De site voor alle sporten
De site voor alle sporten
Oekraïne - 28 Oktober 1985
Klik op een jaar om uit te breiden / verkleinen
Uitslagen - Enkel
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 1 Overwinning / 1 Nederlaag
Europees Kampioenschap Dames van 13 Augustus tot 21 Augustus 2022 | ||||
---|---|---|---|---|
1/32ste finales | verslaat | Leonie Hartbrich | 4-1 (11-8, 13-15, 11-8, 14-12, 11-9) | |
1/16de finales | verslagen door | Jieni Shao | 4-1 (11-8, 11-7, 11-7, 9-11, 11-6) |
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 1 Overwinning / 5 Nederlagen
Europees Kampioenschap Dames van 23 Juni tot 27 Juni 2021 | ||||
---|---|---|---|---|
1/32ste finales | verslagen door | Mateja Jeger | 4-3 (11-5, 10-12, 8-11, 11-3, 11-9, 11-13, 11-6) | |
Olympische Spelen - Dames van 24 Juli tot 31 Juli 2021 | ||||
Eerste ronde | verslagen door | Jia Liu | 4-2 (11-4, 6-11, 6-11, 11-4, 11-3, 11-5) | |
Top 16 - Finaleronde van 18 September tot 19 September 2021 | ||||
Achtste finales | verslaat | Polina Mikhailova | 4-1 (11-4, 11-13, 11-5, 11-6, 11-7) | |
Kwartfinales | verslagen door | Bernadette-Cynthia Szöcs | 4-1 (11-4, 13-11, 11-2, 4-11, 11-9) | |
EK - Landenwedstrijd Dames van 28 September tot 3 Oktober 2021 | ||||
Kwartfinales | verslagen door | Fu Yu | 3-0 (11-7,11-4,11-5) | |
Wereldkampioenschap Dames van 23 November tot 29 November 2021 | ||||
Eerste ronde | verslagen door | Jinnipa Sawettabut | 4-1 (11-7, 11-7, 6-11, 12-10, 11-3) |
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 6 Overwinningen / 8 Nederlagen
Portugal Open Dames van 13 Februari tot 17 Februari 2019 | ||||
---|---|---|---|---|
1/32ste finales | verslaat | Krittwika Roy | 4-2 (11-6, 11-5, 8-11, 11-7, 9-11, 11-3) | |
1/16de finales | verslagen door | Natalia Bajor | 4-3 (13-15, 5-11, 11-9, 11-8, 6-11, 11-8, 12-10) | |
Wereldkampioenschap Dames van 21 April tot 28 April 2019 | ||||
Eerste ronde | verslaat | Reem El-Eraky | 4-0 (11-5, 11-2, 11-5, 11-7) | |
Tweede ronde | verslagen door | Ho Ching Lee | 4-1 (12-10, 12-10, 11-8, 9-11, 11-2) | |
Kroatië Open - Dames van 14 Mei tot 18 Mei 2019 | ||||
1/32ste finales | verslaat | Sreeja Akula | 4-0 (11-8, 11-4, 11-7, 11-5) | |
1/16de finales | verslagen door | Jiayi Sun | 4-1 (8-11, 11-5, 11-4, 17-15, 11-2) | |
Europese Spelen - Dames van 22 Juni tot 29 Juni 2019 | ||||
Tweede ronde | verslaat | Izabela Lupulesku | 4-2 (11-5, 8-11, 14-12, 9-11, 13-11, 11-6) | |
1/16de Finales | verslaat | Britt Eerland | 4-1 (10-12, 11-3, 11-4, 11-7, 11-8) | |
Achtste finales | verslagen door | Fu Yu | 4-1 (11-3, 11-5, 11-7, 9-11, 11-7) | |
EK - Landenwedstrijd Dames van 3 September tot 8 September 2019 | ||||
Kwartfinales | verslagen door | Georgina Pota | 3-0 (11-8, 14-12, 11-9) | |
Kwartfinales | verslagen door | Dora Madarasz | 3-0 (11-2, 13-11, 11-5) | |
Wereldbeker Teams Dames van 6 November tot 10 November 2019 | ||||
Kwartfinales | verslagen door | Ha-eun Yang | 3-0 (11-6,11-4,11-5) | |
North American Open Dames van 4 December tot 8 December 2019 | ||||
1/32ste finales | verslaat | Camila Arguelles | 4-0 (11-9, 11-4, 11-6, 11-7) | |
1/16de finales | verslagen door | Honoka Hashimoto | 4-1 (8-11, 12-10, 11-7, 11-9, 12-10) |
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 8 Overwinningen / 7 Nederlagen
Hungarian Open Dames van 18 Januari tot 21 Januari 2018 | ||||
---|---|---|---|---|
1/16de finales | verslagen door | Szu-yu Chen | 4-0 (11-6, 11-6, 11-3, 11-9) | |
Polish Open Dames van 14 Maart tot 18 Maart 2018 | ||||
Eerste ronde | verslaat | Xuan Zhang | 4 - 0 (11-6, 11-8, 11-5, 11-2) | |
1/16de finales | verslaat | Laura Pfefer | 4 - 0 (11-9, 11-9, 11-3, 11-8) | |
Achtste finales | verslagen door | Pao-Wen Tsui | 4 - 3 (9-11, 7-11, 11-8, 7-11, 11-3, 11-8, 11-5) | |
Slovenian Open Dames van 2 April tot 6 April 2018 | ||||
1/32ste finales | verslaat | Orsolya Feher | 4 - 0 (11-8, 11-8, 11-9, 11-2) | |
1/16de finales | verslaat | Xiang Li | 4 - 1 (12-10, 11-2, 6-11, 11-9, 11-8) | |
Achtste finales | verslagen door | Sakura Mori | 4 - 3 (5-11, 6-11, 11-9, 13-11, 11-7, 7-11, 11-6) | |
Kroatië Open - Dames van 10 April tot 14 April 2018 | ||||
1/16de finales | verslaat | Amelie Solja | 4-3 (9-11, 4-11, 8-11, 13-11, 14-12, 11-9, 11-7) | |
Achtste finales | verslagen door | Saki Shibata | 4-1 (11-5, 7-11, 11-6, 13-11, 11-4 ) | |
WK Teams Dames van 29 April tot 6 Mei 2018 | ||||
Kwartfinales | verslagen door | Miu Hirano | 3-0 (11-2,11-5,11-1) | |
Europees Kampioenschap Dames van 18 September tot 23 September 2018 | ||||
1/32ste finales | verslaat | Ozge Yilmaz | 4-0 (11-3, 11-3, 11-9, 11-7) | |
1/16de finales | verslagen door | Sabine Winter | 4-0 (11-7, 11-5, 11-3, 11-8) | |
Wit-Rusland Open Dames van 14 November tot 18 November 2018 | ||||
1/32ste finales | verslaat | Laura Pfefer | 4-2 (3-11, 11-9, 11-5, 7-11, 11-7, 11-8) | |
1/16de finales | verslaat | Anastasia Kolish | 4-1 (16-14, 11-5, 11-3, 2-11, 15-13) | |
Achtste finales | verslagen door | Saki Shibata | 4-2 (11-8, 8-11, -8, 11-4, 11-3, 11-5) |
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 0 Overwinning / 2 Nederlagen
Hungarian Open Dames van 17 Januari tot 22 Januari 2017 | ||||
---|---|---|---|---|
1/16de finales | verslagen door | Matilda Ekholm | 4-3 (9-11, 8-11, 8-11, 13-11, 11-3, 11-8, 11-9) | |
Wereldkampioenschap Dames van 29 Mei tot 5 Juni 2017 | ||||
Eerste ronde | verslagen door | Zi Mu | 4-0 (11-7, 11-9, 11-7, 11-1) |
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 1 Overwinning / 2 Nederlagen
OKT Europa - Dames - Groep Blauw van 12 April tot 16 April 2016 | ||||
---|---|---|---|---|
1/16de finales | verslaat | Maria Xiao | 4-3 (11-5, 11-8, 6-11, 6-11, 12-10, 12-14, 11-7 ) | |
Achtste finales | verslagen door | Fen Li | 4-0 (11-7, 11-9, 11-7, 11-9) | |
Europees Kampioenschap Dames van 18 Oktober tot 25 Oktober 2016 | ||||
1/32ste finales | verslagen door | Petra Lovas | 4-0 (11-7, 11-7, 11-4, 11-1) |
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 3 Overwinningen / 5 Nederlagen
Europese Spelen - Team Dames van 13 Juni tot 19 Juni 2015 | ||||
---|---|---|---|---|
Om 3e/4e plaats | verslagen door | Iveta Vacenovska | 3-0 (11-7,11-8,11-9) | |
Halve Finale | verslagen door | Jie Li | 3-0 (11-7,11-1,11-3) | |
Wereldkampioenschap Dames van 26 April tot 3 Mei 2015 | ||||
Eerste ronde | verslaat | Daniely Rios | 4-0 (11-7,11-6,11-8,11-5) | |
1/32ste finales | verslaat | I-Chen Lee | 4-1 (11-9, 11-9, 11-6, 8-11, 11-8) | |
1/16de finales | verslagen door | Yang Wu | 4-0 (11-4, 11-5, 11-5, 11-6) | |
EK - Landenwedstrijd Dames van 25 September tot 4 Oktober 2015 | ||||
Kwartfinales | verslaat | Iveta Vacenovska | 3-1 (11-8,13-11,2-11,11-7) | |
Halve Finale | verslagen door | Daniela Monteiro Dodean | 3-2 (11-6,11-8,10-12,4-11,11-7) | |
Europees Kampioenschap Dames van 25 September tot 5 Oktober 2015 | ||||
1/32ste finales | verslagen door | Barbora Balazova | 4-3 (11-6,11-5,11-9,9-11,10-12,8-11,16-14) |
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 0 Overwinning / 1 Nederlaag
Hungarian Open Dames van 29 Januari tot 1 Februari 2014 | ||||
---|---|---|---|---|
Achtste finales | verslagen door | Haruka Sakai | 4-1 (15-13,9-11,11-9,11-8,11-1) |
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 0 Overwinning / 3 Nederlagen
Wereldkampioenschap Dames van 13 Mei tot 20 Mei 2013 | ||||
---|---|---|---|---|
1/32ste finales | verslagen door | Kristin Silbereisen | 4-1 (11-9, 11-6, 10-12, 11-3, 11-8) | |
EK - Landenwedstrijd Dames van 4 Oktober tot 7 Oktober 2013 | ||||
Achtste finales | verslagen door | Bernadette-Cynthia Szöcs | 3-0 (13-11,11-7,16-14) | |
Europees Kampioenschap Dames van 11 Oktober tot 13 Oktober 2013 | ||||
1/32ste finales | verslagen door | Bernadette-Cynthia Szöcs | 4-1 (11-9, 13-11, 9-11, 11-9, 17-15) |
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 0 Overwinning / 2 Nederlagen
Europees Kampioenschap Dames van 16 Oktober tot 21 Oktober 2012 | ||||
---|---|---|---|---|
1/32ste finales | verslagen door | Alexandra Privalova | 4-3 (12-10,9-11,11-13,11-6,6-11,11-7,11-7) | |
German Open Dames van 31 Oktober tot 4 November 2012 | ||||
Achtste finales | verslagen door | Iveta Vacenovska | 4-1 (11-13,11-7,11-9,11-8,11-2) |
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 0 Overwinning / 1 Nederlaag
Wereldkampioenschap Dames van 8 Mei tot 15 Mei 2011 | ||||
---|---|---|---|---|
1/64ste finales | verslagen door | Ruta Paskauskiene | 4-0 (11-4, 11-4, 11-6, 11-9) |
Uitslagen - Dubbel
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 0 Overwinning / 1 Nederlagen
EK Dames - Dubbel van 13 Augustus tot 21 Augustus 2022 | ||||
---|---|---|---|---|
1/16de finales | T. Bilenko - G. Gaponova | verslagen door | A. Kaufmann - F. Schreiner | 3-0 (11-5, 11-7, 11-9) |
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 3 Overwinningen / 1 Nederlagen
EK Dames - Dubbel van 23 Juni tot 27 Juni 2021 | ||||
---|---|---|---|---|
1/16de finales | G. Gaponova - T. Bilenko | verslaat | A. Tofant - K. Strazar | 3-0 (11-6, 11-3, 14-12) |
Achtste finales | G. Gaponova - T. Bilenko | verslaat | P. Chasselin - P. Pavade | 3-1 (11-6, 12-10, 10-12, 11-8) |
Kwartfinales | G. Gaponova - T. Bilenko | verslaat | F. Yu - J. Shao | 3-0 (11-5, 11-7, 11-9) |
Halve Finale | G. Gaponova - T. Bilenko | verslagen door | N. Mittelham - S. Winter | 3-1 (10-12, 11-6, 11-7, 11-8) |
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 0 Overwinning / 2 Nederlagen
WK Dames - Dubbel van 21 April tot 28 April 2019 | ||||
---|---|---|---|---|
Eerste ronde | T. Bilenko - G. Gaponova | verslagen door | Y. Wu - L. Zhang | 4-1 (11-2, 11-9, 5-11, 11-4, 11-8) |
Wereldbeker Teams Dames van 6 November tot 10 November 2019 | ||||
Kwartfinales | T. Bilenko - G. Gaponova | verslagen door | J. Jeon - H. Yang | 3-0 (11-6,11-8,11-9) |
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 0 Overwinning / 3 Nederlagen
Hungarian Open Dames - Dubbel van 18 Januari tot 21 Januari 2018 | ||||
---|---|---|---|---|
Achtste finales | G. Gaponova - I. Vasylieva | verslagen door | S. Polcanova - M. Zhang | 3-0 (11-9, 11-2, 11-9) |
Slovenian Open Dames - Dubbel van 2 April tot 6 April 2018 | ||||
Achtste finales | G. Gaponova - I. Vasylieva | verslagen door | M. Jeger - I. Malobabic | 3 - 1 (12-14, 11-9, 11-2, 11-8) |
EK Dames - Dubbel van 18 September tot 23 September 2018 | ||||
1/16de finales | G. Gaponova - T. Bilenko | verslagen door | J. Li - Q. Li | 4-1 (11-7, 11-2, 9-11, 14-12, 11-9) |
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 2 Overwinningen / 3 Nederlagen
WK Dames - Dubbel van 26 April tot 3 Mei 2015 | ||||
---|---|---|---|---|
1/32ste finales | T. Bilenko - G. Gaponova | verslaat | I. Laid - L. Loghraibi | 4-0 (11-4, 11-5, 11-6, 11-5) |
1/16de finales | T. Bilenko - G. Gaponova | verslagen door | N. Mittelham - P. Solja | 4-1 (12-10, 11-9, 11-9, 11-13, 11-8) |
Europese Spelen - Team Dames van 13 Juni tot 19 Juni 2015 | ||||
Om 3e/4e plaats | G. Gaponova - T. Bilenko | verslagen door | H. Matelova - R. Strbikova | 3-2 (7-11,11-9,9-11,11-6,11-8) |
Halve Finale | G. Gaponova - T. Bilenko | verslaat | B. Eerland - J. Li | 3-2 (9-11,11-7,11-5,9-11,11-9) |
EK Dames - Dubbel van 25 September tot 4 Oktober 2015 | ||||
1/16de finales | T. Bilenko - G. Gaponova | verslagen door | D. Madarasz - S. Pergel | w.o. |
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 0 Overwinning / 1 Nederlagen
WK Dames - Dubbel van 13 Mei tot 20 Mei 2013 | ||||
---|---|---|---|---|
1/16de finales | T. Bilenko - G. Gaponova | verslagen door | T. Feng - M. Yu | 4-3 (5-11, 10-12, 11-8, 7-11, 11-2, 11-4, 11-4) |
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 1 Overwinning / 1 Nederlagen
EK Dames - Dubbel van 16 Oktober tot 21 Oktober 2012 | ||||
---|---|---|---|---|
1/16de finales | T. Bilenko - G. Gaponova | verslaat | P. Lovas - S. Pergel | 3-1 (11-5,11-9,4-11,11-8) |
Achtste finales | T. Bilenko - G. Gaponova | verslagen door | V. Pavlovich - A. Privalova | 3-1 (11-9,7-11,12-10,11-8) |
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 1 Overwinning / 2 Nederlagen
WK Dames - Dubbel van 8 Mei tot 15 Mei 2011 | ||||
---|---|---|---|---|
1/32ste finales | G. Gaponova - I. Motsyk | verslagen door | K. Grzybowska-Franc - N. Partyka | 4-0 (13-11, 12-10, 11-5, 11-9) |
WK Gemengd - Dubbel van 9 Mei tot 15 Mei 2011 | ||||
1/64ste finales | I. Katkov - G. Gaponova | verslaat | M. Skucas - R. Paskauskiene | 4-2 (9-11, 11-9, 11-5, 7-11, 12-10, 11-8) |
1/32ste finales | I. Katkov - G. Gaponova | verslagen door | A. Viktor - H. Seok | 4-1 (11-6, 11-9, 12-10, 11-13, 15-13) |