De site voor alle sporten
De site voor alle sporten
Klik op een maand om uit te breiden / verkleinen
Datum | Plaats / Land | Competitie | Winnaar / Status |
---|---|---|---|
25/12/2020 - 01/01/2021 | Edmonton | Wereldkampioenschap U-20 - Groep A | Canada U-20 |
26/12/2020 - 01/01/2021 | Edmonton | Wereldkampioenschap U-20 - Groep B | Verenigde Staten U-20 |
Datum | Plaats / Land | Competitie | Winnaar / Status |
---|---|---|---|
02/01 - 06/01 | Edmonton | Wereldkampioenschap U-20 - Finaleronde | Verenigde Staten U-20 |
Datum | Plaats / Land | Competitie | Winnaar / Status |
---|---|---|---|
10/02 - 13/11 | Internationaal | Vriendschappelijke wedstrijden Heren | Beëindigd |
11/02 - 14/02 | Malmö | Beijer Hockey Games | Rusland |
11/02 - 19/12 | Internationaal | Vriendschappelijke Wedstrijden Dames | Beëindigd |
12/02 - 17/12 | Internationaal | Vriendschappelijke Wedstrijden Heren U-18 | Beëindigd |
12/02 - 30/12 | Internationaal | Vriendschappelijke Wedstrijden Clubs | Beëindigd |
Datum | Plaats / Land | Competitie | Winnaar / Status |
---|---|---|---|
08/04 - 24/12 | Internationaal | Vriendschappelijke Wedstrijden Heren U-20 | Beëindigd |
18/04 - 23/08 | Australië | Australian Ice Hockey League | Weldra |
26/04 - 02/05 | Plano | Wereldkampioenschap U-18 - Groep A | Canada U-18 |
26/04 - 02/05 | Frisco | Wereldkampioenschap U-18 - Groep B | Rusland U-18 |
Datum | Plaats / Land | Competitie | Winnaar / Status |
---|---|---|---|
01/05 - 05/09 | NZL | New Zealand Ice Hockey League - Regulier Seizoen | |
03/05 - 07/05 | Frisco | Wereldkampioenschap U-18 - Finaleronde | Canada U-18 |
12/05 - 15/05 | Brno | Carlson Hockey Games | Tsjechië |
21/05 - 01/06 | Riga | Wereldkampioenschap - Voorronde Groep A | Rusland |
21/05 - 01/06 | Riga | Wereldkampioenschap - Voorronde Groep B | Verenigde Staten |
Datum | Plaats / Land | Competitie | Winnaar / Status |
---|---|---|---|
03/06 - 06/06 | Riga | Wereldkampioenschap - Playoffs | Canada |
19/06 - 22/06 | CZE | Paralympische Wereldkampioenschap - Groep A | Canada op slee |
19/06 - 22/06 | CZE | Paralympische Wereldkampioenschap - Groep B | Rusland op slee |
23/06 - 26/06 | CZE | Paralympische Wereldkampioenschap - Finaleronde | Verenigde Staten op slee |
Datum | Plaats / Land | Competitie | Winnaar / Status |
---|---|---|---|
27/07 - 18/12 | Internationaal | Vriendschappelijke Wedstrijden Heren U-17 | Beëindigd |
Datum | Plaats / Land | Competitie | Winnaar / Status |
---|---|---|---|
08/09 - 11/09 | Sundsvall | SCA Cupen | IF Björklöven |
Datum | Plaats / Land | Competitie | Winnaar / Status |
---|---|---|---|
07/10 - 10/10 | Nottingham | Olympische Spelen Kwalificatie Dames - Pre-Kwalificatie - Groep F | Zuid-Korea |
07/10 - 10/10 | Torre Pellice | Olympische Spelen Kwalificatie Dames - Pre-Kwalificatie - Groep G | Italië |
07/10 - 10/10 | Bytom | Olympische Spelen Kwalificatie Dames - Pre-Kwalificatie - Groep H | Polen |
Datum | Plaats / Land | Competitie | Winnaar / Status |
---|---|---|---|
10/11 - 14/11 | Helsinki | Karjala Cup | Zweden |
11/11 - 14/11 | Chomutov | Olympische Spelen Kwalificatie Dames - Finale Olympische Kwalificatie - Groep C | Tsjechië |
11/11 - 14/11 | Füssen | Olympische Spelen Kwalificatie Dames - Finale Olympische Kwalificatie - Groep D | Denemarken |
11/11 - 14/11 | Luleå | Olympische Spelen Kwalificatie Dames - Finale Olympische Kwalificatie - Groep E | Zweden |
11/11 - 14/11 | GER | Deutschland Cup | Duitsland |
11/11 - 18/12 | Internationaal | Vriendschappelijke Wedstrijden Heren U-16 | Beëindigd |
12/11 | Internationaal | Vriendschappelijke Wedstrijden Heren U-19 | Beëindigd |
26/11 - 01/12 | GER | Olympisch Kwalificatietornooi Para-Ijshockey | Italië op slee |
Datum | Plaats / Land | Competitie | Winnaar / Status |
---|---|---|---|
15/12 - 19/12 | RUS | Channel One Cup | Finland |
18/12 | Internationaal | Vriendschappelijke Wedstrijden Dames U-16 | Beëindigd |
18/12 - 19/12 | Internationaal | Vriendschappelijke Wedstrijden Dames U-18 | Beëindigd |