Wacht ...
Obertilliach - Uitslagen Gemengd 2021/2022
Oostenrijk - 14 December 2021 - 19 December 2021
1 | Rusland (Anastasia Shevchenko, Anastasiia Goreeva, Nikita Porshnev, Maxim Tsvetkov) | 1:05:58.5 |
2 | Noorwegen (Marthe Krakstad Johansen, Aasne Skrede, Håvard Bogetveit, Erlend Bjøntegaard) | +54.8 |
3 | Italië (Beatrice Trabucchi, Michela Carrara, Didier Bionaz, Dominik Windisch) | +1:26.5 |
4 | Zwitserland (Elisa Gasparin, Lea Meier, Jeremy Finello, Joscha Burkhalter) | +1:48.1 |
5 | Oekraïne (Valj Semerenko, Ekaterina Bekh, Vitaliy Trush, Denys Nasyko) | +2:00.5 |
6 | Wit-Rusland (Alina Pilchuk, Yuliya Kavaleuskaya, Sergey Bocharnikov, Ivan Tulatsin) | +2:14.8 |
7 | Oostenrijk (Anna Gandler, Tamara Steiner, Lucas Pitzer, Harald Lemmerer) | +2:16.8 |
8 | Frankrijk (Camille Bened, Paula Botet, Ambroise Meunier, Rémi Broutier) | +2:31.8 |
9 | Estland (Kadri Lehtla, Susan Kuelm, Marten Aolaid, Robert Heldna) | +2:55.3 |
10 | Duitsland (Marion Wiesensarter, Hanna Kebinger, David Zobel, Lucas Fratzscher) | +3:07.8 |
11 | Zweden (Emma Nilsson, Sara Andersson, Oscar Andersson, Alfred Eriksson) | +3:18.1 |
12 | Tsjechië (Eliska Tepla, Tereza Vinklarkova, Vitezslav Hornig, Jonas Marecek) | +3:27.0 |
13 | Litouwen (Natalja Kocergina, Gabriele Lescinskaite, Karol Dombrovski, Maksim Fomin) | +3:44.4 |
14 | Roemenië (Eniko Marton, Andreea Mezdrea, George Coltea, Raul Antonio Flore) | +4:19.0 |
15 | Slowakije (Julia Machyniakova, Veronika Machyniakova, Tomas Sklenarik, Matej Baloga) | +4:37.3 |
16 | Polen (Kinga Zbylut, Joanna Jakiela, Tomasz Jakiela, Andrzej Nedza-Kubiniec) | +5:03.1 |
17 | Canada (Gillian Gowling, Jenna Sherrington, Trevor Kiers, Aidan Millar) | +5:27.6 |
18 | Mongolië (Doljinsuren Munkhbat, Ariuntungalag Enkhbayar, Gantulga Otgondavaa, Adiyajargal Tseren-Ochir) | ronde |
19 | Letland (Sandra Bulina, Inese Golubeva, Renars Birkentals, Rudis Balodis) | ronde |
20 | Finland (Nenna Lukkarinen, Sonja Leinamo, Patrik Kuuttinen, Jonni Mukkala) | ronde |
21 | Japan (Hikaru Fukuda, Yurie Tanaka, Jin Nakajima, Shohei Kodama) | ronde |
22 | Groot-Brittannië (Amanda Lightfoot, Ciara Mitchell, Vinny Fountain, Marcus Webb) | ronde |
23 | Turkije (Mine Kilic, Zeynep Elif Durlanik, Zana Oztunc, Abdurrahim Duman) | ronde |
24 | Zuid-Korea (Jumi Jung, Mariya Abe, Su-Young Lee, Yong-gyu Kim) | ronde |
25 | Chili (Marcela Pereira Herrada, Cecilia Diaz Carrillo, Matias Mansilla Mansilla, Ignacio Rios Provoste) | ronde |
1 | Rusland (Evgeniya Burtasova-Pavlova, Anton Babikov) | 39:39.2 |
2 | Zweden (Elisabeth Högberg, Viktor Brandt) | +25.7 |
3 | Italië (Rebecca Passler, Patrick Braunhofer) | +45.2 |
4 | Frankrijk (Lou Jeanmonnot, Emilien Claude) | +58.4 |
5 | Oostenrijk (Kristina Oberthaler, Magnus Oberhauser) | +1:14.1 |
6 | Duitsland (Juliane Fruehwirt, Justus Strelow) | +1:18.1 |
7 | Canada (Emily Dickson, Matthew Strum) | +1:21.0 |
8 | Noorwegen (Karoline Offigstad Knotten, Johannes Dale) | +1:28.8 |
9 | Oekraïne (Vita Semerenko, Andriy Dotsenko) | +2:00.7 |
10 | Moldavië (Alla Ghilenko, Mihail Usov) | +2:16.2 |
11 | Tsjechië (Natalie Jurcova, Tomas Mikyska) | +2:28.6 |
12 | Roemenië (Elena Chirkova, George Buta) | +2:30.5 |
13 | Finland (Noora Kaisa Keranen, Arttu Heikkinen) | +2:30.7 |
14 | Polen (Natalia Tomaszewska, Wojciech Janik) | +2:38.0 |
15 | Zwitserland (Susanna Meinen, Serafin Wiestner) | +2:06.4 |
16 | Wit-Rusland (Karyna Anufryienka, Ilya Auseyenka) | +3:18.1 |
17 | Zuid-Korea (Eun-jung Ko, Dujin Choi) | +4:02.7 |
18 | Letland (Annija Keita Sabule, Rudis Balodis) | +4:07.0 |
19 | Japan (Hikaru Fukuda, Shohei Kodama, Hikaru Fukuda, Shohei Kodama) | ronde |
20 | Estland (Grete Gaim, Juri Uha, Grete Gaim, Juri Uha) | ronde |
21 | Mongolië (Ariunbold Tumur, Enkhsaikhan Enkhbat, Ariunbold Tumur, Enkhsaikhan Enkhbat) | ronde |
22 | Argentinië (María Cecilia Domínguez, Axel Ciuffo, María Cecilia Domínguez, Axel Ciuffo) | ronde |
Wacht ...
Wacht ...
Wacht ...
Sprint Dames : Algemene informatie