De site voor alle sporten

Menu

Volleybal : Livescore

  • Bijgewerkt elke 30 sec., niet vernieuwen 28 Oktober 2020 - 12h11'05''

Champions League Heren - Tweede Ronde - Groep GChampions League Heren - Tweede Ronde - Groep G
StartStaatTijdThuisUitUitslagSet 1Set 2Set 3Set 4Set 5
18h00UitgesteldFino Kaposvár SE (Hun)Fino Kaposvár SE (Hun)Jastrzebski Wegiel S.S.A (Pol)Jastrzebski Wegiel S.S.A (Pol)----

Champions League Heren - Tweede Ronde - Groep HChampions League Heren - Tweede Ronde - Groep H
StartStaatTijdThuisUitUitslagSet 1Set 2Set 3Set 4Set 5
19h00AanstaandeVC Dynamo Moscou (Rus)VC Dynamo Moscou (Rus)Trentino Volley (Ita)Trentino Volley (Ita)----

Italiaanse Division 1 Dames - Serie A1 Femminile - Regulier Seizoen - Speeldag 8Italiaanse Division 1 Dames - Serie A1 Femminile - Regulier Seizoen - Speeldag 8
StartStaatTijdThuisUitUitslagSet 1Set 2Set 3Set 4Set 5
18h00AanstaandeSan Casciano - Il Bisonte FirenzeSan Casciano - Il Bisonte FirenzeImoco Volley ConeglianoImoco Volley Conegliano----
19h30AanstaandePro Victoria MonzaPro Victoria MonzaVolley BergamoVolley Bergamo----
20h30UitgesteldChieri '76Chieri '76Trentino RosaTrentino Rosa----
20h30UitgesteldCuneo Granda VolleyCuneo Granda VolleyMillenium BresciaMillenium Brescia----
20h30AanstaandeIG Novara TrecateIG Novara TrecateCasalmaggioreCasalmaggiore----
20h30AanstaandePerugia VolleyPerugia VolleyBusto ArsizioBusto Arsizio----

Plusliga - Polen Division 1 - Regulier Seizoen - Speeldag 3Plusliga - Polen Division 1 - Regulier Seizoen - Speeldag 3
StartStaatTijdThuisUitUitslagSet 1Set 2Set 3Set 4Set 5
17h30AanstaandeSlepsk SuwalkiSlepsk SuwalkiCzarni RadomCzarni Radom----
17h30UitgesteldVerva Warszawa Orlen PaliwaVerva Warszawa Orlen PaliwaAZS PWSZ NysaAZS PWSZ Nysa----

Plusliga - Polen Division 1 - Regulier Seizoen - Speeldag 6Plusliga - Polen Division 1 - Regulier Seizoen - Speeldag 6
StartStaatTijdThuisUitUitslagSet 1Set 2Set 3Set 4Set 5
14h45AanstaandePGE Skra BelchatowPGE Skra BelchatowJastrzebski Wegiel S.S.AJastrzebski Wegiel S.S.A----
20h30AanstaandeVerva Warszawa Orlen PaliwaVerva Warszawa Orlen PaliwaLotos Trefl GdanskLotos Trefl Gdansk----

Russische Super League Heren - Regulier Seizoen - Speeldag 8Russische Super League Heren - Regulier Seizoen - Speeldag 8
StartStaatTijdThuisUitUitslagSet 1Set 2Set 3Set 4Set 5
13h00AanstaandeKuzbass KumerovoKuzbass KumerovoFakel Novy UrengoiFakel Novy Urengoi----

Spanje - Superliga - SVM - Regulier Seizoen - Speeldag 5Spanje - Superliga - SVM - Regulier Seizoen - Speeldag 5
StartStaatTijdThuisUitUitslagSet 1Set 2Set 3Set 4Set 5
18h30AanstaandeFC BarcelonaFC BarcelonaCDV Textil SantanderinaCDV Textil Santanderina----
19h00AanstaandeUshuaïa Ibiza VóleyUshuaïa Ibiza VóleyC.V. GuaguasC.V. Guaguas----
19h15AanstaandeNumancia Soria - Río Duero San JoséNumancia Soria - Río Duero San JoséBoiro VoleibolBoiro Voleibol----
20h00AanstaandeClub Voleibol AlmoradiClub Voleibol AlmoradiUnicaja AlmeriaUnicaja Almeria----
20h00AanstaandeCV ManacorCV ManacorCV MelillaCV Melilla----
20h00AanstaandeUBE L'Illa-GrauUBE L'Illa-GrauCV Emevé LugoCV Emevé Lugo----

Turkije Division 1 Heren - Regulier Seizoen - Speeldag 12Turkije Division 1 Heren - Regulier Seizoen - Speeldag 12
StartStaatTijdThuisUitUitslagSet 1Set 2Set 3Set 4Set 5
11h00Set 3Arhavi Bld.Arhavi Bld.Bursa VoleybolBursa Voleybol0-218-2520-258-12
12h00Set 1TFL Altekma SKTFL Altekma SKHalkbank AnkaraHalkbank Ankara0-09-7--
14h00UitgesteldSorgun Belediye SporSorgun Belediye SporSolhan SporSolhan Spor----
14h00AanstaandeSpor Toto SK AnkaraSpor Toto SK AnkaraHaliliye BelediyesporHaliliye Belediyespor----
15h00UitgesteldIstanbul BBSKIstanbul BBSKGalatasaray IstanbulGalatasaray Istanbul----
15h30AanstaandeTokat Belediye PlevneTokat Belediye PlevneAfyon Belediye YüntasAfyon Belediye Yüntas----
17h00AanstaandeInegöl BelediyeInegöl BelediyeArkas Spor IzmirArkas Spor Izmir----
© Copyright Info Média Conseil 2007-2020 - Alle rechten voorbehouden