De site voor alle sporten

Menu
Wielrennen - Ronde van het Baskenland - 1993 - Gedetailleerde uitslagen

Wielrennen - Ronde van het Baskenland - 1993 - Gedetailleerde uitslagen

Keuze van een seizoen :

Spanje

Uitslagen 1993

Ronde van het Baskenland 1993

SpanjeSpanje - 5 April 1993 - 9 April 1993


Algemeen klassement - 9 April 1993


1SUITony Rominger (SUI)Clas - Cajastur22h59'55''
2DENRolf Sørensen (DEN)Carrera Jeans - Tassoni8''
3SUIAlex Zülle (SUI)O.N.C.E. - Otero23''
4SUIPascal Richard (SUI)Ariostea59''
5GERUwe Ampler (GER)Telekom - Merckx1'03''
6ITADavide Cassani (ITA)Ariostea1'15''
7ITAGiorgio Furlan (ITA)Ariostea1'25''
8NEDErik Breukink (NED)O.N.C.E. - Otero1'28''
9UKRVladimir Poulnikov (UKR)Carrera Jeans - Tassoni1'30''
10ITAClaudio Chiappucci (ITA)Carrera Jeans - Tassoni1'36''
11MEXRaúl Alcalá Gallegos (MEX)Wordperfect - Colnago - Decca1'38''
12ESPFernando Escartin Coti (ESP)Clas - Cajastur1'41''
13ESPFederico Echave Musatadi (ESP)Clas - Cajasturzt
14GBRRobert Millar (GBR)TVM - Bison - Gazelle1'43''
15ESPInaki Gaston Crespo (ESP)Clas - Cajastur1'44''
16ITADavide Rebellin (ITA)GB - MG Maglificio - Bianchi1'47''
17FRAGérard Rue (FRA)Banesto - Pinarello1'50''
18IRLMartin Earley (IRL)Festina - Lotus1'56''
19ITAMarco Pantani (ITA)Carrera Jeans - Tassoni2'03''
20DENBo Hamburger (DEN)TVM - Bison - Gazelle2'04''
21FRARonan Pensec (FRA)Histor - Novemail - Laser - Lookzt
22IRLStephen Roche (IRL)Carrera Jeans - Tassonizt
23RUSIvan Ivanov (RUS)Deportpublic - Otero2'06''
24GERUdo Bölts (GER)Telekom - Merckx2'09''
25NEDEddy Bouwmans (NED)Histor - Novemail - Laser - Look2'10''
26ESPJavier Murguialday Chasco (ESP)Amaya - Razesa2'11''
27ESPJon Unzaga Bombin (ESP)Clas - Cajastur2'18''
28UKRViktor Rjaksinski (UKR)Deportpublic - Otero2'33''
29BELLuc Roosen (BEL)Lotto - Caloi - Mavic2'39''
30ESPMikel Zarrabeitia Uranga (ESP)Amaya - Razesa2'59''
31USAAndrew Hampsten (USA)Motorola - Merckx3'00''
32ESPIgnacio Garcia Camacho (ESP)Kelme - Xacobeo'933'05''
33GERRolf Aldag (GER)Telekom - Merckx3'30''
34ITAAndrea Chiurato (ITA)Gatorade - Bianchi3'44''
35ESPCarmelo Miranda Gonzalez (ESP)Artiach - Filipinos - Chiquilin4'00''
36COLAbelardo Rondon Vazquez (COL)Gatorade - Bianchi4'05''
37ESPFederico Garcia Melia (ESP)Deportpublic - Otero4'06''
38ITAMassimiliano Lelli (ITA)Ariostea4'10''
39ITAMarco Saligari (ITA)Ariostea4'33''
40GERGerd Audehm (GER)Telekom - Merckx6'23''
41ESPVicente Aparicio Vila (ESP)Amaya - Razesa11'19''
42SUIBeat Zberg (SUI)Carrera Jeans - Tassoni11'27''
43ESPAntonio Miguel Diaz Rodriguez (ESP)Kelme - Xacobeo'9316'42''
44ESPJuan Carlos Martin Martinez (ESP)Amaya - Razesa17'04''
45ESPArsenio Gonzalez Gutierrez (ESP)Clas - Cajastur18'03''
46ITAFabio Baldato (ITA)GB - MG Maglificio - Bianchi19'08''
47BELJohan Bruyneel (BEL)O.N.C.E. - Otero19'18''
48NEDJos Van Aert (NED)Festina - Lotus19'19''
49FRABruno Cornillet (FRA)Histor - Novemail - Laser - Look19'39''
50SUIDieter Runkel (SUI)Wordperfect - Colnago - Decca21'45''
51SUILaurent Dufaux (SUI)O.N.C.E. - Otero21'57''
52DENPeter Meinert Nielsen (DEN)TVM - Bison - Gazelle22'01''
53ESPLuis Perez Rodriguez (ESP)22'13''
54ESPMiguel Indurain Larraya (ESP)Banesto - Pinarello24'09''
55ESPFelix Manuel Garcia Casas (ESP)Artiach - Filipinos - Chiquilin24'17''
56FRAPhilippe Casado (FRA)Gan - Lemond24'24''
57GERJens Heppner (GER)Telekom - Merckx24'38''
58ESPJose Ramon Gonzalez Arrieta (ESP)Festina - Lotus24'48''
59SUIRolf Järmann (SUI)Ariostea24'54''
60AUSPhil Anderson (AUS)Motorola - Merckx26'47''
61ESPJuan-Carlos Garcia Gonzalez (ESP)Amaya - Razesa30'43''
62ITABruno Cenghialta (ITA)Ariostea33'06''
63ESPJesus Blanco Villar (ESP)Deportpublic - Otero34'32''
64ESPPello Ruiz Cabestany (ESP)Gatorade - Bianchi35'15''
65ESPJose Maria Ahedo Toca (ESP)O.N.C.E. - Otero35'53''
66GERMario Kummer (GER)Telekom - Merckx37'12''
67FRARichard Virenque (FRA)Festina - Lotus38'17''
68POROrlando Sergio Gomes Rodrigues (POR)Artiach - Filipinos - Chiquilin38'52''
69FRAPascal Lino (FRA)Festina - Lotuszt
70SLOValter Bonca (SLO)Jolly Componibili - Club 8838'53''
71ESPJuan Rodrigo Arenas Gonzalez (ESP)Kelme - Xacobeo'9339'05''
72ESPAlfredo Irusta Sampedro (ESP)Deportpublic - Otero39'09''
73ITANicola Miceli (ITA)Carrera Jeans - Tassoni39'16''
74NEDTom Cordes (NED)Amaya - Razesa39'20''
75FRADidier Rous (FRA)Gan - Lemond39'21''
76ITAFranco Chioccioli (ITA)GB - MG Maglificio - Bianchi39'29''
77GERKai Hundertmarck (GER)Motorola - Merckx39'37''
78DENThomas Bay (DEN)Motorola - Merckx39'53''
79BELJim Van De Laer (BEL)Lotto - Caloi - Mavic40'43''
80ESPCarlos Galarreta Lazaro (ESP)Deportpublic - Otero43'47''
81NEDErik Dekker (NED)Wordperfect - Colnago - Decca45'30''
82UKRViktor Klimov (UKR)Deportpublic - Otero45'41''
83AUTHarald Maier (AUT)Festina - Lotus46'16''
84ESPManuel Pascual Soler (ESP)Artiach - Filipinos - Chiquilin46'56''
85BELFrank Van Den Abbeele (BEL)Lotto - Caloi - Mavic47'59''
86ESPJuan Antonio Zarrabeitia Uranga (ESP)Amaya - Razesa48'27''
87ITALuca Corsi (ITA)GB - MG Maglificio - Bianchi49'30''
88RUSAsiat Saitov (RUS)Kelme - Xacobeo'9349'38''
89FRALaurent Pillon (FRA)GB - MG Maglificio - Bianchi50'34''
90ESPFrancisco Javier Mauleon Unsuain (ESP)Clas - Cajastur50'58''
91ESPAlberto Leanizbarrutia Abaunza (ESP)O.N.C.E. - Otero51'14''
92ESPRuben Gorospe Artabe (ESP)Banesto - Pinarello51'35''
93ESPJose Ramon Uriarte Zubero (ESP)Banesto - Pinarello52'01''
94ESPPrudencio Indurain Larraya (ESP)Banesto - Pinarello52'19''
95BELSerge Baguet (BEL)Lotto - Caloi - Mavic53'39''
96FRAJean-Claude Leclercq (FRA)Jolly Componibili - Club 8854'24''
97ESPAbraham Olano Manzano (ESP)Clas - Cajastur54'38''
98NEDMarc Van Orsouw (NED)Telekom - Merckx55'04''
99ITAFausto Dotti (ITA)Jolly Componibili - Club 8855'11''
100NEDErwin Nijboer (NED)Artiach - Filipinos - Chiquilin55'24''
101USASteve Larsen (USA)Motorola - Merckx55'27''
102ESPRamon Antonio Rota Munoz (ESP)Kelme - Xacobeo'9355'32''
103BELMichel Dernies (BEL)Motorola - Merckx55'54''
104ESPJuan Soucase Serrador (ESP)Deportpublic - Otero56'08''
105PORAmerico Silva Neves (POR)Artiach - Filipinos - Chiquilin56'18''
106ESPFrancisco Cabello Luque (ESP)Kelme - Xacobeo'931h00'48''
107ITAMario Manzoni (ITA)Gatorade - Bianchi1h01'02''
108ITASergio Girardi (ITA)TVM - Bison - Gazelle1h01'09''
109ITAValerio Tebaldi (ITA)Gatorade - Bianchi1h01'36''
110ITACristian Zanolini (ITA)Jolly Componibili - Club 881h02'05''
111BELPeter Roes (BEL)Lotto - Caloi - Mavic1h02'51''
112NEDMartien Kokkelkoren (NED)Wordperfect - Colnago - Decca1h10'50''
113NEDRob Mulders (NED)Wordperfect - Colnago - Decca1h26'18''

Etappe 1 - Renteria - Renteria, 135.5 km - 5 April 1993Ontsnapping


1SUITony Rominger (SUI)Clas - Cajastur3h16'53''
2ITAMario Manzoni (ITA)Gatorade - Bianchi2''
3ITADavide Rebellin (ITA)GB - MG Maglificio - Bianchizt
4AUSPhil Anderson (AUS)Motorola - Merckxzt
5BELSammie Moreels (BEL)Wordperfect - Colnago - Deccazt
6NEDGert-Jan Theunisse (NED)TVM - Bison - Gazellezt
7SUIRolf Järmann (SUI)Ariosteazt
8ESPFederico Garcia Melia (ESP)Deportpublic - Oterozt
9AUTHarald Maier (AUT)Festina - Lotuszt
10SUIBeat Zberg (SUI)Carrera Jeans - Tassonizt

Etappe 2 - Renteria - Alto de Ibardin, 184.9 km - 6 April 1993Berg


1ESPFederico Echave Musatadi (ESP)Clas - Cajastur3h55'18''
2SUITony Rominger (SUI)Clas - Cajastur2'03''
3ITADavide Cassani (ITA)Ariostea2'05''
4SUIAlex Zülle (SUI)O.N.C.E. - Otero2'07''
5DENRolf Sørensen (DEN)Carrera Jeans - Tassonizt
6GERUwe Ampler (GER)Telekom - Merckx2'10''
7ITAGiorgio Furlan (ITA)Ariosteazt
8SUIDieter Runkel (SUI)Wordperfect - Colnago - Decca2'14''
9SUIPascal Richard (SUI)Ariostea2'16''
10NEDErik Breukink (NED)O.N.C.E. - Otero2'18''

Etappe 3 - Vera Bidasoa - Vitoria, 195 km - 7 April 1993Sprint


1DENRolf Sørensen (DEN)Carrera Jeans - Tassoni5h03'45''
2ESPJavier Murguialday Chasco (ESP)Amaya - Razesazt
3ITAMario Manzoni (ITA)Gatorade - Bianchizt
4ITAFabio Baldato (ITA)GB - MG Maglificio - Bianchizt
5AUSPhil Anderson (AUS)Motorola - Merckxzt
6NEDAd Wijnands (NED)TVM - Bison - Gazellezt
7AUTHarald Maier (AUT)Festina - Lotuszt
8RUSAsiat Saitov (RUS)Kelme - Xacobeo'93zt
9SUIAlex Zülle (SUI)O.N.C.E. - Oterozt
10MEXRaúl Alcalá Gallegos (MEX)Wordperfect - Colnago - Deccazt

Etappe 4 - Vitoria - Lemoiz, 212 km - 8 April 1993Ontsnapping


1SUITony Rominger (SUI)Clas - Cajastur5h42'22''
2DENRolf Sørensen (DEN)Carrera Jeans - Tassonizt
3SUIAlex Zülle (SUI)O.N.C.E. - Oterozt
4ESPMikel Zarrabeitia Uranga (ESP)Amaya - Razesa2''
5ITADavide Rebellin (ITA)GB - MG Maglificio - Bianchi9''
6DENBo Hamburger (DEN)TVM - Bison - Gazellezt
7FRARichard Virenque (FRA)Festina - Lotuszt
8ITAMarco Saligari (ITA)Ariosteazt
9ITAMarco Pantani (ITA)Carrera Jeans - Tassonizt
10DENPeter Meinert Nielsen (DEN)TVM - Bison - Gazellezt

Etappe 5a - Armintza - Zumarraga, 147 km - 9 April 1993Sprint


1DENRolf Sørensen (DEN)Carrera Jeans - Tassoni3h48'22''
2ITADavide Rebellin (ITA)GB - MG Maglificio - Bianchizt
3FRABruno Cornillet (FRA)Histor - Novemail - Laser - Lookzt
4SUITony Rominger (SUI)Clas - Cajasturzt
5ITAGiorgio Furlan (ITA)Ariosteazt
6GERUdo Bölts (GER)Telekom - Merckxzt
7MEXRaúl Alcalá Gallegos (MEX)Wordperfect - Colnago - Deccazt
8ESPFederico Garcia Melia (ESP)Deportpublic - Oterozt
9SUIAlex Zülle (SUI)O.N.C.E. - Oterozt
10DENBo Hamburger (DEN)TVM - Bison - Gazellezt

Etappe 5b - Zumarruga - Santa Barbara, 7.1 km - 9 April 1993Individuele Tijdrit


1SUITony Rominger (SUI)Clas - Cajastur11'12''
2DENRolf Sørensen (DEN)Carrera Jeans - Tassoni2''
3SUIAlex Zülle (SUI)O.N.C.E. - Otero17''
4SUIPascal Richard (SUI)Ariostea35''
5GERUwe Ampler (GER)Telekom - Merckx45''
6ESPMikel Zarrabeitia Uranga (ESP)Amaya - Razesa56''
7ESPFederico Echave Musatadi (ESP)Clas - Cajasturzt
8ESPJon Unzaga Bombin (ESP)Clas - Cajastur57''
9ESPFernando Escartin Coti (ESP)Clas - Cajastur59''
10NEDErik Breukink (NED)O.N.C.E. - Otero1'02''

Statistieken

Archief

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2018 - Alle rechten voorbehouden