De site voor alle sporten
De site voor alle sporten
Polen - 27 Juli 1989
Klik op een jaar om uit te breiden / verkleinen
Uitslagen - Enkel
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 2 Overwinningen / 1 Nederlaag
Europees Kampioenschap Dames van 13 Augustus tot 21 Augustus 2022 | ||||
---|---|---|---|---|
1/32ste finales | verslaat | Barbora Balazova | 4-3 (5-11, 11-6, 7-11, 11-9, 5-11, 11-9, 11-7) | |
1/16de finales | verslaat | Hana Arapovic | 4-3 (11-2, 11-6, 7-11, 11-6, 9-11, 5-11, 12-10) | |
Achtste finales | verslagen door | Sofia Polcanova | 4-2 (14-12-10, 6-11, 11-7, 6-11, 13-11, 11-7) |
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 1 Overwinning / 3 Nederlagen
Europees Kampioenschap Dames van 23 Juni tot 27 Juni 2021 | ||||
---|---|---|---|---|
1/32ste finales | verslagen door | Adina Diaconu | 4-1 (11-8, 11-7, 11-8, 8-11, 11-8) | |
Olympische Spelen - Dames van 24 Juli tot 31 Juli 2021 | ||||
Eerste ronde | verslaat | Michelle Bromley | 4-0 (11-3, 11-5, 11-5, 11-7) | |
Tweede ronde | verslagen door | Dina Meshref | 4-2 (15-13, 10-12, 11-9, 11-4, 7-11, 13-11) | |
Wereldkampioenschap Dames van 23 November tot 29 November 2021 | ||||
Eerste ronde | verslagen door | Hsien-Tzu Cheng | 4-2 (11-8, 5-11, 12-14, 11-9, 13-11, 11-7) |
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 6 Overwinningen / 11 Nederlagen
Top 16 - Finaleronde van 2 Februari tot 3 Februari 2019 | ||||
---|---|---|---|---|
Achtste finales | verslaat | Jie Li | 4-3 (7-11, 12-10, 11-8, 8-11, 11-5, 7-11, 11-7) | |
Kwartfinales | verslaat | Georgina Pota | 4-1 (11-7, 11-9, 11-6, 6-11, 13-11) | |
Om 3e/4e plaats | verslagen door | Sofia Polcanova | 4-2 (7-11, 11-4, 7-11, 12-10, 11-7, 11-6) | |
Halve Finale | verslagen door | Bernadette-Cynthia Szöcs | 4-3 (11-8, 9-11, 11-8, 10-12, 14-12, 9-11, 11-2) | |
Portugal Open Dames van 13 Februari tot 17 Februari 2019 | ||||
1/32ste finales | verslagen door | Siqi Fan | 4-0 (11-2, 11-7, 13-11, 11-6) | |
Spanish Open Dames van 22 Maart tot 24 Maart 2019 | ||||
1/32ste finales | verslagen door | Olga Vishniakova | 4-2 (4-11, 11-8, 12-10, 3-11, 11-3, 11-7) | |
Wereldkampioenschap Dames van 21 April tot 28 April 2019 | ||||
Eerste ronde | verslaat | Mateja Jeger | 4-1 (11-9, 11-6, 11-5, 9-11, 11-7) | |
Tweede ronde | verslagen door | Suthasini Sawettabut | 4-0 (11-8, 11-4, 11-8, 11-8) | |
Europese Spelen - Dames van 22 Juni tot 29 Juni 2019 | ||||
Tweede ronde | verslaat | Andrea Todorovic | 4-1 (11-13, 11-9, 11-9, 11-7, 11-5) | |
1/16de Finales | verslagen door | Matilda Ekholm | 4-2 (5-11, 11-7, 11-5, 6-11, 11-8, 11-8) | |
Europese Spelen - Team Dames van 22 Juni tot 29 Juni 2019 | ||||
Kwartfinales | verslagen door | Jia Liu | 3-1 (12-10, 11-8, 6-11, 11-9) | |
Halve Finale | verslaat | Xiaona Shan | 3-1 (11-8, 11-8, 5-11, 11-4) | |
Om 3e/4e plaats | verslaat | Dora Madarasz | 3-2 (13-11, 4-11, 11-8, 1-11, 11-8) | |
EK - Landenwedstrijd Dames van 3 September tot 8 September 2019 | ||||
Kwartfinales | verslagen door | Jie Li | 3-0 (11-6, 12-10, 11-4) | |
Halve Finale | verslagen door | Elizabeta Samara | 3-1 (11-4,8-11,11-9,11-3) | |
Wereldbeker Dames van 18 Oktober tot 20 Oktober 2019 | ||||
Groep B | verslagen door | Dina Meshref | 4-2 (11-7, 11-5, 12-14, 8-11, 11-6, 11-5) | |
Groep B | verslagen door | Ji-hee Jeon | 4-0 (11-5, 11-8, 11-1, 11-3) |
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 2 Overwinningen / 5 Nederlagen
Hungarian Open Dames van 18 Januari tot 21 Januari 2018 | ||||
---|---|---|---|---|
1/16de finales | verslagen door | Sofia Polcanova | 4-3 (11-8, 11-5, 11-9, 11-13, 6-11, 8-11, 11-6) | |
Polish Open Dames van 14 Maart tot 18 Maart 2018 | ||||
Eerste ronde | verslagen door | Barbora Balazova | 4 - 2 (12-10, 8-11, 12-10, 11-9, 4-11, 11-6) | |
Spanish Open Dames van 28 Maart tot 1 April 2018 | ||||
1/16de finales | verslaat | Debora Vivarelli | 4-1 (11-4, 11-8, 11-3, 8-11, 11-9) | |
Achtste finales | verslagen door | Wai Yam Minnie Soo | 4-1 (11-6, 11-7, 11-5, 5-11, 11-3) | |
Bulgaria Open - Dames van 16 Augustus tot 19 Augustus 2018 | ||||
1/16de finales | verslagen door | Honoka Hashimoto | 4-0 (11-9, 11-7, 11-7, 11-5) | |
Europees Kampioenschap Dames van 18 September tot 23 September 2018 | ||||
1/32ste finales | verslaat | Ruta Paskauskiene | 4-2 (11-6, 11-8, 8-11, 5-11, 11-8, 11-9) | |
1/16de finales | verslagen door | Britt Eerland | 4-3 (8-11, 11-9, 9-11, 11-5, 11-9, 10-12, 11-9) |
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 3 Overwinningen / 4 Nederlagen
Qatar Open Dames van 21 Februari tot 26 Februari 2017 | ||||
---|---|---|---|---|
1/16de finales | verslaat | Yang Wu | 4-3 (11-7, 9-11, 11-9, 9-11, 11-4, 4-11, 11-9) | |
Achtste finales | verslaat | Ha-eun Yang | 4-0 (11-9, 12-10, 11-5, 13-11) | |
Kwartfinales | verslagen door | Xiaona Shan | 4-0 (14-12, 11-7, 11-5, 11-8) | |
Wereldkampioenschap Dames van 29 Mei tot 5 Juni 2017 | ||||
Eerste ronde | verslaat | Pauline Chasselin | 4-1 (10-12, 11-3, 11-4, 11-8, 11-7) | |
Tweede ronde | verslagen door | Ho Ching Lee | 4-2 (11-7, 6-11, 11-6, 13-11, 16-18, 11-4) | |
Tsjechië - Dames van 22 Augustus tot 27 Augustus 2017 | ||||
1/16de finales | verslagen door | Sakura Mori | 4-0 (11-6, 11-4, 12-10, 11-8) | |
EK - Landenwedstrijd Dames van 13 September tot 17 September 2017 | ||||
Kwartfinales | verslagen door | Nina Mittelham | 3-1 (9-11,12-10,11-4,11-6) |
Overwinningen : 2 (Klasse 10 Dames, Klasse 6-10 Dames Team)
Finale : 0
Samenvatting : 3 Overwinningen / 2 Nederlagen
OKT Europa - Dames - Groep Rood van 12 April tot 14 April 2016 | ||||
---|---|---|---|---|
1/16de finales | verslagen door | Alexandra Privalova | 4-1 (11-7, 11-8, 11-8, 8-11, 11-9) | |
Klasse 10 Dames van 8 September tot 17 September 2016 | ||||
Halve Finale | verslaat | Bruna Costa Alexandre | 3-2 | |
Finale | verslaat | Qian Yang | 3-0 | |
Klasse 6-10 Dames Team van 8 September tot 17 September 2016 | ||||
Finale | verslaat | Qian Yang | 3-0 (11-5,12-10,11-7) | |
Europees Kampioenschap Dames van 18 Oktober tot 25 Oktober 2016 | ||||
1/32ste finales | verslagen door | Szandra Pergel | 4-1 (11-9, 12-10, 10-12, 12-10, 12-10) |
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 2 Overwinningen / 6 Nederlagen
Top 16 - Groep D van 6 Februari tot 7 Februari 2015 | ||||
---|---|---|---|---|
Groep D | verslagen door | Irene Ivancan | 3-2 (11-6, 4-11, 11-8, 13-15, 11-6) | |
Groep D | verslagen door | Iveta Vacenovska | 3-0 (11-7, 11-5, 11-9) | |
Groep D | verslagen door | Jiao Li | 3-0 (11-7, 11-6, 11-6) | |
Wereldkampioenschap Dames van 26 April tot 3 Mei 2015 | ||||
Eerste ronde | verslaat | Szandra Pergel | 4-2 (11-9,11-5,4-11,11-5,8-11,11-6) | |
1/32ste finales | verslagen door | Ning Ding | 4-0 (11-8, 11-1, 11-2, 11-6) | |
EK - Landenwedstrijd Dames van 25 September tot 4 Oktober 2015 | ||||
Kwartfinales | verslagen door | Daniela Monteiro Dodean | 3-2 (8-11,7-11,11-7,11-8,11-7) | |
Europees Kampioenschap Dames van 25 September tot 5 Oktober 2015 | ||||
1/32ste finales | verslaat | Lea Rakovac | 4-1 (10-12,11-7,11-7,11-6,11-7) | |
1/16de finales | verslagen door | Fen Li | 4-2 (10-12, 8-11, 11-8, 11-8, 11-8, 11-6) |
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 2 Overwinningen / 5 Nederlagen
Wereldkampioenschap Dames van 13 Mei tot 20 Mei 2013 | ||||
---|---|---|---|---|
1/32ste finales | verslagen door | Yanfei Shen | 4-2 (6-11, 11-7, 11-9, 11-5, 5-11, 11-6) | |
EK - Landenwedstrijd Dames van 4 Oktober tot 7 Oktober 2013 | ||||
Achtste finales | verslagen door | Xue Li | 3-1 (11-8,9-11,11-7,14-12) | |
Achtste finales | verslaat | Carole Grundisch | 3-1 (11-9,8-11,11-9,14-12) | |
Kwartfinales | verslagen door | Anna Tikhomirova | 3-0 (11-3,12-10,12-10) | |
Kwartfinales | verslagen door | Polina Mikhailova | 3-0 (11-6,11-5,11-7) | |
Europees Kampioenschap Dames van 11 Oktober tot 13 Oktober 2013 | ||||
1/32ste finales | verslaat | Anamaria Erdelji | 4-1 (11-4, 11-8, 12-10, 6-11, 11-8) | |
1/16de finales | verslagen door | Maragaryta Pesotska | 4-3 (6-11, 11-6, 8-11, 11-5, 11-7, 9-11, 16-14) |
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 3 Overwinningen / 6 Nederlagen
Hungarian Open Dames van 18 Januari tot 22 Januari 2012 | ||||
---|---|---|---|---|
Achtste finales | verslagen door | Ning Ding | 4-0 (11-2, 11-6, 11-1, 11-3) | |
WK Teams Dames van 25 Maart tot 1 April 2012 | ||||
Kwartfinales | verslagen door | Ning Ding | 3-0 (11-6, 11-5, 11-3) | |
Olympische Spelen - Dames van 28 Juli tot 8 Augustus 2012 | ||||
Tweede Ronde | verslaat | Mie Skov | 4-3 (5-11, 11-3, 12-10, 8-11, 9-11, 11-7, 11-9) | |
Derde Ronde | verslagen door | Jie Li | 4-2 (11-13, 6-11, 16-14, 11-7, 12-10, 11-7) | |
Olympische Spelen Dames - Ploegen van 28 Juli tot 8 Augustus 2012 | ||||
Achtste finales | verslagen door | Yue Gu Wang | 3-0 (11-6,11-9,11-6) | |
China Harmony Open Dames van 22 Augustus tot 26 Augustus 2012 | ||||
Achtste finales | verslaat | Meng Yu Yu | 4-3 ( 11-6,5-11,8-11,4-11,11-7,11-7,11-6) | |
Kwartfinales | verslagen door | Ying Fan | 4-1 (11-3,11-3,4-11,11-6,12-10) | |
Europees Kampioenschap Dames van 16 Oktober tot 21 Oktober 2012 | ||||
1/32ste finales | verslaat | Britt Eerland | 4-0 (13-11,11-7,11-3,11-5) | |
1/16de finales | verslagen door | Barbora Balazova | 4-0 (11-9,11-8,11-9,11-6) |
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 1 Overwinning / 3 Nederlagen
Wereldkampioenschap Dames van 8 Mei tot 15 Mei 2011 | ||||
---|---|---|---|---|
1/64ste finales | verslaat | Cornelia Molnar | 4-1 (11-5, 12-10, 11-7, 8-11, 11-6) | |
1/32ste finales | verslagen door | Ha-eun Yang | 4-1 (9-11, 11-5, 11-6, 11-5, 11-6) | |
EK - Landenwedstrijd Dames van 10 Oktober tot 12 Oktober 2011 | ||||
Kwartfinales | verslagen door | Elizabeta Samara | 3-1 (11-7, 5-11, 13-11, 11-7) | |
Kwartfinales | verslagen door | Daniela Monteiro Dodean | 3-0 (11-9, 17-15, 11-7) |
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 0 Overwinning / 2 Nederlagen
EK - Landenwedstrijd Dames van 11 September tot 15 September 2010 | ||||
---|---|---|---|---|
Kwartfinales | verslagen door | Petra Lovas | 3-2 (11-6, 11-8, 9-11, 7-11, 12-10) | |
Halve Finale | verslagen door | Elizabeta Samara | 3-1 (5-11, 11-6, 11-4, 12-10) |
Overwinning : 0
Finales : 2 (EK - Landenwedstrijd Dames, EK - Landenwedstrijd Dames)
Samenvatting : 1 Overwinning / 3 Nederlagen
EK - Landenwedstrijd Dames van 13 September tot 20 September 2009 | ||||
---|---|---|---|---|
Kwartfinales | verslaat | Zhenqi Barthel | 3-0 | |
Halve Finale | verslagen door | Cornelia Vaida | 3-1 | |
Finale | verslagen door | Jiao Li | 3-0 | |
Finale | verslagen door | Jie Li | 3-1 |
Uitslagen - Dubbel
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 2 Overwinningen / 2 Nederlagen
EK Dames - Dubbel van 13 Augustus tot 21 Augustus 2022 | ||||
---|---|---|---|---|
1/16de finales | N. Partyka - N. Bajor | verslaat | H. Arapovic - M. Jeger | 3-1 (11-5,3-11,11-4,11-9) |
Achtste finales | N. Partyka - N. Bajor | verslagen door | S. Polcanova - B. Szöcs | 3-0 (11-7, 11-9, 11-4) |
EK Gemengd - Dubbel van 13 Augustus tot 21 Augustus 2022 | ||||
1/16de finales | J. Dyjas - N. Partyka | verslaat | I. Gündüz - S. Altinkaya | 3-0 (12-10,12-10,14-12) |
Achtste finales | J. Dyjas - N. Partyka | verslagen door | A. Robles - M. Xiao | 3-0 (11-9, 18-16-14, 14-12-10) |
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 3 Overwinningen / 5 Nederlagen
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 0 Overwinning / 1 Nederlagen
Qatar Open Dames - Dubbel van 3 Maart tot 8 Maart 2020 | ||||
---|---|---|---|---|
Achtste finales | N. Bajor - N. Partyka | verslagen door | Y. Lin - M. Yu | 3-1 (13-15, 11-8, 11-9, 14-12) |
Overwinning : 0
Finale : 1 (Spanish Open Dames - Dubbel)
Samenvatting : 10 Overwinningen / 12 Nederlagen
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 4 Overwinningen / 10 Nederlagen
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 2 Overwinningen / 3 Nederlagen
Qatar Open Dames - Dubbel van 21 Februari tot 26 Februari 2017 | ||||
---|---|---|---|---|
Achtste finales | K. Grzybowska-Franc - N. Partyka | verslagen door | S. Polcanova - A. Solja | 3-1 (11-13, 11-5, 11-6, 11-3) |
WK Dames - Dubbel van 29 Mei tot 5 Juni 2017 | ||||
1/32ste finales | K. Grzybowska-Franc - N. Partyka | verslaat | L. Cardozo - N. Niño | 4-0 (11-4, 11-3, 11-3, 11-5) |
1/16de finales | K. Grzybowska-Franc - N. Partyka | verslagen door | W. Ng - W. Soo | 4-1 (11-7, 6-11, 11-6, 11-3, 11-5) |
Tsjechië - Dames Dubbel van 22 Augustus tot 27 Augustus 2017 | ||||
Achtste finales | K. Grzybowska-Franc - N. Partyka | verslaat | M. Malanina - P. Mikhailova | 3-1 (11-1, 9-11, 11-5, 11-8) |
Kwartfinales | K. Grzybowska-Franc - N. Partyka | verslagen door | D. Madarasz - S. Polcanova | 3-2 (7-11, 3-11, 11-5, 11-9, 11-6) |
Overwinning : 0
Finale : 1 (Klasse 6-10 Dames Team)
Samenvatting : 2 Overwinningen / 5 Nederlagen
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 5 Overwinningen / 5 Nederlagen
Overwinning : 0
Finales : 2 (German Open Dames - Dubbel, Finale Pro Tour Dames - Dubbel)
Samenvatting : 6 Overwinningen / 4 Nederlagen
Overwinning : 0
Finale : 1 (Tsjechië - Dames Dubbel)
Samenvatting : 4 Overwinningen / 3 Nederlagen
WK Dames - Dubbel van 13 Mei tot 20 Mei 2013 | ||||
---|---|---|---|---|
1/16de finales | K. Grzybowska-Franc - N. Partyka | verslaat | P. Solja - S. Winter | 4-2 (11-9, 8-11, 12-10, 11-8, 9-11, 11-9) |
Achtste finales | K. Grzybowska-Franc - N. Partyka | verslagen door | H. Jiang - H. Lee | 4-2 (5-11, 10-12, 11-6, 11-5, 13-11, 15-13) |
Tsjechië - Dames Dubbel van 21 Augustus tot 25 Augustus 2013 | ||||
Kwartfinales | K. Grzybowska-Franc - N. Partyka | verslaat | D. Monteiro Dodean - P. Lovas | 3-1 (11-6, 11-4, 5-11, 11-6) |
Halve Finale | K. Grzybowska-Franc - N. Partyka | verslaat | P. Solja - S. Winter | 3-1 (11-4, 13-11, 6-11, 11-8) |
Finale | K. Grzybowska-Franc - N. Partyka | verslagen door | L. Creemers - J. Li | 3-0 (11-8, 11-5, 11-7) |
EK Dames - Dubbel van 11 Oktober tot 13 Oktober 2013 | ||||
1/16de finales | K. Grzybowska-Franc - N. Partyka | verslaat | M. Hu - S. Ezgi Sahin | 3-0 (11-8, 11-9, 14-12) |
Achtste finales | K. Grzybowska-Franc - N. Partyka | verslagen door | C. Hirici - B. Szöcs | 3-2 (9-11, 11-7, 9-11, 11-2, 11-6) |
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 2 Overwinningen / 2 Nederlagen
Olympische Spelen Dames - Ploegen van 28 Juli tot 8 Augustus 2012 | ||||
---|---|---|---|---|
Achtste finales | K. Grzybowska-Franc - N. Partyka | verslagen door | J. Li - Y. Wang | 3-0 (11-7,11-6,11-9) |
EK Dames - Dubbel van 16 Oktober tot 21 Oktober 2012 | ||||
1/16de finales | K. Grzybowska-Franc - N. Partyka | verslaat | K. Baravok - M. Kuchuk | 3-0 (11-4,12-10,11-9) |
Achtste finales | K. Grzybowska-Franc - N. Partyka | verslaat | P. Solja - S. Winter | 3-2 (11-4,10-12,8-11,12-10,11-9) |
Kwartfinales | K. Grzybowska-Franc - N. Partyka | verslagen door | D. Monteiro Dodean - E. Samara | 4-2 (10-12,11-7,11-7,11-9,11-13,11-6) |
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 3 Overwinningen / 4 Nederlagen
English Open Dames - Dubbel van 26 Januari tot 30 Januari 2011 | ||||
---|---|---|---|---|
Kwartfinales | K. Grzybowska-Franc - N. Partyka | verslagen door | S. Hirano - K. Ishikawa | 4-0 (11-7, 14-12, 11-4, 11-8) |
WK Dames - Dubbel van 8 Mei tot 15 Mei 2011 | ||||
1/32ste finales | K. Grzybowska-Franc - N. Partyka | verslaat | G. Gaponova - I. Motsyk | 4-0 (13-11, 12-10, 11-5, 11-9) |
1/16de finales | K. Grzybowska-Franc - N. Partyka | verslagen door | E. Lee - M. Lambert | 4-1 (11-9, 5-11, 11-7, 12-10, 11-5) |
WK Gemengd - Dubbel van 9 Mei tot 15 Mei 2011 | ||||
1/64ste finales | Z. Wang - N. Partyka | verslaat | G. Menge - F. Ozler | 4-0 (13-11, 11-9, 11-7, 11-2) |
1/32ste finales | Z. Wang - N. Partyka | verslaat | T. Konecny - I. Vacenovska | 4-0 (11-8, 11-9, 11-8, 11-5) |
1/16de finales | Z. Wang - N. Partyka | verslagen door | N. Gao - J. Li | 4-1 (10-12, 11-7, 14-12, 11-4, 11-6) |
EK Dames - Dubbel van 8 Oktober tot 16 Oktober 2011 | ||||
Kwartfinales | N. Partyka - J. Xu | verslagen door | J. Li - E. Timina | 4-0 (11-8, 11-8, 11-6, 11-9) |
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 0 Overwinning / 1 Nederlagen
EK Dames - Dubbel van 11 September tot 19 September 2010 | ||||
---|---|---|---|---|
Kwartfinales | J. Xu - N. Partyka | verslagen door | J. Li - E. Timina | 4-2 (11-8, 8-11, 6-11, 11-8, 11-4, 14-12) |
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 0 Overwinning / 1 Nederlagen
EK Dames - Dubbel van 13 September tot 20 September 2009 | ||||
---|---|---|---|---|
Kwartfinales | N. Partyka - J. Xu | verslagen door | R. Paskauskiene - O. Fadeeva | 4 : 1 |
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 1 Overwinning / 1 Nederlagen
EK Dames - Dubbel van 4 Oktober tot 12 Oktober 2008 | ||||
---|---|---|---|---|
Kwartfinales | J. Xu - N. Partyka | verslaat | S. Paovic - A. Bakula | 4-0 (11-7, 12-10, 11-5, 11-9) |
Halve Finale | J. Xu - N. Partyka | verslagen door | M. Tan - N. Stefanova | 4-3 (5-11, 6-11, 12-10, 11-8, 11-8, 9-11, 11-4) |