De site voor alle sporten

Menu
Wielrennen - Waalse Pijl - 1974 - Gedetailleerde uitslagen

Wielrennen - Waalse Pijl - 1974 - Gedetailleerde uitslagen

Keuze van een seizoen :

België

Uitslagen 1974

Waalse Pijl 1974

BelgiëBelgië - 11 April 1974


Waalse Pijl - 11 April 1974


1BELFrans Verbeeck (BEL)Watney - Maes5h55'00"
2BELRoger De Vlaeminck (BEL)Brooklynzt
3BELEric Leman (BEL)M.i.c. - De Gribaldy - Ludozt
5FRAAlain Santy (FRA)Gan - Mercier - Hutchinsonzt
6BELFreddy Maertens (BEL)Carpenter - Confortluxe - Flandriazt
7BELHerman Van Springel (BEL)M.i.c. - De Gribaldy - Ludozt
8BELWalter Planckaert (BEL)Watney - Maeszt
9BELAndré Dierickx (BEL)Merlin Plage - Shimano - Flandriazt
10ESPMiguel Maria Lasa Urquia (ESP)KAS - Kaskolzt
11ITAFranco Bitossi (ITA)Sciczt
12ITARoberto Poggiali (ITA)Filotexzt
13FRAMichel Périn (FRA)Gan - Mercier - Hutchinsonzt
14BELRoger Swerts (BEL)Ijsboerke - Colnerzt
15BELWilly De Geest (BEL)Rokadozt
16BELGeorges Pintens (BEL)M.i.c. - De Gribaldy - Ludozt
17BELVictor Van Schil (BEL)Moltenizt
18BELJoseph Huysmans (BEL)Moltenizt
19NEDHennie Kuiper (NED)Rokadozt
20FRARaymond Poulidor (FRA)Gan - Mercier - Hutchinsonzt
21BELRonald De Witte (BEL)Carpenter - Confortluxe - Flandriazt
22NEDJoop Zoetemelk (NED)Gan - Mercier - Hutchinsonzt
23ITAWladimiro Panizza (ITA)Brooklynzt
24BELLucien Van Impe (BEL)Sonolor - Gitanezt
25BELJacques Martin (BEL)Moltenizt
26BELJohan De Muynck (BEL)Brooklynzt
27BELJoseph Bruyère (BEL)Molteni1'55"
28FRARoger Pingeon (FRA)Jobo - Lejeune2'55"
29FRAJosé Catieau (FRA)Biczt
30ESPSantiago Lazcano Labaca (ESP)KAS - Kaskolzt
31ITAGianbattista Baronchelli (ITA)Scic4'45"
32ITADorino Vanzo (ITA)Jolly Ceramica6'05"
33BELWilly In't Ven (BEL)Ijsboerke - Colner8'20"
34BELJos Jacobs (BEL)Ijsboerke - Colnerzt
35FRAJean-claude Blocher (FRA)Jobo - Lejeunezt
36BELJean-pierre Berckmans (BEL)Moltenizt
37BELWilfried Wesemael (BEL)M.i.c. - De Gribaldy - Ludozt
38BELLudo Van Der Linden (BEL)Ijsboerke - Colnerzt
39GBRMichael Wright (GBR)Sonolor - Gitanezt
40ITARenato Marchetti (ITA)Filotexzt
41BELHerman Beyssens (BEL)Watney - Maeszt
42ESPGonzalo Aja Barquín (ESP)KAS - Kaskolzt
43BELGustaaf Hermans (BEL)Rokadozt
44FRAGuy Santy (FRA)Biczt
45BELGhislain Van Landeghem (BEL)Merlin Plage - Shimano - Flandriazt
46ITAPierino Gavazzi (ITA)Jolly Ceramicazt
47FRAFerdinand Julien (FRA)Sonolor - Gitanezt
48ITAAlessio Antonini (ITA)Jolly Ceramicazt
49BELJos (Joseph) De Schoenmaecker (BEL)Moltenizt
50ITAGiovanni Battaglin (ITA)Jolly Ceramicazt
51FRACharles Genthon (FRA)Magiglace - Juanedazt
52ITABruno Vicino (ITA)Jolly Ceramica9'10"
53BELRonny Vanmarcke (BEL)M.i.c. - De Gribaldy - Ludozt
54LUXRoger Gilson (LUX)Rokadozt
55NEDJan Krekels (NED)Tim Oil - Novyzt
56GERKarl-Heinz Küster (GER)Rokadozt
57BELLudo Delcroix (BEL)Moltenizt
58FRAAndré Romero (FRA)Jobo - Lejeunezt
59BELWilly Govaerts (BEL)Ijsboerke - Colnerzt
60FRGAlfred Gaida (FRG)Rokado16'10"
61NEDHenk Prinsen (NED)Frisol - Flair Plastics18'55"

Walter Godefroot (3rd) disqualified

Statistieken

Archief

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2018 - Alle rechten voorbehouden