De site voor alle sporten

Menu
Wielrennen - Ronde Van Normandië - 2012 - Gedetailleerde uitslagen

Wielrennen - Ronde Van Normandië - 2012 - Gedetailleerde uitslagen

Keuze van een seizoen :

Frankrijk

Uitslagen 2012

Ronde Van Normandië 2012

FrankrijkFrankrijk - 19 Maart 2012 - 25 Maart 2012


Algemeen klassement - 25 Maart 2012


1FRAJérôme Cousin (FRA)Europcar23:08:15
2FRAGuillaume Malle (FRA)Véranda Rideau 7200:08
3MDAAlexandr Pliuschin (MDA)Leopard - Trek00:21
4KAZRuslan Tleubayev (KAZ)Astana Continental01:21
5FRAGael Malacarne (FRA)Bretagne - Schuller01:31
6FRAJohan Le Bon (FRA)Bretagne - Schuller01:43
7GBRErick Rowsell (GBR)Endura Racing01:49
8NEDDion Beukeboom (NED)De Rijke - Shanks01:53
9FRAJean-Marc Bideau (FRA)Bretagne - Schuller01:58
10NEDDylan Van Baarle (NED)Rabobank Continental Team02:09
11GBRRobert Partridge (GBR)Endura Racing02:20
12SWEMichael Olsson (SWE)CykelCity.se02:22
13DENAndré Steensen (DEN)Glud & Marstrand - LRØ Rådgivning02:23
14GBRJonathan McEvoy (GBR)Endura Racingzt
15BLRKanstantsin Klimiankou (BLR)Astana Continental02:24
16BELJasper Stuyven (BEL)Bontrager - Livestrong02:26
17FRACyrille Patoux (FRA)VC Rouen 7602:27
18DENLasse Bøchman-Larsen (DEN)Glud & Marstrand - LRØ Rådgivning02:29
19RUSAndrey Solomennikov (RUS)Itera - Katusha02:31
20GERChristoph Pfingsten (GER)De Rijke - Shankszt
21NEDHuub Duyn (NED)De Rijke - Shankszt
22FRAFrederic Bichot (FRA)Véranda Rideau 7202:32
23NEDWesley Kreder (NED)Vacansoleil - DCM02:33
24NEDBart Van Haaren (NED)Kogazt
25NORReidar Bohlin Borgersen (NOR)Joker - Merida02:34
26GBRSimon Yates (GBR)Nationaal team van Groot-Brittanniëzt
27ENGScott Thwaites (ENG)Endura Racingzt
28ITAEugenio Alafaci (ITA)Leopard - Trek02:35
29FRALaurent Pichon (FRA)Bretagne - Schullerzt
30PORFábio Andre Tomas Silvestre (POR)Leopard - Trek02:36
31KAZVladislav Gorbunov (KAZ)Astana Continentalzt
32LUXBob Jungels (LUX)Leopard - Trek02:37
33FRAJohan Mombaerts (FRA)Big Mat - Aubervilliers 9302:38
34NEDOscar Riesebeek (NED)Rabobank Continental Team02:39
35FRAMathieu Desniou (FRA)CC Nogent-sur-Oise02:41
36GBRMichael Cuming (GBR)Rapha Condor - Sharp02:42
37DENJesper Hansen (DEN)Glud & Marstrand - LRØ Rådgivning02:43
38BELGerry Druyts (BEL)02:44
39FRABenoît Sinner (FRA)02:46
40NEDLars Vierbergen (NED)Kogazt
41BELStig Broeckx (BEL)Lotto - Ridley Espoirs02:48
42RSAChristopher Jennings (RSA)Rapha Condor - Sharp02:49
43RUSAlexander Prishpetniy (RUS)Itera - Katusha02:51
44NEDNick Van Der Lijke (NED)Rabobank Continental Team03:23
45NZLThomas Scully (NZL)Chipotle Development Team03:25
46FRAJimmy Turgis (FRA)CC Nogent-sur-Oise03:30
47FRATony Hurel (FRA)Europcar03:48
48NEDEmmanuel Van Ruitenbeek (NED)Koga03:59
49GBRAlistair Slater (GBR)Nationaal team van Groot-Brittanniëzt
50BELStijn Steels (BEL)04:04
51ESTAlo Jakin (EST)VC Rouen 7604:09
52FRAKévin Réza (FRA)Europcar06:13
53FRAEric Berthou (FRA)Bretagne - Schuller06:16
54AUSSteele Von Hoff (AUS)Chipotle Development Team07:06
55NEDJasper Bovenhuis (NED)Rabobank Continental Team07:22
56NEDRobin Chaigneau (NED)Koga07:39
57FRAFranck Bouyer (FRA)Europcar07:40
58NEDJenning Huizenga (NED)Rabobank Continental Team07:41
59NEDJim Van Den Berg (NED)Koga08:38
60BELAlphonse Vermote (BEL)10:43
61BELNicolas Vereecken (BEL)Lotto - Ridley Espoirs11:03
62FRASébastien Harbonnier (FRA)11:25
63KAZNikita Umerbekov (KAZ)Astana Continental11:28
64KAZNazar Jumabekov (KAZ)Astana Continental11:41
65RUSDmitry Kosyakov (RUS)Itera - Katusha12:22
66FRAAlexandre Blain (FRA)Endura Racing13:03
67BELJustin Van Hoecke (BEL)Wallonie Bruxelles - Crédit Agricole13:09
68FRAJonathan Thire (FRA)Big Mat - Aubervilliers 9313:16
69FRARomain Mathéou (FRA)Véranda Rideau 7213:21
70FRAAlexis Bodiot (FRA)14:03
71BELTom Devriendt (BEL)14:47
72BELOlivier Chevalier (BEL)Wallonie Bruxelles - Crédit Agricole14:51
73FRARomain Combaud (FRA)14:58
74NORVegard Robinson Bugge (NOR)Joker - Merida15:09
75BELJef Van Meirhaeghe (BEL)Lotto - Ridley Espoirs15:17
76USAGavin Mannion (USA)Bontrager - Livestrong15:21
77USARyan Eastman (USA)Bontrager - Livestrong15:37
78SUIOlivier Hofstetter (SUI)Leopard - Trekzt
79NEDRemco Te Brake (NED)De Rijke - Shanks15:57
80KAZAlexandr Shushemoin (KAZ)Astana Continental16:01
81FRAArnaud Molmy (FRA)Véranda Rideau 7216:20
82BELLouis Verhelst (BEL)16:24
83FRAAngelo Tulik (FRA)Europcar16:45
84BELJasper De Buyst (BEL)Bontrager - Livestrong17:02
85GBRThomas Moses (GBR)Nationaal team van Groot-Brittannië18:37
86NEDSjoerd Kouwenhoven (NED)De Rijke - Shanks19:03
87FRABenoit Drujon (FRA)Big Mat - Aubervilliers 9319:37
88NEDWouter Wippert (NED)Lotto - Ridley Espoirs19:41
89SWEPhilip Lindau (SWE)CykelCity.se19:44
90NORVegard Breen (NOR)Joker - Merida19:55
91GBROwain Doull (GBR)Nationaal team van Groot-Brittannië21:26
92BELTom Dernies (BEL)Wallonie Bruxelles - Crédit Agricole21:28
93GBRRichard Handley (GBR)Rapha Condor - Sharp21:51
94RUSIgor Boev (RUS)Itera - Katusha21:57
95BELFabio Polazzi (BEL)Wallonie Bruxelles - Crédit Agricole22:30
96FRAFranck Vermeulen (FRA)Véranda Rideau 7224:15
97LATAndzs Flaksis (LAT)Chipotle Development Team24:37
98DENSebastian Lander (DEN)Glud & Marstrand - LRØ Rådgivning24:45
99NEDYoeri Havik (NED)De Rijke - Shanks25:04
100FRAFlavien Maurelet (FRA)CC Nogent-sur-Oise25:26
101FRAGuillaume Blot (FRA)Bretagne - Schuller27:32
102FRARomain Delalot (FRA)CC Nogent-sur-Oise28:17
103ITAGiorgio Brambilla (ITA)Leopard - Trek28:34
104AUSRichard Lang (AUS)Rapha Condor - Sharp28:49
105BELBoris Dron (BEL)Wallonie Bruxelles - Crédit Agricole29:23
106DENMichael Valgren Andersen (DEN)Glud & Marstrand - LRØ Rådgivning29:32
107GBRIan Wilkinson (GBR)Endura Racing30:45
108SWEHenrik Abom (SWE)CykelCity.se35:03
109NORChrister Rake (NOR)Joker - Merida35:15
110SWEEdvin Wilson (SWE)CykelCity.se35:53
111SWEJonas Ahlstrand (SWE)CykelCity.se41:12
112RUSMaxim Pokidov (RUS)Itera - Katusha41:14
113GBRJames McCallum (GBR)Rapha Condor - Sharp41:24
114FRAFlavien Dassonville (FRA)Big Mat - Aubervilliers 9341:55
115FRADavid Boutville (FRA)VC Rouen 7642:30
116GERBjörn Thurau (GER)Europcar43:20
117GBRDaniel McLay (GBR)Lotto - Ridley Espoirs43:39
118SWEJohan Landström (SWE)CykelCity.se44:52
119USARobert Bush (USA)Chipotle Development Team51:28
120DENKasper Linde Jorgensen (DEN)Glud & Marstrand - LRØ Rådgivning53:30

Proloog - Saint-Lô - 3,4 km - 19 Maart 2012Individuele Tijdrit


1SWEMichael Olsson (SWE)CykelCity.se00:04:34
2NEDJasper Bovenhuis (NED)Rabobank Continental Team00:02
3NZLThomas Scully (NZL)Chipotle Development Team00:03
4SWEPhilip Lindau (SWE)CykelCity.se00:04
5USARyan Eastman (USA)Bontrager - Livestrongzt
6NEDDylan Van Baarle (NED)Rabobank Continental Teamzt
7USAGregory Lawson Craddock (USA)Bontrager - Livestrong00:05
8NZLJosh Atkins (NZL)Bontrager - Livestrongzt
9FRAJohan Le Bon (FRA)Bretagne - Schuller00:06
10FRATony Hurel (FRA)Europcar00:07
11DENLasse Bøchman-Larsen (DEN)Glud & Marstrand - LRØ Rådgivningzt
12DENAndré Steensen (DEN)Glud & Marstrand - LRØ Rådgivningzt
13GBRJonathan McEvoy (GBR)Endura Racingzt
14DENMichael Valgren Andersen (DEN)Glud & Marstrand - LRØ Rådgivningzt
15FRAArnaud Molmy (FRA)Véranda Rideau 7200:08
16BELNicolas Vereecken (BEL)Lotto - Ridley Espoirs00:09
17GERChristoph Pfingsten (GER)De Rijke - Shankszt
18FRACyrille Patoux (FRA)VC Rouen 7600:10
19NEDYoeri Havik (NED)De Rijke - Shanks00:11
20NEDWouter Wippert (NED)Lotto - Ridley Espoirszt
21GBRRobert Partridge (GBR)Endura Racingzt
22NEDDion Beukeboom (NED)De Rijke - Shankszt
23NEDBart Van Haaren (NED)Kogazt
24NEDHuub Duyn (NED)De Rijke - Shankszt
25FRAFranck Vermeulen (FRA)Véranda Rideau 72zt

Etappe 1 - Colombelles - Forges-les-Eaux - 200 km - 20 Maart 2012Ontsnapping


1FRAJérôme Cousin (FRA)Europcar04:39:11
2FRAGuillaume Malle (FRA)Véranda Rideau 72zt
3MDAAlexandr Pliuschin (MDA)Leopard - Trek00:04
4BELJustin Van Hoecke (BEL)Wallonie Bruxelles - Crédit Agricole02:19
5NEDYoeri Havik (NED)De Rijke - Shankszt
6KAZRuslan Tleubayev (KAZ)Astana Continentalzt
7NORVegard Robinson Bugge (NOR)Joker - Meridazt
8NEDRemco Te Brake (NED)De Rijke - Shankszt
9FRAAlexandre Blain (FRA)Endura Racingzt
10ITAEugenio Alafaci (ITA)Leopard - Trekzt
11RUSIgor Boev (RUS)Itera - Katushazt
12FRACyrille Patoux (FRA)VC Rouen 76zt
13NEDWouter Wippert (NED)Lotto - Ridley Espoirszt
14NEDDylan Van Baarle (NED)Rabobank Continental Teamzt
15BELGerry Druyts (BEL)zt
16FRAAngelo Tulik (FRA)Europcarzt
17NEDJasper Bovenhuis (NED)Rabobank Continental Teamzt
18NEDNick Van Der Lijke (NED)Rabobank Continental Teamzt
19NEDBart Van Haaren (NED)Kogazt
20FRARomain Mathéou (FRA)Véranda Rideau 72zt
21FRAGuillaume Blot (FRA)Bretagne - Schullerzt
22FRABenoît Sinner (FRA)zt
23BELJasper Stuyven (BEL)Bontrager - Livestrongzt
24BELAlphonse Vermote (BEL)zt
25ENGScott Thwaites (ENG)Endura Racingzt

Etappe 2 - Forges-les-Eaux - Gaillon - 61 km - 21 Maart 2012Ontsnapping


1GBRIan Wilkinson (GBR)Endura Racing01:15:18
2KAZRuslan Tleubayev (KAZ)Astana Continentalzt
3SWEJohan Landström (SWE)CykelCity.sezt
4FRAGael Malacarne (FRA)Bretagne - Schullerzt
5NEDJasper Bovenhuis (NED)Rabobank Continental Team01:05
6NEDYoeri Havik (NED)De Rijke - Shankszt
7ITAGiorgio Brambilla (ITA)Leopard - Trekzt
8FRALaurent Pichon (FRA)Bretagne - Schullerzt
9NEDNick Van Der Lijke (NED)Rabobank Continental Teamzt
10ENGScott Thwaites (ENG)Endura Racingzt
11FRABenoit Drujon (FRA)Big Mat - Aubervilliers 93zt
12FRATony Hurel (FRA)Europcarzt
13BELJasper Stuyven (BEL)Bontrager - Livestrongzt
14BELTom Devriendt (BEL)zt
15BELLouis Verhelst (BEL)zt
16NEDWesley Kreder (NED)Vacansoleil - DCMzt
17NEDBart Van Haaren (NED)Kogazt
18FRAGuillaume Blot (FRA)Bretagne - Schullerzt
19RUSViatcheslav Kuznetsov (RUS)Itera - Katushazt
20DENSebastian Lander (DEN)Glud & Marstrand - LRØ Rådgivningzt
21GERChristoph Pfingsten (GER)De Rijke - Shankszt
22GBRSimon Yates (GBR)Nationaal team van Groot-Brittanniëzt
23SWEJonas Ahlstrand (SWE)CykelCity.sezt
24FRAArnaud Molmy (FRA)Véranda Rideau 72zt
25GBRDaniel McLay (GBR)Lotto - Ridley Espoirszt

Etappe 3 - Aubevoye - Elbeuf/Seine - 100 km - 21 Maart 2012Sprint


1NEDYoeri Havik (NED)De Rijke - Shanks02:17:13
2KAZRuslan Tleubayev (KAZ)Astana Continentalzt
3FRAJérôme Cousin (FRA)Europcarzt
4RUSIgor Boev (RUS)Itera - Katushazt
5ITAEugenio Alafaci (ITA)Leopard - Trekzt
6GBRJonathan McEvoy (GBR)Endura Racingzt
7ENGScott Thwaites (ENG)Endura Racingzt
8FRABenoit Drujon (FRA)Big Mat - Aubervilliers 93zt
9NEDWesley Kreder (NED)Vacansoleil - DCMzt
10FRAGuillaume Blot (FRA)Bretagne - Schullerzt
11FRATony Hurel (FRA)Europcarzt
12BELTom Devriendt (BEL)zt
13AUSSteele Von Hoff (AUS)Chipotle Development Teamzt
14NEDWouter Wippert (NED)Lotto - Ridley Espoirszt
15FRACyrille Patoux (FRA)VC Rouen 76zt
16NEDJasper Bovenhuis (NED)Rabobank Continental Teamzt
17KAZNikita Umerbekov (KAZ)Astana Continentalzt
18BELGerry Druyts (BEL)zt
19BELJasper Stuyven (BEL)Bontrager - Livestrongzt
20PORFábio Andre Tomas Silvestre (POR)Leopard - Trekzt
21FRARomain Mathéou (FRA)Véranda Rideau 72zt
22NEDNick Van Der Lijke (NED)Rabobank Continental Teamzt
23DENSebastian Lander (DEN)Glud & Marstrand - LRØ Rådgivningzt
24ITAGiorgio Brambilla (ITA)Leopard - Trekzt
25SWEJonas Ahlstrand (SWE)CykelCity.sezt

Etappe 4 - Elbeuf/Seine - Flers - 190 km - 22 Maart 2012Ontsnapping


1GBRErick Rowsell (GBR)Endura Racing04:21:14
2RUSAndrey Solomennikov (RUS)Itera - Katusha00:09
3NEDWesley Kreder (NED)Vacansoleil - DCMzt
4GBRSimon Yates (GBR)Nationaal team van Groot-Brittanniëzt
5NORVegard Robinson Bugge (NOR)Joker - Meridazt
6ITAEugenio Alafaci (ITA)Leopard - Trekzt
7SWEMichael Olsson (SWE)CykelCity.sezt
8NEDJasper Bovenhuis (NED)Rabobank Continental Teamzt
9BELGerry Druyts (BEL)zt
10FRACyrille Patoux (FRA)VC Rouen 76zt
11NEDRemco Te Brake (NED)De Rijke - Shankszt
12FRABenoît Sinner (FRA)zt
13BELJasper Stuyven (BEL)Bontrager - Livestrongzt
14GBRJonathan McEvoy (GBR)Endura Racingzt
15FRAJimmy Turgis (FRA)CC Nogent-sur-Oisezt
16NEDNick Van Der Lijke (NED)Rabobank Continental Teamzt
17FRAFrederic Bichot (FRA)Véranda Rideau 72zt
18BELJustin Van Hoecke (BEL)Wallonie Bruxelles - Crédit Agricolezt
19USADaniel Summerhill (USA)Chipotle Development Teamzt
20NEDBart Van Haaren (NED)Kogazt
21NZLThomas Scully (NZL)Chipotle Development Teamzt
22PORFábio Andre Tomas Silvestre (POR)Leopard - Trekzt
23KAZRuslan Tleubayev (KAZ)Astana Continentalzt
24BELNicolas Vereecken (BEL)Lotto - Ridley Espoirszt
25FRAJérôme Cousin (FRA)Europcarzt

Etappe 5 - Domfront - Villers-Bocage - 156 km - 23 Maart 2012Ontsnapping


1FRAJean-Marc Bideau (FRA)Bretagne - Schuller03:39:27
2FRAJohan Le Bon (FRA)Bretagne - Schullerzt
3NEDDylan Van Baarle (NED)Rabobank Continental Team00:26
4BELJasper Stuyven (BEL)Bontrager - Livestrongzt
5GBRRobert Partridge (GBR)Endura Racingzt
6BLRKanstantsin Klimiankou (BLR)Astana Continentalzt
7FRAMathieu Desniou (FRA)CC Nogent-sur-Oise00:33
8AUSSteele Von Hoff (AUS)Chipotle Development Team00:36
9GBRSimon Yates (GBR)Nationaal team van Groot-Brittannië00:39
10KAZRuslan Tleubayev (KAZ)Astana Continentalzt
11FRAJérôme Cousin (FRA)Europcarzt
12FRACyrille Patoux (FRA)VC Rouen 76zt
13NZLThomas Scully (NZL)Chipotle Development Teamzt
14GBRJonathan McEvoy (GBR)Endura Racingzt
15NEDWesley Kreder (NED)Vacansoleil - DCMzt
16BELGerry Druyts (BEL)zt
17FRABenoît Sinner (FRA)zt
18BELNicolas Vereecken (BEL)Lotto - Ridley Espoirszt
19PORFábio Andre Tomas Silvestre (POR)Leopard - Trekzt
20BELStig Broeckx (BEL)Lotto - Ridley Espoirszt
21FRAFrederic Bichot (FRA)Véranda Rideau 72zt
22DENSebastian Lander (DEN)Glud & Marstrand - LRØ Rådgivningzt
23GERChristoph Pfingsten (GER)De Rijke - Shankszt
24FRAGael Malacarne (FRA)Bretagne - Schullerzt
25FRAJohan Mombaerts (FRA)Big Mat - Aubervilliers 93zt

Etappe 6 - Brecey - Bagnoles-de-l'Orne - 153 km - 24 Maart 2012Ontsnapping


1NEDDion Beukeboom (NED)De Rijke - Shanks03:32:11
2GBRErick Rowsell (GBR)Endura Racingzt
3NEDJasper Bovenhuis (NED)Rabobank Continental Team00:30
4FRARomain Mathéou (FRA)Véranda Rideau 72zt
5ITAEugenio Alafaci (ITA)Leopard - Trekzt
6BELTom Devriendt (BEL)zt
7AUSSteele Von Hoff (AUS)Chipotle Development Teamzt
8GBRJonathan McEvoy (GBR)Endura Racingzt
9NEDRobin Chaigneau (NED)Kogazt
10KAZRuslan Tleubayev (KAZ)Astana Continentalzt
11ITAGiorgio Brambilla (ITA)Leopard - Trekzt
12BELJustin Van Hoecke (BEL)Wallonie Bruxelles - Crédit Agricolezt
13NEDWesley Kreder (NED)Vacansoleil - DCMzt
14NEDYoeri Havik (NED)De Rijke - Shankszt
15SWEMichael Olsson (SWE)CykelCity.sezt
16BELNicolas Vereecken (BEL)Lotto - Ridley Espoirszt
17FRABenoît Sinner (FRA)zt
18FRAJohan Le Bon (FRA)Bretagne - Schullerzt
19BELGerry Druyts (BEL)zt
20NEDNick Van Der Lijke (NED)Rabobank Continental Teamzt
21NEDBart Van Haaren (NED)Kogazt
22RSAChristopher Jennings (RSA)Rapha Condor - Sharpzt
23NEDOscar Riesebeek (NED)Rabobank Continental Teamzt
24NEDDylan Van Baarle (NED)Rabobank Continental Teamzt
25BELStig Broeckx (BEL)Lotto - Ridley Espoirszt

Etappe 7 - Bagnoles-de-l'Orne - Caen - 135 km - 25 Maart 2012Sprint


1FRABenoit Drujon (FRA)Big Mat - Aubervilliers 9303:16:47
2GBRJonathan McEvoy (GBR)Endura Racingzt
3FRAGuillaume Blot (FRA)Bretagne - Schullerzt
4ENGScott Thwaites (ENG)Endura Racingzt
5NEDWesley Kreder (NED)Vacansoleil - DCMzt
6FRAAlexandre Blain (FRA)Endura Racingzt
7KAZRuslan Tleubayev (KAZ)Astana Continentalzt
8NEDJasper Bovenhuis (NED)Rabobank Continental Teamzt
9BELLouis Verhelst (BEL)zt
10NEDWouter Wippert (NED)Lotto - Ridley Espoirszt
11ITAGiorgio Brambilla (ITA)Leopard - Trekzt
12USAGavin Mannion (USA)Bontrager - Livestrongzt
13FRABenoît Sinner (FRA)zt
14NEDRemco Te Brake (NED)De Rijke - Shankszt
15RUSIgor Boev (RUS)Itera - Katushazt
16DENSebastian Lander (DEN)Glud & Marstrand - LRØ Rådgivningzt
17GBRDaniel McLay (GBR)Lotto - Ridley Espoirszt
18AUSSteele Von Hoff (AUS)Chipotle Development Teamzt
19NEDYoeri Havik (NED)De Rijke - Shankszt
20FRARomain Mathéou (FRA)Véranda Rideau 72zt
21FRACyrille Patoux (FRA)VC Rouen 76zt
22ITAEugenio Alafaci (ITA)Leopard - Trekzt
23GBRSimon Yates (GBR)Nationaal team van Groot-Brittanniëzt
24NEDRobin Chaigneau (NED)Kogazt
25SWEJonas Ahlstrand (SWE)CykelCity.sezt

Statistieken

Archief

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2018 - Alle rechten voorbehouden