De site voor alle sporten

Menu
 

Wielrennen - Grand Prix de Plumelec-Morbihan - 2012 - Gedetailleerde uitslagen

Keuze van een seizoen :

Frankrijk

Uitslagen 2012

Grand Prix de Plumelec-Morbihan 2012

FrankrijkFrankrijk - Plumelec - 26 Mei 2012


Grand Prix de Plumelec-Morbihan - 26 Mei 2012


1FRAJulien Simon (FRA)Saur - Sojasun04:28:48
2FRASamuel Dumoulin (FRA)Cofidiszt
3ESPJavier Mejías Leal (ESP)Team Type 1zt
4FRAPierrick Fedrigo (FRA)Fdj - Big Matzt
5FRAMatthieu Ladagnous (FRA)Fdj - Big Matzt
6ESPDavid De La Fuente Rasilla (ESP)Caja Ruralzt
7FRAClément Koretzky (FRA)VC La Pomme Marseillezt
8FRAArnaud Gérard (FRA)Fdj - Big Matzt
9FRARomain Feillu (FRA)Vacansoleil - DCMzt
10NEDRob Ruijgh (NED)Vacansoleil - DCM00:04
11FRAJulien Guay (FRA)Roubaix Métropole Européenne de Lillezt
12FRARomain Hardy (FRA)Bretagne - Schullerzt
13NZLAlex Meenhorst (NZL)Differdange - Magic Sportfoot.dezt
14FRAVincent Jerome (FRA)Europcarzt
15FRALaurent Pichon (FRA)Bretagne - Schuller00:08
16BELDavy Commeyne (BEL)Landbouwkredietzt
17FRAJulian Alaphilippe (FRA)zt
18FRARémi Pauriol (FRA)Fdj - Big Matzt
19FRABrice Feillu (FRA)Saur - Sojasun00:11
20CANDavid Veilleux (CAN)Europcarzt
21ESPRafael Valls Ferri (ESP)Vacansoleil - DCMzt
22FRAJulien El Farès (FRA)Team Type 100:13
23FRAYohan Cauquil (FRA)VC La Pomme Marseillezt
24POLMickael Olejnik (POL)Véranda Rideau 72zt
25ITAMarcello Pavarin (ITA)Vacansoleil - DCMzt
26URUFabricio Ferrari Barcelo (URU)Caja Ruralzt
27FRAMatthieu Boulo (FRA)Roubaix Métropole Européenne de Lillezt
28FRABenoît Vaugrenard (FRA)Fdj - Big Matzt
29FRAAnthony Geslin (FRA)Fdj - Big Matzt
30FRAJonathan Hivert (FRA)Saur - Sojasun00:17
31FRADimitri Le Boulch (FRA)Big Mat - Aubervilliers 93zt
32FRAAnthony Colin (FRA)Roubaix Métropole Européenne de Lillezt
33BELJohan Coenen (BEL)Differdange - Magic Sportfoot.dezt
34BELSébastien Delfosse (BEL)Landbouwkredietzt
35FRAJulien Antomarchi (FRA)Team Type 1zt
36RUSAlexander Ryabkin (RUS)Caja Rural00:20
37FRAKévin Lalouette (FRA)Roubaix Métropole Européenne de Lille00:24
38FRAGeoffroy Lequatre (FRA)Bretagne - Schullerzt
39RSAJacobus Venter (RSA)Differdange - Magic Sportfoot.dezt
40FRAThéo Vimpere (FRA)CM Aubervilliers 93zt
41BELKurt Hovelynck (BEL)Landbouwkrediet00:28
42BELKristof Goddaert (BEL)AG2R - La Mondialezt
43FRAGuillaume Bonnet (FRA)Sco Dijon - Team Lapierrezt
44NEDReinier Honig (NED)Landbouwkredietzt
45FRARémi Cusin (FRA)Team Type 1zt
46SWEJonas Ljungblad (SWE)Differdange - Magic Sportfoot.dezt
47FRACésar Bihel (FRA)Differdange - Magic Sportfoot.dezt
48BELGilles Devillers (BEL)Landbouwkredietzt
49AUSFabio Calabria (AUS)Team Type 100:35
50POLTomasz Olejnick (POL)Véranda Rideau 72zt
51ESPGarikoitz Bravo Oiarbide (ESP)Caja Rural00:40
52FRAMathieu Delaroziere (FRA)VC La Pomme Marseillezt
53FRAFlorian Le Corre (FRA)Roubaix Métropole Européenne de Lillezt
54FRAGiovanni Bernaudeau (FRA)Europcarzt
55FRAJohan Mombaerts (FRA)Big Mat - Aubervilliers 93zt
56FRAGuillaume Malle (FRA)Véranda Rideau 7200:42
57FRASébastien Duret (FRA)Bretagne - Schullerzt
58FRARomain Lemarchand (FRA)AG2R - La Mondiale00:44
59JAPYukiya Arashiro (JAP)Europcar00:45
60FINMatti Helminen (FIN)Landbouwkredietzt
61ARGEnzo Josue Moyano (ARG)Caja Ruralzt
62FRADamien Le Fustec (FRA)Océane Top 16zt
63FRAGregoire Tarride (FRA)VC La Pomme Marseillezt
64FRANicolas Edet (FRA)Cofidis00:48
65FRACyril Gautier (FRA)Europcarzt
66FRAKevin Denis (FRA)Véranda Rideau 7200:53
67NEDWouter Mol (NED)Vacansoleil - DCM00:58
68NORVegard Stake Laengen (NOR)Team Type 1zt
69FRAMickaël Buffaz (FRA)Cofidis01:08
70FRASébastien Hinault (FRA)AG2R - La Mondialezt
71FRAPierre Drancourt (FRA)Roubaix Métropole Européenne de Lillezt
72FRAGael Malacarne (FRA)Bretagne - Schuller01:15
73FRAYannick Talabardon (FRA)Saur - Sojasun01:16
74FRAPierre Luc Périchon (FRA)VC La Pomme Marseille01:20
75POLKarol Domagalski (POL)Caja Ruralzt
76FRAAngelo Tulik (FRA)Europcar01:23
77FRAArthur Vichot (FRA)Fdj - Big Matzt
78FRAArnold Jeannesson (FRA)Fdj - Big Matzt
79FRAKévin Réza (FRA)Europcarzt
80FRAPierre Rolland (FRA)Europcar01:24
81FRAFlorian Vachon (FRA)Bretagne - Schuller01:31
82FRANicolas Bazin (FRA)Big Mat - Aubervilliers 9301:33
83FRAEric Berthou (FRA)Bretagne - Schuller01:40
84FRARudy Molard (FRA)Cofidiszt
85FRASébastien Minard (FRA)AG2R - La Mondialezt
86FRAJean-Christophe Péraud (FRA)AG2R - La Mondialezt
87FRAYohan Bagot (FRA)Cofidis01:50
88FRADavid Chopin (FRA)zt
89ESPAitor Galdos Alonso (ESP)Caja Rural02:16
90PORBruno Sandinha Saraiva (POR)Nationaal Team Van Portugal04:53
91FRAJean-Marc Marino (FRA)Saur - Sojasun04:55
92FRANicolas Vogondy (FRA)Cofidiszt
93FRAArnaud Labbe (FRA)Cofidiszt
94FRAFranck Vermeulen (FRA)Véranda Rideau 72zt
95RUSNikita Novikov (RUS)Vacansoleil - DCMzt
96FRAThomas Vaubourzeix (FRA)VC La Pomme Marseille05:33
97FRATristan Valentin (FRA)Cofidis06:48
98FRAJérémy Bescond (FRA)Cofidis07:59
99FRAArmindo Fonseca (FRA)Bretagne - Schullerzt
100NEDBarry Markus (NED)Vacansoleil - DCMzt
101LUXTom Thill (LUX)08:41
102FRAFabien Schmidt (FRA)Roubaix Métropole Européenne de Lille12:46
103FRAMorgan Kneisky (FRA)Roubaix Métropole Européenne de Lillezt

Statistieken

Archief

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2018 - Alle rechten voorbehouden