De site voor alle sporten
De site voor alle sporten
Roemenië - 14 Oktober 1999
Klik op een jaar om uit te breiden / verkleinen
Uitslagen - Enkel
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 1 Overwinning / 1 Nederlaag
Europees Kampioenschap Dames van 13 Augustus tot 21 Augustus 2022 | ||||
---|---|---|---|---|
1/32ste finales | verslagen door | Katarzyna Wegrzyn | 4-2 (11-9, 9-11, 11-9, 5-11, 11-5, 11-8) | |
Wereldbeker Teams Dames van 30 September tot 9 Oktober 2022 | ||||
Achtste finales | verslaat | Ho Ching Lee | 3-1 (11-8, 12-14, 11-6, 15-13) |
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 4 Overwinningen / 2 Nederlagen
Europees Kampioenschap Dames van 23 Juni tot 27 Juni 2021 | ||||
---|---|---|---|---|
Groep 14 | verslaat | Anna Wegrzyn | 3-2 (7-11, 9-11, 11-7, 12-10, 11-4) | |
Groep 14 | verslaat | Alina Jagnenkova | 3-1 (9-11, 11-2, 11-3, 11-3) | |
1/32ste finales | verslaat | Natalia Partyka | 4-1 (11-8, 11-7, 11-8, 8-11, 11-8) | |
1/16de finales | verslagen door | Sofia Polcanova | 4-3 (11-9, 5-11, 9-11, 11-8, 11-4, 6-11, 11-4) | |
Wereldkampioenschap Dames van 23 November tot 29 November 2021 | ||||
Eerste ronde | verslaat | Sofia Polcanova | 4-3 (11-13, 11-9, 11-5, 11-5, 7-11, 8-11, 11-7) | |
Tweede ronde | verslagen door | Jia Nan Yuan | 4-0 (11-7, 11-6, 11-5, 11-8) |
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 3 Overwinningen / 3 Nederlagen
Spanish Open Dames van 4 Februari tot 8 Februari 2020 | ||||
---|---|---|---|---|
1/32ste finales | verslaat | Alina Nikitchanka | 4-0 (11-7, 11-7, 11-6, 11-6) | |
1/16de finales | verslagen door | Jian Zeng | 4-3 (9-11, 8-11, 9-11, 19-17, 11-4, 11-3, 11-3) | |
Portugal Open Dames van 12 Februari tot 16 Februari 2020 | ||||
Eerste ronde | verslagen door | Honoka Hashimoto | 4-1 (2-11, 11-8, 11-3, 11-4, 12-10) | |
EK Junioren - Dames van 4 Maart tot 8 Maart 2020 | ||||
Achtste finales | verslaat | Anastasia Kolish | 4-1 (11-4, 11-13, 11-9, 11-7, 11-4) | |
Kwartfinales | verslaat | Anna Wegrzyn | 4-3 (11-8, 9-11, 11-3, 6-11, 11-13, 11-4, 11-6) | |
Halve Finale | verslagen door | Prithika Pavade | 4-0 (16-14, 11-7, 11-3, 11-5) |
Overwinning : 0
Finale : 1 (Spanish Open Dames)
Samenvatting : 7 Overwinningen / 5 Nederlagen
Portugal Open Dames van 13 Februari tot 17 Februari 2019 | ||||
---|---|---|---|---|
1/32ste finales | verslaat | Debora Vivarelli | 4-1 (11-5, 5-11, 11-7, 11-4, 11-7) | |
1/16de finales | verslagen door | Wai Yam Minnie Soo | 4-0 (11-8, 11-5, 5, 11-7) | |
Spanish Open Dames van 22 Maart tot 24 Maart 2019 | ||||
1/32ste finales | verslaat | Mateja Jeger | 4-0 (11-9, 11-5, 11-7, 11-8) | |
1/16de finales | verslaat | Ayane Morita | 4-1 (11-7, 8-11, 11-8, 12-10, 11-6) | |
Achtste finales | verslaat | Olga Vorobeva | 4-1 (9-11, 11-8, 14-12, 11-9, 12-10) | |
Kwartfinales | verslaat | Xin Liu | 4-1 (8-11, 13-11, 11-6, 11-4, 11-4) | |
Halve Finale | verslaat | Xiang Li | 4-3 (11-4, 3-11, 11-6, 6, 6-11, 4-11, 11-8) | |
Finale | verslagen door | Miyu Kato | 4-2 (5-11, 11-9, 13-11, 11-9, 7-11, 11-6) | |
Wereldkampioenschap Dames van 21 April tot 28 April 2019 | ||||
Eerste ronde | verslagen door | Ho Ching Lee | 4-0 (11-4, 11-5, 11-5, 11-6) | |
Kroatië Open - Dames van 14 Mei tot 18 Mei 2019 | ||||
1/32ste finales | verslagen door | Amelie Solja | 4-3 (11-2, 9-11, 11-7, 9-11, 11-8, 8-11, 11-3) | |
Universiade - Dames van 3 Juli tot 14 Juli 2019 | ||||
Achtste finales | verslaat | Yee Lok Lam | 4-1 (11-9, 11-6, 9-11, 11-8, 11-6) | |
Kwartfinales | verslagen door | Siqi Fan | 4-2 (11-8, 9-11, 11-8, 11-7, 9-11, 11-9) |
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 0 Overwinning / 1 Nederlaag
Hungarian Open Dames van 18 Januari tot 21 Januari 2018 | ||||
---|---|---|---|---|
1/16de finales | verslagen door | Manyu Wang | 4-0 (11-5, 11-6, 11-5, 11-5) |
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 3 Overwinningen / 3 Nederlagen
Hungarian Open Dames van 17 Januari tot 22 Januari 2017 | ||||
---|---|---|---|---|
1/16de finales | verslagen door | Maria Dolgikh | 4-2 (8-11, 13-11, 9-11, 11-4, 11-8, 11-7) | |
Wereldkampioenschap Dames van 29 Mei tot 5 Juni 2017 | ||||
Eerste ronde | verslaat | Chantal Mantz | 4-2 (11-6, 7-11, 8-11, 15-13, 11-9, 11-3) | |
Tweede ronde | verslagen door | Szu-yu Chen | 4-0 (11-7, 11-5, 11-9, 11-7) | |
WK Junioren - Dames van 26 November tot 3 December 2017 | ||||
1/32ste finales | verslaat | Leili Mostafavi | 4 - 0 (11-8, 11-4, 11-6, 11-6) | |
1/16de finales | verslaat | Anastasia Kolish | 4 - 1 (11-7, 10-12, 11-5, 11-1, 11-4) | |
Achtste finales | verslagen door | Wing Sze Chau | 4 - 0 (11-8, 11-6, 6, 12-10) |
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 3 Overwinningen / 1 Nederlaag
WK Junioren - Dames van 30 November tot 7 December 2016 | ||||
---|---|---|---|---|
1/16de finales | verslaat | Yi-Hua Wu | 4-1 (11-3,11-5,8-11,11-5,11-1) | |
Achtste finales | verslaat | Maria Malanina | 4-1 (11-9, 11-7, 12-0, 4-11, 11-8) | |
Kwartfinales | verslaat | Youjin Kim | 4-0 (11-7, 11-5, 11-8, 11-7) | |
Halve Finale | verslagen door | Tze Wing Mak | 4-0 (12-10, 11-7, 11-7, 11-9) |
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 2 Overwinningen / 2 Nederlagen
Europees Kampioenschap Dames van 25 September tot 5 Oktober 2015 | ||||
---|---|---|---|---|
1/32ste finales | verslagen door | Yanfei Shen | 4-1 (11-4,11-6,11-5,11-13,11-9) | |
WK Junioren - Dames van 29 November tot 6 December 2015 | ||||
1/32ste finales | verslaat | Filippa Bergand | 4-0 (11-5,11-6,11-1,11-4) | |
1/16de finales | verslaat | Marie Migot | 4-2 (11-6, 9-11, 11-5, 11-6, 7-11, 11-8) | |
Achtste finales | verslagen door | Wai Yam Minnie Soo | 4-1 (11-7, 9-11, 11-7, 11-7, 11-6) |
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 4 Overwinningen / 2 Nederlagen
Cadet Challenge Meisjes van 23 Oktober tot 1 November 2014 | ||||
---|---|---|---|---|
Achtste finales | verslaat | Archana Girish Kamath | 4-1 (11-7,11-13,11-5,13-11,11-7) | |
Kwartfinales | verslaat | Crystal Wang | 4-2 (11-8, 11-5, 11-9, 7-11, 7-11, 11-6) | |
Halve Finale | verslagen door | Jiho Kim | 4-0 (11-6, 11-8, 11-7, 11-6) | |
Plaats 3 | verslaat | Ka Yee Lee | 3-2 (11-13,11-4,11-5,8-11,11-6) | |
WK Junioren - Dames van 30 November tot 7 December 2014 | ||||
1/32ste finales | verslaat | Charlotte Carey | 4-2 (11-6, 11-2, 9-11, 9-11, 11-3, 11-9) | |
1/16de finales | verslagen door | Hitomi Sato | 4-0 (11-9, 11-5, 11-5, 12-10) |
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 1 Overwinning / 2 Nederlagen
WK Junioren - Teams Dames van 1 December tot 8 December 2013 | ||||
---|---|---|---|---|
Halve Finale | verslagen door | Yuting Gu | 3-0 (11-8,11-6,11-5) | |
WK Junioren - Dames van 1 December tot 8 December 2013 | ||||
1/32ste finales | verslaat | Sutirtha Mukherjee | 4-0 (11-6, 11-6, 12-10, 11-8) | |
1/16de finales | verslagen door | Hoi Kem Doo | 4-0 (13-11, 11-7, 11-9, 11-3) |
Uitslagen - Dubbel
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 3 Overwinningen / 1 Nederlagen
EK Dames - Dubbel van 13 Augustus tot 21 Augustus 2022 | ||||
---|---|---|---|---|
1/16de finales | M. Xiao - A. Diaconu | verslaat | D. Madarasz - G. Pota | 3-0 (11-4,11-8,11-6) |
Achtste finales | M. Xiao - A. Diaconu | verslaat | G. Piccolin - D. Vivarelli | 3-1 (12-10, 11-8, 9-11, 11-7) |
Kwartfinales | M. Xiao - A. Diaconu | verslaat | S. Winter - N. Mittelham | 3-1 (11-9, 11-13, 11-8, 11-7) |
Halve Finale | M. Xiao - A. Diaconu | verslagen door | S. Polcanova - B. Szöcs | 3-0 (11-2, 11-7, 11-6) |
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 0 Overwinning / 1 Nederlagen
EK Dames - Dubbel van 23 Juni tot 27 Juni 2021 | ||||
---|---|---|---|---|
1/16de finales | B. Szöcs - A. Diaconu | verslagen door | O. Yilmaz - E. Harac | 3-0 (12-10, 12-10, 11-7) |
Overwinning : 1 (EK Junioren - Gemengd Dubbbel)
Finale : 0
Samenvatting : 7 Overwinningen / 2 Nederlagen
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 2 Overwinningen / 5 Nederlagen
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 3 Overwinningen / 3 Nederlagen
German Open Dames - Dubbel van 23 Maart tot 25 Maart 2018 | ||||
---|---|---|---|---|
Achtste finales | A. Diaconu - B. Szöcs | verslaat | M. Ekholm - G. Pota | 3-1 (11-8, 9-11, 11-5, 11-5) |
Kwartfinales | A. Diaconu - B. Szöcs | verslagen door | W. Ng - W. Soo | 3-1 (6-11, 11-7, 11-9, 11-4) |
Japan Open Dames - Dubbel van 7 Juni tot 10 Juni 2018 | ||||
Achtste finales | A. Diaconu - A. Dragoman | verslagen door | J. Jeon - H. Yang | 3-0 (11-8, 11-4, 11-7) |
EK Dames - Dubbel van 18 September tot 23 September 2018 | ||||
1/16de finales | A. Diaconu - I. Ciobanu | verslaat | N. Partyka - K. Grzybowska-Franc | 4-2 (9-11, 11-5, 11-9, 11-13, 14-12, 11-2) |
Achtste finales | A. Diaconu - I. Ciobanu | verslaat | T. Kukulkova - E. Odorova | 4-1 (9-11, 11-8, 11-6, 12-10, 11-5) |
Kwartfinales | A. Diaconu - I. Ciobanu | verslagen door | S. Polcanova - Y. Noskova | 4-2 (9-11, 10-12, 11-5, 13-11, 11-5, 11-7) |
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 5 Overwinningen / 6 Nederlagen
Overwinning : 1 (WK Junioren - Dames Dubbel)
Finale : 0
Samenvatting : 3 Overwinningen / 0 Nederlagen
WK Junioren - Dames Dubbel van 30 November tot 7 December 2016 | ||||
---|---|---|---|---|
Kwartfinales | A. Diaconu - A. Dragoman | verslaat | O. Guisnel - M. Migot | 4-0 (11-9,11-5,11-9,11-7) |
Halve Finale | A. Diaconu - A. Dragoman | verslaat | Q. Liu - C. Wong | 4-3 (14-16, 11-6, 11-9, 11-8, 6-11, 13-11, 11-8) |
Finale | A. Diaconu - A. Dragoman | verslaat | H. Hayata - M. Kato | 4-2 (11-7, 11-8, 11-6, 5-11, 9-11, 11-9) |
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 0 Overwinning / 3 Nederlagen
EK Dames - Dubbel van 25 September tot 4 Oktober 2015 | ||||
---|---|---|---|---|
1/16de finales | A. Diaconu - M. Jeger | verslagen door | J. Li - Q. Li | 3-0 (11-1, 11-6, 11-6) |
WK Junioren - Dames Dubbel van 29 November tot 6 December 2015 | ||||
1/16de finales | A. Diaconu - A. Dragoman | verslagen door | D. Trigolos - L. Tsikhanava | 3-1 (16-14,11-5,3-11,11-7) |
WK Junioren - Gemengd Dubbel van 29 November tot 6 December 2015 | ||||
Achtste finales | C. Pletea - A. Diaconu | verslagen door | C. Wang - X. Chen | 3-0 (11-5,11-4,11-6) |
Overwinning : 0
Finale : 1 (Cadet Challenge Dubbel Meisjes)
Samenvatting : 4 Overwinningen / 3 Nederlagen
Cadet Challenge Dubbel Meisjes van 23 Oktober tot 1 November 2014 | ||||
---|---|---|---|---|
Achtste finales | A. Diaconu - L. Lung | verslaat | E. Banfield - J. Griffith | 3-0 (11-1,11-4,11-5) |
Kwartfinales | A. Diaconu - L. Lung | verslaat | I. Liao - J. Yeung | 3-0 (11-6, 11-9, 11-4) |
Halve Finale | A. Diaconu - L. Lung | verslaat | A. Diaz - B. Takahashi | 3-1 (9-11, 11-7, 11-4, 11-9) |
Finale | A. Diaconu - L. Lung | verslagen door | M. Ito - J. Kim | 3-1 (11-7, 4-11, 11-5, 11-7) |
WK Junioren - Dames Dubbel van 30 November tot 7 December 2014 | ||||
Achtste finales | B. Balint - A. Diaconu | verslaat | C. Mantz - N. Mittelham | 3-2 (9-11,11-9,8-11,11-7,11-5) |
Kwartfinales | B. Balint - A. Diaconu | verslagen door | X. Chen - G. Liu | 4-0 (11-6, 11-6, 11-7, 11-4) |
WK Junioren - Gemengd Dubbel van 30 November tot 7 December 2014 | ||||
Achtste finales | C. Pletea - A. Diaconu | verslagen door | K. Ho - H. Doo | 3-1 (9-11,11-4,11-6,11-7) |