Veldrijden

Wereldbeker - Heren Elite  Plzen  Tabor  Koksijde

Vorig seizoen   Volgend seizoen
Seizoenskalender
Statistieken met betrekking tot dit evenement   |  Erelijst en medaillewinnaars



Klassement Wereldbeker - Heren Elite

Tabor (Tsjechië), 23 Oktober 2011 15h00 :


Verslagen met betrekking tot dit evenement

  1. Startlijst elite wereldbekerwedstrijd Tabor - gewijzigd op : 2011-10-22 17:40:28

Uitslagen

 
Algemeen klassement
 Sta  Naam  Nat  Uitslag   Punten 
 1  Kevin Pauwels (Sunweb Revor Cycling Team)  BEL  1:02:58   80.00 
 2  Zdenek Stybar (Quickstep Cycling Team)  CZE  +00:32   70.00 
 3  Klaas Vantornout (Sunweb Revor Cycling Team)  BEL  +00:35   65.00 
 4  Francis Mourey (Française Des Jeux)  FRA  +00:40   60.00 
 5  Sven Nys (Landbouwkrediet)  BEL  +00:41   55.00 
 6  Tom Meeusen (Telenet - Fidea)  BEL  +00:49   50.00 
 7  Bart Aernouts (Rabo-Giant Offroad Team)  BEL  +00:52   48.00 
 8  Radomír Simunek Jr. (Bkcp - Powerplus)  CZE  +00:57   46.00 
 9  Bart Wellens (Telenet - Fidea)  BEL  +00:59   44.00 
 10  Steve Chainel (AA Cycling Team)  FRA  +00:59   42.00 
 11  Enrico Franzoi (Landbouwkrediet)  ITA  +00:59   40.00 
 12  Niels Albert (Bkcp - Powerplus)  BEL  +01:00   39.00 
 13  Marcel Wildhaber (Scott-Swisspower Mtb Racing Wangen)  SUI  +01:01   38.00 
 14  Dieter Vanthourenhout (Bkcp - Powerplus)  BEL  +01:17   37.00 
 15  Jeremy Powers (Team Rapha Focus)  USA  +01:24   36.00 
 16  Christoph Pfingsten (Cycling Team De Rijke)  GER  +01:48   35.00 
 17  Timothy Johnson (Cannondale / Cyclocrossworld.com)  USA  +01:56   34.00 
 18  Gerben De Knegt (Rabobank-Giant Off-Road Team)  NED  +02:00   33.00 
 19  Christian Heule  SUI  +02:02   32.00 
 20  Matthieu Boulo (Bkcp - Powerplus)  FRA  +02:10   31.00 
 21  Egoitz Murgoitio Rekalde (Style & Concept Cycling Team)  ESP  +02:11   30.00 
 22  Nicolas Bazin (Telenet - Fidea)  FRA  +02:15   29.00 
 23  Simon Zahner (Française Des Jeux)  SUI  +02:22   28.00 
 24  Thijs Van Amerongen (AA Cycling Team)  NED  +02:24   27.00 
 25  Twan Van Den Brand (WV Schijndel)  NED  +02:24   26.00 
 26  Petr Dlask (Planet Bike)  CZE  +02:27   25.00 
 27  Ian Field (Ac Lanester 56)  GBR  +02:28   24.00 
 28  Cristian Cominelli (Orange Babies Cycling Team)  ITA  +02:28   23.00 
 29  David Kasek (Cyklo Team Tábor)  CZE  +02:41   22.00 
 30  Marcel Meisen (Style & Concept Cycling Team)  GER  +02:58   21.00 
 31  Martin Zlamalik (Sunweb - Revor)  CZE  +03:00   20.00 
 32  Marco Ponta  ITA  +03:17   19.00 
 33  Fabio Ursi (Team Cbe Tecnoimpianti A.S.D.)  ITA  +03:17   18.00 
 34  Thijs Al (AA Cycling Team)  NED  +03:23   17.00 
 35  Vincent Baestaens (Landbouwkrediet)  BEL  +03:26   16.00 
 36  James Driscoll (Cannondale / Cyclocrossworld.com)  USA  +03:27   15.00 
 37  Jiri Polnicky (Baboco - Revor Cycling Team)  CZE  +03:27   14.00 
 38  Johannes Sickmüller (Kdl Trans)  GER  +03:34   13.00 
 39  Vladimir Kyzivat (Rabobank Cycling Team)  CZE  +03:47   12.00 
 40  Melvin Rulliere  FRA  +03:54   11.00 
 41  Robert Gavenda (Telenet - Fidea)  SVK  +03:54   10.00 
 42  Mariusz Gil (Baboco - Revor Cycling Team)  POL  +03:58   9.00 
 43  Jonathan Page (Telenet - Fidea)  USA  +04:05   8.00 
 44  Milan Barenyi  SVK  +04:08   7.00 
 45  Marco Bianco (L´arcobaleno Carraro Team)  ITA  +04:09   6.00 
 46  Ole Quast  GER  +04:13   5.00 
 47  Eddy Van Yzendoorn (Jvr De Batauwers)  NED  +04:30   4.00 
 48  Magnus Darvell (TX Active Bianchi)  SWE  +04:38   3.00 
 49  Mirko Tabacchi (Landbouwkrediet)  ITA  +04:47   2.00 
 50  Patrick Van Leeuwen (Acqua E Sapone)  NED  +04:49   1.00 
 51  Kobus Herijgers (WV Schijndel)  NED  +05:18   0.00 
 52  Christopher Jones (Rapha Focus)  USA  +05:31   0.00 
 53  Zdeniek Mlynar (Focus Cycling Znojmo)  CZE  +05:40   0.00 
 54  Tommy Moberg Nielsen  DEN  +05:49   0.00 
 55  Martin Haring (Feenstra Stevens Bike Team)  SVK  +06:05   0.00 
 56  Vaclav Metlicka  SVK  +06:13   0.00 
 57  Philipp Walsleben (Bkcp - Powerplus)  GER  +06:51   0.00 
 58  Robert Glajza (CK Banská Bystrica)  SVK  -3 rondeS   0.00 
 59  Joachim Parbo (Leopard Cycles)  DEN  -3 rondeS   0.00 
 60  Karl Heinz Gollinger  AUT  -4 rondeS   0.00 
 61  Jürgen Pechhacker  AUT  -5 rondeS   0.00 
 62  Michael Haydn  AUT  -6 rondeS   0.00