De site voor alle sporten
De site voor alle sporten
Portugal - 9 April 1970
Klik op een jaar om uit te breiden / verkleinen
Uitslagen - Enkel
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 0 Overwinning / 1 Nederlaag
Barletta van 30 Maart tot 5 April 1998 (Gravel) | ||||
---|---|---|---|---|
1/16de finales | verslagen door | Jan Apell | 6-4 6-2 |
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 2 Overwinningen / 5 Nederlagen
Cherbourg van 17 Februari tot 23 Februari 1997 (Indoor) | ||||
---|---|---|---|---|
1/16de finales | verslagen door | Pierre Bouteyre | 7-6 6-2 | |
Barletta van 31 Maart tot 6 April 1997 (Gravel) | ||||
1/16de finales | verslaat | Ion Moldovan | 6-1 6-2 | |
Achtste finales | verslaat | Todd Larkham | 7-6 6-7 6-4 | |
Kwartfinales | verslagen door | Juan Antonio Marín | 6-3 3-6 6-3 | |
Monte-Carlo Rolex Masters van 21 April tot 27 April 1997 (Gravel) | ||||
Eerste ronde | verslagen door | Alex Corretja | 6-0 6-0 | |
Londen - Queen's van 9 Juni tot 15 Juni 1997 (Gras) | ||||
Eerste ronde | verslagen door | Byron Black | 6-4 7-6 | |
Croatia Open van 21 Juli tot 27 Juli 1997 (Gravel) | ||||
1/16de finales | verslagen door | Karol Kucera | 4-6 6-2 6-3 |
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 1 Overwinning / 3 Nederlagen
Heineken Open - Auckland van 8 Januari tot 14 Januari 1996 (Hardcourt) | ||||
---|---|---|---|---|
1/16de finales | verslagen door | Jaime Yzaga | 6-4 6-3 | |
Australian Open Heren van 15 Januari tot 28 Januari 1996 (Hardcourt) | ||||
Eerste ronde | verslagen door | Brett Steven | 6-3 7-5 7-5 | |
Acapulco van 4 Maart tot 10 Maart 1996 (Gravel) | ||||
1/16de finales | verslaat | Emilio Sanchez | 6-2 6-2 | |
Achtste finales | verslagen door | Javier Frana | 6-4 6-4 |
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 4 Overwinningen / 2 Nederlagen
Cherbourg van 20 Februari tot 26 Februari 1995 (Indoor) | ||||
---|---|---|---|---|
1/16de finales | verslaat | Chris Wilkinson | 7-6 6-3 | |
Achtste finales | verslaat | Karim Alami | 6-0 6-4 | |
Kwartfinales | verslaat | Lionel Barthez | 7-6 7-5 | |
Halve Finale | verslagen door | Gianluca Pozzi | 6-1 6-4 | |
Buenos Aires van 6 November tot 12 November 1995 (Gravel) | ||||
1/16de finales | verslaat | Tomás Carbonell | 6-3 6-1 | |
Achtste finales | verslagen door | Alberto Berasategui | 6-3 6-7 6-2 |
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 1 Overwinning / 1 Nederlaag
Cherbourg van 14 Februari tot 20 Februari 1994 (Indoor) | ||||
---|---|---|---|---|
1/16de finales | verslaat | Andrew Foster | 6-4 6-3 | |
Achtste finales | verslagen door | Stephane Simian | 6-4 6-1 |
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 3 Overwinningen / 4 Nederlagen
Miami van 15 Maart tot 28 Maart 1991 (Hardcourt) | ||||
---|---|---|---|---|
Eerste ronde | verslaat | Carl-Uwe Steeb | 6-2 6-2 | |
Tweede ronde | verslagen door | Jakob Hlasek | 7-5 6-3 | |
San Luis Potosi van 25 Maart tot 31 Maart 1991 (Gravel) | ||||
1/16de finales | verslaat | Scott Patridge | 7-6 7-6 | |
Achtste finales | verslagen door | Oliver Fernández | 6-3 6-2 | |
Croatia Open van 13 Mei tot 19 Mei 1991 (Gravel) | ||||
1/16de finales | verslaat | Francesco Cancellotti | 3-6 6-3 6-4 | |
Achtste finales | verslagen door | Petr Korda | 6-2 6-1 | |
Båstad van 8 Juli tot 14 Juli 1991 (Gravel) | ||||
1/16de finales | verslagen door | Magnus Gustafsson | 6-0 7-5 |
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 1 Overwinning / 2 Nederlagen
Croatia Open van 14 Mei tot 20 Mei 1990 (Gravel) | ||||
---|---|---|---|---|
1/16de finales | verslaat | Lars Jonsson | 4-6 7-5 6-3 | |
Achtste finales | verslagen door | Aki Rahunen | 7-6 6-4 | |
Londen - Queen's van 11 Juni tot 17 Juni 1990 (Gras) | ||||
Eerste ronde | verslagen door | Grant Connell | 6-3 6-4 |
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 1 Overwinning / 2 Nederlagen
Rome van 15 Mei tot 21 Mei 1989 (Gravel) | ||||
---|---|---|---|---|
Eerste ronde | verslagen door | Tom Nijssen | 6-3 6-1 | |
Londen - Queen's van 12 Juni tot 18 Juni 1989 (Gras) | ||||
Eerste ronde | verslaat | Alexander Volkov | 7-5 6-3 | |
1/16de finales | verslagen door | Joey Rive | 7-5 7-6 |
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 0 Overwinning / 1 Nederlaag
Istanbul van 17 Augustus tot 23 Augustus 1987 (Hardcourt) | ||||
---|---|---|---|---|
1/16de finales | verslagen door | Conny Falk | 6-7 6-4 7-6 |
Uitslagen - Dubbel
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 3 Overwinningen / 2 Nederlagen
Australian Open Dubbel Heren van 17 Januari tot 30 Januari 2000 (Hardcourt) | ||||
---|---|---|---|---|
Eerste ronde | N. Marques - T. Vanhoudt | verslaat | A. Kitinov - L. Manta | 6-7 6-3 6-4 |
1/16de finales | N. Marques - T. Vanhoudt | verslaat | A. Olhovskiy - J. Siemerink | 7-6 6-7 6-1 |
Achtste finales | N. Marques - T. Vanhoudt | verslaat | B. Ellwood - M. Tebbutt | 3-6 6-3 6-4 |
Kwartfinales | N. Marques - T. Vanhoudt | verslagen door | T. Woodbridge - M. Woodforde | 6-3 6-2 |
Olympische Spelen Dubbel Heren van 21 September tot 27 September 2000 (Hardcourt) | ||||
1/16de finales | N. Marques - B. Mota | verslagen door | M. Knowles - M. Merklein | 6-7(7) 6-4 7-5 |