De site voor alle sporten

Menu
Wielrennen - Ronde van het Baskenland - 2002 - Gedetailleerde uitslagen

Wielrennen - Ronde van het Baskenland - 2002 - Gedetailleerde uitslagen

Keuze van een seizoen :

Spanje

Uitslagen 2002

Ronde van het Baskenland 2002

SpanjeSpanje - 8 April 2002 - 12 April 2002


Algemeen klassement - 12 April 2002


1ESPAitor Osa Eizaguirre (ESP)Ibanesto.com18.04.53
2ESPDavid Etxebarria Alkorta (ESP)Euskaltel - Euskadi2.36
3ESPGonzalo Bayarri Esteve (ESP)Jazztel - Costa de Almeria2.53
4NEDMichael Boogerd (NED)Rabobank3.09
5BELMario Aerts (BEL)Lotto - Adecco3.54
6AUSCadel Evans (AUS)Mapei - Quick Step3.55
7KAZAlexander Vinokourov (KAZ)Deutsche Telekom4.07
8ITAAndrea Noe (ITA)Mapei - Quick Step4.12
9ITAStefano Garzelli (ITA)Mapei - Quick Step4.22
10ESPSamuel Sanchez Gonzalez (ESP)Euskaltel - Euskadi4.46
11ITAFranco Pellizotti (ITA)Alessio5.19
12ESPFernando Escartin Coti (ESP)Coast5.19
13SUIBeat Zberg (SUI)Rabobank5.37
14KAZAlexandr Shefer (KAZ)Alessio5.41
15GERJörg Jaksche (GER)O.N.C.E. - Eroski6.10
16BELRik Verbrugghe (BEL)Lotto - Adecco6.41
17ESPBingen Fernandez Bustinza (ESP)Cofidis6.49
18ESPMarcos Antonio Serrano Rodriguez (ESP)O.N.C.E. - Eroski7.42
19PORJosé Bento Azevedo Carvalho (POR)O.N.C.E. - Eroski7.49
20ESPJuan José De Los Angeles Segui (ESP)Kelme - Costa Blanca7.53
21ESPJuan Miguel Mercado Martin (ESP)Ibanesto.com8.03
22ESPUnai Osa Eizaguirre (ESP)Ibanesto.com8.11
23ITADavide Rebellin (ITA)Gerolsteiner8.46
24GERUdo Bölts (GER)Deutsche Telekom9.10
25ITAPietro Caucchioli (ITA)Alessio9.37
26RUSPavel Tonkov (RUS)Lampre - Daikin10.22
27DENNicki Sørensen (DEN)CSC - Tiscali11.28
28ESPSantiago Pérez Fernández (ESP)Kelme - Costa Blanca11.46
29ESPRafael Casero Moreno (ESP)Jazztel - Costa de Almeria11.52
30ESPIgor Astarloa Askasibar (ESP)Saeco - Longoni Sport12.06
31ESPAntonio Colom Mas (ESP)Relax Colchon - Fuenlabrada13.09
32ESPRicardo Valdez Prieto (ESP)Jazztel - Costa de Almeria13.10
33CROVladimir Miholjevic (CRO)Alessio14.07
34ESPDaniel Atienza Urendez (ESP)Cofidis14.08
35ITAMassimo Codol (ITA)Lampre - Daikin16.10
36ITAWladimir Belli (ITA)Fassa Bortolo17.23
37ESPAbraham Olano Manzano (ESP)O.N.C.E. - Eroski18.05
38DENMichael Rasmussen (DEN)CSC - Tiscali18.10
39ITADaniele De Paoli (ITA)Alessio20.26
40BELChristophe Brandt (BEL)Lotto - Adecco20.28
41USALevi Leipheimer (USA)Rabobank21.37
42BELGeert Verheyen (BEL)Rabobank22.19
43ESPAitor Gonzalez Jimenez (ESP)Kelme - Costa Blanca24.01
44POLDariusz Baranowski (POL)Ibanesto.com24.06
45ESPFrancisco Javier 'Patxi' Vila Errandonea (ESP)Ibanesto.com25.22
46ESPJose Manuel Maestre Rodriguez (ESP)Relax Colchon - Fuenlabrada28.05
47ESPAlejandro Valverde Belmonte (ESP)Kelme - Costa Blanca28.24
48GERGrischa Niermann (GER)Rabobank28.46
49FRACédric Vasseur (FRA)Cofidis29.36
50BELPeter Farazijn (BEL)Cofidis33.01
51ESPÍñigo Chaurreau Bernárdez (ESP)AG2R Prévoyance34.15
52RUSAlexandre Botcharov (RUS)AG2R Prévoyance38.43
53SLOGorazd Stangelj (SLO)Fassa Bortolo39.58
54NEDMarc Lotz (NED)Rabobank41.07
55ITASimone Bertoletti (ITA)Lampre - Daikin41.56
56ESPMikel Astarloza Chaurreau (ESP)AG2R Prévoyance44.30
57ESPOscar Laguna Garcia (ESP)Relax Colchon - Fuenlabrada45.17
58ITAMarco Velo (ITA)Fassa Bortolo45.58
59BELKurt Van De Wouwer (BEL)Lotto - Adecco50.27
60ESPJuan Manuel Gárate Cepa (ESP)Lampre - Daikin51.44
61ESPJosé Antonio Garrido Lima (ESP)Jazztel - Costa de Almeria57.13
62ESPJoaquim Rodríguez Oliver (ESP)O.N.C.E. - Eroski57.29
63USATyler Hamilton (USA)CSC - Tiscali58.11
64NEDThorwald Veneberg (NED)Rabobank1.00.14
65NEDBram De Groot (NED)Rabobank1.00.21
66ESPFrancisco José Lara Ruiz (ESP)Coast1.03.40
67ESPDavid Latasa Lasa (ESP)Ibanesto.com1.06.15
68ESPMarcelino Garcia Alonso (ESP)CSC - Tiscali1.08.46
69ESPAlberto Lopez De Munain Ruiz De Gauna (ESP)Euskaltel - Euskadi1.11.01
70ITAOscar Pozzi (ITA)Fassa Bortolo1.12.53
71ITAElio Aggiano (ITA)Mapei - Quick Step1.13.35
72ESPJuan Manuel Fuentes Angullo (ESP)Saeco - Longoni Sport1.17.13
73ITAAngelo Lopeboselli (ITA)Cofidis1.19.08
74AUTGerrit Glomser (AUT)Saeco - Longoni Sport1.26.35
75SUIMarcel Strauss (SUI)Gerolsteiner90

Etappe 1 - Zalla - Zalla, 139 km - 8 April 2002Ontsnapping


1SUIBeat Zberg (SUI)Rabobank3.32.58
2ITADavide Rebellin (ITA)Gerolsteinerzt
3ITAStefano Garzelli (ITA)Mapei - Quick Stepzt
4ESPDavid Etxebarria Alkorta (ESP)Euskaltel - Euskadizt
5ITAFrancesco Casagrande (ITA)Fassa Bortolozt
6ESPGonzalo Bayarri Esteve (ESP)Jazztel - Costa de Almeriazt
7ESPIgor Astarloa Askasibar (ESP)Saeco - Longoni Sportzt
8BELRik Verbrugghe (BEL)Lotto - Adeccozt
9ESPSamuel Sanchez Gonzalez (ESP)Euskaltel - Euskadizt
10BELMario Aerts (BEL)Lotto - Adeccozt
11KAZAlexandr Shefer (KAZ)Alessiozt
12ESPAitor Osa Eizaguirre (ESP)Ibanesto.comzt
13ESPFernando Escartin Coti (ESP)Coastzt
14AUSCadel Evans (AUS)Mapei - Quick Stepzt
15ESPJuan José De Los Angeles Segui (ESP)Kelme - Costa Blancazt
16ESPManuel Beltran Martinez (ESP)Coastzt
17ESPMarcos Antonio Serrano Rodriguez (ESP)O.N.C.E. - Eroskizt
18NEDMichael Boogerd (NED)Rabobankzt
19KAZAndrei Kivilev (KAZ)Cofidiszt
20PORJosé Bento Azevedo Carvalho (POR)O.N.C.E. - Eroskizt
21ESPBingen Fernandez Bustinza (ESP)Cofidiszt
22ESPJosé Manuel Vázquez Palomo (ESP)Relax Colchon - Fuenlabradazt
23ITAAndrea Noe (ITA)Mapei - Quick Stepzt
24ITAFranco Pellizotti (ITA)Alessiozt
25ESPIñigo Cuesta Lopez De Castro (ESP)Cofidiszt
26GERJörg Jaksche (GER)O.N.C.E. - Eroskizt
27ESPIgor González de Galdeano Aranzábal (ESP)O.N.C.E. - Eroskizt
28RUSPavel Tonkov (RUS)Lampre - Daikinzt
29KAZAlexander Vinokourov (KAZ)Deutsche Telekomzt
30SUIAlex Zülle (SUI)Coastzt
31ESPCarlos Sastre Candil (ESP)CSC - Tiscali1.45
32BELChristophe Brandt (BEL)Lotto - Adeccozt
33DENNicki Sørensen (DEN)CSC - Tiscalizt
34ITAIvan Basso (ITA)Fassa Bortolozt
35ESPRicardo Valdez Prieto (ESP)Jazztel - Costa de Almeriazt

Etappe 2 - Zalla - Vitoria, 183 km - 9 April 2002Ontsnapping


1ESPCésar Garcia Calvo (ESP)Relax Colchon - Fuenlabrada4.58.11
2VENUnai Etxebarria Arana (VEN)Euskaltel - Euskadizt
3SUIBeat Zberg (SUI)Rabobank0.06
4ESPIgor Astarloa Askasibar (ESP)Saeco - Longoni Sportzt
5SUILaurent Dufaux (SUI)Alessiozt
6ESPDavid Etxebarria Alkorta (ESP)Euskaltel - Euskadizt
7ESPSamuel Sanchez Gonzalez (ESP)Euskaltel - Euskadizt
8FRACédric Vasseur (FRA)Cofidiszt
9ITAMariano Piccoli (ITA)Lampre - Daikinzt
10DENNicki Sørensen (DEN)CSC - Tiscalizt
11ESPAlejandro Valverde Belmonte (ESP)Kelme - Costa Blancazt
12ESPGonzalo Bayarri Esteve (ESP)Jazztel - Costa de Almeriazt
13GERUdo Bölts (GER)Deutsche Telekomzt
14KAZAlexander Vinokourov (KAZ)Deutsche Telekomzt
15BELChristophe Brandt (BEL)Lotto - Adeccozt
16ITADavide Rebellin (ITA)Gerolsteinerzt
17BELMario Aerts (BEL)Lotto - Adeccozt
18CROVladimir Miholjevic (CRO)Alessiozt
19ESPFernando Escartin Coti (ESP)Coastzt
20DENMichael Rasmussen (DEN)CSC - Tiscalizt
21ITAStefano Garzelli (ITA)Mapei - Quick Stepzt
22ESPManuel Beltran Martinez (ESP)Coastzt
23ESPBingen Fernandez Bustinza (ESP)Cofidiszt
24ESPAitor Osa Eizaguirre (ESP)Ibanesto.comzt
25ESPJosé Alberto Martinez Trinidad (ESP)Euskaltel - Euskadizt
26ESPSergio Perez Gomez (ESP)Relax Colchon - Fuenlabradazt
27ESPRafael Casero Moreno (ESP)Jazztel - Costa de Almeriazt
28AUSCadel Evans (AUS)Mapei - Quick Stepzt
29ESPSantiago Pérez Fernández (ESP)Kelme - Costa Blancazt
30NEDMichael Boogerd (NED)Rabobankzt
31ESPJuan Miguel Mercado Martin (ESP)Ibanesto.comzt
32ITAMassimo Codol (ITA)Lampre - Daikinzt
33ESPUnai Osa Eizaguirre (ESP)Ibanesto.comzt
34ESPMarcos Antonio Serrano Rodriguez (ESP)O.N.C.E. - Eroskizt
35ITAAndrea Noe (ITA)Mapei - Quick Stepzt

Etappe 3 - Vitoria - Alasua, 170 km - 10 April 2002Medium berg


1ESPAitor Osa Eizaguirre (ESP)Ibanesto.com4.15.28
2ESPBingen Fernandez Bustinza (ESP)Cofidiszt
3NEDBram De Groot (NED)Rabobank1.29
4ESPFrancisco Javier 'Patxi' Vila Errandonea (ESP)Ibanesto.com1.30
5ITAPietro Caucchioli (ITA)Alessiozt
6ESPAbraham Olano Manzano (ESP)O.N.C.E. - Eroskizt
7ARGGustavo Mario Toledo Britos (ARG)Jazztel - Costa de Almeria1.38
8ITADario David Cioni (ITA)Mapei - Quick Step2.18
9ESPAitor Garmendia Arbilla (ESP)Coast2.27
10ESPIgor Flores Galarza (ESP)Euskaltel - Euskadizt
11VENUnai Etxebarria Arana (VEN)Euskaltel - Euskadi3.35
12ESPJose Manuel Maestre Rodriguez (ESP)Relax Colchon - Fuenlabradazt
13BELMario Aerts (BEL)Lotto - Adecco3.45
14KAZAlexander Vinokourov (KAZ)Deutsche Telekomzt
15SUIBeat Zberg (SUI)Rabobankzt
16ITAStefano Garzelli (ITA)Mapei - Quick Stepzt
17ESPSamuel Sanchez Gonzalez (ESP)Euskaltel - Euskadizt
18ESPDavid Etxebarria Alkorta (ESP)Euskaltel - Euskadizt
19ESPJosé Antonio Garrido Lima (ESP)Jazztel - Costa de Almeriazt
20ESPGonzalo Bayarri Esteve (ESP)Jazztel - Costa de Almeriazt
21GERRolf Aldag (GER)Deutsche Telekomzt
22ESPFernando Escartin Coti (ESP)Coastzt
23ESPIgor González de Galdeano Aranzábal (ESP)O.N.C.E. - Eroskizt
24ESPRafael Casero Moreno (ESP)Jazztel - Costa de Almeriazt
25NEDMichael Boogerd (NED)Rabobankzt
26ESPManuel Beltran Martinez (ESP)Coastzt
27ESPJuan José De Los Angeles Segui (ESP)Kelme - Costa Blancazt
28CROVladimir Miholjevic (CRO)Alessiozt
29ESPMarcos Antonio Serrano Rodriguez (ESP)O.N.C.E. - Eroskizt
30ESPAitor Gonzalez Jimenez (ESP)Kelme - Costa Blancazt
31ITADavide Rebellin (ITA)Gerolsteinerzt
32DENNicki Sørensen (DEN)CSC - Tiscalizt
33ITAMarco Velo (ITA)Fassa Bortolozt
34SUIAlex Zülle (SUI)Coastzt
35NEDMarc Lotz (NED)Rabobankzt

Etappe 4 - Alasua - Villabona, 154 km - 11 April 2002Medium berg


1ITAFranco Pellizotti (ITA)Alessio2.11.00
2DENNicki Sørensen (DEN)CSC - Tiscali0.05
3ESPDavid Etxebarria Alkorta (ESP)Euskaltel - Euskadi0.18
4BELMario Aerts (BEL)Lotto - Adecco0.21
5ESPSamuel Sanchez Gonzalez (ESP)Euskaltel - Euskadizt
6ESPRafael Casero Moreno (ESP)Jazztel - Costa de Almeria0.30
7ESPAitor Osa Eizaguirre (ESP)Ibanesto.com0.32
8SUIBeat Zberg (SUI)Rabobankzt
9KAZAlexander Vinokourov (KAZ)Deutsche Telekomzt
10ESPGonzalo Bayarri Esteve (ESP)Jazztel - Costa de Almeriazt
11ESPFernando Escartin Coti (ESP)Coastzt
12NEDMichael Boogerd (NED)Rabobankzt
13ITAStefano Garzelli (ITA)Mapei - Quick Stepzt
14GERUdo Bölts (GER)Deutsche Telekomzt
15BELRik Verbrugghe (BEL)Lotto - Adeccozt
16ESPJuan José De Los Angeles Segui (ESP)Kelme - Costa Blancazt
17ESPSantiago Pérez Fernández (ESP)Kelme - Costa Blanca0.40
18ITAAndrea Noe (ITA)Mapei - Quick Step0.42
19AUSCadel Evans (AUS)Mapei - Quick Stepzt
20ITADavide Rebellin (ITA)Gerolsteinerzt
21KAZAlexandr Shefer (KAZ)Alessiozt
22ESPMarcos Antonio Serrano Rodriguez (ESP)O.N.C.E. - Eroskizt
23RUSPavel Tonkov (RUS)Lampre - Daikinzt
24ESPManuel Beltran Martinez (ESP)Coastzt
25GERJörg Jaksche (GER)O.N.C.E. - Eroskizt
26PORJosé Bento Azevedo Carvalho (POR)O.N.C.E. - Eroskizt
27ITAMassimo Codol (ITA)Lampre - Daikinzt
28ESPUnai Osa Eizaguirre (ESP)Ibanesto.comzt
29DENMichael Rasmussen (DEN)CSC - Tiscali0.56
30ESPAntonio Colom Mas (ESP)Relax Colchon - Fuenlabradazt
31ESPBingen Fernandez Bustinza (ESP)Cofidis1.01
32ESPJuan Miguel Mercado Martin (ESP)Ibanesto.comzt
33ITAWladimir Belli (ITA)Fassa Bortolo1.03
34KAZAndrei Kivilev (KAZ)Cofidis1.07
35ITADaniele De Paoli (ITA)Alessio1.48

Etappe 5a - Villabona - Elgoibar, 94 km - 12 April 2002Medium berg


1ESPDavid Etxebarria Alkorta (ESP)Euskaltel - Euskadi2.40.49
2ESPGonzalo Bayarri Esteve (ESP)Jazztel - Costa de Almeriazt
3NEDMichael Boogerd (NED)Rabobankzt
4ESPAitor Osa Eizaguirre (ESP)Ibanesto.comzt
5AUSCadel Evans (AUS)Mapei - Quick Stepzt
6BELMario Aerts (BEL)Lotto - Adecco0.51
7KAZAlexander Vinokourov (KAZ)Deutsche Telekomzt
8ITAStefano Garzelli (ITA)Mapei - Quick Stepzt
9DENMichael Rasmussen (DEN)CSC - Tiscalizt
10ITAWladimir Belli (ITA)Fassa Bortolozt
11ESPSamuel Sanchez Gonzalez (ESP)Euskaltel - Euskadizt
12ESPFernando Escartin Coti (ESP)Coastzt
13KAZAlexandr Shefer (KAZ)Alessiozt
14ITAAndrea Noe (ITA)Mapei - Quick Stepzt
15SUIBeat Zberg (SUI)Rabobank1.47
16BELRik Verbrugghe (BEL)Lotto - Adeccozt
17ESPUnai Osa Eizaguirre (ESP)Ibanesto.comzt
18ITAFranco Pellizotti (ITA)Alessiozt
19GERUdo Bölts (GER)Deutsche Telekomzt
20ESPJuan José De Los Angeles Segui (ESP)Kelme - Costa Blancazt
21ESPJuan Miguel Mercado Martin (ESP)Ibanesto.comzt
22ESPMarcos Antonio Serrano Rodriguez (ESP)O.N.C.E. - Eroskizt
23GERJörg Jaksche (GER)O.N.C.E. - Eroskizt
24ESPRafael Casero Moreno (ESP)Jazztel - Costa de Almeria3.50
25ITAPietro Caucchioli (ITA)Alessiozt
26PORJosé Bento Azevedo Carvalho (POR)O.N.C.E. - Eroskizt
27RUSPavel Tonkov (RUS)Lampre - Daikin5.06
28ITAMassimo Codol (ITA)Lampre - Daikinzt
29ESPBingen Fernandez Bustinza (ESP)Cofidiszt
30ITADaniele De Paoli (ITA)Alessiozt
31CROVladimir Miholjevic (CRO)Alessiozt
32ITADavide Rebellin (ITA)Gerolsteinerzt
33ESPIgor Astarloa Askasibar (ESP)Saeco - Longoni Sportzt
34ESPAntonio Colom Mas (ESP)Relax Colchon - Fuenlabradazt
35ESPSantiago Pérez Fernández (ESP)Kelme - Costa Blancazt

Etappe 5b - Elgoibar-Elgoibar, 15.2 km - 12 April 2002Individuele Tijdrit


1ESPDavid Etxebarria Alkorta (ESP)Euskaltel - Euskadi24.54.85
2ESPGonzalo Bayarri Esteve (ESP)Jazztel - Costa de Almeria0.02.31
3NEDMichael Boogerd (NED)Rabobank0.18.42
4ESPJuan Miguel Mercado Martin (ESP)Ibanesto.com0.20.04
5ITAAndrea Noe (ITA)Mapei - Quick Step0.20.57
6BELMario Aerts (BEL)Lotto - Adecco0.24.00
7KAZAlexander Vinokourov (KAZ)Deutsche Telekom0.25.88
8ITADavide Rebellin (ITA)Gerolsteiner0.39.90
9ITAStefano Garzelli (ITA)Mapei - Quick Step0.40.17
10ESPAitor Osa Eizaguirre (ESP)Ibanesto.com0.54.32
11AUSCadel Evans (AUS)Mapei - Quick Step0.54.84
12PORJosé Bento Azevedo Carvalho (POR)O.N.C.E. - Eroski0.58.76
13SUIBeat Zberg (SUI)Rabobank0.59.19
14ITADaniele De Paoli (ITA)Alessio1.08.06
15ITAFranco Pellizotti (ITA)Alessio1.13.42
16ESPSamuel Sanchez Gonzalez (ESP)Euskaltel - Euskadi1.16.08
17ESPAlejandro Valverde Belmonte (ESP)Kelme - Costa Blanca1.19.22
18GERJörg Jaksche (GER)O.N.C.E. - Eroski1.22.82
19ESPRicardo Valdez Prieto (ESP)Jazztel - Costa de Almeria1.26.70
20ESPFernando Escartin Coti (ESP)Coast1.37.87
21ESPUnai Osa Eizaguirre (ESP)Ibanesto.com1.38.74
22ESPAitor Gonzalez Jimenez (ESP)Kelme - Costa Blanca1.40.72
23ESPFrancisco Javier 'Patxi' Vila Errandonea (ESP)Ibanesto.com1.45.22
24KAZAlexandr Shefer (KAZ)Alessio1.49.63
25ESPIgor Astarloa Askasibar (ESP)Saeco - Longoni Sport1.49.74
26USALevi Leipheimer (USA)Rabobank1.52.80
27ESPSantiago Pérez Fernández (ESP)Kelme - Costa Blanca1.56.50
28BELChristophe Brandt (BEL)Lotto - Adecco1.58.04
29BELKurt Van De Wouwer (BEL)Lotto - Adecco1.58.06
30DENMichael Rasmussen (DEN)CSC - Tiscali1.58.16
31BELRik Verbrugghe (BEL)Lotto - Adecco2.03.54
32ESPAbraham Olano Manzano (ESP)O.N.C.E. - Eroski2.05.71
33DENNicki Sørensen (DEN)CSC - Tiscali2.08.62
34ESPBingen Fernandez Bustinza (ESP)Cofidis2.08.81
35ITAPietro Caucchioli (ITA)Alessio2.10.30

Startlijst

Statistieken

Archief

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2018 - Alle rechten voorbehouden