De site voor alle sporten

Menu
Ijshockey - Champions Hockey League - 2017/2018 - Home

Ijshockey - Champions Hockey League - 2017/2018 - Home

Keuze van een seizoen :

 
  • Adler Mannheim
  • Bílí Tygri Liberec
  • Brynäs IF
  • Cardiff Devils
  • Cracovia Kraków
  • Davos
  • EC KAC Klagenfurt
  • EHC München
  • Esbjerg Energy
  • EV Zug
  • Frölunda HC Göeteborg
  • Gap HC
  • Grizzlys Wolfsburg
  • HC 05 Banská Bystrica
  • HC Ocelári Trinec
  • HIFK Helsinki
  • HV71 Jönköping
  • JYP Jyväskylä
  • KalPa Kuopio
  • Kometa Brno
  • Malmö IF Redhawks
  • Mountfield HK
  • Neman Grodno
  • Nottingham Panthers
  • Red Bulls Salzburg
  • SC Bern
  • Stavanger Oilers
  • Tappara Tampere
  • TPS Turku
  • Vienna Capitals
  • Växjö Lakers Hockey
  • ZSC Lions Zürich

Home

Champions Hockey League - Home

20 Augustus 2017 - 10 Februari 2018

Groep A (24/08/2017 - 11/10/2017)

Deelnemende teams

ClubLandStadIjshal
Grizzlys WolfsburgGrizzlys WolfsburgDuitslandWolfsburgEisArena
HC 05 Banská BystricaHC 05 Banská BystricaSlowakijeBanská BystricaZimný Banská Bystrica
Red Bulls SalzburgRed Bulls SalzburgOostenrijkSalzburgEisarena Salzburg
Tappara TampereTappara TampereFinlandTampereTampereen jäähalli


Groep B (24/08/2017 - 11/10/2017)

Deelnemende teams

ClubLandStadIjshal
KalPa KuopioKalPa KuopioFinlandKuopioData Group Areena
Kometa BrnoKometa BrnoTsjechiëBrnoDRFG Arena
Malmö IF RedhawksMalmö IF RedhawksZwedenMalmöMalmö Isstadion
Stavanger OilersStavanger OilersNoorwegenStavangerStavanger Ishall


Groep C (24/08/2017 - 11/10/2017)

Deelnemende teams

ClubLandStadIjshal
EV ZugEV ZugZwitserlandZugEishalle Herti
JYP JyväskyläJYP JyväskyläFinlandJyväskyläHippos
Neman GrodnoNeman GrodnoWit-RuslandGrodnoIce Arena Grodno
Vienna CapitalsVienna CapitalsOostenrijkWienAlbert Schultz Eishalle


Groep D (24/08/2017 - 11/10/2017)

Deelnemende teams

ClubLandStadIjshal
Adler MannheimAdler MannheimDuitslandMannheimSAP-Arena
Esbjerg EnergyEsbjerg EnergyDenemarkenEsbjergEsbjerg Skøjtehal
HC Ocelári TrinecHC Ocelári TrinecTsjechiëTrinecTrinecký Zimní Stadion
HV71 JönköpingHV71 JönköpingZwedenJönköpingKinnarps Arena


Groep E (24/08/2017 - 11/10/2017)

Deelnemende teams

ClubLandStadIjshal
Bílí Tygri LiberecBílí Tygri LiberecTsjechiëLiberecTipsport Arena
Cardiff DevilsCardiff DevilsGroot-BrittanniëCardiff
DavosDavosZwitserlandDavosVaillant Arena
Växjö Lakers HockeyVäxjö Lakers HockeyZwedenVäxjöVäxjö Ishall


Groep F (24/08/2017 - 11/10/2017)

Deelnemende teams

ClubLandStadIjshal
Mountfield HKMountfield HKTsjechiëHradec KrálovéFORTUNA Aréna Hradec Králové
Nottingham PanthersNottingham PanthersGroot-BrittanniëNottinghamNational Ice Centre
SC BernSC BernZwitserlandBernPostFinance Arena
TPS TurkuTPS TurkuFinlandTurkuElysée Arena


Groep G (24/08/2017 - 11/10/2017)

Deelnemende teams

ClubLandStadIjshal
Brynäs IFBrynäs IFZwedenGävleLäkerol Arena
Cracovia KrakówCracovia KrakówPolenCracovie
EHC MünchenEHC MünchenDuitslandMünchenOlympia Eishalle
HIFK HelsinkiHIFK HelsinkiFinlandHelsinkiHelsinki Ice Hall


Groep H (24/08/2017 - 11/10/2017)

Deelnemende teams

ClubLandStadIjshal
EC KAC KlagenfurtEC KAC KlagenfurtOostenrijkKlagenfurtStadthalle Klagenfurt
Frölunda HC GöeteborgFrölunda HC GöeteborgZwedenGöteborgScandinavium
Gap HCGap HCFrankrijkGapPatinoire Brown-Ferrand
ZSC Lions ZürichZSC Lions ZürichZwitserlandZürichHallenstadion


Playoffs (18/10/2017 - 06/02/2018)


Achtste finales

Kwartfinales

Halve Finale

Finale

Ploegen

Statistieken

Archief

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2017 - Alle rechten voorbehouden