Info voor wedden
Jaarkalender
Laatste uitslagen
English
Español
Français
Italiano
Nederlands
Sportuitslagen.org
De site voor alle sporten
Menu
Home
Voetbal
België/Nederland
Belgische Eerste Klasse
Belgische Tweede Klasse
Nederlandse Eredivisie
Nederlandse Eredivisie
Belgische Beker
KNVB Beker
Europa
Engelse Premier League
Duitse Bundesliga
Franse Division 1
Spaanse Primera Division
Italiaanse Serie A
Portugese Superliga
Internationaal
Wereldbeker Heren
UEFA European Football Championship
UEFA Champions League
UEFA Europa League
Clasificación Mundial FIFA Hombres
Algemeen Links
Bijstand sportweddenschappen
Statistieken
Erelijst
Kalender 2023
Kalender 2023/2024
Veldrijden
WK / Wereldbeker
Wereldkampioenschappen
Wereldbeker Heren-Elite
Wereldbeker Dames
Wereldbeker - Heren U23
Wereldbeker - Heren Junioren
Andere kalenders
Superprestige Heren
Trofee BPost Bank Heren
Superprestige Dames
Trofee BPost Bank Dames
Algemeen Links
Bijstand sportweddenschappen
Statistieken
Erelijst
Kalender 2023/2024
UCI Road Rankings
Andere wielersport
Wielrennen
Baanwielrennen
VTT
BMX
Wielrennen
Grote Rondes
Tour
Giro d'Italia
La Vuelta Ciclista a España
Palmares Tour
WK / WT
Wereldkampioenschappen
WT Eéndagswedstrijden
WT Etappewedstrijden
Europa Tour Eéndagswedstrijden
Europa Tour Etappewedstrijden
Algemeen Links
Bijstand sportweddenschappen
Statistieken
Erelijst
Kalender 2023
UCI Road Rankings
Andere wielersport
Veldrijden
Baanwielrennen
VTT
BMX
Tennis
ATP / WTA
ATP-kalender
ATP Rankings
WTA-kalender
WTA Rankings
Grand Slam Heren
Australian Open
Roland Garros
Wimbledon
US Open
Andere
Davis Cup
Fed Cup
ATP World Tour Finals
Rotterdam
Algemeen Links
Bijstand sportweddenschappen
Statistieken
Erelijst
Kalender 2023
Basketbal
België/Nederland
België - EuroMillions Basketball League
Nederland - FEB Eredivisie
België Beker
Europese Bekers
Euroleague Heren
Euroleague Dames
Basketball Champions League
Eurocup
Eurocup Dames
Internationaal
Wereldkampioenschap Heren
Wereldkampioenschap Dames
EuroBasket Heren
EuroBasket Dames
Algemeen Links
Bijstand sportweddenschappen
Statistieken
Erelijst
Kalender 2023
Kalender 2023/2024
Volleybal
België/Nederland
België Volleybal Liga Heren
België Ere Divisie Dames
Nederland - A-League Heren
Europese Bekers
Champions League Heren
Champions League Dames
Cev Cup Heren
CEV Cup Dames
Internationaal
Wereldkampioenschap Heren
Wereldkampioenschap Dames
Nations League Heren
Nations League Dames
Algemeen Links
Bijstand sportweddenschappen
Statistieken
Erelijst
Kalender 2023
Kalender 2023/2024
Hockey
België/Nederland
Belgisch Kampioenschap Heren
Belgisch Kampioenschap Dames
Nederlands Kampioenschap Heren
Nederlands Kampioenschap Dames
Europese Bekers
Euro Hockey League Heren
EuroHockey Club Champions Cup Dames
Internationaal
Olympische Spelen Heren
Olympische Spelen Dames
Wereldbeker Hockey Heren
Wereldbeker Hockey Dames
Algemeen Links
Bijstand sportweddenschappen
Statistieken
Erelijst
Kalender 2023
Kalender 2023/2024
Handbal
België/Nederland
BENE-League
Belgie 1ste Nationale Heren
Belgie Ere Divisie Dames
Nederlandse Heren
Nederlandse Dames
Europese Bekers
Champions League Heren
Champions League Dames
EHF European League Heren
EHF European League Dames
EHF European Cup Heren
Internationaal
Wereldkampioenschap Heren
Wereldkampioenschap Dames
Europees Kampioenschap Heren
Europees Kampioenschap Dames
Algemeen Links
Bijstand sportweddenschappen
Statistieken
Erelijst
Kalender 2023
Kalender 2023/2024
Motorsport
Formule 1
Home F1
Kalender 2023
Klassement - Coureurs
Klassement - Constructeurs
Erelijst
Rally
Home Rally
Kalender 2023
Rijderskampioenschap
Constructeurskampioenschap
Erelijst
Motorsport
Home Motorrennen
Motorrennen Kalender 2023
Moto GP
Home Motorcross
Motorcross Kalender 2023
Andere
Rally Raid
Endurance
WTCC
Superbike
Winter
Snelschaatsen/Short Track
Snelschaatsen - Home
Kalender 2023/2024
Short Track - Home
Kalender 2023/2024
Ijshockey
Ijshockey - Home
Kalender 2023/2024
NHL
Champions League
BeNe-league
Winter
Alpijnse Ski
Alpijnse Ski 2023/2024
Skispringen
Langlaufen
Freestyle Skiën
Andere
Biathlon
Noordse Combinatie
Snowboarden
Kunstrijden
+50 Sporten
+50 Sporten - Home
+50 Sporten - Home
Multi-sport competitie
Home Olympische Spelen
Olympische zomerspelen
Olympische winterspelen
Europese Spelen
World Games
Watersport
Zwemmen
Schoonspringen
Surfen
Zeilen
Roeien
Waterpolo
Ploegsporten
Baseball
American Football
Futsal
Rugby
Korfbal
Zaalhockey
Andere individuele sporten
Atletiek
Golf
Badminton
Tafeltennis
Judo
Schermen
Darts
Gymnastiek
OS
Home
Wielrennen
Danilith Nokere Koerse 2022 - Uitslagen
Wielrennen - Home
Algemeen Links
Bijstand wedden
Archief van de Website
Seizoenskalender
Klassement UCI Africa Tour
Klassement UCI America Tour
Klassement UCI Asia Tour
Klassement UCI Europe Tour
Klassement UCI Oceania Tour
UCI Rankings Dames
UCI Road Rankings
UCI Road Rankings - Eéndagswedstrijden
UCI Road Rankings - Etappewedstrijden
UCI Team Rankings
UCI Team Rankings Dames
WorldTour Ranking Dames
WorldTour Ranking Jugend Dames
Voorstelling ploegen
Erelijst
Statistieken
Populair
Actualiteit
WK / OS - 2022
World Tour - 2022
Europe Tour - 2022
Africa Tour - 2022
America Tour - 2022
Asia Tour - 2022
Oceania Tour - 2022
Vrouwen Elite - 2022
WorldTour Dames
05/03 - Strade Bianche
12/03 - Miron Ronde van Drenthe
20/03 - Trofeo Alfredo Binda - Comune di C...
24/03 - Oxyclean Classic Brugge-De Panne
27/03 - Gent-Wevelgem In Flanders Fields
03/04 - Ronde van Vlaanderen - Tour des Fl...
10/04 - Amstel Gold Race Ladies Edition
16/04 - Paris-Roubaix Femmes
20/04 - La Flèche Wallonne Féminine
24/04 - Liège-Bastogne-Liège Femmes
13/05 - Itzulia Women
19/05 - Vuelta a Burgos Feminas
27/05 - RideLondon Classique
06/06 - Women's Tour
30/06 - Giro d'Italia Donne
24/07 - Tour de France Femmes avec Zwift
06/08 - Postnord Vårgårda WestSweden TTT
07/08 - Women World Cup Vårgårda
09/08 - Tour of Scandinavia - Battle of th...
30/08 - Simac Ladies Tour
07/09 - Ceratizit Challenge by La Vuelta
07/10 - Tour de Romandie Féminin
13/10 - Tour of Chongming Island
18/10 - Tour of Guangxi
06/02 - Vuelta CV Feminas
06/02 - Grand Prix Velo Manavgat
17/02 - Setmana Valenciana-Volta Comunitat...
19/02 - Grand Prix Velo Alanya
20/02 - Grand Prix Justiniano Race
26/02 - Omloop Het Nieuwsblad
27/02 - Omloop van het Hageland
01/03 - Le Samyn des Dames
03/03 - Bloeizone Fryslan
05/03 - Grand Prix Gazipasa
06/03 - Grand Prix Mediterrennean
06/03 - Trofeo Oro in Euro - Women’s Bik...
09/03 - GP Oetingen
11/03 - Drentse Acht van Westerveld
16/03 - Danilith Nokere Koerse
30/03 - Dwars door Vlaanderen - A travers ...
06/04 - Scheldeprijs vrouwen elite
08/04 - Ronde van Thailand Dames
13/04 - De Brabantse Pijl - La Flèche Bra...
17/04 - Grand Prix Féminin de Chambéry
18/04 - Ronde de Mouscron
23/04 - EPZ Omloop van Borsele
25/04 - Gran Premio della Liberazione
27/04 - Tour of the Gila Women
28/04 - Gracia - Orlová
29/04 - Festival Elsy Jacobs
30/04 - Leiedal Koerse
03/05 - Vuelta Ciclista Andalucia Ruta Del...
03/05 - Bretagne Ladies Tour CERATIZIT
07/05 - GP Eco-Struct
08/05 - Gran Premio Ciudad de Eibar
10/05 - Emakumeen Nafarroako Women's Elite...
11/05 - Navarra Women's Elite Classics
11/05 - Touf of Zhoushan Island (Shengsi S...
13/05 - La Classique Morbihan
14/05 - GP Plumelec-Morbihan Dames
14/05 - ZLM Omloop der Kempen Ladies
17/05 - Emakumeen Saria
18/05 - Le Tour des Dames
19/05 - Joe Martin Stage Race
20/05 - Veenendaal - Veenendaal Classic
21/05 - Grand Prix Kayseri Ladys
24/05 - Thüringen Rundfahrt der Frauen
28/05 - Grand Prix Erciyes Ladys
28/05 - Ladies Tour of Estonia
28/05 - Kyiv Cup
29/05 - Kyiv Green Race
02/06 - Chrono Féminin de la Gatineau
03/06 - GP cycliste de Gatineau
04/06 - Belgrade GP Woman Tour
04/06 - Grand Prix Velo Erciyes Ladys
04/06 - Omloop van de IJsseldelta
05/06 - Alpes Gresivaudan Classic
05/06 - Memorial Monica Bandini
05/06 - Dwars door de Westhoek
06/06 - GP Mazda Schelkens
07/06 - Le Tour de Femina Malaysia
08/06 - Vuelta Internacional Femenina a Gu...
12/06 - SPAR Flanders Diamond Tour
14/06 - Mont Ventoux Denivele Challenges
18/06 - Tour de Suisse Women
28/06 - Lotto Belgium Tour
30/06 - Tour de Feminin
08/07 - Chrono Kristin Armstrong
10/07 - Districtenpijl - Ekeren-Deurne
13/07 - Baloise Ladies Tour
14/07 - Vuelta Internacional Femenina a Co...
24/07 - GP Slovakia
24/07 - Visegrad 4 Ladies Series - Hungary
29/07 - Anna Vasa Race
30/07 - Hansa Bygg Grand Prix Kalmar
31/07 - Coupe d'Europe des Grimpeurs
02/08 - Tour of Uppsala
05/08 - CIC-Tour Féminin International de...
09/08 - Vuelta a Colombia Femenina
13/08 - La Périgord Ladies
14/08 - La Picto - Charentaise
15/08 - Grote Prijs Yvonne Reynders
19/08 - Kortrijk Koerse
21/08 - MerXem Classic
25/08 - Giro della Toscana Femminile
25/08 - Kreiz Breizh Elites Féminin
28/08 - La Route des Géantes - Saint-Omer...
04/09 - Grote prijs Beerens
06/09 - Tour de l'Ardèche Féminin
09/09 - Watersley Womens Challenge
10/09 - A Travers Les Hauts de France
11/09 - La Choralis Fourmies Féminine
14/09 - Grisette Grand Prix de Wallonie
16/09 - AG TOUR DE LA SEMOIS
18/09 - Grand Prix International d'Isbe...
01/10 - Giro dell'Emilia
04/10 - Tre Valli Varesine Women's Race
04/10 - Binche Chimay Binche pour Dames
04/10 - International Syrian Tour
10/10 - Tour of Wenzhou Women's Internatio...
16/10 - Chrono des Nations
21/10 - Vuelta a Formosa Femenina
Heren H23 - 2022
Heren Junior - 2022
Dames Junior - 2022
Andere evenementen - 2022
Franse bekerclubs - 2022
Andere wielersport
Baanwielrennen
BMX
Mountain Bike
Veldrijden
Uitslagen individuele sporter
Ploegen
Wielrennen - Danilith Nokere Koerse - 2022 - Startlijst
Keuze van een seizoen :
2024
2023
2022
2021
2020
2019
Uitslagen 2022
Startlijst
Informatie
Erelijst
Archief
Statistieken
Uitslagen 2022
Wacht ...
Startlijst
Danilith Nokere Koerse - Startlijst
Team SD Worx
1.
Lotte Kopecky
3.
Roxane Fournier
4.
Christine Majerus
6.
Lonneke Uneken
Trek - Segafredo
11.
Elynor Backstedt
12.
Audrey Cordon-Ragot
13.
Amalie Dideriksen
14.
Lauretta Hanson
15.
Chloe Hosking
Movistar Team
21.
Aude Biannic
22.
Alicia González Blanco
23.
Barbara Guarischi
24.
Jelena Eric
25.
Sarah Gigante
26.
Lourdes Oyarbide Jimenez
Team DSM
31.
Lorena Wiebes
32.
Pfeiffer Georgi
33.
Franziska Koch
34.
Charlotte Kool
35.
Esmée Peperkamp
36.
Elise Uijen
UAE Team ADQ
41.
Marta Bastianelli
42.
Maaike Boogaard
43.
Eugenia Bujak
44.
Sofia Bertizzolo
45.
Laura Tomasi
46.
Anna Trevisi
Canyon//SRAM Racing
51.
Alice Wood (Barnes)
52.
Shari Bossuyt
53.
Neve Bradbury
54.
Ella Harris
55.
Lisa Klein
56.
Maud Oudeman
FDJ Nouvelle-Aquitaine Futuroscope
61.
Grace Brown
62.
Clara Copponi
63.
Eugénie Duval
64.
Emilia Fahlin
65.
Maëlle Grossetête
66.
Stine Anderson Borgli
Team Jumbo-Visma
71.
Noemi Rüegg
72.
Teuntje Beekhuis
73.
Romy Kasper
74.
Linda Riedmann
75.
Aafke Soet
76.
Jip Van Den Bos
Team BikeExchange - Jayco
81.
Jessica Allen
82.
Georgia Baker
83.
Teniel Campbell
84.
Arianna Fidanza
85.
Nina Kessler
EF Education-TIBCO-SVB
91.
Letizia Borghesi
92.
Tanja Erath
93.
Kathrin Hammes
94.
Sara Poidevin
95.
Abi Smith
96.
Magdeleine Vallieres Mill
Human Powered Health
101.
Henrietta Christie
102.
Mieke Kröger
103.
Makayla MacPherson
104.
Marit Raaijmakers
105.
Eri Yonamine
106.
Kaia Schmid
Uno-X Pro Cycling Team
111.
Susanne Andersen
112.
Hannah Barnes
113.
Julie Norman Leth
114.
Hannah Ludwig
115.
Mie Bjørndal Ottestad
Valcar - Travel & Service
121.
Karolina Kumiega
122.
Chiara Consonni
123.
Anastasia Carbonari
124.
Emma Redaelli
125.
Ilaria Sanguineti
126.
Margaux Vigie
Ceratizit-WNT Pro Cycling
131.
Franziska Brauße
132.
Maria Giulia Confalonieri
133.
Martina Fidanza
134.
Marta Lach
135.
Kathrin Schweinberger
136.
Lea Lin Teutenberg
Parkhotel Valkenburg
141.
Mischa Bredewold
142.
Sofie van Rooijen
143.
Femke Markus
144.
Lieke Nooijen
145.
Kirstie van Haaften
146.
Marith Vanhove
Le Col - Wahoo
151.
Maria Martins
152.
Elizabeth Holden
153.
Marjolein Van 't Geloof
154.
Maike van der Duin
155.
Jesse Vandenbulcke
156.
Gladys Verhulst-Wild
NXTG by Experza
161.
Maureen Arens
162.
Mylene De Zoete
163.
Amber Aernouts
164.
Yuli Van Der Molen
165.
Ilse Pluimers
166.
Cassia Boglio
Bingoal Casino - Chevalmeire - Van Eyck Sport
171.
Minke Bakker
173.
Danique Braam
175.
Barbara Sniezynska
176.
Claudia Jongerius
Lotto Soudal Ladies
181.
Katrijn De Clercq
182.
Mijntje Geurts
183.
Josie Knight
184.
Mieke Docx
185.
Elise Vander Sande
186.
Kylie Waterreus
Plantur-Pura
191.
Kiona Crabbé
192.
Justine Ghekiere
193.
Julie De Wilde
194.
Yara Kastelijn
195.
Laura Süßemilch
196.
Julie Van De Velde
Statistieken
Wacht ...
Archief
Danilith Nokere Koerse - Archief
2019 - Danilith Nokere Koerse voor Dames
2020 - Danilith Nokere Koerse WE
2021 - Danilith Nokere Koerse
2022 - Danilith Nokere Koerse
2023 - Danilith Nokere Koerse
2024 - Danilith Nokere Koerse voor Dames
Erelijst
Wacht ...
Informatie
Danilith Nokere Koerse - Informatie
Algemene informatie
Plaats :
België
Eerste editie :
2019
Edities :
5 (inbegrepen 2024)
Officiële naam :
Danilith Nokere Koerse voor Dames
Organisator :
VZW Nokere Sport
Officiële website :
https://www.nokerekoerse.be/nl/women
Eerste winnaar :
Lorena Wiebes
Grootst aantal overwinningen :
Lotte Kopecky
,
Lorena Wiebes
(2)
Laatste winnaar :
Lotte Kopecky
© Copyright Info Média Conseil 2007-2024 - Alle rechten voorbehouden