De site voor alle sporten
De site voor alle sporten
Klik op een maand om uit te breiden / verkleinen
Datum | Plaats / Land | Onderdeel | Winnaar / Status |
---|---|---|---|
17/10 | Sölden | Wereldbeker Dames - Sölden | Beëindigd |
18/10 | Sölden | Wereldbeker Heren - Sölden | Beëindigd |
Datum | Plaats / Land | Onderdeel | Winnaar / Status |
---|---|---|---|
09/11 - 12/11 | ITA | FIS Race - Solda | Beëindigd |
10/11 - 13/11 | SUI | FIS Race - Diavolezza | Beëindigd |
13/11 - 25/11 | FIN | FIS Race - Suomu | Beëindigd |
16/11 - 22/11 | Copper Mountain | Nationale Kampioenschappen - Amerikaans Nationaal Kampioenschap | Beëindigd |
16/11 - 04/12 | USA | FIS Race - Copper Mountain | Beëindigd |
17/11 - 20/11 | SUI | FIS Race - Arosa | Beëindigd |
19/11 - 22/11 | AUT | FIS Race - Pass Thurn | Beëindigd |
21/11 - 22/11 | Levi | Wereldbeker Dames - Levi | Beëindigd |
22/11 - 25/11 | CAN | FIS Race - Panorama | Beëindigd |
22/11 - 25/11 | Panorama Mountain Resort | Nationale Kampioenschappen - Canadees Nationaal Kampioenschap | Beëindigd |
25/11 - 26/11 | Davos | Nationale Kampioenschappen - Zwitsers Nationaal Kampioenschap | Beëindigd |
25/11 - 26/11 | SUI | FIS Race - Davos | Beëindigd |
26/11 - 27/11 | AUT | Wereldbeker Heren - Lech / Zürs | Beëindigd |
26/11 - 27/11 | AUT | Wereldbeker Dames - Lech / Zürs | Beëindigd |
28/11 - 29/11 | SWE | FIS Race - Sölden | Weldra |
30/11 - 04/12 | SUI | FIS Race - Adelboden | Beëindigd |
Datum | Plaats / Land | Onderdeel | Winnaar / Status |
---|---|---|---|
03/01 | CRO | Wereldbeker Dames - Zagreb-Sljeme | Beëindigd |
04/01 - 05/01 | ITA | FIS Race - Bardonecchia | Beëindigd |
04/01 - 05/01 | BUL | FIS Race - Bansko | Beëindigd |
04/01 - 05/01 | SUI | European Cup - Zinal 2 | Beëindigd |
04/01 - 06/01 | GER | FIS Race - Jenner | Beëindigd |
06/01 | CRO | Wereldbeker Heren - Zagreb-Sljeme | Beëindigd |
06/01 - 07/01 | FRA | European Cup - Val Cenis | Beëindigd |
06/01 - 12/01 | FRA | FIS Race - Flaine | Beëindigd |
06/01 - 04/02 | USA | FIS Race - Vail Resort | Beëindigd |
07/01 - 08/01 | AUT | FIS Race - Obdach | Beëindigd |
07/01 - 10/01 | AUT | Wereldbeker Dames - St. Anton/Arlberg | Beëindigd |
07/01 - 12/01 | FRA | FIS Race - Chatel - Morzine Avoriaz | Beëindigd |
07/01 - 13/01 | SUI | FIS Race - Davos 2 | Beëindigd |
08/01 - 09/01 | AUT | FIS Race - Skialm Klippitztoerl | Beëindigd |
08/01 - 10/01 | Adelboden | Wereldbeker Heren - Adelboden | Beëindigd |
08/01 - 10/01 | SLO | FIS Race - Cerkno | Geannuleerd |
08/01 - 11/01 | NOR | FIS Race - Trysil | Beëindigd |
09/01 - 10/01 | USA | FIS Race - Indianhead Mountain | Beëindigd |
09/01 - 10/01 | FRA | European Cup - Vaujany | Beëindigd |
09/01 - 12/01 | SWE | FIS Race - Funäsdalen | Beëindigd |
09/01 - 13/01 | ITA | FIS Race - Santa Caterina | Beëindigd |
09/01 - 20/01 | AUT | FIS Race - St. Lambrecht 2 | Beëindigd |
11/01 - 12/01 | SWE | FIS Race - Tärnaby | Beëindigd |
11/01 - 12/01 | CRO | FIS Race - Zagreb-Sljeme | Beëindigd |
11/01 - 12/01 | AUT | FIS Race - Gaal | Beëindigd |
12/01 | Flachau | Wereldbeker Dames - Flachau | Beëindigd |
12/01 - 13/01 | USA | FIS Race - Stratton Mountain | Beëindigd |
12/01 - 26/01 | USA | FIS Race - Waterville Valley Resort | Beëindigd |
12/01 - 31/01 | USA | FIS Race - Proctor Ski Area | Beëindigd |
13/01 - 16/01 | MNE | FIS Race - Kolasin | Beëindigd |
13/01 - 19/01 | USA | FIS Race - Aspen / Highlands | Beëindigd |
13/01 - 05/02 | USA | FIS Race - Whiteface Mountain | Beëindigd |
14/01 | USA | FIS Race - Mittersill Cannon Mountain | Beëindigd |
14/01 - 03/02 | ITA | FIS Race - Pila | Beëindigd |
15/01 - 17/01 | Wengen | Wereldbeker Heren - Wengen | Geannuleerd |
15/01 - 18/01 | FIN | FIS Race - Suomu 2 | Beëindigd |
15/01 - 30/01 | USA | FIS Race - Burke Mountain | Beëindigd |
16/01 - 17/01 | SWE | FIS Race - Duved | Beëindigd |
16/01 - 17/01 | ITA | FIS Race - Sutrio - Ravascletto | Beëindigd |
16/01 - 17/01 | Flachau | Wereldbeker Heren - Flachau | Beëindigd |
16/01 - 17/01 | Kranjska Gora | Wereldbeker Dames - Kranjska Gora | Beëindigd |
16/01 - 17/01 | SUI | European Cup - Crans Montana | Weldra |
17/01 - 18/01 | JAP | FIS Race - Daisen | Beëindigd |
17/01 - 25/01 | GER | FIS Race - Götschen | Beëindigd |
18/01 - 19/01 | SUI | European Cup - Zinal 3 | Beëindigd |
18/01 - 22/01 | KGZ | FIS Race - Orlovka | Beëindigd |
18/01 - 24/01 | CZE | FIS Race - Spindleruv Mlyn | Beëindigd |
18/01 - 29/01 | NOR | FIS Race - Hafjell | Beëindigd |
18/01 - 21/02 | FRA | FIS Race - Pralognan la Vanoise | Beëindigd |
19/01 | ITA | FIS Race - Passo San Pellegrino/Lusia | Beëindigd |
19/01 - 20/01 | FRA | FIS Race - Courchevel | Beëindigd |
19/01 - 25/01 | Kitzbühel | Wereldbeker Heren - Kitzbuehel | Beëindigd |
20/01 - 21/01 | FRA | FIS Race - Vaujany | Beëindigd |
20/01 - 24/01 | Crans Montana | Wereldbeker Dames - Crans-Montana | Beëindigd |
20/01 - 26/01 | SLO | FIS Race - Kranjska Gora | Beëindigd |
20/01 - 12/02 | ITA | FIS Race - La Thuile | Beëindigd |
21/01 | USA | FIS Race - Sunday River | Beëindigd |
21/01 - 22/01 | SUI | FIS Race - Les Diablerets | Beëindigd |
21/01 - 22/01 | SUI | European Cup - Gstaad Saanenland | Beëindigd |
21/01 - 19/02 | USA | FIS Race - Steamboat Ski and Resort / Mount Werner | Beëindigd |
22/01 | USA | FIS Race - Dartmouth Skiway | Beëindigd |
22/01 - 24/01 | JAP | FIS Race - Kamui | Beëindigd |
22/01 - 24/01 | AUT | FIS Race - Reiteralm | Beëindigd |
23/01 - 24/01 | BIH | FIS Race - Jahorina | Beëindigd |
23/01 - 24/01 | SWE | FIS Race - Klövsjö | Beëindigd |
23/01 - 24/01 | SWE | FIS Race - Almasa | Beëindigd |
23/01 - 29/01 | USA | FIS Race - Gore Mountain | Beëindigd |
24/01 - 26/01 | JAP | FIS Race - Sugadairakogen | Beëindigd |
24/01 - 26/01 | JAP | FIS Race - Hanawa | Beëindigd |
24/01 - 29/01 | ITA | FIS Race - Gressoney - La-Trinité | Beëindigd |
25/01 - 26/01 | USA | FIS Race - Mount Bachelor | Beëindigd |
25/01 - 26/01 | SWE | FIS Race - Sunne | Beëindigd |
25/01 - 26/01 | USA | FIS Race - Mount Hood Meadows | Beëindigd |
25/01 - 26/01 | USA | FIS Race - Smugglers Notch Resort | Beëindigd |
25/01 - 26/01 | USA | FIS Race - Copper Mountain 2 | Beëindigd |
25/01 - 26/01 | AUT | European Cup - Zell am See | Beëindigd |
25/01 - 26/01 | SWE | FIS Race - Bjoernrike | Beëindigd |
25/01 - 03/02 | ITA | FIS Race - Alpe di Siusi - Seiseralm | Beëindigd |
26/01 | Schladming | Wereldbeker Heren - Schladming | Beëindigd |
26/01 | ITA | Wereldbeker Dames - Kronplatz | Beëindigd |
26/01 - 27/01 | BUL | FIS Race - Borovets | Beëindigd |
26/01 - 28/01 | FRA | European Cup - Orcieres Merlette 1850 | Beëindigd |
27/01 | SUI | FIS Race - Schwende Horn | Beëindigd |
27/01 - 28/01 | BIH | FIS Race - Ravna Planina, Pale | Beëindigd |
27/01 - 28/01 | POL | FIS Race - Szczawnica | Beëindigd |
28/01 | SUI | FIS Race - Gstaad / Hubblen | Weldra |
28/01 - 29/01 | JAP | FIS Race - Mont Deus Hidakuraiyama | Beëindigd |
28/01 - 29/01 | BUL | FIS Race - Pamporovo | Beëindigd |
28/01 - 29/01 | AUT | FIS Race - Gaal 2 | Beëindigd |
29/01 | ITA | FIS Race - Cortina d'Ampezzo | Beëindigd |
29/01 | USA | FIS Race - Stowe Mountain Resort | Beëindigd |
29/01 - 17/02 | ITA | FIS Race - Val Palot | Beëindigd |
30/01 - 31/01 | JAP | FIS Race - Zao | Geannuleerd |
30/01 - 31/01 | SWE | FIS Race - Sundsvall | Beëindigd |
30/01 - 31/01 | Chamonix | Wereldbeker Heren - Chamonix | Beëindigd |
30/01 - 31/01 | SWE | FIS Race - Nolby | Beëindigd |
30/01 - 01/02 | Garmisch-Partenkirchen | Wereldbeker Dames - Garmisch Partenkirchen | Beëindigd |
30/01 - 12/02 | ESP | FIS Race - La Molina | Beëindigd |
31/01 | GER | FIS Race - Sudelfeld | Beëindigd |
Datum | Plaats / Land | Onderdeel | Winnaar / Status |
---|---|---|---|
01/02 | USA | FIS Race - Attitash Mountain Resort | Beëindigd |
01/02 - 02/02 | USA | FIS Race - Winter Park Resort | Beëindigd |
01/02 - 02/02 | USA | FIS Race - Sugarloaf | Weldra |
01/02 - 03/02 | BIH | FIS Race - Kupres | Beëindigd |
01/02 - 03/02 | USA | FIS Race - Sugarbush Resort / Mount Ellen | Beëindigd |
01/02 - 05/02 | RUS | FIS Race - Arkhyz | Beëindigd |
02/02 - 03/02 | SLO | European Cup - Krvavec | Beëindigd |
02/02 - 03/02 | FIN | FIS Race - Tahkovuori | Beëindigd |
02/02 - 03/02 | ITA | European Cup - Folgaria | Beëindigd |
03/02 - 06/02 | Garmisch-Partenkirchen | Wereldbeker Heren - Garmisch Partenkirchen | Beëindigd |
04/02 - 05/02 | AND | FIS Race - GrandValira - Soldeu | Beëindigd |
04/02 - 05/02 | USA | FIS Race - Lutsen Mountains | Beëindigd |
04/02 - 05/02 | CAN | FIS Race - Osler Bluff | Beëindigd |
04/02 - 09/02 | CHN | FIS Race - Yanqing | Beëindigd |
05/02 - 07/02 | USA | FIS Race - Spirit Mountain | Beëindigd |
05/02 - 04/03 | KOR | FIS Race - High 1 Resort | Geannuleerd |
06/02 | NOR | FIS Race - Kongsberg | Beëindigd |
06/02 | SWE | FIS Race - Hassela | Beëindigd |
06/02 - 07/02 | SWE | FIS Race - Luleå | Beëindigd |
06/02 - 07/02 | AUT | FIS Race - Krakauebene | Beëindigd |
06/02 - 07/02 | POL | Nationale Kampioenschappen - Zawoja Mosorny Gron | Beëindigd |
06/02 - 14/02 | GER | European Cup - Berchtesgarden | Beëindigd |
08/02 - 09/02 | BUL | FIS Race - Bansko 2 | Beëindigd |
08/02 - 11/02 | USA | FIS Race - Mission Ridge Ski Resort | Beëindigd |
08/02 - 12/02 | FRA | FIS Race - Les Gets - Saint-Jean-d'Aulps | Beëindigd |
08/02 - 21/02 | Cortina d'Ampezzo | Wereldkampioenschap Alpijnse Ski | Beëindigd |
09/02 | USA | FIS Race - Okemo Mountain Resort | Beëindigd |
09/02 - 11/02 | ITA | European Cup - Santa Caterina 2 | Beëindigd |
09/02 - 12/02 | RUS | FIS Race - Terskol | Beëindigd |
09/02 - 14/02 | USA | FIS Race - Big Sky Resort | Beëindigd |
09/02 - 14/02 | GER | FIS Race - Garmisch - Partenkirchen | Beëindigd |
10/02 - 11/02 | SLO | FIS Race - Rogla | Beëindigd |
10/02 - 11/02 | FIN | FIS Race - Rovaniemi, Ounasvaara | Beëindigd |
10/02 - 11/02 | SUI | FIS Race - Splügen | Beëindigd |
11/02 - 12/02 | SUI | FIS Race - Anzere | Beëindigd |
11/02 - 14/02 | SWE | FIS Race - Are | Beëindigd |
14/02 - 16/02 | NOR | FIS Race - Oppdal | Beëindigd |
15/02 - 18/02 | KOR | FIS Race - Alpensia | Beëindigd |
16/02 - 17/02 | SUI | FIS Race - Lenzerheide | Beëindigd |
16/02 - 18/02 | POL | FIS Race - Szczyk | Beëindigd |
16/02 - 19/02 | ITA | FIS Race - Sella Nevea | Beëindigd |
17/02 - 20/02 | SLO | FIS Race - Soriska Planina | Beëindigd |
18/02 - 19/02 | SUI | European Cup - Meiringen Hasliberg | Beëindigd |
18/02 - 19/02 | FRA | FIS Race - Chamonix | Beëindigd |
18/02 - 21/02 | ITA | FIS Race - Pila 2 | Beëindigd |
18/02 - 21/02 | FRA | FIS Race - Vaujany 2 | Beëindigd |
19/02 | AUT | FIS Race - Kleinlobming | Beëindigd |
19/02 - 20/02 | AUT | FIS Race - Bad Hofgastein | Beëindigd |
19/02 - 21/02 | GER | FIS Race - Garmisch - Partenkirchen 2 | Beëindigd |
20/02 - 21/02 | SWE | FIS Race - Arvidsjaur | Beëindigd |
20/02 - 21/02 | TUR | FIS Race - Erzurum | Beëindigd |
20/02 - 24/02 | NOR | FIS Race - Voss | Beëindigd |
22/02 | ITA | FIS Race - Courmayeur | Beëindigd |
22/02 | USA | FIS Race - Whiteface Mountain 2 | Beëindigd |
22/02 - 23/02 | ITA | FIS Race - Roccaraso | Beëindigd |
22/02 - 23/02 | AUT | FIS Race - Thiersee | Beëindigd |
22/02 - 25/02 | USA | FIS Race - Park City | Beëindigd |
22/02 - 25/02 | SRB | European Cup - Kopaonik | Geannuleerd |
22/02 - 25/02 | ITA | European Cup - Selle Nevea | Beëindigd |
23/02 - 24/02 | JAP | FIS Race - Asarigawa Onsen | Beëindigd |
23/02 - 24/02 | SUI | FIS Race - San Bernardino | Beëindigd |
23/02 - 27/02 | USA | FIS Race - Schweitzer Mountain Resort | Beëindigd |
24/02 - 25/02 | ITA | FIS Race - Sestola | Beëindigd |
24/02 - 25/02 | SWE | FIS Race - Tärnaby 2 | Beëindigd |
24/02 - 28/02 | ITA | Wereldbeker Dames - Val di Fassa | Beëindigd |
24/02 - 01/03 | LIB | FIS Race - Cedars | Beëindigd |
25/02 - 26/02 | RUS | FIS Race - Belokurikha | Beëindigd |
25/02 - 26/02 | USA | FIS Race - Suicide Six Ski Area | Beëindigd |
25/02 - 27/02 | ARM | FIS Race - Tsaghkadzor | Beëindigd |
25/02 - 05/03 | JAP | FIS Race - Shigakogen | Beëindigd |
26/02 | LIE | FIS Race - Malbun | Beëindigd |
26/02 - 27/02 | GER | FIS Race - Bad Wiessee - Sonnenbichl | Beëindigd |
27/02 - 28/02 | GER | European Cup - Oberjoch | Beëindigd |
27/02 - 28/02 | ISL | FIS Race - Reykjavik | Beëindigd |
27/02 - 28/02 | USA | FIS Race - Mount La Crosse | Beëindigd |
27/02 - 28/02 | Bansko | Wereldbeker Heren - Bansko | Beëindigd |
27/02 - 28/02 | AUT | FIS Race - Ötz | Beëindigd |
28/02 - 03/03 | SUI | FIS Race - Stoos | Beëindigd |
Datum | Plaats / Land | Onderdeel | Winnaar / Status |
---|---|---|---|
01/03 - 02/03 | NOR | FIS Race - Reiteralm 2 | Beëindigd |
01/03 - 02/03 | CRO | FIS Race - Zagreb-Sljeme 2 | Beëindigd |
01/03 - 02/03 | ITA | FIS Race - Bardonecchia 2 | Beëindigd |
01/03 - 02/03 | FRA | FIS Race - Courchevel 2 | Beëindigd |
01/03 - 04/03 | USA | FIS Race - Waterville | Beëindigd |
01/03 - 04/03 | RUS | FIS Race - Mezhdurechensk | Beëindigd |
01/03 - 29/03 | FIN | FIS Race - Suomu 3 | Beëindigd |
02/03 | ITA | FIS Race - Champoluc-Antagnod | Beëindigd |
02/03 - 03/03 | ITA | European Cup - Val di Fassa II | Beëindigd |
02/03 - 03/03 | USA | FIS Race - Snowbird Ski and Summer Resort | Beëindigd |
02/03 - 03/03 | AUT | FIS Race - Oberperfuss | Beëindigd |
03/03 - 04/03 | SUI | FIS Race - Les Diablerets 2 | Beëindigd |
03/03 - 05/03 | FRA | FIS Race - Alpe d'Huez | Beëindigd |
03/03 - 05/03 | ITA | FIS Race - Passo San Pellegrino | Beëindigd |
03/03 - 05/03 | SLO | FIS Race - Maribor | Beëindigd |
03/03 - 07/03 | AUT | Wereldbeker Heren - Saalbach | Beëindigd |
03/03 - 10/03 | Bansko | Wereldkampioenschap Alpijnse Ski Junioren | Beëindigd |
05/03 - 07/03 | JAP | FIS Race - Teine | Beëindigd |
05/03 - 08/03 | GER | FIS Race - Oberjoch 2 | Beëindigd |
05/03 - 10/03 | USA | FIS Race - Sunday River Resort | Beëindigd |
06/03 - 07/03 | SVK | Wereldbeker Dames - Jasna | Beëindigd |
06/03 - 07/03 | SWE | FIS Race - Almasa 2 | Beëindigd |
06/03 - 07/03 | NOR | FIS Race - Kvitfjell | Beëindigd |
06/03 - 07/03 | JAP | FIS Race - Daisen 2 | Beëindigd |
06/03 - 07/03 | AUT | FIS Race - Hochficht | Beëindigd |
07/03 | ITA | FIS Race - Alpe di Mera | Beëindigd |
08/03 - 09/03 | ITA | FIS Race - Abetone | Beëindigd |
08/03 - 11/03 | USA | FIS Race - Breckenridge Ski Resort/Keystone Resort | Beëindigd |
08/03 - 11/03 | KOR | FIS Race - Yongpyong Resort | Beëindigd |
09/03 | SUI | FIS Race - Zinal 2 | Beëindigd |
09/03 - 13/03 | RUS | FIS Race - Krasnoyarsk | Beëindigd |
10/03 - 11/03 | CAN | FIS Race - Craigleith | Beëindigd |
10/03 - 15/03 | FRA | FIS Race - Pra Loup - Le Sauze | Beëindigd |
10/03 - 18/03 | AUT | European Cup - Saalbach - Hinterglemm | Beëindigd |
11/03 - 12/03 | ITA | FIS Race - Sestrieres | Beëindigd |
11/03 - 12/03 | ITA | FIS Race - Folgaria 2 | Beëindigd |
12/03 - 13/03 | Åre | Wereldbeker Dames - Are | Beëindigd |
13/03 - 14/03 | SUI | FIS Race - Savognin | Beëindigd |
13/03 - 14/03 | Kranjska Gora | Wereldbeker Heren - Kranjska Gora | Beëindigd |
13/03 - 14/03 | SWE | FIS Race - Sunne 2 | Beëindigd |
15/03 - 16/03 | JAP | FIS Race - Sugadairakogen 2 | Beëindigd |
15/03 - 16/03 | SWE | FIS Race - Sälen | Beëindigd |
15/03 - 16/03 | USA | FIS Race - Pats Peak | Beëindigd |
15/03 - 16/03 | CAN | FIS Race - Georgian Peaks | Beëindigd |
15/03 - 16/03 | USA | FIS Race - Cranmore Mountain Resort | Beëindigd |
15/03 - 17/03 | USA | FIS Race - Stratton | Beëindigd |
15/03 - 18/03 | ROU | FIS Race - Poiana Brasov - FIS SES Cup | Beëindigd |
15/03 - 18/03 | USA | FIS Race - Squaw Valley | Beëindigd |
15/03 - 18/03 | USA | FIS Race - Sugar Bowl Resort | Beëindigd |
16/03 | ITA | FIS Race - San Vigilio - Kronplatz | Beëindigd |
16/03 - 17/03 | USA | FIS Race - Burke Mountain 2 | Beëindigd |
17/03 | ITA | FIS Race - Dobbiaco | Beëindigd |
17/03 - 18/03 | CAN | FIS Race - Osler Bluff 2 | Beëindigd |
17/03 - 21/03 | Lenzerheide | Wereldbeker Dames - Lenzerheide | Beëindigd |
17/03 - 21/03 | Lenzerheide | Wereldbeker Heren - Lenzerheide | Beëindigd |
18/03 - 19/03 | CRO | FIS Race - Zagreb | Beëindigd |
18/03 - 19/03 | JAP | FIS Race - Yomiuri Cup Honokidaira GS | Beëindigd |
18/03 - 21/03 | USA | FIS Race - Snow King Mountain Resort | Beëindigd |
18/03 - 21/03 | USA | FIS Race - Whiteface Mountain 3 | Beëindigd |
19/03 - 21/03 | AUT | European Cup - Reiteralm | Beëindigd |
20/03 - 11/04 | SWE | FIS Race - Funäsdalen 2 | Beëindigd |
21/03 | Internationaal | Wereldbekerklassement Reuzeslalom Heren | Beëindigd |
21/03 | Internationaal | Wereldbekerklassement Dames - Parallel Slalom | Beëindigd |
21/03 | Internationaal | Wereldbekerklassement Paralel Slalom Heren | Beëindigd |
21/03 | Internationaal | Wereldbekerklassement Slalom Heren | Beëindigd |
21/03 | Internationaal | Wereldbekerklassement Super G Heren | Beëindigd |
21/03 | Internationaal | Wereldbekerklassement Heren Afdaling | Beëindigd |
21/03 | Internationaal | Wereldbekerklassement Slalom Dames | Beëindigd |
21/03 | Internationaal | Wereldbekerklassement Reuzeslalom Dames | Beëindigd |
21/03 | Internationaal | Wereldbekerklassement Super G Dames | Beëindigd |
21/03 | Internationaal | Wereldbekerklassement Afdaling Dames | Beëindigd |
22/03 - 23/03 | FRA | FIS Race - Méribel | Beëindigd |
22/03 - 24/03 | ITA | Nationale Kampioenschappen - Italiaans Nationaal Kampioenschap | Beëindigd |
22/03 - 25/03 | USA | FIS Race - Alyeska Resort | Beëindigd |
22/03 - 25/03 | USA | FIS Race - Winter Park Resort 2 | Beëindigd |
23/03 - 30/03 | FRA | FIS Race - Chatel | Beëindigd |
24/03 | USA | FIS Race - Sugarloaf 2 | Beëindigd |
24/03 - 25/03 | SUI | FIS Race - Anniviers | Beëindigd |
24/03 - 27/03 | AUT | FIS Race - Glungezer | Beëindigd |
24/03 - 28/03 | SWE | Nationale Kampioenschappen - Zweeds Nationaal Kampioenschap | Beëindigd |
25/03 - 26/03 | ESP | Nationale Kampioenschappen - Spaans Nationaal Kampioenschap | Beëindigd |
25/03 - 27/03 | POL | FIS Race - Szczawnica 2 | Beëindigd |
25/03 - 28/03 | USA | FIS Race - Lutsen Mountains 2 - Central FIS MID-AM Championship | Beëindigd |
26/03 - 27/03 | CHN | FIS Race - Yabuli Ski Resort | Beëindigd |
26/03 - 28/03 | JAP | FIS Race - Nukabira Gensenkyo 2 | Beëindigd |
27/03 - 28/03 | ESP | FIS Race - Espot | Beëindigd |
27/03 - 28/03 | SWE | FIS Race - Kungsberget | Beëindigd |
29/03 | ITA | FIS Race - Santa Caterina - Gran Premio Italia - Oltre CPA | Beëindigd |
29/03 - 31/03 | USA | FIS Race - Stowe | Beëindigd |
29/03 - 31/03 | CAN | FIS Race - Kimberley | Beëindigd |
29/03 - 31/03 | CZE | FIS Race - Spindleruv Mlyn 2 | Beëindigd |
29/03 - 01/04 | USA | FIS Race - Steamboat Ski And Resort / Mount Werner 2 | Beëindigd |
Datum | Plaats / Land | Onderdeel | Winnaar / Status |
---|---|---|---|
01/04 | LIE | FIS Race - Malbun 2 | Beëindigd |
01/04 - 02/04 | AUT | FIS Race - St. Gallenkirch | Beëindigd |
01/04 - 02/04 | SWE | FIS Race - Nolby 2 | Beëindigd |
02/04 | AND | FIS Race - Soldeu-El Tarter | Beëindigd |
02/04 - 04/04 | SWE | FIS Race - Sundsvall 2 | Beëindigd |
04/04 - 05/04 | ITA | FIS Race - Lavarone | Beëindigd |
06/04 - 07/04 | SUI | FIS Race - Saas Fee | Beëindigd |
06/04 - 09/04 | CZE | FIS Race - Kouty Nad Desnou | Beëindigd |
06/04 - 09/04 | SUI | FIS Race - Hoch-Ybrig | Beëindigd |
06/04 - 11/04 | USA | FIS Race - Squaw Valley / Alpine Meadows - Western Region FIS Spring Series | Beëindigd |
07/04 - 08/04 | USA | FIS Race - Breckenridge Ski Resort - Colorado Ski Cup | Beëindigd |
07/04 - 08/04 | ITA | FIS Race - Champoluc | Beëindigd |
08/04 | FIN | FIS Race - Levi 2 | Beëindigd |
08/04 - 09/04 | SUI | FIS Race - St. Luc | Beëindigd |
08/04 - 14/04 | USA | FIS Race - Aspen / Highlands 2 | Beëindigd |
10/04 - 11/04 | JAP | FIS Race - Myoko | Beëindigd |
10/04 - 11/04 | SWE | FIS Race - Luleå 2 | Beëindigd |
12/04 - 17/04 | FIN | FIS Race - Ylläs | Beëindigd |
13/04 - 14/04 | ESP | FIS Race - Sierra Nevada | Beëindigd |
15/04 - 16/04 | SWE | FIS Race - Sälen 2 | Beëindigd |
15/04 - 17/04 | NOR | FIS Race - Oppdal 2 | Beëindigd |
15/04 - 18/04 | NOR | FIS Race - Trysil 2 | Beëindigd |
17/04 - 18/04 | JAP | FIS Race - Hachimantai | Beëindigd |
17/04 - 18/04 | SWE | FIS Race - Lindvallen | Beëindigd |
19/04 - 22/04 | Suomu | Nationale Kampioenschappen - Belgische Nationaal Kampioenschap | Beëindigd |
19/04 - 22/04 | JAP | FIS Race - Nozawa Onsen | Beëindigd |
20/04 - 23/04 | NOR | FIS Race - Geilo 2 | Beëindigd |
20/04 - 23/04 | FIN | FIS Race - Suomu 4 | Beëindigd |
24/04 - 25/04 | NOR | FIS Race - Aal - Aal Skisenter 2 | Beëindigd |
24/04 - 25/04 | SWE | FIS Race - Storklinten | Beëindigd |
27/04 - 30/04 | SWE | FIS Race - Tärnaby 3 | Beëindigd |
27/04 - 30/04 | NOR | FIS Race - Raudalen | Beëindigd |
28/04 - 29/04 | JAP | FIS Race - Okutadami | Beëindigd |
29/04 - 30/04 | ISL | FIS Race - Akureyri | Beëindigd |