De site voor alle sporten

Menu
Wielrennen - Waalse Pijl - 2004 - Gedetailleerde uitslagen

Wielrennen - Waalse Pijl - 2004 - Gedetailleerde uitslagen

Keuze van een seizoen :

België

Uitslagen 2004

Waalse Pijl 2004

BelgiëBelgië - 21 April 2004


Waalse Pijl - 21 April 2004


1ITADavide Rebellin (ITA)Gerolsteiner4h31'32
2ITADanilo Di Luca (ITA)Team Saeco3
3GERMatthias Kessler (GER)T-Mobile Team9
4ITAMichele Scarponi (ITA)Domina Vacanze12
5KAZAlexander Vinokourov (KAZ)T-Mobile Team16
6GERAndreas Klöden (GER)T-Mobile Team18
7BELFrank Vandenbroucke (BEL)Fassa Bortolozt
8ESPMarcos Antonio Serrano Rodriguez (ESP)Liberty Seguros - Würth Teamzt
9SUIMarkus Zberg (SUI)Gerolsteiner20
10ESPManuel Beltran Martinez (ESP)US Postal Service Presented by Berry Floorzt
11ITAFranco Pellizotti (ITA)Alessio - Bianchi22
12ESPSamuel Sanchez Gonzalez (ESP)Euskaltel - Euskadizt
13GERFabian Wegmann (GER)Gerolsteinerzt
14UKRYaroslav Popovych (UKR)Landbouwkrediet - Colnagozt
15DENNicki Sørensen (DEN)Team CSCzt
16BELBjörn Leukemans (BEL)Mrbookmaker.com - Palmans27
17ESPConstantino Zaballa Gutierrez (ESP)Saunier Duval - Prodirzt
18BELRik Verbrugghe (BEL)Lotto - Domo29
19ITAAndrea Noe (ITA)Alessio - Bianchi33
20ESPJose Ivan Gutierrez Palacios (ESP)Illes Balears - Banestozt
21GERPatrik Sinkewitz (GER)Quick Step - Davitamonzt
22ITADaniele Righi (ITA)Lampre - Fonditalzt
23BELSerge Baguet (BEL)Lotto - Domo40
24ESPInigo Landaluze Intxaurraga (ESP)Euskaltel - Euskadi43
25USAFloyd Landis (USA)US Postal Service Presented by Berry Floorzt
26NEDErik Dekker (NED)Rabobank47
27ITAGiampaolo Caruso (ITA)Liberty Seguros - Würth Team49
28PORJosé Bento Azevedo Carvalho (POR)US Postal Service Presented by Berry Floorzt
29BELAxel Merckx (BEL)Lotto - Domo53
30ITAIvan Basso (ITA)Team CSC54
31USATyler Hamilton (USA)Phonak Hearing Systems56
32ESPOscar Freire Gomez (ESP)Rabobank1'00
33ESPDavid Etxebarria Alkorta (ESP)Euskaltel - Euskadi1'05
34LUXKim Kirchen (LUX)Fassa Bortolo1'22
35ITAMirko Celestino (ITA)Team Saecozt
36ITACristian Moreni (ITA)Alessio - Bianchizt
37ESPÁngel Vicioso Arcos (ESP)Liberty Seguros - Würth Team1'40
38ITAEddy Mazzoleni (ITA)Team Saecozt
39VENUnai Etxebarria Arana (VEN)Euskaltel - Euskadi1'42
40FRASandy Casar (FRA)La Française des Jeux1'43
41CANMichael Barry (CAN)US Postal Service Presented by Berry Floorzt
42ITAManuele Mori (ITA)Saunier Duval - Prodirzt
43BELBert De Waele (BEL)Landbouwkrediet - Colnagozt
44BELChristophe Brandt (BEL)Lotto - Domozt
45FRALaurent Brochard (FRA)AG2R Prévoyancezt
46AUTGeorg Totschnig (AUT)Gerolsteinerzt
47ESPOscar Pereiro Sio (ESP)Phonak Hearing Systems1'50
48RUSAlexandre Botcharov (RUS)Crédit Agricole1'51
49BELGeert Verheyen (BEL)Chocolade Jacques - Wincor - Nixdorfzt
50BELJurgen Van Goolen (BEL)Quick Step - Davitamon1'53
51ITAMassimo Codol (ITA)Fassa Bortolozt
52CZEJan Hruska (CZE)Liberty Seguros - Würth Teamzt
53NEDBram Tankink (NED)Quick Step - Davitamonzt
54BELNick Nuyens (BEL)Quick Step - Davitamonzt
55BELJohan Coenen (BEL)Mrbookmaker.com - Palmanszt
56ESPJosé Luis Rubiera Vigil (ESP)US Postal Service Presented by Berry Floor1'58
57ESPBenjamin Noval Gonzalez (ESP)US Postal Service Presented by Berry Floor1'59
58ESPPablo Lastras Garcia (ESP)Illes Balears - Banestozt
59RUSAlexandr Kolobnev (RUS)Domina Vacanzezt
60FRADidier Rous (FRA)Brioches La Boulangerezt
61ITAAlessandro Bertolini (ITA)Alessio - Bianchi2'04
62BELKurt Van De Wouwer (BEL)Mrbookmaker.com - Palmanszt
63ITAMichele Scotto D'abusco (ITA)Lampre - Fonditalzt
64POLPiotr Wadecki (POL)Lotto - Domo2'08
65KAZAndrey Kashechkin (KAZ)Crédit Agricolezt
66SUIRubens Bertogliati (SUI)Saunier Duval - Prodir2'10
67ITAMassimiliano Gentili (ITA)Domina Vacanze2'13
68ITAOscar Mason (ITA)Vini Caldirola - Nobili Rubinetterie2'21
69BELPhilippe Gilbert (BEL)La Française des Jeux2'23
70FRANicolas Fritsch (FRA)La Française des Jeuxzt
71ITAEllis Rastelli (ITA)Alessio - Bianchi2'28
72ESPJoaquim Rodríguez Oliver (ESP)Saunier Duval - Prodir2'36
73ITAMichele Bartoli (ITA)Team CSC2'42
74AUTPeter Luttenberger (AUT)Team CSCzt
75NORKurt-Asle Arvesen (NOR)Team CSC2'48
76ITAMassimo Giunti (ITA)Domina Vacanze3'11
77SUIRoger Beuchat (SUI)Vini Caldirola - Nobili Rubinetterie3'24
79UKRYuriy Krivtsov (UKR)AG2R Prévoyance4'35
80FRAJérôme Pineau (FRA)Brioches La Boulangere4'40
81USALevi Leipheimer (USA)Rabobank5'15
82ITAGianni Faresin (ITA)Gerolsteiner6'03
83SUIFabian Jeker (SUI)Saunier Duval - Prodirzt
84GERChristian Werner (GER)T-Mobile Teamzt
85BELJurgen Van Den Broeck (BEL)US Postal Service Presented by Berry Floor6'04
86BELJurgen Van De Walle (BEL)Chocolade Jacques - Wincor - Nixdorfzt
87ESPInaki Isasi Flores (ESP)Euskaltel - Euskadi6'06
88ITAGiuseppe Guerini (ITA)T-Mobile Team6'14
89ESPLuis León Sánchez Gil (ESP)Liberty Seguros - Würth Teamzt
90BELThierry Marichal (BEL)Lotto - Domozt
91ESPJavier Ramirez Abeja (ESP)Liberty Seguros - Würth Teamzt
92FRABenoît Salmon (FRA)Crédit Agricolezt
93SUIOscar Camenzind (SUI)Phonak Hearing Systems7'46
94SUIMartin Elmiger (SUI)Phonak Hearing Systemszt
95LUXFränk Schleck (LUX)Team CSC9'26
96AUSBradley McGee (AUS)La Française des Jeux9'28
97ESPJoseba Albizu Lisazo (ESP)Euskaltel - Euskadi9'43
98CROVladimir Miholjevic (CRO)Alessio - Bianchi10'18
99RUSSergey Ivanov (RUS)T-Mobile Teamzt
100BELErwin Thijs (BEL)Mrbookmaker.com - Palmans10'19
101ITADario David Cioni (ITA)Fassa Bortolo10'22
102GERBert Grabsch (GER)Phonak Hearing Systemszt
103COLMauricio Alberto Ardila Cano (COL)Chocolade Jacques - Wincor - Nixdorf10'24
104ESPJoan Horrach Rippoll (ESP)Illes Balears - Banesto10'27
105FRABenoît Poilvet (FRA)Crédit Agricole10'30
106ESPIker Camano Ortuzari (ESP)Euskaltel - Euskadi10'32
107POLDariusz Baranowski (POL)Liberty Seguros - Würth Teamzt
108FRAFranck Bouyer (FRA)Brioches La Boulangerezt
109FRALaurent Lefevre (FRA)Brioches La Boulangere10'34
110FRAFrédéric Gabriel (FRA)Mrbookmaker.com - Palmanszt
111FRANicolas Vogondy (FRA)La Française des Jeux10'39
112AUTGerrit Glomser (AUT)Team Saeco10'46
113ITARoberto Petito (ITA)Fassa Bortolo10'48
114FRALudovic Turpin (FRA)AG2R Prévoyancezt
115ITASimone Masciarelli (ITA)Vini Caldirola - Nobili Rubinetterie10'55
116ESPMikel Artetxe Guezuraga (ESP)Euskaltel - Euskadi11'09
117BELMaxime Monfort (BEL)Landbouwkrediet - Colnago11'19
118LTUMarius Sabaliauskas (LTU)Team Saeco11'21
119SUIMarcel Strauss (SUI)Gerolsteiner11'22

Statistieken

Archief

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2018 - Alle rechten voorbehouden