De site voor alle sporten

Menu
Wielrennen - Ronde van het Baskenland - 1997 - Gedetailleerde uitslagen

Wielrennen - Ronde van het Baskenland - 1997 - Gedetailleerde uitslagen

Keuze van een seizoen :

Spanje

Uitslagen 1997

Ronde van het Baskenland 1997

SpanjeSpanje - 7 April 1997 - 11 April 1997


Algemeen klassement - 11 April 1997


1SUIAlex Zülle (SUI)O.N.C.E.859.5 km 22h36'40''
2FRALaurent Jalabert (FRA)O.N.C.E.32''
3ITAMarco Pantani (ITA)Mercatone Uno44''
4ESPMarcelino Garcia Alonso (ESP)O.N.C.E.1'01''
5GBRChris Boardman (GBR)Gan1'16''
6ESPMikel Zarrabeitia Uranga (ESP)O.N.C.E.1'24''
7FRALuc Leblanc (FRA)Polti1'33''
8ESPAbraham Olano Manzano (ESP)Banestozt
9ITAGianni Faresin (ITA)Mapei - GB1'35''
10FRAPascal Hervé (FRA)Festina - Lotus1'39''
11BELJohan Bruyneel (BEL)Rabobankzt
12ITAAndrea Noe (ITA)Asics1'42''
13ESPDavid Etxebarria Alkorta (ESP)O.N.C.E.1'43''
14ESPFernando Escartin Coti (ESP)Kelme - Costa Blanca - Eurosport1'44''
15NEDMichael Boogerd (NED)Rabobankzt
16ESPAitor Garmendia Arbilla (ESP)O.N.C.E.1'50''
17SUIBeat Zberg (SUI)Mercatone Uno1'52''
18ITAMassimo Donati (ITA)Team Saeco1'54''
19AUSScott Sunderland (AUS)Gan1'56''
20FRARichard Virenque (FRA)Festina - Lotus1'59''
21GERJan Ullrich (GER)Deutsche Telekom2'00''
22ITAFrancesco Casagrande (ITA)Team Saecozt
23ESPIgor González de Galdeano Aranzábal (ESP)Euskadi2'06''
24ITAClaudio Chiappucci (ITA)Asics2'09''
25ITAAlberto Elli (ITA)Casinozt
26FRAGilles Bouvard (FRA)Festina - Lotus2'12''
27ITAStefano Della Santa (ITA)Mercatone Uno2'13''
28ESPBingen Fernandez Bustinza (ESP)Euskadizt
29SUILaurent Dufaux (SUI)Festina - Lotus2'24''
30AUSNeil Stephens (AUS)Festina - Lotus2'27''
31ESPSantiago Blanco Gil (ESP)Banestozt
32FRALaurent Madouas (FRA)Lotto - Mobistar - Isoglass2'31''
33SUIMauro Gianetti (SUI)La Française des Jeux2'32''
34RUSEugeni Berzin (RUS)Batik - Del Monte2'35''
35ITAEnrico Zaina (ITA)Asics2'37''
36ITAIvan Gotti (ITA)Team Saeco2'52''
37FINJoona Laukka (FIN)Festina - Lotus2'55''
38ITAAlberto Volpi (ITA)Batik - Del Monte3'11''
39ESPJose Luis Arrieta Lujambio (ESP)Banesto3'15''
40ITAAngelo Lecchi (ITA)Maglificio MG - Technogym4'11''
41FRAFrédéric Bessy (FRA)Casino5'40''
42ESPRoberto Laiseka Jaio (ESP)Euskadi5'49''
43ESPRoberto Heras Hernandez (ESP)Kelme - Costa Blanca - Eurosport5'53''
44ESPJose Manuel Uria Gonzalez (ESP)Estepona en Marcha - Cafes Toscaf6'00''
45AUTGeorg Totschnig (AUT)Deutsche Telekom6'58''
46ESPAitor Bugallo Mondragon (ESP)Euskadi7'09''
47ITAPaolo Lanfranchi (ITA)Mapei - GB7'10''
48ESPDavid Garcia Markina (ESP)Euskadi7'16''
49ITARodolfo Massi (ITA)Casino7'18''
50ITAStefano Garzelli (ITA)Mercatone Uno7'19''

Etappe 1 - Legazpi - Legazpi, 138 km - 7 April 1997Sprint


1ITAGabriele Missaglia (ITA)Mapei - GB3h15'33''
2FRAStéphane Heulot (FRA)La Française des Jeuxzt
3ITAFrancesco Casagrande (ITA)Team Saecozt
4ITADavide Rebellin (ITA)La Française des Jeuxzt
5ESPJose Luis Arrieta Lujambio (ESP)Banestozt
6NEDMichael Boogerd (NED)Rabobankzt
7SUILaurent Dufaux (SUI)Festina - Lotuszt
8RUSAndrei Zintchenko (RUS)Estepona en Marcha - Cafes Toscafzt
9FRALaurent Jalabert (FRA)O.N.C.E.zt
10ITAClaudio Chiappucci (ITA)Asicszt

Etappe 2 - Legazpi - Viana, 209 km - 8 April 1997Sprint


1FRALaurent Jalabert (FRA)O.N.C.E.6h05'38''
2ITAAlessandro Bertolini (ITA)Maglificio MG - Technogymzt
3ESPJosé Luis Rubiera Vigil (ESP)Kelme - Costa Blanca - Eurosportzt
4RUSViatcheslav Djavanian (RUS)Roslotto - ZG Mobilizt
5FRAStéphane Heulot (FRA)La Française des Jeuxzt
6ITAClaudio Chiappucci (ITA)Asicszt
7DENRolf Sørensen (DEN)Rabobankzt
8FRACédric Vasseur (FRA)Ganzt
9ESPMikel Zarrabeitia Uranga (ESP)O.N.C.E.zt
10FRASébastien Hinault (FRA)Ganzt

Etappe 3 - Viana - Vitoria, 197 km - 9 April 1997Sprint


1ITAStefano Zanini (ITA)Mapei - GB5h24'32''
2AUSScott Sunderland (AUS)Ganzt
3FRAStéphane Heulot (FRA)La Française des Jeuxzt
4FRALaurent Jalabert (FRA)O.N.C.E.zt
5ITAClaudio Chiappucci (ITA)Asicszt
6ITAFrancesco Casagrande (ITA)Team Saecozt
7ITAMassimiliano Mori (ITA)Team Saecozt
8SUIBeat Zberg (SUI)Mercatone Unozt
9FRARonan Pensec (FRA)Ganzt
10ITADavide Rebellin (ITA)La Française des Jeuxzt

Etappe 4 - Gasteiz - Sopuerta, 206 km - 10 April 1997Ontsnapping


1FRALaurent Jalabert (FRA)O.N.C.E.5h35'56''
2FRAPascal Hervé (FRA)Festina - Lotuszt
3SUIAlex Zülle (SUI)O.N.C.E.zt
4ITAFrancesco Casagrande (ITA)Team Saecozt
5ITAClaudio Chiappucci (ITA)Asicszt
6ESPFernando Escartin Coti (ESP)Kelme - Costa Blanca - Eurosportzt
7FRAGilles Bouvard (FRA)Festina - Lotuszt
8ESPDavid Etxebarria Alkorta (ESP)O.N.C.E.zt
9SUIMauro Gianetti (SUI)La Française des Jeuxzt
10ITAStefano Zanini (ITA)Mapei - GB2h11'23''

Etappe 5a - Sopuerta - Arrasate, 97 km - 11 April 1997Sprint


1ITAStefano Zanini (ITA)Mapei - GB2h11'23''
2RUSViatcheslav Djavanian (RUS)Roslotto - ZG Mobilizt
3ITAFabio Baldato (ITA)Maglificio MG - Technogymzt
4RUSAndrei Zintchenko (RUS)Estepona en Marcha - Cafes Toscafzt
5ITAMassimiliano Mori (ITA)Team Saecozt
6ITAMario Manzoni (ITA)Roslotto - ZG Mobilizt
7ESPJose Luis Arrieta Lujambio (ESP)Banestozt
8ITAClaudio Chiappucci (ITA)Asicszt
9ITAStefano Garzelli (ITA)Mercatone Unozt
10ITARodolfo Massi (ITA)Casinozt

Etappe b - Fagor Gatza Gain - Salinas, 12.5 km - 11 April 1997Individuele Tijdrit


1ITAMarco Pantani (ITA)Mercatone Uno22''
2GBRChris Boardman (GBR)Gan23''
3FRALaurent Jalabert (FRA)O.N.C.E.31''
4ESPMarcelino Garcia Alonso (ESP)O.N.C.E.40''
5ITAMassimo Donati (ITA)Team Saeco1'01''
6ESPMikel Zarrabeitia Uranga (ESP)O.N.C.E.1'02''
7FRALuc Leblanc (FRA)Polti1'11''
8ESPAbraham Olano Manzano (ESP)Banestozt
9RUSPavel Tonkov (RUS)Mapei - GB1'12''
10SUIAlex Zülle (SUI)O.N.C.E.859.5 km 22h36'40''

Statistieken

Archief

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2018 - Alle rechten voorbehouden