De site voor alle sporten
De site voor alle sporten
Wit-Rusland - 1 Februari 1970
Klik op een jaar om uit te breiden / verkleinen
Uitslagen - Enkel
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 16 Overwinningen / 16 Nederlagen
Challenger Series - Tornooi 20-21.01.2022 van 20 Januari tot 21 Januari 2022 | ||||
---|---|---|---|---|
Round Robin | verslaat | Damian Zech | 3-0 (11-7, 11-4, 11-8) | |
Round Robin | verslaat | Samuel Amann | 3-0 (11-6, 11-1, 11-2) | |
Round Robin | verslaat | Tal Israeli | 3-0 (11-8, 11-5, 11-9) | |
Round Robin | verslagen door | Andrei Putuntica | 3-1 (4-11, 11-6, 11-6, 11-6) | |
Round Robin | verslagen door | Romain Ruiz | 3-0 (11-4, 11-5, 11-7) | |
Round Robin | verslaat | Sven Happek | 3-1 (11-9, 5-11, 14-12, 11-5, 0-0) | |
Round Robin | verslagen door | Liang Qiu | 3-0 (11-4, 11-6, 11-9) | |
Challenger Series - Tornooi 27-28.01.2022 van 27 Januari tot 28 Januari 2022 | ||||
Om 3e/4e plaats | verslagen door | Sven Happek | 3-1 (11-7, 13-11, 6-11, 11-6) | |
Round Robin | verslaat | Samuel Amann | 3-0 (11-8, 11-4, 11-3) | |
Round Robin | verslaat | Alessandro Baciocchi | 3-2 (14-16, 11-4, 11-9, 11-13, 11-4) | |
Round Robin | verslagen door | Sven Happek | 3-0 (11-6, 11-5, 11-7) | |
Round Robin | verslaat | Alexander Valuch | 3-0 (11-3, 11-9, 12-10) | |
Round Robin | verslaat | Luca Bressan | 3-2 (8-11, 11-6, 10-12, 12-10, 11-7) | |
Round Robin | verslaat | Richard Lukacs | 3-0 (12-10, 11-7, 11-5) | |
Round Robin | verslaat | Tal Israeli | 3-0 (11-9, 12-10, 11-4) | |
Halve Finale | verslagen door | Tal Israeli | 3-1 (11-8, 8-11, 11-7, 11-7) | |
Challenger Series - Tornooi 21-22-02.2022 van 21 Februari tot 22 Februari 2022 | ||||
Round Robin | verslagen door | Jiri Martinko | 3-0 (11-6, 11-9, 11-9) | |
Round Robin | verslaat | Josip Huzjak | 3-0 (11-7, 11-8, 11-5) | |
Round Robin | verslagen door | Alexander Valuch | 3-2 (9-11, 6-11, 11-5, 11-8, 11-8) | |
Round Robin | verslagen door | Rafael Vinicius Turrini | 3-0 (13-11, 11-4, 11-2) | |
Round Robin | verslaat | Andrei Putuntica | 3-2 (3-11, 11-6, 4-11, 11-9, 11-7) | |
Round Robin | verslagen door | Carlos Mühlbach | 3-1 (11-6, 8-11, 13-11, 11-9) | |
Round Robin | verslagen door | Romain Ruiz | 3-1 (11-8, 11-9, 9-11, 11-9) | |
Challenger Series - Tornooi 28-02-01-03.2022 van 28 Februari tot 1 Maart 2022 | ||||
Om 3e/4e plaats | verslagen door | Simon Berglund | 3-0 (11-8, 11-8, 11-8) | |
Round Robin | verslaat | Tal Israeli | 3-0 (11-5, 11-8, 11-6) | |
Round Robin | verslaat | Guilherme Teodoro | 3-1 (12-10, 12-10, 10-12, 11-9) | |
Round Robin | verslaat | Kenan Hrnic | 3-2 (11-8, 7-11, 11-4, 8-11, 11-4) | |
Round Robin | verslaat | Sushmit Sriram | 3-2 (7-11, 11-8, 3-11, 11-6, 11-7) | |
Round Robin | verslagen door | Dimitrije Levajac | 3-1 (13-11, 8-11, 11-7, 11-8) | |
Round Robin | verslagen door | Andrei Putuntica | 3-0 (11-7, 11-9, 12-10) | |
Round Robin | verslagen door | Simon Berglund | 3-1 (11-8, 7-11, 11-7, 11-4) | |
Halve Finale | verslagen door | Dimitrije Levajac | 3-0 (11-2, 14-12, 14-12) |
Overwinning : 1 (Challenger Series - Tornooi 07-09.07.2021)
Finales : 2 (Challenger Series - Tornooi 18-19.01.2021, Challenger Series - Tornooi 29-30.11.2021)
Samenvatting : 128 Overwinningen / 124 Nederlagen
Challenger Series - Tornooi 06-08.01.2021 van 6 Januari tot 8 Januari 2021 | ||||
---|---|---|---|---|
Round Robin | verslaat | Marius Henninger | 3-1 (12-10, 7-11, 12-10, 11-7) | |
Round Robin | verslagen door | Carlos Mühlbach | 3-1 (9-11, 11-7, 11-9, 11-8) | |
Round Robin | verslagen door | Liang Qiu | 3-0 (11-8, 11-2, 11-8) | |
Round Robin | verslaat | Josip Huzjak | 3-1 (17-15, 8-11, 11-4, 11-9) | |
Round Robin | verslaat | Hermann Mühlbach | 3-0 (11-7, 11-4, 11-6) | |
Round Robin | verslagen door | Dauud Cheaib | 3-2 (11-6, 9-11, 9-11, 11-5, 11-2) | |
Round Robin | verslaat | Nico Wenger | 3-1 (12-10, 6-11, 11-3, 11-4) | |
Halve Finale | verslagen door | Dauud Cheaib | 3-0 | |
Challenger Series - Tornooi 13-15.01.2021 van 13 Januari tot 15 Januari 2021 | ||||
Round Robin | verslagen door | Dauud Cheaib | 3-1 (11-7, 11-8, 10-12, 11-8) | |
Round Robin | verslaat | Josip Huzjak | 3-1 (5-11, 11-8, 11-3, 11-8) | |
Round Robin | verslaat | Liang Qiu | 3-0 (16-14, 12-10, 11-7) | |
Round Robin | verslaat | Dillon Chambers | 3-0 (11-7, 13-11, 11-7) | |
Round Robin | verslaat | Florian Bluhm | 3-2 (13-11, 11-8, 8-11, 6-11, 11-4) | |
Round Robin | verslaat | Henning Zeptner | 3-1 (13-11, 13-11, 6-11, 11-1) | |
Halve Finale | verslagen door | Liang Qiu | 3-0 | |
Challenger Series - Tornooi 18-19.01.2021 van 18 Januari tot 19 Januari 2021 | ||||
Round Robin | verslaat | Josip Huzjak | 3-2 (11-13, 11-5, 12-10, 7-11, 11-9) | |
Round Robin | verslaat | Fedor Kuzmin | 3-2 (11-7, 11-5, 5-11, 10-12, 14-12) | |
Round Robin | verslaat | Juan Perez | 3-0 (11-6, 12-10, 11-2) | |
Round Robin | verslaat | Jonathan Thimon | 3-0 (11-7, 11-9, 11-3) | |
Round Robin | verslaat | Nicolas Burgos | 3-1 (11-7, 11-6, 9-11, 11-7) | |
Round Robin | verslagen door | Dauud Cheaib | 3-0 (11-2, 11-8, 11-7) | |
Halve Finale | verslaat | Nicolas Burgos | 3-1 | |
Finale | verslagen door | Fedor Kuzmin | 3-0 | |
Challenger Series - Tornooi 25-26.01.2021 van 25 Januari tot 26 Januari 2021 | ||||
Round Robin | verslagen door | Dauud Cheaib | 3-0 (11-8, 11-7, 11-4) | |
Round Robin | verslaat | Liang Qiu | 3-1 (11-6, 11-9, 10-12, 11-7) | |
Round Robin | verslagen door | Florian Bluhm | 3-2 (11-8, 7-11, 11-6, 6-11, 11-6) | |
Round Robin | verslagen door | Fedor Kuzmin | 3-1 (13-11, 9-11, 12-10, 11-3) | |
Round Robin | verslaat | Juan Perez | 3-1 (11-7, 11-1, 9-11, 11-4) | |
Round Robin | verslaat | Francisco Sanchi | 3-1 (7-11, 11-4, 11-3, 11-3) | |
Round Robin | verslaat | Dennis Klein | 3-1 (11-8, 11-9, 4-11, 11-0) | |
Halve Finale | verslagen door | Dauud Cheaib | 3-0 (11-6, 11-5, 11-2) | |
Challenger Series - Tornooi 10-12.02.2021 van 10 Februari tot 12 Februari 2021 | ||||
Round Robin | verslagen door | Florian Bluhm | 3-1 (9-11, 11-6, 11-6, 11-4) | |
Round Robin | verslagen door | Fedor Kuzmin | 3-1 (6-11, 11-7, 11-5, 11-9) | |
Round Robin | verslagen door | Sven Happek | 3-1 (11-7, 9-11, 11-9, 11-6) | |
Round Robin | verslagen door | Alberto Miño | 3-0 (11-6, 11-7, 11-1) | |
Round Robin | verslagen door | Dauud Cheaib | 3-0 (11-1, 11-5, 11-2) | |
Challenger Series - Tornooi 22-23.02.2021 van 22 Februari tot 23 Februari 2021 | ||||
Om 3e/4e plaats | verslagen door | Dauud Cheaib | 3-2 (11-6, 10-12, 11-4, 10-12, 11-3) | |
Round Robin | verslaat | Dennis Klein | 3-1 (6-11, 11-7, 11-8, 13-11) | |
Round Robin | verslagen door | Dauud Cheaib | 3-0 (11-3, 11-5, 11-2) | |
Round Robin | verslaat | Florian Bluhm | 3-0 (12-10, 11-8, 11-5) | |
Round Robin | verslaat | Felix Wetzel | 3-0 (12-10, 11-9, 11-5) | |
Round Robin | verslaat | Josip Huzjak | 3-1 (11-8, 11-9, 6-11, 11-2) | |
Round Robin | verslagen door | Jiri Martinko | 3-2 (11-8, 8-11, 7-11, 11-8, 11-9) | |
Round Robin | verslagen door | Liang Qiu | 3-1 (11-7, 11-3, 7-11, 11-7) | |
Halve Finale | verslagen door | Jiri Martinko | 3-0 (11-7, 11-4, 11-8) | |
Challenger Series - Tornooi 01-02.03.2021 van 1 Maart tot 2 Maart 2021 | ||||
Round Robin | verslaat | Henning Zeptner | 3-0 (11-9, 14-12, 11-6) | |
Round Robin | verslagen door | Carlos Mühlbach | 3-2 (11-7, 11-8, 7-11, 9-11, 11-5) | |
Round Robin | verslaat | Josip Huzjak | 3-0 (11-4, 11-7, 12-10) | |
Round Robin | verslagen door | Jiri Martinko | 3-0 (11-5, 11-6, 11-6) | |
Round Robin | verslagen door | Liang Qiu | 3-1 (9-11, 11-3, 11-8, 12-10) | |
Round Robin | verslagen door | Dauud Cheaib | 3-1 (11-5, 11-4, 4-11, 11-5) | |
Round Robin | verslaat | Stanislav Kucera | 3-2 (11-4, 11-5, 9-11, 9-11, 11-8) | |
Challenger Series - Tornooi 10-12.03.2021 van 10 Maart tot 12 Maart 2021 | ||||
Om 3e/4e plaats | verslaat | Sven Happek | 3-0 (11-9, 13-11, 11-7) | |
Round Robin | verslaat | Sven Happek | 3-2 (11-7, 7-11, 11-3, 6-11, 11-3) | |
Round Robin | verslagen door | Dauud Cheaib | 3-0 (11-4, 15-13, 11-9) | |
Round Robin | verslaat | Dillon Chambers | 3-1 (11-5, 4-11, 11-5, 11-6) | |
Round Robin | verslaat | Jonathan Thimon | 3-0 (13-11, 11-7, 11-7) | |
Round Robin | verslaat | Josip Huzjak | 3-2 (9-11, 11-4, 7-11, 11-3, 11-2) | |
Round Robin | verslaat | Dimitrije Levajac | 3-1 (11-7, 8-11, 11-1, 11-9) | |
Round Robin | verslagen door | Fedor Kuzmin | 3-2 (11-5, 11-9, 5-11, 8-11, 11-8) | |
Halve Finale | verslagen door | Dauud Cheaib | 3-1 (7-11, 11-8, 11-2, 11-3) | |
Challenger Series - Tornooi 15-16.03.2021 van 15 Maart tot 16 Maart 2021 | ||||
Round Robin | verslaat | Peng Gao | 3-0 (11-9, 11-5, 11-3) | |
Round Robin | verslagen door | Dauud Cheaib | 3-1 (11-3, 9-11, 11-3, 11-2) | |
Round Robin | verslagen door | Erik Bottroff | 3-1 (11-6, 7-11, 11-9, 11-8) | |
Round Robin | verslaat | Pekka Pelz | 3-0 (11-8, 11-4, 11-2) | |
Round Robin | verslagen door | Sven Happek | 3-0 (11-5, 11-9, 11-2) | |
Round Robin | verslagen door | Carlos Mühlbach | 3-1 (12-10, 5-11, 13-11, 11-7) | |
Round Robin | verslagen door | Jiri Martinko | 3-0 (11-3, 11-8, 12-10) | |
Challenger Series - Tornooi 22-23.03.2021 van 22 Maart tot 23 Maart 2021 | ||||
Om 3e/4e plaats | verslaat | Florian Bluhm | 3-0 (11-8, 12-10, 11-9) | |
Round Robin | verslaat | Florian Bluhm | 3-2 (12-10, 9-11, 11-9, 5-11, 11-7) | |
Round Robin | verslagen door | Dennis Klein | 3-1 (8-11, 11-9, 12-10, 11-3) | |
Round Robin | verslaat | Andrey Semenov | 3-1 (11-3, 11-9, 6-11, 11-4) | |
Round Robin | verslagen door | Miguel Chamorro | 3-2 (6-11, 11-6, 11-2, 6-11, 12-10) | |
Round Robin | verslaat | Francisco Sanchi | 3-0 (11-8, 13-11, 11-8) | |
Round Robin | verslaat | Peter Hribar | 3-0 (21-19, 11-2, 11-6) | |
Round Robin | verslaat | Fedor Kuzmin | 3-2 (11-8, 10-12, 12-10, 5-11, 11-7) | |
Halve Finale | verslagen door | Fedor Kuzmin | 3-2 (5-11, 11-8, 11-9, 7-11, 11-1) | |
Challenger Series - Tornooi 07-09.04.2021 van 7 April tot 9 April 2021 | ||||
Round Robin | verslagen door | Dimitrije Levajac | 3-2 (11-7, 11-9, 8-11, 5-11, 12-10) | |
Round Robin | verslaat | Miguel Chamorro | 3-0 (11-7, 11-4, 11-3) | |
Round Robin | verslaat | Dillon Chambers | 3-0 (11-5, 11-6, 11-3) | |
Round Robin | verslagen door | Jiri Martinko | 3-0 (11-8, 11-9, 11-3) | |
Round Robin | verslagen door | Carlos Mühlbach | 3-0 (11-6, 11-7, 11-9) | |
Round Robin | verslaat | Dennis Klein | 3-1 (5-11, 11-9, 12-10, 11-8) | |
Round Robin | verslagen door | Dauud Cheaib | 3-0 (11-7, 11-4, 11-2) | |
Challenger Series - Tornooi 12-13.04.2021 van 12 April tot 13 April 2021 | ||||
Om 3e/4e plaats | verslagen door | Florian Bluhm | 3-0 (12-10, 11-7, 11-6) | |
Round Robin | verslaat | Marius Henninger | 3-1 (5-11, 11-9, 11-4, 11-2) | |
Round Robin | verslagen door | Dauud Cheaib | 3-0 (11-6, 11-3, 11-3) | |
Round Robin | verslagen door | Andrey Semenov | 3-2 (11-6, 6-11, 11-7, 9-11, 11-9) | |
Round Robin | verslagen door | Dennis Klein | 3-2 (9-11, 11-8, 7-11, 11-8, 11-3) | |
Round Robin | verslaat | Miguel Chamorro | 3-1 (12-10, 11-9, 3-11, 11-9) | |
Round Robin | verslaat | Florian Bluhm | 3-0 (12-10, 11-8, 11-6) | |
Round Robin | verslaat | Josip Huzjak | 3-1 (11-9, 8-11, 11-9, 11-5) | |
Halve Finale | verslagen door | Dennis Klein | 3-1 (14-12, 2-11, 11-5, 11-8) | |
Challenger Series - Tornooi 19-20.04.2021 van 19 April tot 20 April 2021 | ||||
Round Robin | verslagen door | Dennis Klein | 3-2 (8-11, 11-9, 11-8, 7-11, 11-4) | |
Round Robin | verslaat | Marius Henninger | 3-1 (11-4, 11-9, 4-11, 11-8) | |
Round Robin | verslagen door | Dauud Cheaib | 3-1 (11-4, 11-9, 5-11, 11-3) | |
Round Robin | verslagen door | Josip Huzjak | 3-1 (5-11, 11-8, 14-12, 12-10) | |
Round Robin | verslagen door | Daniel Rinderer | 3-2 (5-11, 11-9, 8-11, 11-7, 11-8) | |
Round Robin | verslagen door | Francisco Sanchi | 3-2 (11-6, 11-8, 10-12, 8-11, 22-20) | |
Round Robin | verslagen door | Jiri Martinko | 3-1 (13-11, 6-11, 11-7, 11-2) | |
Challenger Series - Tornooi 28-30.04.2021 van 28 April tot 30 April 2021 | ||||
Round Robin | verslagen door | Enzo Angles | 3-0 (11-9, 12-10, 11-8) | |
Round Robin | verslaat | Harmeet Desai | 3-0 (11-7, 11-9, 11-7) | |
Round Robin | verslaat | Dillon Chambers | 3-1 (12-10, 5-11, 11-1, 11-3) | |
Round Robin | verslagen door | Jiri Martinko | 3-1 (11-8, 11-8, 10-12, 11-6) | |
Round Robin | verslagen door | Dauud Cheaib | 3-0 (13-11, 11-5, 11-3) | |
Round Robin | verslagen door | Andrei Putuntica | 3-0 (11-8, 11-6, 12-10) | |
Challenger Series - Tornooi 17-18.05.2021 van 17 Mei tot 18 Mei 2021 | ||||
Om 3e/4e plaats | verslaat | Peter Hribar | 3-1 (8-11, 11-9, 11-9, 11-5) | |
Round Robin | verslaat | Peter Hribar | 3-1 (11-6, 8-11, 11-3, 11-8) | |
Round Robin | verslagen door | Dauud Cheaib | 3-0 (11-4, 11-3, 11-5) | |
Round Robin | verslaat | Marius Henninger | 3-1 (1-11, 11-7, 11-8, 11-4) | |
Round Robin | verslaat | Ali-Serdar Gözübüyük | 3-0 (13-11, 11-6, 11-4) | |
Round Robin | verslagen door | Carlos Mühlbach | 3-0 (11-4, 11-9, 11-8) | |
Round Robin | verslaat | Jonathan Thimon | 3-0 (11-4, 11-9, 11-6) | |
Round Robin | verslagen door | Maciej Kubik | 3-2 (11-9, 10-12, 7-11, 11-8, 11-6) | |
Halve Finale | verslagen door | Carlos Mühlbach | 3-0 (11-8, 11-8, 11-8) | |
Challenger Series - Tornooi 02-04.06.2021 van 2 Juni tot 4 Juni 2021 | ||||
Round Robin | verslagen door | Fedor Kuzmin | 3-0 (11-5, 11-9, 11-5) | |
Round Robin | verslaat | Christopher Ligocki | 3-0 (11-6, 11-3, 11-2) | |
Round Robin | verslaat | Samuel Amann | 3-0 (11-5, 11-4, 11-1) | |
Round Robin | verslagen door | Dauud Cheaib | 3-0 (11-3, 11-3, 11-5) | |
Round Robin | verslaat | Dillon Chambers | 3-1 (10-12, 11-3, 11-4, 11-6) | |
Round Robin | verslaat | Peter Hribar | 3-2 (11-13, 7-11, 11-2, 11-7, 11-7) | |
Round Robin | verslagen door | Dennis Klein | 3-1 (8-11, 11-8, 11-9, 11-8) | |
Challenger Series - Tornooi 07-09.07.2021 van 7 Juli tot 9 Juli 2021 | ||||
Round Robin | verslagen door | Andriy Sitak | 3-0 (11-8, 11-8, 11-9) | |
Round Robin | verslaat | Snehit Suravajjula | 3-0 (11-9, 11-9, 11-6) | |
Round Robin | verslaat | Dwain Schwarzer | 3-0 (11-5, 11-9, 11-9) | |
Round Robin | verslaat | Sven Happek | 3-2 (11-8, 7-11, 11-3, 10-12, 11-2) | |
Round Robin | verslaat | Jeet Chandra | 3-1 (11-8, 11-4, 4-11, 11-8) | |
Round Robin | verslagen door | Fedor Kuzmin | 3-0 (11-9, 11-6, 11-6) | |
Round Robin | verslagen door | Valerij Rakov | 3-1 (11-13, 11-8, 11-7, 12-10) | |
Halve Finale | verslaat | Fedor Kuzmin | 3-1 (6-11, 12-10, 11-3, 11-5) | |
Finale | verslaat | Snehit Suravajjula | 3-1 (13-11, 8-11, 11-4, 11-7) | |
Challenger Series - Tornooi 14-16.07.2021 van 14 Juli tot 16 Juli 2021 | ||||
Om 3e/4e plaats | verslaat | Sven Happek | 3-1 (11-9, 10-12, 11-5, 11-8) | |
Round Robin | verslaat | Andrei Putuntica | 3-1 (8-11, 12-10, 11-7, 11-4) | |
Round Robin | verslaat | Alexander Valuch | 3-1 (12-10, 11-8, 9-11, 11-6) | |
Round Robin | verslaat | Dennis Klein | 3-0 (17-15, 11-4, 11-8) | |
Round Robin | verslaat | Josip Huzjak | 3-0 (11-7, 11-4, 11-3) | |
Round Robin | verslagen door | Dauud Cheaib | 3-0 (11-2, 11-4, 11-2) | |
Round Robin | verslaat | Sven Happek | 3-2 (12-10, 14-16, 9-11, 12-10, 11-6) | |
Halve Finale | verslagen door | Dauud Cheaib | 3-0 (11-5, 11-7, 11-5) | |
Challenger Series - Tornooi 28-30.07.2021 van 28 Juli tot 30 Juli 2021 | ||||
Round Robin | verslagen door | Dauud Cheaib | 3-0 (11-1, 11-3, 12-10) | |
Round Robin | verslaat | Jonas Christmann | 3-0 (11-5, 11-2, 11-7) | |
Round Robin | verslagen door | Jiri Martinko | 3-1 (11-4, 6-11, 14-12, 11-5) | |
Round Robin | verslaat | Michael Engelhardt | 3-0 (11-8, 11-7, 11-3) | |
Round Robin | verslaat | Florian Bluhm | 3-1 (11-6, 11-8, 11-13, 11-8) | |
Round Robin | verslagen door | Fedor Kuzmin | 3-1 (5-11, 11-4, 11-4, 11-8) | |
Round Robin | verslagen door | Dennis Klein | 3-1 (9-11, 11-5, 11-7, 11-9) | |
Challenger Series - Tornooi 04-06.08.2021 van 4 Augustus tot 6 Augustus 2021 | ||||
Om 3e/4e plaats | verslagen door | Dauud Cheaib | 3-1 (9-11, 11-9, 11-8, 11-7) | |
Round Robin | verslaat | Nico Wenger | 3-0 (11-4, 11-5, 11-4) | |
Round Robin | verslaat | Jonas Christmann | 3-0 (11-8, 11-2, 11-9) | |
Round Robin | verslaat | Elia Schmid | 3-0 (11-6, 12-10, 11-7) | |
Round Robin | verslaat | Cédric Tschanz | 3-0 (11-8, 11-6, 11-5) | |
Round Robin | verslagen door | Dauud Cheaib | 3-1 (11-7, 5-11, 11-7, 11-7) | |
Round Robin | verslaat | Damian Zech | 3-0 (11-4, 11-6, 11-3) | |
Round Robin | verslaat | Lukas Bosbach | 3-0 (12-10, 11-3, 11-7) | |
Halve Finale | verslagen door | Cédric Tschanz | 3-2 (17-15, 11-2, 4-11, 4-11, 11-5) | |
Challenger Series - Tornooi 23-24.08.2021 van 23 Augustus tot 24 Augustus 2021 | ||||
Round Robin | verslaat | Daniel Rinderer | 3-1 (11-13, 11-6, 12-10, 11-5) | |
Round Robin | verslagen door | Liang Qiu | 3-0 (11-6, 11-7, 11-7) | |
Round Robin | verslagen door | Dauud Cheaib | 3-0 (11-6, 11-8, 11-3) | |
Round Robin | verslaat | Amirreza Abbasi | 3-2 (8-11, 8-11, 11-8, 11-9, 11-8) | |
Round Robin | verslagen door | Paul Lavergne | 3-0 (11-8, 11-8, 12-10) | |
Round Robin | verslaat | Elia Schmid | 3-0 (11-7, 11-6, 11-4) | |
Round Robin | verslaat | Josip Huzjak | 3-1 (11-3, 6-11, 11-3, 11-5) | |
Challenger Series - Tornooi 13-14.09.2021 van 13 September tot 14 September 2021 | ||||
Om 3e/4e plaats | verslagen door | Florian Bluhm | 3-2 (11-9, 5-11, 10-12, 11-7, 11-6) | |
Round Robin | verslaat | David Reitspies | 3-0 (11-9, 11-9, 11-8) | |
Round Robin | verslagen door | Dauud Cheaib | 3-0 (11-2, 11-9, 11-7) | |
Round Robin | verslagen door | Petr David | 3-2 (5-11, 10-12, 11-6, 11-6, 11-3) | |
Round Robin | verslaat | Florian Bluhm | 3-2 (4-11, 6-11, 11-9, 11-8, 11-9) | |
Round Robin | verslagen door | Fedor Kuzmin | 3-1 (11-9, 11-6, 3-11, 11-9) | |
Round Robin | verslaat | Niagol Stoyanov | 3-1 (3-11, 11-4, 11-7, 11-5) | |
Round Robin | verslaat | Alexander Valuch | 3-2 (11-5, 10-12, 11-7, 11-13, 15-13) | |
Halve Finale | verslagen door | David Reitspies | 3-1 (14-16, 11-5, 11-4, 11-6) | |
Challenger Series - Tornooi 29.09-01.10.2021 van 29 September tot 1 Oktober 2021 | ||||
Om 3e/4e plaats | verslagen door | Liang Qiu | 3-1 (12-14, 11-7, 12-10, 12-10) | |
Round Robin | verslaat | Liang Qiu | 3-2 (11-9, 7-11, 7-11, 11-9, 11-8) | |
Round Robin | verslaat | Miguel Angel Vilchez | 3-0 (11-7, 11-7, 11-6) | |
Round Robin | verslaat | Miguel Chamorro | 3-2 (11-7, 8-11, 11-6, 9-11, 11-4) | |
Round Robin | verslagen door | Sven Happek | 3-2 (11-4, 10-12, 2-11, 11-7, 11-8) | |
Round Robin | verslagen door | Dauud Cheaib | 3-0 (11-3, 11-4, 11-3) | |
Round Robin | verslagen door | Carlo Rossi | 3-2 (9-11, 5-11, 11-7, 11-8, 11-7) | |
Round Robin | verslaat | Tal Israeli | 3-0 (15-13, 11-8, 11-5) | |
Halve Finale | verslagen door | Dauud Cheaib | 3-0 (11-5, 11-8, 11-3) | |
Challenger Series - Tornooi 04-05.10.2021 van 4 Oktober tot 5 Oktober 2021 | ||||
Om 3e/4e plaats | verslagen door | Andrey Semenov | 3-1 (9-11, 11-4, 11-5, 13-11) | |
Round Robin | verslaat | Kenan Hrnic | 3-0 (11-5, 11-3, 11-7) | |
Round Robin | verslaat | Guilherme Teodoro | 3-1 (11-7, 10-12, 11-2, 11-6) | |
Round Robin | verslaat | John Oyebode | 3-0 (11-6, 11-3, 11-3) | |
Round Robin | verslagen door | Dauud Cheaib | 3-0 (11-4, 11-9, 14-12) | |
Round Robin | verslagen door | Carlos Mühlbach | 3-0 (11-8, 11-8, 11-9) | |
Round Robin | verslagen door | Andrey Semenov | 3-1 (11-5, 11-7, 6-11, 11-5) | |
Round Robin | verslaat | Rafael Vinicius Turrini | 3-0 (11-7, 11-8, 11-6) | |
Halve Finale | verslagen door | Dauud Cheaib | 3-1 (11-7, 10-12, 11-5, 11-6) | |
Challenger Series - Tornooi 13-15.10.2021 van 13 Oktober tot 15 Oktober 2021 | ||||
Round Robin | verslagen door | Sven Happek | 3-1 (11-6, 4-11, 11-5, 12-10) | |
Round Robin | verslaat | Amirreza Abbasi | 3-1 (11-8, 11-7, 10-12, 11-8) | |
Round Robin | verslaat | Andrei Putuntica | 3-2 (8-11, 11-8, 5-11, 11-8, 11-8) | |
Round Robin | verslaat | Alexander Valuch | 3-0 (11-8, 11-6, 12-10) | |
Round Robin | verslagen door | Dauud Cheaib | 3-0 (11-2, 11-9, 11-5) | |
Round Robin | verslagen door | Cédric Tschanz | 3-1 (7-11, 11-6, 11-4, 15-13) | |
Round Robin | verslagen door | Andriy Sitak | 3-2 (11-8, 8-11, 12-10, 6-11, 11-8) | |
Challenger Series - Tornooi 03-05.11.2021 van 3 November tot 5 November 2021 | ||||
Round Robin | verslagen door | Amirreza Abbasi | 3-0 (11-8, 11-9, 11-7) | |
Round Robin | verslagen door | Dauud Cheaib | 3-0 (11-5, 11-2, 11-3) | |
Round Robin | verslaat | Jonathan Thimon | 3-0 (11-7, 11-9, 11-4) | |
Round Robin | verslaat | Amir Hossein Hodaei | 3-0 (11-3, 11-9, 11-3) | |
Round Robin | verslaat | Miguel Chamorro | 3-0 (11-5, 11-7, 11-5) | |
Round Robin | verslaat | Javier Benito | 3-0 (11-4, 11-5, 11-8) | |
Round Robin | verslagen door | Eduardo Gonzalez | 3-1 (11-9, 11-4, 7-11, 11-5) | |
Challenger Series - Tornooi 10-12.11.2021 van 10 November tot 12 November 2021 | ||||
Round Robin | verslagen door | Dauud Cheaib | 3-0 (11-5, 11-3, 11-8) | |
Round Robin | verslagen door | Florian Bourrassaud | 3-2 (13-11, 8-11, 8-11, 13-11, 11-8) | |
Round Robin | verslagen door | Simon Berglund | 3-0 (11-9, 11-6, 11-4) | |
Round Robin | verslaat | Alexander Valuch | 3-0 (13-11, 13-11, 11-7) | |
Round Robin | verslagen door | Sven Happek | 3-2 (11-7, 10-12, 11-4, 9-11, 11-9) | |
Round Robin | verslaat | John Oyebode | 3-1 (9-11, 11-6, 13-11, 11-7) | |
Challenger Series - Tornooi 15-16.11.2021 van 15 November tot 16 November 2021 | ||||
Om 3e/4e plaats | verslagen door | Dennis Klein | 3-1 | |
Round Robin | verslagen door | Dauud Cheaib | 3-0 (11-6, 11-5, 11-2) | |
Round Robin | verslagen door | Andrei Putuntica | 3-0 (11-6, 11-8, 11-5) | |
Round Robin | verslaat | Adam Klajber | 3-0 (11-6, 11-5, 11-7) | |
Round Robin | verslagen door | Miguel Chamorro | 3-1 (11-6, 8-11, 11-9, 11-4) | |
Round Robin | verslaat | Guilherme Teodoro | 3-2 (7-11, 8-11, 11-8, 11-9, 13-11) | |
Round Robin | verslaat | Sudhanshu Grover | 3-0 (11-4, 11-2, 11-4) | |
Round Robin | verslaat | Dennis Klein | 3-2 (11-7, 9-11, 18-16, 9-11, 11-4) | |
Halve Finale | verslagen door | Andrei Putuntica | 3-1 | |
Challenger Series - Tornooi 29-30.11.2021 van 29 November tot 30 November 2021 | ||||
Round Robin | verslaat | Jonas Promberger | 3-2 (11-13, 10-12, 12-10, 11-3, 11-3) | |
Round Robin | verslagen door | Dauud Cheaib | 3-0 (11-4, 11-3, 11-8) | |
Round Robin | verslaat | Alexander Valuch | 3-0 (11-4, 11-6, 11-5) | |
Round Robin | verslagen door | Taehoon Kim | 3-2 (11-4, 11-8, 9-11, 7-11, 12-10) | |
Round Robin | verslaat | Florian Bluhm | 3-1 (7-11, 11-4, 11-7, 14-12) | |
Round Robin | verslaat | Patrik Juhasz | 3-0 (11-5, 11-5, 11-8) | |
Round Robin | verslagen door | Andrei Putuntica | 3-0 (11-7, 11-7, 11-7) | |
Halve Finale | verslaat | Taehyun Kim | 3-1 (5-11, 12-10, 11-9, 15-13) | |
Finale | verslagen door | Andrei Putuntica | 3-0 (11-5, 15-13, 11-3) | |
Challenger Series - Tornooi 08-10.12.2021 van 8 December tot 10 December 2021 | ||||
Om 3e/4e plaats | verslaat | Dang Qiu | 3-1 | |
Round Robin | verslagen door | Dauud Cheaib | 3-0 (11-8, 11-7, 11-1) | |
Round Robin | verslaat | Florian Bluhm | 3-1 (8-11, 11-9, 11-6, 11-9) | |
Round Robin | verslaat | Emiliano Riofrio | 3-0 (11-5, 11-7, 11-8) | |
Round Robin | verslagen door | Alexander Valuch | 3-2 (12-10, 13-11, 14-16, 8-11, 11-6) | |
Round Robin | verslaat | Michael Trink | 3-0 (11-5, 11-7, 11-7) | |
Round Robin | verslagen door | Liang Qiu | 3-1 (7-11, 11-8, 11-6, 11-4) | |
Round Robin | verslaat | Josip Huzjak | 3-1 (9-11, 13-11, 11-9, 11-0) | |
Halve Finale | verslagen door | Dauud Cheaib | 3-0 | |
Challenger Series - Tornooi 15-17.12.2021 van 15 December tot 17 December 2021 | ||||
Round Robin | verslagen door | Peter Hribar | 3-2 (11-4, 11-4, 9-11, 8-11, 11-9) | |
Round Robin | verslagen door | Sven Happek | 3-1 (13-11, 11-4, 7-11, 11-6) | |
Round Robin | verslagen door | Florian Bluhm | 3-2 (9-11, 12-14, 11-7, 11-2, 12-10) | |
Round Robin | verslaat | Taehoon Kim | 3-1 (7-11, 14-12, 12-10, 12-10) | |
Round Robin | verslaat | Amir Hossein Hodaei | 3-0 (11-3, 11-4, 11-4) | |
Round Robin | verslagen door | Simon Berglund | 3-0 (13-11, 15-13, 12-10) | |
Round Robin | verslaat | Josip Huzjak | 3-0 (11-6, 11-9, 14-12) | |
Challenger Series - Tornooi 20-21.12.2021 van 20 December tot 21 December 2021 | ||||
Om 3e/4e plaats | verslagen door | Dang Qiu | 3-1 (6-11, 11-8, 11-6, 11-5) | |
Round Robin | verslaat | Taehoon Kim | 3-1 (11-4, 11-4, 10-12, 11-7) | |
Round Robin | verslagen door | Dauud Cheaib | 3-0 (11-1, 11-8, 11-8) | |
Round Robin | verslaat | Nico Wenger | 3-1 (8-11, 11-4, 11-8, 11-8) | |
Round Robin | verslaat | Kenan Hrnic | 3-0 (11-9, 13-11, 11-4) | |
Round Robin | verslaat | Liang Qiu | 3-1 (11-8, 6-11, 11-9, 11-6) | |
Round Robin | verslaat | Josip Huzjak | 3-2 (7-11, 11-7, 11-9, 12-14, 11-9) | |
Round Robin | verslaat | Michael Trink | 3-0 (11-6, 11-4, 11-3) | |
Halve Finale | verslagen door | Taehoon Kim | 3-2 (11-13, 7-11, 18-16-14, 11-6, 11-6) |
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 16 Overwinningen / 14 Nederlagen
Challenger Series - Tornooi 18-20.11.2020 van 18 November tot 20 November 2020 | ||||
---|---|---|---|---|
Round Robin | verslagen door | Sven Happek | 3-1 (8-11, 11-4, 11-7, 11-5) | |
Round Robin | verslagen door | Dauud Cheaib | 3-0 (11-1, 11-1, 11-5) | |
Round Robin | verslaat | Liang Qiu | 3-1 (11-7, 11-7, 15-17, 11-8) | |
Round Robin | verslaat | Carlos Ishida | 3-0 (11-5, 11-6, 11-6) | |
Round Robin | verslaat | Deni Kozul | 3-0 (11-8, 11-2, 11-4) | |
Round Robin | verslaat | Francisco Sanchi | 3-1 (6-11, 11-5, 15-13, 11-5) | |
Round Robin | verslaat | Florian Bluhm | 3-1 (13-11, 11-8, 12-14, 11-7) | |
Halve Finale | verslagen door | Deni Kozul | 3-2 | |
Challenger Series - Tornooi 25-27.11.2020 van 25 November tot 27 November 2020 | ||||
Round Robin | verslaat | Marius Henninger | 3-1 (11-2, 11-8, 10-12, 11-5) | |
Round Robin | verslaat | Florian Bluhm | 3-2 (4-11, 11-6, 11-8, 8-11, 11-6) | |
Round Robin | verslaat | Eduardo Gonzalez | 3-0 (11-7, 12-10, 11-2) | |
Round Robin | verslagen door | Miguel Chamorro | 3-1 (9-11, 11-2, 12-10, 11-5) | |
Round Robin | verslaat | Dennis Muller | 3-0 (11-6, 11-3, 11-4) | |
Round Robin | verslagen door | Dauud Cheaib | 3-2 (10-12, 9-11, 11-8, 11-8, 11-5) | |
Round Robin | verslagen door | Pavol Mego | 3-2 (13-11, 11-6, 6-11, 7-11, 11-9) | |
Halve Finale | verslagen door | Pavol Mego | 3-1 | |
Challenger Series - Tornooi 02-04.12.2020 van 2 December tot 4 December 2020 | ||||
Round Robin | verslaat | Florian Bluhm | 3-2 (7-11, 11-9, 11-9, 7-11, 11-9) | |
Round Robin | verslagen door | Andrei Putuntica | 3-1 (11-5, 3-11, 11-7, 11-5) | |
Round Robin | verslaat | Liang Qiu | 3-2 (6-11, 10-12, 11-7, 11-7, 11-6) | |
Round Robin | verslaat | Fedor Kuzmin | 3-0 (11-5, 14-12, 11-5) | |
Round Robin | verslaat | Carlos Ishida | 3-0 (11-9, 11-4, 11-7) | |
Round Robin | verslagen door | Dauud Cheaib | 3-0 (17-15, 11-3, 11-4) | |
Halve Finale | verslagen door | Dauud Cheaib | 3-0 | |
Challenger Series - Tornooi 14-15.12.2020 van 14 December tot 15 December 2020 | ||||
Round Robin | verslaat | Eduardo Gonzalez | 3-0 (12-10, 14-12, 11-6) | |
Round Robin | verslagen door | Pavol Mego | 3-1 (10-12, 11-9, 11-3, 11-4) | |
Round Robin | verslaat | Carlos Mühlbach | 3-0 (11-7, 11-8, 12-10) | |
Round Robin | verslaat | Miguel Chamorro | 3-0 (11-9, 11-3, 11-9) | |
Round Robin | verslagen door | Dauud Cheaib | 3-0 (11-9, 11-2, 11-2) | |
Round Robin | verslagen door | Koyo Kanamitsu | 3-2 (1-11, 11-7, 5-11, 11-6, 11-9) | |
Round Robin | verslagen door | Felix Wetzel | 3-0 (11-4, 11-6, 13-11) |
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 1 Overwinning / 1 Nederlaag
EK - Landenwedstrijd Heren van 25 September tot 4 Oktober 2015 | ||||
---|---|---|---|---|
Kwartfinales | verslagen door | Daniel Gorak | 3-1 (11-9,1-11,11-6,11-7) | |
Kwartfinales | verslaat | Jakub Dyjas | 3-1 (13-11,3-11,11-8,11-7) |
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 0 Overwinning / 1 Nederlaag
Wit-Rusland Open Heren van 21 Augustus tot 24 Augustus 2014 | ||||
---|---|---|---|---|
Achtste finales | verslagen door | Viacheslav Burov | 4-1 (16-18, 11-8, 11-6, 11-1, 12-10) |
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 2 Overwinningen / 4 Nederlagen
Wit-Rusland Open Heren van 12 September tot 15 September 2013 | ||||
---|---|---|---|---|
Achtste finales | verslaat | Artur Grigorev | 4-0 (11-9, 12-10, 11-4, 11-4) | |
Kwartfinales | verslaat | Admir Duranspahic | 4-0 (11-3, 11-3, 11-3, 11-4) | |
Halve Finale | verslagen door | Kaii Yoshida | 4-3 (11-7, 8-11, 7-11, 12-10, 119, 6-11, 11-6) | |
EK - Landenwedstrijd Heren van 4 Oktober tot 7 Oktober 2013 | ||||
Achtste finales | verslagen door | Zhiwen He | 3-1 (11-8,7-11,11-2,11-9) | |
Kwartfinales | verslagen door | Ruiwu Tan | 3-0 (11-8,11-7,11-6) | |
Halve Finale | verslagen door | Konstantinos Papageorgiou | 3-2 (11-7,12-10,3-11,7-11,11-9) |
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 1 Overwinning / 1 Nederlaag
Wereldkampioenschap Heren van 8 Mei tot 15 Mei 2011 | ||||
---|---|---|---|---|
1/64ste finales | verslaat | Lei Kou | 4-2 (11-1, 11-7, 9-11, 12-10, 8-11, 11-2) | |
1/32ste finales | verslagen door | Robert Svensson | 4-0 (11-5, 11-4, 11-9, 11-5) |
Overwinning : 0
Finale : 1 (EK - Landenwedstrijd Heren)
Samenvatting : 2 Overwinningen / 2 Nederlagen
EK - Landenwedstrijd Heren van 11 September tot 15 September 2010 | ||||
---|---|---|---|---|
Kwartfinales | verslaat | Robert Gardos | 3-2 (9-11, 12-10, 11-8, 10-12, 11-7) | |
Kwartfinales | verslagen door | Werner Schlager | 3-2 (11-8, 6-11, 12-14, 11-7, 11-3) | |
Halve Finale | verslaat | Dmitrij Prokopcov | 3-1 (11-9, 9-11, 11-8, 11-9) | |
Finale | verslagen door | Timo Boll | 3-1 (11-4, 11-3, 6-11, 11-4) |
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 0 Overwinning / 1 Nederlaag
EK - Landenwedstrijd Heren van 13 September tot 20 September 2009 | ||||
---|---|---|---|---|
Kwartfinales | verslagen door | Weixing Chen | 3-0 |
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 1 Overwinning / 1 Nederlaag
Europees Kampioenschap Heren van 29 Maart tot 6 April 2003 | ||||
---|---|---|---|---|
Achtste finales | verslaat | Patrick Chila | 4-3 (19-17, 7-11, 11-4, 10-12, 12-10, 12-10, 13-11) | |
Kwartfinales | verslagen door | Jörg Rosskopf | 4-1 (11-4, 16-14, 13-11, 3-11, 11-8) |
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 0 Overwinning / 1 Nederlaag
Europees Kampioenschap Heren van 30 Maart tot 7 April 2002 | ||||
---|---|---|---|---|
Achtste finales | verslagen door | Werner Schlager | 4-3 (7-11, 11-9, 11-8, 11-8, 7-11, 9-11, 11-9) |
Uitslagen - Dubbel
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 0 Overwinning / 1 Nederlagen
Belarus Open - Heren Dubbel van 13 Mei tot 17 Mei 2015 | ||||
---|---|---|---|---|
Kwartfinales | E. Chtchetinine - P. Platonov | verslagen door | J. Groth - K. Sternberg | 3-1 (11-8,6-11,11-3,11-7) |
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 4 Overwinningen / 2 Nederlagen
WK Heren - Dubbel van 8 Mei tot 15 Mei 2011 | ||||
---|---|---|---|---|
1/32ste finales | E. Chtchetinine - V. Nekhvedovich | verslagen door | R. Gardos - D. Habesohn | 11-2, ab |
WK Gemengd - Dubbel van 9 Mei tot 15 Mei 2011 | ||||
1/64ste finales | E. Chtchetinine - V. Pavlovich | verslaat | N. Stoyanov - L. Ridolfi | 4-1 (11-9, 9-11, 11-6, 11-8, 12-10) |
1/32ste finales | E. Chtchetinine - V. Pavlovich | verslaat | M. Jevtovic - A. Erdelji | 4-2 (8-11, 11-13, 14-12, 11-6, 11-6, 11-9) |
1/16de finales | E. Chtchetinine - V. Pavlovich | verslaat | O. Ionescu - B. Szöcs | 4-0 (11-9, 12-10, 11-6, 12-10) |
Achtste finales | E. Chtchetinine - V. Pavlovich | verslaat | K. Matsudaira - K. Ishikawa | 4-2 (8-11, 11-6, 11-7, 11-5, 6-11, 11-6) |
Kwartfinales | E. Chtchetinine - V. Pavlovich | verslagen door | S. Hao - Z. Mu | 4-2 (10-12, 11-7, 11-7, 9-11, 11-7, 11-9) |
Overwinning : 1 (EK Heren - Dubbel)
Finale : 0
Samenvatting : 3 Overwinningen / 0 Nederlagen
EK Heren - Dubbel van 29 Maart tot 6 April 2003 | ||||
---|---|---|---|---|
Kwartfinales | W. Chen - E. Chtchetinine | verslaat | M. Maze - F. Tugwell | 4-3 (10-12, 11-9, 9-11, 11-7, 9-11, 11-7, 11-6) |
Halve Finale | W. Chen - E. Chtchetinine | verslaat | S. Grujic - A. Karakasevic | 4-1 (11-8, 11-5, 11-9, 10-12, 11-5) |
Finale | W. Chen - E. Chtchetinine | verslaat | D. Mazunov - A. Smirnov | 4-1 (11-8, 11-5, 11-9, 10-12, 11-5) |
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 1 Overwinning / 1 Nederlagen
EK Gemengd - Dubbel van 23 April tot 4 Mei 1998 | ||||
---|---|---|---|---|
Kwartfinales | E. Chtchetinine - T. Kostromina | verslaat | N. Chatelain - A. Boileau | 2-0 (21-15, 21-17) |
Halve Finale | E. Chtchetinine - T. Kostromina | verslagen door | I. Lupulesku - O. Badescu | 2-0 (21-17, 21-19) |