De site voor alle sporten
De site voor alle sporten
Roemenië - 5 Maart 1995
Klik op een jaar om uit te breiden / verkleinen
Uitslagen - Enkel
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 4 Overwinningen / 2 Nederlagen
Europees Kampioenschap Dames van 13 Augustus tot 21 Augustus 2022 | ||||
---|---|---|---|---|
1/32ste finales | verslaat | Zdena Blaskova | 4-0 (11-6,11-4,12-10,11-5) | |
1/16de finales | verslaat | Georgina Pota | 4-0 (11-7, 11-7, 11-8, 11-3) | |
Achtste finales | verslaat | Xialian Ni | 4-3 (0-11, 18-16-18, 9-11, 11-8, 11-8, 11-7, 18-16-14) | |
Kwartfinales | verslagen door | Sofia Polcanova | 4-2 (11-6, 4-11, 11-8, 11-6, 6-11, 11-5) | |
Wereldbeker Teams Dames van 30 September tot 9 Oktober 2022 | ||||
Achtste finales | verslaat | Hoi Kem Doo | 3-1 (11-5, 11-9, 5-11, 11-6) | |
Achtste finales | verslagen door | Chengzhu Zhu | 3-2 (12-10, 5-11, 16-18, 11-3, 12-10) |
Overwinning : 0
Finale : 1 (EK - Landenwedstrijd Dames)
Samenvatting : 9 Overwinningen / 6 Nederlagen
Europees Kampioenschap Dames van 23 Juni tot 27 Juni 2021 | ||||
---|---|---|---|---|
1/32ste finales | verslaat | Kornelija Riliskyte | 4-0 (11-6, 11-5, 11-3, 11-9) | |
1/16de finales | verslagen door | Linda Bergstrom | 4-1 (11-7, 9-11, 11-7, 11-9, 13-11) | |
Olympische Spelen - Dames van 24 Juli tot 31 Juli 2021 | ||||
1/16de finales | verslagen door | Juan Liu | 4-2 (11-4, 6-11, 6-11, 11-9, 11-8, 11-3) | |
Olympische Spelen Dames - Ploegen van 24 Juli tot 31 Juli 2021 | ||||
Achtste finales | verslaat | Dina Meshref | 3-2 (-10,9-11,11-6,11-7,11-7) | |
Kwartfinales | verslagen door | Hoi Kem Doo | 3-0 (11-5,11-5,11-6) | |
Top 16 - Finaleronde van 18 September tot 19 September 2021 | ||||
Achtste finales | verslaat | Yana Noskova | 4-1 (11-9, 13-11, 11-13, 11-6, 11-7) | |
Kwartfinales | verslaat | Ganna Gaponova | 4-1 (11-4, 13-11, 11-2, 4-11, 11-9) | |
Halve Finale | verslagen door | Fu Yu | 4-3 (8-11, 11-9, 6-11, 7-11, 12-10, 11-8, 11-8) | |
EK - Landenwedstrijd Dames van 28 September tot 3 Oktober 2021 | ||||
Kwartfinales | verslaat | Sarah De Nutte | 3-0 (11-9,11-5,11-9) | |
Halve Finale | verslaat | Jia Nan Yuan | 3-2 (11-6,8-11,5-11,13-11,11-9) | |
Finale | verslagen door | Nina Mittelham | 3-2 (8-11,11-7,9-11,11-9,12-10) | |
Wereldkampioenschap Dames van 23 November tot 29 November 2021 | ||||
Eerste ronde | verslaat | Paulina Vega | 4-0 (11-2, 11-5, 11-4, 11-4) | |
Tweede ronde | verslaat | Natalia Bajor | 4-1 (11-5, 13-11, 9-11, 12-10, 11-5) | |
1/16de finales | verslaat | Ji-hee Jeon | 4-2 (13-11, 11-9, 3-11, 11-9, 5-11, 11-9) | |
Achtste finales | verslagen door | Kasumi Ishikawa | 4-0 (11-6, 11-9, 11-8, 11-8) |
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 1 Overwinning / 4 Nederlagen
Hungarian Open Dames van 18 Februari tot 23 Februari 2020 | ||||
---|---|---|---|---|
1/16de finales | verslagen door | Honoka Hashimoto | 4-0 (11-6, 11-6, 12-10, 11-7) | |
Oman Open Dames van 11 Maart tot 15 Maart 2020 | ||||
Achtste finales | verslagen door | Jia Nan Yuan | 4-3 (7-11, 11-9, 9-11, 11-3, 11-13, 11-1, 11-6) | |
Wereldbeker Dames van 8 November tot 10 November 2020 | ||||
Groep D | verslagen door | Hyo-won Seo | 4-2 (8-11, 11-3, 11-9, 13-11, 8-11, 11-7) | |
Groep D | verslaat | Dina Meshref | 4-3 (8-11, 11-5, 11-8, 10-12, 11-6, 10-12, 11-5) | |
Achtste finales | verslagen door | Meng Chen | 4-0 (11-6, 11-1, 11-3, 11-7) |
Overwinning : 1 (EK - Landenwedstrijd Dames)
Finales : 2 (Top 16 - Finaleronde, Europese Spelen - Team Dames)
Samenvatting : 21 Overwinningen / 15 Nederlagen
Hungarian Open Dames van 17 Januari tot 20 Januari 2019 | ||||
---|---|---|---|---|
1/16de finales | verslaat | Hsien-Tzu Cheng | 4-3 (11-9, 8-11, 9-11, 13-11, 1-11, 16-14, 15-13) | |
Achtste finales | verslaat | Xiaona Shan | 4-0 (11-4, 12-10, 12-10, 11-8) | |
Kwartfinales | verslagen door | Meng Chen | 4-2 (8-11, 7-11, 11-6, 11-7, 11-5, 11-4) | |
Top 16 - Finaleronde van 2 Februari tot 3 Februari 2019 | ||||
Achtste finales | verslaat | Hana Matelova | 4-2 (11-5, 11-9, 11-13, 11-7, 11-13, 11-8) | |
Kwartfinales | verslaat | Barbora Balazova | 4-0 (11-7, 11-8, 11-5, 11-9) | |
Halve Finale | verslaat | Natalia Partyka | 4-3 (11-8, 9-11, 11-8, 10-12, 14-12, 9-11, 11-2) | |
Finale | verslagen door | Petrissa Solja | 4-3 (9-11, 9-11, 6-11, 12-10, 11-8, 11-8, 11-4) | |
Oman Open Dames van 20 Maart tot 24 Maart 2019 | ||||
1/16de finales | verslaat | Tatiana Kukulkova | 4-0 (11-2, 11-5, 11-7, 11-7) | |
Achtste finales | verslaat | Sakura Mori | 4-1 (11-5, 11-4, 7-11, 11-6, 11-7) | |
Kwartfinales | verslagen door | Hina Hayata | 4-0 (11-6, 11-6, 11-3, 11-7) | |
Wereldkampioenschap Dames van 21 April tot 28 April 2019 | ||||
Eerste ronde | verslaat | Daniela Ortega | 4-0 (11-2, 11-5, 11-9, 11-1) | |
Tweede ronde | verslaat | Nam Hae Kim | 4-3 (9-11, 11-8, 8-11, 11-5, 11-5, 5-11, 11-8) | |
1/16de finales | verslagen door | Wai Yam Minnie Soo | 4-0 (11-4, 14-12, 11-5, 11-6) | |
China Open Dames van 28 Mei tot 2 Juni 2019 | ||||
1/16de finales | verslaat | Yu-Hsin Liu | 4-0 (11-9, 11-7, 11-6, 11-8) | |
Achtste finales | verslagen door | I-Ching Cheng | 4-2 (14-12, 9-11, 11-7, 11-3, 13-15, 11-8) | |
Hong Kong Open - Dames van 6 Juni tot 9 Juni 2019 | ||||
1/16de finales | verslaat | Suthasini Sawettabut | 4-0 (11-8, 11-3, 13-11, 11-4) | |
Achtste finales | verslagen door | Hyo-won Seo | 4-1 (11-8, 12-10, 11-7, 7-11, 11) | |
Europese Spelen - Dames van 22 Juni tot 29 Juni 2019 | ||||
1/16de Finales | verslaat | Laura Gasnier | 4-0 (11-6, 13-11, 11-7, 11-8) | |
Achtste finales | verslagen door | Xialian Ni | 4-3 (11-7, 11-8, 11-9, 7-11, 9-11, 8-11, 11-7) | |
Europese Spelen - Team Dames van 22 Juni tot 29 Juni 2019 | ||||
Kwartfinales | verslaat | Filippa Bergand | 3-1 (11-6, 11-3, 7-11, 11-4) | |
Kwartfinales | verslaat | Linda Bergstrom | 3-0 (11-7, 11-7, 11-7) | |
Halve Finale | verslagen door | Szandra Pergel | 3-1 (7-11, 12-10, 11-9, 11-4) | |
Halve Finale | verslaat | Georgina Pota | 3-0 (11-9, 11-7, 11-9) | |
Finale | verslagen door | Ying Han | 3-1 (9-11, 11-5, 11-3, 11-2) | |
Australian Open - Dames van 11 Juli tot 14 Juli 2019 | ||||
1/16de finales | verslagen door | Shiho Matsudaira | 4-3 (12-10, 9-11, 9-11, 11-9, 11-7, 9-11, 13-11) | |
Bulgaria Open - Dames van 15 Augustus tot 18 Augustus 2019 | ||||
1/16de finales | verslaat | Hsien-Tzu Cheng | 4-2 (11-8, 11-8, 11-9, 10-12, 9-11, 11-6) | |
Achtste finales | verslagen door | Kasumi Ishikawa | 4-1 (-) | |
EK - Landenwedstrijd Dames van 3 September tot 8 September 2019 | ||||
Kwartfinales | verslaat | Marie Migot | 3-1 (11-6, 11-7, 7-11, 11-9) | |
Halve Finale | verslaat | Natalia Bajor | 3-1 (11-9,8-11,11-4,13-11) | |
Finale | verslaat | Jieni Shao | 3-2 (11-7,8-11,6-11,11-7,11-6) | |
German Open Dames van 10 Oktober tot 13 Oktober 2019 | ||||
1/16de finales | verslagen door | Olga Vorobeva | 4-1 (11-9, 11-9, 11-9, 4-11, 13-11) | |
Wereldbeker Dames van 18 Oktober tot 20 Oktober 2019 | ||||
Groep A | verslaat | Adriana Diaz | 4-2 (11-3, 11-9, 8-11, 11-7, 7-11, 11-2) | |
Groep A | verslaat | Lily Zhang | 4-1 (11-9, 8-11, 12-10, 11-7, 11-3) | |
Achtste finales | verslagen door | Tianwei Feng | 4-0 (11-8, 12-10, 11-8, 11-8) | |
Wereldbeker Teams Dames van 6 November tot 10 November 2019 | ||||
Kwartfinales | verslagen door | Mima Ito | 3-0 (12-10,11-7,11-6) | |
Austrian Open Dames van 14 November tot 17 November 2019 | ||||
1/16de finales | verslagen door | Miyuu Kihara | 4-0 (11-8, 11-8, 11-6, 11-4) |
Overwinning : 1 (Top 16 - Finaleronde)
Finale : 0
Samenvatting : 15 Overwinningen / 11 Nederlagen
Hungarian Open Dames van 18 Januari tot 21 Januari 2018 | ||||
---|---|---|---|---|
1/16de finales | verslaat | Szandra Pergel | 4-0 (11-5, 11-5, 11-8, 11-9) | |
Achtste finales | verslagen door | Manyu Wang | 4-0 (11-3, 11-1, 11-8, 11-9) | |
Top 16 - Finaleronde van 3 Februari tot 4 Februari 2018 | ||||
Achtste finales | verslaat | Tetyana Bilenko | 4-0 (11-4, 11-6, 14-12, 11-9) | |
Kwartfinales | verslaat | Georgina Pota | 4-0 (11-7, 11-6, 11-5, 12-10) | |
Halve Finale | verslaat | Matilda Ekholm | 4-0 (11-7, 11-9, 9, 11-9) | |
Finale | verslaat | Jie Li | 4-1 (12-10, 8-11, 11-6, 11-5, 11-7) | |
Wereldbeker Teams Dames van 22 Februari tot 25 Februari 2018 | ||||
Kwartfinales | verslagen door | Wai Yam Minnie Soo | 3-2 (13-11-9, 1-11, 9-11, 13-11-7, 13-11-8) | |
Qatar Open Dames van 8 Maart tot 11 Maart 2018 | ||||
1/16de finales | verslagen door | I-Ching Cheng | 4-1 (11-6, 11-9, 11-9, 8-11, 11-5) | |
Kroatië Open - Dames van 10 April tot 14 April 2018 | ||||
1/16de finales | verslaat | Bruna Takahashi | 4-1 (7-11, 11-4, 12-10, 11-4, 12-10 ) | |
Achtste finales | verslagen door | Xialian Ni | 4-0 (11-8, 11-8, 11-9, 11-5) | |
WK Teams Dames van 29 April tot 6 Mei 2018 | ||||
Kwartfinales | verslagen door | Hoi Kem Doo | 3-2 (3-11,11-4,11-6,9-11,11-9) | |
Japan Open Dames van 7 Juni tot 10 Juni 2018 | ||||
1/16de finales | verslaat | Hoi Kem Doo | 4-2 (10-12, 6-11, 11-6, 11-4, 12-10, 11-6) | |
Achtste finales | verslagen door | Kasumi Ishikawa | 4-1 (11-6, 11-9, 4-11, 11-1, 11-7) | |
Bulgaria Open - Dames van 16 Augustus tot 19 Augustus 2018 | ||||
1/16de finales | verslaat | Maki Shiomi | 4-2 (9-11, 11-7, 15-13, 4-11, 11-6, 11-8) | |
Achtste finales | verslagen door | Kasumi Ishikawa | 4-1 (8-11, 11-7, 11-8, 11-9, 11-1) | |
Tsjechië - Dames van 23 Augustus tot 26 Augustus 2018 | ||||
1/16de finales | verslaat | Yumeno Soma | 4-2 (11-7, 11-6, 11-13, 11-3, 9-11, 11-8) | |
Achtste finales | verslagen door | Saki Shibata | 4-0 (11-7, 11-5, 11-8, 11-9) | |
Europees Kampioenschap Dames van 18 September tot 23 September 2018 | ||||
1/32ste finales | verslaat | Fen Li | 4-0 (11-7, 11-3, 11-7, 11-6) | |
1/16de finales | verslaat | Laura Gasnier | 4-3 (11-6, 8-11, 15-13, 7-11, 11-2, 12-14, 11-3) | |
Achtste finales | verslaat | Nina Mittelham | 4-0 (13-11, 11-4, 11-8, 11-9) | |
Kwartfinales | verslagen door | Qiangbing Li | 4-1 (11-9, 11-6, 14-16, 11-6, 11-7) | |
Wereldbeker Dames van 28 September tot 30 September 2018 | ||||
Groep D | verslaat | Yue Wu | 4-2 (11-6, 11-4, 11-9, 9-11, 9-11, 11-9) | |
Groep D | verslaat | Jia Liu | 4-2 (11-9, 9-11, 11-5, 9-11, 11-8, 11-6) | |
Achtste finales | verslagen door | Hoi Kem Doo | 4-2 (6-11, 11-6, 12-10, 11-6, 16-18, 11-8) | |
Austrian Open Dames van 8 November tot 11 November 2018 | ||||
1/16de finales | verslaat | Hitomi Sato | 4-3 (12-10, 8-11, 11-6, 7-11, 12-10, 7-11, 12-10) | |
Achtste finales | verslagen door | Shiwen Liu | 4-0 (11-3, 11-2, 11-2, 13-11) |
Overwinning : 1 (EK - Landenwedstrijd Dames)
Finale : 0
Samenvatting : 8 Overwinningen / 5 Nederlagen
Top 16 - Groep D , 3 Februari 2017 | ||||
---|---|---|---|---|
Groep D | verslagen door | Jie Li | 3-2 (3-11, 11-2, 11-5, 6-11, 11-6) | |
Groep D | verslaat | Viktoria Pavlovich | 3-1 (11-4, 11-6, 8-11, 13-11) | |
Groep D | verslaat | Qian Li | 3-2 (5-11, 12-10, 11-8, 8-11, 12-10) | |
Top 16 - Finaleronde van 4 Februari tot 5 Februari 2017 | ||||
Kwartfinales | verslagen door | Petrissa Solja | 4-2 (11-9, 11-8, 6-11, 11-9, 7-11, 11-6) | |
Korea Open Dames van 18 April tot 23 April 2017 | ||||
1/16de finales | verslagen door | Sakura Mori | 4-1 (11-3, 19-17, 11-5, 8-11, 11-8) | |
Wereldkampioenschap Dames van 29 Mei tot 5 Juni 2017 | ||||
Eerste ronde | verslaat | Yu-Hsin Liu | 4-3 (9-11, 9-11, 11-6, 11-8, 3-11, 11-7, 11-6) | |
Tweede ronde | verslagen door | Jia Liu | 4-1 (11-7, 11-9, 9-11, 11-8, 11-8) | |
Universiade - Dames van 25 Augustus tot 29 Augustus 2017 | ||||
Achtste finales | verslaat | Hyo Sim Cha | 4-1 (6-11,11-7,11-8,13-11,11-7) | |
Kwartfinales | verslaat | Szu-yu Chen | 4-0 (11-4, 1-7, 11-6, 11-7) | |
Halve Finale | verslagen door | Ji-hee Jeon | 4-0 (11-9, 11-2, 11-4, 11-7) | |
EK - Landenwedstrijd Dames van 13 September tot 17 September 2017 | ||||
Kwartfinales | verslaat | Leila Oliveira | 3-0 (11-2,11-4,11-7) | |
Halve Finale | verslaat | Olga Vorobeva | 3-1 (15-17,13-11,11-7,11-5) | |
Finale | verslaat | Nina Mittelham | 3-1 (11-5,11-5,6-11,11-6) |
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 3 Overwinningen / 5 Nederlagen
OKT Europa - Dames - Groep Rood van 12 April tot 14 April 2016 | ||||
---|---|---|---|---|
1/16de finales | verslaat | Chiara Colantoni | 4-0 (11-6, 11-6, 12-10, 13-11) | |
Achtste finales | verslagen door | Matilda Ekholm | 4-2 (4-11, 11-9, 11-9, 9-11, 11-8, 11-9) | |
Olympische Spelen Dames - Ploegen van 6 Augustus tot 17 Augustus 2016 | ||||
Achtste finales | verslagen door | Hyo-won Seo | 3-2 (11-13,14-12,12-10,9-11,11-7) | |
Belgium Open - Dames van 20 September tot 24 September 2016 | ||||
Achtste finales | verslaat | Szandra Pergel | 4-1 (9-11, 11-3, 11-6, 11-6, 11-8) | |
Kwartfinales | verslaat | Hitomi Sato | 4-3 (12-10, 13-11, 11-9, 8-11, 10-12, 7-11, 11-8) | |
Halve Finale | verslagen door | Georgina Pota | 4-1 (11-7, 12-10, 11-8, 6-11, 11-3) | |
Europees Kampioenschap Dames van 18 Oktober tot 25 Oktober 2016 | ||||
1/32ste finales | verslagen door | Maria Xiao | 4-2 (1-11, 11-6, 9-11, 11-9, 11-8, 11-7) | |
Swedish Open Dames van 16 November tot 20 November 2016 | ||||
Achtste finales | verslagen door | I-Ching Cheng | 4-1 (7-11, 11-8, 11-8, 11-8, 11-6) |
Overwinning : 0
Finale : 1 (EK - Landenwedstrijd Dames)
Samenvatting : 6 Overwinningen / 10 Nederlagen
Top 16 - Groep B van 6 Februari tot 7 Februari 2015 | ||||
---|---|---|---|---|
Groep B | verslagen door | Qian Li | 3-0 (11-9, 11-4, 11-8) | |
Groep B | verslagen door | Jiaduo Wu | 3-1 (11-7, 8-11, 11-9, 11-9) | |
Groep B | verslagen door | Georgina Pota | 3-1 (11-7, 13-11, 8-11, 13-11) | |
Wereldkampioenschap Dames van 26 April tot 3 Mei 2015 | ||||
Eerste ronde | verslaat | Angie Umbacia | 4-0 (11-2,11-3,11-3,11-3) | |
1/32ste finales | verslagen door | Shiwen Liu | 4-0 (11-6, 11-8, 11-3, 11-6) | |
Universiade - Dames van 6 Juli tot 13 Juli 2015 | ||||
Achtste finales | verslaat | Rika Suzuki | 4-2 | |
Kwartfinales | verslaat | I-Ching Cheng | 4-0 | |
Halve Finale | verslagen door | Yue Jiang | 4-2 | |
Belgium Open - Dames van 9 September tot 13 September 2015 | ||||
Achtste finales | verslaat | Merve Menge | 4-1 (11-6, 11-8, 7-11, 11-3, 11-2) | |
Kwartfinales | verslagen door | Tianwei Feng | 4-0 (11-6, 11-4, 11-7, 11-6) | |
EK - Landenwedstrijd Dames van 25 September tot 4 Oktober 2015 | ||||
Kwartfinales | verslaat | Katarzyna Grzybowska-Franc | 3-2 (11-6,11-6,5-11,6-11,11-4) | |
Kwartfinales | verslagen door | Qian Li | 3-0 (11-9,11-4,11-5) | |
Halve Finale | verslagen door | Tetyana Bilenko | 3-0 (15-13,12-10,11-6) | |
Finale | verslagen door | Ying Han | 3-0 (12-10,11-1,11-1) | |
Europees Kampioenschap Dames van 25 September tot 5 Oktober 2015 | ||||
1/32ste finales | verslaat | Yana Noskova | 4-1 (3-11,11-6,11-8,11-6,11-7) | |
1/16de finales | verslagen door | Jia Liu | 4-3 (11-8, 11-3, 10-12, 11-9, 6-11, 6-11, 11-7 ) |
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 2 Overwinningen / 1 Nederlaag
WK Teams Dames van 28 April tot 5 Mei 2014 | ||||
---|---|---|---|---|
Kwartfinales | verslaat | Isabelle Siyun Li | 3-2 (4-11,11-9,11-9,5-11,11-8) | |
Belgium Open - Dames van 10 September tot 13 September 2014 | ||||
Achtste finales | verslaat | Carole Grundisch | 4-0 (11-9, 14-12, 11-9, 11-6) | |
Kwartfinales | verslagen door | Georgina Pota | 4-3 (6-11, 11-7, 9-11, 11-9, 5-11, 11-7, 11-8) |
Overwinning : 0
Finale : 1 (EK - Landenwedstrijd Dames)
Samenvatting : 10 Overwinningen / 3 Nederlagen
EK - Landenwedstrijd Dames van 4 Oktober tot 7 Oktober 2013 | ||||
---|---|---|---|---|
Achtste finales | verslaat | Ganna Gaponova | 3-0 (13-11,11-7,16-14) | |
Kwartfinales | verslaat | Szandra Pergel | 3-0 (11-9,11-6,11-9) | |
Halve Finale | verslaat | Polina Mikhailova | 3-0 (11-9,18-16,12-10) | |
Finale | verslagen door | Xiaona Shan | 3-2 (11-6,9-11,10-12,11-1,11-9) | |
Europees Kampioenschap Dames van 11 Oktober tot 13 Oktober 2013 | ||||
1/32ste finales | verslaat | Ganna Gaponova | 4-1 (11-9, 13-11, 9-11, 11-9, 17-15) | |
1/16de finales | verslaat | Jiaduo Wu | 4-1 (11-8, 6-11, 11-8, 11-6, 11-8) | |
Achtste finales | verslagen door | Yanfei Shen | 4-2 (11-6, 11-7, 10-12, 9-11, 11-4, 11-3) | |
WK Junioren - Teams Dames van 1 December tot 8 December 2013 | ||||
Kwartfinales | verslaat | Ariel Hsing | 3-1 (14-12,6-11,16-14,11-6) | |
Kwartfinales | verslaat | Erica Wu | 3-2 (11-4,11-6,8-11,9-11,11-5) | |
WK Junioren - Dames van 1 December tot 8 December 2013 | ||||
1/32ste finales | verslaat | Laura Pfefer | 4-2 (9-11, 4-11, 11-6, 11-7, 12-10, 11-3) | |
1/16de finales | verslaat | Yuan Wan | 4-0 (11-5, 11-4, 11-9, 11-7) | |
Achtste finales | verslaat | Wai Yam Minnie Soo | 4-0 (11-9, 11-7, 11-3, 16-14) | |
Kwartfinales | verslagen door | Gaoyang Liu | 4-0 (11-7, 11-6, 11-4, 11-6) |
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 1 Overwinning / 1 Nederlaag
Europees Kampioenschap Dames van 16 Oktober tot 21 Oktober 2012 | ||||
---|---|---|---|---|
1/32ste finales | verslaat | Ievgeniia Vasylieva | 4-1 (3-11,11-9,11-7,11-3,11-7) | |
1/16de finales | verslagen door | Jiaduo Wu | 4-3 (14-16,9-11,11-8,11-3,12-10,11-13,11-8) |
Overwinning : 0
Finale : 1 (EK - Landenwedstrijd Dames)
Samenvatting : 1 Overwinning / 2 Nederlagen
Wereldkampioenschap Dames van 8 Mei tot 15 Mei 2011 | ||||
---|---|---|---|---|
1/64ste finales | verslagen door | Tianwei Feng | 4-2 (9-11, 11-8, 12-10, 8-11, 11-3, 11-4) | |
EK - Landenwedstrijd Dames van 10 Oktober tot 12 Oktober 2011 | ||||
Halve Finale | verslaat | Alexandra Privalova | 3-0 (11-7, 11-6, 11-6) | |
Finale | verslagen door | Elena Timina | 3-2 (9-11, 6-11, 11-3, 11-2, 14-12) |
Uitslagen - Dubbel
Overwinning : 1 (EK Dames - Dubbel)
Finale : 0
Samenvatting : 5 Overwinningen / 0 Nederlagen
EK Dames - Dubbel van 13 Augustus tot 21 Augustus 2022 | ||||
---|---|---|---|---|
1/16de finales | S. Polcanova - B. Szöcs | verslaat | N. Arlia - G. Monfardini | 3-0 (11-9, 11-4, 11-2) |
Achtste finales | S. Polcanova - B. Szöcs | verslaat | N. Partyka - N. Bajor | 3-0 (11-7, 11-9, 11-4) |
Kwartfinales | S. Polcanova - B. Szöcs | verslaat | F. Yu - J. Shao | 3-0 (11-8, 11-6, 11-9) |
Halve Finale | S. Polcanova - B. Szöcs | verslaat | M. Xiao - A. Diaconu | 3-0 (11-2, 11-7, 11-6) |
Finale | S. Polcanova - B. Szöcs | verslaat | E. Samara - A. Dragoman | 3-0 (18-16, 11-6, 11-9) |
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 3 Overwinningen / 5 Nederlagen
EK Dames - Dubbel van 23 Juni tot 27 Juni 2021 | ||||
---|---|---|---|---|
1/16de finales | B. Szöcs - A. Diaconu | verslagen door | O. Yilmaz - E. Harac | 3-0 (12-10, 12-10, 11-7) |
EK Gemengd - Dubbel van 23 Juni tot 27 Juni 2021 | ||||
1/16de finales | O. Ionescu - B. Szöcs | verslaat | D. Habesohn - Y. Liu | 3-2 (11-7, 9-11, 9-11, 11-7, 11-6) |
Achtste finales | O. Ionescu - B. Szöcs | verslagen door | D. Qiu - N. Mittelham | 3-2 (7-11, 5-11, 11-6, 11-5, 11-5) |
Olympische Spelen - Gemengd Dubbel van 24 Juli tot 31 Juli 2021 | ||||
Kwartfinales | O. Ionescu - B. Szöcs | verslagen door | X. Xu - S. Liu | 3-0 (11-6, 11-1, 11-6) |
WK Dames - Dubbel van 23 November tot 29 November 2021 | ||||
1/32ste finales | S. Polcanova - B. Szöcs | verslaat | E. Maharjan - N. Shrestha | w.o. |
1/16de finales | S. Polcanova - B. Szöcs | verslagen door | M. Hirano - K. Ishikawa | 3-0 (14-12, 11-8, 11-6) |
WK Gemengd - Dubbel van 23 November tot 29 November 2021 | ||||
1/16de finales | O. Ionescu - B. Szöcs | verslaat | Y. Shin - D. Cho | w.o. |
Achtste finales | O. Ionescu - B. Szöcs | verslagen door | A. Robles - M. Xiao | 3-1 (11-6, 8-11, 11-8, 11-7) |
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 3 Overwinningen / 5 Nederlagen
Overwinning : 0
Finale : 1 (Europese Spelen - Dubbel Gemengd)
Samenvatting : 17 Overwinningen / 18 Nederlagen
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 8 Overwinningen / 13 Nederlagen
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 3 Overwinningen / 6 Nederlagen
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 4 Overwinningen / 7 Nederlagen
Overwinning : 0
Finale : 1 (Belgium Open - Dames Dubbel)
Samenvatting : 2 Overwinningen / 4 Nederlagen
WK Dames - Dubbel van 26 April tot 3 Mei 2015 | ||||
---|---|---|---|---|
1/32ste finales | C. Postoaca - B. Szöcs | verslagen door | J. Li - Q. Li | 4-0 (11-5,11-9,11-7,11-5) |
WK Gemengd - Dubbel van 26 April tot 3 Mei 2015 | ||||
1/16de finales | O. Ionescu - B. Szöcs | verslagen door | S. Pak - H. Kim | 4-0 (11-9,12-10,11-7,11-8) |
Universiade - Dubbel Dames van 6 Juli tot 13 Juli 2015 | ||||
Kwartfinales | B. Szöcs - C. Hirici | verslagen door | I. Cheng - I. Lee | 4-0 (11-3, 11-7, 11-9, 11-1) |
Belgium Open - Dames Dubbel van 9 September tot 13 September 2015 | ||||
Kwartfinales | A. Erdelji - B. Szöcs | verslaat | M. Fajmut - A. Galic | 3-2 (6-11, 11-2, 10-12, 11-7, 11-6) |
Halve Finale | A. Erdelji - B. Szöcs | verslaat | E. Loyen - L. Lung | 3-2 (11-9, 11-7, 11-13, 8-11, 11-8) |
Finale | A. Erdelji - B. Szöcs | verslagen door | Y. Lin - Y. Zhou | 3-0 (11-5, 13-11, 11-2) |
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 4 Overwinningen / 6 Nederlagen
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 1 Overwinning / 1 Nederlagen
EK Dames - Dubbel van 16 Oktober tot 21 Oktober 2012 | ||||
---|---|---|---|---|
1/16de finales | C. Postoaca - B. Szöcs | verslaat | I. Ivancan - P. Mikhailova | 3-2 (13-11,11-8,9-11,7-11,11-9) |
Achtste finales | C. Postoaca - B. Szöcs | verslagen door | X. Li - Y. Xian | 3-1 (11-3,11-5,12-14,11-7) |
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 2 Overwinningen / 2 Nederlagen
WK Dames - Dubbel van 8 Mei tot 15 Mei 2011 | ||||
---|---|---|---|---|
1/32ste finales | C. Postoaca - B. Szöcs | verslagen door | H. Lee - K. Yu | 4-2 (11-9, 4-11, 5-11, 11-4, 12-10, 11-6) |
WK Gemengd - Dubbel van 9 Mei tot 15 Mei 2011 | ||||
1/64ste finales | O. Ionescu - B. Szöcs | verslaat | B. Wijers - Y. Timina | 4-0 (12-10, 12-10, 11-3, 11-5) |
1/32ste finales | O. Ionescu - B. Szöcs | verslaat | P. Korbel - R. Strbikova | 4-0 (12-10, 11-6, 11-8, 13-11) |
1/16de finales | O. Ionescu - B. Szöcs | verslagen door | E. Chtchetinine - V. Pavlovich | 4-0 (11-9, 12-10, 11-6, 12-10) |