De site voor alle sporten

Menu
Wielrennen - Circuit Cycliste Sarthe - Pays de la Loire - 2012 - Gedetailleerde uitslagen

Wielrennen - Circuit Cycliste Sarthe - Pays de la Loire - 2012 - Gedetailleerde uitslagen

Keuze van een seizoen :

Frankrijk

Uitslagen 2012

Circuit Cycliste Sarthe - Pays de la Loire 2012

FrankrijkFrankrijk - 3 April 2012 - 6 April 2012


Algemeen klassement - 6 April 2012


1AUSLuke Durbridge (AUS)Orica - Greenedge15:33:29
2ITAManuele Boaro (ITA)Saxo Bank - Tinkoff Bank00:08
3PORNelson Filipe Santos Simoes Oliveira (POR)Radioshack - Nissan00:09
4FRAAnthony Delaplace (FRA)Saur - Sojasun00:12
5NEDThomas Dekker (NED)Garmin - Sharp - Barracudazt
6BELJan Bakelants (BEL)Radioshack - Nissanzt
7ESPFrancisco José Ventoso Alberdi (ESP)Movistar00:14
8FRAAlexandre Geniez (FRA)Argos - Shimanozt
9FRAPierrick Fedrigo (FRA)Fdj - Big Mat00:15
10ESPRubén Plaza Molina (ESP)Movistar00:18
11BELBen Hermans (BEL)Radioshack - Nissan00:19
12RUSDenis Menchov (RUS)Team Katusha00:22
13RUSVladimir Karpets (RUS)Movistar00:23
14FRARémi Cusin (FRA)Team Type 100:24
15USADavid Zabriskie (USA)Garmin - Sharp - Barracuda00:25
16ESPJesús Herrada Lopez (ESP)Movistar00:27
17BELRomain Zingle (BEL)Cofidis00:28
18FRAJulien El Farès (FRA)Team Type 1zt
19FRAArnaud Gérard (FRA)Fdj - Big Mat00:29
20FRASamuel Dumoulin (FRA)Cofidiszt
21USAAndrew Talansky (USA)Garmin - Sharp - Barracuda00:30
22LUXAndy Schleck (LUX)Radioshack - Nissan00:32
23FRAAnthony Geslin (FRA)Fdj - Big Mat00:33
24FRAFlorian Vachon (FRA)Bretagne - Schuller00:34
25NEDMichel Kreder (NED)Garmin - Sharp - Barracuda00:52
26FRARomain Hardy (FRA)Bretagne - Schuller00:56
27FRAThierry Hupond (FRA)Argos - Shimano00:18
28FRABrice Feillu (FRA)Saur - Sojasun01:11
29FRADavid Le Lay (FRA)Saur - Sojasun01:17
30FRANicolas Edet (FRA)Cofidis01:20
31FRAThomas Voeckler (FRA)Europcar01:30
32FRASébastien Duret (FRA)Bretagne - Schuller01:40
33FRAGeoffroy Lequatre (FRA)Bretagne - Schuller01:50
34UKRVolodymir Gustov (UKR)Saxo Bank - Tinkoff Bank00:28
35SLOJure Kocjan (SLO)Team Type 102:41
36ITASacha Modolo (ITA)Colnago - CSF Inox02:48
37ERIDaniel Teklehaimanot (ERI)Orica - Greenedgezt
38RUSMikhail Ignatiev (RUS)Team Katusha02:51
39BELSébastien Rosseler (BEL)Garmin - Sharp - Barracuda00:37
40ITADaniele Colli (ITA)Team Type 1zt
41LUXLaurent Didier (LUX)Radioshack - Nissan03:11
42FRAJulien Bérard (FRA)AG2R - La Mondiale03:15
43FRARomain Mathéou (FRA)Véranda Rideau 7203:17
44FRAMatthieu Sprick (FRA)Argos - Shimano03:19
45FRARonan Racault (FRA)Big Mat - Aubervilliers 9303:24
46ESPNicolas Jonathan Castroviejo (ESP)Movistar03:26
47NEDRaymond Kreder (NED)Garmin - Sharp - Barracuda03:32
48TUNRafaâ Chtioui (TUN)Europcar03:35
49NZLGeorge Bennett (NZL)Radioshack - Nissan03:57
50FRAPierre Rolland (FRA)Europcar04:23
51GERJohannes Fröhlinger (GER)Argos - Shimano04:25
52RUSPavel Brutt (RUS)Team Katusha04:38
53RUSMaxim Belkov (RUS)Team Katusha05:53
54RUSPetr Ignatenko (RUS)Team Katusha05:59
55FRAMickaël Buffaz (FRA)Cofidis06:23
56RUSVladimir Efimkin (RUS)06:26
57FRAMathieu Halleguen (FRA)Bretagne - Schuller06:42
58FRAMathieu Drujon (FRA)Big Mat - Aubervilliers 9306:47
59ITASonny Colbrelli (ITA)Colnago - CSF Inox06:54
60BELSteven Caethoven (BEL)Accent.jobs – Willems Veranda’s01:10
61FRAArnaud Courteille (FRA)Fdj - Big Mat01:15
62FRAFranck Vermeulen (FRA)Véranda Rideau 7207:20
63FRAChristophe Kern (FRA)Europcar07:29
64FRAPaul Poux (FRA)Saur - Sojasunzt
65FRAJimmy Engoulvent (FRA)Saur - Sojasun07:31
66LTUIgnatas Konovalovas (LTU)Movistar07:36
67BELGregory Habeaux (BEL)Accent.jobs – Willems Veranda’s07:46
68BELJurgen Van Goolen (BEL)Accent.jobs – Willems Veranda’s07:56
69FRABenoit Jarrier (FRA)Véranda Rideau 7208:29
70FRAJonathan Thire (FRA)Big Mat - Aubervilliers 9308:30
71FRAFrancis Mourey (FRA)Fdj - Big Mat01:34
72FRAMathieu Perget (FRA)AG2R - La Mondiale01:38
73NEDPieter Weening (NED)Orica - Greenedge09:19
74FRANicolas Rousseau (FRA)Big Mat - Aubervilliers 9309:32
75FRASteven Tronet (FRA)Big Mat - Aubervilliers 9309:46
76ITAAndrea Pasqualon (ITA)Colnago - CSF Inox09:47
77FRAFabien Bacquet (FRA)Big Mat - Aubervilliers 9310:24
78FRAJustin Jules (FRA)Véranda Rideau 7210:37
79FRAKevin Denis (FRA)Véranda Rideau 7211:26
80ITAAndrea Di Corrado (ITA)Colnago - CSF Inox11:29
81AUSDavid Tanner (AUS)Saxo Bank - Tinkoff Bank11:57
82NEDMartijn Verschoor (NED)Team Type 112:11
83BELEvert Verbist (BEL)Accent.jobs – Willems Veranda’s12:55
84FRANacer Bouhanni (FRA)Fdj - Big Mat14:22
85FRAThomas Damuseau (FRA)Argos - Shimano01:54
86FRATristan Valentin (FRA)Cofidis15:25
87UKROleg Chuzhda (UKR)Accent.jobs – Willems Veranda’s02:13
88FRAFrederic Bichot (FRA)Véranda Rideau 7202:05
89JAPTakashi Miyazawa (JAP)Saxo Bank - Tinkoff Bank20:23
90ITAMatteo Pelucchi (ITA)Europcar21:33
91ARGJuan José Haedo (ARG)Saxo Bank - Tinkoff Bankzt

Etappe 1 - Saint-Gilles-Croix-de-Vie - Riaillé - 192,8 km - 3 April 2012Sprint


1RUSDenis Galimzyanov (RUS)Team Katusha04:49:24
2ITASacha Modolo (ITA)Colnago - CSF Inoxzt
3ARGJuan José Haedo (ARG)Saxo Bank - Tinkoff Bankzt
4ITAMatteo Pelucchi (ITA)Europcarzt
5ESPFrancisco José Ventoso Alberdi (ESP)Movistarzt
6NEDRaymond Kreder (NED)Garmin - Sharp - Barracudazt
7ITADaniele Colli (ITA)Team Type 1zt
8FRAJustin Jules (FRA)Véranda Rideau 72zt
9BELSteven Caethoven (BEL)Accent.jobs – Willems Veranda’szt
10FRANacer Bouhanni (FRA)Fdj - Big Matzt
11FRARomain Mathéou (FRA)Véranda Rideau 72zt
12NEDMichel Kreder (NED)Garmin - Sharp - Barracudazt
13FRAJimmy Engoulvent (FRA)Saur - Sojasunzt
14ERIDaniel Teklehaimanot (ERI)Orica - Greenedgezt
15BELBen Hermans (BEL)Radioshack - Nissanzt
16FRAThierry Hupond (FRA)Argos - Shimanozt
17FRASamuel Dumoulin (FRA)Cofidiszt
18FRAFabien Bacquet (FRA)Big Mat - Aubervilliers 93zt
19ITASonny Colbrelli (ITA)Colnago - CSF Inoxzt
20FRAFlorian Vachon (FRA)Bretagne - Schullerzt
21FRAAlexandre Geniez (FRA)Argos - Shimanozt
22FRAJimmy Casper (FRA)AG2R - La Mondialezt
23FRAKevin Denis (FRA)Véranda Rideau 72zt
24BELRomain Zingle (BEL)Cofidiszt
25PORNelson Filipe Santos Simoes Oliveira (POR)Radioshack - Nissanzt

Etappe 2a - Riaillé - Angers - 87,8 km - 4 April 2012Sprint


1NEDMichel Kreder (NED)Garmin - Sharp - Barracuda02:03:44
2ITASacha Modolo (ITA)Colnago - CSF Inoxzt
3ITASonny Colbrelli (ITA)Colnago - CSF Inoxzt
4NEDRaymond Kreder (NED)Garmin - Sharp - Barracudazt
5FRANacer Bouhanni (FRA)Fdj - Big Matzt
6ITADaniele Colli (ITA)Team Type 1zt
7FRAFabien Bacquet (FRA)Big Mat - Aubervilliers 93zt
8FRARomain Hardy (FRA)Bretagne - Schullerzt
9FRASamuel Dumoulin (FRA)Cofidiszt
10BELRomain Zingle (BEL)Cofidiszt
11FRAJimmy Engoulvent (FRA)Saur - Sojasunzt
12FRAJimmy Casper (FRA)AG2R - La Mondialezt
13ESPFrancisco José Ventoso Alberdi (ESP)Movistarzt
14RUSMikhail Ignatiev (RUS)Team Katushazt
15BELJan Bakelants (BEL)Radioshack - Nissanzt
16GERPatrick Gretsch (GER)Argos - Shimanozt
17FRARomain Mathéou (FRA)Véranda Rideau 72zt
18RUSMaxim Belkov (RUS)Team Katushazt
19FRAAlexandre Geniez (FRA)Argos - Shimanozt
20PORNelson Filipe Santos Simoes Oliveira (POR)Radioshack - Nissanzt
21LUXLaurent Didier (LUX)Radioshack - Nissanzt
22FRAJulien Bérard (FRA)AG2R - La Mondialezt
23FRAJulien El Farès (FRA)Team Type 1zt
24FRAAnthony Delaplace (FRA)Saur - Sojasunzt
25FRARonan Racault (FRA)Big Mat - Aubervilliers 93zt

Etappe 2b - Angers - 6,8 km - 4 April 2012Individuele Tijdrit


1AUSLuke Durbridge (AUS)Orica - Greenedge00:08:15
2ITAManuele Boaro (ITA)Saxo Bank - Tinkoff Bank00:08
3PORNelson Filipe Santos Simoes Oliveira (POR)Radioshack - Nissanzt
4ESPNicolas Jonathan Castroviejo (ESP)Movistarzt
5FRAArnaud Gérard (FRA)Fdj - Big Mat00:10
6BELJan Bakelants (BEL)Radioshack - Nissan00:13
7FRAAnthony Delaplace (FRA)Saur - Sojasun00:14
8FRAAlexandre Geniez (FRA)Argos - Shimanozt
9FRAPierrick Fedrigo (FRA)Fdj - Big Matzt
10ESPRubén Plaza Molina (ESP)Movistar00:15
11LTUIgnatas Konovalovas (LTU)Movistar00:16
12ERIDaniel Teklehaimanot (ERI)Orica - Greenedge00:18
13BELBen Hermans (BEL)Radioshack - Nissanzt
14ITASacha Modolo (ITA)Colnago - CSF Inoxzt
15BELSébastien Rosseler (BEL)Garmin - Sharp - Barracudazt
16RUSDenis Menchov (RUS)Team Katusha00:19
17RUSMikhail Ignatiev (RUS)Team Katusha00:21
18NEDThomas Dekker (NED)Garmin - Sharp - Barracuda00:22
19SUIMartin Elmiger (SUI)AG2R - La Mondialezt
20ITAMarco Coledan (ITA)Colnago - CSF Inoxzt
21RUSVladimir Karpets (RUS)Movistar00:23
22FRARémi Cusin (FRA)Team Type 1zt
23USADavid Zabriskie (USA)Garmin - Sharp - Barracuda00:24
24USAAndrew Talansky (USA)Garmin - Sharp - Barracudazt
25NEDMichel Kreder (NED)Garmin - Sharp - Barracuda00:34

Etappe 3 - Angers - Pré-en-Pail - 181,1 km - 5 April 2012Sprint


1ESPFrancisco José Ventoso Alberdi (ESP)Movistar04:50:37
2FRAJulien El Farès (FRA)Team Type 1zt
3FRASamuel Dumoulin (FRA)Cofidiszt
4NEDMichel Kreder (NED)Garmin - Sharp - Barracudazt
5FRAFlorian Vachon (FRA)Bretagne - Schullerzt
6BELJan Bakelants (BEL)Radioshack - Nissanzt
7FRAThomas Voeckler (FRA)Europcarzt
8FRAAnthony Geslin (FRA)Fdj - Big Matzt
9FRAThierry Hupond (FRA)Argos - Shimanozt
10FRARémi Cusin (FRA)Team Type 1zt
11FRARomain Hardy (FRA)Bretagne - Schullerzt
12FRAArnaud Gérard (FRA)Fdj - Big Matzt
13PORNelson Filipe Santos Simoes Oliveira (POR)Radioshack - Nissanzt
14AUSLuke Durbridge (AUS)Orica - Greenedgezt
15ITAManuele Boaro (ITA)Saxo Bank - Tinkoff Bankzt
16FRAAnthony Delaplace (FRA)Saur - Sojasunzt
17BELBen Hermans (BEL)Radioshack - Nissanzt
18ESPJesús Herrada Lopez (ESP)Movistarzt
19FRAAlexandre Geniez (FRA)Argos - Shimanozt
20ESPRubén Plaza Molina (ESP)Movistarzt
21FRASébastien Duret (FRA)Bretagne - Schullerzt
22GERJohannes Fröhlinger (GER)Argos - Shimanozt
23RUSPavel Brutt (RUS)Team Katushazt
24FRADavid Le Lay (FRA)Saur - Sojasunzt
25FRAPierrick Fedrigo (FRA)Fdj - Big Matzt

Etappe 4 - Le Mans - Sablé-sur-Sarthe - 166,6 km - 6 April 2012Sprint


1NEDThomas Dekker (NED)Garmin - Sharp - Barracuda3:41:29
2FRANacer Bouhanni (FRA)Fdj - Big Matzt
3ITASacha Modolo (ITA)Colnago - CSF Inoxzt
4ITADaniele Colli (ITA)Team Type 1zt
5FRAJustin Jules (FRA)Véranda Rideau 72zt
6FRASamuel Dumoulin (FRA)Cofidiszt
7FRAFlorian Vachon (FRA)Bretagne - Schullerzt
8BELSteven Caethoven (BEL)Accent.jobs – Willems Veranda’szt
9ITASonny Colbrelli (ITA)Colnago - CSF Inoxzt
10FRAJulien El Farès (FRA)Team Type 1zt
11FRARomain Mathéou (FRA)Véranda Rideau 72zt
12ITAMatteo Pelucchi (ITA)Europcarzt
13PORNelson Filipe Santos Simoes Oliveira (POR)Radioshack - Nissanzt
14FRAFabien Bacquet (FRA)Big Mat - Aubervilliers 93zt
15ITAManuele Boaro (ITA)Saxo Bank - Tinkoff Bankzt
16FRAAnthony Delaplace (FRA)Saur - Sojasunzt
17BELJan Bakelants (BEL)Radioshack - Nissanzt
18NEDRaymond Kreder (NED)Garmin - Sharp - Barracudazt
19FRARémi Cusin (FRA)Team Type 1zt
20AUSLuke Durbridge (AUS)Orica - Greenedgezt
21FRAJulien Bérard (FRA)AG2R - La Mondialezt
22GERJohannes Fröhlinger (GER)Argos - Shimanozt
23ARGJuan José Haedo (ARG)Saxo Bank - Tinkoff Bankzt
24ESPJesús Herrada Lopez (ESP)Movistarzt
25USAAndrew Talansky (USA)Garmin - Sharp - Barracudazt

Statistieken

Archief

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2018 - Alle rechten voorbehouden