De site voor alle sporten
De site voor alle sporten
België - 29 Juni 1999
Klik op een jaar om uit te breiden / verkleinen
Uitslagen - Enkel
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 1 Overwinning / 3 Nederlagen
OKT Europa - Dames - Kwalificatie van 21 April tot 25 April 2021 | ||||
---|---|---|---|---|
Groep J | verslagen door | Daria Trigolos | 4-2 (11-8, 10-12, 11-6, 6, 6-11, 11-9) | |
Groep J | verslaat | Kornelija Riliskyte | 4-2 (11-7, 9-11, 10-12, 11-3, 11-4, 11-8) | |
Groep J | verslagen door | Katarina Strazar | 4-2 (11-13, 11-8, 11-6, 4-11, 11-9, 11-8) | |
Europees Kampioenschap Dames van 23 Juni tot 27 Juni 2021 | ||||
1/32ste finales | verslagen door | Marie Migot | 4-1 (11-5, 11-8, 11-4, 9-11, 14-12) |
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 0 Overwinning / 2 Nederlagen
Portugal Open Dames van 12 Februari tot 16 Februari 2020 | ||||
---|---|---|---|---|
Eerste ronde | verslagen door | Xiaona Shan | 4-0 (11-4, 11-5, 11-4, 11-6) | |
EK Junioren - Dames van 4 Maart tot 8 Maart 2020 | ||||
Achtste finales | verslagen door | Anna Wegrzyn | 4-1 (7-11, 11-9, 11-6, 11-9, 11-7) |
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 0 Overwinning / 3 Nederlagen
Spanish Open Dames van 22 Maart tot 24 Maart 2019 | ||||
---|---|---|---|---|
1/32ste finales | verslagen door | Yu-Jhun Li | 4-2 (11-8, 11-6, 11-7, 5-11, 10-12, 11-6) | |
Europese Spelen - Dames van 22 Juni tot 29 Juni 2019 | ||||
Tweede ronde | verslagen door | Laura Gasnier | 4-0 (11-8, 11-4, 11-8, 11-9) | |
Lagos Open - Dames van 7 Augustus tot 11 Augustus 2019 | ||||
Achtste finales | verslagen door | Ida Jazbec | 4-3 (13-11, 7-11, 9-11, 11-5, -19, 11-4, 11-2) |
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 0 Overwinning / 2 Nederlagen
Europees Kampioenschap Dames van 18 September tot 23 September 2018 | ||||
---|---|---|---|---|
1/32ste finales | verslagen door | Qiangbing Li | 4-0 (11-5, 11-6, 11-5, 11-4) | |
België Open - Dames van 23 Oktober tot 27 Oktober 2018 | ||||
1/32ste finales | verslagen door | Xinyi Guo | 4-1 (11-6, 7-11, 11-8, 11-7, 11-4) |
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 0 Overwinning / 3 Nederlagen
Wit-Rusland Open Dames van 15 Maart tot 19 Maart 2017 | ||||
---|---|---|---|---|
1/16de finales | verslagen door | Hitomi Sato | 4-0 | |
Wereldkampioenschap Dames van 29 Mei tot 5 Juni 2017 | ||||
Eerste ronde | verslagen door | Elizabeta Samara | 4-1 (11-6, 11-5, 11-7, 9-11, 14-12) | |
WK Junioren - Dames van 26 November tot 3 December 2017 | ||||
1/32ste finales | verslagen door | Wing Sze Chau | 4 - 1 (11-4, 11-7, 11-9, 6-11, 11-7) |
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 0 Overwinning / 1 Nederlaag
OKT Europa - Dames - Groep Blauw van 12 April tot 16 April 2016 | ||||
---|---|---|---|---|
1/16de finales | verslagen door | Szandra Pergel | 4-0 (11-5, 11-5, 11-8, 11-4) |
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 1 Overwinning / 1 Nederlaag
WK Junioren - Dames van 29 November tot 6 December 2015 | ||||
---|---|---|---|---|
1/32ste finales | verslaat | Maria Tsaptsinos | 4-3 (11-6,8-11,8-11,11-3,4-11,11-3,12-10) | |
1/16de finales | verslagen door | Wai Yam Minnie Soo | 4-0 (11-4, 11-9, 11-5, 11-5) |
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 1 Overwinning / 2 Nederlagen
Cadet Challenge Meisjes van 23 Oktober tot 1 November 2014 | ||||
---|---|---|---|---|
Achtste finales | verslaat | Grecia Loayza | 4-0 (11-8,11-4,11-7,11-3) | |
Kwartfinales | verslagen door | Ka Yee Lee | 4-0 (17-15, 11-5, 11-2, 11-5) | |
WK Junioren - Dames van 30 November tot 7 December 2014 | ||||
1/32ste finales | verslagen door | Zhuojia He | 4-0 (11-3, 11-3, 11-3, 11-5) |
Uitslagen - Dubbel
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 1 Overwinning / 2 Nederlagen
EK Dames - Dubbel van 23 Juni tot 27 Juni 2021 | ||||
---|---|---|---|---|
1/16de finales | L. Lung - M. Degraef | verslagen door | S. Pergel - L. Imre | 3-0 (11-7, 11-9, 11-3) |
EK Gemengd - Dubbel van 23 Juni tot 27 Juni 2021 | ||||
Kwalificaties - Tweede ronde | R. Devos - L. Lung | verslaat | K. Zeimys - K. Riliskyte | 3-2 (10-12, 11-8, 8-11, 11-4, 11-2) |
1/16de finales | R. Devos - L. Lung | verslagen door | L. Weber - R. Moret | 3-1 (11-7, 11-7, 9-11, 11-6) |
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 3 Overwinningen / 3 Nederlagen
Portugal Open Gemengd Dubbel van 14 Februari tot 15 Februari 2020 | ||||
---|---|---|---|---|
Achtste finales | L. Devos - L. Lung | verslagen door | L. Pistej - B. Balazova | 3-2 (11-6, 12-14, 11-6, 15-13, 11-5) |
EK Junioren - Dubbel Dames van 4 Maart tot 8 Maart 2020 | ||||
Achtste finales | L. Lung - T. Kukulkova | verslagen door | O. Feher - M. Vukelic | 3-2 (5-11, 11-8, 8, 6-11, 11-8) |
EK Junioren - Gemengd Dubbbel van 4 Maart tot 8 Maart 2020 | ||||
1/16de finales | L. Devos - L. Lung | verslaat | U. Rukliatsou - J. Edvinsson | 3-0 (11-4, 11-8, 11-7) |
Achtste finales | L. Devos - L. Lung | verslaat | F. Meng - S. Klee | 3-0 (11-6, 13-11, 11-3) |
Kwartfinales | L. Devos - L. Lung | verslaat | D. Ivonin - A. Kolish | 3-2 (11-7, 8-11, 11-7, 6-11, 11-7) |
Halve Finale | L. Devos - L. Lung | verslagen door | B. Rembert - N. Fort | 3-2 (11-7, 9-11, 11-7, 7-11, 11-7) |
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 2 Overwinningen / 6 Nederlagen
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 0 Overwinning / 6 Nederlagen
China Open - Gemengd Dubbel van 31 Mei tot 3 Juni 2018 | ||||
---|---|---|---|---|
Achtste finales | C. Nuytinck - L. Lung | verslagen door | G. Lin - X. Chen | 3-0 (11-3, 11-3, 11-7) |
Bulgaria Open - Dames Dubbel van 16 Augustus tot 19 Augustus 2018 | ||||
Achtste finales | C. Lin - L. Lung | verslagen door | K. Hristova - I. Ilieva | 3-1 (3-11, 11-7, 11-6, 11-6) |
EK Dames - Dubbel van 18 September tot 23 September 2018 | ||||
1/16de finales | L. Lung - M. Degraef | verslagen door | J. Liu - A. Solja | 4-2 (11-8, 11-13, 12-10, 11-6, 9-11, 11-9) |
EK Gemengd - Dubbel van 18 September tot 23 September 2018 | ||||
1/16de finales | C. Nuytinck - L. Lung | verslagen door | T. Moregard - C. Kallberg | 3-2 (11-9, 11-6, 11-13, 5-11, 11-4) |
België Open - Dames Dubbel van 23 Oktober tot 27 Oktober 2018 | ||||
Achtste finales | M. Degraef - L. Lung | verslagen door | D. Cechova - B. Eerland | 3-1 (8-11, 11-8, 11-5, 11-4) |
Austrian Open Gemengd Dubbel van 8 November tot 11 November 2018 | ||||
Achtste finales | C. Nuytinck - L. Lung | verslagen door | W. Jang - H. Cha | 3-1 (11-5, 6-11, 11-7, 11-7) |
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 1 Overwinning / 2 Nederlagen
WK Dames - Dubbel van 29 Mei tot 5 Juni 2017 | ||||
---|---|---|---|---|
1/32ste finales | M. Degraef - L. Lung | verslagen door | H. Doo - H. Lee | 4-0 (11-7, 11-7, 11-5, 11-3) |
WK Gemengd - Dubbel van 29 Mei tot 5 Juni 2017 | ||||
1/32ste finales | C. Nuytinck - L. Lung | verslaat | B. Duda - S. Winter | 4-3 (11-13, 7-11, 12-10, 12-10, 12-10, 9-11, 11-9) |
1/16de finales | C. Nuytinck - L. Lung | verslagen door | M. Karlsson - M. Ekholm | 4-0 (11-8, 11-7, 11-4, 11-5) |
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 0 Overwinning / 1 Nederlagen
WK Junioren - Dames Dubbel van 30 November tot 7 December 2016 | ||||
---|---|---|---|---|
Kwartfinales | E. Loyen - L. Lung | verslagen door | T. Mak - W. Soo | 4-1 (6-11,11-8,11-2,11-8,11-5) |
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 2 Overwinningen / 3 Nederlagen
Belgium Open - Dames Dubbel van 9 September tot 13 September 2015 | ||||
---|---|---|---|---|
Kwartfinales | E. Loyen - L. Lung | verslaat | R. Aschwanden - R. Moret | 3-2 (11-8, 7-11, 11-4, 9-11, 11-4) |
Halve Finale | E. Loyen - L. Lung | verslagen door | A. Erdelji - B. Szöcs | 3-2 (11-9, 11-7, 11-13, 8-11, 11-8) |
EK Dames - Dubbel van 25 September tot 4 Oktober 2015 | ||||
1/16de finales | E. Loyen - L. Lung | verslagen door | X. Shan - P. Solja | 3-0 (11-3, 11-8, 11-7) |
WK Junioren - Dames Dubbel van 29 November tot 6 December 2015 | ||||
1/16de finales | E. Loyen - L. Lung | verslaat | S. Kulakceken - G. Ozkaya | 3-2 (10-12,8-11,12-10,11-7,11-3) |
Achtste finales | E. Loyen - L. Lung | verslagen door | Y. An - J. Kim | 3-0 (11-6, 11-6, 11-7) |
Overwinning : 0
Finale : 1 (Cadet Challenge Dubbel Meisjes)
Samenvatting : 3 Overwinningen / 1 Nederlagen
Cadet Challenge Dubbel Meisjes van 23 Oktober tot 1 November 2014 | ||||
---|---|---|---|---|
Achtste finales | A. Diaconu - L. Lung | verslaat | E. Banfield - J. Griffith | 3-0 (11-1,11-4,11-5) |
Kwartfinales | A. Diaconu - L. Lung | verslaat | I. Liao - J. Yeung | 3-0 (11-6, 11-9, 11-4) |
Halve Finale | A. Diaconu - L. Lung | verslaat | A. Diaz - B. Takahashi | 3-1 (9-11, 11-7, 11-4, 11-9) |
Finale | A. Diaconu - L. Lung | verslagen door | M. Ito - J. Kim | 3-1 (11-7, 4-11, 11-5, 11-7) |