochka NTMK Ekaterinburg (5)
28 December 2017 - 14h30
Speeldag 11
Uralochka NTMK Ekaterinburg (5)Uralochka NTMK Ekaterinburg1 - 3Proton Volleyball Club BalakovoProton Volleyball Club Balakovo (7)
6 Januari 2018 - 18h00
Speeldag 12
Leningradka Saint-Petersburg (7)Leningradka Saint-Petersburg2 - 3Uralochka NTMK EkaterinburgUralochka NTMK Ekaterinburg (5)
13 Januari 2018 - 13h00
Speeldag 13
Uralochka NTMK Ekaterinburg (6)Uralochka NTMK Ekaterinburg1 - 3Dynamo MoscowDynamo Moscow (2)
17 Januari 2018 - 17h00
Speeldag 14
Dinamo Kazan (1)Dinamo Kazan3 - 0Uralochka NTMK EkaterinburgUralochka NTMK Ekaterinburg (6)
20 Januari 2018 - 13h00
Speeldag 15
Uralochka NTMK Ekaterinburg (6)Uralochka NTMK Ekaterinburg3 - 1Yenisei KrasnoyarskYenisei Krasnoyarsk (3)
28 Januari 2018 - 13h00
Speeldag 16
Avtodor-Metar Chelyabinsk (9)Avtodor-Metar Chelyabinsk1 - 3Uralochka NTMK EkaterinburgUralochka NTMK Ekaterinburg (6)
2 Februari 2018 - 17h30
Speeldag 17
Dinamo Krasnodar (10)Dinamo Krasnodar0 - 3Uralochka NTMK EkaterinburgUralochka NTMK Ekaterinburg (5)
11 Februari 2018 - 13h00
Speeldag 18
Uralochka NTMK Ekaterinburg (4)Uralochka NTMK Ekaterinburg3 - 1Zarechie OdintsovoZarechie Odintsovo (5)

CEV Cup Dames - Finaleronde - 2017/2018

12 December 2017 - 16h30
1/16de finales
CSM Bucuresti (ROU)CSM Bucuresti0 - 3 (19-25,21-25,21-25)Uralochka NTMK EkaterinburgUralochka NTMK Ekaterinburg
10 Januari 2018 - 15h00
1/16de finales
Uralochka NTMK EkaterinburgUralochka NTMK Ekaterinburg3 - 2 (23-25,25-19,15-25,25-22,15-8)CSM BucurestiCSM Bucuresti (ROU)
24 Januari 2018 - 15h00
Achtste finales
Uralochka NTMK EkaterinburgUralochka NTMK Ekaterinburg3 - 0 (25-17,25-11,25-18)Královo Pole BrnoKrálovo Pole Brno (CZE)
7 Februari 2018 - 18h00
Achtste finales
Královo Pole Brno (CZE)Královo Pole Brno1 - 3 (10-25,28-26,20-25,16-25)Uralochka NTMK EkaterinburgUralochka NTMK Ekaterinburg
21 Februari 2018 - 15h00
Kwartfinales
Uralochka NTMK EkaterinburgUralochka NTMK Ekaterinburg1 - 3 (25-20,20-25,22-25,26-28)Minchanka MinskMinchanka Minsk (BLR)
27 Februari 2018 - 17h00
Kwartfinales
Minchanka Minsk (BLR)Minchanka Minsk3 - 0 (25-19,25-15,25-23)Uralochka NTMK EkaterinburgUralochka NTMK Ekaterinburg

Identiteit

Erelijst

© Copyright Info Média Conseil 2007-2018 - Alle rechten voorbehouden