De site voor alle sporten

Menu
Wielrennen - Waalse Pijl - 2002 - Gedetailleerde uitslagen

Wielrennen - Waalse Pijl - 2002 - Gedetailleerde uitslagen

Keuze van een seizoen :

België

Uitslagen 2002

Waalse Pijl 2002

BelgiëBelgië - 17 April 2002


Waalse Pijl - 17 April 2002


1BELMario Aerts (BEL)Lotto - Adecco4h42'04"
2VENUnai Etxebarria Arana (VEN)Euskaltel - Euskadi3"
3ITAMichele Bartoli (ITA)Fassa Bortolo6"
4ITAAndrea Noe (ITA)Mapei - Quick Stepzt
5PORJosé Bento Azevedo Carvalho (POR)O.N.C.E. - Eroskizt
6BELAxel Merckx (BEL)Domo - Farm Friteszt
7ITADario Frigo (ITA)Tacconi Sport - Emmegizt
8ESPDavid Etxebarria Alkorta (ESP)Euskaltel - Euskadizt
9NEDMichael Boogerd (NED)Rabobankzt
10ITAFrancesco Casagrande (ITA)Fassa Bortolozt
11ITADavide Rebellin (ITA)Gerolsteinerzt
12ESPMarcos Antonio Serrano Rodriguez (ESP)O.N.C.E. - Eroski24"
13ESPIgor Astarloa Askasibar (ESP)Saeco - Longoni Sportzt
14BELPeter Farazijn (BEL)Cofidiszt
15ESPFrancisco Mancebo Perez (ESP)Ibanesto.comzt
16DENNicki Sørensen (DEN)CSC - Tiscalizt
17USAChristian Vandevelde (USA)US Postal Servicezt
18BELDave Bruylandts (BEL)Domo - Farm Friteszt
19ESPOscar Freire Gomez (ESP)Mapei - Quick Stepzt
20GERUdo Bölts (GER)Deutsche Telekomzt
21ESPÁngel Vicioso Arcos (ESP)Kelme - Costa Blancazt
22SUINiki Aebersold (SUI)Coastzt
23GERJörg Jaksche (GER)O.N.C.E. - Eroskizt
24KAZAndrei Kivilev (KAZ)Cofidiszt
25ESPUnai Osa Eizaguirre (ESP)Ibanesto.comzt
26ITAMirko Celestino (ITA)Saeco - Longoni Sportzt
27ITAMassimo Codol (ITA)Lampre - Daikinzt
28ITAIvan Basso (ITA)Fassa Bortolozt
29FRAPatrice Halgand (FRA)Jean Delatour48"
30UKRVolodymir Gustov (UKR)Fassa Bortolozt
31FRAChristophe Moreau (FRA)Crédit Agricolezt
32SUIMarkus Zberg (SUI)Rabobank53"
33SUIMauro Gianetti (SUI)Coastzt
34ITAGuido Trentin (ITA)Cofidiszt
35BELSerge Baguet (BEL)Lotto - Adeccozt
36FRACédric Vasseur (FRA)Cofidiszt
37ITAPaolo Bettini (ITA)Mapei - Quick Stepzt
38SUIBeat Zberg (SUI)Rabobankzt
39ESPJuan Antonio Flecha Giannoni (ESP)Ibanesto.com1'10"
40KAZAlexander Vinokourov (KAZ)Deutsche Telekom1'14"
41FRAFranck Bouyer (FRA)Bonjour1'17"
42ITAMassimo Donati (ITA)Tacconi Sport - Emmegi1'23"
43ITAEllis Rastelli (ITA)Gerolsteiner3'00"
44ITAFabio Sacchi (ITA)Saeco - Longoni Sportzt
45CZETomas Konecny (CZE)Domo - Farm Friteszt
46SUIAlexandre Moos (SUI)Phonak Hearing Systems3'22"
47ESPKoldo Gil Perez (ESP)Ibanesto.com5'18"
48GERMatthias Kessler (GER)Deutsche Telekomzt
49FRAFrédéric Bessy (FRA)Crédit Agricolezt
50FRALaurent Brochard (FRA)Jean Delatourzt
51ESPJuan Manuel Gárate Cepa (ESP)Lampre - Daikinzt
52ESPIñigo Cuesta Lopez De Castro (ESP)Cofidiszt
53POLDariusz Baranowski (POL)Ibanesto.comzt
54ESPConstantino Zaballa Gutierrez (ESP)Kelme - Costa Blancazt
55ITAGianni Faresin (ITA)Gerolsteinerzt
56POLTomasz Brozyna (POL)Ibanesto.comzt
57SUIRoger Beuchat (SUI)Phonak Hearing Systems5'27"
58LTURaimondas Rumsas (LTU)Lampre - Daikinzt
59FRAFrançois Simon (FRA)Bonjourzt
60FRALaurent Lefevre (FRA)Jean Delatourzt
61DENMichael Rasmussen (DEN)CSC - Tiscalizt
62SUISteve Zampieri (SUI)Tacconi Sport - Emmegi5'33"
63BELTom Desmet (BEL)Marlux - Ville de Charleroizt
64BELWim Van Huffel (BEL)Vlaanderen - T Interimzt
65BELGeert Verheyen (BEL)Rabobank5'37"
66BELRik Verbrugghe (BEL)Lotto - Adeccozt
67BELKurt Van De Wouwer (BEL)Lotto - Adeccozt
68SUIRolf Huser (SUI)Coastzt
69DENBekim Christensen (DEN)Coastzt
70POLSylvester Szmyd (POL)Tacconi Sport - Emmegizt
71BELLeif Hoste (BEL)Domo - Farm Friteszt
72RUSPavel Tonkov (RUS)Lampre - Daikinzt
73FRAWalter Beneteau (FRA)Bonjourzt
74AUSCadel Evans (AUS)Mapei - Quick Stepzt
75BELSteve De Wolf (BEL)Domo - Farm Friteszt
76ITAGiampaolo Caruso (ITA)O.N.C.E. - Eroskizt
77RUSDenis Menchov (RUS)Ibanesto.comzt
78GERJens Heppner (GER)Deutsche Telekomzt
79GERTorsten Schmidt (GER)Gerolsteinerzt
80USALevi Leipheimer (USA)Rabobankzt
81ITAMarco Pantani (ITA)Mercatone Unozt
82ITALuca Mazzanti (ITA)Mercatone Unozt
83ESPDaniel Clavero Sebastian (ESP)Mercatone Unozt
84ESPJosé Luis Rubiera Vigil (ESP)US Postal Servicezt
85ESPInaki Isasi Flores (ESP)Euskaltel - Euskadizt
86ESPRoberto Lozano Montero (ESP)Kelme - Costa Blancazt
87KAZAndrey Kashechkin (KAZ)Domo - Farm Friteszt
88NORSteffen Kjaergaard (NOR)US Postal Service5'58"
89ITAWladimir Belli (ITA)Fassa Bortolozt
90ESPMikel Pradera Rodriguez (ESP)O.N.C.E. - Eroskizt
91NEDBram Tankink (NED)Domo - Farm Friteszt
92USABobby Julich (USA)Deutsche Telekomzt
93FRACyril Dessel (FRA)Jean Delatourzt
94ITAGabriele Missaglia (ITA)Lampre - Daikinzt
95GERBert Grabsch (GER)Phonak Hearing Systemszt
96SUIPietro Zucconi (SUI)Tacconi Sport - Emmegizt
97ESPEladio Jimenez Sanchez (ESP)Ibanesto.comzt
98FRAAnthony Morin (FRA)Crédit Agricolezt
99RUSGuennadi Mikhailov (RUS)Lotto - Adeccozt
100FRAGilles Bouvard (FRA)Jean Delatourzt
101ITAMarco Velo (ITA)Fassa Bortolo6'16"
102ITAEddy Mazzoleni (ITA)Tacconi Sport - Emmegizt
103SLOGorazd Stangelj (SLO)Fassa Bortolozt
104AUTPeter Wrolich (AUT)Gerolsteinerzt
105AUTPeter Luttenberger (AUT)Tacconi Sport - Emmegizt
106KAZDmitri Fofonov (KAZ)Cofidiszt
107KAZSerguei Yakovlev (KAZ)Deutsche Telekomzt
108ITASergio Barbero (ITA)Lampre - Daikinzt
109ITADanilo Di Luca (ITA)Saeco - Longoni Sportzt
110FRACharles Guilbert (FRA)Bonjourzt
111FRAJérôme Pineau (FRA)Bonjour6'24"
112ITAGian Mario Ortenzi (ITA)Mercatone Unozt
113GERAndreas Klöden (GER)Deutsche Telekomzt
114ITALuca Paolini (ITA)Mapei - Quick Stepzt
115ITARiccardo Forconi (ITA)Mercatone Unozt
116ITAOscar Pozzi (ITA)Fassa Bortolo6'31"
117ITAAlessandro Spezialetti (ITA)Saeco - Longoni Sport6'34"
118ITAPaolo Fornaciari (ITA)Mapei - Quick Stepzt
119ITAErmanno Brignoli (ITA)Mercatone Unozt
120BELChristophe Brandt (BEL)Lotto - Adeccozt
121FRABenoît Poilvet (FRA)Crédit Agricole7'33"
122ITADamiano Cunego (ITA)Saeco - Longoni Sport8'11"
123FRALudovic Martin (FRA)Crédit Agricole8'17"
124FRABruno Thibout (FRA)Jean Delatour8'20"
125SUIDaniel Schnider (SUI)Phonak Hearing Systemszt
126ITAFrancesco Secchiari (ITA)Mercatone Unozt
127ESPJosé Alberto Martinez Trinidad (ESP)Euskaltel - Euskadi8'26"
128ESPDavid Muñoz Baron (ESP)Kelme - Costa Blancazt
129FRASylvain Chavanel (FRA)Bonjour8'33"
130SUIMarcel Strauss (SUI)Gerolsteiner8'36"
131ESPMarcelino Garcia Alonso (ESP)CSC - Tiscali8'40"
132FRACédric Herve (FRA)Crédit Agricolezt
133ITAAndrea Peron (ITA)CSC - Tiscalizt
134GERGrischa Niermann (GER)Rabobankzt
135ESPIgor Flores Galarza (ESP)Euskaltel - Euskadi8'58"
136BELJohan Coenen (BEL)Marlux - Ville de Charleroi9'26"
137LUXMarc Vanacker (LUX)Marlux - Ville de Charleroizt
138RUSAnton Chantyr (RUS)Coastzt
139SWEKristoffer Ingeby (SWE)Marlux - Ville de Charleroizt
140BELJohan Dekkers (BEL)Marlux - Ville de Charleroizt
141RSARudolf Wentzel (RSA)Vlaanderen - T Interimzt
142ITACristian Pepoli (ITA)Saeco - Longoni Sportzt
143ESPJulian Usano Martinez (ESP)Kelme - Costa Blanca9'40"
144GERChristoph Von Kleinsorgen (GER)Coast9'46"
145SUILukas Zumsteg (SUI)Phonak Hearing Systems12'27"
146USADavid Clinger (USA)US Postal Service12'46"
147SUIPatrick Calcagni (SUI)Tacconi Sport - Emmegi12'51"
148FRAChristophe Le Mével (FRA)Crédit Agricolezt
149ESPEgoi Martinez De Esteban (ESP)Euskaltel - Euskadi13'10"
150ITAAlessandro Cortinovis (ITA)Lampre - Daikin15'42"
151BELChristophe Detilloux (BEL)Lotto - Adeccozt
152CZEMilan Kadlec (CZE)Lampre - Daikinzt
153GERTorsten Hiekmann (GER)Deutsche Telekomzt

Statistieken

Archief

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2018 - Alle rechten voorbehouden