De site voor alle sporten
De site voor alle sporten
Klik op een maand om uit te breiden / verkleinen
Datum | Plaats / Land | Competitie | Winnaar / Status |
---|---|---|---|
02/10 - 04/10 | Belgrade | Continental Cup - Eerste Ronde - Groep A | CSKA Sofia |
08/10/2015 - 11/04/2016 | USA | National Hockey League - National Hockey League - Regulier Seizoen | Beëindigd |
10/10 | Sofia | Olympische Spelen Kwalificatie Heren - Pre-Kwalificatie | Bulgarije |
20/10/2015 - 17/02/2016 | FRA | Franse League Cup - Finaleronde | Gap HC |
23/10 - 25/10 | Belgrade | Continental Cup - Tweede Ronde - Groep B | Mogo Riga |
23/10 - 25/10 | Tychy | Continental Cup - Tweede Ronde - Groep C | GKS Tychy |
Datum | Plaats / Land | Competitie | Winnaar / Status |
---|---|---|---|
05/11 - 07/11 | Stavanger | Euro Ice Hockey Challenge - EIHC Noorwegen | Noorwegen |
05/11 - 07/11 | Katowice | Euro Ice Hockey Challenge - EIHC Polen | Slovenië |
05/11 - 07/11 | Liepaja | Euro Ice Hockey Challenge - EIHC Letland | Wit-Rusland |
05/11 - 08/11 | Tallinn | Olympische Spelen Kwalificatie Heren - Pre-Kwalificatie - Groep K | Estland |
06/11 - 08/11 | Valdemoro | Olympische Spelen Kwalificatie Heren - Pre-Kwalificatie - Groep L | Servië |
06/11 - 08/11 | Galati | Euro Ice Hockey Challenge - EIHC Roemenië | Oekraïne |
20/11 - 22/11 | Asiago | Continental Cup - Derde Ronde - Groep D | Herning Blue Fox |
20/11 - 22/11 | Rouen | Continental Cup - Derde Ronde - Groep E | Rouen HE |
20/11/2015 - 31/01/2016 | POL | Polen - Ekstraliga - Tweede Ronde - Groep A | Cracovia Kraków |
20/11/2015 - 31/01/2016 | POL | Polen - Ekstraliga - Tweede Ronde - Groep B | Polonia Bytom |
Datum | Plaats / Land | Competitie | Winnaar / Status |
---|---|---|---|
17/12 - 19/12 | Katowice | Euro Ice Hockey Challenge - EIHC Polen 2 | Kazachstan |
Datum | Plaats / Land | Competitie | Winnaar / Status |
---|---|---|---|
08/01 - 10/01 | Rouen | Continental Cup - Finaleronde - Groep F | Rouen HE |
22/01 - 21/02 | AUT | Oostenrijk - DEL - Kwalificatieronde | EC VSV Villach |
22/01 - 21/02 | AUT | Oostenrijk - DEL - Championship Ronde | Orli Znojmo |
Datum | Plaats / Land | Competitie | Winnaar / Status |
---|---|---|---|
10/02 - 13/02 | Kopenhagen | Euro Ice Hockey Challenge - EIHC Denemarken | Noorwegen |
11/02 - 13/02 | Innsbruck | Euro Ice Hockey Challenge - EIHC Oostenrijk | Slovenië |
11/02 - 14/02 | Cortina d'Ampezzo | Olympische Spelen Kwalificatie Heren - Pre-Kwalificatie - Groep G | Italië |
11/02 - 14/02 | Budapest | Olympische Spelen Kwalificatie Heren - Pre-Kwalificatie - Groep H | Polen |
11/02 - 14/02 | Sapporo | Olympische Spelen Kwalificatie Heren - Pre-Kwalificatie - Groep J | Japan |
19/02 - 26/03 | FRA | Magnus League - Play Downs | Bordeaux GH 2000 |
19/02 - 26/03 | FRA | Magnus League - Finaleronde | Rouen HE |
19/02 - 26/03 | POL | Polen - Ekstraliga - Playoffs | Cracovia Kraków |
21/02 - 17/04 | RUS | Kontinental Hockey League - KHL - Playoffs | CSKA Moscow |
24/02 - 01/04 | BLR | Wit-Rusland - Extraliga - Playoffs | Junost Minsk |
26/02 - 12/04 | AUT | Oostenrijk - DEL - Playoffs | Red Bulls Salzburg |
Datum | Plaats / Land | Competitie | Winnaar / Status |
---|---|---|---|
01/03 - 14/04 | ITA | Italië - Serie A - Playoffs | SV Ritten-Renon |
03/03 - 31/03 | SUI | Zwitserland - Nationalliga A - Play Downs | |
03/03 - 12/04 | SUI | Zwitserland - Nationalliga A - Playoffs | SC Bern |
04/03 - 23/03 | Internationaal | BeNe-league - Playoffs | Herentals HYC |
04/03 - 19/04 | DEN | Denemarken - Superligaen - Playoffs | Esbjerg Energy |
05/03 - 03/04 | Internationaal | Azië Ice Hockey League - Playoffs | HL Anyang |
07/03 - 24/04 | CZE | Tsjechië - Extraliga - Playoffs | Bílí Tygri Liberec |
08/03 - 24/04 | CZE | Tsjechië - Extraliga - Play Downs | Beëindigd |
09/03 - 22/04 | GER | Duitsland - DEL - Playoffs | EHC München |
10/03 - 24/04 | SWE | Zweden - Elitserien - Playoffs | Frölunda HC Göeteborg |
11/03 - 22/04 | NOR | Noorwegen - Eliteserien - Playoffs | Stavanger Oilers |
11/03 - 22/04 | SVK | Slovakije - Extraliga - Playoffs | HK Nitra |
12/03 - 26/04 | FIN | Finland - SM-liiga - Playoffs | Tappara Tampere |
26/03 - 03/04 | GBR | Verenigd Koninkrijk - Elite Ice Hockey League - Playoffs | Nottingham Panthers |
Datum | Plaats / Land | Competitie | Winnaar / Status |
---|---|---|---|
14/04 - 13/06 | USA | National Hockey League - National Hockey League - Playoffs | Pittsburgh Penguins |
Datum | Plaats / Land | Competitie | Winnaar / Status |
---|---|---|---|
01/09 - 04/09 | Minsk | Olympische Spelen Kwalificatie Heren - Finale Olympische Kwalificatie - Groep D | Slovenië |
01/09 - 04/09 | Riga | Olympische Spelen Kwalificatie Heren - Finale Olympische Kwalificatie- Groep E | Duitsland |
01/09 - 04/09 | Oslo | Olympische Spelen Kwalificatie Heren - Finale Olympische Kwalificatie - Groep F | Noorwegen |